kombine tavanlar

Kombine tavanlar ve onların tüm özellikleri

Kombine streç tavanlar nelerin bilmek ister misiniz? Bizim makale bu soruya cevap verecek. Onların çeşitleri, üretim özellikleri hakkında bilgi edineceksiniz. Daha sonra size yardımcı olalım, başarıyla tavana renklerin bir kombinasyonu seçmek için nasıl bilmiyorum. Kombine tavan eklemlerin tasarımı hakkında bilgilerin yanı sıra, bu tür tavan kaplamaları için fiyat kendilerine bakmakta ve montaj konusunda yararlı olacaktır.

Modern dünyada germe tavanlar

Bugün her şey Kendilerini birleşik tavanlar ayarladığınızı diğerlerinden daha sık ve daha duyulabilir. Bu yerleşim daire, kulüpler, restoranlar ve hatta ofislerde yapılır. bu yeni moda trendi nedir?

asma tavan kombinasyonuyla için orijinal tasarım çözümü

Aslında, streç tavanlarda gizemli bir şey değildir. Bu yaygın bir PVC filmi, özel olarak ele olduğunu. Bu tedavi it ​​a güzel renk, elastikiyet, dayanıklılık verir ve hoş olmayan kokuları ortadan kaldırır.

Neden tavanlar çok çabuk kamuoyunun dikkatini yakalanan? İnsanlar her zaman daha iyi ve güvenilir bir ürün eğilimindedir. Ve bugün tavan - birçok yönden iyi bir tavan koruyor. Bu güzel, ucuz, dayanıklı ve tavanların diğer her türlü üstünde onu yükseltmek birkaç önemli avantajlara sahiptir. Bu avantajlar hemen masaya tüm kartları bırakmaya değil, makalenin sonunda tartışılacaktır.

Kombine tavan nedir?

Konvansiyonel tavanlar çok onurlu görünüyor. onlar (PVC) geçiştirmeye ise - o zaman çok modern bir görünüm var ve mat (doku) eğer - çok şık ve pahalı görünüyor. Onlar bir yatak odası, mutfak veya banyo olsun, herhangi bir oda için kesinlikle mükemmel. Ama tasarımcılar düşündüm ve o sadece monoton tavan karar verdik - bu sıkıcı ve ilginç bulunuyor. Ve biz çizim üzerine koydu karar verdi. Streç tavanlarda desen de kendisini daha uzun yaşamak olunca, bir sonraki çözüme başvurmak karar verildi ve böylece tavan birleştirildi.

asma tavan kombinasyonuyla için titiz bir tasarım

Ve dünya çapında tavan tasarımında gerçek bir atılım oldu. Onlar ikinci rüzgar var gibiydi ve bu malzemenin popülerlik tekrar arttı. Şimdi tavanlar sağlıklı bir rekabet kartonpiyer ve asma tavanlar ulaşmayı başardık.

Kombine streç tavan için renk seçimi iyi

Kakma tavan farklı kumaş hazırlanması sistemine göre iki gruba ayrılır:

 1. Kompozit. En çarpıcı örnek - çok düzeyli bir tavan, ne zaman, farklı bir renk veya doku kumaşı kullanılan tek tek tabakaların her biri. Burada elbette her zamanki derleme çünkü Aslında, bunların kombinasyonu ve adında edilemez;
 2. Dikiş. Her şey zaten çok daha ilginç Orada olmasıdır. Farklı kumaşlar kaynaklı ya da doğrudan yerinde birbirine dikilir. Böylece, son bir web daha fazla diğer kombine olacak. Bu PVC eklem tavan germek dikkati çekiyor - - tüm web alanında güçlü bir yer.

Çok düzeyli tavanlar kombine

Kombine gerginlik tavan için malzemeler

Bir önceki bölümde zaten biraz materyal değinerek, ama en içine biraz defterleri var. Kombine tavanlar hiçbir olağan ve üretilen yanı sıra her zamanki ya da bir PVC film veya kumaştan farklıdır. PVC özel bir makinede lehimlenmiş ve kumaş eklem içine dikilir: Bu otel parsellerin bağlanmanın tek yolu farklıdır. Bu sabitleme ağları yerlerde hiçbir dikişler görünmez dikkati çekiyor. Sadece başka bir bir renk keskin yüzden sadece farklı renklerde kaplı tuval üzerine, istiyorum.

Asma tavan kumaş birleştirme (hava) ve PVC bazlı

Kombine streç tavan sipariş verirken her zaman farklı malzemeler (PVC ve kumaş) birleştirilemez akılda tutmak gerekir!

renkler kombine germe tavanlar seçimi

Eğer arayanlar bir arada seçtiğinizde onların özgünlük ve kırmızı, siyah ve yeşil renklerden sipariş derleme göstermeye çalışmasını gerekmez. Kötü ama korkunç değil sadece bakacağız.

duşta Kombine tavanlar

Sorumlu bir konuyu yaklaşmak ve Internet hazır tasarım çalışmalarını taramak için daha iyidir. Eğer bulursanız sağ kombinasyonu daha sonra bu durumda mükemmel bir araç paleti renk kombinasyonları olacaktır mümkün değildir. Bu iyi renk aralığını uygun kombinasyonu tanımlar.

Kombine gerginlik tavanlarda tek renkli aralığı

Asma tavan ortak kombinasyonu

Daha önce adı geçen ve kumaş ve PVC tavan kombine edilmiş olarak. Ama soru şu: hangi iki resimlerinin bir ortak gibi görünüyor? o resmin bütününü avanta olsun? Aynı anda okuyucularımıza rahatlatın: bozma.

kumaş üzerinde özel bir sarkma engelleyen bir çok ince dikiş yapan makine, ve nefes birlikte dikilen kumaş asma tavan iki adettir. Ayrıca kayda değer dikiş mükemmel görünümlerini tavan pürüzsüz ve düz bir yüzey bozmamak amacıyla, ağın arka yüzeyine uygulanır olmasıdır. germe dikiş etkisi altında yumuşatılmış ve hemen hemen fark edilemez hale gelir (eklem genişliği - 1 mm'den az), iki farklı renkli sadece tavan ortasında bir araya gelirler izlenimini vermektedir.

PVC film tamamen farklı bir teknoloji ile birlikte: iki parçanın özel bir makine üzerinde birbirine kaynak yapılmaktadır. Makine, önceden belirlenmiş bir sıcaklığa kenar ve ısıtıldı ayarlanmış bir, iki plakadan oluşmaktadır. bir toplantıda yerine saç, böylece onların tam düzenini itmek mümkün değildir. Bu yıldan sonra aniden gözyaşı veya dağıtmak zayıf noktaları, görünmez dikiş üzerinde lehim amacıyla yapılır. plaka arzu edilen sıcaklığa kadar ısıtılır sonra, germe tavan aralarında bir film gömülü ve sıkıştırılır. kelimenin tam anlamıyla sıcaklığı ve basıncı, bu iki malzeme karıştırılır ve eklem içine değil edecek ve birbirinin devamında. PVC monte Birleştirilen tavanlar, filmin gerilmesi ve dikiş neredeyse tamamen düz bir yüzey meydana getirildiği zaman, bir renkten diğerine geçişe haricinde kanadın geri kalanından ayırt değildir. Ama her zaman rezidüel etkileri hala hissediliyor akılda tutmak ve kenarlarında bir kambur ile küçük çukur oluşturduğu kavşakta, ancak genişliği neredeyse algılanamaz hale getirir az 1 mm, olmalıdır.

Asma tavan Sütür kombinasyonu

Germe tavan montaj kombine

Bu resimlerin montajı, normal prosedür farkı yoktur. tesisatın fiyatı, aynı zamanda kesinlikle hiçbir etkisi geleneksel bez ya da kombine monte. inşaatçılar şimdi artık tamircilik ilave çaba ve özel araçları kullanmak zorunda kalacağını savunarak, geleneksel resim ayarlarken daha fazla para istemeye başlıyor varsa, bunların sadece çok para "silkelemek" çalışıyoruz emin olabilirsiniz.

salonda Kombine tavanlar

Kombine gerginlik tavan Bakımı

Germe tavanların bu tür temizlerken de herhangi bir özel önlemlere başvurmak gerekmez. PVC film, sadece su yerine ani nüfuz edeceği korkusu olmadan, nemli bir bezle silebilirsiniz. Bu bıçak kısmı her şey web gibi aynı şekilde mühürlenir. Bunların bakımı yaparken Kumaş kombine tavanlar sadece herhangi bir özel önlem gerektirmez.

Kaynaklı kompozit tavanlar PVC

asma tavan kombinasyonunun fiyat

Ne yazık ki, çeşitli kumaş bileşimi serbest değildir. bugün için bu tür işler için ortalama fiyat:

 1. PVC: metre başına 400 ile 800 rubleye;
 2. Kumaş tuvaller için: fiyat metre başına 500-1000 ruble arasında değişmektedir.

daha fiyatlarla

Kombine kavisli tavanlar

Fiyatlar ülkelere ve farklı sanatçıların farklı bölgelerinde olduğu gibi aralıklar verilmiştir, bunlar oldukça önemli ölçüde değişebilir.

Kombine tavan: türlerine genel bir bakış, özellikle montaj ve yorumlar

tavan kaplama genel iç önemli bir rol oynar. badana veya duvar kağıdı kullanımı artık oldukça bayat görünüyor. Ve polistiren bile tavan karosu artık orijinal görünüyor. Ancak, tasarımcılar her zaman taze fikirler var. Bunlardan biri kombine tavan olduğunu. Alçıpan ve gerginlik - En yaygın kombinasyon değil, tek. tat ve yaratıcı düşünme iyi bir fikre sahip olmak, sen uyum birçok yapı malzemeleri birleştirebilirsiniz. örnek, cam, ayna, mozaik, plastik ve Diğerleri için.

En Odalarda tavan beton kapak görevi görür. Birçok kişi düzensizlikler ile karşı karşıya ve üzerine düştüğü şeklinde. Ve Yüzeye güzel bir görünüm vermek amacıyla, sen sıva ve macun çalışmaları yürütmek gerekir. onlarla karşı karşıya olanlar, (yükseklik farklılıkları bağlı olarak) birkaç gün sürer bu şekilde eşitlemek için biliyorum. Aynı zamanda, güç için metal gözlü malzeme gibi bir ilave malzeme kullanmak gerekebilir.

Ama şimdi tamamen emek yoğun süreçlerini terk etmek mümkündür. Bu amaçla, bir alçıpan vardır. Onun avantajları açıktır. İlk olarak, (doğrudan doğruya levha ya da profilin çerçeve üzerinde) farklı yöntemlerle takılır. İkincisi, orijinal tavanları sadece bir ya da iki gün içinde bir araya getirilmiştir. Ve üçüncüsü, kartonpiyer kullanarak en sıradışı fikirleri uygulayabilirsiniz.

Günümüzde çoğu insan çok düzeyli tavan tercih ederim. Onlar da alçıpan kullanılarak yapılır. Nedeniyle bu tür yapıların kenarının özel profilinin dikdörtgen, oval, dalgalı olabilir, çıktı. Asma tavanlar LED diğer malzemeler ile birleştirilir süslüyor. eylemler alçıpan için her durumda en iyi zemin.

Nasıl alçıpan içine yerleştirilmesini yapılır?

Kombine tavanlar birçok yolu vardır. İlk - En kolay. hizalanmış alçıpan yüzeyi kullanılması. pekiflmesi sonra arzu edilen şekildeki bir delik açmak için. diğer kaplama malzemeleri ile dekore edilmiş bir niş Oluşmuş.

Ayrıca alçı kutusunu inşa, diğer araçlar kullanabilirsiniz. Bunun için tavan düzenidir. Sabit profilin çevresinde. Dönem "korob9raquo olduğunu anlamak önemlidir; herhangi bir şekil anlamına gelmektedir. alçıpan gerginlikte kombine edilmesi durumunda, bunların yüzeyleri farklı seviyelerde olabilir.

Güzel bir kombinasyon tavanlar yaratmak için, farklı teknolojiler kullanabilir. Örneğin, profesyoneller merkezi figür yüzeyini süslemek için başlıyor. Bundan sonra alçıpan olan dişlerin tamamlar. onunla kendini deneme tavsiye edilmez, çünkü ilk yöntemden farklı olarak, bu teknoloji oldukça karmaşık, dikkati çekiyor.

birleştirme yöntemi - yumuşak bir geçiş

Yöntem, başka bir malzemeden bir düz akışı olarak, hacimli bir yapı oluşturmak mümkün değildir küçük odaları kullanılabilir. İlk duvarlardan birine yakın alçıpan planlanan rakamların kutu inşa. Sonra başka bir malzeme için devam etti. Hat arabirim özel dikkat etmek önemlidir. Onu bitirme görünümü bağlıdır dan gibiydi. aydınlatma ile böyle bir kombine tavan kreş veya yatak odasında harika görünecek. Ampüller genellikle iki malzemenin sınır hattı boyunca yerleştirilir. Yöntem yumuşak bir geçiş imar alanı için de kullanılabilir.

Alçıpan ve asma tavan

aydınlatmalı sıva ve gerginlik - Tarihe, en popüler açılan, tavana. Bu talebin kolay kurulum ve uzun servis ömrü sağlar. Ayrıca, bu malzemeleri kullanarak, farklı şekiller yaratabilirsiniz bahsetmeliyiz.

 • Bu tavan kutluyor.
 • Inşa çerçeve profil.
 • alçıpan kınına.
 • Ek yeri ve bağlantı alanı shpaklyuyut (özel ağ dayanıklılık ve güvenilirlik kullanılır).
 • ekin çevre boyunca tavanlarda profil monte.
 • Alçı levha İnşaat sonra boya veya duvar kağıdını asmak, prime edilmektedir.
 • Bundan sonra, streç tavan montaj geçin. kumaşın kenarları profil için doldurulmuştur. tekdüze dağılım için, bir ısı tabancası kullanılarak ısıtılır.
 • Son aşama - armatürlerin bağlantısı.

PVC film ve kumaş: Stretch tavanlar iki tiptir. Eski, sırayla, parlak ve mat ayrılmıştır. Alternatif olarak, aynı anda birkaç farklı tuvaller kullanabilirsiniz. Kombine tavanlar ve güzel rafine bak. Benzersiz parlak kumaşlar yardımıyla, bu tür görsel alanı artırmak gibi farklı görsel efektler oluşturabilir olmasıdır. Ayrıca renk ve resim çok çeşitli dikkat edin. 3D teknolojisi tarafından yapılan baskılar vardır.

Birleştirilen streç tavan örnekleri

Germe tavanların çok çeşitli binaları süsleyen için geniş olanaklar açar. Çoğu zaman, tasarımcılar bileşimler tek renkli ve renkli kumaşları oluşturmak. İki seviyeli bir tasarıma kullanırsanız Mükemmel bu seçenek, bakacağız. Örneğin, tek renkli boyama çevre üzerinde ve merkezinde - bir renk. Popüler aşağıdaki baskılar: yıldızlı veya bulutlu gökyüzü, görüntü, uzay ve diğerlerini metropolü.

küçük odalar da kombine tavanlar kullanılabilir. odası ve yatak odası büyük bir kumaş seçenekleri bakacağız. Bu ihtişam ve çekicilik verecektir. Birleştirin bu kumaşların parlak PVC film ile olabilir. Parlak renk farklılıklarını kaçınmak. Optimum çeşitli renklerde ağ-yapı arasında bir fark olacaktır. Örneğin, mavi ve açık mavi, yeşil ve açık yeşil, açık kahverengi ve bej, vb. D. için Ayrıca profesyoneller küçük alanlar için açık geometrik şekiller kullanmamayı tavsiye ediyoruz. Bu görsel alanda bir azalmaya yol açacaktır. Böyle odalar için pürüzsüz ve kıvrımlı kenarları mükemmel bir soyutlama değildir.

Şu anda, birçok kişi odası ve diğer odalar oturma, yatak odasında, mutfakta bir kombine gerginlik tavan kurduk. incelemelerine göre belli bir fotoğraf elde edebilirsiniz. Pozitif ile başlayalım. ilgiyi hak ilk şey tasarımdır. Tavanlar sadece muhteşem elde edilir. yüzeyi düzgün temizlenmesi kolaydır, deforme ve uyumlu herhangi üslup yöne sığacak izin renk ve baskılar geniş ve nazik iç eşsiz, benzersiz oluşturmaz. Ayrıca kurulum esnasında toz ve kir tamamen yok olduğunu belirtmekte fayda vardır. Kurulum üzerindeki çalışmalar sadece birkaç saat sürer.

Şimdi tatsız tarafı bahsedelim. ciddi sonuçlara olasılığı olduğundan daha iyi asma tavan montajı, sadece profesyoneller güven. Örneğin, ısı tabancası uygunsuz operasyon bile bir patlamaya yol açabilir. Doğal olarak, herhangi bir ödeme gerekiyor çalışırlar ve organizasyon, kalifiye çalışanlar vardır halde, işlerini pahalı değerlendirir, ancak bir garanti sunuyoruz.

Ayrıca, insanlar resimlerinin kalitesi üzerinde yorum alır. Tüm tavanlar keskin nesnelerin korkuyorlar, yüzden son derece dikkatli olmak tavsiye edilir. Örneğin, lamba yüklemek için, web'e ilk tutkal özel yüzüğe ihtiyacım ve ancak o zaman delik.

cam ekler ile birlikte tavan orijinal görünüyor. En yaygın olarak kullanılan parlak vitray pencere. Altında zerafet ve belli bir gizemi verir LED arkadan aydınlatma, monte. Hemen tavanlar uyumlu her içine entegre olmadığına dikkat edilmelidir. Örneğin, her durumda minimalist tarzda veya yüksek teknoloji parlak vitray pencereler için bir oda kullanılmamalıdır.

 • özgün tasarım;
 • kolay bakım;
 • Uzun kullanım ömrü;
 • Kolay kurulum;
 • O, ıslak değil mantar ve küf ile kaplı almaz.
 • çok dikkat edilmesi gereken cam malzeme ile çalışır;
 • Formdaki önemli sınırlamalar.

vitray genellikle ayna ile değiştirilir. Bu tavanlar yatak odası, mutfak veya banyo için idealdir. şirketinden tavan substrata sıvı çivi bir çerçeve, ve yapıştırıcı olarak karkas tespit edilebilir.

Kombine tavanlar Başka nelerdir? Alçıpan ve mozaik - büyük kompozisyon. Bu çok seviyeli yapıların kurulumunu sağladı. Çoğu zaman mozaik nemli odalarda iddia bitirmek. O ani sıcaklık değişikliklerinin korkmuyor. Temizlenmesi kolay, boya mekanik zorlamalara dayanıklıdır.

Kurulum özel bir tutkal ile gerçekleştirilir. Böyle bir tavan vermek için öncelikle alçıpan bir kutu inşa etmeliyiz. renk aralığı kolayca orijinal kompozisyonlar oluşturabilir, dev mozaik olduğunu. Bu çok şaşırtıcı olsa bile asma tavan ile uyum içinde böyle bir bitiş olduğunu. müşterileri karşılaşabilecekleri tek kısıt, bu nedenle dikdörtgen çizgiler var. bir mozaik olarak kullanılabilir Özet formlar ve pürüzsüz sarma eşiğinde kare tuvaller yaptı.

Birleştirilen tavan çeşitli düzenlemeleri

Uzun düz tavana monte sürpriz düzeyli inşaat, olmuştur. Daha önce, bu tür kompozisyonları ağırlıklı alçıpan amaçlanan Ama eğer, şimdi olduğu çok daha popülerlik aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi böyle yaklaşık bir kombine tavan kazandı.

Çok onarımlar için tahsis edilir bütçenize bağlıdır. Farklı malzeme maliyeti önemli ölçüde farklıdır. Kurulum ayrıca başlangıç ​​materyalinin seçiminde kritik olabilir, birlikte belirli maliyetleri ve tüm bu faktörleri gerektirir.

Bu tasarımın düşük maliyetli türü arasında, raf tasarımı söz edilebilir. Sen seçeneklerin çok sayıda birleştirebilirsiniz. Oldukça basit son alçıpan çevreleyen dişli çubuk mekanizması bileşim monte ve ahşap yüzeyler kullanılabilir. Sadece raf kullanıldığı hangi seçenekler vardır. Kombinasyon genişlikleri değişen ve farklı kaplamalar ile şeritlerin yerleştirilmesi halde taşınan.

Tabii ki, alaka ve kartonpiyer kaybetmemiştir. ondan hala çok güzel bir tavan çözümleri toplamak. Ama dekorasyon bu yöntemin popülaritesi hala düşüyor dikkate alarak, belirli dezavantajları vardır.

Bu nedenle, kombine alçıpan tavan gerginlik tamamlar bitirmek, çeşitleri çok. Bu tasarımda en cüretkar hileler veya fikirler için büyük bir boşluk yaratır.

En popüler bugün kombine tavanlar vardır. Onlar birkaç renk ve dokular olacak düz bir yüzey oluşturmak için izin verir. Çeşitli film ya da tekstil kumaşı çok ilginç bir kombinasyon oluşturarak, birkaç düzeyde konumlandırılabilir.

Prensip olarak, tasarım ve bitişin kesinlikle her türlü birleştirmek mümkündür. Önemli olan bunlar diğer iç detayları ile birbirlerine ve kombine tamamlayıcı olmasıdır.

Birkaç malzemeler kullanılarak tasarımlar çeşitli toplayabilir. Fakat bunların hepsi de dışarıdan birbirleriyle birleştirilir. en başarılı kombinasyonları aşağıda ele.

Kumaş gerginliği çeşitli tipleri

Mükemmel bir çözüm. Birden renkler veya dokular kullanılarak yüzey sağlayabilir. parlak orta kısmı ile de buzlu kenar ağ-karıştırın. Böyle bir çözüm, ek bir avantaja sahiptir - oda, üst görünecek.

Çok popüler bir kombinasyon. Tipik olarak, tek bir katman, tamamen alçı levhanın imal edilir, ikinci bir gerilmiş film. Solüsyon optimal görsel biraz daha yüksek yapmak isteyen küçük alanlar için uygundur.

Eğer bir fantezi eklerseniz, siyah renkli bir filmi alıp bunu FCL çerçevesinde çerçeveli koyu aynanın bir tür yapabilirsiniz. Çoğu zaman, aynı zamanda GCR tüm iletişimi gizlemek ve oda çevre üzerindeki arka ışığını ayarlamak için kullanıldığı daha sıradan seçenek vardır.

Böyle bir bileşimde, birkaç malzemeleri birleştirebilirsiniz. Orada GCR ve tekstil kaplamaları, tavan kombinasyonları ve bazen meydana geldiği PVC film birkaç seviyeleri. materyal ve kurulum kolaylığı nedeniyle çok yönlülüğü nedeniyle, bu seçenekler montajı çok kolay ve ucuzdur.

Kavisli tasarım seçenekleri

Burada, kurşun yine PVC film ve tekstil kaplamalar olacaktır. Onlar hattının istenen eğriliğini almak ve renkler ve dokular en alışılmadık kombinasyonlar elde sağlar. Başka hiçbir malzeme montaj yapısında olduğu kadar özgürlük vermeyecektir.

daha egzotik seçenekleri istek üzerine ya da o almak istediğini bilen deneyimli bir tasarımcı gözetiminde ya normalde gidiyoruz gibi, tasarımda sadece en popüler çözümler dikkate değer.

talep en tavan birleştirilir yana fotoğraflardan oluşan bir yorum bitirilmiş böyle biridir, sen başlamalıdır.

Bu tür tasarımlar kurulumu çok hızlı ve oldukça ucuzdur. Tüm avantajları ve çoklu katmanlara sahip tavan yükseltmek için yeteneği ekledi. Herkes kendi rengini ve dokusunu sahip olabilir.

Odanın Küçük yüksekliği görsel parlak PVC film kullanarak, büyütebilirsiniz. ek bir seviye boyama ise, önemli ölçüde elde etkisini arttırmak mümkündür. Hatta merkezinde parlak film ile odanın kenarlarında mat yüzey kombinasyonu, odanın yüksekliğini ekleyin.

Bir sonraki fotoğrafta - alt seviyenin oluşturulması için kullanılan alçı tamamlar asma tavan birleştirildi. toplam bileşimin daha büyük bir özelliğe veren ve büyük ölçüde genel olarak oda algılanmasını iyileştirmek, alçı arka katmanı elemanları yerleştirmek için izin verilen bir çözelti gibi.

Herkes germe kaplamayı yüklemek için gelemez. Böyle durumlar için, kartonpiyer kullanmak ve diğer malzemelerden bazılarını askıya tasarımları kombine seçenekler vardır. Örneğin, mükemmel GCR'ye ve cam veya akrilik ekler birleştirebilirsiniz.

Kavisli çizgiler alçıpan bile elde edilebilir, ama neden kendinizi daha karmaşıklık, işleme aynı şekilde inatçı malzemesi yapmak? Sadece asma tavan istediğiniz şekli toplayabilir. Böyle bir güç yapmak için bile en deneyimli usta değildir ve profesyonel bir süre en az harcayacak.

görünüm bu kararların pozitif özellikleri izole edilebilir. Tüm gayet bakın. Kalan olumlu yan kombinasyon halinde kullanılan malzemelere bağlı olarak değişebilir.

Film ve tekstil kaplamalar bir dizi avantaj, bitirilmiş uymayan diğer türleri vardır. Örneğin, su geçemiyor ve üst, oda mobilyaları ve bitiş geri kalanından sel durumunda etkilenmeyecektir. Buna ek olarak, kurulum çok hızlı ve aynı zamanda, pratik olarak hiçbir atık yoktur.

Alçıpan süspansiyon yapısı toplamak için en ucuz malzemelerden atfedilebilir. diğer kaplama malzemeleri ile birleştirerek, biz de kabul edilebilir olacaktır güzel bir akış alabilirsiniz.

Pinyon kaplama kombine bir yüzey elde etmek için izin bitiş en ucuz bir versiyonu olarak ayırt edilebilir. panellerin birkaç farklı türde parası. Önemli olan - Aynı sabitleme sistemine sahip.

Bu tür bileşimlerde dezavantajları vardır. Temel montajı oldukça zaman alıcıdır ve bazı durumlarda, yetersizlik, bağımsız bir şekilde istenen yapı monte etmektir. Temel olarak, bu gerilim kaplama türlerine atıfta bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

39 − 38 =