koridorda duvar kağıdı birleştiren

koridorlar duvar Profesyonel kombinasyonu: Fotoğraf fikirleri

Koridor - bu misafirler gelip o ilginç iç herhangi evine girerek duvar kağıdı birleştirecek yapmak ilk oda, var, ilk iş ziyaretçilerinin - bir koridor. İlk izlenim olumlu olması önemlidir. Genellikle sahipleri daireler salonu onarmak için az zaman, affedilmez bir hata yapar. Ancak, detaylara dikkat dikkatli ve ihtiyatlı sahibi: Kumaşın biçim, renk paleti; biçimsel yönü.

apartmanda bir koridor oluşturma, herkes koridor, eşsiz modern ve şık oldu olmasını istiyor. İç yardım bitirme malzemelerinin özel ve sıradışı bir kombinasyon yanı sıra mobilya ve aydınlatma doğru karışımı olun.

Kombine koridorda için duvar kağıdı seçme: Tasarım

Koridor hızlı evin başka bir yerdeki daha kirlenmiş, böylece duvar kağıdı seçimi çok dikkatli olunması gerekir. koridorda Doğal duvar kağıdı temizlemek ve dayanıklı ve neme dayanıklı olması için kolay olmalıdır. Bu çevresinde neme dayanıklı, pahalı duvar kağıdı tutkal gerekmez, sen kontaminasyona özellikle eğilimli yerlerde bunları düzenleyebilir.

Daha iyi salonda duvar kağıdı dayanıklı seçip yıkamak için kolay için

Dayanıklı, güçlü, dayanıklı duvar kağıtları aşağıdaki türlerden ayrılır:

 1. Vinil. Bu seçenek kullanılması en uygundur. Duvar kağıdı yıkamak için kolay, silinmemiştir, dışarı yanmaz. Duvarlar düz değilse, o zaman malzeme bu kusur gizlemek için yardımcı olacaktır. Duvar kağıdı Bu tür başkaları ile iyi karıştırır. Vinil levha, yoğun ve düz köpük olabilir.
 2. Akrilik. daha az dayanıklı duvar Bu tür ama dayanıklı nem. touch için yumuşak, kadifemsi, onarım koridorda için mükemmel kumaş diğer türleri ile birleşimidir. Ancak, bu tür duvar kağıdı hizmet verirken deterjanlar ve fırça yer almak olmaz.
 3. Post. Çok kararlı materyal. Bu duvar kağıtları çevre dostu olarak kabul edilmez, ancak koridorun ruh hali ve oda genel tasarımını değiştirerek, birkaç kez tekrar boyanabilir. Ayrıca uzun ömürlüdür, yıkamak için kolay, neme dayanıklı kağıdı.
 4. Fiberglas. Bu en güncel ve tür yıkanabilir duvar kağıdı talep etti. doğal bileşenlerden oluşur gibi bu malzeme çevre dostudur. Ayrıca, malzeme küf ve mikroorganizmalara karşı koruma oluşturur. Cam duvar salonun tasarımı değiştirirken aynı zamanda bir artı, boyanabilir.
 5. Sıvı duvar kağıdı. sıva uygulanır. koridor için çok iyi bir seçenek. Diğer duvar kağıdı ile iyi gider. Sıvı duvar kağıdı çevre dostu, yavaş yavaş başka bir tonu geçen, ilginç desenleri oluşturmak için de kullanılabilir. Bunlar metalik veya dokunmamış duvar kağıdı ile birleştirmek kolaydır.
 6. Metalik duvar kağıdı. bitirme malzemelerinin dünyasında yenilik. ince bir folyo tabakası ile kaplı, gözenekli yapıldığı kağıt, boya örneği. genellikle püskürtme ve elle boyanmış kapsamında olduğu için pahalı bir dizi Bu duvar kağıdı,. Bu duvar kağıdı dayanıklı nem ama koyu renk de mevcuttur.
 7. Mantar. Bunlar hipoalerjenik ekolojik bir mumlu kaplama vardır. nem mükemmel aktarımı ısı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Tek olumsuz seyrek paleti olduğunu.

Güzel ve şık iç koridor oluşturmak için duvar kağıdı 2-3 türlerini kullanmak için tavsiye edilir

Duvar kağıdı kombinasyonu için fikirler çok farklı olabilir. Önemli olan aşırıya değildir. Tasarımcılar koridorda, bu uyum ve rahatlık yaratacak dekoratif malzeme en fazla 2 tip birleştirmek önerilir.

Eğer koridorda duvar kağıdı birleştirebilirsiniz nasıl Birkaç sırları

Biz duvarları için malzeme bitirme odası birleştirmek, biz görsel olarak salon görsel olarak daha açık yapmak, alanı genişletmek ve hatta şeklini değiştirebilir. Renklerin ahenkli birleşimi kombinasyonunu gözlemlemek ve iki malzemelerden fazla kullanmak önemlidir.

seçme renkler aşağıdaki kurallar rehberliğinde edilmelidir zaman:

 1. Daha küçük koridor, hafif gölge seçilmelidir. Ev çocukları ve evcil hayvanları varsa, o alt kısmı boyunca karanlık bir renk ve üst ışık koyabilirsiniz.
 2. Parlak renkler onlar gözlerin üzerinde baskı ve bireysel uyum, salon için uygun değildir. büyük bir aile daha iyi parlak renkler tercih edin.
 3. Yumuşak renk görsel olarak belirgin bir alanı azaltmak, ancak panel şeklinde bir parlak vurgu salonu bireysellik verir.
 4. koridor gri veya mavi serin renkler, seçim için çok az ihtiyaç olursa. Siyah ve mor renkler görsel alanı azaltır. Bu renkler sıcak tonlarla kombine edilmelidir.
 5. Parlak aksan salonu özgün ve ilginç hale getirecek.
 6. Şekilde ve desende Dikey çizgiler görsel olarak tavan yükseltmek. Yatay çizgiler oda geniş yapıyorlar, aynı zamanda tavan altında görünecektir.
 7. Mobilya ve dekor kağıdı karıştırmak için önemlidir.
 8. Bu tüm daire veya evin üslup yönünde uyum içinde koridor tasarımına eşit derecede önemlidir.

Parlak duvar kağıdı birleştiren görsel koridorda alanını büyütmek için yardımcı olacaktır

ipuçları tasarımcıları Gözlem bütün aile memnun edecek güzel bir bireysel iç alabilirsiniz.

Nasıl koridorda duvar kağıdı birleştirmek: Önemli dokunuşlar

Bir desen veya desen ile duvar kağıdı birkaç çeşit birleştirerek, kombine hikayesi önemlidir. Sen dışbükey dokusunu pokleit ve duvar kağıdı pürüzsüz olabilir.

ek olarak, kullanabilirsiniz:

Biz yaklaşık aynı olmalıdır, duvar kalınlığı yaklaşık unutamam. onlar dar panelleri veya pervaz süslemeleri rağmen Eklemler, öne çok olmamalıdır.

Doğru koridorda duvar kağıdı birleştirir: çeşitli yollar

Tasarımcılar duvar kağıdı birleştirmek için çeşitli seçenekler öneriyoruz.

En sık kullanılan seçenekler şunlardır:

duvar Dikey kombinasyonu dar koridorlar için idealdir

İlk seçenek yüksek tavanlı için idealdir. iyi pokleit koyu neme dayanıklı duvar alt kısmında. Klasik tarzda müdahale ve ışık çizgi yoktur. Üçten fazla renk o parlak bir chur olmak gerekli değildir almaya. Dikey dar koridorlar için uygundur birleştirmek. Ayrıca, bu yöntem düzensiz duvarlı koridorlar için uygundur. Yol serbest stilde tesislerinde için bir duvar resmi bitirmek için.

Tasarım koridorda duvar birleştiren

Duvar kağıdı kombinasyonu odanın kendi benzersiz tarzı yaratacaktır. Küçük oda, üst yapacak bir alçak tavan koridor ile, genişletmek birleştirerek ve kavisli duvarlar koridor pürüzsüz ve düzgün yapılır.

Seçenekler çoğunun bir kombinasyonu olabilir, basit kurallara uymak ve ile duvar kağıdı maç için en önemli şey:

Bir koridor iç duvar kağıdı (video)

Özel beceriler gereklidir birleştirerek çalışmak. tamiri yapan olmamıştı bile meslekten olmayan, işleyebilir. Sen en inanılmaz fikirler barındıran, sonsuz deneme yapabilirsiniz.

Koridorda duvar kağıdı birleştiren (fotoğraf)

© 2017, homeli.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

zihinle koridorda için duvar kağıdı seçin: Birkaç basit ipucunu

her durumda, bir evin iç resmini sunan salonda hakkında unutamam. Bu oda, daha doğrusu, orada durum - Evinizin bir kartvizit, çünkü yerel içi - misafirlerinize gördüğü ilk şey. siz ve ev, o zaman, iş gidip sokaktan kendi binalarına dönen, daire etrafında hareket gelince, onun koridorda düşünmek için başka seçeneğimiz yok. O evde bir atmosfer ve onun sahibi olarak sizin bir izlenim yaratır kişi oydu çıkıyor. Bu binanın düzenlemesi azami önem verilmelidir anlamına gelir. Kendi elleri o kadar çok çaba ve paraya ihtiyacı Özellikle, bu onun iç günceller.

Koridorda her zaman kir ve tozu toplar. Buna dayanarak, bitirme imkanı seçilmelidir için, dayanıklılık adlandırılan bu bakımı için son derece kolay, aşınmaya ve en önemlisi, gözyaşı ve dayanıklıdır. seçiminiz duvar kağıdı üzerine düşmüş, bu reklamları yıkanabilir olmalı. Ve gösterileri pazar bazı türdeki olanlar:

yüksek çekme mukavemeti ve uzama özelliklerine sahiptir. Bunların bakan katman bir desen ya da desen ve esaslı oldukça sağlam bir PVC filmi yapılmıştır - özel kağıt. Sonuç olarak, onlar dahası, onlar pratik olarak güneşte solmaz, yıkamak için çok kolaydır.

Dekorasyon koridor PVC duvar kağıdı

dar, sıkışık koridor için PVC duvar kağıdı idealdir. onlar oldukça pahalıdır Ama onlara geniş ve yüksek bir oda bitirme, çok para uçabilir.

Duvar kağıdı Bu tür evrenseldir - malzemesinden duvarları papering her renkte boyanabilir sonra. Daha sonra, bunu değiştirmek, gibi fiberglas çözücülere karşı dirençli olduğu için. Buna ek olarak, yüksek mekanik hasarlara karşı direnci ve temizlik malzemeleri, ve su onları korkmadý ile karakterize edilir.

Bir iç koridorda Cam duvar

 1. mantar duvar kağıdı

baz, özel bir lif kağıt ise duvar ön tabaka, mantar yapılmıştır. Onlar Çoğu durumda ışık çok emer beri, geniş bir koridorda, büyük veya iyi aydınlatılmış bakacağız.

mantar duvar kağıdı ile giriş holü

tüm alanını Dekorasyon mutlaka bir mantar değildir. en yoğun aşınma alanlarda Küçük ekler esasen temizlik ve düzen duygusunu tutacak iç ömrünü arttıracaktır.

Açıkçası, bu duvar kağıdı değil, daha ziyade bir spatula ile ince bir tabaka ile duvara ya da ayrı ayrı tatbik edilir dekoratif sıva, benzersiz bir kabartmalı doku elde eder. Vernik onları basit bir ıslak sünger kullanılarak bakımı için izin verir.

koridor sıvı duvar alanı Dekorasyon

Nasıl renk, desen ve doku seçilir?

Ne zaman koridorda dekorasyon belki iç aydınlatma oyunlarında en önemli rolü olduğunu unutmamalıdır. Geniş ve aydınlık giriş salonu hayal gücü için oldukça geniş kapsam, ama özel tedaviye ihtiyacı kompakt ve karanlık odalara açılır. Bu nedenle, oda parlak ve doymuş de duvar kağıdı daha iyidir. Hala koyu renkleri seviyorsan, ayakkabılarla askıları veya başucu alanında, örneğin ek aydınlatma yüklemeden düşünün.

fotoğrafın üzerinde iç koridor için tasarım fikirleri

Çok parlak renkler onlara, bu nedenle, ışığın bir en ateşli değmez çok emerler. Eğer isterseniz, küçük enjeksiyonlar yapmak ve böylelikle alan üzerinde yer kırmak ya da görsel olarak daha geniş veya daha yüksek yapabilirsiniz.

Duvar kağıdı üzerinde herhangi bir çizim oldukça güçlü bir görsel etki sağlar. Geniş ve aydınlık süs durumun bazı detayları vurgulamak için çok fazla ve daha konforlu bir oda boş ve bitmemiş görünüşteki ve küçük bir koridorda yapabilir. küçük desenleri ile duvar kağıdı veya kumaş olarak düz bir görsel alan genişlemesi ve ayrıntıları odaklanarak katkıda bulunur.

İskandinav tarzı koridor: duvar kağıdı geniş süsleme kontrast Döşeme

Taş, tuğla, ahşap, deri, karo veya dekoratif sıva oldukça prezentabl bakmak, ama onların etkileyici standları salonu dekorasyonu. Bu nedenle, resepsiyon oldukça popüler duvar kağıdı yapıştırma farklı malzemeler, sadece resmi simüle koridor, ancak doku olduğunu. Örneğin, giriş alanı iç özgünlük vermek ve içindeki stil duygusu içine çektiği bambu veya taş ile dekore edilebilir.

gri tuğla altında koridorda için duvar kağıdı

Bir tuğla, taş, dekoratif sıva, vb - - koridor dokulu duvar kağıdı duvarlarını papering Arkaplan. O gerçekleştirmek için gerekli değildir. Bunun dışında onlar yumuşak bir renk varsa veya çatı iç sevmiyorum. Aksi takdirde, odadaki durum anlamak için çok zor olurdu.

koridorda alan duvar kağıdı ve hissi birleştiren

koridorda kendinden renkli duvar kağıdı Dekorasyon sıkıcı görünebilir. Ayrıca, her zaman daire sahiplerinin kendi düzeni ile memnun değil. En yaygın hileler iç bireyselliği vermek ve mekan görsel düzeltme duvar kağıdı bir kombinasyonudur. Farklı renkler, desenler ve dokular bir kombinasyonunu güçlü bir odak oluşturmak ve bir vurgulamak içine yapım durumun zayıflıklarını gizleyebilirsiniz.

fotoğrafta salonu terbiye için duvar kağıdı birleştirmek için Seçenek

Oda dikey desenli düz kumaş ve duvar kağıdı bir kombinasyonu için notunuza küçük koridor ise. Bu tür ilave bir serbest düşey bir bölge oluşumu sağlanır ve yukarıda yer açmak. İnce dokulu hafif parlak duvar kağıdı üzerine yapıştırabilirsiniz duvarların üst kısmını aydınlatma eksikliği ile - tek tek bölgelerin ek arka plan aydınlatması ile birlikte uzay derinlik hissi yaratacak.

Ancak aydınlık ve ferah odalarda harika görünüyor az yaygın teknik, - iç duvar kağıdı yatay bölümü. Bu kombinasyon özgürlük hissi yaratır, ama oda daha gergin görünüyor ve bu nedenle baskıcı yanları olacaktır onlarla beri dar koridorlar ve sıkışık o, kullanılmamalıdır.

Kompakt koridor için çizgili duvar yatay doğrultusu

koridorda duvar kağıdı kombinasyonu genel tasarım konseptinin bir parçasıdır dışında birbirleri ile çok fazla kontrast, olmamalıdır. finiş koridor alanı tüm daire ortamına uyacak şekilde seçilmelidir böylece arada, ikincisi mutlaka uyum olmalıdır.

Genel Kayıt tonda koridorda için duvar kağıdı

renk seçiminde tasarımcıları bir "renk tekerleği" kullanın kombinasyonları. Bu 12 ana renk içerir. kardeş denilen yakın olanlar, - bunların kombinasyonu huzur ve uyum duygusu yaratır. bunların kombinasyonu çevre ve enerji geri kazanımı duygusu yapmak, böylece zıt sektörlerde renkler karşılıklı, takviye edilmektedir.

Uygun olsun ya salonun terbiyesinde duvar o renk, desen ve doku? satın almadan önce bu belirlemek için ve zaten iç yenileme üzerindeki çalışmaların sonunda, daha sonra dirseklerinizi ısırmak yok, çok yönlü tasarım deneyimini kullanmak gerekir. Ve o şöyle diyor:

- şeftali Yağmurlu bir günde ruh kaldıramadım sıcaklık ve konfor, duygusu yaratır ve bej, pembe, açık kahverengi, altın ve beyaz tonlarda iyi gider;

koridorda Şeftali duvar kağıdı

- bej - Pastel - beyaz tonları ile kombine sakin, huzurlu ortamı, karanlıkta, oysa durum daha hafif hale yaratır - titizlik ve stil bir anlamda bunu yapmak;

salon bej duvar kağıdı yapma

- altın rengi İç ısı hissi verilir ve gotik ortam olarak adlandırılan oluşturmak mümkün koyu doymuş renk ile kombinasyon halinde iken, ışık, sıradan tonları ile kullanılan avantajlı olarak;

koridorda yapay taş ile birlikte altın duvar kağıdı

- sarı Yaz ile ve iyi bir ruh hali içinde ilişkili ve mükemmel hemen her diğer tonları ile kombine edilir, böylece aydınlatma dezavantaj ile küçük dar koridorlar dekorasyon için çok faydalı olabilir;

sarı tonlarında Koridor

- turuncu Bu, enerji ve kuvvet sembolize ruh geliştirir ve iletişim kurmak için var - tek renkli veya parlak doymuş kağıt ile kombinasyon halinde etkili bir şekilde kullanmak için;

koridorda Turuncu duvar kağıdı

- kahverengi ve sakinleştirici etkisi sıkı şık ve asil iç koridor yeterli aydınlatma ile ve bej, sarı veya yeşil ışıkla birlikte iyi görünüyor oluşturur;

Giriş holü kahverengi duvar kağıdı ile dekore

- mavi - Soğuk, yani sakinleştirici etkisi, özellikle sarı ve turuncu ile birlikte, yorgunluğunu azaltır ve sıcaklık ve konfor hissi yaratır gölgeler.

mavi bir duvar kağıdı ile giriş salonu

Siyah - bu minimumda kullanılması gerektiğini, böylece karartıcı bir renk. Ama Beyaz - hafiflik ve açıklık rengi. Salonun dekorasyonu, o iç sıkıcı değildi ki kullanılan ve hastane koridoru gibi görünmüyor gerektiğini eylemin tam özgürlük verir.

Pembe, kırmızı, mavi, mor ve hatta siyah - salonun iç hemen hemen her renkte kullanılabilir. hayal gücünün dizginlerini verilmesi, size ve ev memnun ve evde misafirlerinizi şaşırtacak olan kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Ama salonda duvar dekorasyonu taban ve tavan yanı sıra yerel çevrenin konu ve iç geri kalanı ile uyum içinde olması gerektiğini unutmayın. sizin gibi gerçekten edecek görsel etkinin bir yetkili kombinasyonunu - Duvar kağıdını seçerken Dolayısıyla önemli.

koridorda duvar kağıdı: stil, renk seçimi, birleştirme

Düzgün koridor düzenlemek ve koridor kolay değildir: bölge genellikle küçük ama işlevi geniş olmalıdır. Bu odaların her ikisi birlikte tüm odaları birleştiren bağlantı vardır. koridor kolay değildir Dolayısıyla duvar kağıdı seçin.

geçit odasına beri ağır yükle, mukavemet özelliklerine yüksek gereksinimleri bitirmek değil, aynı zamanda tüm materyallerin iyi yıkama ve temiz olması. Ancak bu görüş ve duvar kağıdı türünü seçin ve ardından renkler, çizimler ve birleşik bahsetmek gerek.

taklit tuğla vinil duvar kağıdı bir türü

yüzeyde Vinil (PVC veya PVC) çok yoğun ve güçlü bir film oluşturur. Bu duvar kağıtları da deterjan denir - düzgün bir deterjanla temizlik bezi aktarabilme yeteneğine için.

vinil duvar kâğıtları için baz kağıt veya astar olabilir. Dokuma olmayan tutkal daha kolaydır. Sadece duvar yüzeyine yapışkan uygulamak ve boyut sayfasına uygulamak kesti. Bu duvar kağıtları koridor yapıştırılmış ve hafif engebeli duvarlarda edilebilir.

Böyle iyi tabakalarından ve görmez çatlaklar Altında

kağıt bazlı duvar yapıştırıcı ile önceden kaplanmış ve yüzey içinde kaçırılan böylece katlanmalıdır. Şu anda, duvar yayıldı ve daha sonra kumaş hafif yumuşamış tutkal için gereklidir. Orada tehlike yatıyor: hantal kağıt neyi çarpıtmalar, kırışıklıkların ve diğer sorunları duvarında görünecek yüzünden, germek için kolaydır. o, dahası, dokunmamış desteğiyle çalıştığını daha iyi sakla yüzey kusurları daha kolaydır ve dikkatle duvarı seviyeye gerekli olmadığını Yani. Ancak, bir tane var "ama" - onlar kağıt tabanlı daha pahalıdır? ve fark yaklaşık 40% 'dir.

Farklı bazlar ilave olarak da vinil duvar uygulama yöntemi vardır.

 • Yoğun veya pürüzsüz. Film bazen hafif desenli ile, çoğunlukla düz uzun ömürlü, yüksek yoğunluklu vardır. Genellikle seramik karolar, taş ve benzeri malzemeler taklit. yüksek yoğunluk, yüksek nem korkmuyor dolayı, da fırça yıkama mümkündür. koridor için Bu duvar kağıdı - mükemmel bir seçim, ama duvarlar nispeten düz sahipseniz.

Düzgün vinil duvar

cilt taklit köpüklü vinil duvar

Serigrafi karakteristik parlaklık ile kolayca fark olduğu

vinil duvar herhangi bir tipteki koridorda iyidir. Bunlar, iyice yıkandı solmaya karşı yüksek mukavemet, direnç ile karakterize edilir. Ortalama ömrü - yaklaşık 7-10 yıl. bazıları katılmak zordur, ancak bu mücadele edilebilir olması dışında tüm iyi koridor için Vanilik duvar kağıtları, eklemde tutkal özel bant.

Boyama için duvar kağıdı Bu tür. ağ-yapı bir belirli rahatlama, daha çok orta-boyutlu yer alır. Kabartmalı desen Eğer işleme duvarındaki kusurlarını gizlemek için izin verir. Leke 3 ila 8 kat olabilir - türü (ve oranlar) ağ-bağlı olarak değişebilir. de hava alabilir, buhar geçirgen zararlı maddeleri yayan değildir Steklooboi. Genel olarak, boyalı duvarlar ile memnun eğer iyi bir seçim.

Duvarda kabartmaların biri

Bu kimyasal maddeler selüloz, pamuk karışımıdır ve bazen? bir renklendirici pigment ve yapıştırıcı ile elyaf. Vedalarda ya da su ile seyreltme için toplu olarak kullanıma hazır: salım iki biçimi vardır. Hazırlanan yüzey üzerine mala ile uygulanır. İdeal olmamalı pürüzsüz: tabaka kalınlığı en fazla 5 mm, ancak mali dezavantajlı çok yüksek tüketim olabilir.

makyaj spatula uygulayın. Bazı sanatçılar plastik Pleksiglas, bazılarını kullanmak - Geleneksel paslanmaz çelik ve birisi genellikle "ütü" çalışır. Teknisyen daha fazlası, sizin için en uygun olanı seçin.

Koridor için sıvı duvar yüzeyinin özellikleri - iyi bir seçenek. Bileşimler çiziklerin tüm derinliği üzerinde boyanır yana birçoğu, sadece yıkama bezi, aynı zamanda fırça değil, görünür değildir. Satın almadan önce Ancak tüm performans ve özellikleri kontrol edin. Bunlar önemli farklılıklar olabilir.

kullanılan doğal malzemelerden imal duvar başka bir grup bulunmaktadır. temelinde, genellikle bez ya da dolgu günü, mantar veya bambu yapıştırılmış. Harika görünüyorlar - Doğal yüzey. Ama kendi özellikleri vardır. Fiş çocuklu ailelerin zor olabilir ki yırtılır. bambu resimlerinin Bazı türler vernikli ve hala özel bir yapıştırıcı onları tutkal olması gerekir. Ben doğu tarzında koridor için o bambu duvar kağıtları söylemeliyim rağmen - bir ganimet: büyülü görünüyor.

doğu tarzında koridor için Bambu duvar kağıdı - harika bir seçim

Doğru yaklaşım mantar bakmak daha kötü. Bir örnek fotoğrafta görülebilir. Üst - bambu duvar kağıdı, alt - mantar yaptı.

Bambu duvar kağıdı: birleştirmek doğru şey

pokleit gibi: renk ve tasarım seçimi

Renkler genellikle daire veya evin diğer odaları mevcut dekor koridorunu almak zorunda. Ve bu kombine renklerden aynı aralıkta uymak veya seçmek zorunda olduğu anlamına gelir. Burada renk seçimi kapıları çok sayıda karmaşık hale gelir. işe yaramaz dikkate bunları almayın.

Eğer çok renkli koridor duvar kağıdı planlıyorsanız ve kapının rengine benzer bir renk var olduğu olanlara bulmak mümkün olacak eğer iyi seçenektir.

Işık kapılı koridor fazla organik ışık tonları bakmak

renk çok koyu ise - venge, örneğin, süpürgelik ve / veya açıkça daha iyi ışık koridorda duvarlar gibi dekoratif öğeler, dövmek gerekir: Karanlık kapı arka plan bir süs gibi bakmak karşı.

karanlıktan kapının altından koridorda duvar kağıdı

Hepimizin de renkleri hakkında konuşmak, herhangi kullanabilirsiniz. Hatta karanlık. Ama (koridorda ışıklar hakkında burada bulabilirsiniz) ışık çok geniş bir odada iyi görünüyorsun. Ve bir koşul: renklilik ve küçük çizim kaçınılmalıdır. Onlar oda daha küçük hale. senin koridor küçük ve dar ise, o zaman bir ışık, nötr tonlarda seçim var ve usulca telaffuz desenli edeceğiz.

Genelde, dar koridorlarda - Ayrı bir sohbet. Bazı hileler yardımı ile uzayın genişlemesi etkisini elde edebilirsiniz. Örneğin, yeterli bir tavan yüksekliği ise, duvarın ortasında çevresinde dar bir koridor farklı renkte bir şerit olabilir. Bu teknik yanlarına duvarları "break up" olanağı sunar. etkisi karşı duvara büyük bir ayna ya da aynalı dolap kapakları üzerinde zaman artar.

Açıkça belirgin bant hafif tavan ve yan duvar itme düşürür

Dar bir koridor duvar kağıdı şeritler halinde kullanılabilir. Ama geniş şeritler bakmak gerekir. etkisi renklilik yaratmak daraltın. Bunlar bulunmaz ise, (burada bulabilirsiniz renklerin uyumluluğu iç kısmında tablolarda) aynı tipte iki renk birleştirebilirsiniz. dikey olarak - yüksek tavanlı, şerit değilse, yatay olarak düzenlenebilir.

koridorda Çizgili duvar kağıdı

küçük alan alternatif renkleri doldurmamak için, grup geri kalan parçaları, tek renkli kağıdı sızdırmaz yer alır. Bu arada, iç tekniklerin bir kombinasyonu biridir.

Bir duvar çizgili - diğer renkli

koridorda duvar kağıdı nasıl birleştirilir

şeridin arzu edildiği gibi büyük bir çiçek süs ile kombine edilebilir. Ama uygun becerilere olmadan farklı koleksiyonlardan duvar kağıdı seçin son derece zordur. Bu durumda tek bir koleksiyon kullanmak daha kolaydır. Birçok üretici birbirleriyle birleştirilir çeşitli desenler ile kumaş yapmak. koridor çiçek ve çizgili duvar Örnek kombinasyonu aşağıdaki resimde.

Farklı duvar kağıdı koridorda üzerine yapıştırmak için: bir seçenek

diğer yandan - Bu arada, kapının rengi neredeyse tam gruplarından biri ve okullarda denk unutmayın. Bu seçenek güzel görünüyor Belki de bu yüzden.

Aynı koleksiyonundan koridorda duvar bir kombinasyonu diğer bir örneği,

bir kombinasyonu klasik bir sürümü var: Öte yapıştırılmış duvar üstünde veya altında bulunan duvarların 1/3. Işık - alt kısmı koyu üstü yapmak eğilimindedir. Bu teknik, görsel olarak "düşürür" oda dar ve yüksek ise yararlıdır tavan vardır.

Karanlıkta alt üçte - birleştirmek yollarından biri

Ayrıca, alt parça - mutlaka tekdüze değildir. Monogram - Bir orta boy desen, şerit, bazen olabilir. Her bir daire veya evin tarzına bağlıdır.

Aşağıdaki fotoğrafta aynı alımı bir başka varyantı. Bu durumda, koyu kısmı duvarların 2/3 kaplar ve oda karanlık görünmüyordu, büyük çiçek desenli seçilir.

Oda parlak döndü

Modern teknolojiler kağıda herhangi bir görüntü aktarmak için izin verir. yüksek kalitede geniş formatlı baskı gelişiyle birlikte sürekli ağını adet görüntüyü toplamak ve tutkal değil bir fırsat oldu. Çok daha iyi görünüyor. koridor kullanılan duvar kağıtları.

koridor için duvar kağıtları: popüler kent manzaraları, sadece farklı kez)))

Ama, duvarların böyle bir tasarım gereklidir ile bir şartla gözlemlemek: her şey çok sakin, neredeyse tek renkli olduğunu. Ana odak - fotoğrafçılık. Aksi takdirde, komik bir şey olsun.

Çiçekler, bitkiler, doğa - ikinci popüler motifi

duvarlarda küçük altın - geçen sezon duvar kağıdı tasarımında yenilik

duvara Gelincikler - cheerily

Mavi duvar kağıdı - koridorda nadir

Bambu duvar kağıdı, mükemmel bir yumuşak vinil gölge yakın kombine

aynı aralıkta farklı desenler ve dokular - büyük bir kombinasyon

Duvar kağıtları ve dokulu gözenekli vinil

koridorda Sıvı duvar kağıdı

klasik bir iç için klasik modele uyan

yumuşak ve köpüklü vinil kombinasyonu, karar vurgulamak yapar

tsvetotv özgü bir kombinasyonu ile İskandinav tarzı Koridor

Doku, taklit taş

Aşağıda - bambu duvar kağıdı, üst - pürüzsüz

Bir duvar odak lila rengi ve dinlenme - nötr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

93 − = 85