fotoğraf salon için duvar kağıtları kombinasyonu

Odaya 2018 yılında Kombine duvar kağıdı: Fotoğraf, tasarım ve çeşitliliği

Şu anda yaygın odasında özellikle dikkat ederek ele alınmalıdır oldukça ciddi bir sorunu çok etkili ve modern iç birleştiren duvar oluşturmak kombinasyon duvar kağıtları, kullandı. oda alımı için tasarlanmıştır. Bu bağlamda, özel bir atmosfer hakim olmalıdır. Bu nedenle, dikkatli düşünmek ve duvarları süsleyecek duvar kağıdı bir renk paleti, seçmelisiniz. Onarım veya odanın yenileme - oldukça masraflı bir prosedür. duvar kağıdı basit kombinasyonları yardımıyla, fiyat için örneğin satın alma, pahalı resimlerinde tasarruf edebilirsiniz kalmaz, aynı zamanda lüks bir durak odayı oluşturun.

görsel efektler sayesinde oda büyük olabilir. 2-3 tonları koyu uzun duvar kağıdı parlak renklere dar dikdörtgen bir oda ve daha kısa bıçak sadık, sonra oda daha büyük görünecektir.

kitle için Kombine duvar kağıdı: moda 2018

Bir tasarım salonu oluştururken önemli bir rol duvarlarına atanır. Odaya Kombine duvar kağıdı, iç vurgular tasarımı, modern ve şık olun. Kayıt doğruluğu renkleri arkadaşı ve duvarlarda dokular farklı türün birleşimi bağlıdır. görsel yardım doğru kombinasyonu alan sınırlarını genişletmek konuları ve trendleri vurgulamak.

kombinasyon sadece 2-3 tonlarının kullanımı için sağlamaz. Sen duvar kağıdı birkaç çeşit birleştirebilirsiniz, sadece 1-2 ton aynı anda farklı olabilir onlar

2018 yılında salon için duvar kağıdı bir arada bulunmaktadır:

 • Dikey tasarım;
 • Peyzaj tasarımı;
 • Patchwork tasarımı.

Doğru, farklı dikey çizgiler görsel alanı büyütmek birleştirmek ve odanın yüksekliğini arttırır. Bu arada - parlak çizgili, geniş desenler de kombine edilemez. Çok abartılı görünmüyor.

Yatay çizgiler bütün resimlerle değil birleştirilir. Ama ahşap paneller - Böyle bir geometri için ideal ve mükemmel bir tasarım oluşturmak.

2018 yılında moda patchwork birleştirerek oldu. duvar kağıdı veya dokuma birleştirilebilir ayrı uzunlukları ile iç paneller pencere ve kapı çerçeveli niş öne çıkmaktadır. En önemlisi - odada bir çingene evi gibi değildi, böylece aşırıya kaçmayın

düzensiz bir şekle sahiptir, ya da bir girinti veya çıkıntı sahip olan bir alan içinde vazgeçilmez duvar birleştirme yöntemleri. Bu alanda görsel olarak daha derin bir niş yapmak için duvar kağıdı koyu tonlar yapıştırılması gerekir.

Ayrıca 2018 duvar kağıtları moda olarak kabul edilir. Şelale, soyut, fotoğraf şehirler gece her yıl geliştirilmektedir, 50 yılı aşkın bir süredir moda kaide bırakmazlar. Siyah ve beyaz fotoğraf Gece Manhattan kendinden renkli bej veya şeftali duvar kağıdı eklemek pekala mümkündür.

Klasik tarzı için en ilginç tekniklerinden biri küçük bir kare veya bir resim gibi Baget çerçeve ile süslenmiş bir süs ile duvar segmenti, dikdörtgen. duvarın alt kısmında yatay duvar kağıdı kombinasyonu oda gerçekten aristokrat yapacaktır.

Seç Kumaş İç temaya bağlı olarak alınmalıdır

Nihayet, 2018 yılında eğilim - 3D duvar kağıdı. Onların yardımı ile önemli ölçüde alan üzerinde bile küçük bir oda artırmak mümkündür. Sen muhteşem doğal noktalar göstermek ve kendini renkli kumaşla bunları birleştirmek 3 D fotoğraflarını pokleit olabilir. Böyle bir durumda, ziyaretçiler salonda herhangi ev sahibi ve özgünlük tadı kutlamak için.

Ne güzel salonda duvar kağıdı birleştirmek: yaratıcı iç

birleştirerek ve oda için bir duvar kağıdı seçerken önemli bir nokta - çevre dostu. oksijen ile doyurulmuş olarak olması gerektiği, böylece insanlarla tanışmak - Salon. oturma odası için, bileşimi sert kimyasal içermez kumaşlar seçilmelidir. Önemli - duvar kağıdı hava geçmek ve hiçbir kirletici içermelidir.

Fiyat için kağıt duvar kağıdı oldukça ucuz ve çevre dostudur. ultraviyole ışınlarına kırılganlığı ve istikrarsızlık - Ama resimlerinde bu tip bir dezavantajı var.

Vinil duvar kağıdı daha pratiktir. Bunlar dayanıklı ve duvarlarda küçük çukurları gizlemek için yardımcı olur. renk düzeni oldukça geniş olmakla birlikte, bir dezavantajı var - duvar kağıdı hava sızmaz.

-Sigara dokuma duvar kağıdı - kalın ve dayanıklı. Onlar nem korkmuyorum, güneşte solmaz, aynı zamanda onlar yoktur edilebilir

folyo duvar kağıdı klasik ve modern iç tasarım çözümleri için idealdir. ses yalıtımı artırmak ve zararlı radyasyondan duvarları korumak için Katkıda. kış günlerinde yazın serin, ılık tutar.

Tekstil duvar kağıdı odasında bir lüks ve rahat bir ortam yaratmak için yardımcı olacaktır. Dahası, hoş, bu Arka kir ve solmaya karşı dirençli olan bir nokta. Duvar kağıdı yukarıda belirtilen türlerin tamamı kombine edilebilir.

2018 yılında güzel bir kombinasyon için bazı kurallar:

 1. Geniş ve ferah bir salon için, yukarı ve canlı renkler seçebilirsiniz;
 2. Japon soyutlama veya geometrik şekillerin büyük kombine küçük yaşam pastel renklerde daha iyi pokleit duvar kağıdı, In;
 3. kuzey tarafında yer alır salonda, olarak, daha uygun bir duvar kağıdı sıcak tonları, güney odaya - soğuk renkler;
 4. Bir tatilde kalıcı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, altın, inci duvar kağıdı kullanmak daha iyidir.

Odada Duvar kağıdını iki renk nasıl uygulanır (video)

izleyici için Duvar: kombine varyasyonlar

salon için en başarılı ve çok yönlü tasarım - bej ve kahverengi, zeytin ve portakal, bordo ve pembe, yeşil ve sarı, mavi ve beyaz, mor ve gri, mor ve gümüş tonlarının kombinasyonu.

Buna ek olarak, bazı durumlarda, ideal bir aynı, düz duvar kağıdı bakmak, bunlar bir tonda farklıdır. seçeneklerin birleşimi kendi düşünmek, ya da zaten tasarımcılar tarafından oluşturulmuş fotoğrafları görebilirsiniz.

Odanın iç parlaklık ve bireyselliği ulaşmak için, farklı renk kategorileri dikkat etmelidir

Bu durumda temel kuralı - aynı anda en fazla 3 zengin, canlı renkler kullanmak gerekli değildir. Ve 2 renk ise - parlak, üçüncü daima nötr olmalıdır.

Buzlu kaba ve pürüzsüz ile parlak duvar kağıtları güzel bir kombinasyon Bak.

Trend 2018 - çizimler ve fotoğraflar. 2018 en sıcak trendleri - geometrik şekiller, desenler ve çizgili bir soyutlama. Uni kağıdı - yatay ayırma duvarının üst alan çizgileri ve alt yapıştırma ne zaman.

böyle bir durumda tasarlanan güzel duvar vurgulayabilirsiniz.

Çoğu zaman, modern bir iç donanım, tesadüfen, 2018 yılında alakalı olacak sözde vurgu duvarı, kullanılır oluşturun. Bu yöntemin yardımıyla belirli bir alan üzerinde salonda dikkat odağı oluşturur. Duvarların bazı en gözlerini düşer bir odada vurgu duvarını saptamak amacıyla, sadece bakmak.

vurgu duvarlar tercihen desen veya duvar kağıtları ile, parlak kontrast gereken duvar kağıdını seçin. Diğer tüm duvarlar, nötr bir renk şeklinde yapıştırılır

dekorasyon Bu yöntem salonu, ancak herhangi bir odada sadece uygulanabilir. Pahalı kumaş ve çekme dikkat sadece duvarların birinde ya da onu sitelerin küçük bulunması nedeniyle bu vurgu bir duvar önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Nasıl farklı duvar kağıdı pokleit odası: fikirler ve bunların uygulanmasına yöntemleri

Duvar kağıdını birleştirerek en önemli şey - bu malzemelerin doğru seçimdir. kombinasyon özgüllüğü standart yapıştırma farklıdır.

Duvar kağıdı aynı yapının olması gerekir. Bu yapıştırma ve farklı kalınlık ve yapısı kumaşların görünür dikişler maskeleme sorunları önler.

Büyük bir kabartma desenli taşma etkisi ile takviye çekici desenler, duvar kağıdı, - dekoratif efekte sahip kumaşlar çok tip kullanımı kabul edilemez

Duvar kağıdı kombinasyonu ile, özel bir iç oluşturabilir.

sağlanan olursa olsun kompozit tasarım oluşturmak için - bir beş katlı apartman, stüdyo daire veya bir kır evinde. Odada duvar düzgün seçilen kombinasyonu ile, duvarların usulsüzlük gizlemek için alan miktarını, stil vurgu yaratmak değiştirmek için, çalışma alanı ve rekreasyon alanı bölmek, alanı genişletmek odanın avantajlarını vurgulayabilirsiniz. Dahası, kombine iç anlamlı kurtarmak için yardımcı olur. indirimli fiyatlarla size oda, şık ise yapmaya uygun renk ve pahalı kumaşlar kalıntıları satın alabilirsiniz.

duvar kağıdı (video) nasıl birleştirilir

Odada duvar kağıdı orijinal kombinasyonu

Odaya duvar kağıdının sağ kombinasyonu ve seçim ön taslak kurulmasını gerektirdiğini hatırlamak gereklidir. bir tasarım oluşturmak için, öncelikle diğer renkleri almak için daha sonra salonda duvarların temel tonunu tanımlamak ve olmalıdır.

Temel tonu kombine veya hafif ürün iç olmak olabilir - mobilya, yastık, avizeler, lambalar, perdeler

Durumda temel amaç durumun özgünlük vurgu çünkü, mobilya ve dekorasyon seçilecektir zaman sonra kombine tasarımı geliştirmek için daha iyi olurdu.

salonda Kombine duvar kağıdı: moda trendleri 2018

2018 yılında Trendler - duvar kağıdı üzerine desen çeşitli işlemeli ve yüzey kabartmalı. Bu tür kombinasyonlar, ideal modern ve klasik iç uygundur.

tasarım yumuşak pastel renklerde veya parlak içinde duvarların bitirme sağlar. 2018 yılında moda kaide bırakmayın, Çince / Japonca karakterler

bitki örtüsü ile 2018 baskılar çok popüler. Zorunlu gereksinimi - mat ya da desenli kumaşların bir kombinasyonu olabilir.

Kombine duvar kağıtları odalar: 39 opsiyonları (video)

Bu çeşitlilik içinde, önemli yanlış seçim yapmak değildir. Bir odanın tasarımını düşünün ve bunun gerçekleşmesine!

nasıl odasında duvar kağıdı birleştirmek 60 fotoğraf fikirler

Bizim daire döşenmiş dikkatini ilk duvarlara verilmelidir. Sonuçta, onlar renk düzenini ayarlamak için, iç temelini oluşturacak. Mobilya ve ek dekoratif unsurlar zaten sonradan yüklenmiş ve tutarlı görünmek için odanın duvarları ile birleştirilmelidir.

Orada daire dağılmış olmayacak ve kendi tesislerinde en büyüğü üzerinde durulacak - oturma odası veya salon. Bu odaya, sen misafirler işten sonra buraya dinlenebilir getirmek ev sineması ya da çay partisi oldu.

Sadece, mağazaya gidip çeşitli seçenekler bakar ve en iyi duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Ama bu sürümde bazı dezavantajları vardır:

 • Eğer bir seçim yapmak oldukça zor olduğu tam olarak ne aradığını bilmiyorum çünkü gözleri bolluk uzaklaştığı ve edecektir;
 • duvar kağıdı oldukça olabilir, böylece seçilmiş yapıştırma sonra beklentilerinizi haklı, Bir merdanenin renk ve tüm duvar oldukça farklı görünebilir.

Nedenle ilk tercihlerine onu ilgilidir ve uygun seçeneği seçin ve ancak o zaman donanım deposunda uygun bir şeyler seçmek gitmek, renklerin kombinasyonu biraz anlamak daha iyidir.

Nasıl desende, aksine, bir duvar kağıdı renk seçmek için

Ilk şey renk düzeni üzerinde karar ve ancak o zaman desen varlığı düşünmek. Sıcak veya soğuk tercih hangi renkleri düşünün.

 • sıcak oda daha canlı ve canlı yapacaktır.
 • soğuk - (dairelik hruschovok veya diğer malometrazhek için özellikle önemli olan) görsel alanı genişletmek için yardımcı olacaktır.

Ama her durumda aksi oda çok havasız veya çok çok daralan görünebilir, sıcak ve soğuk tonlarda arasında bir denge gereklidir.

 1. Eğer İyi aydınlatma, ısı eklemek - bulutlu eğer güneşli oda, bunu biraz soğuk tonları dim.
 2. Ayrıca, bir renk seçerek, akılda tutmak Her gün bunu görecek. Bu ceket parlak olsa bile svetlenkie olsa seçilir ve aşınma havasında ve zamanın her şey dolaba tutmak için yapılabilir. o duvar kağıdı ile çalışmak, bu yüzden sen de, tıpkı rengini seçebilir ve bir sonraki tamir kadar doyum olmuyor olmayacak.

Tek bir renk yeterli olmadığını karar verirseniz, birden fazla seçebilirsiniz birbirleriyle kombine.

(Ve bir veya bitişik bir renk çarkı sektörleri arasında) veya (taban tabana zıt sektörlerden) Bunun aksine, ilgili renkleri birleştirmek mümkündür.

İPUCU: Bir desen ile bir duvar kağıdı kullanmaya karar verirsek - aşırıya kaçmayın, duvarlar göz kesmemeli. Özellikle dikkatle ele alınmalıdır küçük bir dairede çizimx görsel oda özellikle büyük renkli çizimler (büyük kontrast renkler ve ruhu içinde) azaltabilir, (örneğin, khrushchovkas).

Eğer tasarım becerileri güvenen değilseniz, ilgili renklerin bir kombinasyonu (tek renkli veya benzeri) - bu en kolay yoldur! Yanlış gidemem ve böyle bir karar her zaman şık bakacağız.

Bu fotoğrafta, zıt renklerin kombinasyonundan iyi bir örnektir. İşte ahenkli görünür böyle bir kombinasyon önemli bir figür, aynı zamanda düz duvar kağıdı yoktur.

salonda Kombine duvar kağıdı: Tasarım trendleri

2017 tasarım yönteminde çok moda - duvar kağıdı birkaç çeşit ile salonda duvarların Dekorasyon. Bugün bitirme malzemelerinin tüm önde gelen üreticileri üreten Onlar kendiniz alabilirsiniz ve birbirleriyle kombine duvar kağıdı iki veya daha fazla türde oluşan topluluğu olarak hazır fikirleri kullanabilirsiniz.

salon için farklı tasarım kombine duvar kağıdı en geniş aralığı: çok fonksiyonlu odalarının mimari özellikleri en çeşitli kullanacağım önemsiz olmayan bir iç oluşturmak için bu trendi yol sağlar.

Neden bu kadar popüler, kombine duvar kağıdı

Oda için aynı tip ve kombine duvar kağıdı arasında bir seçim olduğunda, tasarımcılar genellikle ikinci seçeneği seçmek için tavsiyede bulundu.

Bunun nedeni ise sadece renk, desen veya doku içinde farklı duvar kağıdı yapıştırılan duvar ile herhangi bir iç, yeni, orijinal ve estetik olarak çekici değil, aynı zamanda böyle bir bitiş bariz pratik yararları olduğu gerçeğine.

duvar kağıdı, dilediğiniz bir arada kullanma:

 • kusurlarını gizlemek ve binanın avantajları vurgulamak;
 • geometrik düzen özelliklerini düzeltmek;
 • ilginç görsel efektler duvarlarında oluşturmak için;
 • fonksiyonel alanlara oda bölmek için.

onun aydınlatma, tavan yüksekliği, duvarların genişliği, kapı ve pencere açıklıkları yeri, niş ve kaya tabakalarını duvarları içinde varlığı: düzgün mağazaya gitmeden önce oda için gelecek kombine duvar kağıdı tasarımını belirlemek için size yeterli odanın tüm mimari özelliklerini değerlendirmek gerekir.

onun onuru, Geometrisinden bazı vurgulamak için bir ışık ve havadar veya tamamen memnun - Bu analizden sonra, odanı görmek istediğinize karar daha kolay olacaktır.

Ve bu binanın temelinde, duvar kağıdı sizin tava kombinasyon gerçekleşmesi için en uygun seçim.

1. eksiklikleri gizlemek ve iç onurunu vurgulamak. en kolay ve en etkili yolu mimari avantajlar vurgulamak ve dezavantajları (eğrilik, duvar ve tavanların eşitsizliği) en aza indirmek için - İdeal duvar aksanı en yakın hale getirmek için.

Bu amaçla, bu desen veya renk geri kalanından farklı, duvar kağıdıyla üzerine yapıştırılır. Olağandışı yazdırmak veya dikkat çekecek parlak doymuş rengin ve Küçük Düzenlemeler pürüzlü yüzey daha az fark olacaktır.

koyu ve açık, tek renkli ve desenli ve düzgün ya da doku verilmiş yüzey köpüklü: Bundan başka, çok iyi renk veya doku içinde farklı duvar dönüşümlü şeritler, küçük lekeler kombinasyonu gizler.

2. geometrik düzen özelliklerini ayarlayarak. resimlerinde birkaç ton daha koyu - kısa duvarlar açık renkli duvar kağıtları ve dar kaplanmışlarsa dar oda, çok daha büyük görünüyor.

Üç duvarı hafif ve tekdüze ve dördüncü süslemeleri duvar kağıdı zengin, canlı renkler yapmak durumunda Kare oda daha ilginç ve daha dinamik bakacağız. Farklı renk veya tek renkli ve desenli görsel tavan asansör şeritleri Dalgalı.

Çok yüksek tavanlı görsel yatay duvar bölünmesi ile tahmin edilebilir. Bu amaçla, bunların üzerine duvar tutkal açık ve koyu duvar alt üçte. Eğer küçük bir pencere ışık etrafında boşluk ve oda karanlık duvar kağıdı geri kalanını süslemeleri, pencere açıklığı büyük görünecektir.

3. sıradışı görsel efektler oluşturun. Kombine duvar kağıdı kaplama malzemesi değil, aynı zamanda orijinal dekor sadece işlevini yerine sık sık ve yerine resim veya afiş kullanılmaktadır.

Bu amaçla, düz örtüsü üzerinde güzel büyük baskı ile segmentleri yapıştırın ve çıtalar veya çerçeveler içine alın. plazma televizyon, şömine, aile hatıra, geniş rahat bir kanepe ile dolu bir dekoratif vitrinin: Ayrıca, zıt duvar kağıdı tasarımcıları accentual mobilyalar dikkat çekmek için tavsiye edilir.

4. Biz bölgeye odayı paylaşmak. Farklı doku ve bölümleri her türlü kadar sık ​​imar odası için kullanılan duvar renk kombinasyonu ve bazen bunlara ek olarak.

Genellikle renk koyuna veya niş stresi, özel konuşmaları odanın çalışma bölümü üzerinde amaçlanan alanını sınırlayan için küçük köşesinden ayrılan yemek alanı zıt duvar kağıdı.

Bu durumda, orta ve çok cesur ve radikal hem kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. Her fonksiyon alanı için renk çözümü genel iç kavramı üzerinde ve bölmek istiyorum nasıl keskin bağlıdır.

salonda duvar birleştirme yolları

Duvar kağıdını birleştirerek birkaç temel, farklı seçenekler vardır. Aynı zamanda, neredeyse benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir iç tasarım yaratmak isteyen her tasarımcı, onları değişiklikler getiriyor.

Buna rağmen, duvar kağıdı herhangi bir kombinasyonu seçimi zorunlu genel kural uymalıdır: Farklı resimlerinde bir arada uyum içinde görünüyordu, onlar en az bir benzer bir özellik olması gerekir: Aynı fatura özdeş desen renk düzenini yankılanır.

döşeme kombinasyonlarının tamamı çeşitli iki ana kategoriye ayrılabilir: renk ve desen ve çeşitli yapıştırma teknikleri kullanan farklılıklara işliyorlar. Bize ayrıntılı olarak inceleyelim.

 • aynı rengin farklı tonlarında boyanmış duvar kağıdı kombinasyonu. Bu iç yağma etmek çok zordur en basit yöntemdir. Onun kolay özel bilgi sahibi olmadan ve tasarımcıların yardımı olmadan, bağımsız öğrenme. Bu bir, sakin, zarif ve statik iç ulaşmasını sağlar. Çoğu zaman gri, kum, mavi ve yeşilin farklı tonlarında boyanmış duvar kağıdı, birleştirir.
 • sade ve Baskılı duvar kağıdı kombinasyonu. profesyoneller tarafından oda için Bu tasarım kombine duvar kağıdı özellikle tercih. hazır toplama böyle bir planın en sık satışa bulunurlar neden Belki de bu. monofonik ağlar genellikle seçilen bitkisel çizimlere geniş bir bant, geometrik soyut, çeşitli süsler ile birleştirilmesi için. Onların vekilleri veya tamamen bir veya iki duvar bir desenle duvar kağıdı.
 • farklı modelleri olan kumaşların bir kombinasyon. Böyle cesur bir kombinasyon çok dinamik ve aydınlık iç mekan oluşturmak için yardımcı olur ve ferah odalar için uygundur. Mükemmel dar ve geniş şeritler ve çiçek desenli veya büyük ve küçük benzer bir desen şeritler ile desen içeren tandem, görünüyor. Böyle kombinasyonlar durum üzerinde çalıştı için, çok iyi bir tat ve becerilere sahip, bu yüzden dikkatli kullanmak gerekir.
 • Farklı renklerin kendinden renkli resimlerinin duvarlarını Dekorasyon. Küçük odalar için uygun çeşitli duvar iç kısmına bağlanması yöntemi. çakmak için koyu tonlar gelen geçişler ile bir palet resimlerinin kombine - O Başta söylediğimiz bir tasarım tekniği, benzer.

Genel olarak, aktif duvar kağıdı ve nötr renk fazla 2-3 tür kullanımı ve doygunluk bağlı olarak dinamik veya sakin iç tasarım oluşturmak.

salon için teknikler duvar kağıdı

Yatay kombinasyon. Bu tasarım yöntemi, görsel olarak duvarları genişler ve iyi bir koltuklarla ve cumbalı, düzenli geometrik bir şekle sahip oda için uygundur. alt kısım çoğunlukla yükseklikleri 120-130 cm yapılır ve yatay bir bağlantı yeri kağıt ya da sınır pouliretanovym döküm dekore.

Bu durumda, alt duvar kağıdının üst kısmında daha koyu ve daha hafif olması tercih edilir. Onların rengini seçme genel iç kavramına bağlıdır. Bu çizgili ve desenli düz kumaşlar ve desenli ve bir rengin farklı tonlarında ağ bir kombinasyonu olabilir.

Son yıllarda, bu yatay birleştirmenin başka bir yol kullanılır duvarların yüksekliği boyunca zemine hangi tuval alternatif paralel olarak. Ama bu kombinasyon olarak görsel bunları aşağıda yapar yüksek tavanlı odalar için uygundur.

Dikey kombinasyon. Dikey yapıştırma tekniği görsel tavan kaldırır. Bu, herhangi bir boyut ve geometrisi odaları için uygundur ve yatay çok daha sık kullanılır.

Ayrıca keyfi olabilir bağlayıcı maddeler bu tip kullanırken Renk kombinasyonu ortakları kağıdı. Önemli olan duruma uyum sağlamaktır. Çoğu zaman onlar zıt renklerin, farklı renklerin aynı aralıkta seçilen veya sade ve Basılı kumaş araya getirmektedir.

çiftler halinde, tek tek alternatif, bunları bir yapıştırıcı veya bir ya da iki duvar tamamen duvar aynı tip belirlemektedir. Böylece genişlik mutlaka aynı olmak zorunda değildir.

uçlar yapıştırılması. Bu şekilde dekore odasında duvarlar, her zaman çok şık ve ağırbaşlı görünüyor. Bu tür bir teknik için en iyi unutulmaz güzel desenli düz düz ve dokulu kağıdı kombinasyonu uygundur. Birincisi, duvarlar kendi renginde yumuşak resimleriyle süslenmiş.

Daha sonra, bir dokulu desenli duvar dikdörtgen, kare ya da kemerli uç kesim yapıştırılır. tasarım daha da özel dekoratif döküm şeritler kapsamında kapalı insert yapmak.

insanlar kombine duvar kağıdı yapışmasını nasıl bahsederken genellikle başka ilginç tekniği bahsedilen - patchwork. Popüler bir tekstil mozaik, battaniye ve duvar panelleri yapımında kullanılan - O yamalı gibi biraz olduğunu.

Bu durumda, duvarlar genellikle kare veya dikdörtgen parçalar halinde önceden kesilmiş, duvar kağıdı ile dekore. Bu tasarım çok şirin ve rahat, ama salon için muhtemelen uygun değildir görünüyor ve Çocuk odası veya yatak odası için.

 • parlak renklerin korkmayın. Bunlar çevreyi canlılığına ve dinamizmi vermek yardımcı olur. Doğru seçim emin değilseniz eğer, temel beyaz renk yapın. Bu tüm renk paleti ile uyum güvenli bir bahis.
 • İdeal olarak, odadaki duvarların tasarımı, mavi, yeşil, krem, pembe, mor, altın kahverengi ile beyaz, siyah ve beyaz olarak parlak ve pastel hem renkleri, içermelidir. Bu kombinasyonlar renk dengesini sağlar ve herhangi bir aydınlatma güzel ve uyumlu görünüyordu.

kolay bir iş - Odalarda, özellikle kombinasyon için duvar kağıdı satın almak. Neyse o Süsleme malzemeleri bu kategoride geniş bir ve sürekli güncellenen dizi kolaylaştırır.

Buna ek olarak, tüm büyük üreticilerin duvar kağıdı her tür bilgisayar ekranında iyi düşünülmüş ve rahat bir ev ortamında doğru seçim yapmak sahiplerinin, online portalları var. tarzı duygusu, iyi kendi tercihleri ​​ve zevkleri mutlaka ideal oda kombinasyonu için ister.

Detaylı analiz ve duvar kağıdı çeşitli avantajları açıklama karşılaştırılması.

Duvar sizin gostnoy içinde dekorasyon, yanı sıra çok sayıda yeni fikir ve fotoğrafların Üretilen onlarca.

şimdi moda modelleri duvar kağıdı bulmak ister misiniz? son moda detaylı incelemesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 47 = 53