mutfak fotoğrafta duvar kağıdı birleştiren

Mutfakta duvar kağıdı birleştirmek için 6 yol

bir yolunu seçme mutfakta duvarlar tasarlamak için birçok duvar kağıdı seçimi durur. Bu kaplamaların, katı performans geniş bir yelpazede, hem de kendi fikir ve fikirlerini uygulamak için inanılmaz bir fırsat ile kolaylaştırılır.

iç mutfak için şık etkili ve önemsiz olmayan bir görünüm kombine duvar kağıtları gibi, yukarıdaki fotoğraflara bakın.

Bugün konuşacağız duvar kağıdı, birleştirmenin yolları:

doğru malzeme seçimi için, odanın yapılandırmasına ayarlamalar yapabilirsiniz, imar yürütmek için yetkili "dışında" duvarlar ve "anlama" tavanlar, tasarım bireysellik vurgulamak.

Görüşlerini getirmek üzere tasarlanmıştır, yani, parlak ve sıradışı yapmak daha iyidir. O kadar ileri büyük çiçekler, duvar kağıtları, geometrik desenler ile örtülebilir. Renklerle abartmak değil önemli olan, farklı iç aşırı doymuş ve onun benzersizliğini kaybedecektir.

Bir desenle onu canlı duvar kağıdı veya duvar kağıdı için seçilmiş. Kalan duvarları arka plan, bu nedenle düz duvar kağıdı seçmelisiniz.

Parlak renkli desenli fotoğraf kağıdı bir İskandinav tarzı parlak beyaz mutfak canlandırmak.

Uzun ve dar odalar için en uygunudur. Ayrıca görsel olarak daha yüksek bir tavan sağlar.

mutfak için bir tasarım kombine duvar kağıdı ile gündeme gelirken, verilen fotoğrafın dikkat edin. Dikey kombine - üzerlerinde bitirmek için en yaygın yöntemlerden birini göreceksiniz.

Dikey çizgili. Farklı duvar kağıtlarının şeritler alternatif duvarları okleivaya, ışık ve rengin eşsiz bir oyun yaratabilir. derecelemesini yaratma zıt renkler ve aynı renk tonlarında olarak kombine edilebilir.

Aynı renkten duvar kağıdı tercih edebilirsiniz ancak farklı dokularla - mat ve parlak arasında alternatif örneğin.

İlginç bir seçenek: desenleri ve ova ile duvar kağıdı almaşı. gerçek resmi taklit şeritler elde edilir. Bu yöntem büyük bir mutfak için uygundur.

fotoğrafta İngiliz tarzında bir harman olmuş - dikey çizgili alt bir simülasyon duvar panelleri, üst klasik çiçek deseni oluşturmak. Duvar kağıdı iki tür arasındaki birleşme dekoratif bir sınır ile dekore edilmiştir.

En yaygın olarak kullanılan çizgili duvar kağıdı. Bunlar bulunabilir:

 • Simetrik. Bu durumda, duvarlar merkezden aynanın geniş bantlar üzerinde yapıştırılır. Kontrast renkler göz çekmek çok az insan dengesizlik tesislerinde yapılandırmaya dikkat edin.
 • Asimetrik. ağ-yapının diğer yüzey üzerinde aynı model, fakat farklı genişliklerde uygulanır ise, geniş çizgili ağlar, sadece bir duvar yapıştırılır. Bu odada sayesinde daha geniş görünüyor.

Odada Aksan da doğru renk yardımcı olacaktır. Çok parlak renkler pastel 1-1 veya 1-2 ile dönüşümlü olmalıdır. Her odanın büyüklüğü ve istenen etkiye göre değişir

yüksek tavanlı odalarda kullanılır, herhangi bir iç bölgelerde mükemmel şekilde uyuyor. Tasarımcılar aşırı yüksek oda dönüşümü için bu hamleyi kullanın.

yatay şerit ve çiçek desenli mutfak duvar kağıdı kombine Resimde.

Yatay, sen duvar kağıdı farklı doku ve tonları birleştirebilirsiniz. düzenlemeleri almak ve birbiriyle ortak bir mutfak tasarımı ile uyum.

Her bir bandın yüksekliğini hesaplamak için, görsel olarak üç yatay parçaya duvar bölün. dar bant alt yerleştirilmelidir.

En popüler çözümlerden biri - tahta veya mantar paneller altını kullanın. En kaplamalar geometrik desenler, iri çiçek, ya da sadece canlı kendinden renkli kumaşla üzerine yapıştırabilirsiniz.

alt kısmı Aydınlık ve büyük desenleri dikkat çekiyor Eğer üst Monochrome'i seçmek daha iyidir.

panel şerit duvar kağıdı olarak kullanılan ve kalıplama ya da kaldırım aracılığıyla üst kısmından ayrılabilir. En üstte küçük desenleri veya tek renkli olan kumaş kullanmak daha iyidir.

Ya renk veya doku değişebilir. en uygun ışık sunulması, odanızın genel tasarımını tamamlayacak maliyet seçeneği seçin.

Patchwork - Bir kır evi tarzında, etnik ve uygun bir teknikle özgün kombinasyon. farklı desenler ile duvar kağıdı ve bloklar alternatif eşit okleivayut duvar kanatlar, oyulmuş.

Şekiller ve renk sayısı 3-4-EX fazla olması. Patchwork tarzında duvar kağıdı üzerine hazır bir çizim bulmak da nadir değildir.

Aydınlık patchwork tarzında fotoğraf kağıdı. Bunlar içerideki konfor ve ev ısı hissi verir.

başlangıç ​​maddeleri seçerken belirtilen stil ve sağduyu tekabül birleştirilebilmesi uygulaması renkleri yönlendirilmelidir. Bu şekilde, yüzey, bir zeminden tavana duvarının bir parçası olarak ya da tasarlanabilir. Bu, tüm fikirlerin cesaret bağlıdır.

Bu düzenleme ile, bu doku ve renk çeşitliliği çekilmek isteyenler dikkat etmelidir, fakat sizin için doğru bir çözüm bulamıyor.

başlangıçta muhteşem bir resim oluşturmak için farklı parçalardan ancak o zaman optimum kombinasyonunu bulmak için gerekli olduğundan ve çalışma oldukça zor olacaktır.

Evinizi dönüştürmek için hayal ve böyle bir zahmetli işi kendiniz uygulamak edebiliyoruz yaratıcı bireyler çeken patchwork.

Duvar hemen parlak bir vurgu haline gelir. Bu nedenle, duvarların kalanı için duvar kağıdı sade, yumuşak tonlar seçmek daha iyidir.

Modern çelik ve 3D görüntünün en popüler türlerinden biri, varlığı ve hacim etkisi yaratır.

Güzel Cityscape odağı oluşturur ve odanın hacminin duygusu verir.

seçeneklerin seçimi üç boyutlu soyutlamaya yiyecek ve içecekler (meyve, kahve ve kahve çekirdekleri, çikolata) klasik temaları arasında değişen inanılmaz geniştir.

Benzer bir örüntü gözden olarak açık olmalıdır, nedenle en fazla maruz kalan yüzey üzerinde koymak için daha iyidir. Çoğu durumda, yemek odası tabloda yalnızca böyle bir duvar.

dokuma olmayan sentetik kumaş, vinil: Bunlar herhangi bir temelinde oluşturulabilir. Kalite boyalar bile doğrudan güneş ışığı altında solma onları parlak ve dayanıklı olun.

onlar da çevre dostu yangına dayanıklılık, dayanıklılık, bakımı kolay sahiptirler. yıkayın için, herhangi bir ev kimyasalları kullanabilirsiniz. Oysa en önemli ve etkileyici bir avantaj inanılmaz estetik olduğunu. Web'de ek olarak herhangi bir fotoğrafın transfer edilebilir.

bitirilmiş diğer türleri ile kombinasyon

karo, tuğla, beton, boya, ahşap lambri, mantar, sıva, mozaik: Çok daha duvar kağıdı ve diğer dekoratif malzemelerin daha ilginç bir kombinasyon görünüyor.

Seçenekler - milyonlarca, ancak bazı genel kurallar vardır.

 1. 1 aynı kalınlıkta. Kaplama kalınlığı arayüz sorunu ortadan kaldıran, yaklaşık olarak eşit olmalıdır.
 2. 2 pahalı ve bütçe hem meslektaşları aktive etmeyin. Aynı fiyat kategorisinden malzemelerini tercih edin dokusunu ve rengini farklıdır.
 3. Şekil 3, aynı parlaklık. Örneğin, bir mat, parlak parlak duvar kağıdı arka planında kötü bir görünüm çinileri. Arzu edilir bir şekilde, parlaklık derecesi mümkün olduğunca aynıydı.
 4. 4 herhangi biri ile kombinasyon halinde bile en pahalı duvar diğer son malzeme hala accentual olur. Nedenle duvar kağıdı nötr renkler bahis daha iyidir.
 5. 5 imar ilkelerine bağlı kalın. Tüm mutfak çevresinde diğer bitirme malzemeden Kaotik macun uyumsuzluğu getirecektir. pastel - Büyük baskılar küçük bir rakam ya da kendi renginde ve zengin renklerle duvar kağıdı doldurun.

Daha orijinal fikirler yukarıdaki fotoğrafın üzerine bulacaksınız iç mutfak için duvar kağıdı kullanımını birleştirdi.

Herkes kendileri için özel çözümler, çarpıcı zarafet ve seçkinlik bulabilirsiniz.

Duvar kağıdı ne tür seçmeliyim?

Orada Bugün duvar kağıdı birçok çeşidi vardır, ama bunların hepsi böyle özel odalara tasarımı için uygundur.

Kağıt. Onlar, ucuz, çevre dostu, nefes alabilen, ama onunla birlikte farklı kırılganlık. Bunları ve çalışma alanından iç sadece uzaktan kullanmaya karar verirseniz.

Kumaş. ipek, keten, pamuk temelinde yapılmıştır. Üzerlerine Yapıştır sadece aksi takdirde kusurları fark olurdu, mükemmel düz ve pürüzsüz bir yüzey olabilir. Yüksek nem, hayatta yok, ama onlardan kirliliği büyük zorluklarla kaldırılır. mutfak için değil en iyi seçenek.

Doğal. Bunlar kuru ot, bambu, odun yongaları yapılmıştır. Tüm bu yapıştırıcı ya da ince uzun ömürlü parçacığı ile özel bir kumaş bazında tespit edilir. Onlar ekolojik sahip, ama çok güçlü bir şekilde herhangi kokuları emer.

Post. viskoz, selüloz, polyester ve akrilik yapılmıştır. nem ve yangına elastiklik, direnç ile karakterize, düzensizlikler saklar. Orada Boyama için özel modifikasyonlar, 7 kez rengini değiştirmek için izin verir.

Vinil. nem ve çekme, kolay bakım (yıkanabilir), elastik dirençli substrat veya teknik kağıt uygulanan polimer kaplama, Dokumasız. Modern web havanın geçtiği mikro gözeneklere sahiptir. Bu nedenle onlar bir mantar ya da küf ya hiçbir zaman görünmez.

Fiberglas. Orijinal kabartma dokusu yüzeyinde oluşturmak boyama için bu kaplama. Su direnci, yanmazlık, buhar geçirgenliği, direnç, şık görünüm aşınma - mevcut düzenlemenin en önemli avantajları. Sadece negatif - onlar büyük zorlukla sökülür.

Sıvı. Bunlar bir yapışkan karışımı ile bağlantılı fiberler ve filamanlar asetat ipek, pamuk, viskoz, selüloz içerir. kusurları tesviye, hiç ek yeri bırakarak, geleneksel bir kaplama olarak uygulanır. temizlenmesi kolay, düşük ısı ve ses iletkenliği ile donatılmış, tonları geniş bir yelpazede yer alır.

Duvar kağıdı Bütün bu tür kendi artıları ve eksileri var. işletim performansı, estetik ve maliyet dikkat etmelidir seçim alınıyor.

Duvar kağıdı kombinasyonu - bir bilim dalıdır. Bu ipuçlarının duvarların tasarımına karar vermenize yardımcı olacaktır ve mutfak için uygun duvar kağıdı seçmek için umuyoruz. yorumlardaki düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşın!

Nasıl mutfakta duvar kağıdı birleştirmek: duvarlarını süsleyen orijinal yolları

Mutfakta duvar kağıdı birleştiren - sadece duvarları süslemek için orijinal bir yolu değil, aynı zamanda fonksiyonel bölgeye odası bölmek ve mekan değil çok başarılı geometri ayarlamak için büyük bir fırsat değil:, alçak tavanlı, "itme" duvar "çekme" ışık ve boşluk eklemek. Bazen tamamen bir dönüşümden ve yeni renklerle oynamaya başladı mutfak iç yeterince sadece bir parlak tasarım çözümleri. Farklı doku ve renk duvar kağıdı kombinasyonu - en uygun biridir ve en kolay yollarından mutfak iç mekan tasarımı için.

Mutfakta duvar kağıdı birleştiren - en yaygın yollardan biri tasarım

Mutfakta duvar iyi bir kombinasyon ↑

 • gizlemek kusurları ve kusurlar duvarları çok yüksek ya da düşük bir tavan küçük bir alan, oda genişliği ve uzunluğu orantısız oranı planı sağlar.
 • stüdyo düzeni için özellikle önemlidir işlevsel alanlara odası, bölmek için basit ve kullanışlı birleştirerek. çalışma ve yemek alanı görsel ayırma hatta küçük mutfak uygun olacaktır.
 • Her bireyin bireyselliğini ve bağımsızlığını korurken Düzgün bitişik odalarda duvar kağıdı birleştirerek, sen görsel birleştirebilirsiniz.
 • Mükemmel içerideki olan dinamik mutfağı vererek durumun monotonluğu sulandırır.
 • Bu görsel aksanını yapma, mutfak duvarlarından biri ayırmasına olanak sağlar.
 • birleştirerek teknikleri sayesinde kuru üzüm plan mutfak dikkat çekmek olun: vb cumbaların, niş, sütun,

mutfak iç duvar kağıdı birleştirmek için kuralları basit ve etkili

mutfak iç duvar kağıdı kombinasyonunun temel kuralları ↑

 • Lüks ve ucuz duvar kağıdı birleştirmek gerekli değildir. Pürüzsüz ve kaba mat ve parlak,: Bu renk ve doku bakımından farklılık aynı kalitede ve fiyat kategorilerinde, duvar kağıdı birleştirmek için en iyisidir.
 • Böylece seçimi ve kenar birleşmesi ile ilgili sorunlar kaçınarak, aynı kalınlıkta duvar kağıdı seçmek için arzu birleştirmek için.
 • Belirlenen seçenek birleştirerek kağıdı mutfağının tarzı ile uyum içinde olmalıdır, hem de tam tesislerinde özgünlüğünü ve amacını yansıtmak için.
 • Tek bir stil süs eşyaları, bir rengin farklı tonları: kitsch önlemek ve mutfakta en ortamla uyum yaratmak için, tasarım ortak elemanları ile duvar kağıdı seçmeye çalışın.
 • Parlak geniş ekran paneli ince sade desenli kendinden renkli duvar kağıdı veya duvar kağıdını dengelemek için önerilir.
 • Çiçek süsleme mükemmel bir ahşap deseni ve dokusu ile eşleştirilmiş.
 • Geometrik motifler mükemmel soyutlamalarda ile birleştirilir.
 • Aktif doymuş renkler sessiz nötr ile birleştirmek için tavsiye edilir.

iç yakın iki renk kombinasyonu mutfak için güvenli bir bahis olarak kabul edilir

Tasarım teknikleri ↑ mutfakta duvar kağıdı birleştirmek

 • Dikey Çizgi

Dikey şeritler alternatif tarafından duvar kağıdı birleştiren asılı tavan "lift" yardımcı ya orantılı bir çok dar ve uzun bir mutfak yapacaktır. Böyle planlama eski paneli evlerde oldukça yaygındır.

Düzenlemeler dikey bölme duvarları wallpapered:

 • Simetrik - Odanın ortasında her iki tarafında duvar kağıdı geniş parlak çizgili üzerine yapıştırmak için. Bu rol için, kontrast renkler mükemmel uyum. Bu basit tasarım yöntemi ilginç optik yanılsama oluşturur: Oda uzunluğu görsel mutfak uzunluğu ve genişliği oranlarını bakiye şeritlerin genişliği olarak görünür.
 • Asimetrik - uzak köşesinde karşı duvar farklı genişliklerde parlak şeritler yapıştırılmış ise duvarları biri, önceki uygulamada olduğu gibi, orta duvar geniş parlak şerit yapıştırılır. Bu teknik sadece görsel olarak kısaltmak ve çok uzun ve dar bir oda genişletmek değil, aynı zamanda içerideki olan dinamik mutfağı vermek yardımcı olmayacaktır.

görsel alanı genişletmek ve binanın yüksekliğini artırmak için Dikey şeritleme düz bantları ve çizgili mümkün desenli

Mutfakta duvar dikey kombinasyonu - bir veya iki tarafından aynı renk birinin farklı tonlarının şeritler tek renkli iç tekdüzeliği önlemek için bir yol. Boylanma tonları görsel gölgeler tuhaf bir oyun olarak algılanmaktadır.

zıt kombinasyonlar ile daha ihtiyatlı olması gerektiğini, bu yüzden çok agresif ve müdahaleci döndü değildir. Size mavi yeşil ve eflatun veya kırmızı kombinasyonu siyah ve beyaz, siyah, kırmızı, altın ve mavi klasik kontrast kalmak daha iyi, çok kalın görünüyorsa.

ekin başka iç ki, sıkıcı ve ilgisiz görünebilir ise, tam tersine, anlamsız bir dokunuş getiriyor

mutfak tasarımı iki zıt duvar, bitişik duvar bir dikey çizgi duvar sağlarsa, yumuşak bir geçiş oluşturarak, keskin bir ayrım "Sil" yardımcı olacaktır.

yatay duvarlar bölme - yüksek tavanlı odalarda, profesyonel dekoratörler genellikle alımı ve görsel alanı dönüşümün klasik dekorasyon başvurmak. İki ya da üç alternatif yatay çizgiler dikey düzlem dengeler. Bu teknik tüm tarzlarda iyi çalışır. Bir favori tasarımcısı hüner - sıradan boya veya duvar kağıdı ile mantar veya ahşap panellerin kombinasyonu. Bununla birlikte, yatay bir ayırma duvarı en kolay ve en çok yönlü - duvar, farklı renk, doku ya da süs şeritlerini değişen, ama kesinlikle birbirlerine bir yol ya da bir başka tasarım elemanı ile rezonansa. duvarların yüksekliği 1 oranında ayrılabilir: 2, ve diğer seçenekler de mümkündür alt-bant genişliği, avantajlı olarak, daha çok bunun tersi daha üst verir.

Bir kenarlıklı duvarların yatay bölünme düzeyde lüks oluşturmak için çok etkili dekoratif tekniktir

Klasik bir kombinasyon yatay duvar kombinasyonları:

 • monogramları büyük çiçek veya çizgili duvar kağıdı - küçük desenleri ya da katı, üst alt.
 • düz üst tabanını çizgili veya ince desenli.
 • tersi tek renkli üst veya tam büyük çiçek desenler veya baş harfleri, alttan.

tematik bir hikaye ile bir sınır ayırıyor aşağıdan basit desenli üzerinde bulunan Düz duvar kağıdı ve seçkin duvar kağıtları, sevimli ve çekici görünmek

Büyük ölçüde iş pencerenin pervazına yüksekliğine bağlamak "ufuk" yardımcı olacaktır kolaylaştırır. Bir üçte iki alt kısmı odanın yüksekliği çok yüksek tavanlı için uygun olacaktır. duvar kağıdı yakın tonları ve kontrast olarak kullanılabilir birleştirmek için. Bu teknik, farklı dokular duvar kağıdı ile iyi çalışır. Örneğin, bitmiş taban, vinil duvar sıvası kabartma üst tekstil ya da mantar duvar kağıdı ile daha yumuşak ve sıcak yapılabilir. dekoratif sınır hattı gibi eklemlerin yerine, kalıplama veya bölünmesi çubuğu yerleştirilir.

Son zamanlarda, mutfak iç tasarım odanın duvarlarının parlak ve zarif sadece bir tane yapmak moda haline geldi. Accent Duvar - parlak renkler isteyenler için harika bir çözüm. Ancak, bu tür cesur ve cesur adımlara bundan sonra karar dikkatle "artıları" ve tartmak olmalıdır "eksileri". duvarlardan birine parlak duvar kağıdı vurgulama, sen kompozisyon dengesizliği içinde yer açmak için riske ve çarpıtılmış algılanan edilecektir. Dengeyi ve doğru oranlarda vurgu duvarın rengine uyan mobilya ve dekor zıt duvar öğeleri kullanır.

iç canlandırmak için, farklı bir renk duvar kağıdı ile bir akromatik vurgu duvarı kullanabilirsiniz

Tipik olarak, derste Döşeme vurgu duvar duygusal ve zihinsel sağlığı üzerinde güçlü bir etkisi sağlayan odasında belirli bir ruh hali yaratmak parlak doymuş renkler duvar kağıdı vardır. renkler veya vurgu duvarlar için tonlarının seçimi aşırı incelik ile ele alınmalıdır nedeni budur. Eğer çalışmak ve yaşamak zorunda verilen durumda olduğunu unutmayın.

Parlak duvar kağıtları sağduyulu ve zarif iç ışık gerçek bir "vurgulamak" haline gelmiştir

Mutfak çok uzunluğunda ( "tramvay etkisi" bir tür) gerilmesi durumunda, vurgu yer uzak duvarı yapım kusur-planı düzeltmek için. bir arka plan veya görsel "getir" sadece daha yoğun bir tonda göre Kontrast o suretle görsel oda süresini kısaltmak.

alışılmadık şık tasarımları ile Siyah duvar oldukça standart iç benzersiz ve unrepeatable yapar

aksan duvarlar oluşturma - harika bir yol akromatik veya tek renkli mutfak monotonluğu, zonlu alanı seyreltmek veya sadece böyle bir şömine ya da resim olarak ilginç bir nesneye ya da iç kompozisyon, dikkat çekmek için.

 • mimari üzüm vurgu

Bunun yerine çeşitli niş ve çıkıntıları gizleme ve maske arasında, tarafından tersine çalışın - onlara arka plandan farklı duvar kağıdı, renk veya doku seçmek, böylece tuzlu mimari üzüm dönüştürerek. Duvar kağıdı tonları zıt kağıdı ile kaplı nişler ya projeksiyonlar, çok orijinal iç odakları yaratmak ve ayar yeni renklerle mutfak yapabilirsiniz.

beyaz yarı sömürge ya da başarılı bölgeleşmeyle diğer detay planlama renkli duvarların çerçevede odanın işlevini yerine getirmek

Ahenkli çevre mutfak ünitesi ile renk eşleştirme duvar kağıdı dekorasyon girinti ve çıkıntılara katkı sağlayacaktır. bembeyaz duvarların fonunda Tam kıvamında odaya baharatlı bir tamamlayıcısı yeşil veya yeşil yanacaktır ise gök mavisi duvarlar mükemmel bir şeftali veya sarı dudak tamamlayacak, siyah ve gri, parlak kırmızı niş bakmak veya başka bir yoğun renk wallpapered olacak .

Bu iç mimari vurgulamak vurgu ilginç dekoratif etkiyi elde edebilirsiniz

Bile oda yapabilirsiniz duvar kağıdı zıt pürüzsüz duvarların ayrı bir bölüm vurgulayarak, herhangi bir mimari özelliklerinden yoksun:

 • ayrı fonksiyon alanına içine mutfak bölmek;
 • Böyle bir oturma alanına sahip bir yemek grubu olarak iç belirli bölümlerine, dikkat çekmek için;
 • , Mobilya veya dekor parçasının genel arka plan ile birleştirme vurgulamak hafifletmek veya duvarın bir bölümünü karartmak.
 • Döşeme sokma: bir sanat eseri olarak duvar kağıdı

içerir mevcut bitirmek üzerinde çalışan İç Tasarım mutfak duvar kağıdı ekler, yani Odanın duvarları önceden papered veya boyanmalıdır. Bu teknikte, bir arada kesinlikle hiçbir şey karmaşık yoktur. arzu kalın masif duvar kağıdı yapılmış Insert, bir kağıt temelinde daha iyidir. Farklı boyutlarda ve şekillerde seçilen ek parçası, bunlar her iki duvar genel fonla bir kontrast ve renk, doku ya da desen ile üst üste edilebilir.

Döşeme insert: Bir sanat nesnesi iç uydurma ve çekici, ve tamamen duvarlarını kaplayan tarafından göründüğü duvar kağıdı, tatsız ve rahatsız edici olmazdı

üniforma arka plana En avantajlı çiçek baskılı, monogram, geometrik şekiller, soyutlamaların veya tematik Mutfak-gastronomik motiflerle parlak lekeler görünüyor. Klasik iç için insertler sınırları, pervaz ya da şeritler çerçeveleme ile karakterize edilir. Barok tarzı kare veya dikdörtgen şeklinde çerçeve yapıları gerektirir. Organik bir eklemeyle-garde avant ve klasik, neo-komplike geometrik şekiller haline.

 • duvar yamalı: yamanmış birleştirme

Mutfakta duvarlarını süsleyen Çok olağanüstü bir yol duvar kağıdı veya sözde patchwork duvar kağıdı bir patchwork kombinasyonudur. renkli yorgan hatırla Benzer bir uygulamaya ve mutfak duvarlarında edilebilir. Bu seçenek kesinlikle zor piyasada bulunan çok çeşitli duvar kağıdı bir örnek üzerinde seçim durdurmaya bulanlar hitap edecek.

kimin yürütme kuvveti altında tarzı ve eylem doğuştan gelen bir anlamda tasarımcı veya bir kişiyi deneyimli bir görev - mutfakta duvar kağıdının patchwork kombinasyonu

renkli ve eğlenceli çocuk saflığıyla rağmen patchwork birleştirme tekniği en zor biridir. Birincisi, patchwork durumunda duvar kağıdı büyük tuvaller değil çalışmak zorunda, ama çok daha uzun sürebilir ve ciddi sabır gerektirecektir "yamalar" ile. İkincisi, belki de bunun bir mucize olsa "mucize tüylerinde ve yan yay" kitsch, ahenkli bütün kompozisyon birleştirilebilir malzemeleri seçebileceksiniz ve bilir senin forte, haline gelmelidir. birbirleri ile kombine malzeme seçimi: - Risk Eğer tasarım dehasının emin değilseniz soylu bir amaç, ama o kadar iyi emniyetli oynamak için.

mutfak iç duvar patchwork önemli dekoratif unsur olabilir

yapıştırma ve dok ile tamamen teknik sorunları önlemek için, bir kağıt temelinde, örneğin aynı türden duvar, vinil seçin. duvar kağıdı koleksiyonu biri olacak eğer Mükemmel motifleri yankılanır. "Yamalar" renkli, ana şey alabilir - doku, desen veya süs birlik olması. örnek, menekşe, leylak, leylak rengi ve patlıcan için aynı renk ve doku farklı tonlarında, mükemmel duvar kağıtları birleştirilir.

mutfak duvar kağıdı birleştirerek Foto seçenekleri ↑

Şık desenleri ile lüks kabartmalı duvar kağıdı düz ışık arka planda daha saygın bakmak

yemek alanında bulunan mutfak, iç kısmında Accent duvar, bu mutfağın sakin bir ortamda misafirleri dikkat çekiyor

Volumetrik duvar kağıdı kaplama uçlar daha cazip basit bir iç mekana sahip bu geniş bir mutfak vermek

zıt mutfakta Accent duvar yemek alanı için bir zemin değil, aynı zamanda önemli bir dekoratif unsur olarak sadece hizmet eder

rustik ana vurgu, bu güzel ve rahat Mutfakta tasarım planı ayrıntıları üzerinde

klasik bir ortamda duvar kağıdı kombinasyonu genellikle tek renk kullanımını gerektirir

Aynı odada duvar kağıdı farklı stilleri kullanarak ilginç ve etkili sonuç almak için izin verir

önemsiz olmayan bir hikaye ile fotoğraf duvar kağıtları kullanma - büyük bir fırsat mutfakta benzersiz iç oluşturmak için

İç dekorasyon sık yöntemi - dikey çizgiler almaşı

Yemek alanında şık parlak duvar kağıdı iyi bir ruh hali yaratacak ve bütün gün canlılık verecek

iç, stilize kırsal olarak, nadir bir varyantı yatay bölme duvarı kullanılan

daha fazla ışık üzerinde duvar kağıdı ve aşağıda koyu kombinasyonu genellikle iç ile uyum uyum

mutfak iç makro görüntüleme ile Accent duvar hep sıradışı ve şık görünüyor

İlginç bir desenle duvar kağıdı tezat kolayca iç dekoratif elementin rolü ile başa çıkabilir

Mutfak sarı mutfak ünitelerinin parlaklık ve neşe vurgulayan siyah-beyaz duvar Kontrast

Farklı arka plan rengi ve aynı desenli ilginç bir varyant duvar kağıdı tasarım yemekleri

tamamen duvar kağıdı ihtiyaçları ve kapsamı dekoratif etkiyi takdir etmek için ve uygun aydınlatma olarak

Açık renk arka plan üzerinde Basit çizim esenliklerine herhangi kendinden renkli duvar kağıdı ile kombine özel koşullar, gerektirmez

karmaşık ve güzel desenli Fantezi duvar kağıdı tamamen sadece uygun ortamda kendi dekoratif olanakları ortaya çıkarmak

Vurgu duvar, mutfak mobilyası rengini yankılanan, mükemmel mutfakta arka işlevini yerine getirir

mutfak için bir kazan-kazan seçeneği - İç vakıf olarak bej veya kahverengi renk seçimi

yatay bölümün mutfak ama koyu renk kullanılan Bu standart yöntemde, üst duvar için seçilmiş

Farklı kökenlerden aynı kalıptan alışılmadık görsel etkiyi yaratır

Aydınlık ve ferah mutfak zıt uçlar mümkün olduğunca iyi bakmak

eşsiz malzemeler veya Desenli-renkleri kullanmak - iki yolu duvarların özgün bir tasarım oluşturma bulunmaktadır. Ama birleştirmek mümkündür.

Nasıl evde sıvı duvar kağıdı yapın: yapma yöntemleri ve duvarlarını süsleyen yöntemleri

Duvar kağıdı - yurttaşımız daire kullanılır duvarlar, için en popüler malzeme. duvarları papering, birçok insan davet edilir.

Eski duvar kağıdı üzerine olsun yeni duvar kağıdı tutkal: duvar kağıdı kaplama hileler

Onlar kulaklık ve aksesuarları için bir zemin olarak hizmet edebilir ve renkler ve malzemenin dokular nedeniyle çeşitli oda ana dekorasyon haline gelebilir.

orijinal duvar dekorasyonu, mobilya, önlük: şık bir mutfak tasarımının unsuru olarak duvar kağıdı

duvar kağıdı şimdi çok moda ve modern birleştirin. vurgulanması gerekir duvara, üzerinde duvar kağıdı baskı tutunan. Örneğin, ya da yemek masası duvarları yakınında orijinal saatler duvara asmak. bardak ya da gıda çeşit seçilebilir tematiku- mutfak olabilir duvar kağıdı üzerine baskı. stenoy- aksanıyla renkte kontrast kendi renginde üzerinde duvar kağıdı yapıştırma gibi diğer iki duvarlar.

yiyecek için ilginç tasarım seçenekleri için teşekkür ederiz.

Sıvı duvar kağıdı, geleneksel bir şekilde bir araya sanat paneller oluşturmak ve görsel efektler oluşturabilir. Bu malzeme, çok esnek olduğu için, ses köpük preform kullanarak görüntü ve macunları verilir ve sonra bu malzeme ile kaplama olabilir. Mutfak - Bir kişinin çalıştığı bir yer, bütün şu hayatın tadı olan ve sevdiklerinizle dostluk zevk ile sevinir. Duvar kağıdı son derece konforlu ve rahat olun.

Dikey şeritler alternatif tarafından duvar kağıdı birleştiren asılı tavan "lift" yardımcı ya orantılı bir çok dar ve uzun bir mutfak yapacaktır. Böyle planlama eski paneli evlerde oldukça yaygındır.

wallpapered mutfak Yapımı: modern iç için 65 fotoğraf ve fikirler

Mutfak evin ana parçasıdır, orada tüm aile üyelerine gidiyor ve duvar kağıdı mutfak iç önemli bir rol oynamıştır yüzden, serbest zaman harcamak vardır. Bunların seçimi, mutfak modern duvar neme karşı dayanıklı bir malzemeden çok büyük yapılır ve oda herhangi bir tarzda uygun olan.

Mutfak için duvar kağıdı Türleri: malzemesini özellikleri

görsel, oda alanı değiştirmek duvarların kusurları gizlemek ve iç gerçeğe dönüştürmek için mutfak yardım için 3d duvar kağıtları. Suya dayanıklı, ateşe dayanıklı, yıkamaya karşı dirençlidir. Mutfak tasarım olmayan dokuma zeminli iyi seçenek 3d duvar kağıdı.

alışılmadık bir tip duvarlarına bağlı mutfakta sıvı duvar kağıdı, duvar kağıdı bir fragmanı zarar vermeden belirli bir alanda yerine kolaydır. Bu duvarların düzensizlikler gizlemek, bunlar ek olarak, ses ve gürültü yalıtımı olan bir sünger ile yıkanabilir.

Esnek güneşli tarafında gıda, nem geçirmez bir büyük artı ve havanın dolaştığı deterjanla nemli bir sünger ile nedeniyle görünmez nem kalıbın temizlenebilir güneş etkisi altında bir mutfak istikrarlı için vinil duvar kağıdı.

vinil kaplamalı bir kağıt bazında mutfak için yıkanabilir duvar kağıdı - en iyi seçim, bu çamur bir mutfak kumaş ve deterjan silin çünkü. Bunlar, 15 kez ıslak bir sünger ile çalışmak için bir fırsat suya karşı dirençli ve yıpranmaya karşı dirençli izin vardır.

Nem geçirmez, yangına dirençli ve esnek olarak karakterize mutfak duvar Dokumasız. esnekliği ve duvarın görsel gizlemek eşitsizlik çalışırken Onlar yararlıdır.

Mutfak için duvar kağıtları, çevre dostu ve nefes alabilen, yaygın olarak bulunmaktadır. Onların eksiklikler - koku, kırılganlığının ve kırılganlık emilimi, daha fazla fayans gibi çalışma alanı, korumak gerektiğini kağıt mutfak duvar kağıdı yapmak nedenle zaman nemli bir sünger ile yıkanır edilemez.

Mutfakta Boyanabilir duvar kağıdı farklı görünmesi mutfağa için bir fırsat sağlamaktadır. Bu duvar kağıtları, duvar maskeleri düzensizlikler dayanıklıdır ve 7 kata kadar değişen renkler tuttu. Bunlar düzgün ve bir alçak kabartma süsler ile, ahşap, sıva doku taklit eder.

bir çatı tarzında iç dekorasyon için uygun mutfakta bir tuğla altında duvar kağıdı, pazar renk seçenekleri çok sayıda ve döşeme değer sunar. Bunlar aşınmaya dayanıklı ve nefes alabilen, mükemmel bir önlük dekor içindir.

duvar kağıdı ve tasarımın rengini seçerken onun isteklerini değil, aynı zamanda mutfak büyüklüğü, şekli, pencere sayısı ve varlıklarını, doygunluk günışığı sadece dikkate almak gerekir. çiçekli mutfak için duvar kağıtları her boyuttaki odalar için uygundur, ancak:

 • büyük çiçekler büyük mutfak iç uygundur;
 • Küçük çiçekler görsel alanını artırmak ve orta ve küçük boyutlu bir mutfak için uygundur.

örneğin, fırsat verilmiş almalı mutfak ve, için Resim duvar kağıdı:

 • Dikey desen veya şeritler üzerinde mutfak yapmak;
 • yatay çekme mutfak genişletmek ve aşağıdaki görsel hale getirmek;
 • Geometrik örtüşen fragmanları sonsuz boşluk hissi yaratır.

Mutfakta duvar birleştirmek için kuralları

mutfak iç için mutlaka dokuları ve renkleri, duvar kağıdı iki veya daha fazla türde birleştirmek için yeterli, son moda ve teknoloji ile donatmak değil, bir birey oldu. Mutfak içinde duvar kağıdı kombinasyonu - Her bireysel vizyon, ancak tasarımcıların tavsiyesi takip ederek mutfakta iyi duvar kağıdı birleştirmek:

 • aynı kalınlıkta düz duvar dikiş sağlar;
 • çiçek ve çiçek desenleri ile duvar kağıdı ağacının altında duvar kağıdı ile iyi bakmak;
 • geometrik deseni ile karışık halde arka elemanlar;
 • Parlak kombine pastel renkler;
 • Bir araya getirilmiş, örneğin, düz ve kaba duvar kağıdı, mat renk ve parlaklık için zaman doku duvar kağıdı farklı avantajlı bir nokta;
 • Mutfak için Kombine duvar kağıtları aynı fiyat aralığında olması ve mutfağı genel tarzı ile kombine edilmelidir.

İpucu: usta güven ve yanlış bir seçim yapmak istemediğini olanlar, onları birleştiren tek koleksiyonundan ve bir firmadan duvar kağıdı-arkadaşları vardır için, üretici duvar kağıdı iki tür birliğini garanti eder.

Duvar kağıdı kullanılması kombinasyonları asimetri etkisi yaratmak bir duvar fotoğraf duvar kağıtları veya 3D fotoğrafı süslemeleri, yatay çizgili geniş dar mutfak, odaklama duvar desen yapılabilir.

, Gölge belirlemek için renk neden duygularınızı, dinlemelisin duvar kağıdının rengini seçerken örnekleri görmek için. Açık renkli duvar kağıdı ile Mutfak iç hep aramızda ve görsel daha taze görünecektir. Karanlık duvar kağıdı ile Mutfak iç küçük bir alan için uygun değildir, ancak daha az çekici görünmüyor.

 • Mutfakta Beyaz duvar kağıdı - Klasik versiyonu, evrensel bir renk ve herhangi tarzınıza uygun, ama biz kolayca renk kirli olduğunu hatırlamak ve kalın bir duvar kağıdı seçin, ya da diğer duvar kağıdı ek olarak bunları kullanmak gerekir.

 • sakin ve dinlenmek için mutfak yardım iç Yeşil duvar kağıdı, bu tasarımcıları ve psikologlara birleşir. Bir oda için en uygun renk hangi çok fazla zaman harcamak.

 • Mutfakta Gri duvar herhangi bir renk ile birlikte oda daha geniş hale. değil donuk gri duvar kağıdı, mutfak mobilyası cephe parlak olacaktır eğer oda papered.

 • Mobilya olumsuz etkisi olmayacak mutfak iç Bej duvar kağıdı, o klasik sessiz renktir konfor yaratır.

 • Mutfakta kemer sıkma ve istikrar etkisi yaratmak Brown duvar kağıdı, nadiren sıklıkla duvarlar için kullanılır - krem.

 • Mutfakta Pembe duvar kağıdı renkli ahşap mobilyalar ile kombine iç havalı ve yumuşak bir hale getirir.

 • zıt duvar kağıdı ve beyaz mobilyaya uygun ek olarak mutfakta Siyah duvar kağıdı.

 • Mutfakta Mor duvar kağıdı koyu tonları, altın desenleri ile kombine mutfak parlak ve sakin bir tonda istenmeyen bir durumdur.

 • mutfak iç Sarı duvar kağıdı bir duvar vurgulayan uygun iştah ve iletişim kurmak için arzu uyanır. Zaman parlak sarı göz suşunun bir fazla ortaya çıkar.

 • Oda geniş hale mutfakta Mavi duvar kağıdı, iştahı azaltır ölçülü ve şık görünüyor;

 • Turuncu duvar kağıtları iştah ve aktivite uyandırmak. Sıcak tonlu renk bir ülke evde bir mutfak dekorasyon için, bölge öğünde uygun mükemmeldir.
 • Mutfakta Mavi duvar kağıdı deniz ile ilişkili, oda geniş olun. karanlık ve kötü aydınlatılmış odalarda için uygun değildir.

Tasarımcılar mobilya duvarları ile birleşti istemeyen olanların mutfak rengi için duvar kağıdı seçmek için tavsiye edilir. renk aynı ise, desenler, renkler, desenler şeklinde bir duvar kağıdı aksan olması arzu edilir.

Mutfak duvar kağıdı için tasarım seçenekleri (iç fotoğraf)

Burada mutfak için fotoğraf duvar kağıdı bulabilirsiniz, tasarım konsepti ve işlevselliği tesislerinde ile kombinasyon varyantları.

Fotoğraf 1. Uzun ve dar oda görsel bir desen, beyaz mobilya ve beyaz tavan bej duvar kağıdı arttı. Koltuk pastel tonlar ve dekore apron iç vurguyu verir.

mobilya eşyasının renkte Foto 2. Duvar kağıdı tarzı birlik, beyaz renk duvar kağıdı ile iyice uyum vurgulamaktadır.

Sönük yeşil zemin üzerine çiçek desenli 3. Fotoğraf kağıdı barış, ışık mobilya duygusu vermek ve benzeri ülkenin tarzında iç dekorasyon için uygun duvar kağıdı vardır.

doku ve renk kombinasyonu 4. Fotoğraf. 3D duvar kağıtları mutfak sağduyulu bej iç kısmında parlak bir vurgu vardır. taş duvar kağıdı görüntüsünü tamamlayacak ve ilgi uyandırmak.

Fotoğraf 5. Hatta küçük bir oda muhteşem olabilir. mutfak bölgeye ayrılmıştır odanın köşesinde duvar kağıdı ve çiçek baskı Nazik rengi.

Fotoğraf 6. "zverinym9raquo ile Kahverengi duvar kağıdı; Baskı ve alt kutuları mor cephe - modern tarzda mükemmel birleşimi.

Karanlık mobilya üzerine bir vurgu ile bej renkte mutfak iç Fotoğraf 7. Yapımı. Masaüstü Companion ahenkli bakmak ve oda konforunu iletir.

Fotoğraf 8. Duvar kağıdı fayans vurgulamak nedeniyle mobilya ile birleştirilmiyorsa alışılmadık dokusuna, mutfağa bir renk idam altında.

Bir hata mı buldunuz? Bir film seçin ve Ctrl + Enter tuşlarına basarak gönderin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 − = 30