oturma odasında duvar kağıdı kombinasyonu

oturma odasında duvar kağıdı başarılı kombinasyonu: Fotoğraf fikirler

duvar kağıdı birleştiren - düzgün odası gibi görünmelidir nasıl yaşıyor her birimizin zihninde tasarım klişe dünyasında gerçek bir bilim dönüştü cesur deney,: bir kural olarak, bu bir renkte yapılmış bir oda, bir: mobilya tonu, duvar kağıdı, zemin rengini uyuyor çok özgünlük olmadan çok aynı renkteki kendilerini duvar kağıdı,. Ben oldukça sıkıcı olduğu konusunda hemfikir? Ne dersiniz oturma odanız daha sıradışı görünmesi için? daha parlak ve daha ilginç hale getirmek için, mutlaka çok para harcamak zorunda değildir: sanatçı her zaman ekstra para varlığı olmadan bile yapmanın bir yolunu bulur. Ve insanlardan biri "Neden bir odada farklı duvar kağıdı birleştirmek çalışmayın?" Diye düşündüm.

Deney başarılı oldu ve sonra da yoldan beğeninize gelen kişiler de kendi dairelerinde uygulamak başladı: böylece bir kompozisyonda farklı duvar kağıtları birleştiren bir sanat büyüdü. Evinize gelen her erkek, kendi iç teklik şaşırdı böylece nerede iyi, farklı renklerin bir arada baktım ki? Her kişi kendi zevkinize ve yaratıcılık değerlendirmek mümkün olacaktır: - Doğru, oturma odası bu tüm misafirler bir araya toplamak yerdir.

oturma odasında duvar kağıdı kombinasyonu: renklerin kombinasyonundan temeli

doğabilecek ilk soru, bir odada farklı tutkal duvar kağıdı yapmak Neden" sen sadece bir kalite ve pahalı duvar kağıdı satın alabilirsiniz? Onlarla birlikte, oda çok sıradışı bakacağız. "

dik çizgiler ile duvar kağıdı birleştiren anlamlı görsel oda yüksekliği artacaktır

Bu yöntem pek çok avantajı vardır:

 • kusurları gizler. Gerçekten düzgün renkleri birleştirirseniz, iç birtakım kusurları gizleyebilirsiniz. oda alçak tavanlı ise Örneğin, dikey çizgili farklıdır ile duvar kağıdı pokleit olabilir ve bu sorun artık o kadar fark olacak: Ana şey - yararları vurgulamak veya sadece eksileri gizlemek için ipuçları ile oynamayı öğrenmek için.
 • İmar. Bu örneğin, bir odada farklı işlevleri yerine birkaç alan varken, oda farklı bölgelerinde farklı duvar kağıtları tutkal mantıklı. en bayağı örneği - Mutfak: Onlar yemek pişirmek bir yeri vardır ve bu yenir bir yer. çalışma alanı bazı farklı renk ayırmaya, oldukça sıradışı olacaktır. Pek çok büyük şirket kendi tesislerinde imar bu yöntemi kullanırlar.
 • sıradışı iç. Herhangi konuk iç için gerçekten iyi fikirler ve çözümler değerlendirmek mümkün olacaktır. Yine, her ev bir yerde farklı duvar kağıtları kombinasyonunu bir araya gelecek. Kesinlikle evinize haline gelmiştir kimseyi şaşırtacak.

Şimdi bile ayrı bir duvar kağıdı farklı renkler satın almak gerekmez. Birçok tasarımcı iyi kombine edilecek bütün setleri ve duvar kağıdı koleksiyonları, üretmek: fiyat sıradan duvar kağıdı fiyatından çok farklı değil; hemen hemen herkes yaratıcılık için bu tür özel setleri gelemez.

Masaüstü oturma odasında Companion ve bunların kombinasyonları

Masaüstü Companion - duvar kağıdı bir kaç farklı renk, ama odada renklerin tek ahenk oluşturur aynı tip,. İnternette birbiriyle kombine edilebilir ne renk gösterir ve yasak birleştirmek özel tablolar bulabilirsiniz. Bu tabloları inceleyerek sonra, gerçekten de iki ya da üç tonları duvar kağıdı birleştirebilirsiniz. Hatta görsel odanın şeklini değiştirebilir ve kusurlarını gizlemek iyi seçilmiş renkler yardımıyla: duvar renklerin birleşimi sıkıcı gelebilir sadece ilk bakışta olduğunu. Örneğin, orada bir salon çok büyük durumlardır ve tamamen rahat değil gibi görünüyor. Koyu renklerin kombinasyonu yardımcı olacaktır oda daha rahat olun, onlar görsel oda azaltmak ve mekanda hoş bir atmosfer vermek edilir.

Eğer arzu pokleit duvar kağıdı karanlık, ama istenen uygulanması önündeki başlıca engel olan varsa - küçük bir odada, onlar açık renkli duvar kağıdı ile kombine edilebilir

oda büyüklüğüne ve diğer kusurları ek olarak elimine edilebilir. Bunun yeterince aydınlatılmış değilse, çok koyu, bu pokleit duvar kağıdı parlak veya sıcak renkler olmalıdır.

Yeter, en azından, iç iki farklı tonları yeni renklerle "oynanan" yer açmak için. Daha sonra oda zayıf ışıklandırma nedeniyle çok karanlık aramaz: Farklı renklerin duvar daha satın alabilirsiniz varsa, duvarların birinin diğerlerinden daha parlak yapabilirsiniz. Duvar kağıdı bir kombinasyonuna aynı genişlik ve kalınlıkta duvar kağıdı gerçekten kaliteli görünüyordu seçmek önemlidir.

Tasarım oturma odası - oldukça karmaşık bir görev: duvar kağıdı bir arada almak başarısız olursa, tüm iç berbat edebilir: böylece seçimimi pişman değilim böylece dikkatle renklerin bir arada seçmek gerekir.

iki tip oturma odasında pokleit duvar kağıdı olarak

Farklı türde duvar kağıdı çok işlemi konvansiyonel yapışma duvar çok farklı değildir. Her şeyden önce, sen soyulmuş değil duvar kağıdı için duvar yüzey hazırlamak gerekir: macun tutup duvarlara astar. Duvarda duvar kağıdı yerleştirerek fikri zihninde berrak olmalı. Farklı renklerde dikey çizginin bir araya: Örneğin, duvar kağıdı bir türdeki iki renk kombinasyonu gerekir düşünün.

duvar kağıdı sırasında sorunlardan kaçınmak için, duvar kağıdı duvar kağıdı farklı türleri farklı tutkal gerektiğinden, aynı tür satın almalıyım

Dikey çizgi genişliği ile tanımlanan ve duvar kağıdı, bir renk istenilen miktarda kesilir. duvar yüksekliğine göre rezerv için birkaç santimetre ekleyin. Birinci tabaka tutunan köşesinden başlayarak. Birinci tabaka yapıştırıldıktan sonra, başka bir renk, ikinci tabakanın devam etmek mümkündür. duvarları yapıştırarak bu tip sırasında, eklemler duvar kağıdı farklı kombinasyonu olarak, izlenmelidir, onların bağlantıları çok önemli

Duvar kağıdı çeşitli türleri belli özellikler yapışmasını vardır: Duvar kağıdı farklı kullanırsanız, uygulamak istediğiniz türde duvar kağıdı nüansları hakkında daha fazla bilgi gerekir.

renkleri birleştirmek fikri: tasarım dünyasında yeni bir hareket

duvarları yapıştırarak bu tür oldukça uzun bir süre göründü, ama şu anda o en popüler ve çiçeklenmesi geçiyor olsa: daha fazla insan deneme ve kendi odalarında süslemek için en az iki renk bir arada kullanmaya başlıyor.

tasarım dünyasında geleneksel duvar kağıtları duvar kağıdı ile birleştirmek çok popüler: güzel ve sıradışı görünüyor

Bu yöntem kadar popüler olmasının nedeni estetik nedenlerle ek olarak, diğer nedenler vardır: duvar kağıdı çeşitli birleştirerek, bir fonksiyonel veya diğer gerekçelerle odanın farklı bölümlerini seçebilir.

Duvar kağıdı gerçekten kaliteli maç renkler varsa, büyüklüğü veya aydınlatma ile ilişkili oda dezavantajları büyük miktarda gizleyebilirsiniz. Bazı kombinasyonlar bile görsel olarak herhangi bir odanın şeklini değiştirebilir. Bu durumda, renklerin birleşimi - bir bilimdir: Bu konuyu incelemek için biraz zaman alabilir ve gerçek bir sanatçı ve gerçek başyapıtlarından yaratan bir yaratıcı olabilir!

oturma odasında Kombine duvar kağıdı: tasarım ve fotoğraf için 5 fikir

Kombine doğru Birçok tasarımcı fikirleri gerçekleştirilmesi için duvar kağıdı bir arada alıyor ilginç iç oluşturmak için yardımcı olacaktır oturma odasında duvar kağıdı. Tasarımcı odası, inanılmaz dekoratif efektler ve orijinal iç dengeli bir geometri oluşturmak için yardımcı tekniklerin sonsuz sayıda bilir. Bugün, duvar kağıdı üreticilerinin teklif tüketicilerin mükemmel iç oluşturmak için kombine edilebilir inanıyoruz, duvar kağıdı kombinasyonları hazır. Salon kombine fotoğraf iç tasarım duvar kağıdı uyumlu hale ve mobilya ve dekorasyon öğeleri için mükemmel bir zemin yaratmaktadır.

oturma odasında duvar kağıdı bir arada Özellikler

Bina sahipleri kombine duvar kağıdı ile duvarları süslemek için karar verirse, o gerçekten diri iç doku ve renk duvar kağıdı sadece doğru kombinasyon yaratmak için yardımcı olacaktır anlamalıdır. Birçok tasarımcı alanı açık bir şekilde ayrılmasına yönelik bir ihtiyaç varsa, farklı bir doku duvar kağıdı kullanmaları tavsiye edilir. iç dekore edilecek çeşitli tonlarla birleştiren en önemli adımdır.

Parlak bir desen veya süs ile kabartma duvar kağıdı veya duvar kağıdını satın alırken, onlar kombine oldukları duvar kağıdı çirkin ve monoton yapı olduğuna ikna olması gerektiğini akılda tutmak önemlidir.

her iki varyant uyum tek ve aynı renkte veya kontrast ait ana şey. Oturma odasında büyük resimler veya baskılar ile duvar kağıdı kullanılarak tasarlanabilir. Böylece, bileşim, uyum içinde olmak sakin duvar takviye edilebilir.

Çünkü yaşayanlar oda tasarımcıları farklı dokular duvar kağıdı kullanımını tavsiye

 • görsel küçük bir alanda ve sınırlı alçak tavanlı oturma odası büyütmek sağlayacak, özellikle güneş açık renkli duvar kağıdı, bitirin.
 • Büyük bir alana sahip dekorasyon için kullanılan Soğuk renkler, iç daha ölçülü ve tuzlu olmasına yardımcı olur.
 • Bitirme karanlık alan gizlemek yapabiliyor.
 • pastel tonlarının duvar kağıdı en iyi duvar kağıdı, zengin parlak renkli desenli birleştirilir.
 • kombinasyonların Çok daha çeşitli aslen mobilya ve dekor için bir zemin olarak hizmet etmek amaçlı olduğunu arka plan dekorasyon, bozabilir.

ahenkli birleşimi için ipuçları salon iç için çok önemli rahatlık ve konfor bir atmosfer oluşturmak için yardımcı olacaktır. duvar kağıdı tasarımcı birleştirir, o renkleri ve dokuları birleştirmek değil görünüşte bazen birleştirmek için izin tüm inceliklerini bilir. kombinasyon renklerin kombinasyonu için tüm ipuçları ve talimatlar doğru yapılması kaydıyla, bağımsız yapılabilir.

oturma odasında duvar kağıdı birleştirmek fikri: Seçenekler ve fotoğrafları

Duvar kağıdı en yaygın kombinasyonları biri tip bir kombinasyonudur. Büyük aralığı renkler ve kombinasyonları çeşitli seçmenize olanak sağlar. Çoğu zaman benzer renkler ve tonları birleştirmek, ama bazen oyun lüks ve olağanüstü görünüyor tezat oluşturuyor.

Aynı tonu kullanarak kombinasyonu, stil ve tasarım bir resim ile oyun yardımı ile oluşturursanız.

duvar kağıdı farklı arasındaki karışım, bir aydınlık ve sıradışı oturma odası yaparsa. Örneğin, duvar kağıdı düz renkli şeritler parlak ve büyük görüntü örtüsü ile takviye edilebilir. En büyük zorluk, farklı dokularıyla duvar kağıdı birleştirmek yasaldır. vinil duvar kağıdı kullanımı oldukça sıradışı ve ilginç görünen bir dışbükey yüzey görünüm verebilir.

genellikle duvar aynı renk kullanmak oturma odası birleştirmek için

Duvar kağıdını birleştirerek için seçenekler:

 1. Yatay. Bu kaplama birbiriyle aynı tip duvar birleştirerek, iyi performans gösterir. Düşük karmaşıklık duvar kağıdı olmadığı bir eklem oluşumu olabilir. dikiş florid şerit verilebilir, ancak dağıtmak için ve kompozisyon rahatsız etmeyecek şekilde bu oldukça mütevazi olmalıdır. duvar zıt desenle birleştirildiğinde, renklerin benzerliği dikkat etmek önemlidir. yatıştırılması içini yapmak için, doku, renk değil oynamak için gereklidir.
 2. Dikey. yatay açıklık ilkesinden herhangi farklı bir prensip birleştirmek. Dikey çizgili boyut, renk ve doku içinde değişebilir. Dikey şerit tavan daha yüksek olan ve daha geniş ışık gölgeli alanlar oda görünüm bantların yardımıyla görünüyor Nedeniyle.
 3. kapak göre. Duvar kağıdı Farklı parçaları kaotik bir şekilde yapıştırın. Bu kaos ahenkli bakmak gerektiğini belirtmekte fayda vardır. Tasarımcılar renk ve dokulu duvar kağıdı artıkları oynamayı seviyorum. duvar parçaları daha büyük bir boyuta sahip olabilir, toga köşebent adı verilen bir kombinasyonudur.

görsel olarak oda arttırmak ve daha yüksek tavanlı yapabilir farklı teknikler kombine vasıtasıyla. Cilası eşsiz dekoratif kombinasyonlar yapmanızı sağlar renk, doku ve tasarım değişebilir. Bitirme ve birleştirme için doğru seçenek seçmenize yardımcı olacak temel kriterleri bilmek önemlidir.

Kombine oturma odasında duvar kağıdı seçimi için kriterler

Duvar kağıdını birleştirerek kendi doğru aralığını almak için çok önemlidir. beraberlik yüzeyini gerçekleştirecek kombinasyonu ve renk kombinasyonları sorununun Peşin hazırlanması ve çalışma şık ve parlak. Ayrıca, duvar kağıdı ve kombinasyon mobilya ve dekor ana iç düzenlemesinden rahatsız olmaması gerektiğini unutmayın.

duvar kağıdı rengini seçerken ton ve gölge tasarım alanı ve görsel algı, aynı zamanda odadaki insanların psikolojik durumu üzerinde sadece etkilediğini hatırlamak önemlidir.

Farklı renk ve dokuda duvar kağıtları yardımıyla aksan ve uygun imar tesislerinde olabilir. Çözünürlükte düz ya da kabartmalı renklendirilmiş veya tek renkli olabilir. Önemli monte etmeden önce görsel oda ve genel iç geleceği göz düşünün.

Duvar kağıdını birleştirerek çok önemli By onların aralığını almaya

duvar kağıdı ayarlayın, uzmanlar mobilya ve iç öğelerin seçimi ile aynı zamanda yapılacak öneriyoruz. Ayrıca iç ana nesnelerin kazanılmasından sonra kombinasyonlarının seçimi yapabilirsiniz. Bu kontrast oynamak edebilmek için önemlidir, farklı doku ve malzeme birleştirir. İç organik olmalıdır. Hesaba odası, onun aydınlatma, boyut ve geometri özelliklerinin almak önemlidir.

Duvar kağıdı iki renk kombinasyonu: oturma odasında bir fotoğraf

duvarları Dekorasyon odanın dekoratif süsleme ibaret değildir. Birçok tasarımcı eksiklikleri ve oda aydınlatması geometrisini düzeltmek için, duvar kağıdı çeşitli renklerin bir arada kullanın. iki renk kombinasyonu başarıyla doğru binayı ve aksan zonlu olacaktır.

koyu ve açık tonlarda duvar kağıdı bir arada - ışıkla oynama etkili bir yöntem. Bu teknik bir loş odanın tasarımı ile başarılı bir şekilde başa çıkmak için izin verir.

bir oda yaparken dikkatleri çekebilmek yerlerde, hem de ince alanlara dikkat etmek önemlidir. Geçen takım duvar kağıdı koyu sakin tonları bitirmek için. Odada kalan parlak renklerde dekore.

İki renk duvar kağıdı kombinasyonu odasında doğru vurgular sağlayacak

Doğru rengi nasıl seçilir:

 1. kırmızı. Uygun kombinasyonlar gri, yeşil, altın, mavi için. Kötü mor, kiremit kırmızısı, kahverengi, kestane bakacağız.
 2. pembe. yaklaşım bordo, kahverengi, gri kombinasyonu için. Kötü turkuaz, kırmızı ve mavi ile kombine edilecektir.
 3. turuncu. beyaz, mor, uygun kombinasyonlar yeşil için. Kırmızı ile iyice uymuyor.
 4. kahverengi. bej takım elbise, mavi, gri ve altın kombinasyonu için. pembe, mor ve bordo ile kombine edilemez.
 5. sarı. Bu yeşil ve kahverengi ile iyi gider. Bu pembe ve bordo ile kötü bakacağız.

Renkleri seçerken dikkate insan sinir sisteminin ve daire sahiplerinin kişisel tercihlerine etkisini almak çok önemlidir. internet sitesinde benzer ve zıt renklerin her ikisinin kombinasyonu birçok örnek bulabilirsiniz. Ayrıca odadaki aydınlatma seviyesini düşünmelisiniz - Eğer ışık ve rengin oynasın gerekiyor.

fikir ve fotoğraflar: İki çeşit oturma odasında pokleit duvar kağıdı olarak

olabilir iki görünüm duvar kağıdı yardımıyla başarıyla böylece iç güçlü dikkat çeken, vurgular. Biz birkaç renk ve dokuları birleştirir, biz görsel olarak eksiklikler binayı gizler ve onun güçlü artırır. canlı duvar kağıdı, farklı türler odası bölge olacaktır.

Aydınlık ve karanlık tonları ile doğru oyun görsel sınırlarını genişletmek için, oda büyütmek için yardımcı olur.

Tüm tasarımcılar Bir oda satın alıp, şık bir iç ahenkli hale getirmek için izin kurallara uymak. Onlar renk ve dokuda duvar kağıdı kombinasyonu dikkat edin. Montaj önce, uygunsuz eğitim yüzeyinden soyma duvar kağıdı katkıda bulunabilir çünkü dikkatle duvar hazırlamak önemlidir.

iki renk duvar kağıdı ile, eksiklikler binayı gizleyebilirsiniz

 • nötr olan aydınlık duvar birleştirir.
 • Görüntüyü ve dokusal çiçek motifleri, süslemeleri ile geometrik görüntüyü birleştirmek için.
 • İlginçtir mat ve parlak yüzeyler bir arada görebilirsiniz.
 • Eh, eğer duvar kağıdı aynı boyutta olacaktır.
 • Düşük tavanlı odasında büyük görüntülerle duvar kağıdı tutkal daha iyi değil.
 • yüksek tavanlı odasında ise güzel duvar kağıdı yatay çizgili bakacağız.
 • oda, kuzey yan bakan Eğer duvar kağıdı serin renkler asmak olamaz.

Farklı renk ve doku duvar kağıdı ne zaman, bunların iç kombine edilip dikkat etmek önemlidir. nötr renkler ve desenlerin seçimi olumlu ve mobilya için güzel bir zemin oluşturmasını sağlar. Deneyimli tasarımcılar tarafından yardım düzgün duvar kağıdı, birleştirin.

oturma odasında duvar kağıdı bir arada Özellikler: fikir ve fotoğrafları

Duvar kağıdını nasıl birleştirileceğini bilerek, doğru renk ve doku, renk, desen ve süs eşyaları seçmek için bilmek önemlidir. Bir tek sesli duvar kağıdı satın alırken, onların faturaya dikkat etmek önemlidir - bu farklı olmalıdır. Duvarlar ve tavan duvar kağıdı odaya ahenkli ve rahat bir ortam yaratacak aynı nedenleri olabilir.

Burada önemli değil, fark veya benzerlik tonları ve bunların uyumlu bir kombinasyon olduğunu - O duvar kağıdı aynı ve farklı tonları olabilir hatırlamak önemlidir.

İlginç bir teknik - rengine her duvarın çizimi. Bu bitiş dengeli olması gerektiğini hatırlamak önemlidir. Önemli Farklı bir grafik seçerken onlar tip benzerdi sağlamak için.

oturma odası duvar ahenkli birlikteliği olmalıdır

Duvar kağıdı fiili kombinasyonu en cesur tasarım fikirleri gerçekleştirmek için izin verir. uzayın doğru kombinasyonu kusurları gizleyebilirsiniz. Bir diğer önemli özelliği imar alanının birleşimidir.

oturma odasında Kombine duvar kağıdı: tasarımı (video)

Genellikle oda dekorasyon için kullanılan arkadaşı kağıdı. Onlar resimlerle veya onlarsız, aynı veya farklı renklerde olabilir. Duvar kağıdını seçerken birbirleriyle olan ahenkli birleşimi dikkat etmek önemlidir. Doğru kombinasyonu sayesinde önemli ölçüde odanın görünümünü iyileştirebilir: sınırlarını genişletmek aydınlatmak ve iç için mükemmel bir zemin oluşturun.

oturma odasında duvar kağıdı tasarımı kombinasyonu (iç fotoğraf)

Dikkat, sadece bugün!

© 2017, Vseobalkone.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

oturma odasında duvar kağıdı kombinasyonu - duvar kağıdı farklı türde birleştirmek fikri

Oturma odası - dinlendirici ve eğlendirici bir oda. Tasarımı duvarlarının tasarımı büyük ölçüde bağlıdır. Yeni çıkmış teknik duvar kağıdı tasarımını birleştirmektir. Bu orijinal ders yaşam alanı yapmak ve tüm iç odanın olağandışı temasını vurgulamak için yardımcı olacaktır.

Duvar kağıdını seçerek farklı doku ve renkleri birleştirerek temel kuralları dikkate alınması gerekmektedir zaman, hayal gücü ve tat veya internette bir casus hazır çözümler duygusunu içerir.

duvar kağıdı bir arada Özellikler

Başarıyla doku ve renk maddelerinde farklı o kadar kolay değildir birleştirin. onları satın dışarı çıkmadan önce, burada, dünya için ve boyutlarını değerlendirmek gerekir genişletilip, gizlemek gerekir ve yüksek tavanlı yapabilir düşünün.

Bu duvar kağıdı bir kombinasyonu seçimi öncelikle muhtemelen odasında, mobilya renkleri ve çeşitli dekoratif unsurlar karar vermesi konusunda belirtmek gerekir.

aşağıdaki gibi en önemli kurallardan biridir, gerisi şunlardır:

 • renk tayfı. parlak renkler yenilikçi kombinasyonları overreliance, konfor yaratmak için yardımcı olmamaktadır. Doymuş renkler başkalarının dikkatini çeker ve gözünde "dövmek".

 • Alış duvar kağıdı. Eğer tasarımcı ve katalog yardımı olmadan, kendi seçim karar verirseniz, o zaman, seçilen rulo satın onları birbirine bağlamak ve birbirleri ile kombine edilip edilmediğini görmek gerekir. Numuneler dokusunu eşleşmesi size en iyisidir ve bir üretici üretir eğer fiyat, mükemmel. Ihtiyaç tam olarak aynı renk satın almak ne zaman ki, ton numarası ve duvar toplu tutmak için gereklidir.

 • tezat bir oyun.Alışılmadık büyük desenli muadilleri ile birlikte düz duvar kağıdı bakmak. Bu durumda renk düzeni ikincil bir rol oynar, monokrom versiyonu daha parlak renkler gidecek pastel tonları ve çiçek motifleri veya diğer çizim varyasyonları olabilir. Pürüzsüz seçeneklerle Dokulu duvar kağıdı ahenkli bir bakış.

 • Görsel yanılsama. duvar kağıdı ile bir oda genişletmek veya daha yüksek yapabilirsiniz. Küçük desen ve yatay çizgili ayrıldı, çıtalar veya korniş parlak renkler oda daha fazla hacim yapacak ve tavan duvar devam görsel olarak pripodnimut.

  Bu basit nüanslar bağlılık, ilginç bir duvar kağıdı seçin, ve onları doğru düzen yardım etmek elverişli koşullar yaratabilir.

  canlı duvar kağıdı çeşitli işlemek için beş zaman içinde test edilen düzenleri vardır:

  1. Dikey düzenleme.
  2. Yatay kombinasyon.
  3. Duvar.
  4. Yorgancılık kombinasyon.
  5. Ekler.

  her nüanslarını düşünün.

  Genellikle iki renkli duvar kağıdı zıt seçer, ancak temelde geniş bant olduğunu ve üç tonları kullanmayı tercih ederseniz, o zaman dar olmalıdır. Bitişik renklere dur değer daha rahatlatıcı türü için. onların zıt renklerin eğer bantları Alternatif oda ilginç bir tür elde edebilirsiniz, aynı genişlikte duvar kağıdı seçmek gereklidir.

  Farklı desenlere sahip veya kendine renkli olabilir. Bu şeritler her zamanki gibi "butt" bağlanır ve zik-zak olabilir geçiş başka bir rulodan.

  İki şerit bir ton ve diğer ses optimal kombinasyonu olarak kabul edilir iki renk kullanırken Öncelikli bantları farklı olabilir. Eğer çiçek motifi veya karmaşık tasarımlar seçerseniz, rekreasyon alanı vurgulamak için kanepe arkasında bulunan duvarın kendi bölümü üzerinde yapıştırmak mümkündür. renkli duvar kavşağında planochki veya pervaz yapıştırılabilir ve tavana bunları çoğaltmak.

  Bu kombinasyon özel bakım gerektirir. Çoğu zaman aksi yüzeyinde tüm kusurları görünür olacak, tamamen pürüzsüz duvarlar için kullanılır. ahşap kaplama ile birlikte bir organik duvar görünümü, yatay bir kombinasyon halinde. Onlar odaya saygın bir görünüm verir.

  Konseyi: Farklı dokular duvar kağıdı kombinasyonu doğru vurgu için yardımcı olabilir.

  Işık duvar kağıdı bordürleri ve lake kaplı ahşap çıtalar şeklinde, hem de kağıt tabanlı meslektaşları iki yapıştırılmış sınırları arasındaki duvarın üst ve üstüne karanlık meslektaşları üzerinde yapıştırılan, ancak daha sıkı kendilerini duvar kağıdı olmalıdır. duvar kaplamaları Yatay kombinasyonu geniş odalar uygulanır. Oda geniş ama düşük bir ise, duvar kağıdı geniş bir metreden fazla olmalıdır.

  yapıştırırken en tutkal rulosu uzunluğu zor olduğu için oda açıkça, ölmüş ve duvar kağıdı arasında ortak tespit edilmelidir. kat, değil tavan seviyesine vymeryat duvar kağıdı düzey maliyetleri görsel duvar kağıdı hat mobilya seviyesini aynı olmalıdır çünkü.

  Genellikle bir kanepenin arkasına ya onun önünde var. Bazı arsa ya da çiçek motifi gösteren geniş bir tuval vardır. Bunlar tamamen ya da kısmen okleivaya, bir duvara monte edilir, ve oda geri kalanı genellikle tek renkli duvar oluşturulmaktadır. Photowall nedeniyle uzay görsel bölmek ve bazı bölümlerini vurgulayabilirsiniz.

  Duvar 40 yılı aşkın için kullanılır, ancak yine de hiç bir şey yitirmemiştir ve hatta, tam tersine, popülerlik kazanmaktadır, özellikle 3D eşdeğer ve umudu ile varyantları. İkincisi, küçük oturma odaları için önemli olan çok daha büyük boşluk olabilir.

  kalıp içine Duvar klasik tarzların birinin oluşturulmasının odası ve yardım ilginç alanı sağlayabilir.

  duvar kağıdı çeşitli, aynı zamanda kumaş, dijital duvar resimleri bir parça sadece kullanarak bunları oluşturmak için.

  Bunların kullanımı, ilk olarak daha iyi bir monofonik arka duvar kağıdı gerçekleştirmek ve daha sonra tezyin edilmiş duvarın üstüne uçlar ve sınırlı süsler veya kalıpların monte edilmelidir. Ne zaman seçme insert malzemesi onlar daha sıkı olması duvarların temel arka plan gerekir dikkate almak zorundadır.

  Konseyi: Duvarlar sadece papered olamaz, ama aynı zamanda bir parlak veya pastel renkler boyamak için.

  Büyük ekler oda düzgün onun yüksekliğini azaltmak ve görsel büyütmek için insert takılmış, dar ve yüksek ise geniş bir oturma odası imar için kullanılırlar.

  Bunlar nadiren salonun dekorasyon için kullanılır, bunlar olağandışı şeyler kendilerini çevreleyen ister yaratıcı insanların, tercih ederim. duvar kağıdı bu tür için birkaç adet bir arada olması gerekir ya da farklı varyasyonlar rulolar. Renk ve doku daha iyi, ne daha kontrast etkilemedi.

  herhangi bir şekil kesilebilir kanatların ile: kare, dikdörtgen, rhomboid, bir panelini yaratmak veya kapı ve pencere açıklıkları düzenlemek mümkündür.

  uygulamaya fikirleri bir uygulamasında, birinci kesim parçaları genişletilmesi gerektiğini ve birlikte bakmak nasıl istenilen konuma onları takmak için ondan sonra, ama ana şey - Aksi fikri kötü karikatür olurdu, aşırıya kaçmayın. Bir duvar veya paçavra ile küçük alan güzel bakacağız, ancak tüm oda zaten saçma üzerinde onlar yapıştırılan. oturma odası arka geri kalanı çoğu greft bulunan renk şemaları biri tarafından seçilmelidir.

  Bu yaratıcı çalışmalarından önce yine teklif edilen tasarımcılar seçenekleri göz önünde ve daha sonra en uygun seçmelisiniz.

  oturma odasında duvar kağıdı Kombine alımı buna özel bir çekicilik verecektir. Kural ve zevkli tüm yürütmek için gereklidir ve oda sıradışı kombinasyonları ile ışıltı olacaktır. Fakat her iş o uyum mobilya ile kombine ve odasında kendisini iyi görünüyordu sağlamak için teklif edilen seçeneklerinden herhangi bir kombinasyonu ilk ayrıntılı olarak düzenlendiği gerektiğini ayrıntılı bir yaklaşım gerektirir.

  Henüz yorum yapılmamış, ancak görüş yazmak veya soru sorabilirsiniz.

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  2 + 7 =