oda fotoğrafta duvar kağıdı kombinasyonu

salonda Kombine duvar kağıdı: Tasarım trendleri

2017 tasarım yönteminde çok moda - duvar kağıdı birkaç çeşit ile salonda duvarların Dekorasyon. Bugün bitirme malzemelerinin tüm önde gelen üreticileri üreten Onlar kendiniz alabilirsiniz ve birbirleriyle kombine duvar kağıdı iki veya daha fazla türde oluşan topluluğu olarak hazır fikirleri kullanabilirsiniz.

salon için farklı tasarım kombine duvar kağıdı en geniş aralığı: çok fonksiyonlu odalarının mimari özellikleri en çeşitli kullanacağım önemsiz olmayan bir iç oluşturmak için bu trendi yol sağlar.

Neden bu kadar popüler, kombine duvar kağıdı

Oda için aynı tip ve kombine duvar kağıdı arasında bir seçim olduğunda, tasarımcılar genellikle ikinci seçeneği seçmek için tavsiyede bulundu.

Bunun nedeni ise sadece renk, desen veya doku içinde farklı duvar kağıdı yapıştırılan duvar ile herhangi bir iç, yeni, orijinal ve estetik olarak çekici değil, aynı zamanda böyle bir bitiş bariz pratik yararları olduğu gerçeğine.

duvar kağıdı, dilediğiniz bir arada kullanma:

 • kusurlarını gizlemek ve binanın avantajları vurgulamak;
 • geometrik düzen özelliklerini düzeltmek;
 • ilginç görsel efektler duvarlarında oluşturmak için;
 • fonksiyonel alanlara oda bölmek için.

onun aydınlatma, tavan yüksekliği, duvarların genişliği, kapı ve pencere açıklıkları yeri, niş ve kaya tabakalarını duvarları içinde varlığı: düzgün mağazaya gitmeden önce oda için gelecek kombine duvar kağıdı tasarımını belirlemek için size yeterli odanın tüm mimari özelliklerini değerlendirmek gerekir.

onun onuru, Geometrisinden bazı vurgulamak için bir ışık ve havadar veya tamamen memnun - Bu analizden sonra, odanı görmek istediğinize karar daha kolay olacaktır.

Ve bu binanın temelinde, duvar kağıdı sizin tava kombinasyon gerçekleşmesi için en uygun seçim.

1. eksiklikleri gizlemek ve iç onurunu vurgulamak. en kolay ve en etkili yolu mimari avantajlar vurgulamak ve dezavantajları (eğrilik, duvar ve tavanların eşitsizliği) en aza indirmek için - İdeal duvar aksanı en yakın hale getirmek için.

Bu amaçla, bu desen veya renk geri kalanından farklı, duvar kağıdıyla üzerine yapıştırılır. Olağandışı yazdırmak veya dikkat çekecek parlak doymuş rengin ve Küçük Düzenlemeler pürüzlü yüzey daha az fark olacaktır.

koyu ve açık, tek renkli ve desenli ve düzgün ya da doku verilmiş yüzey köpüklü: Bundan başka, çok iyi renk veya doku içinde farklı duvar dönüşümlü şeritler, küçük lekeler kombinasyonu gizler.

2. geometrik düzen özelliklerini ayarlayarak. resimlerinde birkaç ton daha koyu - kısa duvarlar açık renkli duvar kağıtları ve dar kaplanmışlarsa dar oda, çok daha büyük görünüyor.

Üç duvarı hafif ve tekdüze ve dördüncü süslemeleri duvar kağıdı zengin, canlı renkler yapmak durumunda Kare oda daha ilginç ve daha dinamik bakacağız. Farklı renk veya tek renkli ve desenli görsel tavan asansör şeritleri Dalgalı.

Çok yüksek tavanlı görsel yatay duvar bölünmesi ile tahmin edilebilir. Bu amaçla, bunların üzerine duvar tutkal açık ve koyu duvar alt üçte. Eğer küçük bir pencere ışık etrafında boşluk ve oda karanlık duvar kağıdı geri kalanını süslemeleri, pencere açıklığı büyük görünecektir.

3. sıradışı görsel efektler oluşturun. Kombine duvar kağıdı kaplama malzemesi değil, aynı zamanda orijinal dekor sadece işlevini yerine sık sık ve yerine resim veya afiş kullanılmaktadır.

Bu amaçla, düz örtüsü üzerinde güzel büyük baskı ile segmentleri yapıştırın ve çıtalar veya çerçeveler içine alın. plazma televizyon, şömine, aile hatıra, geniş rahat bir kanepe ile dolu bir dekoratif vitrinin: Ayrıca, zıt duvar kağıdı tasarımcıları accentual mobilyalar dikkat çekmek için tavsiye edilir.

4. Biz bölgeye odayı paylaşmak. Farklı doku ve bölümleri her türlü kadar sık ​​imar odası için kullanılan duvar renk kombinasyonu ve bazen bunlara ek olarak.

Genellikle renk koyuna veya niş stresi, özel konuşmaları odanın çalışma bölümü üzerinde amaçlanan alanını sınırlayan için küçük köşesinden ayrılan yemek alanı zıt duvar kağıdı.

Bu durumda, orta ve çok cesur ve radikal hem kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. Her fonksiyon alanı için renk çözümü genel iç kavramı üzerinde ve bölmek istiyorum nasıl keskin bağlıdır.

salonda duvar birleştirme yolları

Duvar kağıdını birleştirerek birkaç temel, farklı seçenekler vardır. Aynı zamanda, neredeyse benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir iç tasarım yaratmak isteyen her tasarımcı, onları değişiklikler getiriyor.

Buna rağmen, duvar kağıdı herhangi bir kombinasyonu seçimi zorunlu genel kural uymalıdır: Farklı resimlerinde bir arada uyum içinde görünüyordu, onlar en az bir benzer bir özellik olması gerekir: Aynı fatura özdeş desen renk düzenini yankılanır.

döşeme kombinasyonlarının tamamı çeşitli iki ana kategoriye ayrılabilir: renk ve desen ve çeşitli yapıştırma teknikleri kullanan farklılıklara işliyorlar. Bize ayrıntılı olarak inceleyelim.

 • aynı rengin farklı tonlarında boyanmış duvar kağıdı kombinasyonu. Bu iç yağma etmek çok zordur en basit yöntemdir. Onun kolay özel bilgi sahibi olmadan ve tasarımcıların yardımı olmadan, bağımsız öğrenme. Bu bir, sakin, zarif ve statik iç ulaşmasını sağlar. Çoğu zaman gri, kum, mavi ve yeşilin farklı tonlarında boyanmış duvar kağıdı, birleştirir.
 • sade ve Baskılı duvar kağıdı kombinasyonu. profesyoneller tarafından oda için Bu tasarım kombine duvar kağıdı özellikle tercih. hazır toplama böyle bir planın en sık satışa bulunurlar neden Belki de bu. monofonik ağlar genellikle seçilen bitkisel çizimlere geniş bir bant, geometrik soyut, çeşitli süsler ile birleştirilmesi için. Onların vekilleri veya tamamen bir veya iki duvar bir desenle duvar kağıdı.
 • farklı modelleri olan kumaşların bir kombinasyon. Böyle cesur bir kombinasyon çok dinamik ve aydınlık iç mekan oluşturmak için yardımcı olur ve ferah odalar için uygundur. Mükemmel dar ve geniş şeritler ve çiçek desenli veya büyük ve küçük benzer bir desen şeritler ile desen içeren tandem, görünüyor. Böyle kombinasyonlar durum üzerinde çalıştı için, çok iyi bir tat ve becerilere sahip, bu yüzden dikkatli kullanmak gerekir.
 • Farklı renklerin kendinden renkli resimlerinin duvarlarını Dekorasyon. Küçük odalar için uygun çeşitli duvar iç kısmına bağlanması yöntemi. çakmak için koyu tonlar gelen geçişler ile bir palet resimlerinin kombine - O Başta söylediğimiz bir tasarım tekniği, benzer.

Genel olarak, aktif duvar kağıdı ve nötr renk fazla 2-3 tür kullanımı ve doygunluk bağlı olarak dinamik veya sakin iç tasarım oluşturmak.

salon için teknikler duvar kağıdı

Yatay kombinasyon. Bu tasarım yöntemi, görsel olarak duvarları genişler ve iyi bir koltuklarla ve cumbalı, düzenli geometrik bir şekle sahip oda için uygundur. alt kısım çoğunlukla yükseklikleri 120-130 cm yapılır ve yatay bir bağlantı yeri kağıt ya da sınır pouliretanovym döküm dekore.

Bu durumda, alt duvar kağıdının üst kısmında daha koyu ve daha hafif olması tercih edilir. Onların rengini seçme genel iç kavramına bağlıdır. Bu çizgili ve desenli düz kumaşlar ve desenli ve bir rengin farklı tonlarında ağ bir kombinasyonu olabilir.

Son yıllarda, bu yatay birleştirmenin başka bir yol kullanılır duvarların yüksekliği boyunca zemine hangi tuval alternatif paralel olarak. Ama bu kombinasyon olarak görsel bunları aşağıda yapar yüksek tavanlı odalar için uygundur.

Dikey kombinasyon. Dikey yapıştırma tekniği görsel tavan kaldırır. Bu, herhangi bir boyut ve geometrisi odaları için uygundur ve yatay çok daha sık kullanılır.

Ayrıca keyfi olabilir bağlayıcı maddeler bu tip kullanırken Renk kombinasyonu ortakları kağıdı. Önemli olan duruma uyum sağlamaktır. Çoğu zaman onlar zıt renklerin, farklı renklerin aynı aralıkta seçilen veya sade ve Basılı kumaş araya getirmektedir.

çiftler halinde, tek tek alternatif, bunları bir yapıştırıcı veya bir ya da iki duvar tamamen duvar aynı tip belirlemektedir. Böylece genişlik mutlaka aynı olmak zorunda değildir.

uçlar yapıştırılması. Bu şekilde dekore odasında duvarlar, her zaman çok şık ve ağırbaşlı görünüyor. Bu tür bir teknik için en iyi unutulmaz güzel desenli düz düz ve dokulu kağıdı kombinasyonu uygundur. Birincisi, duvarlar kendi renginde yumuşak resimleriyle süslenmiş.

Daha sonra, bir dokulu desenli duvar dikdörtgen, kare ya da kemerli uç kesim yapıştırılır. tasarım daha da özel dekoratif döküm şeritler kapsamında kapalı insert yapmak.

insanlar kombine duvar kağıdı yapışmasını nasıl bahsederken genellikle başka ilginç tekniği bahsedilen - patchwork. Popüler bir tekstil mozaik, battaniye ve duvar panelleri yapımında kullanılan - O yamalı gibi biraz olduğunu.

Bu durumda, duvarlar genellikle kare veya dikdörtgen parçalar halinde önceden kesilmiş, duvar kağıdı ile dekore. Bu tasarım çok şirin ve rahat, ama salon için muhtemelen uygun değildir görünüyor ve Çocuk odası veya yatak odası için.

 • parlak renklerin korkmayın. Bunlar çevreyi canlılığına ve dinamizmi vermek yardımcı olur. Doğru seçim emin değilseniz eğer, temel beyaz renk yapın. Bu tüm renk paleti ile uyum güvenli bir bahis.
 • İdeal olarak, odadaki duvarların tasarımı, mavi, yeşil, krem, pembe, mor, altın kahverengi ile beyaz, siyah ve beyaz olarak parlak ve pastel hem renkleri, içermelidir. Bu kombinasyonlar renk dengesini sağlar ve herhangi bir aydınlatma güzel ve uyumlu görünüyordu.

kolay bir iş - Odalarda, özellikle kombinasyon için duvar kağıdı satın almak. Neyse o Süsleme malzemeleri bu kategoride geniş bir ve sürekli güncellenen dizi kolaylaştırır.

Buna ek olarak, tüm büyük üreticilerin duvar kağıdı her tür bilgisayar ekranında iyi düşünülmüş ve rahat bir ev ortamında doğru seçim yapmak sahiplerinin, online portalları var. tarzı duygusu, iyi kendi tercihleri ​​ve zevkleri mutlaka ideal oda kombinasyonu için ister.

Detaylı analiz ve duvar kağıdı çeşitli avantajları açıklama karşılaştırılması.

Duvar sizin gostnoy içinde dekorasyon, yanı sıra çok sayıda yeni fikir ve fotoğrafların Üretilen onlarca.

şimdi moda modelleri duvar kağıdı bulmak ister misiniz? son moda detaylı incelemesi.

Odada duvar kombinasyonu

salon sağ iç oluşturmak için çok önemlidir. Sonuçta, oldukça sık, konukları ve boş zamanlarını geçirdiği yoktur. Ama bazen duvar kağıdı rengini seçmek için tek başına yeterli değildir. daire özel dekoratif etkiyi verebilmek için, birçok birleştiriyorlar. Bu yazıda nasıl oda için duvar kağıdı birleştirmek ve çok sayıda fotoğraf vermek göstereceğiz, bu yüzden onun odası için tasarım seçebilirsiniz.

Tüm tasarımcılar sadece dekorasyon için birleştiriyorlar. Çoğu zaman, bunların bir takım nedenlerden gelen işlenme bu yöntem. Bize daha ayrıntılı olarak ele alalım:

 • Kombine kağıdı bazen duvar kusurları gizlemek için kullanılır. monofonik duvar kağıdı yapıştırma durumunda, tüm noksanlığı kanıt olacaktır. Ama, örneğin, fotoğraf duvar kağıtları ile duvar çizmek bile, tüm misafirler ona yöneltilen ve küçük kusurlar görünmez olduğu bakışları olacak;
 • Eğer bölgeye oda bölmek istiyorsanız, iyi birleştiren başvurdu. Örneğin, oyunlar için alan veya bölge oturuyor olabilir;
 • farklı görsel etkiyi oluşturmak için kullanılır. Değil geniş salonun tüm bu yüzden bazen kombinasyon odanın görsel genişleme uygulanabilir veya tavanın yüksekliği arttırmak. görsel için, duvar kağıdı parlak renkler tutkal gerek odanın boyutunu büyütmek;
 • aksan duvar oluşturmak için. Bu tasarım sayesinde, bir veya birden fazla duvar parlak duvar kağıdı veya alışılmadık desenle yapıştırılır. Bu durumda, herhangi bir kişi odaya girdiğinde, biz her şeyden önce yüzeyde bakacağız. Nasıl aşağıdaki fotoğrafta bir duvar kağıdı arasında seçim yapmak unutmayın;

 • kombinasyon ve bir odak noktası oluşturmak için kullanabilirsiniz. aksan duvar çok büyük Yani, sadece merkez kısmını tespit edilebilir. Bu yöntem, herhangi bir ocak veya herhangi bir başka dekoratif elemanları ile bölge için kullanılır.
 • salonda fotoğraf kağıdı kullanarak mükemmel birleşimi sonraki fotoğrafta görülebilir.

  Günümüzde, kaplamaların pek çok çeşit yapı marketlerde bulunabilir. Ve birçok basitçe bitirme odası için seçim bilmiyorum. en duvar kağıdı türlerinin her birine daha yakından bakalım:

  • Kağıt. maalesef yetersiz dayanıklı, malzeme iyi, ama. Böyle bir ince kumaş, su korku ve mekanik hasara maruz bırakılmıştır. Çocukların olacak odasında, biz bu duvar kağıtları tutkal tavsiye etmem. Öte yandan, onlar ucuz ve yapıştırma çok kolaydır. Kağıt duvar kaplamaları diğer daha dayanıklı kaplama ile kombinasyon için alınabilir;
  • tela - selüloz yapılmış bir malzeme, bu çevre dostudur ve kişiye herhangi bir zarar vermez. Bu kaplama dayanıklılığı ve güvenilirliği ile karakterize edilir. Duvar kağıdı mükemmel nem ve güneş ışığının etkilerinden korunmuş. Çünkü onun yoğunluğu, onlar salonun duvarlarında küçük kusurları maskelemek edebiliyoruz. Onlar başlayanlar için iyi bir avantaj olacak, tutkal çok kolaydır. yapıştırılması için sadece para kazanmak ve çalışmaların hızlandırılması güzel olacak tutkal duvar yağlamak gerekir. yöntemler bir kesim var sadece büyük bir sayı ile kombine çünkü salonun için oldukça iyi bir seçimdir. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz salonda dokunmamış duvar kağıdı ile kombinasyon;

 • vinil duvar kağıdı. Herhangi bir odada sopa için mükemmel bir seçim. Böyle bir satın alma avantajları mekanik darbe ve düşük fiyat karşı yoğunluğu, koruma içerebilir. vinil duvar kağıdı, farklı kalite ve dolayısıyla maliyetlerin çeşitli türleri vardır. vinil duvar kağıdı Alış, satıcıya danışın emin olun. Ayrıca örneklerin bazı küf ve mantara karşı korunmalıdır ve onlar için tercih iyisi olduğunu unutmayın. Bazı vinil kumaşlar ipek yüzeyi vardır - iyi bir seçim salonu bunları tutkal. vinil duvar kağıdı ile birleştiren, bir sonraki resmi görebilirsiniz;

 • fiberglas. Fiberglas malzemeden yapılmıştır. Bu malzeme, mükemmel bir güç ve dayanıklılık vardır. Nedeniyle yoğunluk, onlar hemen her duvar kusurları maskeleyebilir. Ayrıca dyshat9raquo" yapabiliyor; o kalıp ve diğer olumsuz bakterilere karşı koruyacaktır. Duvar kağıdı çok güzel ve salonda kendi yapıştırmak için fikirler bol;
 • boyanabilir duvar kağıdı. kombinasyonu ile salonun dekorasyonu için çok ilginç bir seçenek. Sonuçta, bir duvar boyası ve böylece seçebilirsiniz. Odanın diğer tarafında bir desenle duvar kağıdı yapıştırılan, bu nedenle büyük bir skombiniruete kaplamaya sahip olabilir. Aşağıdaki resimde gösterilen boya duvar kağıdı kombinasyonu.

  salonda duvar kağıdı kombinasyonunun birçok yöntem vardır. en teker onlara birini inceleyelim.

  Bu şekilde neredeyse her dairede duvar kağıdı asmak mümkündür. Başlangıçta bu dekoratif uçlar ile alternatif renkler kullanıldı, ama şimdi tasarımcılar duvar kağıdı için bunu kullanıyor.

  Temel olarak, bir ya da daha çok ağ-birleştirilmesiyle bu alternatif şeridi. Bu durumda, genişlik duvarın yüksekliğini eşleşmelidir.

  Kaplama farklı dokular birleşerek, ilginç bir sonuç elde edilebilir. Ancak, bu teknik kullanılarak, dikkatli olun, doğru yerleştirme yeri hesaplamak ve ekleminde atlama tutmak için gerekli.

  Bunu yapmak için doğru duvarın alt kısmına tutkal başlamak gerekir ve daha sonra üstüne gider. Yerleştirme sadece tam kuruduktan sonra gerçekleşir. eklemler meydana tamir sürecinde, bunlar özel dekoratif sınırları kullanılarak gizlenebilir. birleştiren yatay Döşeme aşağıdaki fotoğrafı gösterilmektedir.

  dekorasyonun bu yöntemi uygulamak, herhangi bir dairede eşsiz bir iç elde edebilirsiniz. En önemlisi, aynı genişlikte duvar kağıdı seçmeye çalışın. renkler ve tonları gelince, onlar kontrast veya tek eşli olabilir.

  Operasyonda, nadir komplikasyonlar, bu yüzden endişelenmeyin doğmaktadır. Bağlantı kendisi bindirilerek veya gömülmüş olabilir. Bu teknik bir sonraki resimde mükemmel görülebilir.

  Çeşitli eklerde duvar kağıdı güzelleştirme amacıyla, öncelikle düzgün tabanını hazırlamak zorundayız. Genellikle uç dayanıklı ve sağlam kumaşlardan imal edilmiştir. Bazen, etkisi bir dekoratif çerçeve, sınırda veya kalıplama ile çerçeveyi kullanabilirsiniz, güzel olmak.

  kendilerini böylece seyirci bir anlam vererek, küçük ve büyük her ikisi de olabilir yerleştirin.

  Bu fikir apartmanda niş, kirişleri ve diğer projeksiyonları süslemek için kullanıldı. Şimdi, birçok tasarımcı renkli duvar kağıdı ayırmaya önerilir. pürüzlülüğünün için parlak renklerin küçük yamalar ile koyu seçmek daha iyidir. Eğer kasıtlı düz duvar kağıdı kullanıldı buysa, böyle karakterler gibi sıradışı kalıpları kullanabilirsiniz. Bu teknik de aşağıdaki fotoğrafta gösterilmektedir.

  Odaya böyle bir kombinasyon kullanarak, dekor temeli yalnızca bir sayfa olmalı ve diğer kaplama sadece bir ek olduğunu unutmayın. Düzgün bir iş yapmak için aşağıdaki ipuçlarını kullanın:

  • çarpıcı bir etki tek bir kaynaktan ya da aynı toplama duvar kağıdı tutkalı, eğer elde edilebilir;
  • Parlak desen de bir renk kaplaması ile birleştirilir unutmayın;
  • Tamamlayıcı duvar aynı tarzda olması ve salonda iç kalanını uymalıdır;
  • Küçük bir odada birbirini çok zıt kumaş ile birleştirmek çalışıyorum.

  Bu bitiş sonraki fotoğrafta görülebilir.

  Hep aynı tarzda salon ve yatak odası dekore edebilirsiniz unutmayın. Bütün bu daire için alışılmadık bir iç sağlar ve ona kişilik verecektir. onarım yeniden modellemek zorunda etmemek için En önemlisi, kaliteli malzemeler seçin.

  Nasıl güzel Aşağıdaki resimde gösterilen odada duvar kağıdı birleştirebilirsiniz:

  Oda için tasarım seçerken, renklerin doğru seçimi konusunda unutma. Shades insan üzerinde güçlü bir etkiye sahip ve olumlu duyguları ve negatif neden olabilir. hatalardan kaçınmak için, bizim öneriler kullanın:

  • Kırmızı, en iyi şekilde gölge bazı sektörlerde sadece kullanmak daha iyidir küçük odalarda, sadece geniş odalarında kullanılır;
  • yeşil renk özellikle eko9raquo" tarzında, iyi görünecektir; ve iyi parlak tonları ekleniyor;

 • lila tonları ve çeşitli mobilya ile kombine Relax;
 • ahşap rengi için kahverengi bez idealdir. Bu gölge koyu tonlu bir stil oluşturmak için kullanılabilir;
 • somon rengi kaplamalar iyi bir ruh vermek ve konfor sağlar. Bu renk genelde klasik tarzda kullanılır;
 • Modern bir tasarım oluşturmak için, size menekşe gölge bir bez kullanabilirsiniz. İyi bir fikir odasında yaratmaktır.

  Odada o tutkal kombine duvar kağıdı Unutmayın, sadece ihtiyaç duvar önceden hazırlamak. Bu önceki duvar kağıdı ve astarlanmış temizlemek gerekir. Bu kalıp ve küf oluşumunu önlemek ve aynı zamanda malzeme soyma önlemeye yardımcı olur. Ameliyat öncesinde tüm soketleri ve anahtarları kaldırmak emin olun.

  çubuk için, duvarın yüksekliğini ölçer ve daha sonra bir bant kesilmiş. bir şey yüzey düzensizliklerini gizlemek olursa, yani 5-7 santimetre ekstra yüksekliği ekleyin. yapıştırma sonra fazla malzemeyi uzaklaştırmak için. Yatay eklemlerin kombinasyonu dekoratif süs eşyaları ile kapatılmalıdır zaman unutmayın.

  Çizim çıkarımlar söyleyebiliriz duvar kağıdı, oldukça sıkı çalışma birleştirerek salonun kaplama. Her işlemin doğru şekilde yapıldığını, dikkate faktörlerin çok sayıda almalıdır. Eğer işleyebilir düşünüyorsanız kendinizi mutlaka profesyonel bir tasarımcıdan yardım kullanmaz. Onlar da makalede kullanılan bizim fotoğrafları yardımcı olabilir. seçim ve birbirleriyle duvar kağıdı nasıl birleştirileceğini gösteren özel video çıkışı kontrol etmeyi unutmayın:

  Yorum gönder

  Bu nasıl To taşları + fotoğrafları bir yatak yapmak için ve bana daha Rakari gibi. acı güzel

  gerekli oldukça bilgilendirici videoyu pompalamak için otomatik olarak ayarlayın.

  Fotoğrafta bir küvet Güzel Hamam için Hangi kutuyu, evler nadiren görülür.

  Tasarım çizimleri detaylı çizimler için + özel teşekkür visor

  Nasıl salonda sağ kombinasyonu şeması duvar kağıdı seçilir?

  salon duvarlarının tasarımı oluştururken önemli bir rol oynamaktadır. Odada duvar kağıdı kombinasyonu, odanın içini vurgulamak için yardımcı tasarım daha modern ve şık hale getirecektir. Düzgün oda düzenlemek için nasıl odanın duvarlarında renklerin arkadaşı ve çeşitli dokuları birleştirmek öğrenmeleri gerekiyor.

  yardım doğru kombinasyonu iç tematik odak vurgulamak, uzayın sınırlarını zorlamaya. birbirleri ile birleştirin, benzer bir renk düzeni ve doku, aynı zamanda orijinal ile duvar kağıdı sadece iki tür, doku, dekorasyon malzemeleri bambaşka ikisinin kombinasyonu olacak olamaz.

  Salonun iç duvar kağıdı birleştirerek çeşitli türleri vardır:

  Fotoğraf: dikey duvar kağıdı birleştirerek

  Farklı dikey çizgiler arasında birleştirmeyi öğrenmek, oldukça iyi görsel efekt elde etmek mümkündür. zıt renkler veya farklı dokular arasında başarılı bir kombinasyon elde etmek arkadaşı rengini yeterli biraz daha sert birleştirin.

  duvara bantların yapıştırma çeşitli belirli bir sırada olmalıdır. iki özdeş dikey çizgiler, diğer bant yapıştırılmış: 1, iki duvar arkadaşı kombinasyonu 2'nin en avantajlı kombinasyon olacaktır ile.

  Onların genişlik ve desen aynı olup olmadığını İdeal olarak, olası zıt çizgili arkadaşı birleştirir. zıt bantların kazanan kombinasyon örnekleri fotoğrafta görülebilir.

  Konseyi: Eğer renkte aynı tasarıma fakat farklı dikey çizgili birleştirmek istiyorsanız, ana şey aksi böyle bir tasarım saçma bakacağız, resimlerle aşırıya değildir.

  Kombine yatay çizgiler çok daha zor dikey fazla. Yatay kombinasyon duvar kağıdı kullanmak zorunlu değildir. İki farklı kaplama malzemeleri birleştiren da odanın benzersiz bir tasarım oluşturmaya yardımcı olur. Eh onların duvar kağıdı ve ahşap paneller birbirleriyle yatay çubukları birleştirdi.

  İki malzemenin Yatay kombinasyonu odanın iç aksan, farklı dokular bir arada karlı öğeleri seçin salonu ortamını izin yerleştirmek için yardımcı olacaktır. Eğer fotoğrafta gördüğünüz salonun tasarımında yatay şeritler alternatif örnekler.

  Fotoğraf: duvar kağıdı yatay kombinasyonu

  Odanın tasarımı Yaratıcı yaklaşım, dekorasyon ve duvar kağıdı bireysel parçalar halinde kullanmayı kolaylaştırır. kanatları güzel iç paneli oluşturmak için kullanılabilir olduğunda, bir niş seçmek veya pencere ve kapıları çerçeve.

  önemlisi bu tasarım oluştururken, oda ürün tasarım sanatı görünmeyecek bundan sonra çizgiyi, çapraz, ama sadece saçma karikatür yoktur. Yatay veya dikey birleştirme ile olduğu gibi, tecrit edilen panellerin oluştururken birbirine kanatların renk uyumlu etkileşimi kabul edilir ve dokular kombinasyonu olmalıdır.

  Genel olarak, oda iç patchwork panelleri çok organik olarak baktım ve bitirme farklı örneklerle fotoğrafları göstermek özel tematik siteler, ile olabilir odanın dekorasyonu için fikir edinmek.

  Fotoğraf: patchwork duvar kağıdı

  Salonun iç duvar kağıtları yerleştirilmesi

  iç duvar kağıdı birleştiren bir seçenek olarak çok popüler ekleme vardır. uçlar için malzeme geleneksel duvar kağıdı veya kumaş parçaları, ve duvar kağıtları olarak hizmet verebilir. eklerin başka bir tipi dijital freskoları bulunmaktadır.

  kullanılacak salonun tasarımı ekler varsa önceden gereken temel bir arka plan oluşturun. Arka plan düz duvar kağıdı kullanarak her zamanki boyama ve yapıştırma duvarlar gibi kullanılabilir. dekore edilmiş duvarlar Üstü sahip monte ekler ana dekorasyon zemin değeri biraz daha yoğun olması. uçlar çıtalar veya şeritleri vasıtasıyla tespit edilebilir.

  Büyük olmanın Ekler, görsel olarak yardımcı çeşitli bölümlere oturma odasının alanı bölebilirsiniz. ekler görsel oda tavana dikkatini için kullanılan ve edilebildiği zaman yüksekliğini azaltır.

  Fotoğraf: duvar kağıdı kaplama macunu

  duvarlarda kontrast renkler kullanarak, salonun iç parlak vurgular sağlayabilir, örneğin kolon ya da niş olarak tasarım öğeleri vurgulamak için izin verir. oda mono tasarımı büyük yüzeyler için niş bitirme için, çiçek ya da çiçek motifleri motifli bantlarını kullanmak mümkündür.

  bu görüntüler ile kaplanmış duvar kağıdı, 40 yılı aşkın bir süredir dekorasyon için kullanılan ve alaka kaybetmez. fotoğraf duvar kağıtları yardımıyla salonun bir veya birden fazla duvar tamamlanması düzgün bölgeye alanı bölmek için, ya da iki farklı iç alanları bağlamanıza olanak tanır.

  Duvar iç tematik odak bağlı olarak seçildi. Bu rekreasyon alanına bitişik duvarların dekorasyon için duvar kağıtları kullanmak veya görüntü oturma alanı kolayca görülebilecek şekilde, tamamen zıt duvara fotoğraflarla duvar kağıdı uygulamak en iyisidir.

  3 boyutlu görüntülerin kullanılması salonun sınırsız yer açmak ve duvar kağıtları ihtimali ile 1,5 kat asgari taban alanını artırmak edebiliyoruz olacaktır.

  Fotoğraf: oturma odasının iç 3D görüntü

  Orijinal kombinasyon içerideki bir kişilik verecektir çünkü deneylerin korkmak gerekmez duvar salon çeşitli duvarlarını süsleyen zaman, sahipleri binanın kusursuz tadı vurgulamak avantajlıdır.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

  Intererro © 2018 Tüm hakları saklıdır.

  Kopyalama yalnızca bu siteye aktif bir bağlantı kullanımı ile izin verilir.

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  − 1 = 1