Kombine oturma odası duvar kağıdı fotoğraf kataloğu

oturma odasında duvar kağıdı kombinasyonu - duvar kağıdı farklı türde birleştirmek fikri

Oturma odası - dinlendirici ve eğlendirici bir oda. Tasarımı duvarlarının tasarımı büyük ölçüde bağlıdır. Yeni çıkmış teknik duvar kağıdı tasarımını birleştirmektir. Bu orijinal ders yaşam alanı yapmak ve tüm iç odanın olağandışı temasını vurgulamak için yardımcı olacaktır.

Duvar kağıdını seçerek farklı doku ve renkleri birleştirerek temel kuralları dikkate alınması gerekmektedir zaman, hayal gücü ve tat veya internette bir casus hazır çözümler duygusunu içerir.

duvar kağıdı bir arada Özellikler

Başarıyla doku ve renk maddelerinde farklı o kadar kolay değildir birleştirin. onları satın dışarı çıkmadan önce, burada, dünya için ve boyutlarını değerlendirmek gerekir genişletilip, gizlemek gerekir ve yüksek tavanlı yapabilir düşünün.

Bu duvar kağıdı bir kombinasyonu seçimi öncelikle muhtemelen odasında, mobilya renkleri ve çeşitli dekoratif unsurlar karar vermesi konusunda belirtmek gerekir.

aşağıdaki gibi en önemli kurallardan biridir, gerisi şunlardır:

 • renk tayfı. parlak renkler yenilikçi kombinasyonları overreliance, konfor yaratmak için yardımcı olmamaktadır. Doymuş renkler başkalarının dikkatini çeker ve gözünde "dövmek".

 • Alış duvar kağıdı. Eğer tasarımcı ve katalog yardımı olmadan, kendi seçim karar verirseniz, o zaman, seçilen rulo satın onları birbirine bağlamak ve birbirleri ile kombine edilip edilmediğini görmek gerekir. Numuneler dokusunu eşleşmesi size en iyisidir ve bir üretici üretir eğer fiyat, mükemmel. Ihtiyaç tam olarak aynı renk satın almak ne zaman ki, ton numarası ve duvar toplu tutmak için gereklidir.

 • tezat bir oyun.Alışılmadık büyük desenli muadilleri ile birlikte düz duvar kağıdı bakmak. Bu durumda renk düzeni ikincil bir rol oynar, monokrom versiyonu daha parlak renkler gidecek pastel tonları ve çiçek motifleri veya diğer çizim varyasyonları olabilir. Pürüzsüz seçeneklerle Dokulu duvar kağıdı ahenkli bir bakış.

 • Görsel yanılsama. duvar kağıdı ile bir oda genişletmek veya daha yüksek yapabilirsiniz. Küçük desen ve yatay çizgili ayrıldı, çıtalar veya korniş parlak renkler oda daha fazla hacim yapacak ve tavan duvar devam görsel olarak pripodnimut.

  Bu basit nüanslar bağlılık, ilginç bir duvar kağıdı seçin, ve onları doğru düzen yardım etmek elverişli koşullar yaratabilir.

  canlı duvar kağıdı çeşitli işlemek için beş zaman içinde test edilen düzenleri vardır:

  1. Dikey düzenleme.
  2. Yatay kombinasyon.
  3. Duvar.
  4. Yorgancılık kombinasyon.
  5. Ekler.

  her nüanslarını düşünün.

  Genellikle iki renkli duvar kağıdı zıt seçer, ancak temelde geniş bant olduğunu ve üç tonları kullanmayı tercih ederseniz, o zaman dar olmalıdır. Bitişik renklere dur değer daha rahatlatıcı türü için. onların zıt renklerin eğer bantları Alternatif oda ilginç bir tür elde edebilirsiniz, aynı genişlikte duvar kağıdı seçmek gereklidir.

  Farklı desenlere sahip veya kendine renkli olabilir. Bu şeritler her zamanki gibi "butt" bağlanır ve zik-zak olabilir geçiş başka bir rulodan.

  İki şerit bir ton ve diğer ses optimal kombinasyonu olarak kabul edilir iki renk kullanırken Öncelikli bantları farklı olabilir. Eğer çiçek motifi veya karmaşık tasarımlar seçerseniz, rekreasyon alanı vurgulamak için kanepe arkasında bulunan duvarın kendi bölümü üzerinde yapıştırmak mümkündür. renkli duvar kavşağında planochki veya pervaz yapıştırılabilir ve tavana bunları çoğaltmak.

  Bu kombinasyon özel bakım gerektirir. Çoğu zaman aksi yüzeyinde tüm kusurları görünür olacak, tamamen pürüzsüz duvarlar için kullanılır. ahşap kaplama ile birlikte bir organik duvar görünümü, yatay bir kombinasyon halinde. Onlar odaya saygın bir görünüm verir.

  Konseyi: Farklı dokular duvar kağıdı kombinasyonu doğru vurgu için yardımcı olabilir.

  Işık duvar kağıdı bordürleri ve lake kaplı ahşap çıtalar şeklinde, hem de kağıt tabanlı meslektaşları iki yapıştırılmış sınırları arasındaki duvarın üst ve üstüne karanlık meslektaşları üzerinde yapıştırılan, ancak daha sıkı kendilerini duvar kağıdı olmalıdır. duvar kaplamaları Yatay kombinasyonu geniş odalar uygulanır. Oda geniş ama düşük bir ise, duvar kağıdı geniş bir metreden fazla olmalıdır.

  yapıştırırken en tutkal rulosu uzunluğu zor olduğu için oda açıkça, ölmüş ve duvar kağıdı arasında ortak tespit edilmelidir. kat, değil tavan seviyesine vymeryat duvar kağıdı düzey maliyetleri görsel duvar kağıdı hat mobilya seviyesini aynı olmalıdır çünkü.

  Genellikle bir kanepenin arkasına ya onun önünde var. Bazı arsa ya da çiçek motifi gösteren geniş bir tuval vardır. Bunlar tamamen ya da kısmen okleivaya, bir duvara monte edilir, ve oda geri kalanı genellikle tek renkli duvar oluşturulmaktadır. Photowall nedeniyle uzay görsel bölmek ve bazı bölümlerini vurgulayabilirsiniz.

  Duvar 40 yılı aşkın için kullanılır, ancak yine de hiç bir şey yitirmemiştir ve hatta, tam tersine, popülerlik kazanmaktadır, özellikle 3D eşdeğer ve umudu ile varyantları. İkincisi, küçük oturma odaları için önemli olan çok daha büyük boşluk olabilir.

  kalıp içine Duvar klasik tarzların birinin oluşturulmasının odası ve yardım ilginç alanı sağlayabilir.

  duvar kağıdı çeşitli, aynı zamanda kumaş, dijital duvar resimleri bir parça sadece kullanarak bunları oluşturmak için.

  Bunların kullanımı, ilk olarak daha iyi bir monofonik arka duvar kağıdı gerçekleştirmek ve daha sonra tezyin edilmiş duvarın üstüne uçlar ve sınırlı süsler veya kalıpların monte edilmelidir. Ne zaman seçme insert malzemesi onlar daha sıkı olması duvarların temel arka plan gerekir dikkate almak zorundadır.

  Konseyi: Duvarlar sadece papered olamaz, ama aynı zamanda bir parlak veya pastel renkler boyamak için.

  Büyük ekler oda düzgün onun yüksekliğini azaltmak ve görsel büyütmek için insert takılmış, dar ve yüksek ise geniş bir oturma odası imar için kullanılırlar.

  Bunlar nadiren salonun dekorasyon için kullanılır, bunlar olağandışı şeyler kendilerini çevreleyen ister yaratıcı insanların, tercih ederim. duvar kağıdı bu tür için birkaç adet bir arada olması gerekir ya da farklı varyasyonlar rulolar. Renk ve doku daha iyi, ne daha kontrast etkilemedi.

  herhangi bir şekil kesilebilir kanatların ile: kare, dikdörtgen, rhomboid, bir panelini yaratmak veya kapı ve pencere açıklıkları düzenlemek mümkündür.

  uygulamaya fikirleri bir uygulamasında, birinci kesim parçaları genişletilmesi gerektiğini ve birlikte bakmak nasıl istenilen konuma onları takmak için ondan sonra, ama ana şey - Aksi fikri kötü karikatür olurdu, aşırıya kaçmayın. Bir duvar veya paçavra ile küçük alan güzel bakacağız, ancak tüm oda zaten saçma üzerinde onlar yapıştırılan. oturma odası arka geri kalanı çoğu greft bulunan renk şemaları biri tarafından seçilmelidir.

  Bu yaratıcı çalışmalarından önce yine teklif edilen tasarımcılar seçenekleri göz önünde ve daha sonra en uygun seçmelisiniz.

  oturma odasında duvar kağıdı Kombine alımı buna özel bir çekicilik verecektir. Kural ve zevkli tüm yürütmek için gereklidir ve oda sıradışı kombinasyonları ile ışıltı olacaktır. Fakat her iş o uyum mobilya ile kombine ve odasında kendisini iyi görünüyordu sağlamak için teklif edilen seçeneklerinden herhangi bir kombinasyonu ilk ayrıntılı olarak düzenlendiği gerektiğini ayrıntılı bir yaklaşım gerektirir.

  Henüz yorum yapılmamış, ancak görüş yazmak veya soru sorabilirsiniz.

  Onarım - bu zahmetli, ama aynı zamanda oldukça bilgilendirici ibaret değildir. tüm iç tasarım güzel ve uyumlu çıktı için, düzgün tüm detayları birleştirmek gerekmektedir.

  Sen profesyonel tasarımcılar yardım isteyebilirsiniz, ama ekstra ödemek zorunda kalacak. Ve bağımsız tüm nüansları keşfetmek ve benzersiz bir tasarıma yeniden oluşturabilirsiniz. bir yaşam için ana akım eğilimleri ve duvar kağıdı türlerini düşünün.

  Bugüne kadar duvar kağıdı yelpazesi çok çeşitli ve büyüktür. Uygun seçeneği seçerek zor değil gibi görünüyor. Ama yaklaşan satın alımını o kadar kolay değildir. Bu önerilen seçeneklerden kaybolmak çok kolay.

  oturma odası için duvar kağıdı başlıca türleri aşağıdaki türlere oluşturulabilir:

  • çiçekleri;
  • Çizgili;
  • Birleştirilen;
  • Modern duvar;
  • Duvar.

  neden gerçekten seçin. Daha sürece bir yaşam için duvar kağıdı seçme konusunda genel tavsiyelerde olarak, daha ayrıntılı olarak her tür analiz edin.

  1. sadece yüksek kaliteli duvar kağıtları. Bunlar zararsızdır ve yakmak hızla toz toplamak ve olmayacaktır.

  2. Salon - oda misafirler toplantı için. Tüm iç şık olmalı, ve birbirleriyle uyum içinde parçalar. Nedenle oda genel tarzı altında duvar kağıdı satın almak gereklidir.

  3. beyaz, tam tersine, çok koyu duvar kağıdı seçin veya vermeyin. Daha iyi altın tonları veya yeşil uygundur.

  4. kağıdı solmaya karşı dayanıklı olmalı, ve toz birikmesini önlemek için.

  moda her zaman çiçeklerle duvar kağıdı idi. 3D efekti ile en önemli şimdi üç boyutlu çiçekler. duvar kağıdı yapıştırmak için yeterli tek duvar ve kendinden renkli duvar kağıdı süslemek için diğer duvarlarda vardır. çok güçlü bir etkiye alın. Çoğu zaman, bu yüzden bir televizyon var olduğu boyunca, duvar süslemeleri.

  Seçebilir ve çiçek küçük boyutu ile daha sessiz bir seçenek olabilir. Sonra oturma odasında duvarlara yapıştırabilirsiniz. Ama diğer mobilyalar, sessiz bir tarzda olmalıdır böylece kişinin dikkatini dağıtmak değildir.

  Çizim görsel etkinin oluşumunda önemli rol oynar. herkes odaların geniş alanlara övünebilir yana, tasarım hileler bazı çare sadece sıcak bir ortam yaratmak gerekir.

  Örneğin, görsel küçük yaşam arttırmak için dikey çizgili pokleit duvar kağıdı açık renkler önerilir.

  oda yüksek tavan, ancak odanın genişliği ise, o zaman mükemmel bir seçenek yatay ince şeritler olurdu, genişletmek istemektedir.

  tüm oda bu duvar kağıtları ile sadece bir duvar süslemeleri Yeter ve görsel alanı daha olacak. Duvar kağıdı çizgili hep oturma odası için harika bir seçenek olmuştur.

  yorgun şık değil bakmaya yaşayan tasarımcılar duvar kağıdı birleştirmek için tavsiye edilir. İyi bir seçenek ana rengin iki veya üç tonları olduğunu. Bu yöntem, aynı zamanda, aynı odada farklı bölgeleri tahsis etmesini sağlar.

  Bölge o sıcak renkler belirtmek için en iyisidir, rahatlama için tasarlanmıştır ve duvarların her şey duvar kağıdı soğuk renkler yapıştırılabilir.

  Ayrıca, kabartma duvar kağıdı veya bir desen ile düz ile birlikte olmalıdır unutmayın. Mükemmel bir kombinasyon. Bu bir koleksiyonla veya dizinden bir duvar kağıdı seçin en iyisidir. Bu yüzden en doğru şekilde ve uyumlu duvar kağıdı birleştirmek mümkündür.

  Daha sık şu şekillerde duvar kağıdı yapıştırarak bir kombinasyonu tarafından gerçekleştirilen değil daha:

  • Döşeme sokma;
  • bir duvar üzerine vurgu;
  • Alternatif olarak, duvar kağıdı birkaç çeşit birleştirir.

  biz oturma odası için duvar kağıdı arasında son trendleri bakarsanız, en sık aşağıdaki seçenekleri karşılaştı:

  Sıvı duvar kağıdı. selüloz lifleridir. farklılıklar güneş altında solmaz sıcaklığını tahammül, duvar ve kaldırma kolay uygulama, kendi üzerine toz tutmaz.

  Fiberglas. Biz, onun dayanıklılık, pratiklik için olası yüksek tanıma kazandık birkaç kez yeniden boyanması için. Böyle duvar kağıdı ayırt edici özelliği yangına dayanıklı yüksek yeteneğidir. Yangın sırasında, onlar yanmaz.

  Post. Onun popülerlik onlar yanan önler malzemenin yoğunluğu sayesinde aldı. Ayrıca nem tolere edebilir. Duvar kağıdı malzemesi Aralarında böylece iç stilini değiştirerek, birkaç kez tekrar boyanacak verir.

  , Mat, yıkanabilir, pürüzsüz saten, kaba temelinde, vinil bazlı parlak: fotoğraf duvar kağıtlarının çeşitler artık çeşitli tek kelimeyle muhteşem.

  en sık aldığımız fotoğraf duvar kağıtları ile dekore edilmiştir bölgeyi ele alırsak, dinlenmek için bir yer var belirtilmesi gerekir. Çok güzel bir gün sonra huzur ve uyum atmosferini yaşamaya.

  model yatay taslaklara hayvanlar ve bitkiler çok farklı olabilir. Seçebilirsiniz ve oryantal motifler, bu tüm iç yardımcı olur.

  oturma odası farklı renk tonlarında dizayn edilebilir. Çok tüm binaların yanı sıra bireysel müşterinin isteğine dekorasyon tarzına bağlıdır. Bir oturma odası duvar kağıdı için en popüler renkler düşünün.

  Beyaz duvar kağıtları. Beyaz Yaşam kesinlikle uzun süre misafirler tarafından hatırlanacaktır. aynı renk seçerken Ancak, dikkatli olunmalıdır. Beyaz duvar kağıdı gizlemek değil, duvarların eksiklikleri vurgulamak olmaz. küçük kare odaları için uygundur Işık duvar kağıdı, iç tasarımı Minimalist tarzda yapılır.

  Siyah duvar kağıdı. diğer renkler ile birleştirmek için mükemmel bir seçenek. siyah renk her şey için idealdir. en başarılı yeşil, altın, beyaz ve kırmızı renkler ve bunların tonları bir kombinasyonudur.

  Siyah ve beyaz duvar kağıdı. İnanılmaz lüks beyaz, altın ve siyah renkleri birleştirerek elde edilebilir. Bu salon kraliyet inanılmaz bir atmosfer yaratacaktır. yüksek teknoloji ve modern: Siyah ve beyaz, modern stilleri için mükemmeldir.

  Kahverengi duvar kağıdı. Bazı insanlar bu renk duvar kağıdı sıkıcı olacağını düşünüyorum, ama değil. temel koşul diğer renklerle iyi birleştirmektir. İdeal bir varyant tasarımcıları kahverengi ve beyaz renklerin kombinasyonu kaydetti. Bu iç parlak aksesuarlar bir lamba veya aynı resimde seyreltilmiş edilebilir. Genellikle, bütün kahverengi tonları yumuşak, rahatlatıcı bir ortam oluşturabilir.

  Gri duvar kağıtları. Bu renk birçok kişi adına belirsiz bir tutumdur. Sadece sıkıcı bir algı ile ilişkilidir gri biri için, diğerleri için, bu zerafet rengidir. Standart Gri lüks ve gurme titizlik aittir. beyaz ve siyah renkleri ile gri ideal bir kombinasyon. Ama daha maceracı kişiler için tasarımcılar sarı hatta mor ile bu renk birleştirmek sunuyoruz. Sonuç olarak, oda tasarımı oldukça sürpriz bir versiyonunu alacak.

  Leylak duvar kağıtları. doğa baharın gelmesi ile uyanır ile renk neden Sensations karşılaştırılabilir. Leylak rengi barış ve huzur olduğunu. Ama yorgunluk neden olmaz, aksine, sıkıcı bir oturma odası tasarımı ile seyreltilmiş olabilir. Bu renk de beyaz ve gri renkler ile kombine edilebilir.

  Bej duvar kağıdı. oturma odası dekorasyon klasik sürümü. Bu aristokrasisinin rengi inanılmaktadır. Onlar çok güzel bir renge sahip olarak Bej duvar kağıdı, günün herhangi bir saatinde harika görünecek. İç çok donuk ve solgun bakmadı için, parlak vurgular yapmak tavsiye edilir. Çoğu zaman, bej versiyonu yaşayan neşeli insanları tercih ederim. Beyaz iyi gider. Yumuşak mobilyalar tahsis etmek mümkündür.

  Yeşil duvar kağıdı. Oturma odası için Sofistike renkler. Özellikle iç kalanı ile birleştirmek için dikkatli olun. Yeşil parlak ve canlı tonları seçmek en iyisidir. Aksi takdirde, yatak odası için daha uygun olan bir çok çok rahat bir atmosfer yaratabilirsiniz. Ayrıca sağ aydınlatma seçmelisiniz. Yeşil duvar kağıdı ana avize dışında ek aydınlatma gerektirir.

  Sarı duvar kağıdı. neşe ve iyimserlik neden olur. Bu nedenle, sarı duvar kağıtları ne istediklerini hayattan nasıl gidileceğini mükemmel sabit fikirli insanlardır. hardal parlak sarıya: Sarı renk birçok tonları vardır. sarı duvar kağıtları oturma odası yaratıcı düşünme teşvik edecektir.

  Kırmızı duvar kağıdı. ikili duygular olduğunu rengi. Bir yandan, kırmızı renk - canlılık ve tutkunun rengi. saldırganlık - Diğer tarafta. Nedenle oturma odasında kırmızı tonları ile abartmak değil çok önemlidir.

  İdeal beyaz veya altın renkli bir kombinasyon olacaktır. İyi bir seçenek tane kırmızı duvar kağıdı ile duvar ve her şey beyaz pokleit olacaktır. Parlak duvar kağıdı tutkal istemiyorsanız, o zaman başkaları ile, ama her zaman büyük beyaz bir süs eşyaları ile kırmızı duvar kağıdı birleştirmek mümkündür. duvarlarda sopa kırmızı duvar kağıdı, monotonluğu parlak ışık pervaz çeşitlendirmek daha iyidir.

  Mor duvar kağıdı. soğuk renklerin kategorisine aittir. Mor yumuşak tonları tercih vermek gereklidir. oda yumuşaklığı ve konfor olmadığından. Ama oturma odasında mor duvar kağıdı her misafir belleğinde uzun kalacağını emin. Ancak, tasarımcılar hala bu renk duvarların yanından macun daha küçük parlak mor aksan yapmaya tavsiye etti.

  diğer ev eşyalar ile duvar kağıdı kombinasyonu

  Tabii ki, odanın seçimi duvar kağıdı bütün stil gözlenmelidir. Duvar kağıdı alımı ile takip edilmektedir temel görevi, onların arka planda kalan mobilya ayırmaya yetkilidir. Burada her şey önemlidir: perde, mobilya, küçük aksesuar ve niteliklerin rengi. Yumuşak ve vaka mobilya ile aynı gölge bulmaya çalışırken duvar Çoğu zaman rengi.

  Bazı tasarımcılar perdeler ile duvar kağıdı birleştirir. Bu başvuru ile çok dikkatli olmak gerekir. Bir veya iki tonları üzerinde açık veya daha koyu perdeler bir duvar kağıdı seçin gerektiğini, aksi halde canlı bir kontrast yapmak.

  Sen duvar kağıdı kendisinde parlak aksanı yapabilirsiniz. dikkat çekmek etmemek için Ardından oturma odasında tüm diğer nesneler, sessiz renk olmalıdır.

  Eğer seçsin oturma odası için duvar rengi nedir, önemli olan iyi oda tasarım geri kalanı ile uyum halinde olmasıdır. Bir oturma sizin için en uygun tasarımı sunacak deneyimli tasarımcılara açmak için en iyisidir.

  Mali durum uzmanlar için harcama izin vermezse, o zaman iç kataloglar duvar kağıdı moda trendleri yakından tanımak veya belirli bir konuda internette makaleleri taramak için en iyisidir. Bu şık tasarımı ve rahat bir oturma odası vardır.

  11 salon tasarımı (gerçek fotoğraf). Tasarımın temel kuralları. . Büyük bir desen veya şerit ile oda duvar duvar kağıdı üzerine yapıştırmak için gerekli değildir.

  Yatak odası için duvar kağıtları: 90+ gerçek fotoğraflar, bazı renk ve bazı doku seçin. diğer ev eşyalar ile duvar kağıdı kombinasyonu.

  Gerçek iç fotoğrafları. imar mutfak Yöntemleri - oturma odası. . 2.5 Masaüstü. 2.6 İmar rengi. 2.7 Divan. Özel bir evde 3 Mutfak oturma odası.

  mutfak 90+ gerçek fotoğraflar için duvar kağıdı. Nasıl malzeme, renk ve desen seçin. Duvar, kombine duvar kağıdı, çağdaş duvar kağıdı ve küçük bir mutfak için.

  Resimler gerçek mutfak iç (fotoğraf). Eğer mutfak tasarımını güncellemek için aslında düşünürsek. . pokleit duvar kağıdı olarak doğru.

  İlgili makaleler

  11 salon tasarımı (gerçek fotoğraf). Tasarımın temel kuralları. . Büyük bir desen veya şerit ile oda duvar duvar kağıdı üzerine yapıştırmak için gerekli değildir.

  Yatak odası için duvar kağıtları: 90+ gerçek fotoğraflar, bazı renk ve bazı doku seçin. diğer ev eşyalar ile duvar kağıdı kombinasyonu.

  Gerçek iç fotoğrafları. imar mutfak Yöntemleri - oturma odası. . 2.5 Masaüstü. 2.6 İmar rengi. 2.7 Divan. Özel bir evde 3 Mutfak oturma odası.

  mutfak 90+ gerçek fotoğraflar için duvar kağıdı. Nasıl malzeme, renk ve desen seçin. Duvar, kombine duvar kağıdı, çağdaş duvar kağıdı ve küçük bir mutfak için.

  Resimler gerçek mutfak iç (fotoğraf). Eğer mutfak tasarımını güncellemek için aslında düşünürsek. . pokleit duvar kağıdı olarak doğru.

  1 Vinil duvar kağıdı - bu nedir? 2 Avantajlar ve vinil duvar dezavantajları. . Mutfakta (90 + gerçek fotoğraf) için duvar kağıtları.

  Önlük Mutfak (70 + resimler). Önlük bölüm duvarlarını çağırdı. Önlük duvar kağıdı tonu uyum iç tamamlayacak ve pişirme sırasında iyi bir izlenim yaratır.

  renk kombinasyonu ve gerçek fotoğraflar. Banyo tasarım fikirleri bir banyo ve duş birleştirdi. . pokleit duvar kağıdı olarak doğru.

  Oturma odası için Kombine duvar kağıdı: kuralların bir arada

  Büyük ölçüde çevreye bağlıdır giriş atmosfer, ailenin en önemli olayları yerleştirmek. Bu mobilya ve ışık ve salonun duvarları tarafından oluşturulan görsel efektler. Bu nedenle onlar için "giyim" seçimi - ciddi bir sorun.

  oturma odası için böyle bir seçenek - bir arada duvar kağıdı, aşağıda ayrıntılı olarak dikkate tasarım fotoğraf örnekleri.

  Her şeyden önce, kapsama farklı türleri kombinasyonu sahipleri ideal iç sunulmasını gerçekleştirmek için izin verir. oturma odası için duvar kağıdı fikri ile kombine Fotoğraf, sizinki gibi, ihtisas sitelerin kataloglarında görülebilir.

  Ama bazen bir tasarım çözümü diğer hedeflere sahiptir:

  1. kusurları gizler. sürekli bir modeli eğrilik vurgulamak mümkün olmakla birlikte, iyi seçilmiş renkler kombinasyonları yardımıyla seviyeye mümkündür.
  2. İmar. Genellikle salon da çalışma ve işlevleri uyku, yemek yeme olarak hizmet vermektedir. Hedef bölgede ayrı farklı mükemmel birincil renk veya desen tanımlaması sağlar.
  3. salonu geometrisini dengeleyin. Dar oda daha geniş olmayacak ve tavan, bunların duvar kağıdı veya Poquelin neyi yükseltilir. Duvarlar daha hafif koyu derecelendirilmesi Ancak, görsel alan miktarını artırır.
  4. Görsel olarak, minimal mobilyalara odanın boşluğu doldurmak kontrast döşeme bir duvara vurgusunun verir vurgulayın.
  5. o odak noktası oluşturarak fotoğraf veya bir TV setinin bir galeri, olsun, önemli alana dikkat çekin. şeyler sevilen renk lekeler özellikle avantajlı bakacağız.

  Tasarımın kategorisine ait olmayan beşinci sebebi ama hoş barındıran de bulunmaktadır.

  Harç depolar önemli bir indirim kalıntıları satıyoruz. Sen çok makul bir fiyata pahalı koleksiyonun yüksek kaliteli malzemeler Companion alabilirsiniz.

  duvar kendisi seçme hakkı - bu resepsiyonda Önemli.

  yüksek tekovskom veya minimalist tarzda oturma odası da durumun tamamlayacak ve kendilerine dikkat çekecektir.

  bu tekniğin uygun kullanımı aynı anda birden sorunları çözebilir. Ama başarılı bir şekilde uygulanması için bir kaç kuralı dikkate alınması gerekmektedir.

  overbuilt uzay kalmamak için, iki dikey yüzeylere daha fazla maliyet tahsis.

  sakin - Kısacası, dar oda duvarları parlak renkler ve uzun ile üzerinde yapıştırılır. Bu da yeniden düzenlemeler olmadan salonun boşluğu genişleyecektir. Sıcak ve soğuk soluk renklerin kombinasyonu da görsel artırmak veya bölgeyi azaltmak için izin verir.

  Çoğu zaman bu (kanepenin arkasında) aktif bölge (TV yer) ya da oturma alanı vurgular. Bir pencere ünitesi ile Bölme - sadece tekstil tasarımı vurgulamak için. Bir bölgeyi ayırırlar ve doku kaplama malzemeleri ile oynarken olsun, ton değişmeden kalacaktır.

  Accent duvar oda boyunca ses ayarlar. onunla aynı fikirde - renk şemasının seçimi primer, odanın temel tonu olmalıdır.

  Zemin fotoğraf duvar kağıtları - Bu tekniği gerçekleştirme en basit yöntemi. Gerçek fotoğraf, çiçek desenleri ya gölge projeksiyon oturma odasının alanı dönüşümü ve bir üslup iç eksene istedi olacaktır.

  Bu klasik bir yöntemdir. İki tamamlayıcı madde ile uyumlu geleneksel olarak - ve koyu siyah-beyaz hafif desenli.

  eklem koltuklar ve sandalyeler kapı açma veya üst düzeydedir. Bağlantı hattı aynı düzeni sınır, şerit veya kalıp çizilmiş.

  Ancak, iç tasarım güncel trendler bu tekniği yenilemek izin verir. Harmony resimlerinde keyfi frekansa sahip tabandan tavana pencereler ile dönüşümlü.

  Duvar kağıdı arasında yumuşak sınır - fikrinin başarılı bir şekilde uygulanması için anahtar. Eğer zemin veya tavan seviyesini değiştirdiğinizde başlangıçta seçilen kılavuz değişmeden kalmalıdır.

  eklem sandalyeler üst satırında yönelimindeyse, ayrıca sürtünme bir sınır koruma görevi görür.

  yatay birleştirme yönteminin avantajı - kendi Evrenselliğe. Bu, farklı kalınlık ve duvar kağıdı dokusunu birleştirmek için en başarılı yoludur.

  Kağıt ve tekstil, vinil ve tela uyumlu ve orijinal bakacağız. renk seçiminde kısıtlamalar da mevcuttur.

  Yatıştırıcı renkler İngiliz ev huzurlu bir atmosfer yaratır. Aydınlık ve kontrast - dinamik gençlik tarzı. Her şey sahiplerinin fikir ve karakterine bağlıdır.

  Değişim resim tavan görsel yüksekliğini artırmak için kullanılmakta, böylece dikey kağıdı. etkisi daha net, çizgili dönüşümlü tiner.

  Biz aynı yöntemi uygularsanız Çok uzun süreli duvar, daha kısa görünecek. Bantlar farklı frekans ve düzenli olarak alternatif olabilir.

  Ayrıca aydınlatma ayarlamak için basit bir yoldur. Yeterince ışığa maruz hafif sesi koymak için yeterlidir.

  uyumlu malzeme sayısı iki ila beş arasında değişebilir. Hat ara-yüz dikey isteğe göre - bir zigzag veya yumuşak bir dalga ile deneme.

  Aynı spektrumun ışık ve karanlık değişme kombinasyonu çizgili dinamiklerini getirmek zıt, gölgeler oyunların izlenimi verecektir. arka plan üzerinde bir desenle serpiştirildiği Pürüzsüz kumaş oturma odası sütunlu salonun ciddiyet verecektir.

  Bütün seçiminde basitlik ve dikey çizgili yapıştırma belirli ilkelerin bilmelidir için:

  • Çok ila iki parlak resimler ve tek renkli oranlarda münavebe avantajlı görünüyor;
  • Duvar tamamlayıcı muntazam kalınlıkta olması gerekir;
  • Sen cesur renkler doku siyah ve kırmızı, ama ilginç dahil denemeler yapabilirsiniz.

  Kural olarak, bu yöntem yalnızca dekoratif bir unsurdur.

  bazkat üzerinde desen ve dokuları duvar kağıdı çeşitli keyfi boyutu adet yapıştırılmış. hepsi istenen görünüm bağlıdır - sayı ve formda herhangi bir kısıtlama yoktur.

  İlk adım - dekoratif insert için bir yer seçin. Raflar, aynalar ve boy dolapları o mobilya ile darmadağın değildir yüzeyini seçmek en iyisidir, böylece kendilerine dikkat çekecektir.

  Her kalıp çerçeveye eğer parçanın takılması, tam bir resim gibi görünür. Bu seçenek klasik tarzda oturma odası için uygundur.

  İç süs eşyaları lezzet neoclassics uygun karmaşık geometrik şekilleri vermek için. Dikdörtgen ve kare Barok ruhu getirmek.

  bütün hizmet edebilir yürütme duvar kaplama eklerin basitlik ve imar araç. renkli parçaları içinde Yerleştirme çocuklar için dinlenme alanı ve oyun gösterebilir.

  uçlar yamalı bir tür olarak kabul edilebilir. Görevi - Odanın maiyeti içinde parlak bir nokta oluşturarak, böylece yaratıcılık için kapsamı garantilidir.

  Bu durumda, farklı boyut ve döşeme parçalarının renk herhangi bir sayıda kullanarak. performansında tek kural - faturalar eşleşen "yamalar".

  oturma odasında nişler benzersiz bir şekil vermek ve teknoloji veya gösteri dekor karşılamak için hizmet vermektedir. Ve tasarımın başarılı seçim ile iç parlak vurgular ekleyin ve kendilerini dekorasyon olurlar.

  Bu yapı özelliği - zaten seçili olduğundan aslında. Sadece küçük bir aksan veya tonları oyunun çeşitli gerekir.

  kombinasyon bize niş alan vurgulamak ve nesneyi içeren için en uygun arka plan oluşturmasına olanak sağlar. Tüm tek sesli temelde niş uygun duvar daha sessiz renkler ya da desenli duvarlar tasarımı.

  Bu niş içindeki malzemelerin çok etkileyici kombinasyonu görünüyor. Örneğin, düz bir yüzey üzerinde kesilmiş diş duvar gibi alçı ortaya çıkar.

  geri Gradirovanie ışıktan karanlığa gölgeler ve önemsiz görünüyor ve uzay niş derinlik katacak. Aynı zamanda tasarım için ilginç bir seçenektir - arsa duvar kağıtları.

  Gizli bir odada yanılsaması yaratmak ve konfor eklemek, doğal malzemeler taklit Kaplı doku niş yüzey.

  1. Spektral prensip tonda farklı bir renkte duvarlar için giyim seçiminde dayanmaktadır. Sen akuamarin ila bej çikolatadan geçişi yapabilir gök mavisi turuncuya ya limon - seçim sınırsızdır.

  yok duvar kağıdı çeşitli seçiminde Sıkı kurallar - bu tat ve fantezi meselesidir. Ama profesyonellerin bazı sırları bilmek yararlıdır duvar kağıdının uyumlu ve etkili bir kombinasyon oluşturun.

  Üreticinin katalogdan oturma odası için bir arada duvar kağıdı seçin. Kural olarak, gerçek fotoğraflarla kullanılabilir hazır seçenekler vardır. eklektik tarzda yaşayan için, minimalizm ve yüksek teknoloji doku özdeş seçilir, ancak renk veya ceket desende farklı.

  klasikleri için severler bir resim ya da iki ila dört tonları daha koyu olan tek renkli duvar kağıdı bir çift seçmek en iyisi olur. Parlak, doymuş renkler sessiz nötr ile dengelenmektedir.

  soyutlamaları ile - Çiçek desenleri ağaç, şerit ve hücrenin altında dokulu tuval iyi görünüyorsun. bölümleri maruz kalmamak için de duvar kağıdı, dikey bir kalınlık ve kalitede için uygun olmalıdır için.

  Seçilen örnekler aydınlatma şartları ve yaşam durumun oldukça farklı görünebilir. Gerçek resim vardı ne ise, yerinde tamir bunları test etmek güzel olurdu. oturma odasının iç komple bakacağız ise seçilen duvar kaplamaları rengi mutlaka ayrıntılı olarak durumu çoğaltmak.

  Ne duvar kağıdı birleştirerek kaçınılmalıdır

  Eğer profesyonellerin yardımı olmadan, her şeyi kendimiz yapmak isterseniz, kombine duvar kağıdı ile tasarım oturma odası iç farklı örneklerin fotoğrafları bakarak başlamalıdır.

  Oturma odasında veya dikey desen olurdu dar, alçak tavanlı iyi seçim için değil duvarın tüm uzunluğu boyunca arzu yatay kalıptır.

  Tabii zıt kumaş ve küçük bir odada ikiden fazla kombinasyon ortakları "ezme" görsel bir etki yaratabilir. Parlak sesi olarak görsel alanını artırmak.

  Kaplamalar koyu renkler ek aydınlatma gerektirir. onlar kasvetli bakacağız kuzey tarafında oturma odasında;

  Mobilya dikey hizalanmış şerit aşırı alanı kapsayan ve bu şekilde amaçlanan etkisini azaltmak;

  farklı kalınlıkta bölümlere düşey ağlarının birleştirilmesi ile görünür hale gelir. Onlar sınırları veya pervaz hazırlamak zorunda kalacaktır.

  Fikirlerinizden başarılı bir şekilde uygulanması için anahtar - En başarılı renk ve desenleri birleştiren sizin hayal ve kaliteli malzeme seçimi, sadece bir zaman meselesi olacaktır.

  Detaylı analiz ve duvar kağıdı çeşitli avantajları açıklama karşılaştırılması.

  şimdi moda modelleri duvar kağıdı bulmak ister misiniz? son moda detaylı incelemesi.

  Biz boyama özellikleri için duvar kağıdı seçimi hakkında konuşmak. Eğer onlar 4 çeşit olduğunu biliyor muydunuz?

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  97 − = 94