Kombine duvar kağıdı fotoğraf mutfak

Mutfakta duvar kağıdı birleştirmek için 6 yol

bir yolunu seçme mutfakta duvarlar tasarlamak için birçok duvar kağıdı seçimi durur. Bu kaplamaların, katı performans geniş bir yelpazede, hem de kendi fikir ve fikirlerini uygulamak için inanılmaz bir fırsat ile kolaylaştırılır.

iç mutfak için şık etkili ve önemsiz olmayan bir görünüm kombine duvar kağıtları gibi, yukarıdaki fotoğraflara bakın.

Bugün konuşacağız duvar kağıdı, birleştirmenin yolları:

doğru malzeme seçimi için, odanın yapılandırmasına ayarlamalar yapabilirsiniz, imar yürütmek için yetkili "dışında" duvarlar ve "anlama" tavanlar, tasarım bireysellik vurgulamak.

Görüşlerini getirmek üzere tasarlanmıştır, yani, parlak ve sıradışı yapmak daha iyidir. O kadar ileri büyük çiçekler, duvar kağıtları, geometrik desenler ile örtülebilir. Renklerle abartmak değil önemli olan, farklı iç aşırı doymuş ve onun benzersizliğini kaybedecektir.

Bir desenle onu canlı duvar kağıdı veya duvar kağıdı için seçilmiş. Kalan duvarları arka plan, bu nedenle düz duvar kağıdı seçmelisiniz.

Parlak renkli desenli fotoğraf kağıdı bir İskandinav tarzı parlak beyaz mutfak canlandırmak.

Uzun ve dar odalar için en uygunudur. Ayrıca görsel olarak daha yüksek bir tavan sağlar.

mutfak için bir tasarım kombine duvar kağıdı ile gündeme gelirken, verilen fotoğrafın dikkat edin. Dikey kombine - üzerlerinde bitirmek için en yaygın yöntemlerden birini göreceksiniz.

Dikey çizgili. Farklı duvar kağıtlarının şeritler alternatif duvarları okleivaya, ışık ve rengin eşsiz bir oyun yaratabilir. derecelemesini yaratma zıt renkler ve aynı renk tonlarında olarak kombine edilebilir.

Aynı renkten duvar kağıdı tercih edebilirsiniz ancak farklı dokularla - mat ve parlak arasında alternatif örneğin.

İlginç bir seçenek: desenleri ve ova ile duvar kağıdı almaşı. gerçek resmi taklit şeritler elde edilir. Bu yöntem büyük bir mutfak için uygundur.

fotoğrafta İngiliz tarzında bir harman olmuş - dikey çizgili alt bir simülasyon duvar panelleri, üst klasik çiçek deseni oluşturmak. Duvar kağıdı iki tür arasındaki birleşme dekoratif bir sınır ile dekore edilmiştir.

En yaygın olarak kullanılan çizgili duvar kağıdı. Bunlar bulunabilir:

 • Simetrik. Bu durumda, duvarlar merkezden aynanın geniş bantlar üzerinde yapıştırılır. Kontrast renkler göz çekmek çok az insan dengesizlik tesislerinde yapılandırmaya dikkat edin.
 • Asimetrik. ağ-yapının diğer yüzey üzerinde aynı model, fakat farklı genişliklerde uygulanır ise, geniş çizgili ağlar, sadece bir duvar yapıştırılır. Bu odada sayesinde daha geniş görünüyor.

Odada Aksan da doğru renk yardımcı olacaktır. Çok parlak renkler pastel 1-1 veya 1-2 ile dönüşümlü olmalıdır. Her odanın büyüklüğü ve istenen etkiye göre değişir

yüksek tavanlı odalarda kullanılır, herhangi bir iç bölgelerde mükemmel şekilde uyuyor. Tasarımcılar aşırı yüksek oda dönüşümü için bu hamleyi kullanın.

yatay şerit ve çiçek desenli mutfak duvar kağıdı kombine Resimde.

Yatay, sen duvar kağıdı farklı doku ve tonları birleştirebilirsiniz. düzenlemeleri almak ve birbiriyle ortak bir mutfak tasarımı ile uyum.

Her bir bandın yüksekliğini hesaplamak için, görsel olarak üç yatay parçaya duvar bölün. dar bant alt yerleştirilmelidir.

En popüler çözümlerden biri - tahta veya mantar paneller altını kullanın. En kaplamalar geometrik desenler, iri çiçek, ya da sadece canlı kendinden renkli kumaşla üzerine yapıştırabilirsiniz.

alt kısmı Aydınlık ve büyük desenleri dikkat çekiyor Eğer üst Monochrome'i seçmek daha iyidir.

panel şerit duvar kağıdı olarak kullanılan ve kalıplama ya da kaldırım aracılığıyla üst kısmından ayrılabilir. En üstte küçük desenleri veya tek renkli olan kumaş kullanmak daha iyidir.

Ya renk veya doku değişebilir. en uygun ışık sunulması, odanızın genel tasarımını tamamlayacak maliyet seçeneği seçin.

Patchwork - Bir kır evi tarzında, etnik ve uygun bir teknikle özgün kombinasyon. farklı desenler ile duvar kağıdı ve bloklar alternatif eşit okleivayut duvar kanatlar, oyulmuş.

Şekiller ve renk sayısı 3-4-EX fazla olması. Patchwork tarzında duvar kağıdı üzerine hazır bir çizim bulmak da nadir değildir.

Aydınlık patchwork tarzında fotoğraf kağıdı. Bunlar içerideki konfor ve ev ısı hissi verir.

başlangıç ​​maddeleri seçerken belirtilen stil ve sağduyu tekabül birleştirilebilmesi uygulaması renkleri yönlendirilmelidir. Bu şekilde, yüzey, bir zeminden tavana duvarının bir parçası olarak ya da tasarlanabilir. Bu, tüm fikirlerin cesaret bağlıdır.

Bu düzenleme ile, bu doku ve renk çeşitliliği çekilmek isteyenler dikkat etmelidir, fakat sizin için doğru bir çözüm bulamıyor.

başlangıçta muhteşem bir resim oluşturmak için farklı parçalardan ancak o zaman optimum kombinasyonunu bulmak için gerekli olduğundan ve çalışma oldukça zor olacaktır.

Evinizi dönüştürmek için hayal ve böyle bir zahmetli işi kendiniz uygulamak edebiliyoruz yaratıcı bireyler çeken patchwork.

Duvar hemen parlak bir vurgu haline gelir. Bu nedenle, duvarların kalanı için duvar kağıdı sade, yumuşak tonlar seçmek daha iyidir.

Modern çelik ve 3D görüntünün en popüler türlerinden biri, varlığı ve hacim etkisi yaratır.

Güzel Cityscape odağı oluşturur ve odanın hacminin duygusu verir.

seçeneklerin seçimi üç boyutlu soyutlamaya yiyecek ve içecekler (meyve, kahve ve kahve çekirdekleri, çikolata) klasik temaları arasında değişen inanılmaz geniştir.

Benzer bir örüntü gözden olarak açık olmalıdır, nedenle en fazla maruz kalan yüzey üzerinde koymak için daha iyidir. Çoğu durumda, yemek odası tabloda yalnızca böyle bir duvar.

dokuma olmayan sentetik kumaş, vinil: Bunlar herhangi bir temelinde oluşturulabilir. Kalite boyalar bile doğrudan güneş ışığı altında solma onları parlak ve dayanıklı olun.

onlar da çevre dostu yangına dayanıklılık, dayanıklılık, bakımı kolay sahiptirler. yıkayın için, herhangi bir ev kimyasalları kullanabilirsiniz. Oysa en önemli ve etkileyici bir avantaj inanılmaz estetik olduğunu. Web'de ek olarak herhangi bir fotoğrafın transfer edilebilir.

bitirilmiş diğer türleri ile kombinasyon

karo, tuğla, beton, boya, ahşap lambri, mantar, sıva, mozaik: Çok daha duvar kağıdı ve diğer dekoratif malzemelerin daha ilginç bir kombinasyon görünüyor.

Seçenekler - milyonlarca, ancak bazı genel kurallar vardır.

 1. 1 aynı kalınlıkta. Kaplama kalınlığı arayüz sorunu ortadan kaldıran, yaklaşık olarak eşit olmalıdır.
 2. 2 pahalı ve bütçe hem meslektaşları aktive etmeyin. Aynı fiyat kategorisinden malzemelerini tercih edin dokusunu ve rengini farklıdır.
 3. Şekil 3, aynı parlaklık. Örneğin, bir mat, parlak parlak duvar kağıdı arka planında kötü bir görünüm çinileri. Arzu edilir bir şekilde, parlaklık derecesi mümkün olduğunca aynıydı.
 4. 4 herhangi biri ile kombinasyon halinde bile en pahalı duvar diğer son malzeme hala accentual olur. Nedenle duvar kağıdı nötr renkler bahis daha iyidir.
 5. 5 imar ilkelerine bağlı kalın. Tüm mutfak çevresinde diğer bitirme malzemeden Kaotik macun uyumsuzluğu getirecektir. pastel - Büyük baskılar küçük bir rakam ya da kendi renginde ve zengin renklerle duvar kağıdı doldurun.

Daha orijinal fikirler yukarıdaki fotoğrafın üzerine bulacaksınız iç mutfak için duvar kağıdı kullanımını birleştirdi.

Herkes kendileri için özel çözümler, çarpıcı zarafet ve seçkinlik bulabilirsiniz.

Duvar kağıdı ne tür seçmeliyim?

Orada Bugün duvar kağıdı birçok çeşidi vardır, ama bunların hepsi böyle özel odalara tasarımı için uygundur.

Kağıt. Onlar, ucuz, çevre dostu, nefes alabilen, ama onunla birlikte farklı kırılganlık. Bunları ve çalışma alanından iç sadece uzaktan kullanmaya karar verirseniz.

Kumaş. ipek, keten, pamuk temelinde yapılmıştır. Üzerlerine Yapıştır sadece aksi takdirde kusurları fark olurdu, mükemmel düz ve pürüzsüz bir yüzey olabilir. Yüksek nem, hayatta yok, ama onlardan kirliliği büyük zorluklarla kaldırılır. mutfak için değil en iyi seçenek.

Doğal. Bunlar kuru ot, bambu, odun yongaları yapılmıştır. Tüm bu yapıştırıcı ya da ince uzun ömürlü parçacığı ile özel bir kumaş bazında tespit edilir. Onlar ekolojik sahip, ama çok güçlü bir şekilde herhangi kokuları emer.

Post. viskoz, selüloz, polyester ve akrilik yapılmıştır. nem ve yangına elastiklik, direnç ile karakterize, düzensizlikler saklar. Orada Boyama için özel modifikasyonlar, 7 kez rengini değiştirmek için izin verir.

Vinil. nem ve çekme, kolay bakım (yıkanabilir), elastik dirençli substrat veya teknik kağıt uygulanan polimer kaplama, Dokumasız. Modern web havanın geçtiği mikro gözeneklere sahiptir. Bu nedenle onlar bir mantar ya da küf ya hiçbir zaman görünmez.

Fiberglas. Orijinal kabartma dokusu yüzeyinde oluşturmak boyama için bu kaplama. Su direnci, yanmazlık, buhar geçirgenliği, direnç, şık görünüm aşınma - mevcut düzenlemenin en önemli avantajları. Sadece negatif - onlar büyük zorlukla sökülür.

Sıvı. Bunlar bir yapışkan karışımı ile bağlantılı fiberler ve filamanlar asetat ipek, pamuk, viskoz, selüloz içerir. kusurları tesviye, hiç ek yeri bırakarak, geleneksel bir kaplama olarak uygulanır. temizlenmesi kolay, düşük ısı ve ses iletkenliği ile donatılmış, tonları geniş bir yelpazede yer alır.

Duvar kağıdı Bütün bu tür kendi artıları ve eksileri var. işletim performansı, estetik ve maliyet dikkat etmelidir seçim alınıyor.

Duvar kağıdı kombinasyonu - bir bilim dalıdır. Bu ipuçlarının duvarların tasarımına karar vermenize yardımcı olacaktır ve mutfak için uygun duvar kağıdı seçmek için umuyoruz. yorumlardaki düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşın!

Biz doğru mutfakta duvar kağıdı birleştirmek anlamak

daire tamir etmeye başlaması herkesin doğal arzu - o güzel, şık ve modern görünüyordu böylece benzersiz bir mutfak mutfak iç tasarım için duvar kağıdı dokusu ve bunların olası kombinasyonların seçimine Pratik öneriler yapmak. Kural olarak, mutfakta duvarlar tasarımı için duvar kağıdı tercih ediyor. Nasıl mutfakta duvar kağıdı birleştirmek doğru ve dokusunu seçmek en budur - bazı pratik öneriler.

görünüm, malzeme ve kalite özellikleri birbirinden farklı duvar birçok türü vardır. Bunlar arasında:

Duvar kağıdı her tür avantajları ve dezavantajları, güçlü ve zayıf yönleri vardır. Mutfakta onarım başlar ve duvar kağıdı kombinasyonu karar önce, mutfak için duvar kağıdı seçmek gereklidir.

Ne duvar kağıdı elbise

Kağıt duvar kağıdı onlar sağlığı için kesinlikle güvenlidir ve havaya zararlı maddeler yayarlar olmadığını iyi. Ancak, bunlar yıkanıp edilemez ve onlar kirlenmesi durumunda umutsuzca bozuk olarak, duvar kağıdı kabul edilebilir. su damlacıkları veya ürünler ve nerede duvarı ile temas riski sabit olduğu mutfakta Böyle duvar kağıdı nem ve sıcaklık sık dalgalanmalar, küçük alakalı yoktur. Hemen hemen aynı kumaş duvar söylenebilir.

dekorasyon mutfak iç için duvar kağıdı kullanımı - versiyon malopraktichny

Vinil duvar kağıdı güzel ve pratik. Hatta yıkamak - Onlar güvenle nemli bir bez ve yıkanabilir ile temizlenebilir. aleyhte vinil duvar tarafından bu "nefes" değildir ve potansiyel olarak zararlı olduğu düşünülür hava polivinil klorür, içine serbest olması yer almaktadır. Bu duvar kağıtları en iyi yatak odasında ve çocuk odasında kaçınılır, ancak mutfakta, uygun daha fazladır. Bunların sayesinde kirlenmeyi kaldırmak kolaydır.

Yüksek sıcaklıklara ve ateşe dayanıklı nefes ait Flizelin temelinde, kolayca ıslak temizlik dayanabilir, hijyenik, güneşte solmaz ve toz çekmez. Buna ek olarak, onlar o yorgun olsun en kısa sürede iç değişen, farklı bir renkte boyanabilir ki uygundur. Onlar da başarıyla mutfakta kullanılabilir.

Dokumasız duvar kağıdı tabanı - mutfak tesisleri için pratik bir seçenek

dokunmamış duvar Doğru seçilmiş kombinasyonu mutfak yapacak şık ve pratik Duvar kağıdı, vinil esaslı Islak korkan değildir ve mutfak tesisatı için önemli olan toz ememez

kir, su sıcaklığının dirençli cam elyafı. Bu güvenli bir şekilde deterjan ile yıkama. Bunlar, zarar nefes ve toz çekmemektedir dirençlidir. Yangın emniyeti - mutfak Onların en önemli artı. Onlar da, özellikle iyi seçilmiş malzeme kombinasyonları, burada oldukça uygundur.

Neden duvar kağıdı birleştirmek

Duvar kağıdı pratik ve estetik sorunu çözmek için farklı dokular, desenler ve türlerini seçin.

malzemelerin kombinasyonlarını kullanarak olabilir:

 • Odanın fonksiyonel imar, görsel rekreasyon alanı, yemek alanı, çalışma alanı vurgulayarak yapmak;
 • görsel uzay mutfak ve onlar stüdyoda birleştirilir oturma odası paylaşmak için, tam tersine, birleştirme veya;
 • Duvar kusurları gizlemek;
 • Maske düzeni ve dezavantajları yenmek - örneğin, bir kutunun bir mutfak o kadar dar ve karanlık;
 • görsel olarak, tavan daha yüksek veya daha düşük olmak;
 • İç dinamiklerini bir;
 • vurgu ve bazı duvarlara niş dikkat çekmek.

Önemli: "vahşi" bakmadı odası için duvar aynı odada pahalı ve ucuz türlerinde kullanılmamalıdır.

duvar birleştiren imar mutfak izin verir ve görsel oda şeklini veya boyutunu değiştirmek

Mutfakta duvar kağıdı birleştiren tasarım için geçerli genel kurallara tabi olmalıdır.

aynı kaliteli malzeme ve yaklaşık olarak eşit kalınlıkta kullanımına dayanmaktadır Çoğu organik iç görünüyor. Seçilen duvar kalınlığında birbirinden önemli ölçüde farklı olacak ise, kötü bir iz aralarında vardır. Sen gözlerden gizlemek amacıyla ek araçlar ve malzemeler kullanmak zorunda.

Aynı kalitede duvar kağıdı seçmek en birleştirmek için Farklı desenleri ile duvar kağıdı mutfak benzersiz yapabilir

Rug duvar renkleri açısından birbirlerine veya kontrastını tamamlayabilir

Rengi belirlemek önemlidir. Arka plan, aynı renkte olan, birbirini tamamlayan veya birbiriyle kontrast olabilir. Çok ilginç tek renkli ve renkli duvar kağıdı birleşimidir, renk düz duvar kağıdı duvar kağıdı üzerine modellerindeki motifleri tekrarlanabilir.

Not: Farklı desenleri ile duvar kağıdı kombinasyonu iyi bir tadı ile kullanılabilir. Bu çok karmaşık bir karışımı olan ve kitsch içine kayma çok kolaydır. Mutfak cafcaflı ve tatsız bakacağız. birbirleriyle ve diğer desenlerle birleştirmek kolay tek rakamlar - hücreyi soyun. Aynı zamanda iyi geometrik ve soyut tasarımlar birleştirilmiştir.

duvar kağıdı ve renk düzeni üzerinde Motifler iyi motifleri ve mobilya renkleri, iç öğeler, tekstil ile birleştirilmiştir.

Parlak renkler iyi sessiz ile birleştirilir.

Çok şık düz duvarlar fotoğraf duvar kağıtları bir kombinasyonudur Duvar kağıdı yatay kombinasyonu görsel oda genişletmek

Farklı dokular ve renk dikey çizgiler şeklinde mutfakta duvar birleştiren düşük tavan probleminin çözülmesine olanak tanır. Bu kararın küçük mutfaklarda, dar mutfak dolapları uygulamak iyidir - Ayrıca, bu kombinasyon görsel alanı genişletmek için idealdir.

Geniş mutfak odasında duvar Dikey kombinasyonu katı, zıt renkli duvar kağıdı ile çizimleri ile duvar kağıdı birleştirebilirsiniz rahat ahenkli iç oluşturmasına yardımcı olur. zıt renklerin kombinasyonu odanın kenarları uzunluğunu dengelemeye yardımcı olur.

Asimetri ve farklı renklerde ve farklı genişlikleri alternatif çizgili ilkesini uygulamak mümkündür. görsel bir oda tarafını ve kareye yakın kısaltmak için Bu teknik yardımcı olur.

Dikey çözümleri yardımıyla monokrom iç kurtulmuş oluruz.

Önemli: zıt renk kombinasyonları emin versiyonu sarı ve mavi, yeşil ve sarı başka renk ve desen ile birlikte siyah ve beyaz, mavi ve sarı, beyaz olarak kabul edilir. Daha dramatik bir görünüm ve kırmızı ve siyah, altın ve kırmızı, siyah ve mor bir arada gerektiren.

mutfağa Duvar kağıdı tutkalı odasında üstünü aynı renk ve başka alt yapım farklı bir yol olabilir. fayans, mantar, ahşap ve bambu paneller, dekoratif sıva - diğer malzeme duvar kağıtları ile birleştirmek karar verdiğinde Çoğu zaman, odanın bölünmesi yatay uyguladı.

Genel bir kural olarak, odanın alt kısmı duvar yüksekliğinin üst düşme üzerinde 1 parçalı ve 2'dir. Bu Göze hoş, optimum oranlarını kabul edilir. Duvar kağıdı arasındaki sınır eşik hattı üzerinden geçtiğinde bu uyumlu görünüyor yeterlidir. Daire yüksek tavanlar varsa, alt kısmı üçte iki duvarın yüksekliği ile yapılabilir.

Yatay kombinasyonu, diğer malzemeler ile duvar kağıdı uyumluluk ima Duvar kağıdı kombinasyonu aynı zamanda farklı birleştirebilirsiniz

En iyi yer düz duvar kağıdı ve aşağıda desenli duvar kağıdı. renk düz duvar kağıdı, daha hafif bir tonda üst uygun düzgün zıt birleştirildiğinde. Büyük - desenli duvar kağıdı ile kombine halinde, üst ahenkli küçük desenleri ve dibe görünüyor. Eğer bir tasarım düşünmek, temelde, sen tam tersini yapabilir, ama tüm oranlarda bir tat sürü ve tam olarak uyulmasını gerektirir.

Sadece yatay bölünme güvenle farklı kalınlıklarda ve dokular malzemelerini kullanabilir zaman. örneğin, mantar duvar kağıdı ve duvar kağıdı veya farklı bir doku için. tek dekoratif elementin rol oynayacaktır döküm, sınır, ahşap kaburgalar, maskelemek mümkündür, bu durumda eklemi yerleştirin.

En sık çizik, kir ve sıçramasına muzdarip duvarlar, alt kısmını korumak istediğinizde temizlik malzemeleri veya sıva kullanımı ile Dikey bölümü mantıklı.

mutfak ocakları çok ilginç kontrast renk veya bir desenle alırım bir duvara, üzerinde vurgu rengidir. Genelde, renk vurgulamak tek duvar derhal cesur ve unutulmaz içini yapar. Böyle bir adım ve büyük bir sorumluluk Ama. odanın başka bir renk desteği olmadan bir duvar izolasyonu ahenksiz içini yapacaktır. Bu nedenle, duvar kağıdı rengini seçerken, bir mobilya veya tekstil bunu korumak için gereklidir.

niş, sütun - duvara aksanı yardımıyla da mutfakta farklı bölümlerini seçebilir. Izole edilmiş koloniler renk, havalandırma kanalları ve diğer yapısal çıkıntılar bakmak özellikle ilginç olacaktır. Bunlar genellikle gizlemeye çalışır. bunlardan kurtulmak mümkün olduğunda arada, üzerlerinde dikkatini ve sinir bozucu bir kusur planı yerine, odanın dekoratif bir unsura lezzetini çevirmek için daha iyidir.

Duvarda Vurgu uzatılmış mutfaklarda kazanan benziyor

desen ve duvar kağıtları ile duvar kağıdı mutfak ve özgün MMA içini yapmak için kullanılabilir. duvar kağıdı mutfak yardımıyla bir sanat nesnesine dönüşür.

durumda çerçevenin içine çizim, duvar kağıdı orijinal posterlerin duvar yapmak mümkündür.

Bu seçilen duvarın yamalı bir tür, patchwork desen içine katlanmış duvar kağıdı birkaç çeşit oldukça sıradışı bir birleşimini görünüyor. Ancak, bu çalışma oldukça zaman alıcı ve büyük doğruluk gerektirir. mutfağının Bu tarzında etnik tarzda düzenlenebilir.

Mutfakta duvar kağıdı birleştirmek için Seçenekler (video)

Mutfakta duvar kağıdı birleştirin - büyüleyici ve ödüllendirici aktiviteyi. Sonuç olarak, tam olarak hiç kimsenin bulunamıyor neyi iç alabilirsiniz.

wallpapered mutfak Yapımı: modern iç için 65 fotoğraf ve fikirler

Mutfak evin ana parçasıdır, orada tüm aile üyelerine gidiyor ve duvar kağıdı mutfak iç önemli bir rol oynamıştır yüzden, serbest zaman harcamak vardır. Bunların seçimi, mutfak modern duvar neme karşı dayanıklı bir malzemeden çok büyük yapılır ve oda herhangi bir tarzda uygun olan.

Mutfak için duvar kağıdı Türleri: malzemesini özellikleri

görsel, oda alanı değiştirmek duvarların kusurları gizlemek ve iç gerçeğe dönüştürmek için mutfak yardım için 3d duvar kağıtları. Suya dayanıklı, ateşe dayanıklı, yıkamaya karşı dirençlidir. Mutfak tasarım olmayan dokuma zeminli iyi seçenek 3d duvar kağıdı.

alışılmadık bir tip duvarlarına bağlı mutfakta sıvı duvar kağıdı, duvar kağıdı bir fragmanı zarar vermeden belirli bir alanda yerine kolaydır. Bu duvarların düzensizlikler gizlemek, bunlar ek olarak, ses ve gürültü yalıtımı olan bir sünger ile yıkanabilir.

Esnek güneşli tarafında gıda, nem geçirmez bir büyük artı ve havanın dolaştığı deterjanla nemli bir sünger ile nedeniyle görünmez nem kalıbın temizlenebilir güneş etkisi altında bir mutfak istikrarlı için vinil duvar kağıdı.

vinil kaplamalı bir kağıt bazında mutfak için yıkanabilir duvar kağıdı - en iyi seçim, bu çamur bir mutfak kumaş ve deterjan silin çünkü. Bunlar, 15 kez ıslak bir sünger ile çalışmak için bir fırsat suya karşı dirençli ve yıpranmaya karşı dirençli izin vardır.

Nem geçirmez, yangına dirençli ve esnek olarak karakterize mutfak duvar Dokumasız. esnekliği ve duvarın görsel gizlemek eşitsizlik çalışırken Onlar yararlıdır.

Mutfak için duvar kağıtları, çevre dostu ve nefes alabilen, yaygın olarak bulunmaktadır. Onların eksiklikler - koku, kırılganlığının ve kırılganlık emilimi, daha fazla fayans gibi çalışma alanı, korumak gerektiğini kağıt mutfak duvar kağıdı yapmak nedenle zaman nemli bir sünger ile yıkanır edilemez.

Mutfakta Boyanabilir duvar kağıdı farklı görünmesi mutfağa için bir fırsat sağlamaktadır. Bu duvar kağıtları, duvar maskeleri düzensizlikler dayanıklıdır ve 7 kata kadar değişen renkler tuttu. Bunlar düzgün ve bir alçak kabartma süsler ile, ahşap, sıva doku taklit eder.

bir çatı tarzında iç dekorasyon için uygun mutfakta bir tuğla altında duvar kağıdı, pazar renk seçenekleri çok sayıda ve döşeme değer sunar. Bunlar aşınmaya dayanıklı ve nefes alabilen, mükemmel bir önlük dekor içindir.

duvar kağıdı ve tasarımın rengini seçerken onun isteklerini değil, aynı zamanda mutfak büyüklüğü, şekli, pencere sayısı ve varlıklarını, doygunluk günışığı sadece dikkate almak gerekir. çiçekli mutfak için duvar kağıtları her boyuttaki odalar için uygundur, ancak:

 • büyük çiçekler büyük mutfak iç uygundur;
 • Küçük çiçekler görsel alanını artırmak ve orta ve küçük boyutlu bir mutfak için uygundur.

örneğin, fırsat verilmiş almalı mutfak ve, için Resim duvar kağıdı:

 • Dikey desen veya şeritler üzerinde mutfak yapmak;
 • yatay çekme mutfak genişletmek ve aşağıdaki görsel hale getirmek;
 • Geometrik örtüşen fragmanları sonsuz boşluk hissi yaratır.

Mutfakta duvar birleştirmek için kuralları

mutfak iç için mutlaka dokuları ve renkleri, duvar kağıdı iki veya daha fazla türde birleştirmek için yeterli, son moda ve teknoloji ile donatmak değil, bir birey oldu. Mutfak içinde duvar kağıdı kombinasyonu - Her bireysel vizyon, ancak tasarımcıların tavsiyesi takip ederek mutfakta iyi duvar kağıdı birleştirmek:

 • aynı kalınlıkta düz duvar dikiş sağlar;
 • çiçek ve çiçek desenleri ile duvar kağıdı ağacının altında duvar kağıdı ile iyi bakmak;
 • geometrik deseni ile karışık halde arka elemanlar;
 • Parlak kombine pastel renkler;
 • Bir araya getirilmiş, örneğin, düz ve kaba duvar kağıdı, mat renk ve parlaklık için zaman doku duvar kağıdı farklı avantajlı bir nokta;
 • Mutfak için Kombine duvar kağıtları aynı fiyat aralığında olması ve mutfağı genel tarzı ile kombine edilmelidir.

İpucu: usta güven ve yanlış bir seçim yapmak istemediğini olanlar, onları birleştiren tek koleksiyonundan ve bir firmadan duvar kağıdı-arkadaşları vardır için, üretici duvar kağıdı iki tür birliğini garanti eder.

Duvar kağıdı kullanılması kombinasyonları asimetri etkisi yaratmak bir duvar fotoğraf duvar kağıtları veya 3D fotoğrafı süslemeleri, yatay çizgili geniş dar mutfak, odaklama duvar desen yapılabilir.

, Gölge belirlemek için renk neden duygularınızı, dinlemelisin duvar kağıdının rengini seçerken örnekleri görmek için. Açık renkli duvar kağıdı ile Mutfak iç hep aramızda ve görsel daha taze görünecektir. Karanlık duvar kağıdı ile Mutfak iç küçük bir alan için uygun değildir, ancak daha az çekici görünmüyor.

 • Mutfakta Beyaz duvar kağıdı - Klasik versiyonu, evrensel bir renk ve herhangi tarzınıza uygun, ama biz kolayca renk kirli olduğunu hatırlamak ve kalın bir duvar kağıdı seçin, ya da diğer duvar kağıdı ek olarak bunları kullanmak gerekir.

 • sakin ve dinlenmek için mutfak yardım iç Yeşil duvar kağıdı, bu tasarımcıları ve psikologlara birleşir. Bir oda için en uygun renk hangi çok fazla zaman harcamak.

 • Mutfakta Gri duvar herhangi bir renk ile birlikte oda daha geniş hale. değil donuk gri duvar kağıdı, mutfak mobilya cephe parlak olacaktır eğer oda papered.

 • Mobilya olumsuz etkisi olmayacak mutfak iç Bej duvar kağıdı, o klasik sessiz renktir konfor yaratır.

 • Mutfakta kemer sıkma ve istikrar etkisi yaratmak Brown duvar kağıdı, nadiren sıklıkla duvarlar için kullanılır - krem.

 • Mutfakta Pembe duvar kağıdı renkli ahşap mobilyalar ile kombine iç havalı ve yumuşak bir hale getirir.

 • zıt duvar kağıdı ve beyaz mobilyaya uygun ek olarak mutfakta Siyah duvar kağıdı.

 • Mutfakta Mor duvar kağıdı koyu tonları, altın desenleri ile kombine mutfak parlak ve sakin bir tonda istenmeyen bir durumdur.

 • mutfak iç Sarı duvar kağıdı bir duvar vurgulayan uygun iştah ve iletişim kurmak için arzu uyanır. Zaman parlak sarı göz suşunun bir fazla ortaya çıkar.

 • Oda geniş hale mutfakta Mavi duvar kağıdı, iştahı azaltır ölçülü ve şık görünüyor;

 • Turuncu duvar kağıtları iştah ve aktivite uyandırmak. Sıcak tonlu renk bir ülke evde bir mutfak dekorasyon için, bölge öğünde uygun mükemmeldir.
 • Mutfakta Mavi duvar kağıdı deniz ile ilişkili, oda geniş olun. karanlık ve kötü aydınlatılmış odalarda için uygun değildir.

Tasarımcılar mobilya duvarları ile birleşti istemeyen olanların mutfak rengi için duvar kağıdı seçmek için tavsiye edilir. renk aynı ise, desenler, renkler, desenler şeklinde bir duvar kağıdı aksan olması arzu edilir.

Mutfak duvar kağıdı için tasarım seçenekleri (iç fotoğraf)

Burada mutfak için fotoğraf duvar kağıdı bulabilirsiniz, tasarım konsepti ve işlevselliği tesislerinde ile kombinasyon varyantları.

Fotoğraf 1. Uzun ve dar oda görsel bir desen, beyaz mobilya ve beyaz tavan bej duvar kağıdı arttı. Koltuk pastel tonlar ve dekore apron iç vurguyu verir.

mobilya eşyasının renkte Foto 2. Duvar kağıdı tarzı birlik, beyaz renk duvar kağıdı ile iyice uyum vurgulamaktadır.

Sönük yeşil zemin üzerine çiçek desenli 3. Fotoğraf kağıdı barış, ışık mobilya duygusu vermek ve benzeri ülkenin tarzında iç dekorasyon için uygun duvar kağıdı vardır.

doku ve renk kombinasyonu 4. Fotoğraf. 3D duvar kağıtları mutfak sağduyulu bej iç kısmında parlak bir vurgu vardır. taş duvar kağıdı görüntüsünü tamamlayacak ve ilgi uyandırmak.

Fotoğraf 5. Hatta küçük bir oda muhteşem olabilir. mutfak bölgeye ayrılmıştır odanın köşesinde duvar kağıdı ve çiçek baskı Nazik rengi.

Fotoğraf 6. "zverinym9raquo ile Kahverengi duvar kağıdı; Baskı ve alt kutuları mor cephe - modern tarzda mükemmel birleşimi.

Karanlık mobilya üzerine bir vurgu ile bej renkte mutfak iç Fotoğraf 7. Yapımı. Masaüstü Companion ahenkli bakmak ve oda konforunu iletir.

Fotoğraf 8. Duvar kağıdı fayans vurgulamak nedeniyle mobilya ile birleştirilmiyorsa alışılmadık dokusuna, mutfağa bir renk idam altında.

Bir hata mı buldunuz? Bir film seçin ve Ctrl + Enter tuşlarına basarak gönderin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

84 − 83 =