iç duvar kağıtları birleştiren

En iyi duvar kağıdı iç fotoğrafta iki renk kombine

duvar kağıdı birleştiren - bu iç iki veya daha fazla renk duvar oda sağ kombinasyonu içini çeşitlendirmek harika bir fikir, bu odanın tasarımını değiştirmek için boşluk çeşitlendirmek için iyi bir fikirdir, iki renk kombinasyonunda duvar kağıdı başlıca avantajları: modaya, orijinal, ucuz.

İlginç tasarım fikirleri ve ipuçları duvar kağıdı iki renk birleştirerek, hatta en küçük ve karanlık ideali herhangi yer açmak yardımcı olur.

Duvar kağıdı birkaç renk kombinasyonu ana noktalar, duvar kağıdı renk sağ kombinasyonu, bu renk ve tonları, normal aralık yardımcı olacaktır.

iç duvar kağıdı birleştiren: kombinasyonun kuralları

iç duvar kağıdı birleştiren bu nispeten yeni bir onarım ve tasarım dünyasında eğilim, ancak çok iyi. birbirleri ile duvar kağıdı birleştirerek, odanın ilginç bir görünüm ortaya çıkıyor, avantajları vurgulamak ve kusurları duvarlar ve odalar gizlemek için bir fırsat vardır. Karanlık oda, tam tersine, görsel hafifletmek ve çok hafif olması koyulaştırabilirsiniz. duvar kağıdı ve o kadar kolay değildir şeyi birleştirerek, ciddiye almak ve her şeyi doğru yapmak gerekir.

duvar kağıdı bu kombinasyon birden olabilir İçin:

 • renk ve tonları birleştiren duvar kağıdı
 • malzemeye duvar birleştirilmesi;
 • Duvar kağıdı dokusunu birleştiren.

duvar kağıdı zordur birleştirin ve belli bir ciddiyetle yapılmalıdır

Duvar kağıdı kombinasyonları her türlü, sen böyle baskı, desen, arka plan veya renk gibi, ortak bir duvar kağıdı için doğru renkleri korumak gerekiyor.

Bir birinci düzenlemede, kendi renk, ton duvar kağıdı bir kombinasyonu olabilir. İşte renk ve tonları spektrum yararlanmak ve daha uygun bir renk geçişleri almak tavsiye edilir. malzemenin kombinasyonu az karmaşıktır duvar kağıdı, birkaç malzeme duvar kağıdı, vinil, kağıt, boya, dokuma olmayan için duvar kağıdı birleştirmek, ancak dikkate duvar kağıdı rengini almak için emin olmak mümkün. o bir duvara birkaç duvar kağıdı doku ve desenleri birleştiren faturanın üzerinde duvar kağıdı iki renk kombinasyonu.

Biz odalarda Kombine duvar kağıdı yapmak

Duvar kağıdı her alanda ve aydınlatma ile, herhangi bir odada bir araya getirilebilir. Büyük bir alanın duvar, hayal gücünü "hızlandırmak" için ve hayata en cüretkar fantezilerini gerçekleştirmek için mümkün kılar, çünkü geniş ve ferah odalarda duvar çok daha olumlu bir kombinasyon görünüyor.

Duvar kağıdı genel renk düzeni ve dokusunu dayanacak Ama eğer alanda küçük odalarda, kombine duvar kağıdı birden fazla renk de iyi görünüyorsun. Odalar, salonlar, çocuk odaları yapıştırarak yaşamak için son derece uygundur Kombine duvar kağıdı.

duvar kağıdı kombinasyonu ile güzel bir iç oluşturun ve mutfakta olabilir

yatak odası, koridor içinde ve mutfakta da yapıştırılmış olabilir duvar kağıdı birleştirdi.

Kombine duvar kağıdı hazır fikirlerin bir kombinasyonu ile satılabilir, ancak duvar kağıdı seçmek için, kendi başına bir kombinasyonunu yapabilirsiniz:

Odalarda Kombine duvar kağıdı çok iyi görsel duvar kağıdı oturma alanı ve çalışma alanının tonunu ve dokusunu ayıran alanı ayrılamadı onlar, onlara odağı haline odasında alanı izole edilebilir, bakılmaktadır. Önemli olan tek bir ayrıntı unutmamak için, odadaki duvar kağıdı temel tonu ayrıntılı olarak oda takip edilmelidir: tablolar, vazolar, oyuncak, mutfak eşyaları ve diğer küçük öğeler.

Kendi başlarına duvar kağıdı birleştiren indirimli bir fiyata mağazasında duvar kalıntıları satın alarak bakım bütçesini kaydedebilirsiniz.

duvar kağıdı seçenekleri Başarılı kombinasyonu

Birkaç renkler onun iç duvar kağıdı ait bir kombinasyon yaratmak için önce, en başarılı bilmek gereklidir ve en önemlisi, doğru fikirler ve duvar kağıdı kombinasyonları türleri.

Yani, duvar kağıdı seçenekleri kombinasyonu:

 • duvar uçlar bir araya getirilmesi;
 • bindirmeleri duvar kağıdı birleştiren;
 • birleştiren dikey;
 • Yatay bir kombinasyon;
 • duvar patchwork kombinasyon.

duvar kağıdı sağ kombinasyonuyla oda özgün ve güzel olacak

biz duvar kağıdı aksan birleştirdiğinizde, duvar kağıdı taban rengi kullanmak ve aksan ve diğer renkler, gölgeler her türlü ya doku herhangi varyasyon ile bölmek: düz, açılı, yatay, bizim istediğimiz dikey olarak. duvar astarın kombinasyonu dekoratif duvar olarak görev yapar ve dekorasyon biçiminde özel olarak kullanılır.

duvarlar ve armonik odasında duvar kağıdı temel rengini vurgulayan duvar kağıdı keserek her türlü hurda Bu tasarım.

Dikey birleştirme duvar duvar kağıdı, farklı veya aynı boyut, renk ve renk şerit bir kombinasyonunu temsil etmektedir. Duvar yatay kombinasyon oda bir kaplama alt ve üst temsil eder. Tipik olarak kaplama yatay çizgi duvarların bir desen üst oluşturma, ve duvarların alt belirli bir renklendirme veren duvar vasıtasıyla iki eşit parçaya oda böler.

Yatay bir kombinasyon, görsel olarak tersine, duvar ve tavan ve duvar kağıdı, dikey bir yüksekliğini azaltmak, oda alanını örten oda, duvar ve tavan yüksekliğinin alanı artar.

renk kombinasyonu duvar kağıdı

Daha önce de belirtildiği gibi, duvar kağıdı birbirlerine bir arada, gerektiğinde odasında ve iç en küçük ayrıntılarda takip edilecek ve uyum içinde birbirleriyle birleştirilmektedir spektrum uygun renk seçmek için bir temel renk, tahsis etmek. kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mavi, mor, beyaz ve siyah: renk spektrumu 9 temel renkler sunar.

renkte duvar kombinasyonu çeşitli varyasyonlar olabilir:

 • iki bitişik renk spektrumunun basit kombinasyonu;
 • Farklı renk karmaşık bir bileşimi;
 • Kalın bir kombinasyon, spektrum üzerinde zıt renklerin bir kombinasyonu olabilir.

gölgeler ve parlak duvar kağıdı, odanın geniş bir alanı seçmek en küçük bir alana sahip bir oda için, renk ile deneme yapabilirsiniz.

duvar kağıtları kombinasyonu ile Örnekler kombinasyon çeşitliliği, onun bir renk kombinasyonu iç prevalansı ana tonları ile kendilerini içerir.

Küçük odalar için parlak renkler duvar kağıdı birleştirmek daha iyidir

oda bir renkte parlak ve yumuşak renkler oluşturmak için ise, komşu sarı ve yeşil, örneğin spektrumunu ve bunların tonları seçebilirsiniz. Oda temel karanlık duvar kağıdı süslüdür Ama eğer, onların ihtiyaç spektrumda zıt renk üzerinde birleştirilecek.

ipuçları ve püf noktaları: Bir duvar kağıdı arasına nasıl birleştirilir

iç duvar kağıdı bir arada seçme fikri doğru ve tadı ile, güzel yardımcı duvar kağıdı kullanarak oda ayarlayacaktır belirli kurallara göre yönlendirilmelidir.

Bunu yapmak için, bir kaç kuralı bilmek gerekir:

 • alanda ve odada aydınlatma bağlı olarak duvar rengi seçin;
 • İki parlak renkler bir odaya duvar kağıdı karıştırmayın;
 • renk aralığı dayanmak için;
 • Belirli renklerin Oda küçük parçalar seyreltilmesi.

Renk Duvar kağıdı oda avantajlarını vurgulamak ve onun eksiklikleri onu odak olmalıdır. Bu nedenle, küçük bir oda için, parlak duvar kağıdı seçin ve büyük bir oda, karanlık duvar kağıdı için. Hatta uyum bulamazsınız büyük bir odada iki zengin canlı renkler, bu nedenle birbirleriyle sadece iki parlak renkler çalışmaz birleştirir. İki duvar kağıdı canlı renkler eşleşirse, ışık veya tonlu duvar kağıdı kullanarak geçişler yapmak emin olun. Buna ek olarak, birleştirilmiş bir duvar kağıdı ile odada, iç küçük iç ayrıntıları seyreltilmesi, bir renk dayanmak için gereklidir.

Bir odada, sen olacak odasında beş farklı renk ve tonları veya uyum kadar birleştirebilirsiniz.

duvar kağıdı kombine tutkal nasıl

renkleri tanımlanmış olması, hesaba tüm ipuçlarını dikkate alarak, kombine tutkal duvar kağıdı başlayabilirsiniz. Duvar kağıdı tutkalı odasının duvarları hazırlanması ile birlikte başladığında, duvarları düzgün ve arızaları olduğu önemlidir. Oda tam olarak üzerinde duvar kağıdı hesaplanması, tüm dükkanlarda benzer boyama bakmak gerekli değildi. Bir sonraki önemli adım yapıştırma için duvar kağıdı bir rulo hazırlanmasıdır. seçilmesini gerektirir bir süs ya da desenli duvar kağıdı durumunda, doğru bir şekilde oda, köşeler ve eklemlerin yüksekliği ve genişliği ile parçasını ayarlamak gerekir. Duvar kağıdı geri kalanı ile onları şaşırtmak için değil, böylece önceden bant çizelgesini Eşli. Biri bir mezura ve seviye binayı kullanması gerekir, kendi ayrı şeritler birleştiren bir duvar kağıdı yapmak zordur.

Duvar kağıdı tutkalı çok zor kombine:

 • Yatay, dikey ve birbirine eklemlenen duvar yapıştırma hatları seviyesini korumak için gerekli olan;
 • İyi bir kolalama eklem kağıdı;
 • Dikkatle duvar kağıdı kenarlarını kırpın.

Duvar kağıdı tutkalı popo ihtiyacını kombine

Dikkatle iş ve çalışma yüzeyleri için malzemeler hazırlamak, Duvar Kağıdı biraz zaman alır ve çalışma olacaktır.

Kombine duvar kağıdı örtüşen başka bindirmeleri bir tuval kaçınılmalıdır tutkal ve ekleme duvar kağıdı eklemi durmak daha iyi değil.

Rol kombine duvar iç nedir

Odanın bir kendi kendine yeten tasarım gibi iç çeşitli Kombine duvar kağıdı uyum.

Duvar kağıdı seçimi bolluğu eşsiz bir fırsat sunar:

 • dekor bağımsız elemanı olarak duvar kağıdı kullanılması;
 • Aynı odada birden fazla stilleri kombinasyonu;
 • bölgedeki odaların dağılımı.

Duvar kağıdı yardımıyla bölgeye odası dağıtarak, bu bölgelerde konforlu bir konaklama için, duvar kağıdı sağ renk seçmek gerekir.

duvarlar için duvar kağıdı birleştirmek için Seçenekler (video)

duvar kağıdı ile mükemmel bir stüdyo daire veya tanınmayacak büyük kır evi dekore edebilirsiniz. duvar kağıdı Kombine, rahat bir oda oluşturmak ve onların çılgın fanteziler gerçekleştirmek, oda ve yüzeylerin eksiklikleri gizlemek, oda hakkında olumlu şeyler vurgulamak yardımcı olacaktır.

Yorum ekleyin

© 2017, homeli.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

İç duvar kağıdı kombinasyonu - 30 fikir

ev duvarları Dekorasyon antik yatmaktadır. Doğu'da ipek veya deri ile Avrupa'nın obbivat duvarlar, kağıt kullandık. , Yüzyıl geçirin teknolojileri, malzeme değişen ve tüm insanlığın da iç duvar kağıdı kullanır. Hatta ses absorbe, duvarların kusurları ve kusurları gizlemek ortam ışığını artırabilir. Onlar sadece konut binalarında, ancak yüksek nem veya sıcaklık değişimleri koşullarında kullanılabilir.

Duvar kağıdını seçerken, bizim evlerin oda farklı boyutlarda, aydınlatma derecesi, nem belli fonksiyonel yükünü karşılamak konusunda net olmak gerekir. Bu malzeme, renk, desen seçilmiş duvar kağıtları etkileyecektir. oda veya oda alanlardan herhangi kontamine olma riski en yüksek maruz değerlendirin. onlar aydınlatılmış gibi, düzen boyutları olan senin oda yan belirleyin.

Geleneksel olarak bizim dairelerde mutfakta yemek pişirmek için bir yer, ama aynı zamanda bir aile olarak onun kabul için değil sadece. mutfak çalışma parçası, dayanıklı, güvenilir kolay temizlenebilen duvar kağıdı üzerine yapıştırmak gerekir. Odada kalan, iştah neden moralinizi düzeltir güzel desenli, hafif gölgeler almak için, duvar kağıtları, ilgili yatay veya hareketsiz yaşamla uygun.

banyo ve tuvalet duvarları sık sık çünkü bu alanlarda yüksek nem duvar kağıdı ile dekore ama burada da o iç unsuru olarak natüralist görüntülerle duvar kağıtları yerleştirmek mümkündür edilmez, çünkü birçok etkenden dirençlerine steklooboyami ile birleştirmek için makul.

Koridor - Bir yerde sık kirlenme. Bir pozisyonda bir duvara alma şemsiye, ayakkabı, dış giyim, çanta Squirt senin duvarların görünümünü onarılmaz zarar. mütevazi doğal motifleri veya geometrik ışık veya soluk tonları ile dayanıklı, kolay temizlenebilen malzemelerini seçin. Vinil takım, onlar, güzel, farklı ve kolay temizlenir.

konaklama olarak, iç kesinlikle daha geniş için dekor seçimi için kapsamı. yatak odası, Çocuklarda, alerjik reaksiyonlara neden olmaz, mükemmel solunum aktivitesi ile, doğal malzemelerin duvar kağıdı kullanmak arzu edilir. Çocuk odası iç yetişkinler ve parlak renkler için yatak odasında Sakin dinlendirici renkler her zaman çocuğunuzun neşeli devlet için eğlenceli. mükemmel bu amaç için uygun kağıt duvar kağıdı. Onların kakma çeşitli tasarım uygulama teknolojilerinin kullanımına, onlar iç bakmak avantajlıdır farklı bir doku edindikleri nedeniyle çok çeşitlidir.

serigraf, köpük kalın, vinil: salonları, toplantı odaları, kendilerinin de üst tabakanın uygulanması ve ek malzeme kullanımı yöntemine bağlı olarak, pek çok türleri vardır, vinil duvar olabilir. Vinil duvar kağıdı altlarında küf neden olabilir, hangi havayı sızdırmaz, ancak tasarımcılar kamu ve özel binaların tasarımında bunları kullanmak için mutluyuz. Düzenli vinil duvar kağıdı ile kaplı duvarları ile odayı havalandırmak için tavsiye edilir. Renk, doku, desen, oturma odasında iç içinde duvar kağıdı farklı bir kombinasyonu pratikte hayal gücü ve oran duygusu ile sınırlıdır.

Neden onları birleştirmek?

 • yüzden bir oda veya daire farklı bölgelerinde bölmek mümkündür: mutfak - yemekte, çalışma; çocuk - oyun, bir dinlenme alanı, öğrenciler için çalışma alanı üzerinde; Tek yatak odalı daire - misafir kabul ve ana geri kalanı için alan üzerinde.
 • Farklı duvar kağıtları birleştirerek görsel uzakta duvarların görme düzensizlikler ve diğer inşaat kusurlarından, uzay boyutlarını ayarlayabilirsiniz.
 • Ona bir güzel oturma alanı, antik şömine ya da duvara sadece aile fotoğrafları olmak, yaşam alanınızın herhangi bir nesneye odaklanabilir.
 • Bu pahalı duvar kağıdı satın tasarruf için çok kolay bir yoludur. tüm odayı yapıştırmak için onları satın gerek yok, onların kalıntıları önemli bir indirim satılmaktadır.

Farklı renk, doku, form Oda Dekorasyon içinde duvar kağıdı kombinasyonu ile bazı önemli dekorasyon unutmamalıyız.

Odanın büyüklüğüne ve şekline renk etkisi

küçük bir oda boyutları görsel ışık duvar kağıdı bir kombinasyonu kullanılarak geliştirilebilir. Bir büyük odada karanlık zengin renkler yapıştırmak için azaltılabilir. Eğer karanlık bir duvar yapmak, o zaman o daha uzatılmış olacak odanın görsel şeklini uzaklaştı. Yatay şeritler genişliği artar ve dikey oda görsel yüksek yapacaktır. doğal aydınlatma düşünün.

Koyu veya soğuk renklerin ışıklı yapıştırılan kombinasyonu güney tarafında odalar. oda kuzey tarafında bulunuyorsa, o zaman değişebilir bir sıcak, pastel renkler için durdurun. Zaman dikey bağlanmış bir kullanım duvar aynı kalınlıkta.

kombinasyonu ile farklı kalınlıkta macun ruloları sonra tek iç desen yok onların eklemlerin çok görünür bir yer olması halinde. Bir dükkanda, aynı toplanması, aynı fiyat kategorisinden, bir üreticinin ürünleri satın almak tavsiye edilir.

Renk, duvar kağıdının dokusu iç birleştirilmelidir.

Duvar kağıdı rengi tamlığı iç bütünlüğünü hissetmek mobilya veya dekor bireysel unsurları ile tekrarlanmalıdır. tezat, aksan oluşturun, ancak genel tarzı tutun.

Tüm seçtiğiniz duvar kağıdı genişletmek Sor seçim doğru olduğundan emin olun. özel standlarda duvar kağıdı uyumluluğunu düşünün ve tam tonları maç için rulo üzerinde makaleye bakın.

Odaya sadece bir parlak duvar atın.

parlak renkler iç yüklenme yapmayın, oda kalmak rahat değil. istisna çocuk odaları, genç odaları, o zaman boya aşırı şiddet dert olamaz, o kendi mizaç, hayati enerji ile tutarlı, çok genç nesil gibidir.

Duvar mobilya satın aldıktan sonra seçilir.

Size mobilya seti güncellemek duvar ve tavan mevcut mobilya gibi aynı renk için kaplamayı almak çok daha kolaydır. Bunun yerine iç tasarımının tüm unsurların kombinasyonu tüm çabaları etkisiz kılacağı.

farklı tasarım duvar kağıdı birleştirmek için çeşitli kanıtlanmış yolu vardır: dikey ve yatay odalar bölümü; özel seçimi, tasarım nişler ve bölümler; teknoloji "patchwork" kullanımı; paneller uçlar geçin.

Alt daha karanlık ve daha belirgin modeli, tek boyutlu ya da küçük bir rakam ile üst hafif Yatay bölüm geleneksel duvar iki çeşit kullanımını içerir. Kapalı bileşik duvar kağıdı sınır bant veya farklı malzemelerin sınır. Bu seçenek oturma odası, ofis veya koridor için klasik tarzda iç çözümleri için idealdir. Farklı renklerde yatay çizgili çeşitli kullanın, ancak yalnızca bir duvarda olabilir. Bu seçenek salon modern ve şık hale getirecektir.

Dikey farklı renk veya desen, tek tek bölgeler veya nesne üzerine vurgu bantlarının düzgün sırayla değişen birleştirmeyi içerir. Bu şömine, kapı ya da TV'den şeridinin iki tarafında, yatak odası, oturma odasında kanepe veya yatak arkasında bir duvar olabilir. Konuyla dikkatleri etmemek için, çok parlak renkler kullanmayın. Bu seçenek duvar kağıdı kullanmış renkler, dokular, modellerine bağlı olarak herhangi bir tarzda bir yansıması olabilir. Bu, herhangi bir konut veya ortak alanlarda kullanılabilir, bu benzersiz bir stil ve görünüm bunların her verecektir.

yapı elemanı sınırlayıcı bir rahatsız edici odasında Niches zarif bir sanat eseri haline transforme edilebilir. taş, mermer, Jaluzi sıva: Bunlar zıt duvar kağıdı veya taklit doğal malzemelerin bir arada kullanılarak transforme edilebilir. yatak odası ya da duvar kağıdı birbirine uygun kombinasyonu sonra oturma odasında Niş evinizin gerçek dekorasyon olacaktır. salonda Niş bir kabine şeklinde verilebilir ve köşeler, tamir ömrünü uzatmak uzay görsel algı ilginç vurgular yapacaktır güçlü duvar kağıdı, yapıştırma çıkıntılı olmalıdır.

duvar Ekleme büyük ya da küçük olabilir, bunlar oda, yatak odası, mutfak yaşayan kullanılmaktadır. insert böylece yatak veya kanepe arkasındaki masada, bir şömine üzerine yerleştirilen duvar kağıdı bir parça olmak, bütün bir duvarı işgal imar tesislerinde parçası olabilir hem. Genellikle bu gibi durumlarda, farklı renklerin kullanılması, temalar duvar kağıtları. içinde duvar küçük parçalar duvarlarını Dekorasyon veya katlanabilir perde veya panel olarak yapılan.

"Patchwork" tarzında yapıştırma, farklı renklerde duvar küçük parçalar kullanılması. Sen yumuşak renkler kullanarak, bir ülke tarzı, provans, retro oturma ve yemek odaları çıkarmak ve çizimleri harmanlayarak olabilir. aksine arzu parlaklık ve kontrast kullanılan duvar kağıdı üzerine çocuk odasında.

İç duvar kağıdında renklerin kombinasyonu

Farklı renk ve tonları - iki renk ve zor bir arada - dekora farklı renklerin duvar kağıdı bir arada basittir iki temel yolu vardır. Renkler aykırı ve yersiz sıcak ve soğuk, ışık ve karanlık, ayrılır.

Açık pastel renklerin farklı tonları odaya üzerinde macun varsa, hava ağırlıksız iç ışık olsun. Bir klasik ya da yüksek teknoloji tarzında iç yaratan siyah ve beyaz malzemelerin Şaşmaz popüler kombinasyon. Karanlık duvar kağıdı büyük meydan kombinasyonu, tasarım ezme, ağır bir izlenim kaçınmaya çalışın. Eh, bu düzenlemede koyu kahverengi, siyah, yeşil, kırmızı tonları bir araya getirir. renk tonlarına değişen el kağıdı gri ya da bej bir dekor, barok ve katı, parlak sanat akımının olarak elde edilebilir.

senin iç ana renklerin temelinde göz önüne alınmalıdır:

 • Gri altın ve mavi kahverengi, mor, tonları ile kombine kırmızı duvar kağıdı;
 • turuncu karamel, kırmızı tüm tonları ile kombine değil, beyaz, gri, yeşilimsi kahverengi, kombine;
 • sarı bej sessiz, kahverengi, kırmızı ve pembe ile kombine edilemez;
 • kahverengi, bej mükemmel mor veya kırmızı için uygun değildir, mavi, gri, yeşil, altın ile kombine birbirini tamamlar;
 • kadar yeşil sakin sıcak tonlar ve parlak renklerle duvar kağıdı ile birleştirilir;
 • yeşil ile kombine değil, beyaz, mavi, gri, kahverengi, bordo, altın ve gümüş ile birlikte mavi;
 • mor altın ile kombine sarı ve turuncu, bej ve pembe renklerin bütün tonlarını, kırmızı ile kombine değil.

İskandinav tarzı renkli duvar kağıdı

Kişisel, eşsiz bir iç tasarım yaratmak ve büyük bir sonuç garanti edildiğinde bu basit kurallara uyun. O sürece sana neşe getiriyor gibi yılın en iyi tasarım projelerinin üst girecek farketmez.

duvar şık bir kombinasyon: Başarının 9 fikirler

görsel efektler duvar orijinal kombinasyonu elde edilebilir duvar kağıdı ve özel çözümler birleştirerek - sadece kalın, fakat aynı zamanda bir pratik bir çözüm. Tamir nadiren mükemmeldir, fakat duvar dokusuna tavan ve duvarlar bile engebeli eklemleri yenmek için güzel olabilir. Nasıl iyi görünsün, bir odada çeşitli duvar kağıdı araya birleştirmek?

İki renk duvar kağıdı birleştiren

Aynı kurallar iç tuval üzerinde başka bir sanat alanı, örneğin, gibi bir bileşim uygulanır.

ufuklar seçme duvar kağıdı yolu birleştiren herhangi bir tasarım tarzı uyum katılacak

Ne gibi sonuçlar kombi duvar kağıdı seçme hakkı varsa elde edilebilir:

 • bölgelere oda alanı bölün;
 • Yetkin iç vurgular;
 • Tek niş ya da duvara seçin;
 • onarım kusurları gizleme;
 • Düz biçimsel yönünü vurgular;
 • oda kişiselleştiren, özel yatak sahibinin tat ve karakter baskı yapın.

İç detayların tamamı bir arka plan oluşturmak için ya da dikkat çekmek gerekir. Odaya girme Bir konuk, hemen doğru izlenim var, duvarlarda açık aksan ayarlamak gerekir. duvar kağıdı birleştiren bir duvar veya bir kısmını vurgular ve bu düzlem birincil işaret dikkat haline gelir. Geri kalan duvarları ikincil öneme sahiptir.

Böyle bir kompozit çözeltilerin örnekleri,:

 • Bir duvar - parlak duvar, 3 diğer duvarlar - parlak, nötr deseni duvar kağıdı olmadan;
 • duvarın bir kısmı çerçevesi daha canlı duvar kağıdı vurgulanır.

duvar kağıdı birleştirerek yolları çeşitli seçenekler içerir, ancak genel tasarım konsepti uymalı

İki renkte duvar kağıdı yatay ayırma kullanıyorsanız, alt kısmı üst kısmından daha koyu olmalıdır. daraltıyor ve ağır - dikey bölünme ile, parlak duvar kağıdı görsel alanı ve koyu genişletmek unutmayın. İç tezat üzerine kurulmuştur, bu nedenle, dikey ayırma duvar duvar kağıdı, iki renk bileşim içinde dengelenmelidir.

Dikey duvar birleştirme örnekleri:

 • duvarları daha koyu duvar kağıdı ile papered niş;
 • duvarın ortasına arka plan kenarlarında daha hafif olduğu için,
 • oda geri kalanı daha hafif duvar, - bir kapı ya da pencere açıklığının kenarında.

duvar kağıdı yapıştırma önce, onlar iyi seçilmelidir. Bunu yapmak için, biz iç aksan alınacaktır hayal ilerlemek zorundadır. Bu açıkça görülecek için, kağıt ve kalem almak şematik oda çizip yaklaşık dışarı nereye anlamaya ve hangi pokleit duvar kağıdı olacaktır gerekir. kompozisyon için en iyi seçeneği bulmak için, birkaç farklı kombinasyonlar denemek için gereklidir.

İç (video) Masaüstü Companion

uyumluluk ilkeler: birbirleriyle duvar kağıdı nasıl birleştirilir

Duvar kağıtları renk ve dokuya sahiptir. Birlikte iyi iki renk görünüyordu karıştırmak için, duvar kağıdı üniform kalınlıkta olmalıdır. Vinil duvar kağıdı vinil ve kağıt ile kombine edilmelidir. Yıkanabilir duvar fidanlık, örneğin, oda alt yapıştırılması için kullanılır. bez kalınlığına göre, aksi takdirde kenetlenme yerine çirkin bir çıkıntı görülecektir, anahtarla denk olmalıdır. renk ek olarak, kumaş duvar bir düzene sahip olabilir.

Ne kuralları kombinasyon kağıt üzerinde değil, aynı zamanda iç sadece iyi göründüğünü uyulmalıdır:

 • bir parlak desen fazla kullanmak;
 • Arka plan duvar kapağı nötr kağıt;
 • Eğer 2 veya daha fazla kalıpları kullanarak, bunlar stil ve renk benzer olmalıdır.

Dikey desenler görsel duvarları uzatmak ve tavan yükseltmek

Yatay desenler görsel, düz duvar genişletme alan miktarını artırır. Birbirini dikey ve yatay desenler, özellikle parlak ve zıt renkleri birleştirmek tavsiye edilmez. Bir misafir odası epilepsi gidecek, o bir saldırı başlatabilir.

tüm misafirler rahat hissetmek için, bu parlak sadece dikey veya sadece yatay desenleri kullanmak en iyisidir.

İç duvar kağıdında Başarılı kombinasyonu

Bazı insanlar duvarların doygun renklerin yorgun. Oda her zaman rahat oldu, böylece iç tasarım, uyum ve aksan üzerine kuruludur, değil fazla 1 duvar odaklanmak gereklidir.

Ana ve arka plan duvar kağıdı nasıl seçilir:

 • Duvar kağıdı iki renk böyle açık mavi ve yeşil, soluk pembe ve şeftali gibi sıcak veya soğuk renkler olmalıdır;
 • Duvar kağıdı iki renk parlaklığı veya parlak veya mat üzerinde aynı olmalıdır.

Masaüstü Companion aksi tasarım dissonant olacak tek bir renk yönü olmalıdır

Ilke tüm tasarım serisi duvar dayalı kağıdı parlaklık iki renk, birleştirmek gerekmektedir. İç görünüm daha iyi kombine mat doku duvar kağıdı basit.

Bir oda değişim odasında nasıl farklı duvar kağıdı

Duvar kağıdı alışılmadık bir düzenleme oda dairede tamirat geri kalanı ile uyum içinde olmalıdır.

Uygun olan yerlerde iki renk duvar kağıdı bir arada kullanmak:

 • Küçük bir odada, görsel alanı genişletmek için;
 • Koridorda, alt duvarın kirlenmeye karşı korumak için;
 • fidanlık olarak, duvarın alt kenarında yıkanabilir duvar kağıdı kullanırlar.

Dar bir koridor ya da küçük bir alana sahip bir stüdyo dairede iki renk duvar çok uygun kombinasyonudur

Böylece, ilginç, aynı zamanda pratik bir seçenek duvar tasarımı sadece olduğu görülüyor.

uyum ve kontrast: duvar kağıdı birleştirerek için seçenekler

duvar rengi ve dokusu - Eğer kendi tercihlerine göre iç tasarımını seçmek gerekir bu yüzden, sahibinin tadı ilgili bazı bilgiler. Sonra oda güzel olurdu.

Aynı renk solmuş ve doymuş tonları arasında çekici bir kontrast - topikal ilkeleri, iç duvar bir kombinasyonu

Aynı odada iki renk kombinasyonu aşağıdaki ilkeleri üzerine inşa edilmelidir 1:

 • doygun renk ve doymamış arasındaki kontrast;
 • renkler, aynı renk tonlarının paletinin yerin yakınlık;
 • Sıcak veya soğuk gam varyasyonlar;
 • Benzer ya da farklı desenleri ile renkli duvar kağıdı özdeş.

Satış sadece düz bulundu, ancak aynı zamanda duvar kağıdı yükseltilebilir. Rölyef, ancak bileşim, 1 ya da 2 en fazla rahatlama olmalıdır aynı odada, iyi görünecektir, duvarlar canlandırır. Eğer 2 rahatlama kullanırsanız, duvar kağıdı renkte tek tip olmalıdır.

duvarlarda duvar bir kombinasyonu (video)

Hazır çözüm: Duvarlar için ikiz duvar kağıtları

Birçok koleksiyonları hemen duvar kombinasyonu için seçenekler sunuyoruz.

Tek bir kaynaktan duvar çiftinin avantajları nelerdir:

 • Gerek zaten aldı iki renk bir arada kullanabilirsiniz, onun tadı şüphe etmeye;
 • bileşimi hakkında düşünmek gerek yok, tasarımcı her şey önceden anladım etti;
 • misafir onarım göstermek ve tüm takdir edecektir emin olmaktan gurur olabilir.

duvar kağıdı hazır tuvalleri birleştirerek zamandan tasarruf ve garantili iyi bir sonuç almayı sağlar

Genellikle eşleştirilmiş duvar önceden gerekli kesilmiş ve dikiş pürüzsüz yardımı gösterir. kılavuzu birbirine göre duvara yerleştirilen kumaş gibi duvar asmak için gösterilmiştir. Bu düzenlemenin dezavantajı, sadece - bir reklam bileşeni.

Farklı renkler duvar kağıdı duvarlarının pratik tasarım

Yıkanabilir duvar kağıtları uzun bir süre son ve bakımı kolay memnun edilir. Duvarın alt kısmını süslemeleri hakkında bir soru var, bu nedenle, en iyi çözüm - Bir yıkanabilir duvar kağıdı doku ile bir kombinasyonudur. Koridorda, yıkanabilir arka tabakasını kullanarak mutfak ve çocuk yatay bölünme gücü, sinirler ve para kazandıracak.

2-3 yılda bir onarım güncellemek değil için, hayatınızı kolaylaştıracak önceden yapabilir ve tasarım, aynı zamanda sorunun tüketici bölümünü sadece dikkate almak

Zemin kaide üzerinde 1.5 m - güzel Yıkanabilir duvar 1 arasında bir yükseklikte yer kapatabilir. duvarların bu bölümü sık sık çizik ve aşınma ve yıpranma maruz kirli olsun. duvar kağıdı bir kombinasyonu yoluyla düşünün kağıt üzerinde olmak her zaman daha iyidir, ancak o zaman iç uygulamak.

işçilik inceliklerini: Kombine tutkal duvar kağıdı nasıl

bıçaklar arasındaki Pürüzsüz eklemler - bu duvarların bir önkoşuldur düzgün ve çekici bir görünüm. O önemli değil nasıl olacak duvar kağıdı kombinasyonu, dikey veya yatay, bir duvar 2 ve bez kullanmayı planlıyorsanız - düzenini yapmak. Bir bant, düzeyi ve kalem ile bölgeyi sınırlamak gerekir.

Kademeli şişer ve çekici bir görünüm kaybetmeye, uzaklaşmaya edebilir duvar kağıdı yerlerine denk gelmeyecek asmak için istenmeyen bir durumdur.

Duvara işaretleme üzerinde Pürüzsüz yerleştirme asistanı ile dört elinde gerçekleştirilir. Ön gereksinim açıkça çok kumaş işaretlemek istenilen uzunluğa kesmek. En zor seçenek - Duvarın orta kesiminde değil sadece pokleit köşeden veya tavandan duvar kağıdı ve tam olarak gerek çünkü, yatay bir düzenlemedir.

yapıştırıcı ile emprenye edilmiş, bazı duvar gerilir. onarım gerçekten pahalı, ama olursa yapıştırma biraz tecrübe, önce gerilir ne kadar kumaş anlamaya gerekir ve daha sonra küçülür nasıl

 • iki renk yatay düzenleme - ilk olarak, daha sonra alt;
 • Dikey İçin - önce sol tuval, sonra sağ;
 • Daha sonra duvarlar, ilk bir niş - bir niş yapıştırma
 • çapraz yapıştırma - birinci üst, daha sonra alt.

Yüksek kaliteli onarım temeli - yatay derzlerde arasında, hatta 0.1 mm aralık, yani tam olarak hesaplanması için kötü. monte etmeden önce dikkatlice, duvar kağıdı talimatları okumak dikkate ödenek almaya denemek için uygun bir yapıştırıcı madde kullanmak gerekir. Bu konuda tecrübe değildir ve kaliteli bir onarım gerekiyorsa, karmaşık bir inceltici odası profesyonel inşaatçılar emanet etmek daha iyidir.

duvar kağıdı kombinasyonu ve duvarları boyamak: konforlu ve orijinal

renklendirme ile Boyama aktif düz duvarlarda kullanılır. Ama onarım ne mükemmel değilse?

herhangi kusurları gizlemek ve odaya şık ve çekici bir görünüm verebilir boya ve duvar kağıdı bir arada kullanılması

İki renk, fikirleri boya ve duvar kağıdı kombinasyonu:

 • Kontrast, parlak renkler, daha canlı duvar kağıdı veya boya doymuş renkleri, arka plan resmi;
 • renk, duvar kağıdı ve boya benzeri renk uyumu;
 • duvar kağıdı ile bir duvar duvar kağıdı, kalan duvarlar boya;
 • İzolasyon duvar resmi, geri kalan duvarları yapıştırma;
 • boyalı ve yapıştırılmış parçaya dikey ya da yatay ayırma duvarları.

o, göze batmayan duvara deneyin sonuçlarını değerlendirmek ve sonra tüm daire üzerinde uygulamak en iyisidir böylece oda, suni ve doğal ışıkta farklı görünebilir.

Başarıyla boya ve duvar kağıdı birleştirmek için, zenciye parlak veya mat doku ya kullanmak gerekir

Yavaşça boya birleştirmek ve duvar kağıdı, 1.5 bir boşluk olması durumunda kullanılabilir - dikiş 2 cm. boya pürüzsüz olabilir kumaş ve kusursuz kapak yukarı eklem için duvar altında gelmelidir. Elverişli böylece kemerler, niş ve pencere açma yamaçlarda düzenler.

Birleştirme duvar kağıdı: tasarımcı ipuçları (video)

Dairenin özgün ve taze, hatta standart düzeni yenebilir çünkü duvar kağıdı ve boya kombinasyonu, yaratıcılık için yer verir. duvar veya duvar kağıdı ve boya iki çeşit yapılması da ideal olmayan yüzeyli duvar için uygundur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

24 + = 25