Yatak odası fotoğraf fikirleri duvar kağıdı kombinasyonu

Contents

Yatak odasında Tasarım duvar kağıdı: bir arada - iç fikirlerin 40 fotoğraf

yatak odası için duvar kağıdı odanın düzenlemenin en önemli yönüdür seçin. uyku için oda konforunda derecesi kişinin psikolojik sağlığı üzerinde doğrudan bağlı olduğu Ona göre ciddiye alınmalıdır. Rahat boşluk sipariş düşünceler koymak zor bir gün sonra dinlenmek için izin verir. Bir yatak odası iç kısmında duvar kağıdı sinir sisteminin maksimum gevşeme için elverişli sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Genellikle yatak odasında duvar kağıdı tasarımı seçerken de dikkat edilmesi gereken bir ofis ile birleştirilir. Eğer tasarımda basit yönergeleri izlerseniz Verimlilik önemli ölçüde artmıştır olabilir. Uygun kumaş alanı değiştirebilir ile de, görsel olarak azaltmak ya da alanı büyütür. Odanın görünümünü insanın ruh hallerini olacağından, daha sonra duvar kağıdı ile dekorasyonun temel yönlerini sunuyoruz.

Piyasadaki ürünlerin çeşitliliği kafasını herhangi bir şekilde açabilirsiniz. gezinmek için, yeterli sınırlarına kendiniz için daraltmaya gerek. Bu sınıflandırma, uygun kumaş hızlı algılama ile elde edilebilir.

Aşağıdakiler dikkat etmek gerek Anahtar yönleri:

 • Malzeme duvar kağıdı;
 • yapıştırılması Özellikleri;
 • Bir mobilya grubu kombinasyonudur;
 • Odanın tarzı;
 • Renk Duvar kağıdı;
 • odadan çıkar Yan ışık,;
 • duvar birleştirmek için seçenekleri;
 • Moda trendleri.

Ayrıca bazı kuralları öğrenmeniz gerekir, profesyonel tasarımcılar tarafından işin uzun yıllar çalıştı:

 • yatay çizgili kağıdı görsel yüksekliğinden daha küçük yer açmak;
 • görsel olarak dikey çizgiler alanını küçültmek alan miktarını azaltmak;
 • Bu tür bir eşkenar dörtgen veya yamuk gibi model elemanlarının kullanılması, bir boşluk genişletme olanak sağlar;
 • Küçük yatak odaları geniş, zıt desenli koyu duvar kağıdı kaçınmalıdır;
 • Büyük desenli duvar kağıdı geniş dördün sahip bir odada kullanılması önerilir;

 • Yetkili imar yaklaşımı renkli kağıdı veya dört duvar bir parlak seçimi arasında yumuşak geçişler kabul;
 • Mükemmel bir etki güven hissi vermek sınırları, kullanımı yoluyla elde edilebilir;
 • Güçlü bir hamle yatak başının yakınında vurgu duvarı oluşturmaktır. Burada açık renkler ve kontrast desenleri kullanmak için izin verilir.

bir model olan ve olmayan duvar kombinasyonu

malzemeye bağlı olarak sınıflandırılması daha emin resimler arasında gezinmek sağlar.

En popüler piyasada Aşağıdaki ürünler olarak kabul edilir:

 • Vinil. PVC'den imal - yıkanabilir duvar, bir iç katman, bir dokunmamış ya da kağıt olabilir, ancak, dış sınıf adını verdi. dayanıklılık, neme dayanıklılık ve montaj kolaylığı - Bu tabaka örneğin duvar kağıdı mükemmel performans sorumlu olmasıdır.

 • Post. Önceki sınıfından, genellikle ince gözenekli vinil ile temsil edilen, dış tabaka içinde farklılık gösterir. bir baz olarak, sırası ile, ara astarı gerçekleştirir. Bu yükleme, belirli bir kolaylığına neden olur: yeterince yapışkan bağlayıcı, kuru kumaş düzgün trim duvarlarında sadece koymak. Buna ek olarak, yüzey üzerinde yapıştırılan çeşitli kusurları gizlemek edebiliyoruz.

 • Kağıt. İmalat kağıt hamuru kullanılır sadece olmasından kaynaklanmaktadır ve nemli hava akan edebilen çevresel saflığı geleneksel duvar kağıdı. Binaların tamamlanması ayrıca herhangi karmaşıklığı farklılık ve uzun bir demokratik düzeyde kurulan maliyeti değildir. duvar tek dezavantajı daha kısa bir ömrü ile sonuçlanan su direnci düşük bir oranı vardır.

 • Tekstil. vinil gibi, katmanlıdır. baz aynıdır, ancak, dış tabaka bir tekstil kumaştır. değişebilir Kumaş malzemesi - pamuk, yün, ipek, vs. Doğal bileşen doğrudan duvar kağıdı performansını, hem de maliyetlerini etkiler. Bu da estetik bir görünüme sahip ve odada bir harika bir atmosfer yaratmak olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak montaj çalışmaları bazı karmaşıklığı sahiptir ve tekstil aktif toz "elde eder".

 • Sıvı duvar kağıdı. Onlar nispeten yeni bir eğilim vardır, ama zaten kanıtlanmış. Güzel malzeme duvara monte etmek son derece kolaydır ve performans yatak odası için sadece uygundur.

Diğer avantajlar arasında ses emilimi not edilebilir. Çok önemli bir faktör çocuklar hala ailesiyle yaşayan zaman.

duvara malzemesinin uygulanması için bir yöntem hiç ek yeri ve lokal mekanik hasar düzeltme olasılığı anlamına gelir.

Linkrust. olağandışı severler için ilginç bir seçenek. Muhteşem desen katı mum, un ve tebeşir temelinde yazılır. Duvara monte ettikten sonra, onlar dayanıklılık sağlamak için ek bir katman kapak gerekir. Biraz korkuyor malzeme linkrustovy sıcaklık dalgalanmalarının kontrolünü kutlamak onları bakmakta kurallarına arasında,.

Seçim mobilya türüne bağlı olarak

mobilya seti de iç tasarım belirleyebilir olduğundan, daha sonra bu oyuncuların uyum birleştirmek gerekir. mobilya tonda duvarlarının Uygun renklendirme gerçek konfor hissi yaratacaktır.

Böylece, yatak odası mobilyaları ışık, belirli şartları duvar kağıdı şartıyla. Küçük bir alana sahip bir oda için boş alan aynı miktarda bırakacak açıklık ürünleri, gerekir. Aksi takdirde oda mühürlü kutular şeklinde kaygı yaratmak için bir riski vardır. Beyaz, zeytin, kayısı ve altın bej tonlar için en uygunudur. yatak odası alanı, dolaşmak için izin veriyorsa, o kullanmak mümkündür koyu duvar kağıdı ile bir kontrast olur.

Burada tek sınırlama sağduyu ve renkler sıcaklığın birleşimini olduğunu. Soğuk tonları soğuk ile birleştirildiği zaman. Aynı şekilde, sıcak beslenen.

Yatak odası karanlık mobilya olduğunda, bazı senaryolar biraz daha. Ancak burada da, sıcaklık renk bilmelidir. Genellikle koyu süit sıcak bir rengi vardır, nedenle aynı sıcak sesleri ve duvar kağıtları kullanılması önerilir. Bu kahverengi, kumlu veya zeytin renk varyasyonları çeşitli olabilir.

duvar kağıdı seçmek için stil Etkisi

Modern. Bu stil için bir duvar kağıdı seçerek özel gereksinimleri vardır. Onlar diğer birçok aksesuarlara fon olarak hizmet vermeye moda, ama görüntüde oldukça sade olmalıdır. Art Nouveau yükümlülüğünün tarzı bunu çünkü aynı zamanda doğal, çevre dostu malzemeler kullanmak gerek hatırlatarak değer. Nasıl uyum, tezat oyun veya ince bir arada olacak - bu sahibine kalmış. Önemli olan - bir denge sağlamak ve düpedüz hatalarından sakınmak.

Provence. Bu rustik tasarım tarzı ışık mobilyalar, pastel tonlar yaygınlığını yanı sıra çeşitli tekstil bir bolluk varsayar. İl duvarlar için mükemmel - sarı, krem, kum, zeytin ve mavi tonları: Bu nedenle, duvar kağıdı seçmek için renk paleti geniş yeterlidir. Şeklin varlığı ile ilgili olarak, ev tekstil ürünleri dikkat etmek ihtiyaç vardır. onlar yeterince ince desen varsa, o zaman duvar kağıdı üzerine tekrar ettiğinden açıkça belirler. Daha iyi Engelli Bireylerin renkli bir fon olarak hizmet etmek bırakmak.

iki tip Duvar Kağıtları: Düz ve çiçekli

Loft. Resepsiyon iç trim bozulmamış biçimde küçük bir kısmını korumak için olan ve bu tür bir özelliğidir. Ancak, tasarımcılar genellikle kullanmışlardır taklit bozulmamış yüzey malzemeleri (yapay tuğla, taş sahte). Bu tuğla çok kaba görünüyor beri. sessiz sesleri idam duvarlarının bir parçası. Işık duvar kağıdı üzerine Desen kolay soyutlama geometri izin verilmedikçe, kaçınılmalıdır.

Duvar kağıdı 2 türleri: desenli Kayar

Ülke. duvar Amerikan tarzı elbise sıcak tonlarla By. Bir kafeste eğlenceli renklerin Belki kullanımı ancak çok küçük değil. Daha sonra tamamen başarısız dinlenmek çünkü Ayrıca, sıcak renklerle aşırıya kaçmayın. Gözler, görsel bir sıcaklık kaynağı haline çarpmak. Birkaç sessiz, tek renkli duvar kağıdı kullanılması önerilir. Şekil kendine dikkat çekmek gerekir.

Japon tarzı. Bu doğrultuda karakteristik özellikleri kısalık ifade, çekingen dekorasyon ve nötr renkleri kullanmak. Yükselen güneş etnik motifleri ile doğal malzemeler duvar kağıdı kullanılması önerilir.

Classic. Bu lüks, saygınlık somut bir örneğidir. daha emin sahibi, koyu üstünde duygu ve derin onun sesi duvar kağıdı alabilirsiniz. Bir parlaklık kullanılması önerilmez olması dışında herhangi bir kısıtlama vardır. Daha süslü, tekrarlanan desenli mat ürünler tercih vermek.

Minimalizm. Bu tarz Ascetic ilkeleri Şekilde tasarruf düşündürmektedir. Herhangi bir resmin olmadan Hoşgeldin renkli duvar kağıdı ince doku. Eğer asidik tonları kaçınmalısınız dışında renk paleti, ciddi gereksinimler değildir. Başka bir seçenek duvarlarından birinde tekrarlama tarzı kocaman görüntünün kullanılmasıdır. Bu eleman kalanını hakim, vurgu duvarlar olarak görev yapacak.

Mavi. İnce cihaz ruhu ile Göksel umutsuz romantikler için tipik tonları, ve insanlar. Bu ışık ve ışık renklerinin sakinleştirici özelliklere kaynaklanmaktadır. Kesinlikle kişi üzerinde herhangi bir baskı olduğunu. sınırsız mavi görsel alanı artırır olarak, küçük bir alana sahip yatak odası için renkleri olarak kullanım için tavsiye edilir.

Yeşil. Oldukça popüler yatak odası tasarımında renk, hem de dinlenmek ve ruh halini iyileştirmeye yardımcı olur. Nedeniyle doğal kaynaklı olması, yeşil olumsuz düşünceler mücadelede büyük bir araçtır. O karmayı temizler ve odada bir kuşatma atmosfer yaratır.

Kırmızı. Bu kendine güvenen ve kendi kendine yeten insanlar için bariz bir seçimdir. Onun seçimi açık renklerle yetkin kombinasyonu Ancak, bunun için, oldukça riskli kabul edilir, oldukça etkileyici bakabilirsiniz. kırmızı hakimiyeti şüphe edilemez.

Mavi. Soğuk renkler atıfta ama bir yatak odası tasarlamak için izin verilir. Çok aktif kişi aniden sakinleştiriyor Bu yatıştırıcı etkileri nedeniyle. mavi küçük bir yatak odasında olarak kare alma büyük bir alanı, görsel alanın bir bölümünü almak, eğer sadece gerekli kullanın.

Siyah. onun derinlemesine insanın üzerinde baskı çünkü yatak odası için Tartışmalı seçim. Diğer açık renklerle tarafından etkisiz hale getirilmelidir. Aksi takdirde mistik bileşen sahipleri ile kötü bir şaka ve uzun süre ruh bozabilir.

Beyaz. başka bir renk ile kombine edilebilir üniversal çözelti. Bu açıklık ve anlayış sembolize eder.

Sarı. O en diğerleri için mükemmel bir ortak yapım benzer niteliklere sahiptir. Nedeniyle spektrumu ısısının, sarı doğal ışık zayıf kaynağı ile yatak kullanılır. Küçük alanlarda kullanım için idealdir.

Kahverengi. Bir yatak odası tasarımı ihtiyacı söz konusu olduğunda kakao çekirdeği rengi tüm tasarımcıları arasında tartışmasız lideridir. Tüm insanların sinir sistemi üzerinde çikolata yararlı etki tonları ve gevşemesini sağlayın.

Renk ürünlerini bitirme ve birleştirme

yatak odası penceresinin bir güney bakan açılıyor, bu doğal ışık yeterli bir miktarını gösterir. Böyle bir durumda derin bir karanlık tonlar duvar kağıdı üzerine seçim durdurmak için izin verilir. Bunlar çikolata, pişmiş toprak, mor varyantları içerir. Pencere kuzeye bakan ise, bitirme ürünlerin sadece sıcak renkler seçmek için tavsiye edilir. Bu kahverengi mor tüm güneş tonları, olabilir.

Meraklı tasarım kursu yatak iç kombine duvar kağıdı kullanılmasıdır.

Bu nasıl olabilir için çeşitli seçenekler söz konusudur:

 • Yatay kombinasyon. Bu birbirinden ayıran duvarların imar anlamına gelir. üst kısmı parlak, sessiz tonları alır. düşük model doymuş bir duvar ile karakterize edilebilir.
 • Dikey. imar tasarımcıların Klasik teknikleri yatak başlığı ile simetri dikey çizgili lehine. Ne zaman sınırın çizgi genişliği mobilya ürünlerini tekrarlar. bantların uzunluğu ilişkin kısıtlamalar hatta tavan geçebilir, yoktur. Özel bir gereklilik yoktur, ve rengine.
 • Yerel ekleme. Genellikle mobilya parçaları yakın kullanılmaktadır. Bu bir yatak ve bir başucu masa ikisi de olabilir. Özel parıltı renk ekleme ekli çerçeveleme baget ile ayırt edilir. formun kendisi için zor şartlar hiçbir ekleme, ama leke olmaz.
 • Dağılma nişler. niş sakral nesnelerin yerleşimini planlı değilse, boyama duvar kağıdı ana stil temelinde seçilmelidir. Yani yatak odası iç tasarım kalanını özellikleri aynı dekor kullanır vardır.

Farklı tonlarını kullanarak tek tip doku duvar kağıdı sürdürmek önemlidir.

Bu klasik sebze içsel desenleri Nouveau, hacimsel geometrik soyutlamalar ve siyah beyaz büyük desenleri sayılabilir. İkincisi, normalde resim filmi yıldızlı veya geçmişin spor içerir.

Ayrı ayrı, bireysel Photowall artan popülaritesi unutulmamalıdır. Genellikle yatak başında, sadece odanın bir tarafına yerleştirilir. Fotoğrafı kapatmak etmemek için bu, mobilya diğer elementlerin duvarları yakınında yerini önler. Duvarların kalanı uyum içinde ve bir yatak odası tasarımı vurgu duvarı vurgulamalıdır.

Yatak odası iç için bir duvar kağıdı seçmenin önemi küçümsenemez. Onlar ustaca sahibinin ruh halini değiştirmek ve uykuya hafifçe pişirin edebiliyoruz. o profesyonel tasarımcıların basit ipuçlarını ve fikirleri takip etmek önerilir böylece aşırı ışıklandırma, keyifli olmalıdır.

Yatak odasında duvar İlk 3 seçenek: fotoğraf ve tasarımın birleşimi

duvar kağıdı farklı tonları birleştirerek, maliyetin minimum orijinal iç alabilirsiniz modern tarzı karşılama yaratıcılık ve ilginç fikirleri öylesine Katı ve sıkıcı tasarımlar, moda artık oldular. Duvar kağıdı yanı sıra bunların kombinasyonu farklı renk ve doku kullanımı ilginç kombinasyonlar elde etmek ve odaya kusurları düzeltmek için değil, aynı zamanda dekorasyon veya mobilya belirli bir nesne üzerinde dikkatini sadece verir.

yatak odası için kombine duvar kağıdı Tasarım: Fotoğrafı

İyi seçilmiş tasarımı sadece, oda hakkında doğru şeyleri vurgulamak ışık, sıcaklık ve konfor onu eklemek değil, aynı zamanda ana belirli doğasını vurgulamak olmaz.

Seçip yatak odasında bir duvar vurgulamak, sen bir fotoğraf ya da ilginç dokunun tasarımıyla duvar kağıdı kullanarak, o kadar parlak renkler ve geometrik desenler uzun olabilir. Kombine duvar kağıdı yatak odası süslemeleri ve romantizm verir.

Duvar kağıdını kullanarak, daha parlak ve daha etkileyici hale yatak duvarlardan birine odaklanabilir

yatak odası çocuk sayısı için gereklidir, yoksa görsel alanı dağıtmak yardımcı olacak farklı duvar kağıdı kullanarak, küçük bir çalışma alanı oluşturmak için gerekiyorsa.

yatak odasında pokleit ve yeniden boyamak veya farklı bir resim uygulayabilirsiniz savaşlar dahil kombinasyonunu takdir iştahlı insanlar ve taraftarların sık düzenlenmeleri - Sadece fidanlık içinde duvar kağıdı birkaç çeşit kullanımıyla haklı edilecektir.

yatak odası pastel tonlar sopa, bu nedenle uyku vermiyorum mizaç heyecanlandırmak olmayacak olanlar, birleştirmek, ama tersine, sakinleştirmeye ve odasına sıcaklık vermek için daha iyidir.

Çocuk odasında duvar kağıdı birleştiren böyle bir dünya haritası şeklinde duvar kağıdı duvarları birinde pokleit gibi seçenekler, çeşitli gelebilir

yatak odası için duvar kağıdı birleştirmek için seçenekler: Fotoğraf

en muhteşem ve kazan-kazan güzel duvar kağıdı üç tür arasında kullanılan varyantlardır.

 1. İlk olarak en muhteşem ve güzel duvar kağıdı ile kara olmalı, bu 3D tasarım varlığı ile bu uygun duvar kağıtları veya duvar kağıdı için en iyisidir. Onlar odanın tüm dekorasyon olmak ve küçük ayrıntılara dikkat çekecektir. asıl çiçek motifleri olacaksa, birbirlerine çiçek bir vazo içinde özdeş dekor kullanarak veya benzer desenli çarşaf satın çoğaltmak kolaydır.
 2. İkincil birinci versiyonunda olduğu gibi, bazı renk veya benzer özellikler tekrarlanır duvar kağıdı, olmalıdır. biz başarmak için yönetmek durumunda istenen etkinin konforun bir kombinasyonu ve uzayda uyum duygusu olacaktır.
 3. gri ya da süt beyazı kahve, bej, - duvar üçüncü bir düzenlemesi nötr tonları olan, temel olmalıdır. Bazen böyle küçük ve koyu tonlu figürü üzerinde duvar kağıdı uygulamak için kabul edilebilir, ama nalyapano görünmemeli ve ana konuya ayrı olmayacaktır.

En iyi birleştirerek duvar üçten fazla türleri kullanmak

Duvarların düzensizlikler, küçük çatlaklar - kombinasyonu ve teknikleri farklı türde kombinasyonu ve minör odasında kusurları gizlemek için izin verir.

Duvar üzerindeki desen doğru kombinasyonu

Düzgün duvar kağıdı üzerine desenleri birleştiren, bunlar bir kişinin üzerinde olumlu hem de olumsuz etkileri olabilir. mevcut piyasa desenleri, çizimler ve fotoğraf tasarımı farklı geniş bir yelpazede anda, hoş bir atmosfer ve odada stil hissi yaratır.

Düzgün görüntülerin her türlü birleştirmek için, belirli kurallara uymanız gerekir:

 1. En mağazalarında, onlar konuda gelirse, bu doğru bir kayıt oluşturarak, gölgelerle renklerin benzer serisini satın almak en iyisidir, belli türde bir koleksiyon ve duvar tipi vardır.
 2. ilginç desenleri oluşturmak için maliyetli seçenek bir şablon ve özel renkler kullanarak hangi, sen sadece ilginç resimler elde edebilirsiniz, ama aynı zamanda bu büyüleyici hikaye yeniden düz duvar kağıdı satın almaktır.

renk kombinasyonu seçerken aynı koleksiyonundan duvar kağıdı olarak dikkat etmek en iyisidir

Fikir projeksiyon veya kemerin ayrı eleman tahsis etmek olsaydı, o duvar kağıdı gereksiz parçaları üzerinde para harcıyorsun önlemek için yardımcı olacaktır, doğru bir şekilde ölçmek gerekir.

Uzman tavsiyesi, başarıya giden

Yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonunun kullanımı ile ilgili bir karar, herhangi bir hata alanını ayarlamak için yetenekli olmadığı için, tasarım hakkında dikkatlice düşünmek değil, durumu kötüleştirebilir ve odaya unassembled görünüm vermek gerekirse.

Uzmanlar yatak odasında çok yönlü duvar kağıdı kullanımına ilişkin olumlu karar vurgulamak birkaç öğe tek tek:

 • Bu segmentlerin tarihlerde odayı paylaşan, imar sağlar;
 • Bu tür bir karar oda bazı avantajlar vurgulamak ve küçük kusurları gizleyecektir;
 • Uzay orantısız ise - uzun ya da çok geniş, o da ayarlamak kolaydır;

Eğer bir orantısız uzun veya geniş alan varsa onlar bu kusurları gizlemek kolaydır, çünkü gerçek bir ganimet - duvar kağıdı Kombine

Farklı renklerde duvar kağıdı kullanımı bize duvarını ancak bitişik mobilya veya odanın dekorasyon öğesi sadece öne çekebilirsiniz.

Patchwork evi kullanma

En ilginç ve ortak tasarım tekniği son zamanlarda patchwork olduğunu. İdeal kadar renkli değil, aynı zamanda çizimlerden de birbirleriyle uyum içinde olmalıdır 5 türler için - benzer bir tarzda bir oda oluşturmaya karar verirseniz, duvar kağıdı birden fazla türde satın almanız gerekir.

Bu teknik, ortalama kareleri, büyüklüğü ve farklı ve istemsiz düzenin duvara yapıştırılması ile her türlü ayrılmasını kapsar.

o duvar en fazla beş farklı tipte kullanımını ima beri patchwork, profesyonel bir yaklaşım gerektirir

Sonuç mozaik etkisi, bu zeytin veya rustik tarzı için en uygun çözüm ve zameteli ve yağmur perio içinde, sonbahar ve kış sezonunda eksiktir ev konforunu, ekler.

Moda ve yaratıcı fikirler evi tamir

Sıvı, vinil, mantar, doğal, paspaslar, tekstil, deri ve kabartma tüm doku ve renk, bir çeşitlilik vardır, burada bir kombinasyon ve onları farklı teknik ve renk yerleştirilmesini sağlayan herhangi bir oda için uygun bir kombinasyonu - Farklı kavgaları türleri vardır.

Bir yatak odası dekorasyon ve şık iç oluşturmak için çeşitli seçenekler vardır:

 1. doku ve renk din içindeki bir odada, ama renkli bir duvarın serbest bırakılması ile düz duvar ilginç bir kombinasyon.
 2. odanın bir tarafında büyük bir desen kullanımı topraklarının geri kalanı üzerinde sakin kendinden renkli duvar kağıdı dengelemek için gereklidir.
 3. en muhteşem ve riskli tasarımı aynı odada farklı desenleri kullanacaktır. Spontane alışverişi yapmadan alışveriş yaparken Burada çok dikkatli olmalı ve bir hatayı yapmamaya ve eğlenceli bir tasarıma yağma yok böylece doğru, bütün kombinasyonları hesaplamak. Uzmanlar ideal bir kombinasyon örnek - ahşap çiçek tasarımları ile uyum ve farklı geometrik soyutlama ile.
 4. Bir insanın yaratıcı ve ilginç bir tarzda bir yer açmak için planlama ise, farklı doku ve tonları birleştirmek caizdir. Bu durumda tek kural dizisidir - tersi ışık veya karanlık arasında yumuşak bir geçiş - eğim teknik uymalıdır. Ayrıca, bir yumuşak arasında değişen ve bir katı ya da tam tersi hareket dokular ile hareket etmek gerekir.

dikey ve yatay - duvar kağıdı yerin iki tipi vardır. parçaların yatay ve her tonu bu sırayla yerleştirilir ile, böyle bir düzenleme odanın yüksekliğini artırmak ve alçak tavanlı artırabilir. Yatay duvar kağıdı için bu tekniğin küçük alanın görsel uzantısını sağlar ve kabuğu rendesi bir yatak odası değil, aynı zamanda bir oturma odası sadece ekler, tüm duvarlar boyunca büyük şeritler kullanmak gerekir.

Duvarların birinde büyük ve parlak görüntü olmalı "razbavlen9quot; sakin kendinden renkli duvar kağıdı

iç üçten fazla renk, aynı odada en fazla üç farklı desenleri - Uzmanlar üç kurala uymaları tavsiye ederiz. Koyu renk gününü, ancak akşam yapay ışık sadece absorbe edebilir ve oda gizemini ve romantizm verir.

yatak odası pencere ya da diğer oda kuzey tarafında bulunuyorsa, en uygun bantlama olacağını sıcak ve pastel renkler vardır.

Eğer odasına küçük resim kullanmak istediğiniz odanın küçük boyutu için büyük ölçekli için, daha ferah - 3D tasarımı ile büyük grafik ve fotoğraf duvar kağıdı kullanılmasına izin, duvarın bir kısmını ayırır ve tarz katmaktadır.

Birleştirme duvar kağıdı: 40 fikirler (video)

Her renk neşelendirmek ve dinlenebilir hem de en popüler aralığı - bej, şeftali, mor, pembe, mavi ve mor tonları. Bu nedenle, yapıştırma öncesinde açıkça oda olacak ne amaçla bilmelidir.

Yatak odasında duvar kağıdı tasarımı kombinasyonu (fotoğraf)

© 2017, homeli.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Yatak odasında duvar kağıdı 2 çeşit kombinasyonu (40 fotoğraf)

Yatak odası iç, birçok hatta belki sıkıcı tasarım, sakin ilişkili. Çoğu durumda, onarım sırasında küçük bir banyo ile uğraşmak zorunda. Eğer mobilya sadece en gerekli öğeleri yerleştirmek gerektiğini görebilirsiniz. Duvar kağıdı iki tür ile iç yatak odası tanıdık duvarlarında yeni bir konfor hissi verir.

Zorunlu durum - Duvarlar mütevazi tonları, onlar tahriş ve dinlenme için en uygun ortamı sağlamaz.

yatak odası iç nadiren yeterince ilginç ve özgün olduğu için. Ama çok fazla zaman harcamak zorunda oda çeşitlendirmek ne isterseniz? Nasıl rahatlatıcı bir eğlence için kabul edilebilir orijinal ve aynı zamanda tasarım yapmak için?

Yardım seçenekleri duvar kağıdı ile birleştirdi. T onun orijinal ve taze iç oluşturmak için para ve malzeme tasarrufu sağlayan uygun bir çözümdür. Bu seçenek, oturma odası, mutfak ve koridor gibi diğer odaları için geçerlidir. Yani neden olmasın yatak odasında onarım sırasında kullanmak? Daha fazla öneri duvar kağıdı için iki seçenekten bir kombinasyonu ile gerçeğe çevirmek olacak bir yatak odası modaya uygun ve şık tasarımın rüya sağlanacaktır.

Yapı malzemeleri pazarında seçenekleri büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. ürün ve kataloglar görüntülerken Gözler olsun. Özellikle - Duvar kağıdı iki tür seçenek seçmek istiyorum. dikkate ihtiyacını sadece renklerin bir arada, ama malzemenin türünü atın.

Aşağıdaki faktörler dikkate almalıdır:

 • performans;
 • çevre dostu.

yatak odası - bu yan faktörlerin hemen hemen hiçbir etkisi bu duvar ve hoş olmayan kokular yüzeyi üzerinde nem, sıcaklık, mekanik etki daha yüksek seviyede bir oda. Duvar kağıdı kirletmeyecek. Çünkü burada neredeyse herhangi bir malzeme duvarlarını dekore edebilirsiniz. hesaba katın yatak odasında onarım yapmaya gidiyoruz ne sıklıkla ihtiyaç ele alalım.

Çevre dostu malzemeler özel önem verilmelidir. Biz uyku Yatak odasında, böylece - bu zaman önemli miktarda yürütmek üzere de kapalı bir alandır. Hava zararlı maddelere yayan toksik maddeler, burada sadece kabul edilemez.

Yatak odasında, güvenle olmayan dokuma, kağıt ve kumaş duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Sıvı ve vinil, sıvı duvar kağıdı ve sleklooboyami ile dikkatli olmak gerekir. Dokumasız malzemeler kalıcı onarım tazeliğini korumak istiyorsanız idealdir, bunlar olabilir, bunlar zamanla kaybolmayacak. İstenirse bunlar periyodik sonraki onarım için maliyetlerini azaltacak olan, tekrar boyanabilir. Onlar çocuk odası için ideal bir yanı sıra oldukça dayanıklı bulunmaktadır. Bir aile evcil hayvan varsa Onlar pokleit olabilir.

kağıt ve kumaş duvar kağıdı için bazı bakım yapmanız gerekir. Ama en çevre dostudur. Özellikle bile kağıt seçenekleri duvar kağıdı pazarında bugün oldukça çekici görünebilir. Ve fiyat onlar kabul edilebilir.

o duvar kağıdı iki farklı türde birleştirmek mümkün mü

Sen ve olmalıdır olabilir. Farklı doku ve duvar görünümü açıktır. Böyle kararlar hayal gücü ve yaratıcılık kenarına ardına kadar açık. Ama yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonu tamamen düşünülmüş olmalıdır.

Yanlış seçim yapmak değil Yani, duvar araştırıcıları kullanmak ve birbirlerine uygulamadan onlar kombine edilecek nasıl çalıştığını belirlemek için en iyisidir. Başarıyla duvar kağıdı iki farklı seçeneklerini almak için, malzemenin kalınlığına ve rulolar farklı parametreleri dikkate almalıdır. Sen eklemleri maske nasıl dikkate almak gerekir.

Bu şekilde deneme korkuyorsanız, bir koleksiyondan duvar kağıdı kombinasyonu yanlış seçim yapmak izin vermez.

Tekstil duvar kağıdı daha estetik, özgün ve asil görünüyor. Duvar kağıdı diğer türleri ile bunları birleştirmek için gidiyoruz Ama eğer, bu kadar basit değil. Birincisi, o eklemlerde gizlemek her zaman mümkün değildir, çok ince. İkincisi, diğer malzemeler gölgeler ve stil almak için uzun bir zaman var.

Benzersiz bir yatak odası tasarım oluşturma, duvar kağıdı iki tür birleştirmek başlamadan önce, sıkıcı yatak odasında ana renk düzenini almaya.

İşte renklerin yatak odası duvarının seçim belirlemeye yardımcı olacak birkaç ipucu:

 • Bir çift kişilik yatak odası tutku biraz iç eklemek istediğiniz? Sonra turuncu, pembe, kırmızı unsurları ile karışmaz. Önemli olan - aşırıya kaçmayın. Bu renkler vakıf duvar tasarımı yapmayın.
 • Ne ana yatak yapar. oda sakin, dinlendirici bir eğlence için tasarlanmıştır - sakin, sıcak renkler seçin. Örneğin - bej, fildişi beyaz, açık kahverengi.
 • Yatak odasında bir çalışma alanı (dolap, masa) nedir? Bu - mavi, açık mavi, gri ve yeşil.
 • Ben büyük bir akşam veya sabah tadını? Akşam ise - bu tarzda bir yatak odası takılmak. renklerin kombinasyonu - lacivert, koyu mavi, gün batımı renkleri, mor, koyu kahverengi. Sen sabah ilham - daha sonra sarı, turuncu, pembe, parlak mercan ve kireç seçin.

Yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonu dikkatle düşünülmelidir. Bu tek sesli maddelerin bir kombinasyonu da olabilir. Ama bu sadece bir desenle, örneğin, mavi, desen olmadan duvar kağıdı muhteşem birleşimini görünüyor ve aynı arka plan ile.

Ne renk kombinasyonları yatak odasında arzu edilmez

Sen gerçekten şık bir iç oluşturmak istiyorsunuz? Ardından yaygın hatalardan engel olmamalıdır. tasarım ayrıntılarıyla ortaya koydu olmalı ve duvar kağıdı renklerin yatak kötü kombinasyon halinde kaçınılmalıdır.

Aşağıdaki kombinasyonların ihtiyacını kaçının:

 1. Sıcak renkler onlar uzaklarda gökkuşağı paleti bulunuyorsa soğuktan dikkatli olmalıdır birleştirilir. mor ve yeşil, kırmızı ve mavi - Örneğin.
 2. renkler tarzında farklı - Böyle kombinasyonları kaçınmaya çalışın. Bu - asil kahverengi ve neon sarı, çelik ve pembe.

Ama bütün kuralın istisnaları vardır. Eğer renklerin optimum kombinasyonunu bulmak ve bunun gibi - sonra kullanın. uyumlu tasarımı ve hiçbir şey biraz cesur eğer oldu ana şey.

Iki renk doğru kombinasyonunu bulmak zordur? yatak odası tüm iç talihsiz bir seçim mahvetmek mi korkuyorsun? Sonra macun duvar kağıdı genel arka plan, nişler, çıkıntıları ve duvarlar farklı olmalıdır. Tabii ki, oda düzeni ve bu nişler ve bölümlerin en oluşturulması üzerinde çalışmak gerekir. Ama iç özgün ve taze görünecektir.

Alçıpan projeksiyonlar inşaatı ucuz mal ve onları oldukça kolay çalışacaktır. Aynı zamanda onlar odanın parametrelerini ayarlamak görsel yardımcı olacaktır. Böylece yatak veya iş alanının başını çıkartılması mümkündür.

duvar - Ayrıca kendinden renkli duvar kağıdı ile kombine edilebilir bir seçenek. onlar yatak odasında mevcut iseler, ana duvarlara arka planın rengini ve tarzını seçmelidir. bunu kabul etmek için, deniz manzarası duvar kağıdı aqua ve kum arka plan ile iyi gidecek. Sen dokular denemeler yapabilirsiniz.

her durumda renk ve dokular iyi seçilmiş, bir yatak odası şık iç oluşturmak. Önemli olan doğru seçenekleri seçin. Bu, bir gölge duvar olabilir. Ana duvar kaplaması - düz. Bunlardan biri yüzeyi dokulu olabilir.

Dokulu duvar kağıdı duvarın üzerinden yapıştırmak gerekli değildir. Yeterince - ortasında bir site. o yatak başında duvarının parçası olup olmadığı, arzu edilir.

Farklı arazi ile yüzeylerin iki çeşit - Sen ise duvar kağıdı farklı dokular üzerinde yapıştırmak olmamalıdır. Onlar bu seçenekleri birleştirmek eğer, bu bir uzmana danıştıktan sonra, dikkatle yapılmalıdır. Duvar kağıdı aynı kabartma yüzeyli kullanılır, ancak farklı renklerde edilemez. İç biraz taşra bakacağız.

Klasik varyant - yatak malzemesinin başında yapıştırma alanı, ana arka plandan dokusu içinde farklı. Bu tasarım yatak odasında bu alana odaklanmak sağlayacaktır.

Odanın eksikliklerini gizlemek için nasıl

Yatak odası tasarımı neredeyse her zaman odanın büyüklüğüne ve şekline bağlıdır. Ama doğru duvar kağıdı, maskelemek veya yatak odası veya mükemmel iç oluşturmak için müdahale nüansları bazılarının istenmeyen formlarını pürüzsüz hangi iyi bir kombinasyonu seçebilirsiniz.

Yatak dikdörtgen ise, çok uzun bir şekil, parametreleri, iki ton duvar birleştirerek düzleştirilebilir. Bu karanlık ve daha hafif tonlarının karışımı yardımcı olacaktır. Geniş duvarında koyu duvar yapıştırma. Mutlaka çok karanlık gölgeler olmak zorunda değildir. Ama duvarların dar uçları, bir ya da iki ton daha hafif malzeme ile papered. Bu kombinasyon iç daha şık yapmak ve oda olacak - sıcak.

Biz kare odasında mükemmel tasarım oluşturmak gerekir? Birbirine bakan duvarlarda duvar kağıdı iki tür birleştirmek için yardımcı olacaktır. Diğer iki duvarlarında aynı renkli duvar kağıdı olmalıdır.

Farklı duvar kağıdı ile duvarların ortasında düşey geniş çizgili bölgeleri seçin. Bu tasarım iç şık yatak yapmak ve oda kendisi - daha ferah.

Tasarım moda haline geri, yapıştırma tavan duvar kağıdı uyarladı. Bu çözümler, kullanılan malzemelerin uygulanması yoluyla hayatında uygulanmaktadır. Ana duvarlara arka maç için seçilen sıvı duvar kağıdı olabilir.

tavanda Dokumasız duvar kağıdı sıva pahalı türleri daha kötü görünüyor. Buna ek olarak, zaman içinde, onlar onarım tazelemek boyanabilir.

pervaz, duvar kağıtları şerit kenar: dekoratif öğeler uygulamak unutmayın. Bunlar yapıştırma malzemesi mevcut kusurları gizlemek yardımcı olur ve aynı zamanda bir daha uyumlu bir tasarım yapacak.

Fotoğraf Galeri

salon için duvar kağıdı seçme - moda trendleri (50 fotoğraf)

çeşitli modern duvar kağıtları: nasıl yatak odası için doğru seçim yapmak için?

duvarların boyanması: rengi seçin (30 fotoğraf)

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Soruya cevap! 🙂

Başarınız!

Yılbaşı iç dekorasyon: farklı tarzlarda dekorasyon fikirleri

İçindekiler İskandinav tarzı kreş (ana sınıfı) Ahşap temizlikçi Provence Bench koridor Tekstil ve perdeler tarzında dekor

Yeni Yıl 2018 (MC 95 fotoğraf) için Orijinal masa dekorasyonu

Nasıl şık yeni yıl için evi dekore: gerçek fikirler

Kağıdın Noel süsleri yapma: yaratıcılık için iyi fikirler

Ne dekorasyon yeni yıl için yapılabilir: fikirler ve master sınıfları (73 fotoğraf)

IKEA (2017 Eylül) bir kaç ilginç şeyler

✌ ↓ ↓ BURAYA Eğer bir duvar kağıdı seçin öğreneceksiniz:

İnternet "DekorMyHome" özel olarak tanınmayacak kadar sizin ev veya apartman dönüşümü ve kendilerini bir parça içini yapmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır -zhurnal.

Web sitesinde mutlaka ruhunu zapadet iç ve dekor elementlerin tarzı bulacaksınız.

Şık iç mekanlara oluşturma - Dergimizin görevimizdir!

Editoryal: [email protected], 8-919-935-21-70

malzemeler kopyalarken kaynağına aktif link zorunludur!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 85 = 94