fotoğrafın duvar kağıdı iki renk birleştiren

aynı odada kavgalar iki tür nasıl birleştirilir: 35 fotoğraf

duvar kağıdı uyumlu kombinasyonu ev dekorasyonu orijinal duvar kağıdı hala duvarlar için malzemeler arasında öncü bir konuma işgal yapacaktır. İç dekorasyon Bu geleneksel yolu sürekli modifiye ve modifiye edilir. Şu anda, duvar kağıdı ve bunların kullanım yöntemleri çok farklı türleri vardır. biri aynı odada farklı renk ve dokuda duvar kağıdı bir kombinasyonudur. iç bağlantı kumaş Şık ve uyumlu bakarken - okumaya devam edin.

Neden iki renk odasında duvar kağıdı kullanın: fotoğraf ve örnekler

Duvar kağıdı iki tür bir odada duvarların tasarımı hakkında düşündüğünüzde, ulaşmak istediğiniz ne etkisi karar Sazu gerekir. Kişisel amaçlar ve en uygun kombinasyonu ile belirlenecektir.

İç belli bir stil oluşturmanın yanı sıra, mümkün duvar kağıdı dairenin ideal olmayan düzeni ile ilişkili diğer sorunların çoğunu çözmek için. bilmek Odadaki muhtaç farklı tonları ve dokular önemli parçasıdır amacıyla, bazı görsel aldatma için kullanılabilir.

Duvarların eşitsizliği gizleyebilir duvar kağıdı bir arada kullanılması

Neden bir odada duvar kağıdı iki tür birleştirir:

 1. Duvar kağıdı iki tür yardımı ile diğer oda tek bir yerde daha hafif ve daha rahat yapabilirsiniz. Çoğu zaman parlak ve hafif renkler ağlarından bir arada kullanarak bu etkiyi başarmak.
 2. çift ​​duvar kağıdı birleştirerek iç için sesini ayarlayabilirsiniz. duvar dekorasyonu farklı kombinasyonları kullanılırken, tasarım daha gayri ya da tam tersi, ofis olur.
 3. Bu imar alanının - İki farklı duvar kağıtları bir kombinasyonu çözülebilir başka sorun. durumda farklı renklerde veya farklı doku ile duvar kağıdı iki tür birleştirmek daha iyidir.
 4. Ayrıca amacıyla kullanılan duvar düzenlemeleri farklı yapılanmaları görsel tersine, yüksek tavanlı konfor çok geniş alanları vermek, oda daha geniş ve yüksek ya da yapmak.
 5. İki ton duvar kağıdı duvarlarda gizlemek düzensizliklerini ve diğer kusurları yardımcı olur.

Tüm Tarif ettiğimiz sorunlar duvar yetkili kombinasyonu ile çözülebilir. Ancak, sırayla, olumsuz etki elde iç çığlık ve ahenksiz yapmaya değil, böyle bir düzenlemenin tüm detayları bilmek gerekir.

Duvar kağıdı iki tür nasıl birleştirilir: Fotoğraf ve kuralları

Evinizde duvarları Dekorasyon, sizin tercihlerinize ve arzularına dayalı olmalıdır, ancak sonuç değil hayal kırıklığı olduğunu, malzemelerin bir arada seçilmesi temel nüansları dikkate alınması gerekmektedir. Özellikle bu açıklama iki çeşit sizin iç duvar kağıdı kullanmak true.

Duvarların tasarımında malzemelerin yanlış kombinasyonu, çok tatsız sonuçlara yol açabilir. Sonra pahalı duvar kağıdı onarım tüm gösterim zorlanacaksınız çekmek zorunda. Bunu önlemek için, bizim ipuçları yararlanmak öneriyoruz.

Aynı odada yapıştırılmış olan duvar kağıdı, iki tip tarzda kombine edilecek

apartmanda duvar kağıdı farklı nasıl birleştirilir:

 1. kumaşlarda ve yatay çizgili duvar bir kombinasyonunu bitirme oda kullanılarak, görsel alanı çekmek mümkündür.
 2. bir oda genişletmek için yatay çizgili veya yatay sıralar halinde dizilmiş bir desenle duvar kağıdı kullanın. Sadece oda daha yapmak istiyorsanız aynı zamanda, duvarların hepsi parlak renklerle dekore edilmeli, ancak hedef uzun dar koridordan daha düzenli şekil vermek ise, dar karşılıklı duvarlar yatay yerleştirilmiş parlak süslemeleri ile duvar kağıdı ile dekore edilebilir.
 3. Küçük odalar için büyük bir desen ile duvar kağıdı tehlikeli bir kombinasyonudur. Geçerli tek seçenek fotoğraf duvar kağıtları bir arada ve düz kumaşların görünüm sergiliyor.
 4. oda karanlıkta kalmayı dışarı yaparsanız, bunun için duvar kağıdı açık renkler olmalıdır. Parlak güneş panelleri ile soğuk tonlarda ile birleştirebilirsiniz.
 5. duvar kağıdı tarzında birlikte olmalıdır birleştirir. Yani modern ve aydınlık malzemelerin retro kumaşlar kullanamazsınız vardır.
 6. kontrast rengini birleştiren hep birbirleriyle uyum emin olun. Renk kombinasyonları tabloyu kullanabilirsiniz.

Bütün bu kurallar o kadar zor değildir gerçekleştirin. Onların tasarım yeteneklerine güvenen değilse Ancak, örnekler ve başarılı kombinasyonları fotoğrafları kullanabilirsiniz. Ayrıca duvar kağıdı seçimi ile kaçırmamaya, aynı koleksiyondan malzemeyi kullanmak daha iyidir.

Bir odada duvar kağıdı iki tür renkleri birleştirin

duvar kağıdı seçiminde en önemli özelliklerinden biri kendi rengidir. sadece odanın dekorasyonu geri kalanı ile değil, aynı zamanda onun mobilyalar tasarım projesini ön derlemek için gereken kombine duvarlara. Her biri ayrı ayrı yapılması veya uzmanların hizmetlerini kullanmak edilebilir.

Yani, odada olacak mobilya bağlıdır ne kadar parlak duvar kağıdı olabilir. Eğer dolum odaklanmak istiyorsanız, bitiş sakin ve soluk tonları olmalı, ancak açık renkli mobilyalar tercih ederseniz, parlak duvar kağıdı sizin için ideal olacaktır.

duvar kağıdı ve mobilya parlak renklerin Belki bir kombinasyon. Bu durumda, odanın bir duvar doymuş rengi ile yapılır, ve yanındaki mobilya parlak bir parça olarak konur.

oda yapma, bunu, parlak renkli bir duvar tahsis etmek, örneğin yatak alanının baş ve odanın geri kalanı aynı renkteki daha sakin tonları vermek için en iyisidir. Neyse o sessiz zeytin ve çim yeşili bir arada bakacağız.

Duvar kağıdı kombinasyonu odanızın modernliği ve stil verecek

Bir desenli duvar kağıdı en iyi monokrom resimlerinde ile birleştirilmiştir. Bu durumda, malzemelerin her iki tür kendi iplik birleştirerek ki arzu edilir. Örneğin, çizgili duvar bir desenle ve gölge olmadan farklı renkler ya da kumaşta birleştirilebilir.

İlginç bir fikir, bir duvar çizgili farklı resimlerinin yerleştirme olacaktır. Bu tasarım çözümü iç modernliği ve stil verecektir.

Yumuşak tonları oda konfor ve sıcaklık katacaktır. Soğuk renkler gevşeme katkıda bulunur. Aydınlık ve duvarları enerji ve pozitif bir destek, doymuş.

Bir daire vermek için arzularınızı ve tercihlerine bağlı olarak, gerekli wallpapered. Ancak, desen ve renklerin kombinasyonundan kurallarını ihmal etmeyin.

fotoğraf ve önerileri: Duvarlar için duvar kağıdı çift yapıştırılması Biraz

tutkal ile duvar kağıdı bile bir rahip olmayan kimse işleyebilir. Ancak, dikkate alınması gereken bir çok nüanslar vardır. ince geometrik ya da tekrarlanan desenlerle bitirdi duvarlar kendinden renkli tuvaller ya da materyalleri herhangi bir sorun olmamalıdır. Büyük bir desenle duvar kağıdı kullanıyorsanız Ancak, o zaman desen kombinasyonu birlikte yarıya olduğu zor sözde "oturtma" olabilir. Böyle deneyler için, odanızın boyutu için gerekli olandan biraz daha fazla malzeme satın almak daha iyidir.

Her işlemek için senin edebilmek montaj ile

Farklı doku ile birleştiren duvar kağıdı çok sıradışı görünüyor, ama çok dikkat gerektirir.

Bugün, farklı dokular duvar kağıtları büyük bir sayı vardır. Onlar bez, kağıt, cam ve diğer malzemelerden yapılabilir. duvar kağıdı farklı dokular birleştirerek, en büyük sorundur. Birincisi, büyük olasılıkla tutkal farklı gerekir ve ikinci olarak da ağları arasındaki olası eklem süpürgelik ve kalıp çeşitli arkasına saklanmak zorunda olduğunu.

Kombinasyon: Bir odada duvar kağıdı iki tür (video)

duvar kağıdı birleştiren - modern ve çok güzel bir derstir. renkler ve dokular kombinasyonunun kurallarını hatırlayın ve daire tüm aile gururu haline gelecektir.

Aynı odada iki türün Duvar kağıdı tasarımı (iç fotoğraf)

Dikkat, sadece bugün!

© 2017, Vseobalkone.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

nasıl odasında duvar kağıdı birleştirmek 60 fotoğraf fikirler

Bizim daire döşenmiş dikkatini ilk duvarlara verilmelidir. Sonuçta, onlar renk düzenini ayarlamak için, iç temelini oluşturacak. Mobilya ve ek dekoratif unsurlar zaten sonradan yüklenmiş ve tutarlı görünmek için odanın duvarları ile birleştirilmelidir.

Orada daire dağılmış olmayacak ve kendi tesislerinde en büyüğü üzerinde durulacak - oturma odası veya salon. Bu odaya, sen misafirler işten sonra buraya dinlenebilir getirmek ev sineması ya da çay partisi oldu.

Sadece, mağazaya gidip çeşitli seçenekler bakar ve en iyi duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Ama bu sürümde bazı dezavantajları vardır:

 • Eğer bir seçim yapmak oldukça zor olduğu tam olarak ne aradığını bilmiyorum çünkü gözleri bolluk uzaklaştığı ve edecektir;
 • duvar kağıdı oldukça olabilir, böylece seçilmiş yapıştırma sonra beklentilerinizi haklı, Bir merdanenin renk ve tüm duvar oldukça farklı görünebilir.

Nedenle ilk tercihlerine onu ilgilidir ve uygun seçeneği seçin ve ancak o zaman donanım deposunda uygun bir şeyler seçmek gitmek, renklerin kombinasyonu biraz anlamak daha iyidir.

Nasıl desende, aksine, bir duvar kağıdı renk seçmek için

Ilk şey renk düzeni üzerinde karar ve ancak o zaman desen varlığı düşünmek. Sıcak veya soğuk tercih hangi renkleri düşünün.

 • sıcak oda daha canlı ve canlı yapacaktır.
 • soğuk - (dairelik hruschovok veya diğer malometrazhek için özellikle önemli olan) görsel alanı genişletmek için yardımcı olacaktır.

Ama her durumda aksi oda çok havasız veya çok çok daralan görünebilir, sıcak ve soğuk tonlarda arasında bir denge gereklidir.

 1. Eğer İyi aydınlatma, ısı eklemek - bulutlu eğer güneşli oda, bunu biraz soğuk tonları dim.
 2. Ayrıca, bir renk seçerek, akılda tutmak Her gün bunu görecek. Bu ceket parlak olsa bile svetlenkie olsa seçilir ve aşınma havasında ve zamanın her şey dolaba tutmak için yapılabilir. o duvar kağıdı ile çalışmak, bu yüzden sen de, tıpkı rengini seçebilir ve bir sonraki tamir kadar doyum olmuyor olmayacak.

Tek bir renk yeterli olmadığını karar verirseniz, birden fazla seçebilirsiniz birbirleriyle kombine.

(Ve bir veya bitişik bir renk çarkı sektörleri arasında) veya (taban tabana zıt sektörlerden) Bunun aksine, ilgili renkleri birleştirmek mümkündür.

İPUCU: Bir desen ile bir duvar kağıdı kullanmaya karar verirsek - aşırıya kaçmayın, duvarlar göz kesmemeli. Özellikle dikkatle ele alınmalıdır küçük bir dairede çizimx görsel oda özellikle büyük renkli çizimler (büyük kontrast renkler ve ruhu içinde) azaltabilir, (örneğin, khrushchovkas).

Eğer tasarım becerileri güvenen değilseniz, ilgili renklerin bir kombinasyonu (tek renkli veya benzeri) - bu en kolay yoldur! Yanlış gidemem ve böyle bir karar her zaman şık bakacağız.

Bu fotoğrafta, zıt renklerin kombinasyonundan iyi bir örnektir. İşte ahenkli görünür böyle bir kombinasyon önemli bir figür, aynı zamanda düz duvar kağıdı yoktur.

iki türün pokleit duvar olarak (birleştirme)

duvarlarda farklı renklerin kullanımı - Lokal tasarımında son trendleri biri. Bu teknik tesislerinde herhangi bir bölümüne odaklanmak için tasarım değişir sağlar. planlama eksikliklerin düzeltilmesi için aynı renk düzeninde farklı kalıpları kullanarak. Tüm bu yöntemler duvar kağıdı ile mükemmel çalışır: Farklı dokular, renkler, desenler var. Ve sonuç öncesi değerlendirilebilir - duvara yan yana iki rulo yan dışarı rulo. giderek daha popüler iki çeşit duvar kağıdı nedeni budur: modern ve ilginç tesislerine idaet fırsat.

duvar kağıdı iki renk duvarları papering Seçenekler sonsuzdur

duvar kağıdı ve dokular kombinasyonunun Kuralları

Bu durumda, kuralları olmayan açıklık ve daha çok yapamaz olarak renk, desen ve dokuları birleştirirken. Duvar kağıdı iki tür tutunan bir dizi parametre dikkat edilmesi gereken, uyum görünüyordu.

Odanın bu karakteristik desen türü seçimi belirler, ve büyük ölçüde doku ve renk ile belirlenir. parlak renkler kullanarak, tavan yüksekliğinin en az 2.5 m, orta boy desenli sert doku olmadan duvar kağıdı ise. tavanlar çok düşük ise, durum ışık kombinasyonu yumuşak dokulu veya desenli dikey şerit ana arka plan (çekme, ya da sadece farklı bir renk kumaşı) aynı duvara yerleştirilebilir, ancak daha iyi bunlar iki veya hatta üç içine dağıtmak daha düzeltin.

Dikey çizgili "zam" tavan

Yüksek tavanlar - 3 m ve yukarıda - kökten farklı bir yaklaşım gerektirir. İşte tam tersine geniş gergin büyük bir rakam gerektirir. (Ayrıntılar aşağıdadır), üst ve alt devre farklı renkler kullanarak, yatay bölme duvarları kullanmak mümkündür. Bu tasarımın modern görünüyor - o hala klasik yöntem - renkler ve / veya desen seçimi ile çok denemek için gereklidir.

yüksekliği ve genişliği için ek olarak geometri dikkat çekmek. İlk olarak, bir bölgede. oda büyükse, o doymuş veya koyu renkler kullanmak mümkündür. Bu görsel boyutunu azaltmak sağlar. Düz koyu duvarlar Eğer cesaret verici değil - parlak büyük resmi ile koyu tonlu duvar kağıdı bulun. Genellikle bu bitkisel motifler, ortak çıkarma veya geometri.

Yatay çizgiler oda daha geniş hale

Tüm benzersiz küçük odalarda zıt: açık renkler kullanmak. Küçük, çok belirgin değil - doku, orta ölçekli, figür edin.

İkincisi, geometri değil dikkat edin. oda uzun ve dar ise. Bu durumda, pozisyon iki tip duvar kağıdı kaydeder: kısa duvar tutkal hafif ve onların parçası köşeyi "geliyor". Bu nedenle görsel geometrisi hizalanır.

uzak duvar gibi, duvara duvar yaklaşımına daha yakın kaynaklanmaktadır

dar Odaya giriş uzun taraflarından birinde ise kullanılan alımı vardır. Daha sonra ters duvarının orta, köşeler kısa tasarlanmış aynı duvar kağıdı üzerinde yapıştırılır farklı bir renk ayrılması gereklidir. uzay algısı dramatik değişecek: artık bu kadar uzun görünecek.

Genel olarak, iki tip Duvar Kağıdı doku ve kumaş kalınlığının dikkatli seçimi gerektirir. birleştirildiğinde malzeme ağının aynı tip kullanım için tercih edilir. Hala özellikle böyle bir yerde sayılmaz: kenetlenme sadece köşelerde yer alırsa kalınlığı ve doku dikkat etmezler tarafından, bu mümkün. Bağlantı düz bir duvara köprücükleri Ancak, kalınlık farkı geçiş vurgulamak için kullanılmalıdır. Çok abartılı bir kural olarak görünüyor.

doku açıkça ifade edilirse, refakatçi duvar kağıdı aynı veya çok benzer olmalıdır

Başka bir nokta. Hala farklı türde kumaş tutkal karar verirlerse, bunlara karşılık gelen yapışkan için kullanılan gerekir. Örneğin, için ilgili temelinde duvar kağıdı dokunmamış - kağıt üzerinde - senin. Bununla birlikte, kaplama göre - vinil ve yapısal kumaş - akrilik bir tür - başka. Sen gezmeye almak istemiyor musunuz? jenerik satın alın. Bu bileşimler bulunmaktadır.

Oda çok açık veya çok monoton ise iç mutlaka tüm duvarlarda koyu duvar kağıdı kullanmayın, ortaya çıktı. Sen, karanlık pencereler karşısındaki duvarın üzerinden yapıştırmak gerisi parlak olacaktır sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak, oda çok daha hafif olmayacak ve karanlık duvarlar tarafından oluşturulan baskıcı atmosfer kurtulmak.

Pencerenin karşısında Koyu duvar odası koyulaşır

Bu yöntem çalışır, ve tersi: pencere karşı duvarda açık renk oda yeterince pokleit kumaş aydınlatmak için. Çok daha hafif olacak.

Bir "saf" form veya bir defada iki veya üçünün birleşiminde kullanılabilen iki tür duvar kağıdı çeşitli yöntemler vardır. Size özel olmak istediğinize dair iyi bir fikir önemlidir.

Muhtemelen herkes dikey çizgili bir görsel tavan yüksekliğini artırmak vermek bilir. Ve bant mutlaka düzenli olmak zorunda değildir. boyalı veya loş, ancak algılanabilir deseni - diğer ise bir duvara Modern yorumda, duvar kağıdı çizgili edilebilir.

nedeniyle dikey olarak yerleştirilmiş süs tavanlar daha yüksek görünmektedir

Ama bunu her zaman yok. Dikey çizgili farklı duvarlarda dağıtılabilir. düzenli aralıklarla tekrarlanan - Ve onlar düzenli olabilir. Eğer fotoğrafta görebileceğiniz gibi, farklı duvarlarında aralık değişebilir.

kağıdı için Yöntemler: sırayla değişen dikey çizgiler

renk veya desen - bantlar farklı olabilir. duvar kağıdı bu kombinasyonun doku anlaşılmaz bir Hodgepodge almamayı, aynı olmalıdır. Böyle bir kombinasyon için bir koleksiyon ile çalışmak kolay yoldur. Aslında çoğu kampanyaları birbirleriyle kombine bazı çizimler, üretmek olmasıdır. Kural olarak, bir kaç pulları. bir koleksiyonda, iki ya da üç düz arka plan ve çizimler ile birkaç seçenek vardır.

Aynı duvar kağıdı koleksiyonu renklerin ikinci seti

Yukarıdaki ve aşağıdaki resimde gördüğünüz koleksiyonundan üç duvar kullanımının bir örneği. kombinasyon neredeyse mükemmel - onlar başlangıç ​​üretimden önce uyumluluk için defalarca kontrol edildi. Bu arada, diğer resimlerin çoğunda, duvar kağıdı, tek bir koleksiyon olarak birleştirilir. Normalde çok zor Sadece farklı dokular bir araya koymak.

Üç tür duvar kağıdı

Dikey kombinasyonuyla tavan yüksek hale getirmek için ilginç bir hile var. gruplarından biri tavana "geliyor". Bu durumda, geçiş sınır daha büyük bir hacim duygusu veren bulanık.

Tavan bulanıklık, şerit

bantları için konum prensibi biraz daha net, biz bir grafik görüntüdeki çeşitli seçenekler sunuyoruz. yukarıdan bakıldığında yapılan çizimler.

İki çeşit pokleit duvar kağıdı olarak

Bu bir kazan-kazan seçenekleri olduğunu her zaman bir "oyun" nin koleksiyonundan tablolar seçimi. İki tür duvar kağıdı muhteşem olacağını garanti gerekiyorsa - Bu şemaların birini kullanın. Duvarların tasarımı her seferinde mükemmel sonuçlar binlerce kez test edilmiştir ve ne zaman.

tasarım klasikleri isnat edilebilir Resepsiyon,. Uzun bir süredir kullanılan ancak renkler ve dokular mevcut fazlalıkla yepyeni bir sesin var olduğunu. Bu teknik genellikle küçük alana sahip odalar, ancak yüksek tavanlı kullanılır. "İyi" etkisini çıkarın ve odanın yatay bölünme olur. Bu sadece oda çevreleyen yatay şerit olabilir. Genellikle pencere eşikleri ayarlamasına bağlıdır ve genel olarak üç bölüme düzlemi bölünmesi ile gerçekleştirilir ve alt ya da üst üçte birlik bölümünde yer alabilir.

duvar kağıdı yatay çubuk

Bu kural genellikle bozuldu: bazen grup bazı dekoratif öğeler asmak, göz hizasında ve bu düzeydedir. Genellikle çok iyi görünüyor. Bu teknik koridorları ve koridorlar tasarımında yaygındır.

Genellikle koridorlar tavan görsel yüksekliğini azaltmak için gerekli

alana bölünmesi yukarı doğru uzanır ve edebilir. ışık - Geleneksel olarak, alt kısmı koyu renkler, üst dışarı yapılır. Ama bu kural ihlal edildi. Örnek - Aşağıdaki fotoğrafta.

kuralların ihlali da ilginç olabilir

Yatay bölünme iki çeşit duvar kağıdı arkadaşı kombinasyonu geleneksel çeşitleri:

 • taban (1/3) - çizgili kağıdı. En - bir renkli veya küçük şekilleri;
 • İniş - 1/3 - ince desen, üst - En büyük tuğrası veya monokrom;
 • kadar monokrom - büyük çekme altındaki 2/3.

yatay bölümü ile geleneksel bantlama - bir seçenek

aynı odada farklı renklerin Duvar Kağıtları kullanılır ve gerekirse imar vurgulamak. yemek ve dinlenme: Örneğin, bu şekilde bir stüdyo dairede farklı fonksiyonel alanları ayırmak.

Dinlenme alanında büyük resim duvar kağıdı ile tahsis edilir

Aynı prensip, fidanlık uygulanabilir. Bu durumda, iki türün duvar kağıdı oyunun ayrı parça, bir yatak, bir masa için kullanılır. İki çocuk kreş yaşayan Ayrıca, gelişi. Aralarında rekabet, orada sadece mümkünse aksi çatışmaların sayısı artabilir.

Farklı duvar kağıdı kullanarak İmar çocuğun odası

İşte bu kombinasyonda farklı dokular kullanımına olanak sağlamıştır. Ama onların kalıp bölümü çok nadiren kullanılır. Ya köşelerde katılmak deneyin veya kavşak muhalif görünmüyor böylece duvar kağıdı almak için.

Kutular veya dekoratif uçlar

onlar çok pahalı ve sadece üst sınıfa mevcut oldukları için kumaştan yapılmış ve bir "çerçeve" onları paketlenmiş edildi kez farklı duvar kağıdı uzun süre aynı odada yapıştırılan ama. Ama yine zamanla de oldu: panellerin şeklinde iki tür duvar kağıdı. Ve bu nedenle bugün kabartmalı veya versiyonlarını dokulu film baskı patı kullanılarak, klasik iç süsleyin.

Klasik mekanın tasarımında kullanılan duvar kağıdının Paneller

Eğer izin verirseniz diğer renklerin tarzı elemanları kalıplama çerçevesinde çıkarmak. Bu düzenleme klasik iç içine veya Provence, ülkenin tarzında mükemmel uyum sağlar.

Modern, örneğin - Bu paneller ve muhtemelen daha modern tarzlarda. Aynı koleksiyondan veya duvar kağıdı "beden" kesilen - Ama sonra çerçeve aynı renkteki sınırından yapılabilir.

Modern bir iç farklı renkteki duvar kağıdı duvar

Başka bir seçenek - niş yapıştırmak için. Bu durumda, desen ve doku, tarzında seçilmiş yanı sıra diğer kayıt altında.

duvar kağıdı için ilginç seçenekleri: farklı bir renk niş

Ve bu durumda bir koleksiyondan duvar kağıdı kullanmak en iyisidir. Profesyonel bir dekoratör deneyimlerini veya sezgi kullanarak pick up, ancak amatör içinde mümkün olmayabilir. Tek bir koleksiyon kullanarak riske atmak istemiyorsanız.

Bu tekniğin iki prensip uygulama vardır. İlk - çirkin düşünün bazı eleman dikkatini aktarmak için gereklidir. Örneğin, düzensiz duvarlar. Bazı dairelerde, bunlar eğimli edilebilir. zıt duvar desenli veya olmadan, farklı bir renk duvar kağıdı yayarlar sarılmak etmedi bu gerçeği aramak için. Onların dikkatini çekmiştir önemlidir.

Farklı duvar duvar yapıştırma: Ayrı vurgu

İkinci yöntem - iki türün duvar kağıdı iç ne anlama nesneye dikkat çekmek için. Yatak odalarında bir yatak veya duvar karşısında ya sıklığıdır. Ardından vurgulamak isteyen biri (yatak odasında duvar kağıdı seçimine, buraya bakın). mutfak genellikle tablo izole edilir ve - bu şekilde yemek alanı oluşturur. Bu - kısmen imar parçası, - vurgu. Yine de, hatta mutfak alanı dikkatini dağıttı.

Bazı mobilya parçasının yakınında Accent duvarları - iki renkli duvar kağıdı pokleit için eğlenceli bir yol

Bizim oda yüksek tavanlı günah değildir, tüm araçlar iyidir çünkü: bu seçenek ve daha yaygın olmasına rağmen Aslında odak yalnızca dikey, şerit yönlendirilmiş edilemez. aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi ya da duvarın bir kısmını, - yüksek oda odak geniş yatay şerit olabilir.

Derhal iki adım ve farklı renklerde ve farklı dokular

Bazı bölgelerde duvarlar veya niş taşıyan öngörüleri yoktur. Genellikle gizlemeye çalışırlar. Bunu yapmak tamamen isteğe bağlıdır. başka bir renk duvar kağıdı alanını vurgulama, oda kişilik verecektir mimari vurgulamak, dönüştürülebilir.

iki şekilde duvar kağıdı: taşıyıcı duvarlarının "kalıntıları" hareket avantaj haline getirilebilir

Genel olarak, aynı odada farklı renklerde nasıl pokleit duvar kağıdı seçenekleri sonsuzdur. İstediğini seç ve ona daha fazla fikir yapmak için aşağıdaki farklı fotoğraflarla bir bölümü vardır.

iki tip duvar kağıdı: Fotoğraf fikirleri

Bir odada üç renk duvar kağıdı tek koleksiyon kullanmak daha iyidir

şerit sadece katı yüzeylerle, ancak bir model ile birleştirilir. Iç aynı renklerde olduğu önemlidir

Parlak bir monoton iç topuk - druh türlerini duvar kağıdı için ideal

Fotoğrafta iyi eşleşti bir odada farklı duvar kağıdı vardır, renk tekstil tekrarlanır

Duvar kağıdı iki tür odaya üzerinde Yapıştır? Kolay! Ve üç?

Farklı renkler kullanarak bölgeleşmeyle - kanıtlanmış bir yoludur

"Römork" etkisini çıkarın - Duvar kağıdı üzerine yapıştırmak öne uzun duvar bölümü, kırmaya

Üç farklı türde: Seçenekler duvar kağıdı yapıştırma kombine

Dikey çizgili tavan "onların yükseltmek"

çocuk duvar kağıdı alakalı da iki çeşit

Duvarın Keyfi bölünme - Başka ilginç bir yaklaşımdır

Gelenekler ihlal: çakmak üst alt kısmını

Masaüstü Companion her zaman birlikte iyi gider

Nasıl orijinal pokleit duvar kağıdı

Vurgu - kestane rengi duvar. Benzer şekilde dikkat çekiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

60 + = 65