Kombine duvar kağıtları salonu

35 Resim ve Tasarım: Biz oda duvar kağıdı 2017 kombine seçmek

özgün ve unutulmaz iç oluştur zor değil - bir kural değil ve iç moda 2017 arzusu Bu, tam tersine güzel ve pahalı şeyleri kaydetmek toplamak gerekenler hakkında değil - sadece güzel olmalı ev her şeyde duvar kağıdı doğru kombinasyonunu seçmek . Tüm bu daireyi bırakmayın, küçük dünyanın bütün bu dağınıklığı yukarı gerçekten gerekli değildir. Ama doğru şeyler seçimi hayatınızı sıcak ve rahat hale getirmek için. Ve burada değil son adım - Bir duvar kağıdı tasarımı. Eğer duvarlar üzerinde, şık, özgün ve zevkli macunu istiyorsanız duvar kağıdı bir arada gerekir.

Kombine dairede salonda Duvar kağıdı: Seçenekler 2017

vurgu oturma odasında yerleştirilir Bu yıl duvara - eğer mobilya biraz olabilir ve mutlaka çağdaş elit olmak zorunda değildir, ancak arka plan başarısız olmamalıdır. duvarları yapma - bu da uzay oranlarını değiştirmek yardımcı görsel teknikler olduğunu. Bu kombinasyon istenen görsel etkiyi yaptığını böylece Ve duvar kağıdı birleştirebilirsiniz.

Bu yıl, üç adımda duvar kağıdı pokleit edebilirsiniz:

 • Peyzaj tasarımı;
 • Dikey tasarım;
 • Patchwork tasarımı.

Dikey çizgili duvar kağıdı kombinasyonu alçak tavanlı bir oda için en iyi seçimdir

Dikey çizgili doğru kombine varsa, bunlar sadece görsel olarak oda artırmak değil, aynı zamanda onu "gergin". o büyük çizgili ve parlak desenler, baskılar ile kombine çünkü ne yapılamaz.

salonda duvar kombinasyonu: yamanmış birleştirme

Aslında, yamanmış yorgan kombinasyonu duvarına simüle edilir. Doğru duvar kağıdı seçin, bunlar birbirleri ile "dost olmak" ve duvarda bütün bir kompozisyon oluşturmak.

Bu patchwork - Onu götürmeden önce istihdam zor, ve eğer kombinasyonu anlamak için birden fazla örnek görmek gerekir. Eğer başa çıkamaz çıkmasından endişe ediyorsa, duvar kağıdı bir renk en fazla üç türlerini dikkate alırız.

 • Isı mor;
 • Canlı-mor;
 • Soluk pembe.

Yorgancılık renk, tasarım ve duvar dokusu aracılığıyla dikkatli düşünme birleştirerek gerektirir

Bu bulmaca eşit parçaya bölünecek olursa, istenilen etki çalışmaz. boyutta adet farklı olmalıdır. Bunu çalışmalarını kolaylaştıracak, aynı genişliğe tutabilir, ancak parçaların uzunluğu aynı olmamalıdır.

Arka uyum içinde olmalıdır - desen, doku, renk ve adjacency temasıyla birleştirdi. Ve tabii ki, elit bütçe duvar kağıdı seçenekleri ile karıştırılmamalıdır.

Odada duvar kombinasyonu için seçenekler: kuralların bir arada

Biz sekiz basit kurallar, ilginç yardımcı ve ustaca iç değiştirecek duvar kağıdı kombinasyonu, ayırt edebilir.

duvar birleştirmek için kurallar:

 • Eğer sadece tek bir yerde değil, aynı zamanda aynı üreticinin duvar kağıdı, satın İdeal koşullarda, o zaman duvar kağıdı ve maç asmak için daha kolay olacaktır;
 • Doğru uyumlu tasarımı Duvar kağıdını bir kalınlık, kalite ve hatta tek fiyat segmentini seçmek için;
 • Örneğin, yeşil ile bir duvar, minderler desende aynı yeşil karşılamak izin verirsen kombinasyon seçenekleri, iç yerde bir rulo bulmalıdır;
 • Zengin, etli süslemeleri ile duvar kağıdı kullanıyorsanız, size monoton, nötr olacak duvar kağıdı, farklı türde bir almak gerekir;
 • ekipman tavan duvar kağıdı bile devam edecek olursa, görsel yukarıdaki, oda daha geniş yapıp edecek;
 • Odada aksan düzenlemek için, bu arka plan üzerinde mobilya, tekstil ve aksesuarları için renk daha avantajlı görünüyordu arka plan duvar kağıdı gerek;
 • Biraz, boşluğu doldurmak için ilginç odasında mobilya geniş, aydınlık, dokulu desenler ile wallpapered edilebilir ise - ve boşluk gitmesini;
 • En yaygın seçenek - vurgu duvar, yapıştırılan yapıştırılmış parlak duvar kağıdı ve diğer nötr tonları ile bir duvar.

Bu renk ve duvar kağıdı deseni, ancak bunların kalınlığı ve kombinasyonu değil sadece - Fatura

Bir kombinasyon için duvar kağıdı seçerken, bir rulo göz önüne sermek için satıcı sormak emin olun. Eğer tek bir yerde, duvar kağıdı seçin birbirine bobinler takmak eğer, sağ kombinasyonu olup olmadığını görmek için deneyin.

salon için duvar kağıtları: Modern tarzda kombine

Geniş ve ferah ise, daha sahip olmak mümkündür. Sen almak ve parlak renkler ve biraz da aktif, çok suludur olabilir. Sen büyük baskı ile oynayabilirsiniz.

Oda küçük ise, o duvar kağıdı seçimi dikkatli olmak gerekir - pastel renkler soyutlama ve geometrik desenler ile birlikte en sık seçilir.

oda kuzeye bakan ise, duvar kağıtları, aksi takdirde oda rahat olmayacak, sadece sıcak renkleri seçmek gereklidir. Güneyde oda, sırasıyla, bu duvar kağıdı serin sesleri almak mantıklı olur.

Salon ferah ise - Eğer parlak renkleri ile eğer tersini deneme yapabilirsiniz - küçük, daha sonra açık renkler en iyi sonucu

oda size göre değilse - hepsi, zarif bir yerde, eğlenceli tatil yerinde, sevinç üstünde olduğu, inci veya altın duvar kağıdı almak için çekinmeyin.

Nasıl odasında duvar kağıdı birleştirmek: Fotoğraf ve ipuçları

doğru malzeme seçimi için - bu bu sürecin ana zorluğudur. Arka Plan aynı yapıda olmalıdır. Bu kural kesintiye uğrarsa, bu zor olabilir yapıştırılması sırasında, örneğin dikişler görünür olacaktır. farklı kalınlıkta Kumaşlar bir ölçüde uyumsuz olan.

Başka bir "imkansız" - parlak dekoratif etkileri ile duvar kağıdı birkaç çeşit kullanılmasıdır. Büyük bir kabartma deseni ile parlak desenler, taşma etkisi ile duvar kağıdı gösterir.

Genellikle hatalar sahanın seçiminde aynen yapılır. Bu mobilya, aksesuar ya hafif parçalar olabilir veya onlarla birleştirilebilir.

kombinasyonun ana kural - duvar kağıdı temel tonunu belirler ve sonra duvar kağıdı macunu ve mobilya seçmek için ilk gereklidir

Biz 2017 yılında trendleri hakkında konuşmak, aşağıdaki noktaları vurgulanabilir:

 • Bu parlak, duvar kağıdı üzerinde karmaşık şekilleri;
 • duvar yüzeyi üzerinde nakış ve kabartma;
 • Oryantal motifler;
 • Aşırı parlak renkler;
 • Her türde ve çizgiler Şeritleri;
 • monogram;
 • Mavi-yeşil spektrumun Varyantlar.

Hatta sıradan Khrushev duvar kağıtları kombinasyonuyla dönüştürülebilir. Bu iç daha canlı, dinamik, o kadar sıkıcı hale getirir.

salonun iç Döşeme uçlar

odaya bir gerçek tasarımcı görünüm verir duvarları süsleyen Bu yöntem.

Bu uçlar için kullanabilirsiniz:

 • merkezi duvara duvar;
 • görsel alanı genişletmek için 3D-duvar kağıtları inanılmaz bir yol;
 • Çerçeve pervaz ya da ana tuval üzerinde sınırlı desenli uçlar;
 • Saçak girinti veya çıkıntı - duvar kağıdı yapıştırma, belirli mimari eleman zıt.

hiçbir şekilde duvar kağıdı üzerine desen birbirlerine gölgelememesi gerektiğini unutmayın. inanılmaz bir deneyim duvar kağıdının yetkili kombinasyonu ile elde edilebilir - parlak ve çekici ekler oda boyutlarını değiştirmek gibi görünüyordu olun. Aynı odada farklı duvar kağıdı olup olmadığını, farklı görünüyor.

Duvar kağıtları bir ekleme olarak mükemmel ve mükemmel herhangi bir iç yenilemek

İlk durumda yalnız, sakin, pastel renkler - oda bir şekilde algılanmaktadır. merkezi duvar dinamik bir ekleme ise başka bir planla apartmanda başka oda sanki görünebilir.

Kepek uçlar da görsel olarak birbirinden ayırmak için bir oda farklı bir anlam çizin. Bir de yatak fonksiyonunu, yatakta Duvar nazik, sıcak tonlar yakın oda parçası gerçekleştirir odası, ve masa veya yemek alanı yakınında ise, örneğin, daha heyecan verici bir renge bir geçiştir.

Kombine duvar kağıtları salonu (video)

duvar kağıdı birleştiren - süreç sadece karmaşık değil, aynı zamanda büyüleyici. duvar kağıtları geniş bir seçki ile seçenekleri ilginç dönüşümler çok şey var. Önemli olan değil bir fotovariant gözden onlar için hazırlamaktır.

salonda Tasarım kombine duvar kağıdı (fotoğraf)

© 2017, homeli.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

nasıl odasında duvar kağıdı birleştirmek 60 fotoğraf fikirler

Bizim daire döşenmiş dikkatini ilk duvarlara verilmelidir. Sonuçta, onlar renk düzenini ayarlamak için, iç temelini oluşturacak. Mobilya ve ek dekoratif unsurlar zaten sonradan yüklenmiş ve tutarlı görünmek için odanın duvarları ile birleştirilmelidir.

Orada daire dağılmış olmayacak ve kendi tesislerinde en büyüğü üzerinde durulacak - oturma odası veya salon. Bu odaya, sen misafirler işten sonra buraya dinlenebilir getirmek ev sineması ya da çay partisi oldu.

Sadece, mağazaya gidip çeşitli seçenekler bakar ve en iyi duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Ama bu sürümde bazı dezavantajları vardır:

 • Eğer bir seçim yapmak oldukça zor olduğu tam olarak ne aradığını bilmiyorum çünkü gözleri bolluk uzaklaştığı ve edecektir;
 • duvar kağıdı oldukça olabilir, böylece seçilmiş yapıştırma sonra beklentilerinizi haklı, Bir merdanenin renk ve tüm duvar oldukça farklı görünebilir.

Nedenle ilk tercihlerine onu ilgilidir ve uygun seçeneği seçin ve ancak o zaman donanım deposunda uygun bir şeyler seçmek gitmek, renklerin kombinasyonu biraz anlamak daha iyidir.

Nasıl desende, aksine, bir duvar kağıdı renk seçmek için

Ilk şey renk düzeni üzerinde karar ve ancak o zaman desen varlığı düşünmek. Sıcak veya soğuk tercih hangi renkleri düşünün.

 • sıcak oda daha canlı ve canlı yapacaktır.
 • soğuk - (dairelik hruschovok veya diğer malometrazhek için özellikle önemli olan) görsel alanı genişletmek için yardımcı olacaktır.

Ama her durumda aksi oda çok havasız veya çok çok daralan görünebilir, sıcak ve soğuk tonlarda arasında bir denge gereklidir.

 1. Eğer İyi aydınlatma, ısı eklemek - bulutlu eğer güneşli oda, bunu biraz soğuk tonları dim.
 2. Ayrıca, bir renk seçerek, akılda tutmak Her gün bunu görecek. Bu ceket parlak olsa bile svetlenkie olsa seçilir ve aşınma havasında ve zamanın her şey dolaba tutmak için yapılabilir. o duvar kağıdı ile çalışmak, bu yüzden sen de, tıpkı rengini seçebilir ve bir sonraki tamir kadar doyum olmuyor olmayacak.

Bir rengin yeterli olmayacağına karar verirseniz, birkaç tane seçebilirsiniz, Birbirleriyle birleştirildi.

İlgili renkleri (renk tekerleğinin bir veya bitişik sektörlerinden) veya kontrastı (çapraz zıt sektörlerden) birleştirebilirsiniz.

İPUCU: Bir resmi içeren duvar kağıdı kullanmaya karar verirseniz - Aşırı dert etmeyin duvarları gözlerinizi kesmemelidir. Özel dikkat gösterilmelidir. küçük bir dairede çizim yapmak(örneğin, hruschovka), özellikle büyük parlak çizimler için (büyük kontrast çiçekler ve bu ruhla) oda görsel olarak düşürebilir.

Tasarım becerilerinizden, ilgili renklerin kombinasyonlarından (tek renkli veya benzeri) emin değilseniz - bu en kolay yol! Kesinlikle yanlış gitmeyeceksin ve bu karar daima şık görünecektir.

Bu fotoğraf, zıt renklerin bir kombinasyonuna iyi bir örnektir. Burada çok belirgin bir figür değil, ancak böyle bir kombinasyon içindeki katı duvar kağıdı uyumlu görünecektir.

Hall 2018'deki kombine duvar kağıdı: fotoğraflar, tasarım ve çeşitleri

Şu anda yaygın odasında özellikle dikkat ederek ele alınmalıdır oldukça ciddi bir sorunu çok etkili ve modern iç birleştiren duvar oluşturmak kombinasyon duvar kağıtları, kullandı. Oda misafirler için dizayn edilmiştir. Bu bağlamda, atmosfer özel olmalı. Bu nedenle, dikkatlice düşünmeniz ve duvarları süsleyecek bir duvar kağıdı rengi paletini seçmeniz gerekir. Onarım veya yenileme - prosedür oldukça maliyetlidir. duvar kağıdı basit kombinasyonları yardımıyla, fiyat için örneğin satın alma, pahalı resimlerinde tasarruf edebilirsiniz kalmaz, aynı zamanda lüks bir durak odayı oluşturun.

Görsel efektler sayesinde, odalar daha büyük olabilir. Uzun duvarlarda uzun dikdörtgen bir odada ışık tonları içeren bir duvar kağıdı yaparsanız ve 2-3 tonda daha koyu renk tonları yaparsanız oda daha geniş görünür.

Hedef kitleniz için birleştirilen duvar kağıdı: Moda 2018

Salonun tasarımında duvarlar tarafından önemli bir rol oynanıyor. Odadaki kombine duvar kağıdı iç mekanı vurgulayacak, tasarımın modern ve şık olmasını sağlayacaktır. Tasarımın doğruluğu, duvarlarda arkadaşların renkleri ve farklı doku türlerinin kombinasyonuna bağlıdır. Doğru kombinasyon, alanın görsel açıdan genişlemesine yardımcı olur, konu ve yönü vurgular.

Bileşim sadece 2-3 tonun kullanılmasını gerektirmez. Çeşitli duvar kağıdı türlerini birleştirebilir, ancak yalnızca 1-2 ton farklı olabilir

2018 yılında salon için böyle duvar kağıtları kombinasyonları var:

 • Dikey tasarım;
 • Yatay tasarım;
 • Patchwork tasarımı.

Doğru şekilde birleştirilen farklı dikey şeritler, alanı görsel olarak artırır ve odanın yüksekliğini uzatır. Bu arada - bantları parlak, geniş desenler veya çizimlerle birleştiremezsiniz. Çok abartılı görünmüyor.

Yatay çizgiler tüm çizimlerle birleştirilmez. Ancak ahşap paneller - bu geometri için mükemmel bir şekilde uygundur ve mükemmel bir tasarım yaratır.

2018'de, moda patchwork birleştirmeyi içeriyordu. Duvar kağıdı veya kumaştan ayrı parçalar yardımıyla, iç panelleri birleştirebilir, nişler tahsis edilir, pencereler ve kapılar çerçevelenmiştir. En önemlisi aşırıya kaçmamak, böylece oda bir çingene evine benzemek değil

düzensiz bir şekle sahiptir, ya da bir girinti veya çıkıntı sahip olan bir alan içinde vazgeçilmez duvar birleştirme yöntemleri. Nişin görsel olarak daha derin olmasını sağlamak için, bu alana koyu renk tonlarında duvar kağıdı yapıştırmanız gerekiyor.

Ayrıca moda 2018 duvar kağıdı. Şelaleler, soyutlama, gece metropolleri fotoğrafları, her yıl gelişen, 50 yılı aşkın süredir şık bir kaide bırakmaz. Gece siyah beyaz fotoğraflar Manhattan, düz bej veya şeftali duvar kağıdı ile tamamlanabilir.

Klasik stil için en ilginç resepsiyonlardan biri, resim gibi çerçeve çerçevesinde çerçevelenmiş süslemeli küçük bir kare veya dikdörtgen duvar kağıdı kesmesi. Duvarın alt kısmındaki yatay duvar kağıdı ile kombinasyon salonun gerçekten de aristokrat olmasını sağlayacaktır.

Seçin resimlerin iç temasına bağlı olması gerekir

Ve son olarak, 2018 trendi bir 3B duvar kağıdı. Yardımları sayesinde, bölgedeki küçük bir odayı bile önemli ölçüde artırabilirsiniz. Sen muhteşem doğal noktalar göstermek ve kendini renkli kumaşla bunları birleştirmek 3 D fotoğraflarını pokleit olabilir. Bu durumda, oturma odasına gelen ziyaretçilerin herhangi biri, daire sahibinin tadına ve özgünlüğüne dikkat edecektir.

Salondaki duvar kağıdını birleştirmek ne kadar güzel: yaratıcı iç mekan

Salondaki duvar kağıtlarını birleştirirken ve seçerken önemli bir faktör çevre dostu olmasıdır. Oturma odası insanlar için toplama yeridir, bu nedenle mümkün olduğunca oksijenle doymuş olmalıdır. Salondaki agresif kimyasal elementleri içermeyen çarşafları seçmeniz gerekiyor. Duvar kağıdının hava geçirmez olması ve zararlı kirliliklerden arındırılması da önemlidir.

Düşük bir fiyat ve oldukça çevre dostu kağıt duvar kağıdı. Ancak bu tür bir bezin bir dezavantajı var - kısa ömürlü ve mor ötesi ışınlara karşı dengesiz.

Vinil duvar kağıdı daha pratik. Dayanıklıdır ve duvarlarda düzensiz bölgelerin gizlenmesine yardımcı olurlar. Renk ölçeği oldukça geniş, ancak bir dezavantaj var - duvar kağıdı havanın geçmesine izin vermiyor.

Flizeline duvar kağıdı - yoğun ve dayanıklı. Güneş altında yanmazlar, nemden korkmazlar ve ayrıca boyanabilirler.

Folyo duvar kağıtları klasik, modern iç mekan çözümleri için mükemmel. Ses yalıtımı geliştirin ve duvarları zararlı radyasyona karşı koruyun. Yaz aylarında serin, kış günlerinde sıcak olun.

Tekstil duvar kağıdı, salonda lüks ve rahat bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, güzel görünüyor, bu duvar kağıtları kontaminasyona ve tükenmeye karşı dayanıklıdır. Yukarıdaki duvar kağıt türlerinin hepsi birleştirilebilir.

2018'de güzel bir kombinasyon için bazı kurallar:

 1. Geniş ve ferah bir salon için zengin ve parlak renkler seçebilirsiniz;
 2. Japon soyutlama veya geometrik şekillerin büyük kombine küçük yaşam pastel renklerde daha iyi pokleit duvar kağıdı, In;
 3. kuzey tarafında yer alır salonda, olarak, daha uygun bir duvar kağıdı sıcak tonları, güney odaya - soğuk renkler;
 4. Tatilin kalıcı bir atmosferi yaratmak istiyorsanız altın, inci gibi bir duvar kağıdı kullanmak daha iyi.

Salona iki renk duvar kağıdını yapıştırma (video)

Salon için bir duvar kağıdı seçimi: kombine varyasyonlar

salon için en başarılı ve çok yönlü tasarım - bej ve kahverengi, zeytin ve portakal, bordo ve pembe, yeşil ve sarı, mavi ve beyaz, mor ve gri, mor ve gümüş tonlarının kombinasyonu.

Buna ek olarak, bazı durumlarda, ideal olarak bir tonda farklı olan monofonik duvar kağıdına benzemek. Birleştirme seçenekleri kendinize gelebilir veya daha önce tasarımcılar tarafından oluşturulan resimleri görebilirsiniz.

Odanın iç kısmında parlaklık ve bireysellik elde etmek için farklı renk kategorilerine dikkat etmeniz gerekir

Buradaki asıl kural, aynı anda 3'ten fazla doymuş parlak renk uygulamanız gerekmemesidir. Ve eğer 2 renk - parlak, o zaman üçüncü mutlaka tarafsız olmalıdır.

Mat, pürüzsüz ve pürüzsüz parlak duvar kağıdı kombinasyonlarını güzelce görün.

2018 Eğilimi - çizimler ve fotoğraflar. 2018'in en şık eğilimleri, geometrik figürler, desenler ve çizgilerle soyutlamadır. Uni kağıdı - yatay ayırma duvarının üst alan çizgileri ve alt yapıştırma ne zaman.

Bu durumda tasarım, güzel panellerle vurgulanabilir.

Çoğu zaman, modern iç mekanlar yaratmak için, aksan vurgu tekniği kullanılır, ki bu da 2018'de de geçerlidir. Bu teknik yardımıyla, belirli bir bölgedeki salonda bir odağı oluşturulur. Odadaki vurgulu duvarı belirlemek için hangi duvara en çok baktıkları gözlerine bakmak yeterlidir.

Vurgu duvarı için kontrastlı, parlak, tercihen desenler veya duvar kağıdı olan duvar kağıdı seçin. Bu durumda, diğer tüm duvarlar maksimum derecede nötr, monofonik bir renkle kaplanır

Bu dekorasyon yöntemi yalnızca salonda değil, aynı zamanda herhangi bir odada uygulanabilir. Bir duvarın vurgulanması, paradan büyük tasarruf sağlamanıza olanak tanır; çünkü pahalı ve dikkat çekici tuvaller yalnızca duvarların birinde veya küçük parçalarında bulunur.

Salonun farklı duvar kağıdıyla yapıştırılması: uygulanması için fikir ve yöntemler

Duvar kağıtlarını birleştirirken en önemli şey doğru materyal seçimidir. Bileşimin özgüllüğü standart yapıştırmadan farklıdır.

Duvar kağıdı aynı yapıya sahip olmalıdır. Bu, tuvalin farklı kalınlığı ve yapısından dolayı görünür dikişlerin tutkallaması ve maskelenmesindeki güçlükleri önleyecektir.

Dekoratif efektlerle birkaç çeşit resim kullanmaya kabul edilemez - akıcı desenler, taşma efekti ile tamamlanır, büyük bir kabartma desenli duvar kağıdı

Birleştirilen duvar kağıtları yardımıyla özel bir iç mekan oluşturabilirsiniz.

sağlanan olursa olsun kompozit tasarım oluşturmak için - bir beş katlı apartman, stüdyo daire veya bir kır evinde. Odada duvar düzgün seçilen kombinasyonu ile, duvarların usulsüzlük gizlemek için alan miktarını, stil vurgu yaratmak değiştirmek için, çalışma alanı ve rekreasyon alanı bölmek, alanı genişletmek odanın avantajlarını vurgulayabilirsiniz. Üstelik, kombine iç mekan önemli ölçüde tasarruf etmeye yardımcı olur. indirimli fiyatlarla size oda, şık ise yapmaya uygun renk ve pahalı kumaşlar kalıntıları satın alabilirsiniz.

Düzgün duvar kağıdını birleştirmek için (video)

Salondaki orijinal duvar kağıdı kombinasyonu

Salondaki duvar kağıdının doğru kombinasyonu ve seçimi için bir ön proje oluşturulması gerektiğini unutmamalısınız. Bir tasarım oluşturmak için, öncelikle odanın duvarlarının ana tonunu belirlemeniz ve yalnızca diğer tonları seçmeniz gerekir.

Ana sesi, mobilyalar, yastıklar, avizeler, lambalar, perdeler gibi kombine edilebilir veya iç mekan malzemelerinden daha hafif olabilir

Mobilya ve iç mekan ürünleri seçildikten sonra kombine bir tasarım geliştirmek daha iyi olacaktır, çünkü bu davadaki ana görev durumun orijinalliğini vurgulamaktır.

Salondaki kombine duvar kağıdı: moda trendleri 2018

2018 trendleri - duvar kağıdı, nakış ve kabartmalı yüzeylerde çeşitli desenler. Bu tür kombinasyonlar hem modern hem de klasik iç mekanlara mükemmel uyum sağlar.

tasarım yumuşak pastel renklerde veya parlak içinde duvarların bitirme sağlar. 2018 yılında moda kaide bırakmayın, Çince / Japonca karakterler

bitki örtüsü ile 2018 baskılar çok popüler. Zorunlu gereksinimi - mat ya da desenli kumaşların bir kombinasyonu olabilir.

Kombine duvar kağıtları odalar: 39 opsiyonları (video)

Bu çeşitlilik içinde, önemli yanlış seçim yapmak değildir. Bir odanın tasarımını düşünün ve bunun gerçekleşmesine!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

76 + = 86