Yatak odasında Kombine duvar kağıdı

Yatak odasında Tasarım duvar kağıdı: bir arada - iç fikirlerin 40 fotoğraf

yatak odası için duvar kağıdı odanın düzenlemenin en önemli yönüdür seçin. uyku için oda konforunda derecesi kişinin psikolojik sağlığı üzerinde doğrudan bağlı olduğu Ona göre ciddiye alınmalıdır. Rahat boşluk sipariş düşünceler koymak zor bir gün sonra dinlenmek için izin verir. Bir yatak odası iç kısmında duvar kağıdı sinir sisteminin maksimum gevşeme için elverişli sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Genellikle yatak odasında duvar kağıdı tasarımı seçerken de dikkat edilmesi gereken bir ofis ile birleştirilir. Eğer tasarımda basit yönergeleri izlerseniz Verimlilik önemli ölçüde artmıştır olabilir. Uygun kumaş alanı değiştirebilir ile de, görsel olarak azaltmak ya da alanı büyütür. Odanın görünümünü insanın ruh hallerini olacağından, daha sonra duvar kağıdı ile dekorasyonun temel yönlerini sunuyoruz.

Piyasadaki ürünlerin çeşitliliği kafasını herhangi bir şekilde açabilirsiniz. gezinmek için, yeterli sınırlarına kendiniz için daraltmaya gerek. Bu sınıflandırma, uygun kumaş hızlı algılama ile elde edilebilir.

Aşağıdakiler dikkat etmek gerek Anahtar yönleri:

 • Malzeme duvar kağıdı;
 • yapıştırılması Özellikleri;
 • Bir mobilya grubu kombinasyonudur;
 • Odanın tarzı;
 • Renk Duvar kağıdı;
 • odadan çıkar Yan ışık,;
 • duvar birleştirmek için seçenekleri;
 • Moda trendleri.

Ayrıca bazı kuralları öğrenmeniz gerekir, profesyonel tasarımcılar tarafından işin uzun yıllar çalıştı:

 • yatay çizgili kağıdı görsel yüksekliğinden daha küçük yer açmak;
 • görsel olarak dikey çizgiler alanını küçültmek alan miktarını azaltmak;
 • Bu tür bir eşkenar dörtgen veya yamuk gibi model elemanlarının kullanılması, bir boşluk genişletme olanak sağlar;
 • Küçük yatak odaları geniş, zıt desenli koyu duvar kağıdı kaçınmalıdır;
 • Büyük desenli duvar kağıdı geniş dördün sahip bir odada kullanılması önerilir;

 • Yetkili imar yaklaşımı renkli kağıdı veya dört duvar bir parlak seçimi arasında yumuşak geçişler kabul;
 • Mükemmel bir etki güven hissi vermek sınırları, kullanımı yoluyla elde edilebilir;
 • Güçlü bir hamle yatak başının yakınında vurgu duvarı oluşturmaktır. Burada açık renkler ve kontrast desenleri kullanmak için izin verilir.

bir model olan ve olmayan duvar kombinasyonu

malzemeye bağlı olarak sınıflandırılması daha emin resimler arasında gezinmek sağlar.

En popüler piyasada Aşağıdaki ürünler olarak kabul edilir:

 • Vinil. PVC'den imal - yıkanabilir duvar, bir iç katman, bir dokunmamış ya da kağıt olabilir, ancak, dış sınıf adını verdi. dayanıklılık, neme dayanıklılık ve montaj kolaylığı - Bu tabaka örneğin duvar kağıdı mükemmel performans sorumlu olmasıdır.

 • Post. Önceki sınıfından, genellikle ince gözenekli vinil ile temsil edilen, dış tabaka içinde farklılık gösterir. bir baz olarak, sırası ile, ara astarı gerçekleştirir. Bu yükleme, belirli bir kolaylığına neden olur: yeterince yapışkan bağlayıcı, kuru kumaş düzgün trim duvarlarında sadece koymak. Buna ek olarak, yüzey üzerinde yapıştırılan çeşitli kusurları gizlemek edebiliyoruz.

 • Kağıt. İmalat kağıt hamuru kullanılır sadece olmasından kaynaklanmaktadır ve nemli hava akan edebilen çevresel saflığı geleneksel duvar kağıdı. Binaların tamamlanması ayrıca herhangi karmaşıklığı farklılık ve uzun bir demokratik düzeyde kurulan maliyeti değildir. duvar tek dezavantajı daha kısa bir ömrü ile sonuçlanan su direnci düşük bir oranı vardır.

 • Tekstil. vinil gibi, katmanlıdır. baz aynıdır, ancak, dış tabaka bir tekstil kumaştır. değişebilir Kumaş malzemesi - pamuk, yün, ipek, vs. Doğal bileşen doğrudan duvar kağıdı performansını, hem de maliyetlerini etkiler. Bu da estetik bir görünüme sahip ve odada bir harika bir atmosfer yaratmak olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak montaj çalışmaları bazı karmaşıklığı sahiptir ve tekstil aktif toz "elde eder".

 • Sıvı duvar kağıdı. Onlar nispeten yeni bir eğilim vardır, ama zaten kanıtlanmış. Güzel malzeme duvara monte etmek son derece kolaydır ve performans yatak odası için sadece uygundur.

Diğer avantajlar arasında ses emilimi not edilebilir. Çok önemli bir faktör çocuklar hala ailesiyle yaşayan zaman.

duvara malzemesinin uygulanması için bir yöntem hiç ek yeri ve lokal mekanik hasar düzeltme olasılığı anlamına gelir.

Linkrust. olağandışı severler için ilginç bir seçenek. Muhteşem desen katı mum, un ve tebeşir temelinde yazılır. Duvara monte ettikten sonra, onlar dayanıklılık sağlamak için ek bir katman kapak gerekir. Biraz korkuyor malzeme linkrustovy sıcaklık dalgalanmalarının kontrolünü kutlamak onları bakmakta kurallarına arasında,.

Seçim mobilya türüne bağlı olarak

mobilya seti de iç tasarım belirleyebilir olduğundan, daha sonra bu oyuncuların uyum birleştirmek gerekir. mobilya tonda duvarlarının Uygun renklendirme gerçek konfor hissi yaratacaktır.

Böylece, yatak odası mobilyaları ışık, belirli şartları duvar kağıdı şartıyla. Küçük bir alana sahip bir oda için boş alan aynı miktarda bırakacak açıklık ürünleri, gerekir. Aksi takdirde oda mühürlü kutular şeklinde kaygı yaratmak için bir riski vardır. Beyaz, zeytin, kayısı ve altın bej tonlar için en uygunudur. yatak odası alanı, dolaşmak için izin veriyorsa, o kullanmak mümkündür koyu duvar kağıdı ile bir kontrast olur.

Burada tek sınırlama sağduyu ve renkler sıcaklığın birleşimini olduğunu. Soğuk tonları soğuk ile birleştirildiği zaman. Aynı şekilde, sıcak beslenen.

Yatak odası karanlık mobilya olduğunda, bazı senaryolar biraz daha. Ancak burada da, sıcaklık renk bilmelidir. Genellikle koyu süit sıcak bir rengi vardır, nedenle aynı sıcak sesleri ve duvar kağıtları kullanılması önerilir. Bu kahverengi, kumlu veya zeytin renk varyasyonları çeşitli olabilir.

duvar kağıdı seçmek için stil Etkisi

Modern. Bu stil için bir duvar kağıdı seçerek özel gereksinimleri vardır. Onlar diğer birçok aksesuarlara fon olarak hizmet vermeye moda, ama görüntüde oldukça sade olmalıdır. Art Nouveau yükümlülüğünün tarzı bunu çünkü aynı zamanda doğal, çevre dostu malzemeler kullanmak gerek hatırlatarak değer. Nasıl uyum, tezat oyun veya ince bir arada olacak - bu sahibine kalmış. Önemli olan - bir denge sağlamak ve düpedüz hatalarından sakınmak.

Provence. Bu rustik tasarım tarzı ışık mobilyalar, pastel tonlar yaygınlığını yanı sıra çeşitli tekstil bir bolluk varsayar. İl duvarlar için mükemmel - sarı, krem, kum, zeytin ve mavi tonları: Bu nedenle, duvar kağıdı seçmek için renk paleti geniş yeterlidir. Şeklin varlığı ile ilgili olarak, ev tekstil ürünleri dikkat etmek ihtiyaç vardır. onlar yeterince ince desen varsa, o zaman duvar kağıdı üzerine tekrar ettiğinden açıkça belirler. Daha iyi Engelli Bireylerin renkli bir fon olarak hizmet etmek bırakmak.

iki tip Duvar Kağıtları: Düz ve çiçekli

Loft. Resepsiyon iç trim bozulmamış biçimde küçük bir kısmını korumak için olan ve bu tür bir özelliğidir. Ancak, tasarımcılar genellikle kullanmışlardır taklit bozulmamış yüzey malzemeleri (yapay tuğla, taş sahte). Bu tuğla çok kaba görünüyor beri. sessiz sesleri idam duvarlarının bir parçası. Işık duvar kağıdı üzerine Desen kolay soyutlama geometri izin verilmedikçe, kaçınılmalıdır.

Duvar kağıdı 2 türleri: desenli Kayar

Ülke. duvar Amerikan tarzı elbise sıcak tonlarla By. Bir kafeste eğlenceli renklerin Belki kullanımı ancak çok küçük değil. Daha sonra tamamen başarısız dinlenmek çünkü Ayrıca, sıcak renklerle aşırıya kaçmayın. Gözler, görsel bir sıcaklık kaynağı haline çarpmak. Birkaç sessiz, tek renkli duvar kağıdı kullanılması önerilir. Şekil kendine dikkat çekmek gerekir.

Japon tarzı. Bu doğrultuda karakteristik özellikleri kısalık ifade, çekingen dekorasyon ve nötr renkleri kullanmak. Yükselen güneş etnik motifleri ile doğal malzemeler duvar kağıdı kullanılması önerilir.

Klasik. Bu lüks, saygınlık somut bir örneğidir. daha emin sahibi, koyu üstünde duygu ve derin onun sesi duvar kağıdı alabilirsiniz. Bir parlaklık kullanılması önerilmez olması dışında herhangi bir kısıtlama vardır. Daha süslü, tekrarlanan desenli mat ürünler tercih vermek.

Minimalizm. Bu tarz Ascetic ilkeleri Şekilde tasarruf düşündürmektedir. Herhangi bir resmin olmadan Hoşgeldin renkli duvar kağıdı ince doku. Eğer asidik tonları kaçınmalısınız dışında renk paleti, ciddi gereksinimler değildir. Başka bir seçenek duvarlarından birinde tekrarlama tarzı kocaman görüntünün kullanılmasıdır. Bu eleman kalanını hakim, vurgu duvarlar olarak görev yapacak.

Mavi. İnce cihaz ruhu ile Göksel umutsuz romantikler için tipik tonları, ve insanlar. Bu ışık ve ışık renklerinin sakinleştirici özelliklere kaynaklanmaktadır. Kesinlikle kişi üzerinde herhangi bir baskı olduğunu. sınırsız mavi görsel alanı artırır olarak, küçük bir alana sahip yatak odası için renkleri olarak kullanım için tavsiye edilir.

Yeşil. Oldukça popüler yatak odası tasarımında renk, hem de dinlenmek ve ruh halini iyileştirmeye yardımcı olur. Nedeniyle doğal kaynaklı olması, yeşil olumsuz düşünceler mücadelede büyük bir araçtır. O karmayı temizler ve odada bir kuşatma atmosfer yaratır.

Kırmızı. Kendine güvenen ve kendi kendine yeten insanlar için bariz bir seçimdir. Seçimi oldukça riskli kabul edilir, ancak açık renklerle doğru bir şekilde birleştirilmesi şartıyla son derece etkili görünebilir. Kırmızı'nın egemenliği şüphe götürmez.

Mavi. Soğuk renkleri ifade eder, ancak yatak odasını süslemesine izin verilir. Bu, aşırı aktif bir insan aniden sakinleştiğinde yatıştırıcı özelliklerinden ötürüdür. Büyük bir kare alan şartıyla kullanın, çünkü küçük bir yatak odasında mavi boşluğun bir bölümünü görsel olarak alacaktır.

Siyah. Bir yatak odası için çelişkili bir seçim, çünkü derinlikli kişiye basabilir. Mutlaka diğer ışık tonlarıyla etkisiz hale getirilmelidir. Aksi takdirde, mistik bileşen, sahiplerle birlikte kötü bir şaka yapabilir ve ruh halini kalıcı olarak bozabilir.

Beyaz. Başka renklerle birleştirilebilecek evrensel bir çözüm. Açıklık ve karşılıklı anlayışı simgeler.

Sarı. Benzer özelliklere sahiptir, diğerleri için ideal bir ortaktır. Yelpazesinin sıcaklığı nedeniyle sarı, zayıf ışık kaynağı olan yatak odalarında kullanılır. Küçük bir odada kullanım için mükemmeldir.

Kahverengi. Kakao çekirdeği rengi, bir yatak odası tasarlama gereksinimi söz konusu olduğunda tüm tasarımcılarda mutlak bir liderdir. Tüm tonlarca çikolata, insan sinir sistemini olumlu şekilde etkiler ve rahatlamanıza izin verir.

Bitirme rengi ve kombinasyonu

Eğer yatak odası penceresinin güney tarafında bir çıkış varsa, o zaman bu yeterli miktarda doğal ışık anlamına gelir. Bu durumda, duvar kağıdının koyu tonlarında seçim yapılmasına izin verilir. Bunlara çikolata, pişmiş toprak ve menekşe çeşitleri dahildir. Pencerenin kuzey tarafında bir çıkışı varsa, bitiş ürünlerinin münhasıran sıcak renklerini seçmeniz önerilir. Güneşli gölgeler, mor, kahverengi olabilir.

İlginç bir tasarım hareketi, yatak odasının iç kısmında kombine duvar kağıdı kullanılmasıdır.

Bunun nasıl olabileceği konusunda çeşitli seçenekler bulunmaktadır:

 • Yatay kombinasyon. Bu, duvarları parçalara ayırarak imar etmek anlamına gelir. Üst kısım hafif, sakin tonlar alıyor. Altta zengin bir duvar kağıdı deseniyle karakterize edilebilir.
 • Dikey. Klasik tasarımcıların imar planı yatağın başına dikey bantların simetrisidir. Çizginin genişliği mobilya ürününün sınırlarını tekrarladığında. Şeritlerin uzunluğu konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur, hatta tavandan geçebilirler. Renk için özel bir gereklilik yoktur.
 • Yerel ekler. Mobilya yanında kullanılırlar. Ya bir yatak veya komodin olabilir. Baget çerçevesine farklı renkte özel bir parlaklık eklenir. Ekin kendisi için zor şartlar değil, yalnızca leke değildir.
 • Nişlerin dağılması. Niş kutsal nesnelerin yerleştirilmesini planlamıyorsa, duvar kağıdının renklendirilmesi temel stil temel alınarak seçilmelidir. Yani, aynı dekora, yatak odasının iç tasarımının geri kalanının süslendiği kullanılır.

Çeşitli renk tonlarını kullanırken tek bir doku duvar kağıdını tutmanız önemlidir.

Bunlara modern bitki çiçek desenlerinin kalıcı klasikleri, hacimli geometrik soyutlamalar ve siyah beyaz büyük çizimler dahildir. İkincisi, genellikle, sinemanın yıldızlarının veya geçmişin sporunun imajını ima eder.

Ayrı bir şekilde, bireysel fotoğraf duvar kağıtlarının artan popülaritesi göz önüne alınmalıdır. Onlar sadece odanın tek bir duvarına, genellikle yatağın başında yerleştirilir. Bu, mobilya kulaklığının diğer öğelerinin duvarının yakınında yerini ortadan kaldırır, böylece fotoğrafı kapatmazsınız. Duvarların geri kalan kısımları, yatak odası tasarımında aksan duvarını uyumlu bir şekilde harmanlamalı ve vurgulamalıdır.

Yatak odası için iç mekan için duvar kağıdı seçmenin önemi fazla tahmin edilemez. Sahibinin ruh halini kurnazca değiştirebilirler ve hassas biçimde uykusuna hazırlarlar. Kapalı ortamda kalmak hoş olmalıdır, bu nedenle profesyonel tasarımcıların basit tavsiyelerini ve fikirlerini takip etmeleri önerilir.

Yatak odasında 2 çeşit duvar kağıdı kombinasyonu (+40 fotoğraf)

Yatak odasının iç kısmı sakin, belki de sıkıcı bir tasarıma sahip birçok insanla ilişkilendirilir. Çoğu durumda, onarımlar sırasında küçük bir oda ile uğraşmanız gerekir. burada sadece mobilya için en gerekli unsurları yerleştirmeniz gerekir. İki çeşit duvar kağıdıyla yatak odasının içi, tanıdık duvarlara yeni bir konfor duygusu getiriyor.

Zorunlu durum - mütevazi tonlardaki bir duvar, tahriş olmaz ve rekreasyon için optimal bir atmosfer oluşturmazlar.

Bu nedenle, yatak odaları iç nadiren ilginç ve özgün. Ama çok zaman harcamak zorunda olduğunuz odayı çeşitlendirmek istiyorsanız ne olur? Tasarım orijinal ve aynı zamanda sessiz bir eğlence için kabul edilebilir nasıl yapılır?

Kombine duvar kağıdına sahip varyantlar yardımcı olacaktır. Bu, orijinal ve taze bir iç mekan oluştururken para ve malzemeleri tasarruf etmenizi sağlayan uygun bir çözümdür. Bu seçenek, oturma odası, mutfak ve koridor gibi diğer odalarla ilgilidir. Öyleyse neden yatak odasında yenileme sırasında bunu uygulamayasınız? Ardından, duvar kağıdının iki varyantını birleştirerek şık ve şık bir yatak odası tasarımının hayalini gerçekleştirmeyi mümkün kılacak ipuçları sağlanacaktır.

Yapı malzemeleri pazarında çok çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Gözler, ürün ve katalogları izlerken dağılır. Özellikle - İki tip duvar kağıdına sahip seçenekleri seçmeniz gerekiyorsa. Sadece renk kombinasyonunu değil, materyalin türünü de dikkate almak gerekir.

Bu faktörlere dikkat edilmelidir:

 • performans özellikleri;
 • çevre dostu.

Yatak odası - Yüksek nem, sıcaklık düşüşü, duvar yüzeyindeki mekanik darbe ve hoş olmayan koku gibi olumsuz faktörlerin hemen hemen hiç olmadığı bir oda. Duvar kağıdı kirlenmeyecektir. Çünkü duvarlar neredeyse herhangi bir malzeme ile kesilebilir. Yatak odasında ne sıklıkta onarım yapacağınıza dikkat edin.

Çevre dostu materyallere özel dikkat gösterilmelidir. Yatak odasında uyuyoruz, bu da önemli bir zaman harcandığı kapalı bir oda olduğu anlamına geliyor. Zararlı maddeleri havaya salayan zehirli malzemeler burada kabul edilemez olacaktır.

Yatak odasında dokumasız, kağıt ve kumaş duvar kağıdını güvenle uygulayabilirsiniz. Sıvı ve vinil ile sıvı duvar kağıdı ve slecloboi daha dikkatli olmalı. Dokuma olmayan malzemeler, onarımın tazelik derecesini uzun süre tutmak istiyorsanız, bunlar olabilir, zamanla solmazlar. İstenirse, periyodik olarak yeniden boyanabilir ve bu da bir sonraki tamir masrafını düşürecektir. Oldukça dayanıklı olduğu için bunlar bir çocuk odası için mükemmeldir. Evde hayvanlar varsa yapıştırılabilirler.

Kağıt ve kumaş duvar kağıdı için belirli bir bakıma gereksinim duyacaksınız. Ama bunlar en çevre dostu. Ayrıca, mevcut pazarda, duvar kağıtlarının kağıt versiyonları bile oldukça çekici görünebilir. Ve kabul edilebilir bir fiyat var.

İki farklı duvar kağıdı birleştirebilir miyim

Bu mümkün ve gerekli. Duvarın farklı dokusu ve görünümü sadece açığız. Bu tür kararlar hayal gücü ve yaratıcılık için geniş açılardan açılıyor. Ancak yatak odasındaki duvar kağıdı kombinasyonu tamamen düşünülmelidir.

Seçimde hata yapmamak için, duvar kağıdı örnekleyicilerini kullanmak ve onları birleştirmek ne kadar iyi kombine edileceklerini belirlemek için daha iyidir. İki farklı duvar kağıdı için seçenekleri başarıyla seçmek için, malzemenin kalınlığını ve ruloların farklı parametrelerini göz önünde bulundurmalısınız. Eklemleri nasıl maskeleyeceğinizi düşünmeniz gerekir.

Bu şekilde denemekten korkuyorsanız, bir koleksiyondaki bir duvar kağıtları birleşimi yanlış seçim yapmanıza izin vermez.

Tekstil duvar kağıdı en estetik, ustaca ve asil görünüyor. Ancak bunları başka türlerin duvar kağıdı ile birleştirecekseniz, yapmak kolay değildir. Birincisi, çok incedirler, kavşaklarda gizlenmek her zaman mümkün değildir. İkinci olarak, gölgeler ve stilistik için uzun süre başka malzemeler seçmek gerekecek.

İki farklı duvar kağıdını birleştirip eşsiz bir yatak odası tasarımı oluşturmaya başlamadan önce yatak odasındaki temel renk şemasını elde etmek sıkıcıdır.

Yatak odası duvarlarının renkleri hakkında karar vermenize yardımcı olacak bazı ipuçları:

 • Evlilik yatakhanesinin iç kısmına küçük bir tutku eklemek ister misiniz? O zaman turuncu, pembe ve kırmızı unsurlarla etkileşime girmeyin. Önemli olan abartmak değil. Bu renkleri duvarları süslemek için temel oluşturmayın.
 • Yatak odasının işlevleri nelerdir. Oda sessiz, sakin bir eğlence için tasarlandı - sessiz, sıcak renkler seçin. Örneğin - bej, fildişi, beyaz, açık kahverengi.
 • Yatak odasında bir çalışma alanı (çalışma, çalışma masası) var mı? Mavi, mavi, gri ve yeşil.
 • Akşamları veya sabahları sever misin? Eğer akşam ise, bu stilde yatak odası hazırlayın. Renk kombinasyonu - koyu mavi, derin mavi, gün batımının rengi, mor, koyu kahverengi. Sabah saatlerinden ilham aldınız - daha sonra sarı, turuncu, pembe, parlak mercan ve açık yeşil seçin.

Yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonu dikkatle düşünülmelidir. Tek renkli materyallerin birleşimi olabilir. Ancak, mavi renkli, aynı arka plana sahip, ancak desenli bir desensiz duvar kağıtlarının birleşimi muhteşem görünüyor.

Yatak odasında hangi renk kombinasyonları istenmiyor

Gerçekten şık bir iç mekan yaratmak mı istiyorsunuz? O zaman ortak hatalar yapmamalısın. Tasarım en küçük detaya kadar düşünülmeli ve yatak odasındaki duvar kağıdında kötü renk kombinasyonları önlemelisiniz.

Aşağıdaki kombinasyonlardan kaçının:

 1. Gökkuşağı paletinden uzakta oldukları takdirde, sıcak renkler dikkatli bir şekilde soğuk renklerle birleştirilmelidir. Örneğin - mor ve açık yeşil, kırmızı ve mavi.
 2. Renkler üslupta farklıdır - bu tür kombinasyonlardan kaçınmaya çalışıyoruz. Soylu bir kahverengi ve neon sarı, çelik ve pembe renktedir.

Fakat bütün kuralların istisnaları vardır. En uygun renk kombinasyonunu bulursanız ve siz onu beğendiyseniz - kullanıyoruz. Önemli olan tasarımın uyumlu olması ve hiçbir şey cesurca olması.

Iki renk doğru kombinasyonunu bulmak zordur? yatak odası tüm iç talihsiz bir seçim mahvetmek mi korkuyorsun? Sonra macun duvar kağıdı genel arka plan, nişler, çıkıntıları ve duvarlar farklı olmalıdır. Tabii ki, oda düzeni ve bu nişler ve bölümlerin en oluşturulması üzerinde çalışmak gerekir. Ama iç özgün ve taze görünecektir.

Alçıpan projeksiyonlar inşaatı ucuz mal ve onları oldukça kolay çalışacaktır. Aynı zamanda onlar odanın parametrelerini ayarlamak görsel yardımcı olacaktır. Böylece yatak veya iş alanının başını çıkartılması mümkündür.

duvar - Ayrıca kendinden renkli duvar kağıdı ile kombine edilebilir bir seçenek. onlar yatak odasında mevcut iseler, ana duvarlara arka planın rengini ve tarzını seçmelidir. bunu kabul etmek için, deniz manzarası duvar kağıdı aqua ve kum arka plan ile iyi gidecek. Sen dokular denemeler yapabilirsiniz.

her durumda renk ve dokular iyi seçilmiş, bir yatak odası şık iç oluşturmak. Önemli olan doğru seçenekleri seçin. Bu, bir gölge duvar olabilir. Ana duvar kaplaması - düz. Bunlardan biri yüzeyi dokulu olabilir.

Dokulu duvar kağıdı duvarın üzerinden yapıştırmak gerekli değildir. Yeterince - ortasında bir site. o yatak başında duvarının parçası olup olmadığı, arzu edilir.

Farklı arazi ile yüzeylerin iki çeşit - Sen ise duvar kağıdı farklı dokular üzerinde yapıştırmak olmamalıdır. Onlar bu seçenekleri birleştirmek eğer, bu bir uzmana danıştıktan sonra, dikkatle yapılmalıdır. Duvar kağıdı aynı kabartma yüzeyli kullanılır, ancak farklı renklerde edilemez. İç biraz taşra bakacağız.

Klasik varyant - yatak malzemesinin başında yapıştırma alanı, ana arka plandan dokusu içinde farklı. Bu tasarım yatak odasında bu alana odaklanmak sağlayacaktır.

Odanın eksikliklerini gizlemek için nasıl

Yatak odası tasarımı neredeyse her zaman odanın büyüklüğüne ve şekline bağlıdır. Ama istenmeyen veya düzgün şekiller yatak odası veya mükemmel iç oluşturmak için müdahale nüansları bazı maskelemek için izin veren iyi bir kombinasyon olan sağ duvar kağıdını seçebilirsiniz.

Yatak dikdörtgen ise, çok uzun bir şekil, parametreleri, iki ton duvar birleştirerek düzleştirilebilir. Bu karanlık ve daha hafif tonlarının karışımı yardım edecektir. Geniş duvarında koyu duvar yapıştırma. Mutlaka çok karanlık gölgeler olmak zorunda değildir. Ama duvarların dar uçları, bir ya da iki ton daha hafif malzeme ile papered. Bu kombinasyon iç daha şık yapmak ve oda olacak - sıcak.

Biz kare odasında mükemmel tasarım oluşturmak gerekir? Birbirine bakan duvarlarda duvar kağıdı iki tür birleştirmek için yardımcı olacaktır. Diğer iki duvarlarında aynı renkli duvar kağıdı olmalıdır.

Farklı duvar kağıdı ile duvarların ortasında düşey geniş çizgili bölgeleri seçin. Bu tasarım iç şık yatak yapmak ve oda kendisi - daha ferah.

Tasarım moda haline geri, yapıştırma tavan duvar kağıdı uyarladı. Bu çözümler, kullanılan malzemelerin uygulanması yoluyla hayatında uygulanmaktadır. Ana duvarlara arka maç için seçilen sıvı duvar kağıdı olabilir.

tavanda Dokumasız duvar kağıdı sıva pahalı türleri daha kötü görünüyor. Buna ek olarak, zaman içinde, onlar onarım tazelemek boyanabilir.

pervaz, duvar kağıtları şerit kenar: dekoratif öğeler uygulamak unutmayın. Bunlar yapıştırma malzemesi mevcut kusurları gizlemek yardımcı olur ve aynı zamanda bir daha uyumlu bir tasarım yapacak.

Fotoğraf Galeri

çeşitli modern duvar kağıtları: nasıl yatak odası için doğru seçim yapmak için?

Odada duvar kağıdı kombinasyonu: renk seçimi (48 fotoğraf)

salon için duvar kağıtları seçimi: başlatmak için nasıl (45 fotoğraf)

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Soruya cevap! 🙂

Başarınız!

Yılbaşı iç dekorasyon: farklı tarzlarda dekorasyon fikirleri

İçindekiler İskandinav tarzı kreş (ana sınıfı) Ahşap temizlikçi Provence Bench koridor Tekstil ve perdeler tarzında dekor

Yeni Yıl 2018 (MC 95 fotoğraf) için Orijinal masa dekorasyonu

Nasıl şık yeni yıl için evi dekore: gerçek fikirler

Kağıdın Noel süsleri yapma: yaratıcılık için iyi fikirler

Ne dekorasyon yeni yıl için yapılabilir: fikirler ve master sınıfları (73 fotoğraf)

IKEA (2017 Eylül) bir kaç ilginç şeyler

✌ ↓ ↓ BURAYA Eğer bir duvar kağıdı seçin öğreneceksiniz:

İnternet "DekorMyHome" özel olarak tanınmayacak kadar sizin ev veya apartman dönüşümü ve kendilerini bir parça içini yapmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır -zhurnal.

Web sitesinde mutlaka ruhunu zapadet iç ve dekor elementlerin tarzı bulacaksınız.

Şık iç mekanlara oluşturma - Dergimizin görevimizdir!

Editoryal: [email protected], 8-919-935-21-70

malzemeler kopyalarken kaynağına aktif link zorunludur!

Yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonu

Yatak odası yardım duvar kağıdı kombinasyonu oda ilginç ve benzersiz görüntüde oluşturun. Yatak odasında duvar kağıdı bir kombinasyonu olarak Bu trendi alış yerlerin sahibi belli sanat nesnesini öne çekebilirsiniz.

Bu duvarlar, ciddi hatalar vardır ki bu alanlarda geçerlidir. Eğer bitirme malzemelerinin sağ doku seçerseniz, herhangi bir sorun olmadan bu sorunu çözebilir.

Duvar kağıdı kombinasyonu amacı nedir

Yatak odasında duvar kağıdı nasıl birleştirileceğini anlamak için, iç tasarımcılar sunuyoruz seçeneklerini keşfetmek için gereklidir.

Ama buna yatak odasında duvar kağıdı bir arada kullanmak gerekir hangi avantajları, sayesinde bir çok ayırmak mümkündür. Bu yöntem ellerin odasında imar uygulamasına olanak tanır. Yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonları odanın yararları vurgulamak için, duvarların kusurlarını gizlemek yardımcı olacaktır. fotoğraf yatağın üzerinde kurulmuş yatak odasında kombine duvar kağıdı, bir varyantını göstermektedir.

yatak odası (resimde) için duvar kağıdı kombinasyonu Elleriniz, mekanın görsel algısını etkileyen odasında odak noktasını vurgulamak sağlar.

yatak odası için Kombine duvar kağıdı işyeri düzenlemenize yardımcı olur. Duvar kağıdı çeşitli seçenekler düzgün her çocuk için yer ayırmak Kreş mükemmel bir onarım yardımcı olacak.

Orijinal fikirler ve düzgün duvar çeşitli seçenekleri bir araya birleştirmek için nasıl yararlı ipuçları, fragmanlar halinde sunulmuştur

yatak birbirine farklı duvar kağıdı ile kombine edilebilir olarak, tamir tamamlanmasından sonra, istenen sonucu elde etmek için? Fikirler farklı kullanabilirsiniz, ancak her durumda hesaba doku, renklendirme ve yoğunluk panoda duvar kağıdı almak önemlidir. bölgeler tahsis ayırmak için, size dekoratif pervaz kullanabilirsiniz.

Yatak odası yardım Kombine duvar kağıdı ana sakıncaları gizlemek için odanın onurunu vurgulamak. Geleneksel duvarlar odasında uymaz sonra bantlamak ise projeksiyonlar, girinti, kötü bulunduğu birçok yükseltici vardır. Bir yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonu bu sakıncaları ortadan kaldırmak için yardımcı olacaktır. Odadaki tüm sorunlu noktaları vurgu duvarı oluşturmak için seçenekleri belirlemek üzere duvar kağıdı nötr ve parlak kumaşlar pokleit edilebilir.

Düzgün yatak odasında duvar kağıdı birleştirirseniz, hayal odası, durumu için sadece elde edilebilir.

dairelerde yatak odası Birçok küçük, bu nedenle yatak odasında duvarlar için duvar kağıdı kombinasyonu alan görsel düzeltme katkıda bulunur. Benzer şekilde, tasarım teknikleri oda daha rahat yapabilirsiniz.

Sorunlar duvar kağıdı kombinasyonu tarafından çözülecek

Oda yeterli alana sahip, ancak alçak tavanlı varsa, profesyoneller duvarları koyu kumaş için seçim önerilir. Tavan ışık perspektifi karşısında ferahlık yanılsama ortaya çıkar.

oda küçük bir alanda, böylece oda görsel genişleme alanı kolaylaştıran farklı yatay duvar desenleri ile birlikte kombine edilebilir. İlginç bir fikir büyük tablolar ve renkli desenli bir odada bir duvara sarma olacaktır. Odanın diğer duvarları için nötr bitirme malzemeleri seçmek için arzu edilir. Yatak odasında duvar kağıdı birleştirmek nasıl fotoğraf örneğinde.

oda orantısız uzatılmış ise, sıcaklık eklemek ve açık renklerde çizmek koyu renkler ve geniş duvarlar seçmek için duvar kağıdı dar duvarları yapıştırılması mümkündür teselli etmek.

fotoğrafta - fikirdir yatak odasında duvar kağıdı birleştirmek.

Duvarların orijinal formu mavi "tsvetochek9raquo içinde duvar kağıdı ile dekore edilmiştir; beyaz Çardaklı ile kombine.

bir sanat eseri olarak yalıtım duvarı

Bir vurgu profesyonelleri bir duvar tercih etmenizi öneririz olarak iç yarattığı monotonluğu önlemek için. Bu wallpapered edilebilir çekici bir imaja sahip. Örneğin, duvarın ortasında, sen büyük çiçek veya geometrik motifli bir kafes kullanabilirsiniz.

Bu parlak "pyatno9raquo her iki tarafında; Bu nötr tonları ile takviye edilebilir. Farklı resimlerinde arasındaki eklemler dekoratif pervaz pokleit varsa, inanılmaz bir etkiye alırsınız.

Yatak odası Tasarım sahibinin karakterini gösterir. Bu oda, yabancılara yönelik değildir ana görevi nedeniyle - konfor ve ev sahibinin rahatlığı. özel dikkat bu odanın renk seçimine dikkat edilmelidir nedeni budur.

duvar kağıdı yatak odası sihirli sayı "tri9raquo itaat birleştirmek için Seçenek;. başarı elde etmenin en kolay yolu duvar kağıdı üç tür bir kombinasyonudur. İlk seçenek zevk yatak odası kaynağını master olmalıdır. Böyle bir duvar kağıdı seçmek gerekir, solunum durdurma neden olur ki güzelliği, onları sürekli hayran arzusu neden oldu.

Uzmanları, geniş rakamlara Mural tercih vermek için önerilir. Daha küçük ölçekli ayrıntılarını içermelidir kaplama malzemeleri İkinci tür benzer bir renge sahiptir. Buna ek olarak, doğal fragmanlarını ihtiva edebilen, basit ve duvar kağıdı gerekir.

Mükemmel bir seçenek enfes dokulu düz kumaşlar satın almaktır. Modern yapı malzemeleri üretenler genellikle sahibinin yatak odasında görevini basitleştiren halıları sadece 2-3 türü vardır ki müşterilerine komple toplama sunuyoruz.

kumaşların seçiminde, kombinasyon için kullanılacak, renk yoğunluğuna dikkat etmesi gerekir. Örneğin, bir renk benzer şiddetlerinin tekrarı dikkate alınacaktır hangi tür yüzey malzemelerinin, yararlanabilir. fotoğrafta gösterilen bir örnek olan Rafine düzenlemesi, seçim sessiz sesleri ve pastel tonlar olup.

son iç tasarım fikirleri arasında dikkat ve siyah-beyaz-grafikler. Böyle üslup karar deneyin gençleri seçmek için.

kombinasyon bitirme malzemelerinin değil iki değil üç farklı tipte kullanılabilir bulunmaktadır. Üçüncü (opsiyonel) vurgu ev tekstili gelebilir.

İç moda Moda trendleri

Yatak odasında duvar dekorasyonu için kaplama malzemeleri kombinasyonu, bu iç tasarım moda trendi denizinde kabul edilir. Temel olarak, benzer bir şekilde, örneğin yatak başında mekan, oturan alanı başucu topraklarından ayrı, duvar bölümlerinin bazı vurgulamak için deneyin.

Farklı kumaşların kombinasyonu mükemmel geniş odaya sığar. Tuvaller üzerine doğru renk tonları, süsler seçmek gereklidir.

Birleştirilen metot kullanılarak

kendinden renkli tuvaller ya da malzemelerin bir arada: Biz bir duvar yapıştırarak seçeneği kullanacağınıza karar değil mi? İç uzmanlar şiddetle bitmiş işlerin fotoğraflarını görmek için tavsiye ve onların tercihi birleştirerek vermektir. İki veya üç farklı kafes bir kombinasyonu uygun seçimi ile, benzersiz ve çarpıcı etkiyi elde edebilirsiniz.

Modern bir yatak odasında kombinasyonun kullanımı - fotoğrafta. Böyle bir seçenek görsel değişiklik oda ayarları sağlar, aynı zamanda mümkün, vurguları düzensizlikler çeşitli gizlemek için yapar sadece. duvar Alternation herhangi bir iç tarzı için uygun şeritler.

Örneğin, klasik tasarım ustalarının fanlar, beyaz mat renkli tavan yüzey beraberlik tavsiye döşeme için doğal malzemeler seçin. duvarlar dekorasyon, onlar nötr renkleri seçmek için tavsiye edilir. Sen, bej ve kahverengi odasında düzenlemek tam bir uyku için uygun, rahat ve konforlu oda almak ve işgünü sonra dinlenmek olabilir.

vurgulamak için ilginç bir çözüm orijinal kafes arka ışık bir kombinasyonu kullanılmasıdır. Oda görünümünü bozan küçük niş, varsa, örneğin, birimin etkisi yaratmak ve ilave bir unsuru olarak duvarda küçük spot almak için monofonik malzemeler pokleit edilebilir.

Değil şehir dairelerin sahiplerinin tümü orijinal dinlenme ve yalnızlık yönelik odalarda cesur deneyler için hazır. oda sadece rahat değil, aynı zamanda şık hale getirmek için, malzemelerin bitirme birkaçının bir arada düşünmek mümkündür.

Örneğin, parlak renkler projeksiyonları, oyukların dekorasyon için uygundur ve geniş alanları yapıştırırken koyu gölgeler idealdir. , Odanın eşsiz bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olacaktır renkler, desenler, renkler münavebe odanın konforunu etkilemeyecek

Str. En Dorogomilovskaya 10

Yapı 1 Dmitrov Shosse. 163 ve, döşeme -1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 9 = 16