bebek Modeli tulumları

Kuklalar için giyim

kendi elleriyle her boyuttaki bebekler için Kıyafet

Mesaj navigasyon

Hoşgeldin, sevgili konuk ve bebek bir aşık. Sonbaharda ben Bonechka kırmızı tulum diktim. Benim önerim bebek için tulum dikmek desen, çünkü herhangi bir büyüme kendiniz yapabilirsiniz Unitard.

Eğer pantolon kalıbı ve bebek için bir elbise veya ceket desen varsa, sonbahar ya da kış, bebek ya da küçük bir çocuk için her yaz tulum için herhangi tulum yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, bel çizgisinde iki desenleri bağlamak - desen tulum hazır!

bebek için tulum dikin giyim işinde çok zor değil, ama çok az deneyim bu iş çok zorluk neden olmadığını hala arzu edilir.

bir başlık ile ön fermuar çizgisiz bir kumaş dolgu polyester,, 43 cm Obnova dikilmiş Bebek doğan büyüme, bu aplike ve deri örgü ile bezenmiştir.

böylece fikri terk, ben kaplı tulum dikmek planlanan, ama çok sert kaplı bebek koydu. Bu takım için özel olarak mağazadan satın aldı kumaş parçası, o tüm modeller uygun olmaz, bir çocuk, bu yüzden 3 bölümden kaputu diktim. kulakları olan bir kapak ile Grafikleri.

Desenler 2 kısım önce 8 parça, iki sırtlık parçaları, kovan parçaları, 2, başlık (3 bölümden resimde davlumbaz) 2 kısım oluşan takım verilir. elbisesi sürülmüş ve fermuar ile ön tulumu daha nedenle daha geniş olduğu için başlık gerekirse, model bornoz aldı, ancak çok az (kırmızı çizgi) o değişti.

Ayrı forehand kalıbı 1, bir model 1 ve bir arka desen 2 ile (obtachinoy bir ve obtachiny olmadan başka) pantolon kesilir. A ve B noktaları ile bağlanın önce desen ve obtachinoy ile desen pantolonlar, desen ve geri obtachiny olmadan desen pantolon, onları kapatmaya tutkal. Obtachina pantolon fermuar sadece önden yapılır.

Tabii ki, en kolay seni çok daha kolay desen tek kesip olacak, bir desen çizmek için hazır olduğunu, ama gerçekten simülasyon yoluyla harikalar yaratabilir gelenleri göstermek istedim, ve sadece birkaç desenleri ile, bebek ve çocuklar için çok farklı kıyafetler dikmek.

 1. özkaynak iplik içe dönük kumaşı katlayın.
 2. özkaynak iplik yönüne dikkat ederken, kumaş üzerine desen yaymak için. Çizimde, geri önce desen üzerinde listelenir ve kol orta hat boyunca gider. önce hat boyunca - kaputun üzerinde.
 3. birlikte kumaş pimleri ile desen Cobble.
 4. işlenmesi için bir ödenek ile daha sonra çevritinin ayrıntıları belirtin ve. alt pantolon ve aşağıdaki gibi kesip kollu işleme ayrılan pay:
 5. Kes parçalar.
 6. bölgelerinden gelen desen çıkarın.
 7. kalem veya makas ile kol notu orta çizgisinde küçük bir çentik yapmak.

Kuklalar için GENEL dikin nasıl

 1. Ekşi krema ve diker omuz dikişleri.
 2. elle veya makine üzerinde karalama etek altını Kılıf.
 3. kolundaki Topstitch örgü.
 4. omuz dikişi paralel orta hizalamak üzere süpürme ve kovan diker.
 5. Ekşi krema ve dikiş kollu ve yan çizgi hatları boyunca bir dikiş tulumu.
 6. alt pantolon Hem.
 7. pantolon sadece bir parçasında Topstitch örmek. Yaptığım beri Ama, nastrachivat örmek olamaz.
 8. Ekşi krema ve Dikiş adım dikişler.
 9. Ekşi krema ve Dikiş orta dikiş obtachiny için.
 10. Sweep ve fermuar diker. zastezhku- "fermuar" dikin Nasıl bebek için uzun dikiş elbiseler okuyun. Bağlantı başka bir pencerede açılacaktır, okumak için elverişli olacaktır.
 11. Ekşi krema ve kaputun iki parça dikin. Benim bebek için tulum olarak Belki, 3 parça var.
 12. kaput çizgisi önünde üzerinde Süpürün. Make kaputun önce boyun çizgisi tulum ve aynı uzunlukta, kaputunun altındaki satırı yıldırım devamı olduğundan emin olun. Ön hattı üzerinden kaputu karalama
 13. Kaputu dikin ve boyun süpürün.
 14. hacim uygulamaları dikin.

bebek için Sonbahar tulum: 5 yorum

Tatiana Merhaba! ne ölçüde baskı desenine, söyle bana?

Çizimler ve fotoğraflar Ben şimdiye kadar sadece çizmek, bu anlaşılmaz bir ölçekte bloga gönderir, Google'da depolanan. Yakında e-posta fotoğrafları imzalamak umuyoruz. kitaplar ve disk. Tam boyutunda çizimler var.

Merhaba web Çok yararlı. Uzun internette seçim masshtabaipechati prosorah ile eziyet ve biz ne gerek merkam- billeting temelinde. Ben bluzki- kollu az ıslatılmış armhole gelen hakim olduğuna dikkat ediyorum Kombez göre, bir yerlerde 1cm kırpılmış. Kapyushen dampingli 🙂 Ama kızı gibi kel Bonnie'den, büyük olsun 🙂

Anastasia, sana desen sevdim sevindim. Garip ama kaput tam Bebeğimi yaklaştı. Rakamın yanlış beden koymak mümkündür.

İyi günler! hangi boyutta takım için kumaş bir parça satın almak söyle? teşekkür ederiz.

"Bon Baby" hayat boyutu için Desenler: açıklama, şemalar ve öneriler

Küçük bir kız için en iyi oyuncak - bu yavrular. Bu davranış doğru desende genç nesli eğitmek için yardımcı olur. Ben benzer bebek bir sürü var mı? Onlar sadece yer kaplar ve hayal gücü için küçük odadan. En iyi çözüm bir bebek olabilir, ancak aksesuar ve giyim bir sürü olacaktır. Kızının bebek için Dolap bir anne yaratmak oldukça yapabiliyor. Tam boyutunda Bebek Bona için Desenler Bu ona yardımcı olacaktır.

Bebek giysileri - Oyunun önemli bir parçası. En popüler Bon CPMP Şimdi Bebek ve Bebek Annabel. Hem interaktif bebek, ama özellik farklı olması ayarlayın. giyim için boyutundan çok daha önemlidir. 3 cm üzerinde 43 cm, Anabel Bebek Bon büyümede. Bebek Bon ve Anabel için büyüme desenleri kıyafetler küçük farklılığa rağmen, her iki bebek için uygun farklı, ve giyim bulunmaktadır.

dikiş için bir diğer önemli özelliği yoktur. Bebek Bon plastik gövdesinde, herhangi Elbiseler uydu yüzden. Anabel yumuşak yastıklı gövdeye sahiptir, bu nedenle vücut ve basit külot sığmaz. Anabel üzerine tişörtler sadece kesinlikle bir bluz ya da tişört sağlamalıdır bağları olan güneş elbiseler veya takım elbise altına o kadar bakma.

Desen pantolon Bebek Doğum bebek en kolay biridir yazın. Biz 4 eşit parçalar kesip tüm dikişler yürütmek. elastik parçanın üst kısmında, her pantolon bacağında, altta sokulabilir.

Temel modelleri biraz geliştirilebilir. Ön kısmı için Grafikleri 1.5 cm uzatmak. Bunun bir sonucu olarak, diz yayı bölgesinde küçük bir katlama yeri yapmak. Bu pantolon doğal ve şık görünecektir. Sıradan pantolon pantolon, dikili cepler dönüşümü ve kalın bir kumaş yanılsaması oluşturmak için yan bir satır daha taşımak.

En popüler bebek kıyafetleri - tulum ve tabii ki bobblehead olmadan da yapamaz. 15 mm - kumaşa transferi, bu toka bağlı olacaktır yerine 1 cm her bir tarafında eklenmelidir sonra seyir, orada bir dikiş payı, yani.

Tam boyutunda Bebi Bona için deseni transfer etmek için, bebek ölçümlerini kaldırmak ve istenilen değere ekranda resim artırmak gerekir. Eğer çok kalın veya kapitone malzemenin sıcak tulum, dikmek planlıyorsanız, desen dikkate malzemenin kalınlığını alarak biraz daha yapmak gerekir.

Dikiş fermuar - İlk olarak, tüm dikişler, son adımı gerçekleştirin. Bir fermuar, Velcro, düğmeler, klasik düğmeleri - Bu her şey olabilir. Ayrıca, nakış, aplike, çeşitli çizgiler ve şeritler ile ürünü dekore edebilirsiniz.

Vest - gardırobunda en kolay öğelerden biri. Yan dikişler gerçekleştirmek ve kenarları işlemek için yeterlidir, ve ürün hazırdır. kısa kollu, kapanış uzun parmaklar: Sadeliği rağmen, seçenekleri bol vardır.

Desenler yelekler kolayca adapte ve bluz, T-shirt dikmek. Herhangi ek öğeler ve süslemeler kullanabilirsiniz. Eğer alt ve yapıştırma sakız için kol genişletirseniz, zarif bluz olsun.

Çocuk sadece uygun pantolon ve bluz ise, gardırop bebek kız çok daha farklı olacaktır. Örneğin, pantolon ve bir sundress ait güzel bir takım elbise alın. Tam boy yardımında Bebek Bona için Desenler bunu yapmak.

Pantolon çok içinde pantolon, sadece daha kısa ve daha geniş olarak aynı şekilde dikilir. Ekstra genişlik güzel montaj yapmanızı sağlar. Sakız güzel büzgülü almak kenarından 12 mm dikmek gerekir. kenarı etrafında dantel ile bile daha güzel bir görünüm pantolon.

sundress başlangıçta yan dikişler gerçekleştirmek dikin. Alt ve Kol zemin boru vardır. Boyunda kakma kesilmiş ve dizeleri geçen, üzerinde dikili değildir. Bir hazır seçeneği satın etmenin ne kadar kolay kendi eğik Bakey yapmaya Tüm gücü, iş, zahmetli ve hassastır. takım elbise, bir bluz olarak giyilen veya SunDress eklemek edilebilir. İşte Bebek Bon-kızlar için giyim hazırdır. Desenler takviye ve takdirine bağlı olarak modifiye edilebilir.

Sen ayakkabı da kendinize sadece kıyafet yapabilirsiniz ama. Tam boyutunda Bebek Bona için desen yapmak için tek yapmanız gereken ekrana ayak ekleyebilir ve hesaba dikişleri alarak şekil boyutunu ayarlamak.

Temel malzeme deri veya suni deri, hissedilebilir. arka tarafında üst kısımda dikiş gizleme yardımıyla bir pamuk parçasını dikmek. Ayakkabı giyildiğinde, astar neredeyse görünmez, ama koymak daha kolay olacak ve rafta ayakkabı çok daha estetik görünüyor.

Burun genellikle nakış, boncuk veya aplike ile süslenmiş. Dağı saten kurdeleler, danteller, kurdeleler olabilir. Ana dikiş ön tarafında doğrudan yapılır. Sen tek elle tek bir kesimi kayışı oluştururken dizeleri değiştirin ve diğer priladit düğme veya kanca olabilir.

giysiler için malzeme satın alabilirsiniz ya da yaşlı çocuk giyim kullanabilirsiniz. kızlar oyuncak ve doğal dokusu ile temas çok daha güzel olduğu için, kalite gerekli değildir tasarruf etmek. Artıları Eğer hazır resimleri kullanabilirsiniz çocuk giyim kesti, sonuç, ticari bir takım ayırt edilemez.

pugovok, boncuk, Rhinestones, payetler: bebek küçük kızlar için ise, küçük şeylerden kaçınmalıyız. Çocuklar genellikle bu parçaların gözyaşı ve yutma olasılığı vardır. Böyle dekorasyon 3 yıla kadar kullanmak gerekli değildir.

Kuklalar için kıyafet dikmek için, çocuk giyimi için kalıpları kullanabilirsiniz. Onlar yavruların kıstas göre biraz azaltılabilir gerekir ve hatta bunu basitleştirmek. Bu bebek hakkında endişelenmenize gerek yok rahat, bu yüzden kesmek ekstra dart ve diğer küçük elementleri kaldırabilirsiniz.

Bebek Bona geniş gardırop oluşturmanızı sağlar için desen Bakış giyinik. Temel modelleri eklemek ya da biraz değiştirmek ve yeni bir kesim elde etmek kolaydır. Kızlar her zaman onların bebek bakımı ister ve güzel giysiler iyi tat aşılamak yardımcı ve oyun için çeşitli eklemek.

bebek Bebek Born için dikiş tulum üzerinde Usta sınıfı.

bu yüzden biraz bobblehead gerekli yürüyen. O yapamaz sıcak giysiler olmadan soğuk aylarda! Tulum delici rüzgar ve soğuk hava şartlarından bebeği koruyabilir. Parlak ve renkli herhangi bir kız gibi olduğunu ve iki bağlantı elemanlarıyla 38 ila 42 cm .. arasındadır büyüme olan tüm bebekler, uyuyor "molniyam9quot;, ön tarafta yer alan, tulum kolayca oyuncak bebek üzerinde yıpranmış. Hood sıkıca klipleriyle kafasına sıkılır. elastikleri kullanılarak kolları ve bacakları üzerinde bir kollu ve pantolon kavrama.

Tahmini üretim süresi: 2 saat 30 dakika.

 • bolonevaya kumaş 42 x 95 cm.;
 • Kordon 50 cm.;
 • devre kesiciler - 2 adet;
 • klipleri - 2 adet;
 • Çamaşır zamkı 50 cm.;
 • ipliğin rengi;
 • terzi tebeşir;
 • mezura veya cetvel.

Indirin ve burada kalıp Tulumlar Bebek Born bebek yazdırın. desen boyutu tam boyutunda olduğu için, ifade ayarları sekmesini önündeki onay işaretini kaldırmak gerekir "Sayfaya sığdır". dikiş dışındaki bütün ana damarlar ( "vpodgibku9quot;) 1 cm bir mesafede düzenlenir.

1. Ckleivaem desen şeması.

Kumaş tulum üzerine desen transfer 2. 1 cm yardımı bırakın. Tüm ayrıntıları her dilim.

Detayları: 1 - Arkalık (1 adet).

2 - Yan parçalar (2 adet). Daha önce;

3 - Ana parça kadar (1 adet);

4 - Tertibatı (1 katlanmış madde);

6 - Alt kapak kısmı (2 adet)..

Ek ayrıntıları kesin:

7 - Planck 28 x 5 cm .. (2 adet).

3. dikiş kaplama, daha önce yan parça bölümlerinin iç yüzeylerine fermuar yarı yüzü üst üste. ana bölümden yan bölümlerinin ön tarafında ilk önce askıları, içeride Katlanmış ters örgü tarafını, eklemleri kaldırım yüzükoyun sonra fermuarı empoze.

4. gut-burkan yıldırım dikiş dikme işlemi.

dikiş kaplama yüzü aşağı gelecek şekilde önce üst üste gelen alt kısımları, ana parçalarının alt bölümlerinin sağ tarafında 5.. Daha önce alt kısmını kısın ve dikiş dikme işlemi.

6. omuz dikişleri yerine, içeri doğru bakan arka ve ön tarafı katlayın.

7. Etiketlere kaputuna halkalarına ayarlayın.

8. kaputu sokmak gerçekleştirin. Üst dilim bağlantı dikiş kaldırım, içini dışına kaput parçasını katlayın.

9. kapağı 2 cm açık ucu bükülür., Dikiş gerçekleştirin.

Boyun ve yan kısımlarının arka ön tarafında 10. önce kaputun, kaputun içindeki yüzünü empoze ve arka ortasında birleştirir. Kapişon fermuar örtüşmesi gerekir. Bir dikiş yürütmek.

11. dışa eğik kapağı önce arka ve yan parçaları ile dikiş dikme işlemi.

çizgiyi kaplama, omuz dikişi orta kolları birleştiren dışarı içinde kol empoze geri önce Kol ve yan parçaların ön tarafında 12.

13. Kol 1.5 cm alt bölümü büküldü., Esnek bir iç destek 11 cm bir uzunluğa., Uçları işaretçilerini güvence olarak.

14. kol hattı döşeme, içe doğru bakan bir kovan parçaları, arka ve ön tarafı katlayın ve yan dikişi taşırlar.

15. 1.5 cm kesmek alt bacak toka., Dikiş parkeler. 14 cm elastik uzunluğu yerleştirin., Iğneler ile uçlarını.

16. önceki Katlama ürün ve içeriye doğru basamaklı arka yüzleri, çıkış mümkün olduğu kadar yakın dikiş (5 mm)..

17. dışa dönük tulumlar, 1 cm ana bölümü ön yüzünün üst bölümü eğilir., Dikiş gerçekleştirin.

17. takın kordon kilitleri ve sınır anahtarları sinirli.

Bebek Born bebek tulumları hazır!

diğer ilginç ana sınıfları bulabilirsiniz:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

84 − = 78