yatak odası için Kombine duvar kağıdı

Yatak odasında Tasarım duvar kağıdı: bir arada - iç fikirlerin 40 fotoğraf

yatak odası için duvar kağıdı odanın düzenlemenin en önemli yönüdür seçin. uyku için oda konforunda derecesi kişinin psikolojik sağlığı üzerinde doğrudan bağlı olduğu Ona göre ciddiye alınmalıdır. Rahat boşluk sipariş düşünceler koymak zor bir gün sonra dinlenmek için izin verir. Bir yatak odası iç kısmında duvar kağıdı sinir sisteminin maksimum gevşeme için elverişli sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Genellikle yatak odasında duvar kağıdı tasarımı seçerken de dikkat edilmesi gereken bir ofis ile birleştirilir. Eğer tasarımda basit yönergeleri izlerseniz Verimlilik önemli ölçüde artmıştır olabilir. Uygun kumaş alanı değiştirebilir ile de, görsel olarak azaltmak ya da alanı büyütür. Odanın görünümünü insanın ruh hallerini olacağından, daha sonra duvar kağıdı ile dekorasyonun temel yönlerini sunuyoruz.

Piyasadaki ürünlerin çeşitliliği kafasını herhangi bir şekilde açabilirsiniz. gezinmek için, yeterli sınırlarına kendiniz için daraltmaya gerek. Bu sınıflandırma, uygun kumaş hızlı algılama ile elde edilebilir.

Aşağıdakiler dikkat etmek gerek Anahtar yönleri:

 • Malzeme duvar kağıdı;
 • yapıştırılması Özellikleri;
 • Bir mobilya grubu kombinasyonudur;
 • Odanın tarzı;
 • Renk Duvar kağıdı;
 • odadan çıkar Yan ışık,;
 • duvar birleştirmek için seçenekleri;
 • Moda trendleri.

Ayrıca bazı kuralları öğrenmeniz gerekir, profesyonel tasarımcılar tarafından işin uzun yıllar çalıştı:

 • yatay çizgili kağıdı görsel yüksekliğinden daha küçük yer açmak;
 • görsel olarak dikey çizgiler alanını küçültmek alan miktarını azaltmak;
 • Bu tür bir eşkenar dörtgen veya yamuk gibi model elemanlarının kullanılması, bir boşluk genişletme olanak sağlar;
 • Küçük yatak odaları geniş, zıt desenli koyu duvar kağıdı kaçınmalıdır;
 • Büyük desenli duvar kağıdı geniş dördün sahip bir odada kullanılması önerilir;

 • Yetkili imar yaklaşımı renkli kağıdı veya dört duvar bir parlak seçimi arasında yumuşak geçişler kabul;
 • Mükemmel bir etki güven hissi vermek sınırları, kullanımı yoluyla elde edilebilir;
 • Güçlü bir hamle yatak başının yakınında vurgu duvarı oluşturmaktır. Burada açık renkler ve kontrast desenleri kullanmak için izin verilir.

bir model olan ve olmayan duvar kombinasyonu

malzemeye bağlı olarak sınıflandırılması daha emin resimler arasında gezinmek sağlar.

En popüler piyasada Aşağıdaki ürünler olarak kabul edilir:

 • Vinil. PVC'den imal - yıkanabilir duvar, bir iç katman, bir dokunmamış ya da kağıt olabilir, ancak, dış sınıf adını verdi. dayanıklılık, neme dayanıklılık ve montaj kolaylığı - Bu tabaka örneğin duvar kağıdı mükemmel performans sorumlu olmasıdır.

 • Post. Önceki sınıfından, genellikle ince gözenekli vinil ile temsil edilen, dış tabaka içinde farklılık gösterir. bir baz olarak, sırası ile, ara astarı gerçekleştirir. Bu yükleme, belirli bir kolaylığına neden olur: yeterince yapışkan bağlayıcı, kuru kumaş düzgün trim duvarlarında sadece koymak. Buna ek olarak, yüzey üzerinde yapıştırılan çeşitli kusurları gizlemek edebiliyoruz.

 • Kağıt. İmalat kağıt hamuru kullanılır sadece olmasından kaynaklanmaktadır ve nemli hava akan edebilen çevresel saflığı geleneksel duvar kağıdı. Binaların tamamlanması ayrıca herhangi karmaşıklığı farklılık ve uzun bir demokratik düzeyde kurulan maliyeti değildir. duvar tek dezavantajı daha kısa bir ömrü ile sonuçlanan su direnci düşük bir oranı vardır.

 • Tekstil. vinil gibi, katmanlıdır. baz aynıdır, ancak, dış tabaka bir tekstil kumaştır. değişebilir Kumaş malzemesi - pamuk, yün, ipek, vs. Doğal bileşen doğrudan duvar kağıdı performansını, hem de maliyetlerini etkiler. Bu da estetik bir görünüme sahip ve odada bir harika bir atmosfer yaratmak olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak montaj çalışmaları bazı karmaşıklığı sahiptir ve tekstil aktif toz "elde eder".

 • Sıvı duvar kağıdı. Onlar nispeten yeni bir eğilim vardır, ama zaten kanıtlanmış. Güzel malzeme duvara monte etmek son derece kolaydır ve performans yatak odası için sadece uygundur.

Diğer avantajlar arasında ses emilimi not edilebilir. Çok önemli bir faktör çocuklar hala ailesiyle yaşayan zaman.

duvara malzemesinin uygulanması için bir yöntem hiç ek yeri ve lokal mekanik hasar düzeltme olasılığı anlamına gelir.

Linkrust. olağandışı severler için ilginç bir seçenek. Muhteşem desen katı mum, un ve tebeşir temelinde yazılır. Duvara monte ettikten sonra, onlar dayanıklılık sağlamak için ek bir katman kapak gerekir. Biraz korkuyor malzeme linkrustovy sıcaklık dalgalanmalarının kontrolünü kutlamak onları bakmakta kurallarına arasında,.

Seçim mobilya türüne bağlı olarak

mobilya seti de iç tasarım belirleyebilir olduğundan, daha sonra bu oyuncuların uyum birleştirmek gerekir. mobilya tonda duvarlarının Uygun renklendirme gerçek konfor hissi yaratacaktır.

Böylece, yatak odası mobilyaları ışık, belirli şartları duvar kağıdı şartıyla. Küçük bir alana sahip bir oda için boş alan aynı miktarda bırakacak açıklık ürünleri, gerekir. Aksi takdirde oda mühürlü kutular şeklinde kaygı yaratmak için bir riski vardır. Beyaz, zeytin, kayısı ve altın bej tonlar için en uygunudur. yatak odası alanı, dolaşmak için izin veriyorsa, o kullanmak mümkündür koyu duvar kağıdı ile bir kontrast olur.

Burada tek sınırlama sağduyu ve renkler sıcaklığın birleşimini olduğunu. Soğuk tonları soğuk ile birleştirildiği zaman. Aynı şekilde, sıcak beslenen.

Yatak odası karanlık mobilya olduğunda, bazı senaryolar biraz daha. Ancak burada da, sıcaklık renk bilmelidir. Genellikle koyu süit sıcak bir rengi vardır, nedenle aynı sıcak sesleri ve duvar kağıtları kullanılması önerilir. Bu kahverengi, kumlu veya zeytin renk varyasyonları çeşitli olabilir.

duvar kağıdı seçmek için stil Etkisi

Modern. Bu stil için bir duvar kağıdı seçerek özel gereksinimleri vardır. Onlar diğer birçok aksesuarlara fon olarak hizmet vermeye moda, ama görüntüde oldukça sade olmalıdır. Art Nouveau yükümlülüğünün tarzı bunu çünkü aynı zamanda doğal, çevre dostu malzemeler kullanmak gerek hatırlatarak değer. Nasıl uyum, tezat oyun veya ince bir arada olacak - bu sahibine kalmış. Önemli olan - bir denge sağlamak ve düpedüz hatalarından sakınmak.

Provence. Bu rustik tasarım tarzı ışık mobilyalar, pastel tonlar yaygınlığını yanı sıra çeşitli tekstil bir bolluk varsayar. İl duvarlar için mükemmel - sarı, krem, kum, zeytin ve mavi tonları: Bu nedenle, duvar kağıdı seçmek için renk paleti geniş yeterlidir. Şeklin varlığı ile ilgili olarak, ev tekstil ürünleri dikkat etmek ihtiyaç vardır. onlar yeterince ince desen varsa, o zaman duvar kağıdı üzerine tekrar ettiğinden açıkça belirler. Daha iyi Engelli Bireylerin renkli bir fon olarak hizmet etmek bırakmak.

iki tip Duvar Kağıtları: Düz ve çiçekli

Loft. Resepsiyon iç trim bozulmamış biçimde küçük bir kısmını korumak için olan ve bu tür bir özelliğidir. Ancak, tasarımcılar genellikle kullanmışlardır taklit bozulmamış yüzey malzemeleri (yapay tuğla, taş sahte). Bu tuğla çok kaba görünüyor beri. sessiz sesleri idam duvarlarının bir parçası. Işık duvar kağıdı üzerine Desen kolay soyutlama geometri izin verilmedikçe, kaçınılmalıdır.

Duvar kağıdı 2 türleri: desenli Kayar

Ülke. duvar Amerikan tarzı elbise sıcak tonlarla By. Bir kafeste eğlenceli renklerin Belki kullanımı ancak çok küçük değil. Daha sonra tamamen başarısız dinlenmek çünkü Ayrıca, sıcak renklerle aşırıya kaçmayın. Gözler, görsel bir sıcaklık kaynağı haline çarpmak. Birkaç sessiz, tek renkli duvar kağıdı kullanılması önerilir. Şekil kendine dikkat çekmek gerekir.

Japon tarzı. Bu doğrultuda karakteristik özellikleri kısalık ifade, çekingen dekorasyon ve nötr renkleri kullanmak. Yükselen güneş etnik motifleri ile doğal malzemeler duvar kağıdı kullanılması önerilir.

Klasik. Bu lüks, saygınlık somut bir örneğidir. daha emin sahibi, koyu üstünde duygu ve derin onun sesi duvar kağıdı alabilirsiniz. Bir parlaklık kullanılması önerilmez olması dışında herhangi bir kısıtlama vardır. Daha süslü, tekrarlanan desenli mat ürünler tercih vermek.

Minimalizm. Bu tarz Ascetic ilkeleri Şekilde tasarruf düşündürmektedir. Herhangi bir resmin olmadan Hoşgeldin renkli duvar kağıdı ince doku. Eğer asidik tonları kaçınmalısınız dışında renk paleti, ciddi gereksinimler değildir. Başka bir seçenek duvarlarından birinde tekrarlama tarzı kocaman görüntünün kullanılmasıdır. Bu eleman kalanını hakim, vurgu duvarlar olarak görev yapacak.

Mavi. İnce cihaz ruhu ile Göksel umutsuz romantikler için tipik tonları, ve insanlar. Bu ışık ve ışık renklerinin sakinleştirici özelliklere kaynaklanmaktadır. Kesinlikle kişi üzerinde herhangi bir baskı olduğunu. sınırsız mavi görsel alanı artırır olarak, küçük bir alana sahip yatak odası için renkleri olarak kullanım için tavsiye edilir.

Yeşil. Oldukça popüler yatak odası tasarımında renk, hem de dinlenmek ve ruh halini iyileştirmeye yardımcı olur. Nedeniyle doğal kaynaklı olması, yeşil olumsuz düşünceler mücadelede büyük bir araçtır. O karmayı temizler ve odada bir kuşatma atmosfer yaratır.

Kırmızı. Bu kendine güvenen ve kendi kendine yeten insanlar için bariz bir seçimdir. Onun seçimi açık renklerle yetkin kombinasyonu Ancak, bunun için, oldukça riskli kabul edilir, oldukça etkileyici bakabilirsiniz. kırmızı hakimiyeti şüphe edilemez.

Mavi. Soğuk renkler atıfta ama bir yatak odası tasarlamak için izin verilir. Çok aktif kişi aniden sakinleştiriyor Bu yatıştırıcı etkileri nedeniyle. mavi küçük bir yatak odasında olarak kare alma büyük bir alanı, görsel alanın bir bölümünü almak, eğer sadece gerekli kullanın.

Siyah. onun derinlemesine insanın üzerinde baskı çünkü yatak odası için Tartışmalı seçim. Diğer açık renklerle tarafından etkisiz hale getirilmelidir. Aksi takdirde mistik bileşen sahipleri ile kötü bir şaka ve uzun süre ruh bozabilir.

Beyaz. başka bir renk ile kombine edilebilir üniversal çözelti. Bu açıklık ve anlayış sembolize eder.

Sarı. O en diğerleri için mükemmel bir ortak yapım benzer niteliklere sahiptir. Nedeniyle spektrumu ısısının, sarı doğal ışık zayıf kaynağı ile yatak kullanılır. Küçük alanlarda kullanım için idealdir.

Kahverengi. Bir yatak odası tasarımı ihtiyacı söz konusu olduğunda kakao çekirdeği rengi tüm tasarımcıları arasında tartışmasız lideridir. Tüm insanların sinir sistemi üzerinde çikolata yararlı etki tonları ve gevşemesini sağlayın.

Renk ürünlerini bitirme ve birleştirme

yatak odası penceresinin bir güney bakan açılıyor, bu doğal ışık yeterli bir miktarını gösterir. Böyle bir durumda derin bir karanlık tonlar duvar kağıdı üzerine seçim durdurmak için izin verilir. Bunlar çikolata, pişmiş toprak, mor varyantları içerir. Pencere kuzeye bakan ise, bitirme ürünlerin sadece sıcak renkler seçmek için tavsiye edilir. Bu kahverengi mor tüm güneş tonları, olabilir.

Meraklı tasarım kursu yatak iç kombine duvar kağıdı kullanılmasıdır.

Bu nasıl olabilir için çeşitli seçenekler söz konusudur:

 • Yatay kombinasyon. Bu birbirinden ayıran duvarların imar anlamına gelir. üst kısmı parlak, sessiz tonları alır. düşük model doymuş bir duvar ile karakterize edilebilir.
 • Dikey. imar tasarımcıların Klasik teknikleri yatak başlığı ile simetri dikey çizgili lehine. Ne zaman sınırın çizgi genişliği mobilya ürünlerini tekrarlar. bantların uzunluğu ilişkin kısıtlamalar hatta tavan geçebilir, yoktur. Özel bir gereklilik yoktur, ve rengine.
 • Yerel ekleme. Genellikle mobilya parçaları yakın kullanılmaktadır. Bu bir yatak ve bir başucu masa ikisi de olabilir. Özel parıltı renk ekleme ekli çerçeveleme baget ile ayırt edilir. formun kendisi için zor şartlar hiçbir ekleme, ama leke olmaz.
 • Dağılma nişler. niş sakral nesnelerin yerleşimini planlı değilse, boyama duvar kağıdı ana stil temelinde seçilmelidir. Yani yatak odası iç tasarım kalanını özellikleri aynı dekor kullanır vardır.

Farklı tonlarını kullanarak tek tip doku duvar kağıdı sürdürmek önemlidir.

Bu klasik sebze içsel desenleri Nouveau, hacimsel geometrik soyutlamalar ve siyah beyaz büyük desenleri sayılabilir. İkincisi, normalde resim filmi yıldızlı veya geçmişin spor içerir.

Ayrı ayrı, bireysel Photowall artan popülaritesi unutulmamalıdır. Genellikle yatak başında, sadece odanın bir tarafına yerleştirilir. Fotoğrafı kapatmak etmemek için bu, mobilya diğer elementlerin duvarları yakınında yerini önler. Duvarların kalanı uyum içinde ve bir yatak odası tasarımı vurgu duvarı vurgulamalıdır.

Yatak odası iç için bir duvar kağıdı seçmenin önemi küçümsenemez. Onlar ustaca sahibinin ruh halini değiştirmek ve uykuya hafifçe pişirin edebiliyoruz. o profesyonel tasarımcıların basit ipuçlarını ve fikirleri takip etmek önerilir böylece aşırı ışıklandırma, keyifli olmalıdır.

Vanity Fair veya derin uyku: yatak odasında Kombine duvar kağıdı

Kombine yatak odası için duvar kağıdı veya onlar uyku soymak mümkün değildir. Kombine - bu birleştirmek, katılmak için ne anlama geldiğini Latince combinare gelen. en küçük bir sır açalım: Uzun bağlandıktan duvar kağıdı koleksiyonları geliştiriciler, biz hesaba olası tüm örgü renkler, kalıpları içine almış.

Bu sizin beğeninize, seçeneğe hazır uygun seçmek kalır. Biz kombine yatak duvar kağıdı (fotoğraf) ile bazı ilginç seçenekler topladık, onlar var!

Simsar Rus tasarımı

tekerleği yeniden icat etmek veya kendinizi hayalleri için arzu edilen bir yer vermekti ne olursa olsun içinde mi? Rüzgarlar kutunun dışında duvar kağıdı düzenlemek için, çeşitli nedenleri vardır:

- Bir Studebaker kim? "Studebaker" Onu getir!

bir yanılsama - bu "koleksiyon" şarkısının yeterli para değildir yanılsama. koleksiyonundan duvar kağıdı göze alamaz, büyük olasılıkla yanlışlıkla İtalyan butik gezindi var.

yukarı arkadaşlarından herhangi bir kombinasyonu, bir koleksiyon olarak adlandırılır. döşeme mağazalarında Yakındaki teklifler keşfedin, muhtemelen ilginç bir şey, zaten icat gibi olacaktır.

Belirli bir Batı (Avrupa) tasarımcının markası (name) ilgilenen ve hiç para yoksa ... en iyi kez bir birleşik yatak duvar kağıdı Haute couture rüyasını koydu.

Ben "trendin olmak" istiyorum "yapılan el", "benzersiz" "münhasır" kelimesini, zevk? değil kusursuz tat ve stil göstererek yavaşça güzel yüksek kaliteli duvar kağıtları almak onların duvarlarını üzerine yapıştırmak için yeterli mi?

kendi elleriyle çizmek değil, neden, bu yüzden yatak odasında duvar kağıdı birleştirerek tüm arkadaşların bir sinema dersi göstermeye çalışır değil mi? Bunun için gitmek, neden olmasın!

Yukarıdaki birleştirerek Onun başarıları ve övünen bir tasarım programı veya bir komşu düzenli TV izlerken "Moda" çılgınlığı uzakta gerçeklikten sizi süpürüldü? Ama sen daha iyisini yapabilirsin, bir şey biliyor!

etrafına bak, sen yatak odası her gece uyumak için ne istiyorsun, Dur, haset çağıran çekici bir televizyon ile tozu sallamak?

Sen nadir doğal yetenek var, değil zaten profesyonel tasarımcı eğer, fantastik renk kombinasyonları, iç dekorasyon yaratmak ustası vardır. Sonra yanlışlıkla, yanlışlıkla, tavsiyeye ihtiyaç olmadığı için tat doğası, bu sitede olduğu ortaya çıktı.

- Şura, hayatım, statükoyu geri!

Bazı durumlarda, yatak odasında kombine duvar kağıdı vazgeçilmez ve haklı?

Eğer dezavantajını avantaja çevirme isterseniz ♦: görsel (ilgisiz projeksiyonları veya kirişler süslemeleri, duvarlar genişletmek için, tavan yükseltmek) ayarlamak için biraz odası;

♦ bir yatak (hasta başı tablolar) ya da yatak geri kalanından renk ayrımı sınır (bir simülatör için bir yer, çalışma alanı, tuvalet masası, giydirme) içeren uyku alanı, tahsis edilmesi durumunda;

♦ genellikle arzu güncellemek için, söz konusu değişiklik, diğer bir deyişle, aktif mizaç yaşarken;

Çok hızlı büyüdü çocuklar bir demet varsa ♦, onun yatak düzenli yükseltme gerektirir.

Tüm bu maddeler duvar kağıdı veya arkadaşı muhteşem koleksiyonları yardımıyla uygulamak kolaydır.

tamamlayıcı ayrı seçilen herhangi bir kumaş satın olasılığı, yatak kağıdı ile kombine tasarım gerçekleştirilmesini kolaylaştırır. renkleri birleştirin, güzellik kavramlarınız göre tasarlar.

- Sadece bu çok fazla, bir avize ateş etme.

düzen kombinasyonu zaten yarım iş çıkarmış edin. Değilse, birlikte tüm yüzeylerde gerekli ölçümler, karşısında, tüm nişler, çıkıntılar, duvarlar. gerekli rulo kesin sayısı (rüzgarın zıt renklerin görüntü yatak başında gül sen düşünürsen örneğin) anahat dayalı yapıştırmak için duvarların (muhtemelen bir tavan) alanını hesaplamak için (seçim ile belirlenen) yaprak boyutlarını karşılaştırarak öğrenirler.

Bütün bu basit manipülasyonlar, sağa, bir mezura ve hesap makinesi ile silahlı. Ya da belki de duvar kağıdı ile kombine Önerdiğimiz seçenek fotoğraf yatak birine katılabilirsiniz. Sonra her şey basitleştirilmiştir, baskı fotoğrafları, ölçüm sonuçlarının ve mağazanın arka tarafında düzeltin!

- Hayatın bu törene yabancıyız.

türlerin inanılmaz çeşitlilik herkes birleştirmek için yatak odasında duvar kağıdı uygun doku bulmak sağlayacaktır. O değil kaybolmak zordur. Herhangi mağaza teklif:

 • kâğıt
 • vinil
 • doğal
 • tekstil
 • velur
 • sıvı
 • mantar
 • akın
 • deri
 • Kabartmalı artı tiplerinin diğer türlü çok.

avantajları ve dezavantajları tümü. temel farklar şunlardır: kalite, doku, dayanıklılık (odanın rüyalar için alakasız), laminasyon yöntemleri, fiyat kategorisi. enkaz ve toz birikimini ortadan kaldırarak dekorasyon, duvar kağıdı maskesi defektleri microdamages yüzeyinin fonksiyonları, ek olarak.

Bazı türler aktif yatak boyunca ışığın dağılımında yardımcı olur. Yoğun türleri, özellikle tekstil ya da vinil ile karakterize edilen ek bir rol ses yalıtım. başka bir yerde daha Yatak odasında, o sesin emilmesi uygun geliştirmesidir.

Işık direnci dikkat edin. oda sürekli güneş ışığına maruz ise, en hafif hızlıca seçin. Uzun bir süre için temin işaretleme ile Renk doygunluğu, tükenmişlik korunma,. Önemli olan, talimatları dikkatlice incelemektir gerekli tüm bilgiler var.

Belki de, dizi sıvı duvar yapılmalıdır. Onlar mükemmel tüm kusurları gizlemek. Önemli ölçüde odanın akustiğini azaltmak, ses gözenekli yapıda boğuldu.

fikirlerin Sınırsız düzenlemesi yaratıcı insanlar, uygulamanın sadece sınırlı zaman alıcı sürecin hayal uçuş. Nerede sihirbazı kullanarak uygun. sıvı formülasyon sanatı uygulamasının geliştirilmesi düzenli keyfi değişiklik türünün hayallerini oluşturacaktır.

Sen duvara onların sabitleme rüya bir engel olmayacak şekilde gibiler için, yatak odasında duvar kağıdı ile kombine zahmetli manevralar girmişti.

sizin için uygun herhangi bir kaplama çözmek için, onlara dokunmak gerekir. Dokunsal hisler çok önemlidir. Birisi lüks kadife yüzeyi, birisi yumuşak köpük doku veya ipek, kabartma (kabartmalı) kayıtsız birisini çekmek ama birisi önemli düzgünlük ve işleme ıslak yeteneği için olacaktır. Bu arada, sıvı duvar (ilave boya ile kaplanmış ise) sadece güzel bir görünüm için, dokunun değildir.

kombinasyonunu uzakta verilmesi: yol mübah

kurgu "becerikli" metin yazarları-fotokopi - birleştirmek için yolları sitelerini süsleyen tüm çürük fantezi "yazarlar". Bir dikey-yatay dolaşımda yayınlanan diğer geldi. Aslında, hatta çapraz hücre - kaç kişi, bir çok yol. senin mantıklı muhakeme güvenin. Neden yatak odasında duvar kağıdı kombine edersiniz?

duvarların (çatlak, damarlar, kötü uygulanmış sıva ve böyle devam eder. P.) 'de hataları varsa, onların yardımıyla tüm kusurlarını gizlemek, yoğun dokulu duvar kağıdı seçin. Böylece, genel devre sanat "yama" yöntemi çalıştırılır ve harmonik topluluğu anlamlı olmamalıdır. Pencere veya çerçeve şerit Prem bir köşesine üzerine yapıştırmak için gerekli değildir. İyice kamuflaj yoluyla düşünme davranın.

hasarın varlığı sadece sahipleri yatak odasına bilinmektedir. kusurlu bölgeyi altını çizen sürekli yaşamın kusurları hatırlatılır. Sorun bölgelerden uzakta, dağılım (distract) dikkat sipariş için kabul edilebilir duvar parçalarının rasyonel dağılımı. Bunu yapmak için, biz yatak odasında duvar kağıdı bir arada (fotoğraf) kullanmak

Etkisi ayrı duvar hep orada insanların dikkatini çekecek vurgulamaktadır. Görev - Doğru platformu accentual seçin. Bu kapı açma veya yatak başı yarım gizleyerek kesintiye edilmemelidir. Amacı - tüm görkemiyle büyük schemer yetenek ürünü göstermek için.

hepsinden önemlisi, gözlerini hayran olduğunu unutmayın. Bu nedenle, yatak odasında kombine duvar kağıdı amacı - beraberlik (beraberlik) o dikkatinize. Eğer uykuya dalmak için hazır ve ana duvar görünümü ile uyandığında, cesaretle başında dışında üç herhangi olun. Ancak, özel bir monoton tür genellikle sıkılıyorum.

Bu nedenle, ana odak nadiren göze çarpıyor tarafına aktarılır - yatağın baş. Eğer tasarımcıların tavsiye izlerseniz, dolaplarının yüksekliği, yer duvar konumunu aplikler (birbirini nötralize yatak başlığı artı karmaşık süslü arka) dikkate yatak başı şeklini ve boyutunu alır. Böylece örtüşmeyen ve tasarlanmış kompozisyon iyi oturuyor.

Odak duvar açıkça tat, stil, içgörü ve yaratıcılık dekoratör derinliğini ortaya koymaktadır. Biz yatak odası için bir tür parça ifade tarzı kombine duvar kağıdı kullanmak eğer, eski püskü mobilya gelen ziyaretçilerin dikkatini uzaklaştırmak, ancak.

Biraz, sınırları zorlayan derinliğini artırmak ve planın açımlanması yazabiliriz, tavan yükseltir. Burada renk ile oynamak için her zamanki seçenekleri yardımcı olur. Yakın kesimlerde de karanlık köşeler kenar izolasyonu üst çevre kaçının. Bu yöntem alanını azaltacaktır. hafif gölgeler kullanın.

görsel algı yardımıyla beynimizi aldatma girişimi - yatak odasında kombine duvar kağıdı amaçlarından biri. dar uzun bir odada, vurgu duvar aydınlatma, görsel olarak tünel küçültmek. Ana duvar tünel etkisinin kalanı bileşik olduğunu daha karanlık olacaksa. Optik yanılsama çok yeteneğine sahiptir!

Dikey çizgiler yüksekliği, yatay genişliği artacaktır. duvarları Aydınlatma boşluk hissi ve uzayda bir artış yaratacaktır. Karartma rahat bir kuytu getiriyor. Belli kalıpları kullanırken, duvarlara derinlik verebilir.

Dalgalanan şekiller aynı anda canlılık eleman dinamiklerini ve barış getirmek. Aynı koleksiyondan Seyreltme dikey çizgili, deniz-hastalık gelişimini ortadan kaldırır. (Resimde) yatak odası için Kombine duvar kağıdı doğru ellerde optik yanılsama mükemmel bir araç olarak hizmet edebilir.

Herhangi tasarımcı onlar tasarımcının tüm beceri ve işçilik göstermesine izin, projeksiyonlar her türlü sahiptir. pürüzsüz yüzeyler, sınırlı hayal Profesyonel sıkıcı işler. Deneyin ve nişler kirişler vurgulamak dönüşümü, çıkıntılar vurgulamak görünüşte yersiz, o.

Işınları aydınlatan ışığın yönünü değiştirerek, rengini veya renk koyulaşır. En iyi görünüm için arayın. floresan lambalar salonda duvar kağıdı dokusunu göz önüne alındığında, ve önlemek, bunlar renk tanıma bozar. Sıradan yapay ışık algısını test etmek için favori desen sor. Aksi takdirde, eve tamamen yabancı rulo getirme riski vardır.

- Elimizdeki süresi - Bu sahip olduğumuz paradır.

yatak tasarımında doğası gereği ifade monotonluğundan kurtulmak. Sizin yatak eklentiler olmadan güzel? Sonra duvar kağıdı koleksiyonları hazır tasarımlar kullanmak yeterlidir. Değilse, farklı renkler ve desenler birleştirerek, güzellik katmaktadır. Biz yatak odası (fotoğraf), kendi kişisel tarzı biri için kombine duvar kağıdı düşünün, ilginç projeler belirledik.

dantel gibi, parıltı origami düşkün, altın salıcılar çeker deniz olmadan yaşayamam, sen etnik özellikler ile ilgilenen, eski günler, en antikalar özledim? Kendinizi ifade edin! Gerçekten sevinç verir tasarımında ekleyin.

- Hile yaptın. Sen çok daha iyi bir kürk verilmiştir. Bu Şangay leoparlar.

yaratıcılık keyfini çıkarın. büyüleyici kombinasyonlarda duyguları uygulamak. Parlak örgü harikaları yatak odanızı dekore edelim. atmosfer çevreleyen hayallerinizi tasarlayın. Bizim fotoğraf koleksiyonu kombine yatak odası duvar kağıdı tarafından fark uygularlar. Kefen duvarlar inanılmaz yenilik yayılımı. yaratıcı çözümlerin arayın. Duvar kağıdı yatırım yapın - bir kazanan kombinasyon!

Yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonu

Yatak odası yardım duvar kağıdı kombinasyonu oda ilginç ve benzersiz görüntüde oluşturun. Yatak odasında duvar kağıdı bir kombinasyonu olarak Bu trendi alış yerlerin sahibi belli sanat nesnesini öne çekebilirsiniz.

Bu duvarlar, ciddi hatalar vardır ki bu alanlarda geçerlidir. Eğer bitirme malzemelerinin sağ doku seçerseniz, herhangi bir sorun olmadan bu sorunu çözebilir.

Duvar kağıdı kombinasyonu amacı nedir

Yatak odasında duvar kağıdı nasıl birleştirileceğini anlamak için, iç tasarımcılar sunuyoruz seçeneklerini keşfetmek için gereklidir.

Ama buna yatak odasında duvar kağıdı bir arada kullanmak gerekir hangi avantajları, sayesinde bir çok ayırmak mümkündür. Bu yöntem ellerin odasında imar uygulamasına olanak tanır. Yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonları odanın yararları vurgulamak için, duvarların kusurlarını gizlemek yardımcı olacaktır. fotoğraf yatağın üzerinde kurulmuş yatak odasında kombine duvar kağıdı, bir varyantını göstermektedir.

yatak odası (resimde) için duvar kağıdı kombinasyonu Elleriniz, mekanın görsel algısını etkileyen odasında odak noktasını vurgulamak sağlar.

yatak odası için Kombine duvar kağıdı işyeri düzenlemenize yardımcı olur. Duvar kağıdı çeşitli seçenekler düzgün her çocuk için yer ayırmak Kreş mükemmel bir onarım yardımcı olacak.

Orijinal fikirler ve düzgün duvar çeşitli seçenekleri bir araya birleştirmek için nasıl yararlı ipuçları, fragmanlar halinde sunulmuştur

yatak birbirine farklı duvar kağıdı ile kombine edilebilir olarak, tamir tamamlanmasından sonra, istenen sonucu elde etmek için? Fikirler farklı kullanabilirsiniz, ancak her durumda hesaba doku, renklendirme ve yoğunluk panoda duvar kağıdı almak önemlidir. bölgeler tahsis ayırmak için, size dekoratif pervaz kullanabilirsiniz.

Yatak odası yardım Kombine duvar kağıdı ana sakıncaları gizlemek için odanın onurunu vurgulamak. Geleneksel duvarlar odasında uymaz sonra bantlamak ise projeksiyonlar, girinti, kötü bulunduğu birçok yükseltici vardır. Bir yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonu bu sakıncaları ortadan kaldırmak için yardımcı olacaktır. Odadaki tüm sorunlu noktaları vurgu duvarı oluşturmak için seçenekleri belirlemek üzere duvar kağıdı nötr ve parlak kumaşlar pokleit edilebilir.

Düzgün yatak odasında duvar kağıdı birleştirmek, size hayal odası, bu varyantı alabilirsiniz.

dairelerde yatak odası Birçok küçük, bu nedenle yatak odasında duvarlar için duvar kağıdı kombinasyonu alan görsel düzeltme katkıda bulunur. Benzer şekilde, tasarım teknikleri oda daha rahat yapabilirsiniz.

Sorunlar duvar kağıdı kombinasyonu tarafından çözülecek

Oda yeterli alana sahip, ancak alçak tavanlı varsa, profesyoneller duvarları koyu kumaş için seçim önerilir. Tavan ışık perspektifi karşısında ferahlık yanılsama ortaya çıkar.

oda küçük bir alanda, böylece oda görsel genişleme alanı kolaylaştıran farklı yatay duvar desenleri ile birlikte kombine edilebilir. İlginç bir fikir büyük tablolar ve renkli desenli bir odada bir duvar sarma olacaktır. Odanın diğer duvarları için nötr bitirme malzemeleri seçmek için arzu edilir. Yatak odasında duvar kağıdı birleştirmek nasıl fotoğraf örneğinde.

oda orantısız uzatılmış ise, sıcaklık eklemek ve duvar koyu renkler almak ve açık renklerde geniş konuyu duvara duvarları yapıştırma daraltmak mümkündür teselli etmek.

fotoğrafta - fikirdir yatak odasında duvar kağıdı birleştirmek.

Duvarların orijinal formu mavi "tsvetochek9raquo içinde duvar kağıdı ile dekore edilmiştir; beyaz Çardaklı ile kombine.

bir sanat eseri olarak yalıtım duvarı

Bir vurgu profesyonelleri bir duvar tercih etmenizi öneririz olarak iç yarattığı monotonluğu önlemek için. Bu wallpapered edilebilir çekici bir imaja sahip. Örneğin, duvarın ortasında, sen büyük çiçek veya geometrik motifli bir kafes kullanabilirsiniz.

Bu parlak "pyatno9raquo her iki tarafında; Bu nötr tonları ile takviye edilebilir. Farklı resimlerinde arasındaki eklemler dekoratif pervaz pokleit varsa, inanılmaz bir etkiye alırsınız.

Yatak odası Tasarım sahibinin karakterini gösterir. Bu oda, yabancılara yönelik değildir ana görevi nedeniyle - konfor ve ev sahibinin rahatlığı. özel dikkat bu odanın renk seçimine dikkat edilmelidir nedeni budur.

duvar kağıdı yatak odası sihirli sayı "tri9raquo itaat birleştirmek için Seçenek;. başarı elde etmenin en kolay yolu duvar kağıdı üç tür bir kombinasyonudur. İlk seçenek zevk yatak odası kaynağını master olmalıdır. Böyle bir duvar kağıdı seçmek gerekir, solunum durdurma neden olur ki güzelliği, onları sürekli hayran arzusu neden oldu.

Uzmanları, geniş rakamlara Mural tercih vermek için önerilir. Daha küçük ölçekli ayrıntılarını içermelidir kaplama malzemeleri İkinci tür benzer bir renge sahiptir. Buna ek olarak, doğal fragmanlarını ihtiva edebilen, basit ve duvar kağıdı gerekir.

Mükemmel bir seçenek, enfes bir dokusu olan monofonik tuvallerin satın alınması olacaktır. Modern kaplama materyalleri üreticileri genellikle yatakhanenin sahibinin görevini basitleştiren 2-3 çeşit kafesli koleksiyona sahip hazır koleksiyonlar sunmaktadır.

Kombinasyon için kullanılacak desenleri seçerken rengin yoğunluğuna dikkat edilmelidir. Örneğin, benzer yoğunluğa sahip renk tonlarının tekrarını hesaba katacak olan bitiş materyallerini kullanabilirsiniz. Bir örnek, fotoğrafta sunulan enfes bir versiyon, bastırılmış ve pastel tonların tonlarının seçilmesidir.

En yeni iç fikirler arasında, siyah beyaz grafikleri not edelim. Böyle bir stil kararı gençleri seçmeye çalışıyor.

Bileşimle, iki değil üç farklı bitiş materyali kullanabilirsiniz. Ev tekstilleri üçüncü (aksine) aksan olarak kullanılabilir.

İç modada moda trendleri

Yatak odasında duvarları süslemek üzere tasarlanan dekorasyon malzemelerinin kombinasyonu, iç tasarım denizinde şık bir trend olarak kabul edilir. Temel olarak, bu şekilde bazı duvar alanlarını, örneğin yatağın başındaki boşluğu ayırmaya çalışarak geri kalan bölgeyi yatak başı alanından ayırmaya çalışıyorlar.

Farklı tuvallerin kombinasyonu mükemmel bir şekilde geniş bir odaya sığar. Tuvallerde renk tonlarını, süslemeleri doğru seçmeniz yeterlidir.

Birleşik yöntemin kullanılması

Duvarlara yapıştırma seçeneğini kullanan hangisine karar verdiniz mi: monofonik tualler veya kombine malzemeler? İçişleri uzmanları, bitmiş eserlerin fotoğraflarını görmek için şiddetle tavsiye ederler ve tercihleri ​​birleştirmeye verilir. İki veya üç farklı kafesin doğru kombinasyonu ile benzersiz ve çarpıcı bir etki elde edebilirsiniz.

Fotoğrafta, kombinasyonu modern bir yatak odasında kullanın. Bu seçenek, yalnızca odanın parametrelerinde görsel bir değişiklik garantisi vermez, aynı zamanda çeşitli düzensizlikleri, aksanları yerleştirmeyi de mümkün kılar. Duvar kağıdı şeritlerinin değiştirilmesi, herhangi bir iç mekan stili için uygundur.

Örneğin, klasik tasarım severler, usta tavan yüzeyini beyaz mat renkte döşeme için doğal malzemeler seçmek için süslemenizi tavsiye eder. Duvarları dekore ederken nötr tonlar seçmenizi önerirler. Oda bej-kahverengi renkte, rahat ve konforlu bir odaya sahip olup, iş günlerinden sonra tam bir uyku ve dinlenmeye elverişli olarak dekore edebilirsiniz.

Halı kaplamalarının kombinasyonunu vurgulamak için ilginç bir çözüm, orijinal arka ışığı kullanmaktır. Oda görünümünü bozan küçük niş, varsa, örneğin, birimin etkisi yaratmak ve ilave bir unsuru olarak duvarda küçük spot almak için monofonik malzemeler pokleit edilebilir.

Kentsel dairelerin tüm sahipleri, başlangıçta dinlenme ve yalnızlık için tasarlanmış odalarda cesur denemeler için hazır değildir. Odanın rahat, aynı zamanda şık olmasını sağlamak için birkaç finisaj malzemesinin bir kombinasyonunu düşünmek mümkündür.

Örneğin, açık renkler projeksiyonların, nişlerin tasarımı için uygundur ve koyu renk tonları, geniş alanları yapıştırmak için idealdir. Gölgelerin, süslerin, renklerin değiştirilmesi, odanın konforunu etkilemeden eşsiz bir görüntü yaratacaktır.

Str. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

Dmitrovskoe karayolu, 163a, bina 1, -1 taban

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

63 − 57 =