duvar kağıdı fotoğrafını birleştiren

En iyi duvar kağıdı iç fotoğrafta iki renk kombine

duvar kağıdı birleştiren - bu iç iki veya daha fazla renk duvar oda sağ kombinasyonu içini çeşitlendirmek harika bir fikir, bu odanın tasarımını değiştirmek için boşluk çeşitlendirmek için iyi bir fikirdir, iki renk kombinasyonunda duvar kağıdı başlıca avantajları: modaya, orijinal, ucuz.

İlginç tasarım fikirleri ve ipuçları duvar kağıdı iki renk birleştirerek, hatta en küçük ve karanlık ideali herhangi yer açmak yardımcı olur.

Duvar kağıdı birkaç renk kombinasyonu ana noktalar, duvar kağıdı renk sağ kombinasyonu, bu renk ve tonları, normal aralık yardımcı olacaktır.

iç duvar kağıdı birleştiren: kombinasyonun kuralları

iç duvar kağıdı birleştiren bu nispeten yeni bir onarım ve tasarım dünyasında eğilim, ancak çok iyi. birbirleri ile duvar kağıdı birleştirerek, odanın ilginç bir görünüm ortaya çıkıyor, avantajları vurgulamak ve kusurları duvarlar ve odalar gizlemek için bir fırsat vardır. Karanlık oda, tam tersine, görsel hafifletmek ve çok hafif olması koyulaştırabilirsiniz. duvar kağıdı ve o kadar kolay değildir şeyi birleştirerek, ciddiye almak ve her şeyi doğru yapmak gerekir.

duvar kağıdı bu kombinasyon birden olabilir İçin:

 • renk ve tonları birleştiren duvar kağıdı
 • malzemeye duvar birleştirilmesi;
 • Duvar kağıdı dokusunu birleştiren.

duvar kağıdı zordur birleştirin ve belli bir ciddiyetle yapılmalıdır

Duvar kağıdı kombinasyonları her türlü, sen böyle baskı, desen, arka plan veya renk gibi, ortak bir duvar kağıdı için doğru renkleri korumak gerekiyor.

Bir birinci düzenlemede, kendi renk, ton duvar kağıdı bir kombinasyonu olabilir. İşte renk ve tonları spektrum yararlanmak ve daha uygun bir renk geçişleri almak tavsiye edilir. malzemenin kombinasyonu az karmaşıktır duvar kağıdı, birkaç malzeme duvar kağıdı, vinil, kağıt, boya, dokuma olmayan için duvar kağıdı birleştirmek, ancak dikkate duvar kağıdı rengini almak için emin olmak mümkün. o bir duvara birkaç duvar kağıdı doku ve desenleri birleştiren faturanın üzerinde duvar kağıdı iki renk kombinasyonu.

Biz odalarda Kombine duvar kağıdı yapmak

Duvar kağıdı her alanda ve aydınlatma ile, herhangi bir odada bir araya getirilebilir. Büyük bir alanın duvar, hayal gücünü "hızlandırmak" için ve hayata en cüretkar fantezilerini gerçekleştirmek için mümkün kılar, çünkü geniş ve ferah odalarda duvar çok daha olumlu bir kombinasyon görünüyor.

Duvar kağıdı genel renk düzeni ve dokusunu dayanacak Ama eğer alanda küçük odalarda, kombine duvar kağıdı birden fazla renk de iyi görünüyorsun. Odalar, salonlar, çocuk odaları yapıştırarak yaşamak için son derece uygundur Kombine duvar kağıdı.

duvar kağıdı kombinasyonu ile güzel bir iç oluşturun ve mutfakta olabilir

yatak odası, koridor içinde ve mutfakta da yapıştırılmış olabilir duvar kağıdı birleştirdi.

Kombine duvar kağıdı hazır fikirlerin bir kombinasyonu ile satılabilir, ancak duvar kağıdı seçmek için, kendi başına bir kombinasyonunu yapabilirsiniz:

Odalarda Kombine duvar kağıdı çok iyi görsel duvar kağıdı oturma alanı ve çalışma alanının tonunu ve dokusunu ayıran alanı ayrılamadı onlar, onlara odağı haline odasında alanı izole edilebilir, bakılmaktadır. Önemli olan tek bir ayrıntı unutmamak için, odadaki duvar kağıdı temel tonu ayrıntılı olarak oda takip edilmelidir: tablolar, vazolar, oyuncak, mutfak eşyaları ve diğer küçük öğeler.

Kendi başlarına duvar kağıdı birleştiren indirimli bir fiyata mağazasında duvar kalıntıları satın alarak bakım bütçesini kaydedebilirsiniz.

duvar kağıdı seçenekleri Başarılı kombinasyonu

Birkaç renkler onun iç duvar kağıdı ait bir kombinasyon yaratmak için önce, en başarılı bilmek gereklidir ve en önemlisi, doğru fikirler ve duvar kağıdı kombinasyonları türleri.

Yani, duvar kağıdı seçenekleri kombinasyonu:

 • duvar uçlar bir araya getirilmesi;
 • bindirmeleri duvar kağıdı birleştiren;
 • birleştiren dikey;
 • Yatay bir kombinasyon;
 • duvar patchwork kombinasyon.

duvar kağıdı sağ kombinasyonuyla oda özgün ve güzel olacak

biz duvar kağıdı aksan birleştirdiğinizde, duvar kağıdı taban rengi kullanmak ve aksan ve diğer renkler, gölgeler her türlü ya doku herhangi varyasyon ile bölmek: düz, açılı, yatay, bizim istediğimiz dikey olarak. duvar astarın kombinasyonu dekoratif duvar olarak görev yapar ve dekorasyon biçiminde özel olarak kullanılır.

duvarlar ve armonik odasında duvar kağıdı temel rengini vurgulayan duvar kağıdı keserek her türlü hurda Bu tasarım.

Dikey birleştirme duvar duvar kağıdı, farklı veya aynı boyut, renk ve renk şerit bir kombinasyonunu temsil etmektedir. Duvar yatay kombinasyon oda bir kaplama alt ve üst temsil eder. Tipik olarak kaplama yatay çizgi duvarların bir desen üst oluşturma, ve duvarların alt belirli bir renklendirme veren duvar vasıtasıyla iki eşit parçaya oda böler.

Yatay bir kombinasyon, görsel olarak tersine, duvar ve tavan ve duvar kağıdı, dikey bir yüksekliğini azaltmak, oda alanını örten oda, duvar ve tavan yüksekliğinin alanı artar.

renk kombinasyonu duvar kağıdı

Daha önce de belirtildiği gibi, duvar kağıdı birbirlerine bir arada, gerektiğinde odasında ve iç en küçük ayrıntılarda takip edilecek ve uyum içinde birbirleriyle birleştirilmektedir spektrum uygun renk seçmek için bir temel renk, tahsis etmek. kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mavi, mor, beyaz ve siyah: renk spektrumu 9 temel renkler sunar.

renkte duvar kombinasyonu çeşitli varyasyonlar olabilir:

 • iki bitişik renk spektrumunun basit kombinasyonu;
 • Farklı renk karmaşık bir bileşimi;
 • Kalın bir kombinasyon, spektrum üzerinde zıt renklerin bir kombinasyonu olabilir.

gölgeler ve parlak duvar kağıdı, odanın geniş bir alanı seçmek en küçük bir alana sahip bir oda için, renk ile deneme yapabilirsiniz.

duvar kağıtları kombinasyonu ile Örnekler kombinasyon çeşitliliği, onun bir renk kombinasyonu iç prevalansı ana tonları ile kendilerini içerir.

Küçük odalar için parlak renkler duvar kağıdı birleştirmek daha iyidir

oda bir renkte parlak ve yumuşak renkler oluşturmak için ise, komşu sarı ve yeşil, örneğin spektrumunu ve bunların tonları seçebilirsiniz. Oda temel karanlık duvar kağıdı süslüdür Ama eğer, onların ihtiyaç spektrumda zıt renk üzerinde birleştirilecek.

ipuçları ve püf noktaları: Bir duvar kağıdı arasına nasıl birleştirilir

iç duvar kağıdı bir arada seçme fikri doğru ve tadı ile, güzel yardımcı duvar kağıdı kullanarak oda ayarlayacaktır belirli kurallara göre yönlendirilmelidir.

Bunu yapmak için, bir kaç kuralı bilmek gerekir:

 • alanda ve odada aydınlatma bağlı olarak duvar rengi seçin;
 • İki parlak renkler bir odaya duvar kağıdı karıştırmayın;
 • renk aralığı dayanmak için;
 • Belirli renklerin Oda küçük parçalar seyreltilmesi.

Renk Duvar kağıdı oda avantajlarını vurgulamak ve onun eksiklikleri onu odak olmalıdır. Bu nedenle, küçük bir oda için, parlak duvar kağıdı seçin ve büyük bir oda, karanlık duvar kağıdı için. Hatta uyum bulamazsınız büyük bir odada iki zengin canlı renkler, bu nedenle birbirleriyle sadece iki parlak renkler çalışmaz birleştirir. İki duvar kağıdı canlı renkler eşleşirse, ışık veya tonlu duvar kağıdı kullanarak geçişler yapmak emin olun. Buna ek olarak, birleştirilmiş bir duvar kağıdı ile odada, iç küçük iç ayrıntıları seyreltilmesi, bir renk dayanmak için gereklidir.

Bir odada, sen olacak odasında beş farklı renk ve tonları veya uyum kadar birleştirebilirsiniz.

duvar kağıdı kombine tutkal nasıl

renkleri tanımlanmış olması, hesaba tüm ipuçlarını dikkate alarak, kombine tutkal duvar kağıdı başlayabilirsiniz. Duvar kağıdı tutkalı odasının duvarları hazırlanması ile birlikte başladığında, duvarları düzgün ve arızaları olduğu önemlidir. Oda tam olarak üzerinde duvar kağıdı hesaplanması, tüm dükkanlarda benzer boyama bakmak gerekli değildi. Bir sonraki önemli adım yapıştırma için duvar kağıdı bir rulo hazırlanmasıdır. seçilmesini gerektirir bir süs ya da desenli duvar kağıdı durumunda, doğru bir şekilde oda, köşeler ve eklemlerin yüksekliği ve genişliği ile parçasını ayarlamak gerekir. Duvar kağıdı geri kalanı ile onları şaşırtmak için değil, böylece önceden bant çizelgesini Eşli. Biri bir mezura ve seviye binayı kullanması gerekir, kendi ayrı şeritler birleştiren bir duvar kağıdı yapmak zordur.

Duvar kağıdı tutkalı çok zor kombine:

 • Yatay, dikey ve birbirine eklemlenen duvar yapıştırma hatları seviyesini korumak için gerekli olan;
 • İyi bir kolalama eklem kağıdı;
 • Dikkatle duvar kağıdı kenarlarını kırpın.

Duvar kağıdı tutkalı popo ihtiyacını kombine

Dikkatle iş ve çalışma yüzeyleri için malzemeler hazırlamak, Duvar Kağıdı biraz zaman alır ve çalışma olacaktır.

Kombine duvar kağıdı örtüşen başka bindirmeleri bir tuval kaçınılmalıdır tutkal ve ekleme duvar kağıdı eklemi durmak daha iyi değil.

Rol kombine duvar iç nedir

Odanın bir kendi kendine yeten tasarım gibi iç çeşitli Kombine duvar kağıdı uyum.

Duvar kağıdı seçimi bolluğu eşsiz bir fırsat sunar:

 • dekor bağımsız elemanı olarak duvar kağıdı kullanılması;
 • Aynı odada birden fazla stilleri kombinasyonu;
 • bölgedeki odaların dağılımı.

Duvar kağıdı yardımıyla bölgeye odası dağıtarak, bu bölgelerde konforlu bir konaklama için, duvar kağıdı sağ renk seçmek gerekir.

duvarlar için duvar kağıdı birleştirmek için Seçenekler (video)

duvar kağıdı ile mükemmel bir stüdyo daire veya tanınmayacak büyük kır evi dekore edebilirsiniz. duvar kağıdı Kombine, rahat bir oda oluşturmak ve onların çılgın fanteziler gerçekleştirmek, oda ve yüzeylerin eksiklikleri gizlemek, oda hakkında olumlu şeyler vurgulamak yardımcı olacaktır.

Yorum ekleyin

© 2017, homeli.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Duvar kağıdı kombinasyonu - iç 2 renkleri nasıl birleştirileceğini (65 fotoğraf)

Şu anda, daha fazla tasarımcılar duvar kağıdı kombinasyonunun seçimi tercih ederim.

Odanızın tasarımında uygulanabilir birçok popüler seçenek vardır.

Düzgün farklı renk duvar kağıdı birleştirmek öğrenmek için, bu makalenin sonuna okumanızı tavsiye ederiz.

Fotoğraf kağıdı kombine:

dikkatle yolları iç duvar kağıdı kombinasyonu nelerdir dikkate alarak, onlar için malzeme seçimi almak gerekir.

İşte duvar kağıdı birleştirmek için bazı fikirler:

bir rengin farklı tonları kullanımı. bej - Örneğin, şeftali, mercan ikinci ve üçüncü için, bir duvar yapabilirsiniz.

Farklı renklerin kullanımı. Bu örnek çiçekli duvar kağıtları ve basit monoton renk için, birleştirerek yapılabilir.

gençler arasında çok popüler bir, iki veya daha fazla karşıt renklerin kombinasyonundan bir çeşididir. İstek üzerine, siyah beyaz veya siyah ve kırmızı odayı sağlayabilir.

malzemenin farklı doku ise, ikisi için bir renk seçmek için en iyisidir.

duvar kağıdı farklı bir arada kullanarak, kendiniz için çarpıcı bir etki yaratabilir. kombinasyon için iki farklı renkler veya tonlar seçmek için yeterli olacaktır.

Eğer duvar birkaç kusurları olduğunu fark ettiniz mi? adrese Yani, birkaç renkleri tercih edebilirsiniz. üzerlerinde vurgulamak ve kusurları o kadar görünmez olacaktır. Örneğin, eğer defekt sitesinde parlak şerit edelim.

Çeşitli bölgelere oda bölmek için uygundur. net sınırlar oluşturarak Farklı duvar kağıdı, görsel birkaç için tek kişilik oda böler. Bu odanın bölme duvarları için kullanmak sevmiyorum olanlar için ideal bir çözümdür.

Farklı renkler ve tonları ekleyerek banyolu Deney. Eğer küçük bir oturma odası ya da yatak odası varsa, bir çiçek ya da renkli bir tasarımda bir duvar yaparsanız, görsel, genişletebilirsiniz. Değil odanın kare büyüklükte bir fan görsel uzunlamasına yapacak pastel renklerde iki paralel duvarları yapabilirsiniz.

o parlak olmadığı için, odanın bir kısmını ayırmak istiyor musunuz ama nasıl bilmiyorum? Yani tüm site özel dikkat edecek onun dekorasyon etrafında ve onunla sıkın.

yatay duvar kombinasyonu

Giderek popüler bir seçenek yatay duvar kağıdı bir kombinasyonudur. Böyle yapıştırma duvar kağıdı kolay değil, ama olsa sonuç buna değer. Bu şekilde kolayca salonunda ya da başka bir odada duvar kağıdı birleştirebilirsiniz. Bu orijinal ve sıradışı bakacağız.

 • Bu kombinasyonu kullanırken Pratik bir kural - duvarın alt kısmı her zaman en üstte daha koyu olmalıdır. görsel oda azaltmak istiyorsanız, sonra tam tersini yapabilirsiniz.

  ayırma duvarı yarıda kesin tavsiye ve aşağıda birkaç santimetre değildir. Ama sadece yüksek tavanlı olanlar tarafından kullanılabilir.

  Alçak tavanlı sahipleri oda görsel vyshey yapacak daha uzun dikey renkleri bir araya getirerek tercih ederim.

  Büyük bir odada böyle bej veya beyaz altın olarak değil parlak renkler, seçmek daha iyidir.

  Odanızın bugün vermek istiyorsanız, o zaman salonuna girerken özellikle dikkat çekecek parlak renklerle doymuş duvarlar, biri ayırmaya önerilir.

 • Ama böyle bir seçim ile nötr renk duvarları geri kalanını yapmak.

  Ne kadar farklı kusurları veya odası alanı gizleyebilen.

  Duvar kağıdını birleştirerek ayırmak istemiyorum yerleri gizleyebilirsiniz. Bu, örneğin, bir niş olabilir. Bunu yapmak için, koyu renkli duvar kağıdı ve doymamış seçin. Duvarda Kusur de bu seçenek planı kullanılarak gizlenebilir.

  duvar birleştirerek özelliği desenler

  düşünüyorsun Tasarımcılar "iki veya daha fazla fonksiyonel alanları vurgulamak için duvar kağıdı nasıl birleştirileceğini" - farklı süslemeleri ile bir duvar kağıdı, ancak aynı renk kullanılması tavsiye edilebilir.

  Sadece hesaba duvar rengi çok izole değildir ve iç genel şemasını aşırı değil gerçeğini almak gerekir.

 • Odanız için iyi bir seçenek dikey çizgili dekorasyon duvar kağıdı olabilir.

  az ışık girer olduğu yerde, duvar kağıdı parlak renkler asmak için tavsiye edilir.

  arzu tarafından tavana hareket edecek dikey ışık çubuğu, yapmak. Kapının tersidir duvarı seçin de kötü bir seçenek değildir.

  duvar tasarımı için bir çok şey ile gelip birleştirilebilir. tasarımcılar - Ama profesyonellerin önerileri hakkında unutma. Onlar evin çekici olmasına yardımcı ve aynı zamanda rahat olacak.

  duvar şık bir kombinasyon: Başarının 9 fikirler

  görsel efektler duvar orijinal kombinasyonu elde edilebilir duvar kağıdı ve özel çözümler birleştirerek - sadece kalın, fakat aynı zamanda bir pratik bir çözüm. Tamir nadiren mükemmeldir, fakat duvar dokusuna tavan ve duvarlar bile engebeli eklemleri yenmek için güzel olabilir. Nasıl iyi görünsün, bir odada çeşitli duvar kağıdı araya birleştirmek?

  İki renk duvar kağıdı birleştiren

  Aynı kurallar iç tuval üzerinde başka bir sanat alanı, örneğin, gibi bir bileşim uygulanır.

  ufuklar seçme duvar kağıdı yolu birleştiren herhangi bir tasarım tarzı uyum katılacak

  Ne gibi sonuçlar kombi duvar kağıdı seçme hakkı varsa elde edilebilir:

  • bölgelere oda alanı bölün;
  • Yetkin iç vurgular;
  • Tek niş ya da duvara seçin;
  • onarım kusurları gizleme;
  • Düz biçimsel yönünü vurgular;
  • oda kişiselleştiren, özel yatak sahibinin tat ve karakter baskı yapın.

  İç detayların tamamı bir arka plan oluşturmak için ya da dikkat çekmek gerekir. Odaya girme Bir konuk, hemen doğru izlenim var, duvarlarda açık aksan ayarlamak gerekir. duvar kağıdı birleştiren bir duvar veya bir kısmını vurgular ve bu düzlem birincil işaret dikkat haline gelir. Geri kalan duvarları ikincil öneme sahiptir.

  Böyle bir kompozit çözeltilerin örnekleri,:

  • Bir duvar - parlak duvar, 3 diğer duvarlar - parlak, nötr deseni duvar kağıdı olmadan;
  • duvarın bir kısmı çerçevesi daha canlı duvar kağıdı vurgulanır.

  duvar kağıdı birleştirerek yolları çeşitli seçenekler içerir, ancak genel tasarım konsepti uymalı

  İki renkte duvar kağıdı yatay ayırma kullanıyorsanız, alt kısmı üst kısmından daha koyu olmalıdır. daraltıyor ve ağır - dikey bölünme ile, parlak duvar kağıdı görsel alanı ve koyu genişletmek unutmayın. İç tezat üzerine kurulmuştur, bu nedenle, dikey ayırma duvar duvar kağıdı, iki renk bileşim içinde dengelenmelidir.

  Dikey duvar birleştirme örnekleri:

  • duvarları daha koyu duvar kağıdı ile papered niş;
  • duvarın ortasına arka plan kenarlarında daha hafif olduğu için,
  • oda geri kalanı daha hafif duvar, - bir kapı ya da pencere açıklığının kenarında.

  duvar kağıdı yapıştırma önce, onlar iyi seçilmelidir. Bunu yapmak için, biz iç aksan alınacaktır hayal ilerlemek zorundadır. Bu açıkça görülecek için, kağıt ve kalem almak şematik oda çizip yaklaşık dışarı nereye anlamaya ve hangi pokleit duvar kağıdı olacaktır gerekir. kompozisyon için en iyi seçeneği bulmak için, birkaç farklı kombinasyonlar denemek için gereklidir.

  İç (video) Masaüstü Companion

  uyumluluk ilkeler: birbirleriyle duvar kağıdı nasıl birleştirilir

  Duvar kağıtları renk ve dokuya sahiptir. Birlikte iyi iki renk görünüyordu karıştırmak için, duvar kağıdı üniform kalınlıkta olmalıdır. Vinil duvar kağıdı vinil ve kağıt ile kombine edilmelidir. Yıkanabilir duvar fidanlık, örneğin, oda alt yapıştırılması için kullanılır. bez kalınlığına göre, aksi takdirde kenetlenme yerine çirkin bir çıkıntı görülecektir, anahtarla denk olmalıdır. renk ek olarak, kumaş duvar bir düzene sahip olabilir.

  Ne kuralları kombinasyon kağıt üzerinde değil, aynı zamanda iç sadece iyi göründüğünü uyulmalıdır:

  • bir parlak desen fazla kullanmak;
  • Arka plan duvar kapağı nötr kağıt;
  • Eğer 2 veya daha fazla kalıpları kullanarak, bunlar stil ve renk benzer olmalıdır.

  Dikey desenler görsel duvarları uzatmak ve tavan yükseltmek

  Yatay desenler görsel, düz duvar genişletme alan miktarını artırır. Birbirini dikey ve yatay desenler, özellikle parlak ve zıt renkleri birleştirmek tavsiye edilmez. Bir misafir odası epilepsi gidecek, o bir saldırı başlatabilir.

  tüm misafirler rahat hissetmek için, bu parlak sadece dikey veya sadece yatay desenleri kullanmak en iyisidir.

  İç duvar kağıdında Başarılı kombinasyonu

  Bazı insanlar duvarların doygun renklerin yorgun. Oda her zaman rahat oldu, böylece iç tasarım, uyum ve aksan üzerine kuruludur, değil fazla 1 duvar odaklanmak gereklidir.

  Ana ve arka plan duvar kağıdı nasıl seçilir:

  • Duvar kağıdı iki renk böyle açık mavi ve yeşil, soluk pembe ve şeftali gibi sıcak veya soğuk renkler olmalıdır;
  • Duvar kağıdı iki renk parlaklığı veya parlak veya mat üzerinde aynı olmalıdır.

  Masaüstü Companion aksi tasarım dissonant olacak tek bir renk yönü olmalıdır

  Ilke tüm tasarım serisi duvar dayalı kağıdı parlaklık iki renk, birleştirmek gerekmektedir. İç görünüm daha iyi kombine mat doku duvar kağıdı basit.

  Bir oda değişim odasında nasıl farklı duvar kağıdı

  Duvar kağıdı alışılmadık bir düzenleme oda dairede tamirat geri kalanı ile uyum içinde olmalıdır.

  Uygun olan yerlerde iki renk duvar kağıdı bir arada kullanmak:

  • Küçük bir odada, görsel alanı genişletmek için;
  • Koridorda, alt duvarın kirlenmeye karşı korumak için;
  • fidanlık olarak, duvarın alt kenarında yıkanabilir duvar kağıdı kullanırlar.

  Dar bir koridor ya da küçük bir alana sahip bir stüdyo dairede iki renk duvar çok uygun kombinasyonudur

  Böylece, ilginç, aynı zamanda pratik bir seçenek duvar tasarımı sadece olduğu görülüyor.

  uyum ve kontrast: duvar kağıdı birleştirerek için seçenekler

  duvar rengi ve dokusu - Eğer kendi tercihlerine göre iç tasarımını seçmek gerekir bu yüzden, sahibinin tadı ilgili bazı bilgiler. Sonra oda güzel olurdu.

  Aynı renk solmuş ve doymuş tonları arasında çekici bir kontrast - topikal ilkeleri, iç duvar bir kombinasyonu

  Aynı odada iki renk kombinasyonu aşağıdaki ilkeleri üzerine inşa edilmelidir 1:

  • doygun renk ve doymamış arasındaki kontrast;
  • renkler, aynı renk tonlarının paletinin yerin yakınlık;
  • Sıcak veya soğuk gam varyasyonlar;
  • Benzer ya da farklı desenleri ile renkli duvar kağıdı özdeş.

  Satış sadece düz bulundu, ancak aynı zamanda duvar kağıdı yükseltilebilir. Rölyef, ancak bileşim, 1 ya da 2 en fazla rahatlama olmalıdır aynı odada, iyi görünecektir, duvarlar canlandırır. Eğer 2 rahatlama kullanırsanız, duvar kağıdı renkte tek tip olmalıdır.

  duvarlarda duvar bir kombinasyonu (video)

  Hazır çözüm: Duvarlar için ikiz duvar kağıtları

  Birçok koleksiyonları hemen duvar kombinasyonu için seçenekler sunuyoruz.

  Tek bir kaynaktan duvar çiftinin avantajları nelerdir:

  • Gerek zaten aldı iki renk bir arada kullanabilirsiniz, onun tadı şüphe etmeye;
  • bileşimi hakkında düşünmek gerek yok, tasarımcı her şey önceden anladım etti;
  • misafir onarım göstermek ve tüm takdir edecektir emin olmaktan gurur olabilir.

  duvar kağıdı hazır tuvalleri birleştirerek zamandan tasarruf ve garantili iyi bir sonuç almayı sağlar

  Genellikle eşleştirilmiş duvar önceden gerekli kesilmiş ve dikiş pürüzsüz yardımı gösterir. kılavuzu birbirine göre duvara yerleştirilen kumaş gibi duvar asmak için gösterilmiştir. Bu düzenlemenin dezavantajı, sadece - bir reklam bileşeni.

  Farklı renkler duvar kağıdı duvarlarının pratik tasarım

  Yıkanabilir duvar kağıtları uzun bir süre son ve bakımı kolay memnun edilir. Duvarın alt kısmını süslemeleri hakkında bir soru var, bu nedenle, en iyi çözüm - Bir yıkanabilir duvar kağıdı doku ile bir kombinasyonudur. Koridorda, yıkanabilir arka tabakasını kullanarak mutfak ve çocuk yatay bölünme gücü, sinirler ve para kazandıracak.

  2-3 yılda bir onarım güncellemek değil için, hayatınızı kolaylaştıracak önceden yapabilir ve tasarım, aynı zamanda sorunun tüketici bölümünü sadece dikkate almak

  Zemin kaide üzerinde 1.5 m - güzel Yıkanabilir duvar 1 arasında bir yükseklikte yer kapatabilir. duvarların bu bölümü sık sık çizik ve aşınma ve yıpranma maruz kirli olsun. duvar kağıdı bir kombinasyonu yoluyla düşünün kağıt üzerinde olmak her zaman daha iyidir, ancak o zaman iç uygulamak.

  işçilik inceliklerini: Kombine tutkal duvar kağıdı nasıl

  bıçaklar arasındaki Pürüzsüz eklemler - bu duvarların bir önkoşuldur düzgün ve çekici bir görünüm. O önemli değil nasıl olacak duvar kağıdı kombinasyonu, dikey veya yatay, bir duvar 2 ve bez kullanmayı planlıyorsanız - düzenini yapmak. Bir bant, düzeyi ve kalem ile bölgeyi sınırlamak gerekir.

  Kademeli şişer ve çekici bir görünüm kaybetmeye, uzaklaşmaya edebilir duvar kağıdı yerlerine denk gelmeyecek asmak için istenmeyen bir durumdur.

  Duvara işaretleme üzerinde Pürüzsüz yerleştirme asistanı ile dört elinde gerçekleştirilir. Ön gereksinim açıkça çok kumaş işaretlemek istenilen uzunluğa kesmek. En zor seçenek - Duvarın orta kesiminde değil sadece pokleit köşeden veya tavandan duvar kağıdı ve tam olarak gerek çünkü, yatay bir düzenlemedir.

  yapıştırıcı ile emprenye edilmiş, bazı duvar gerilir. onarım gerçekten pahalı, ama olursa yapıştırma biraz tecrübe, önce gerilir ne kadar kumaş anlamaya gerekir ve daha sonra küçülür nasıl

  • iki renk yatay düzenleme - ilk olarak, daha sonra alt;
  • Dikey İçin - önce sol tuval, sonra sağ;
  • Daha sonra duvarlar, ilk bir niş - bir niş yapıştırma
  • çapraz yapıştırma - birinci üst, daha sonra alt.

  Yüksek kaliteli onarım temeli - yatay derzlerde arasında, hatta 0.1 mm aralık, yani tam olarak hesaplanması için kötü. monte etmeden önce dikkatlice, duvar kağıdı talimatları okumak dikkate ödenek almaya denemek için uygun bir yapıştırıcı madde kullanmak gerekir. Bu konuda tecrübe değildir ve kaliteli bir onarım gerekiyorsa, karmaşık bir inceltici odası profesyonel inşaatçılar emanet etmek daha iyidir.

  duvar kağıdı kombinasyonu ve duvarları boyamak: konforlu ve orijinal

  renklendirme ile Boyama aktif düz duvarlarda kullanılır. Ama onarım ne mükemmel değilse?

  herhangi kusurları gizlemek ve odaya şık ve çekici bir görünüm verebilir boya ve duvar kağıdı bir arada kullanılması

  İki renk, fikirleri boya ve duvar kağıdı kombinasyonu:

  • Kontrast, parlak renkler, daha canlı duvar kağıdı veya boya doymuş renkleri, arka plan resmi;
  • renk, duvar kağıdı ve boya benzeri renk uyumu;
  • duvar kağıdı ile bir duvar duvar kağıdı, kalan duvarlar boya;
  • İzolasyon duvar resmi, geri kalan duvarları yapıştırma;
  • boyalı ve yapıştırılmış parçaya dikey ya da yatay ayırma duvarları.

  o, göze batmayan duvara deneyin sonuçlarını değerlendirmek ve sonra tüm daire üzerinde uygulamak en iyisidir böylece oda, suni ve doğal ışıkta farklı görünebilir.

  Başarıyla boya ve duvar kağıdı birleştirmek için, zenciye parlak veya mat doku ya kullanmak gerekir

  Yavaşça boya birleştirmek ve duvar kağıdı, 1.5 bir boşluk olması durumunda kullanılabilir - dikiş 2 cm. boya pürüzsüz olabilir kumaş ve kusursuz kapak yukarı eklem için duvar altında gelmelidir. Elverişli böylece kemerler, niş ve pencere açma yamaçlarda düzenler.

  Birleştirme duvar kağıdı: tasarımcı ipuçları (video)

  Dairenin özgün ve taze, hatta standart düzeni yenebilir çünkü duvar kağıdı ve boya kombinasyonu, yaratıcılık için yer verir. duvar veya duvar kağıdı ve boya iki çeşit yapılması da ideal olmayan yüzeyli duvar için uygundur.

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 3 = 12