kıyma makinesine birleştirin

Bir kıyma makinesine sahip Mutfak robotu

Mutfak robotu - taşlama ürünleri için bu cihaz: et, balık, sebze, meyve ve çilek. Cihaz günlük kullanım için tasarlanmıştır. görevlerinin biri - et ürünleri taşlama.

Eğer bir kıyma makinesine ile birleştirmek bir seçtiğinizde, motorun gücüne dikkat etmek gerekir, dakikadaki devir sayısının oranı ve en az üç vardiya modları varlığı.

kıyma ile mutfak robotu cihazı

Motor gücünden kaynaklanıyor ve iplik makarası, bıçaklarla bir ağza yapar: mutfak robotunun çalışma birçok ev aletleri için temel ilkedir.

Tuş takımı veya dokunmatik kontrol ünitesi ile modunu ve hızını ayarlayabilirsiniz. Cihazın işlevleri artan meme değiştirme kolaylığı için,.

standart ilave işlemler için farklı çap ve yükseklik kase içerir. Kıyma - ana işlevi. Bu modda, et devlet doldurma öğütülmüş ve ona bir yüksek motor gücü gerektirir. Buna ek olarak, modeller kesim için diskler ile fonksiyonlar kıyma gıda işlemci var.

cihazın işlevselliği temeli - farklı ürün tipleri için halinde çıkar. Üreticiler senin kümesinin her model altında üretmek: O değişiyordu ne, daha büyük olasılık birleştirir.

kiti doldurma hazırlamak için standart kullanılan özel eki ve kase. 1 ila 5 litre hacim kapasiteli modelleri tercih ediniz.

geniş bir yelpazede kayması sahip bir model seçin:

 • Pişirme sırasında yayılmamış doldurma yavaş bir modu smalyvayut kuş;
 • sığır eti kıvamında olması için ortalama zamanında giriş yapılmasını gerektirir;
 • tendon, kıkırdak ve yağ filmi smalyvayutsya olan yüksek hızlarda domuz ve kuzu Burke;
 • Sen kıyılmış balık hazırlanması için bir "darbe" işlevini gerekir.

Bir tek biçerdöverler motor gücü, çalışma kase ve augmentations (meyve sıkacağı, blender) hacmini farklılık arasında.

et öğütücü ile bir mutfak robotunun olasılığı:

 • Farklı şekil ve boyutlarda Sebze Oyma dilimleri - özelliği parçalayıcı;
 • püre gıda işlemci;
 • turunçgiller ve çilek suyunu sıkmak;
 • Test hazırlanması;
 • katkı maddelerinin karıştırılması;
 • mutfak dilimlenmiş jambon, sosis ve peynir.

Onuru bir kıyma makinesine sahip mutfak kombain:

 • meme kümesi ile donatılmıştır;
 • bir basma düğmesi birimi ve sensör modu anahtarı kolu ile kontrol edilir;
 • enerji tüketimini kaydetme;
 • Zaman tasarrufu mutfak yemekleri hazırlanmasını.

seçerken eşya kategorisinde ve motor gücünde fiyatına ödeme dikkat birleştirir. Onlar - İyi bir satın alma için ilk kriter.

Kıyma da hamurun kıvamını hazırlamak için kullanılan. Temiz ve güçlü malzemelerle tercih modeli elde için cihazın yüksek basınca maruz kalmaktadır.

Böyle bir fonksiyonu ile birleştirmek aralığı Fiyatı ortalamanın üzerinde zaman. Eğer minimum performansla bir model satın alırsanız yüksek performanslı motoru, et kesim için gereklidir, para boşa risk.

Servis yaşam kalitesinin işareti üç yıl içinde birleştirmek aşıyor. önceki alıcılar üretici garantisi ve geribildirim dikkat edin.

kalitenin temel karakteristikleri mutfak için kıyma makinesinde ile birleştirmek:

 1. 500 watt aşan motor gücü.
 2. Çanak gıda kalitesinde plastik veya pleksiglas yaptı.
 3. kesme ve et büküm için Nozul paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
 4. Kontrol ünitesi, en az üç geçiş hızına sahiptir. Bir düğme "darbe" ile bir model seçin.
 5. Kabine aktif durumda yüzeyinde kaymayı önlemektedir ayakları üzerinde kauçuk pedleri ile donatılmıştır.

Çalışan bir kase 1.5 litre ile tercih modelini verin. Bu pişirme işlemi hızlandırır. Optimal sağlık için zararlı değildir organik cam, bir kase seçin.

Şeffaf konteyner incelenmek üzere kesinti olmadan işin ilerlemesini izlemek için izin verir. biçerdöver Profesyonel modeller 5 litre bardak donatılmıştır ve kısa sürede insanların çok sayıda pişirme için tasarlanmıştır.

birleştirmek ve verimlilik kapasitesine dikkat edin. Bu performans - saatte işlem sayısı - örneğin, suyu 5 litre veya et 2 kg. kapasiteli fincan hacmi, delik ve motor gücünün büyüklüğüne bağlıdır.

kontrol ünitesi dokunmatik veya itmek. Geçen tip ucuzdur, ancak kendi dezavantajları vardır. düğmeleri iç silikon katmanı tarafından korunmadığı takdirde, örneğin, daha sonra zaman içinde dahil edilmesini önleyecek bir yağ ve kiri tıkanmış.

Mekanik ve elektronik: Bazı modellerde iki çalışma modu vardır. kombinasyon cihazı akımsız bile, farklı koşullarda pişirmeye olanak tanır.

Bir kıyma makinesine sahip Fonksiyon mutfak robotu

Önemli: aslen eti bükmek için tasarlanmıştır satın alma modeli. Bu detay kılavuzunda hemen görülebilir, burada fonksiyonel çalışmalar için uygun ilk bölümde,.

hızlı anahtarlama fonksiyonunu - kıyma makinesinde ile birleştirmek seçilmesi için temel. Daha çeşitli bir puan, daha rahat et ürünü işleme belirli bir tür için tedavi almaya. Işlem hızının 3-6 modları sahip bir model satın almak için tavsiye edilir.

Faydalı fonksiyonu - "Pulse". sürece düğmesini basılı tutun olarak çalışan maksimum hızda işleme ürünlerinin Bu mod,. Bir oturumun standart süresi 3-6 saniyedir.

Tavuk cutlets öğütmek için sadece üç tıklama ihtiyacı. ürünün işlevini aktarılması için kullanılabilir, ancak pişirme süresini azaltmak için gerekli olduğu zaman, cihaz teknolojisi seviyesini gösterir ve bir kıyma makinası yerine kullanılan değildir.

Bir kıyma makinesine sahip Gıda İşlemciler Türleri

Kıyma mutfak robotunda - ayrı bir bağlantı olmasıdır. Bu boru ve işlem için hazır et parçaları, koyun entegre huni şekline sahiptir.

Hopper et beslenme süreci motorize yardımcı ekstra fincan ile donatılmış olduğu modeller tercih ediniz.

Yapısal olarak, tüm memeler görünüm ve tek görevi benzerdir. tüm cihazların bir kıyma makinesine sahip bir dizi satılmaktadır unutmayınız.

Bazı üreticiler sonra yemler fazla tarih satın alabilirsiniz ana ünitesi üretirler.

Maksimum donatılmış modellerden avantajı, maliyeti olan kıyma için eki içerir. fonksiyon döngü ürünler talimatları reçete modellerini tercih edin.

et kesimi için nozul tasarımı bir üreticiden benzer kaldığından, yapıldıkları malzemelerin dikkat edin. Metal parçalar sertleştirilmiş paslanmaz çelikten yapılmış olmalıdır.

Bu hangi bıçak ve kapaktaki detaylı talimatları kontrol gereklidir.

İkinci ölçü - performans makinesi. Bu motorun kapasitesi ve çalışma kapasitesinin değiştirme oranına bağlıdır.

bir başlangıç ​​klasik oranı:

alt tarafında, bu oranlara ihlal önerilmez.

işlemci yerleşik Profesyonel değirmeni, üretken çalışmasını göstergeler ise - 900 watt ve çalışma çanağın 2-4 litre gücü. Standart cihaz göstergeleri 500 W ve kapasite 2 litre sahiptir.

pişirme ihtiyaçlarınız dayalı aralarında seçim yapma. Düzenli olarak et kilogram pişirmek ise, profesyonel modellere dikkat değer.

900-1200 W motorun kapasiteli, et pişirme üretkenliğinde profesyonel aletin avantajı, saatte hızlı üretimini sağlar. dezavantajı - emilen gücün bir miktarda mevcuttur.

Bazı modellerde güç tasarruf fonksiyonu ile tasarlanmış, ancak daha pahalıdır.

500 vat güç ve 2 litrelik kapta figürünü birleştiren Standart modeller, olağan miktarlarda günlük yemek basitleştirmek. onlar düzenli kullanım için uygun değildir.

Farklı üreticiler tarafından paylaşılan - operasyonun temel kurallar. ve talimatları ile yeterince tanıdık gıda işlemci kullanmadan önce kurallara uyun.

 1. kullanmadan önce, kap düzgün ve sıkı bir şekilde sabitlenmiş olduğundan emin olun, kordon, bükülmez ve kırılmamış ve cihaz su üzerinde değil.
 2. Fiş takılı olup olmadığını cihazı yıkamayın. memenin her kullanımdan sonra, çanak ve çalışma ünitesini bölünecek olan. İlk iki lavaboda yıkanır ve cihaz nemli bir sünger ile temizlenir.
 3. memeleri ile tutarlı rejimleri kullanın. doldurma hazırlamak için, öğütücü için bir meme kullanmak ve fileto için eziyet - kase içine monte edilmiştir bıçak,.
 4. Başlamadan önce, tavsiye edilen prosedür zamanında tanımak. izin sınırı işlemleri için cihazın kullanımını aşmayın.
 5. fincan üçte ikisinden fazlasını doldurulmaz özen gösterin.
 6. işlemler tamamlandıktan sonra, cihazı kapatmak ve prizden ayırın.

Standart kurallar ardından, bir performans makinesi kaydedin. Eğer talimatlarda öneriler ihlal ederse ürünün üreticinin garantisi altında iken, sen özgür bir hizmet reddedebilir.

Güvenliğiniz ve gıda işlemci güvenliği için dikkatli olmak hatırlamalıyız. elektrikli aletler kullanırken dikkatli.

Bunlar arasında:

 1. açmadan önce kontrol edin: düğmeleri sıfırda olduğunu kontrol edin.
 2. işleme başlamadan önce, çanağın kapağını kapatın.
 3. Sen işleme sırasında gıda parçalarını itmek için parmaklarınızı veya yabancı nesneler kullanamaz. Sadece metalik olmayan çatal-bıçak ve kombine ile birlikte gelen ipuçlarını kullanın.
 4. Tamamen gıda iş kase doldurmak mümkün değildir, işlenmek üzere uzay üçte birini bırakın.
 5. vücut su geçirmez bir malzemeden ile korunmaktadır bile, lavabonun yanındaki ıslak bir yüzey üzerinde kurmayın.
 6. Eğer meme ucuna takılı olduğundan emin olun.
 7. işlenmek üzere izin verilen zaman aşmayın motor ısınma kırılmasına yol açacaktır.

Cihaz ile herhangi arızalar işlemi tekrarlanmaz ve kablo ağı dahil etmezseniz. optimal çözüm - Sorunun nedenini belirlemek için servis merkezine başvurun.

Tipik bir arıza - bıçakların eğrilik. Kullanıldığı takdirde yanlış körleşmiş memeleri kesilmesi. Natochka ve yeni parçalar satın: durumu düzeltmek iki seçenek vardır.

sorunu önlemek için mekanizmasında işleme sırasında yabancı nesneleri izin vermez emin olun. bıçak keskinleştirmek için çalışmayın, sen harabe riski vardır.

İkinci sorun - motor arızası. Tavsiye zaman işlemlerden daha olursa, motor hararet. motor ve başlangıç ​​düğmesi arasında adaptörü - Makine başlamazsa, marş kırılabilir. Kırılma sadece ikinci durumda düzeltilebilecek bir.

Motor kırılmışsa, onarım, bazı durumlarda, mümkün karlılık maliyeti ise. Yedek parça yeni cihazın yarı fiyatına mal olabilir Sahibi. Herhangi bir arıza durumunda, servis merkezine başvurun.

modelleri, özellikleri, kapasite ve fiyatlandırma özellikleri bir açıklama - mutfak için bir işlemci nasıl seçilir

mutfakta çalışmak birçok metresleri iter. Her gün, dokunarak sürtünme, dayak, yoğurma ve pişirme diğer gerekli aşamalar çok fazla zaman harcamak zorunda. ayrı ayrı bu işlevleri yerine Cihazlar, mutfakta tüm düzenlenmiş çalışma alanı kaplıyor. Bunlar sıkıcıda, helikopter, küp şeklinde için memesi olarak da cihazlar içerdiği bir mutfak robotu, değiştirilmesi kolaydır.

yemek pişirmek için birden fazla işlevi yerine getirir Modern cihaz - bu hasat budur. motor ve kase (iki bardak): İki ana bileşenden oluşur. Motor gücü plastik, cam ya da metalden yapılmış farklı kase. memelerin sayısına bağlı olarak makine çalışma belirli türde gerçekleştirir. Bunlar arasında:

 • öğütülmesi;
 • parçalayıcı;
 • küpler halinde dilimlenmiş;
 • Test hazırlanması;
 • çırpma;
 • suyu sıkma;
 • sebzeleri temizlemek.

her bir işlemci bir çok fonksiyonlu cihaz olmasına rağmen, bu cihaz pek çok türleri vardır. Bu makinenin donanım ve farklı fonksiyonları gerçekleştirilmesi olasılığı bağlıdır. ana türü gıda işlemcileri şunlardır:

 • blender
 • et öğütücü;
 • parçalanmaya için ağız;
 • sıkacağı;
 • Hamur yoğurma eki.

Bimby Bosch, Braun, Clatronic, Kenwood, Russell Hobbs, Moulinex, Gizem, Philips, Redmond, Vitesse, Rohaus: saygın üreticileri arasında aşağıdaki markalar vardır. cihazlar tarafından gerçekleştirilen işlevlerin bağlı olarak birden markalar, popülerlik konusunda ilk satırı. Aşağıda en iyi işlemciler şunlardır:

Bu cihazlar fiyat ve ekipmana büyük farklılıklar gösterir. Eğer satın almadan önce bir, birleştirmek genellikle pişirmek ne yemek düşünün. Bir mutfak araba nasıl seçileceği, buna bağlıdır. Eğer bir öğütücü gerek yoksa hazır doldurma satın almayı tercih musunuz? Bir meyve sıkacağı kullanmak misiniz ya da o dahil olmak zorunda değil mi? pişirmeyi sevenler, hamur yoğuran cihazı satın gerekir.

KitchenAid ürünlerinden çok işlemci listelenen müşterileri arasında popüler öğeleri arasında. Bu yüksek hacimli yiyecek için tasarlanmış ve birkaç farklı işlevleri yerine getirir edilir:

 • model adı: KitchenAid 5KFP1335ER;
 • fiyatı: 23.060 p;.
 • Özellikleri: gücü 300 W, kapasite 3.1 L, 2 hızlı, 1750 rpm, maksimum dönüş hızı, püskürtme - 7 adet, bunların arasında evrensel bir bıçak meme şanti, hamur, dilimlenmiş yoğurma, muhafaza, plastik ağın uzunluğu yapılır kablosu 0.6 m, küçük haznesi hacmi 0.95 l;
 • artıları: evet darbe modu, ayrıntıları saklandığı yerde;
 • Eksileri: yok blender.

yüksek talep olduğu bir diğer seçenek, birkaç kat daha ucuz mal olacak. Clatronic şirket düşük bir fiyata için çeşitli modları ve birçok özelliği olan bir cihaz sunmaktadır:

 • model adı: Clatronic KM 3645;
 • fiyatı: 4758-6299 s;.
 • Özellikleri: gücü 600 W, çanak 1.5 litre 1.5 litrelik karıştırıcı, 3 hızı, darbe modu, julienne evrensel bıçak rendeleme beher pişirme, hamur çırpma dahil 6 uçları;
 • lehte: kademesiz ayar kit, bir meyve sıkacağı, aşırı yüklenmeye karşı bir koruma dahil;
 • Eksileri: Bulunamadı.

küpleri kesme kullanışlı bir özellik değil tüm cihazları var. ise talepte olduğundan, birçok üretici ayrı satışa onu tanıttı ve daha önce mümkün değildi hangi modeller için uygun hale getirmiştir. Başlangıçta, bu işlev Bosch'tan bazı mutfak aletleri bulunur. Nozullar çiğ yiyecek gibi kesilmiş ve pişirilmiş:

 • model adı: Bosch MCM 552;
 • fiyatı: 7500-8299 s;.
 • Özellikler: 1.5 litre su için, ana haznesi hacmi 3.9 litrelik karıştırıcı kabı, temizlenmesi için bir fırça vardır, Rende iki tür fonksiyonları parçalayıcı (1 ve 3 mm), öğütme ürünleri, meyve sıkacağı, bıçak, emülsifiye edici cihaza arasında temin edilmiştir ;
 • lehte: konteyner kilitleri kapalıdır Kapak;
 • Eksileri: Bulunamadı.

küpler halinde kesilmesi için bir cihaz ile mutfak üniteleri imal başlayan ikinci bir şirket, - bir Redmond. Onun aletleri de etler iyi geçinmek ve ek olarak gıda hazırlama fonksiyonları birçok diğer gerekli gerçekleştirebilirsiniz:

 • model adı: Redmond TTT-305;
 • fiyatı: 6400-7080 s;.
 • Özellikleri: Güç 700 W dahil - blender, dakikada 17000 devir dönme 2 hız, şerit, disk, doğranmış oyulmuş bir maket bıçağı, rende diskin 2 tip dahil olmak üzere püskürtme 7, darbeli bir model de sağlanmaktadır;
 • Artıları: aksesuarların saklanması için bir yer, aşırı yük koruması vardır;
 • Eksileri: Bulunamadı.

şirket Bosch kalitesinde değil, aynı zamanda üretilen cihazların çeşitli sadece önde. Birçoğu diğer şirketler ancak böyle öğütücü olarak bağımsız mutfak cihazları gibi özellikler ile donatılmıştır:

 • model adı: Bosch MUM 4855;
 • fiyatı: 8190-16190 p;.
 • Özellikleri: gücü 600 watt, yüksek kapasiteli 3.9 L blender 1 litrelik, 4-hız, 12250 rpm dönüş, kıyıcı 8 püskürtme, test için, çırpmak için olan cihaz arasında, kesme payet disk 1 rendeleme sahip olarak türleri;
 • artıları: evet aşırı yük koruması, güç kablosu evler aksesuarları, bölme için muhafaza alanının, bir hediye tarifleri ile DVD disk olduğunu;
 • Eksileri: Bulunamadı.

Hiçbir az işlevsel işlemci kıyma makinesi üreticisi Moulinex QA217132 sunmaktadır. Çeşitli memelerin ek olarak, aynı zamanda, bir karıştırıcı içerir:

 • model adı: MOULINEX QA217132;
 • fiyatı: 8551-14590 p;.
 • Özellikleri: Güç 700 W, 3.5 litre blender kase 1 kap hacmi barındırmaktadır 1 litre, 5-hızlı, hamur sürtmelere, dilimler halinde kesilir çırpma yoğurulabilir darbe modu, püskürtme 9, 0,9 m, ağırlık kablo uzunluğu vardır 6.27 kg, boyutlar 21x45x18 cm;
 • lehte: kablosu depolamak için bir bölme vardır;
 • Eksileri: Bulunamadı.

Eğer tüm temel fonksiyonları gerçekleştiren bir mekanizma gerekir, ancak bu boşluk biraz sürerse, bir şirket Arnica ürünleri seçin. Küçük ama güçlü mutfak mini biçerdöver vazgeçilmez bir yardımcısı olacak:

 • model adı: Arnica Prokit 444 Artı;
 • fiyatı: 4579-6240 s;.
 • Özellikleri: Güç 800 W, kap 2, 1.5 L, 3 hızlı, kit dilim kesme sıkacağı, bir bıçak, bir ağızlık içerir, rendeleme, blender;
 • Artıları: ipuçları, kauçuk ayaklar için oda var;
 • Eksileri: Bulunamadı.

talep görmektedir mükemmel daha az, ancak daha ucuz pişirme cihazı, Delimano tarafından üretilmektedir. Bir meyve sıkacağı, hem de kesme temel gerekli çalışmaları sağlamaktadır:

 • model adı: Delimano Aile Mutfak Yıldız;
 • fiyatı: 3999 s;.
 • Özellikleri: gücü 150 W, bir meyve sıkacağı, üç püskürtme bunlar arasında, rendeleme disk ve julienne dilimleri;
 • avantajları: küçük;
 • eksileri: hayır blender, düşük güç.

Philips olanakları bir sürü ortalama fiyata tanınmış marka mutfak aletleri geliştirmiştir. Bunlar arasında, turunçgillerden meyve suyu yapmak için kullanışlı bir özellik:

 • model adı: Philips HR7774 / 0;
 • fiyatı: 12.210 p;.
 • Özellikleri: 1000 W güç, ana kap kapasiteli 3.4 litre kapasiteli bir blender kap sıkacağı, tam, 1.5 litre su için tasarlanmış bir maket bıçağı, tambur, hamur, emülsiyon, dilimleme ve parçalama jant;
 • lehte: Uzun kablo 1,2 m, kaymaz bıçak, sebze tamamen konabilir böylece kamera, geniş beslemesi;
 • Eksileri: Sadece darbe modu, gürültülü.

Bosch tarafından sunulan hiçbir az güçlü bir cihaz. bir mutfak robotu, çalışma modları, meme, çok sayıda sağlam paslanmaz çelik bir kapta, bir çok in:

 • model adı: Bosch MUM 58243;
 • Fiyat: 18.269-28.490 s;.
 • Özellikleri: 1000 W güç, ana kap 1.25 L, 7 hızı modunda, düzgün ayar tam sıkacağı, narenciye pres, sekiz memeleri, hangi çırpma için, yoğurma için tasarlanmış 3.9 litre kapasiteli bir blender fincan barındırmaktadır hamur, ızgara, dilim, jülyen;
 • Artıları: ekleri için aşırı yük koruması, alan sağlar, kordon;
 • Eksileri: Bulunamadı.

En çok yönlü enstrüman mutfakta çalışma hamur yoğurma için bir işlev sağlamak kolaylaştırmak için. İyi kalite, ortalama fiyat, en gerekli fonksiyonlar Moulinex aşağıdaki modeli ile karakterize edilir:

 • model adı: MOULINEX QA5001;
 • Fiyat: 10.699-15.990 s;.
 • Özellikleri: Güç 900W, 4.6 L, 6 hızlar, çırpmak için hamur gibi meme düzeneği 3, darbe modunun kase kapasitesi;
 • Artıları: paslanmaz çelik kase;
 • Eksileri: Bulunamadı.

Daha birçok özellik Moulinex gelen başka bir cihaz ile donatılmıştır. Bu kapasiteyle baskınlar, fakat fiyatı daha düşüktür:

 • model adı: MOULINEX QA217132;
 • fiyatı: 8491-14990 p;.
 • Özellikleri: Güç 700 W, ana çanak 3,5 litre, hamur yoğrulur edilebildiği meme 9 grubu 1 litre blender, 5-hızlı, darbe modu, dayak, ovalama, dilimler halinde kesilir, ağırlıkça 6.27 kg boyutları, 21x45x18 cm kablosu uzunluğu 0,9 m;
 • Artıları: kablosunu saklamak için bir yer var;
 • Eksileri: Bulunamadı.

Mekanik bir kontrol türü ile yüksek kaliteli mutfak ünitesi Redmond bir Çinli üretici sunmaktadır. Birkaç kontrol modları ve ipuçları iyi bir set sunuyor:

 • model adı: Redmond RFP-304;
 • fiyatı: 8299 s;.
 • Özellikler: stokunun hazırlanması için, ovma, doğranmış, kıyılmış, dilimlenmiş patates (küp dahil) ile yapılan kesme 2 hız memesi 5, darbe modu;
 • lehte: aşırı sıcaklık kapatma olanağı sağlar;
 • Eksileri: Bulunamadı.

kıyılmış veya patates püresi, doğrama sebze ve meyve, kırbaçlanan ve Bradex tarafından sunulan diğer işlerin hazırlanması için basit bir cihaz. Bu hızlı temizlemek için, hafif:

 • model adı: Bradex «Çok Usta";
 • Fiyat: 1 175 p;.
 • Özellikler: Mekanik kontrol tipi yeşil beyaz 1 ucu;
 • lehte: kit kevgir, sebze kurutulması için bir kap içerir;
 • Eksileri: Bulunamadı.

ev için mutfak aletleri seçimi, birkaç kritere inşa etmeliyiz. Bunlar gelecekteki sistemin özellikleri şunlardır:

 • Güç. Eğer iş tanımında belirtilen tüm konu alan bir çok işlemci, gerekiyorsa, 800 1000 watt arasında güç seçin.
 • Yüksek hızlı modu. Basit bir parçalayıcı üzerinde kalıyorsanız onu niteliksel işlerini yürütmek için, 1-2 yeterli hızlandırır. Daha karmaşık görevler için hızlarının çok sayıda makineyi seçin.
 • Seçenekler. memeleri sayısına sayısına bağlıdır ve makine çalışacaktır. blender için tasarlanmış ikinci kase, varlığı dikkat edin.
 • Ek fonksiyonlar. Bu darbe modunu, aşırı ısınmaya karşı koruma içerir. Onlar rahat, ama zorunlu değildir, bu nedenle bunu bir gıda işlemci maliyeti ne kadar önem ve eğer onlara odaklanmak değil, fazladan ödeme istemiyorum.

yorumlar

Eğer ucuz çevrimiçi mağazasında bir mutfak robotu satın almadan önce uzun düşündüm. Ben mağazada Fokstrot Rusça satın aldı. Alman Braun ve Kenwood arasında seçti. Geçen durdu. posta ile gönderilen Alım, çok iyi çalışıyor. Tüm elementlerin en çok Mikserler, bitkisel kesici (ince kesilmiş lahana), bir karıştırıcı kullanılır.

Öyle çok pahalı yürümedi, indirimli satışa profesyonel elektrokombayn aldı. Marka Philips seçin. fonksiyonların her türlü bulunmaktadır, metal - İyi bir işlemci, çalılıkları malzeme vardır. Ev işleri beri çok daha az zaman alır. Böyle bir cihaza alıştıkça, onsuz yapmak zaten mümkün değildir. Ben tavsiye.

Ben seçim robotunda düştü bu yüzden en kompakt, küçük bir mutfak var. o iyi ve paylaşımlar için olmuştur, çünkü çeşitli araçların incelenmesi sonucunda, Molineux'da durdu. Moskova, birkaç yüz ruble teslim maliyeti St. Petersburg sipariş ettim. Özel memeye gözlemesi sayesinde pişirmek çok uygundur.

bir kıyma makinesi ve meyve sıkacağı ile Mutfak robotu

seçiminde bir kıyma makinesi Gıda işlemci ve meyve suyu sıkacağı, özellikleri ve tavsiye ile popüler modellerin İnceleme

Bir blender, mikser, rende ve diğer cihazların fonksiyonlarını birleştiren bir elektrikli cihaz - Gıda işlemci yardımcı olacak hızlı ve sağlıklı yemekler çeşitli hazırlayın. En basit bir kaseden ve akıllı kontrol ile kesme kenarı modellerine memeleri bir çift ve işlevleri her türlü: Bugün, mağazalar biçerdöverler büyük bir seçki sunuyor.

bir kıyma makinesi ve meyve sıkacağı ile Mutfak robotu - gerekli tüm fonksiyonları bir set ile çok fonksiyonlu bir cihazdır. Sık sık yemek ve bir aile çocuğu varsa, o zaman böyle bir cihaz mutfakta vazgeçilmez olacaktır. hamburger, lahana, köfte ve diğer et pişirme sırasında fazla vurgulamak elektrikli kıyma Kolaylığı. Ve uygun meyve sıkacağı ile kolayca meyveler, meyveler ve sebzelerden suları çeşitli yapabilirsiniz.

bir kıyma makinesi ve meyve sıkacağı model mutfak robotunda seçimi

mutfağa Yardımcısı yemek pişirmek için gıda hazırlanması basitleştirilmesi, gerçekten yararlı bir kazanım haline gelmiştir aşağıdaki özelliklere dikkat etmelidir:

 • fincan ve yapıldığı malzemenin kapasitesi;
 • motor ve hız sayısının parametreleri;
 • yemler kullanılabilirliği;
 • Ek fonksiyonlar.

Üreticiler Gıda İşlemciler farklı tonaj çalışma kapasitesinin onların modellerini donatmak - 1'den 6 litre. seçme ana kriter - Aynı anda işlenmesi gerektiği ürünlerin sayısıdır. Büyük bir ailenin ise ve hacim en az 3-4 litre seçilmelidir. Kullanışlı farklı özellikleri belirtilen kapasite, yani, aslında, ürünlerin daha az düşecektir olduğunu göz önünde tutulmalıdır. Bazı gıda işlemcileri ürün sayısı ile uygun olarak kullanışlı olan, farklı ses, iki ya da üç çalışma kapları ile donatılmıştır.

Çoğu zaman çalışma kabı malzemesi - yüksek gıda sınıfı plastik. Çok nadir termal şok ve darbeye karşı dirençli konteyner cam çalışmaktadır. paslanmaz çelik kase ile donatılmış Pahalı gıda işlemciler. Tarafından ve büyük Üçü malzemeler güvenilirliği de karşılaştırılabilir, bu yüzden hangisini seçmek için, - zevk meselesi.

Motor gücü ve oranlar sayısı

Motor performansı misyonunun kalitesi ve hızına bağlıdır. Örneğin, buz kesmek ve düşük güç cihazı olamaz donmuş et öğütün. Ayrıca hamur yoğurmak olacaktır zorlu.

ferah çalışma kapasitesi, daha yüksek motor gücü olmalıdır. 300 W L2 için 1.5 litre hacimli yeterli güce için - 400 watt ve bir 3 litrelik gücünün en azından 700 watt gerektirir. kapların çalışma aynı tonajı gıda işlemcisi arasında seçerken sonuç olarak, büyük bir potansiyele sahiptir, güçlü bir motor ile bu donanımlı tercih ve bunun gibi.

Dönme hızları adım 2-15 veya kademesiz ayarlanabilir anahtarlanabilir. Yüksek hızlı parçalama ya da katı bir ürün öğütülmesi için gereken süre, bileşenlerin karıştırılması için uygun olan küçük hızı.

daha fazla öğe ünitenin yüksek fiyatı ile dahildir. Genellikle yemler çoğunluğu nadiren veya hiç kullanılmayan kullanılmaktadır. Bazı üreticiler şartnamede belirtildiği ne ek satın alma imkanı ile Mutfak robotları sadece temel imkanlar donatmak.

ipuçları nelerdir:

 • Normal Bıçak;
 • Tokmaklar;
 • ızgaraları;
 • dilimleme ve zar bıçakları;
 • (Fındık, otlar), küçük bir miktarda katı öğütme değirmeni;
 • blender
 • yoğurma için kanca;
 • yumurta veya krema çırpmak için küresel çırpıcı.

Tüm gıda işlemcileri bir kıyma makinesi ve meyve sıkacağı hem donatılmış, ama aynı zamanda nadir değildir. Auger helikopter, ana bıçak taşlama aksine et yemekleri damarlı ve filmleriyle etin bile tutarlılık doldurma için daha uygun hazırlamak için izin verir.

Katı meyve sıkacakları narenciye ve evrensel ayrılır. Çoğu model sadece narenciye ile donatılmıştır ama dahil iki tür doğru modeli bulmak mümkün. Narenciye sıkacağı meyve suyu bir buçuk karşı basıldığında kabın içine akar döner bıçağı, nervürlü edilir. Evrensel sıkacağı (veya santrifüj) farklı meyve, sebze ve meyveleri suyunu çıkarmak için kullanılır. Bu özel kıyasla verimli olduğu yerleşik sıkacağı az iş söz etmek gerekiyor. Ancak, meyve suyu, küçük bir miktarı ile bunların baş.

Ek özellikler de şunlardır: planet hareket bileşenlerin daha iyi bir karışım için, bir sinyal modunda varlığı hızla parçalanması, istenen derecesine ulaşmak için whisks.

bir kıyma makinesi ve meyve sıkacağı ile Gıda İşlemciler modelleri

müşterileri arasında en popüler lideri - şirketi Bosch. Diğer üreticiler de cihaz işlevselliği geride değildir. Bu Kenwood ve Moulinex gelen bir kıyma makinesi ve meyve sıkacağı ile gıda işlemcileri dikkati çekiyor.

bugün en popüler bir kıyma makinesi ve meyve sıkacağı ile modeli birleştirir.

 • 12,400 ruble ortalama fiyatı.;
 • 900 Watt;
 • 3.9 litre kase kapasitesi;
 • hızları 7;
 • blender, helikopter, narenciye sıkacağı Dahil;
 • sert hamur yoğurma dahil 6 uçları;
 • darbe modu;
 • paslanmaz çelik bardak;
 • bileşenlerin daha iyi bir karışım için planet dönüşü;
 • Gerekli malzemeleri satın alabilir;
 • kiti çeşitli yemekler için yemek tarifleri ile bir DVD içerir.

Alıcılar cihazın çalışma ve fonksiyonları ile en memnun para, kompakt, iyi bir değer demek.

 • 14.900 ruble ortalama fiyatı.;
 • 900 Watt;
 • Paslanmaz çelik kase hacmi 4.3 L;
 • parçalama ve kesmek için ayrı bir kap;
 • 5 hızları;
 • Dahil blender, öğütücü, meyve sıkacağı 2: narenciye ve evrensel;
 • Dilimleme doğrama, şekerli ve yoğurma 6 ucu;
 • planet karıştırma maddeleri;
 • yemekler için 90 tarifleri ile tamamlandı CD;
 • seçenek ek aksesuar satın almak;
 • Kompakt boyutları: 31.5 x 24 x 28,5 cm.

Cihazın Yorumlar, genellikle iyi. eksiklikleri arasında çalışma sırasında çok ses tanımlanabilir.

 • 6800 ruble ortalama fiyatı.;
 • güç 1000 W;
 • 3 L plastik kap hacmi;
 • 2 hızları;
 • Dahil blender, öğütücü, meyve sıkacağı 2: narenciye ve evrensel;
 • darbe modu;
 • hamur ve patates kızartması için disk de dahil olmak üzere 6 uçları;
 • tarifleri ile kitap.

Alıcılar seçimi ile mutlu, ama evrensel sıkacağı etkisiz şekilde çalıştığını unutmayın.

Yazar: Markov E.

seçiminde fonksiyon küpleri, özellikleri ve tavsiyeler kesme ile mutfak robotunun popüler modellerinin Yorum - küplerini kesme ile Mutfak robotu

Profesyonel Mutfak Robotu - seçiminde profesyonel mutfak robotu, özellikleri ve tavsiyeler genel bakış popüler modelleri

Mutfak robotu - Bir cihaz ve çalışma prensibi - tipleri, çalışma prensibi, seçimi, onarım, servis, fiyatlar, yorumlar, montaj - Tüm mutfak makineleri hakkında.

Kompakt mini Tavalar - kompakt mini mutfağın popüler modelleri İnceleme seçiminde, özellikleri ve tavsiyeler birleştirir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

30 − = 28