Mutfak işlevli birleştirir

Nasıl çok fonksiyonlu kıyma makinesinde ile bir mutfak robotu seçme

Fonksiyonlu gıda işlemci her gayretli sahibinin gerçek bir yardımcı olabilir. En önemlisi, çeşitli işlevleri birleştiren Eğer para, zaman ve yer tasarrufu sağlar ve benzersiz bir cihaz - kahvaltı, öğle ve akşam ailenin her üyesi için yemek hazırlanmasını sağlamak. sadakatle Birden fazla yıl uygun bir modeli seçme sahnede son derece dikkatli olun hizmet birleştirmek için, bütün isteklerini karşılamak ve gelecekte olası hayal kırıklığı önlemek için yardımcı olacaktır. mutfak ünitelerini seçerken ilgili birkaç basit ipucu büyük seçiminizi kolaylaştırmak.

Yani, bir işlemci mutfak çok fonksiyonlu kolay seçin. İdeal modelini belirlemek için dikkate alınması gereken birçok özellikleri vardır. Bunlar arasında:

 • İşlevsellik (Harvester çözebilir görevlerin sayısı).
 • Boyutlar (boyut ve ağırlık).
 • Maliyet.
 • Pratiklik (saklama şartları, kullanım ve sömürü).
 • Güç.
 • Görünüş ve çok daha fazlası.

Bir mutfak robotu çoklu fonksiyon seçerken Çoğu insan, ek meme sayısı odaklanır. ev aletleri vardır aşağıdaki işlevleri birleştiren unsurların çeşitliliği ile modellerin mağazalarda zamanımızda:

 • Salata ve dilimleme için Shredder sebze ve meyveler.
 • rende temelinde ürünlerini Taşlama.
 • Test Hazırlama.
 • Taze otlar ve fındık kesmek.
 • suyunu sıkın (iki genel memelerini ve bireysel narenciye meyveleri gidebilir dahil).
 • , Baharatlar tahıl Taşlama.
 • dondurma hazırlanması.
 • Patates kızartması dilimleyici.
 • Soslar, mayonez, sebze veya meyve püresi.

İyi çok fonksiyonlu mutfak robotu, tabii ki, et öğütücü bir karıştırıcı, bir karıştırıcı, bir çalkalayıcı, taşlama olarak çalışabilir ve benzeri. Her yeni özellik cihazın maliyetini artırır ve daha fazla motor gücü gerektirdiğini unutmayınız.

Çok fonksiyonlu mutfak robotu üç ana parçadan oluşmaktadır. Bu, motor, ek memeleri ve gerçek çalışma kapasitesi kendisi ya da çanak. Tipik olarak, kase cihazı ile tam bir şekilde olabilir, ama en fazla imalat kalite dayanıklı plastik, metal ya da cam için 3'ten. Her malzeme bazı işletim koşulları alınmasını gerektirir. Örneğin, metal kaplar, bir mikrodalga fırın içinde yerleştirmek için tavsiye edilmez.

Bir kase Arasında materyal ve büyüklüğüne değil, aynı zamanda birçok diğer kalite özelliklerine için de farklıdır. modeline bağlı olarak, aşağıdaki özelliklere birleştirebilirsiniz:

 • Şok direnci.
 • (Tipik olarak 80 derece, sıcak su tankına sahip olan bir dik temas olmamalıdır kadar), yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.
 • Düşük sıcaklıklarda karşı direnç (tipik olarak 5 eksi ve bu çanak içinde gıdaların depolanması için buzdolabında güvenli bir şekilde yerleştirilebilir olduğu anlamına gelir).

kaselere için standart gereksinimleri vardır. Onlar ideal çıkarılabilir kolu ve kapağı var, asitlere maruz yeterince değil güçlü olmalıdır. En kötü ve en iyi bütçe seçeneği - sertleştirilmemiş camdan kapasitesi, en kırılgan ve ihtiyaç sık yerine geçer.

malzemenin kapasitesi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

 • Sentetik malzemenin (plastik). Hafif ve uygun fiyatlı. Bir mikrodalga fırın içinde ısıtma gıda için kullanılan ve bulaşık makinesinde bir hijyenik muameleye tabi tutulabilir. Zaman düşük kalite, yüksek veya düşük sıcaklıklara maruz bozulur.
 • Cam. Ağır ve pahalı. iyi bir performans mekanik stres ve yüksek sıcaklığa dayanıklı olmalıdır.
 • Paslanmaz çelik. En iyi seçeneklerden biri, dayanıklı, hafif, düşük veya yüksek sıcaklıklara şok yenik değil.

Çünkü cihazın verimliliği birçok şeye bağlıdır bu göstergeyle, önemli bir rol ve güç oynar. Tipik olarak, çok fonksiyonlu mutfak robotu kapasitesi en az 700 W, bu birimler, aynı zamanda, genellikle etkileyici boyutları ve çalışma kapasitesi ile karakterize edilir.

küçük ekran 2 litre hasat ve kase boyutları de gösterge 400 W oldukça kabul edilebilir olacaktır. Biz yüksek olduğu cihazın kapasitesini unutmamak gerekir, daha hızlı bu iş bitmiş olur.

Kitchen seçimi çok yönlü, çok az insan, ağırlık ve büyüklük olarak parametrelere önem birleştirir, genellikle arka plana fade ve cihazın güç ve işlevsellik yol vermek. Ancak, bunlar aynı derecede önemli ve pahalı bir satın alma yapmadan önce araştırılması gerekmektedir.

Temizleme aracı monte saklanır ve demonte edilebilir bir birinci düzenlemesi, doğal olarak, daha makul. İçerik için mutfak uzayda olacak birimin küçük bir boyutu var olup olmadığını önceden düşünün. Tatile veya ülkeye sizinle cihazı almak için planlıyorsanız, ağırlıkta yoğun ve ışık olarak olmalıdır.

Ortalama biçerdöverler 3-9 kg aralığında sunulmuştur üzerinde. Ağır ekipman tam durağan kullanılmalıdır, bu tür yüklere dayanabilir tablolar ve çalışma yüzeyleri tutunmaya muhtemeldir.

Mutfak bir kıyma makinesine sahip çok işlevli bir araya getirir ve diğer ek ekleri bir takım kesinlikle temiz tutmak gerekir. Başkaları bulaşık makinesinde temizlenebilir, bazı modeller sadece elle yıkanmalıdır unutmayınız. Bu konuda bilgi malların kullanım kılavuzunda verilmektedir.

En büyük talep bugün "Bosch" şirketi bilinen ürünlerini kullanmaktadır. fiyatı rağmen, bu şirketin ürünleri kalitesi ve işlevselliği ile karakterizedir, uzun bir süre için teşekkür sürebilir.

Bu teknolojinin özel özellikleri görevlerin performans verimini etkilemez, kompakt modelleri ve düşük güç sayılabilir.

Nasıl çok fonksiyonlu mutfak robotu, Bosch seçilir? En pozitif geri besleme alınan model 4655, 4675 ve 4756. cihazların tümü birbirine benzer olan üçüncü turunçgillerden meyve suyu elde etmek için ek bir memesi vardır, ilk iki resim, farklı çalışma kabı (plastik ve metal, sırasıyla).

Eğer bir kıyma makinesine "Bosch Profi Mix 46" ile çoklu işlemci mutfakta arayın et taşlama için bir makine satın planlıyorsanız. Böyle bir cihazın tek dezavantajı boyutlarda bir çok, ancak farklı işlevler, akıllı ve yüksek kalitede bolluğu mutfakta vazgeçilmez bir araçtır.

Sen Tencereler fonksiyonlu "Bosch" satın almak istemiyor musunuz? "Kenwood" tekniği dikkat edin. Şu anda marka mutfak için ev aletleri piyasada en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Şirket, yüksek kapasite ve işlevsellik ile karakterizedir birleştirir gerçekten güvenilir ve çok yönlüdür.

kabul "Kenwood" nin en popüler modeli "Prospero KM-266." Bu birim bir Sıkacağı ve öğütücü olarak çalışan, sen hamur karıştırmak sağlar. Alternatif - KMS010. Başlıca avantajları - büyük hacimli, modern tasarım ve yüksek verimlilik bir kase.

Eğer düşük maliyetle, ama ev aletleri yüksek kaliteli modeller arıyorsanız, mutfak fonksiyonlu hasat makinesinin "Moulinex" dikkat edin. şirket temel ihtiyaçları memelerini yanı sıra fonksiyonları değirmeni ve blender sahip genel halk ucuz cihazlar sunuyor. Böyle hasat ortalama fiyatı sadece üç bin ruble olduğunu. düşük maliyetli kalitesiz bir işareti olabilir çünkü belirli bir modeli satın almadan önce, bu konuda bir yorum netleştirmek için arzu edilir.

Büyük bir yardım çok fonksiyonlu bir biçerdöver mutfak "Şef Bullet Express" haline gelebilir. 6000 için 8000 rubleye birim maliyeti aralığındadır. Güçlü (700 watt) ama kompakt boyutu birimi yetenekli ait:

 • sebze, meyve, peynir ve fındık doğrayın.
 • Ezilmiş buz.
 • Grind kahve.
 • Cook püresi.
 • pizza, tatlılar, ekmek için hamur yoğurun.

Cihaz bir blender, öğütücü, meyve suyu sıkacağı ve blender fonksiyonlarını birleştirir. Bulaşık makinesi kullanılmaksızın, elle yıkamanız tavsiye edilir. Konut ve birleştirmek kase (boyutu - 1.8 litre) yüksek kaliteli ve dayanıklı plastikten, elektronik kontrol yaptı.

çok işlevli işlemci seçerken son derece dikkatli olun. Unutmayın, her ek fonksiyon zaten hatırı sayılır maliyet artar. Bir kıyma makinesine sahip en popüler döver fonksiyonlu mutfak.

Cihazın boyutları, gücü ve ağırlığı, çanağın niteliksel özelliklerinin, depolama ve kullanım koşulları dikkat edin. En kullanılacak, masraflı satın almak ve istenen seviyeye ev pişirme optimize etmeye yardımcı olacaktır tüm bu koşullar göz atın.

Gıda işlemci 2015 7 en popüler modelleri

Günde tek en çok okunan makaleler kez postaneye alın. Facebook ve VKontakte bize katılın.

Mutfak robotu, ev aletleri her ev kadını ayrılmaz bir parçasıdır. Bu yorum yakında benzer bir cihaz satın almak isteyenlere özel olarak adamıştır. Bizim bugünkü malzemenin size 7 Bosch, Braun ve Kenwood olarak dünyanın önde gelen üreticilerinden, en iyi birleştiren görebilirsiniz.

1. Fonksiyonel robotu - Braun FX 3030

2. Güvenilir robotu - 5529 Bosch MCM

3. Çok fonksiyonlu mutfak robotu - Bosch MCM 68.885

4. Uygun robotu - Braun K 700

5 Kompakt Mutfak Robotu - 4855 Bosch MUM

6. Güçlü robotu - Bosch MUM 54.251

7. Taşınabilir robotu - Kenwood KM 287

Böyle mi? Sonra bize destek, PUSH:

Modern mutfak pişirme işlemini kendisi kolay ve daha zevkli hale getirir farklı amaçlar için ev aletleri, olmadan hayal etmek zor. Mutfakta Teknik ekipman uygun ve pratik değil, aynı zamanda estetik bir görünüm değil sadece olabilir ve ergonomik olmalıdır.

mutfak aletleri seçiminde bunun için şartları tanımlamak önemlidir. Örneğin, sizin için gerekli olan ek özellikler varlığı yanı olanlar gibi gerekli ve yapılacak değildir. Bu önemli para tasarrufu sağlayacaktır. Ve tabii ki, onun görünüşü ve tasarımı dikkat etmek gerekir. mutfakta bir faaliyete uzun vadede ve konforlu çalışarak ulaşıldığına - ekipmanın sorumlu bir seçim yaklaşımı ve satın alma unutmayın.

Nasıl mutfak için ev aletleri seçilir? Ne için bakmak ve seçerken neyi özellikleri dikkate almak? Bu sorulara verilen yanıtlar ekipmanın tipine doğrudan bağlıdır. Örneğin, ana mutfak ekipmanları şunlardır:

• Buzdolabı. satın almadan önce, bunların özellikleri ve boyutları, hem de Gizlilik Politikası'nı okuyun. bu tekniğin fiyat marka, tasarım, işlevsellik, boyut ve şube sayısına bağlıdır.

• Soba. ana kriterler enerji (gaz veya elektrikli ocak) tipini ve brülörler ateşleme tipi, ilave bir fonksiyon (kendi kendini temizleyen fırın, konveksiyon fırın gibi) bulunmaktadır. bu veya diğer özelliklerin varlığı, hem de marka ve stil değerini etkiler.

• ocak ve fırın. Hem de soba, onlar gaz ve elektrik vardır tercihlerinize ve olasılıklara göre seçmek için vardır. Satın almadan önce yiyeceğin türü değil, aynı zamanda ateş sürecine ve brülör sayısının sadece belirlemek gerekir. Oysa ekipman ve üreticinin boyutunu düşünün.

• Hood. Bu tekniğin seçiminde kalitesi, güç, boyut ve işlevsel için ana kriterler. Bu sizin tencereyi veya ocak uyması gerekir.

Müşterilerin yorumlara En gıda işlemcileri

Herkes Burger sevdiği için, bir kıyma makinesine sahip bir parçalayıcı işlemci ya da daha iyi olur mu? Ve o yıl elma çok, ben, eksik, meyve suyu sıkacağı ile bir makine satın almak için değer üzgün olabilir ediyorum oldu? Nasıl fazladan ödeme olarak değil en uygun hasat makinesi seçme ve mutfak gereksiz teknolojiyi yığılmayı için olmasın? Kişisel tercihleri ​​dikkate dikkatle özelliklerle modern makinelerin yeteneklerini değerlendirmek, üst gıda işlemcilerin listesini incelemek gerekmektedir.

hangi şirket seçmek için Mutfak robotu

Philips ve Bosch tarafından paylaşılan değişik derecelerde başarı ile Palmiye. Bu şirketler - ürünlerin en kapsamlı aralığı, bunlar gıda işlemcileri modifikasyonlar ve tam setleri çeşitli üretmek olsa: Farklı memeleri, ocak ızgaraları, bıçaklar standart ve sıradışı şekiller, Sıkma, yel değirmenleri ile.

Üçüncü sırada - Redmond, imalatçı, son zamanlarda Rus pazarında var, ama zaten kendisini layık ve güvenilir seller kanıtlamıştır.

Aşağıdaki şirketlerin 2017 en popüler gıda işlemcileri (derecelendirme alıcıların ilgi azalan sunulmuştur) başındaki müşterilerden geri bildirim:

Grind et (çiğ ya da pişmiş), hemen hemen her mutfak robotu olabilir. Ama bu teknolojinin ayrı bir form göze çarpıyor: Yerleşik vidalı kıyma makinesine sahip birimler. mutfak robotunu taşlama bu tür bir kıyma mekanik öğütücü içinde olduğu gibi esas itibariyle aynı tutarlılık elde edilir. Kalıcı yapısal et fakat öğütülmüş kıkırdak, asma bit, yağ kolayca.

Birleştirin, az yer kaplar yönlülük ve kolay kullanım farklıdır - hızları değiştirmek için yalnızca bir kolu. Auger değirmeni hızla eti biler. Ortalama olarak, 1.5 kg 2 dakika öğütülür. mincer tasarımı bir kişinin bıçak ile temas halinde olmayacak şekilde, kazara zarar gelmemesi için yardımcı tasarlanmıştır.

birleştirmek başlıca avantajları:

 • Yüksek güç - 900 watt.
 • Çok yönlülük: Orada blender fonksiyonu, öğütücüler, proteinler, kamçılıyorsun hamur yoğurma.
 • kazara aktivasyonunun bir fonksiyonu kontrol bulunmaktadır.
 • Cihaz kolay ve temizlemek için güvenlidir.
 • bir et öğütücü farklı ürünler eziyet, yapısal et, haşlanmış patates, çilek ve meyve korumak.
 • Elektrik kablosu sarılır değil.
 • doğranmış ürünler için kapasite kolayca sabit yıkanan, kirlenmiş.

Alıcılar ünitenin yüksek dayanıklılık işaretlemek, bazı gıda işlemcileri zaten hiçbir şikayetleri ile iki yıldan bulunmaktadır.

Bu işlemci, büyük fincan ve Öğütücü için bir blender, alt yuvasının bağlantısı için onun tek soket üstündeki, az yer kaplar.

 • Sen reçel meyve ve çilek eziyet olabilir.
 • ürünler için "itici" yoktur.
 • bıçak, Keskinleştirmeyi gerektiren herhangi sertlik et ile baş yok.
 • kıyma makinesine üzerinde geniş ızgara.
 • Memeyi temizlemek kolaydır.
 • Parlak konut (kırmızı veya gri).

(O motoru aşırı ısınmadan korumak için plastikten yapılır) bu destekleme şaftı muzdarip olabilir, işlemci aşırı için arzu edilen bir durumdur.

kesme diskleri ile en iyi robotu

Hemen hemen tüm gıda işlemcileri gıda dilimleme için kullanılabilir, bunlar, lahana ve havuç parçalamak özel bıçak sahip küpler halinde sebze kesti.

Mutfak robotu Redmond RFP-M3905

, Lahana parçalama patates kızartması kesme, havuç ve peynir dilimleme: - Bu mutfak robotu helikoptere gelişmiş bir sürümüdür, o birkaç dairesel bıçaklar vardır. Ayrıca, paket, özel bir döner bıçak içerir: bir yan dilimleme için kullanılır ve ikinci bir - sebze öğütme.

 • Dayanıklı malzemeden yapılmış Bıçaklar.
 • Bıçak Öğütücü için koruyucu bir kapak vardır.
 • Geniş ana kase döver (3.5 litre).
 • memeleri depolamak için bir kompakt kap bulunmaktadır.
 • çikolata rendelemek için küçük bir rende yoktur.
 • Kesme adet büyüklüğü değişmez.
 • Dayanıklı plastik.
 • Sen sıcak yemek kesemez, bir hamuru kalk.
 • bıçakları yıkandıktan sonra pas engellemek için iyice kuru olmalıdır.

Bu satın alma iyi bir yatırımdır, hostes makinesinin iyi çalışmasını ki: hızlı ürünlerini kesme, başarısızlıkların olmaması, basit depolama ipuçları.

Bir "meyve sıkacağı" olan çoğu gıda işlemcileri

Mutfak robotu Braun FX 3030

Bu mutfak robotu birçok ev kadınları en başarılı satın alma denir. aynı seviyede bulunan iki farklı büyüklükte kase yuvalara Bu birim.

cihazın ana avantajları:

 • 15 hızları.
 • Darbe Modu - Kullanıcı taşlama süresini ayarlamak için izin verir.
 • basın Orada Turunçgiller.
 • İkinci sıkacağı - Sert meyve ve sebzeler için.
 • Son derece dayanıklı bıçaklar - hatta metal nesnelerle temastan bozulmaz.
 • Orada yoğurma.
 • Yüksek düzeyde emniyet: Cihaz bir kapaklı sadece kase çalışır.
 • çok hızlı bir şekilde meyve sıkılmış kek kabı doldurulduğunda.
 • Eğer zemine düşerse plastik bardak kırabilir.

K Braun 3030 patates krep baş gitmiyor FX tam örneğin ek memelerini, satın alamazsınız. Bunu satın almak veya başka ucu aynı şirket birleştirmek kullanabilirsiniz.

Gıda İşlemci Philips HR7778

Nedeniyle araç ve kaseler ağırlığına biçerdöver mutfakta çok yer alır görünebilir. Aslında, mevduat bütün kafalar özel kutuya yerleştirilebilir. Bu işlemci, günlük kullanım için uygundur: Bir sıkacağı yardım sosu fırçalamak, elmadan suyu sıkmak kokteyller hazırlamak için birlikte.

 • Kompakt birleştirin.
 • Kesme kalınlığını ayarlamak için bir çevir vardır.
 • Santrifüj sıkacağı işletmek kolaydır.
 • Bir defada suyu çok sıkmak olabilir.
 • sıkacağı sağlam metal örgü, pasta basılmamış.
 • Tüm kapların üzerinde ölçüm birimi var.
 • güç kablosu vücutta gizlenebilir.
 • (Kombine takılı) fırça kullanılabilir makine temizlemek için.
 • suyu sıkma sonra sebzelerin küçük parçalar kalabilir.
 • Gürültülü.

Bu modelin başka fark - zarif tasarımı, mutfak robotu vücut paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

püre yapmak için en iyi biçerdöverler

Mutfak robotu Tefal DO250DAE

Hasat karıştırıcı ile ana kase ve sürahi yüklü bir yuva, beklemeye temsil eder.

 • Bu az yer kaplar.
 • Tüm uçları özel bir bölme yer alır.
 • haşlanmış sebze, meyveler, lor, haşlanmış lapa: Kolayca püresi ürünlerin herhangi dek yendi.
 • Patates püresi topak vardır.
 • Bir blender içinde hava puding durumuna et şanti.
 • Düşük fiyat.
 • Bazen parçalayıcı kullanarak parçalara nenatertyh sebze rastlamak.
 • Çok ince fiş güç kablosu.

Hava elde blenderde Püre, yumuşak. ekşi krema mükemmellik çırpılmış peynir için, kuru kayısı. Tefal gelen Gıda İşlemci o, güvenilir, sağlam ve Fransız zarif, şimdi mutfak dekorasyon, metres sadece olumlu eleştiriler alır.

Kenwood CH 180 robotu

Bu kompakt çok fonksiyonlu cihaz. Küçük çocuklu aileler için uygundur, patates püresi hazırlanması için sürekli olarak kullanılabilir.

 • bardak üzerinde fisyon ürünleri miktarını belirlemek zorunda.
 • tahıl öğütme için bir öğütücü vardır.
 • topaklar olmadan blender püresi çırpın.
 • Taze meyve ve çilek pyurirovat edebilirsiniz.
 • Blender pişmiş et şanti.
 • Bir mutfak robotu konfigürasyonda normalden daha kesilmesi için daha az püskürtme.
 • Mutfak robotu ortalama geliri olan bir aile uyuyor.

En Kombine mutfak robotu

Kombine biçerdöverler çeşitli fonksiyonları birleştirir: onlar kıyılmış rüzgar veya meyve suyu sıkmak için ürünler kesebilir.

Gıda İşlemci Bosch MUM 4880

Bu hostes keser, yoğuran, kamçı gerekli olan tüm gerekli eylemleri gerçekleştirir.

 • biçerdöverin çalışma parçası masaya az yer kaplıyor.
 • blender ile kahve, bezelye, tahıl ürünleri işlenebilmektedir.
 • Rende krep çiğ salata hazırlanması ve sürtme testi için idealdir.
 • Herhangi bir tutarlılık hamur.
 • Bir kıyma makinesi, hızlı zor et gezinebilirsiniz.
 • Ana şok sıkacağı meyve, sebze, meyveler ise.
 • kesim için diskler için bir stand vardır.

biçerdöverin temel fark - paslanmaz çelik kase. Hangi hasara neredeyse imkansızdır.

Gıda İşlemci Kenwood KM 289 Prospero

, Hamur beyazlar hazırlayın, havuç doğrayın, pancar suyunu sıkmak ve köfte için kıyma eziyet: O, sahiplerine göre, hemen hemen her şeyi yapabilir.

 • Basit hız kontrolü.
 • Gerek sürekli ürünlerin karışmasını izlemek için - Eğer bir an bile mutfaktan alabilirsiniz.
 • Kolaylıkla oturana kadar yeni bir konteyner yuvaya yerleştirildiğinde, transforme edildi.
 • Zaman taşlama ürünler kesme yüksekliği ayarlanabilir.
 • ekleri, özel kabı saklamak için.
 • Testomeskoy her tür hamur yoğurun.
 • Blender kek için özel bir ağ ile donatılmıştır.
 • Meyve sıkacağı suyu büyük miktarda üretir.
 • Posa, meyve ve sebze parçaları olmadan elde edilmiştir.
 • bir kıyma öğütülmüş kıyılmış mekanik öğütücü içinde aynı şekilde, elde edilmektedir.
 • blender üzerinde yumuşak ve nazik püresi şanti.

Eksi bu model sadece bir noktası vardır:

15 dakika bir kokteyl için buz doğrayın - - Izgara havuç, çorba için bir bıçak soğan doğramak 20 dakika köfte kıyma rüzgar - 40 dakika. Bir şekilde, doğrama kesme, mutfakta ürünlerini silerek ve zaman harcanan ev kadını azaltmak sürecini hızlandırmak mümkün mü? Evet, şimdi taşlama ve ürünün karıştırma tüm çalışma mutfak robotunda ile güvenilebilir.

Hangi işlemciyi Açık seçmek için:

1. Ailen günde hamburger, köfte, köfte olmadan yaşayamaz değil mi? Öğütücü On çubuğundan haşlanmış patates için her şeyi büker? Aynı zamanda bir salata için hızlı kesme sebze rüya mı? Bir gıda işlemci Bosch MUM 54240 Styline veya Moulinex QA50ADB1 yaklaşacaktır.

2. narezhet tüm mükemmel küpler, dilimler, dilimler, o zaman Redmond RFP-M3905 satın almanız gerekir pirzola ve kış için boşlukları hazırlanması için bir yardımcıya ihtiyacınız varsa.

3. Zaten taze meyve suları faydalarını takdir, ancak birden fazla cihaz satın almak istemiyoruz: bir meyve sıkacağı makinası parçalama için? Mutfak robotu Braun FX 3030 hızla narenciye meyveler, sebzeler, ev yapımı elma suyunu sıkmak.

Bu mükemmel pirzola sebze birleştirmek rağmen, meyve suyu santrifüj sıkacağı Philips HR7778 sıkma için uygundur 4..

5. Sürekli patates püresi pişirmek için gereken küçük çocuklar, bir aile, uygun Tefal DO250DAE veya Kenwood CH 180. Bu üniteler de pişmiş ve çiğ sebze dilimleme kullanılabilir.

6. sahipleri bütün fonksiyonlarını birleştiren bir genel teknik İsteğe Bağlı: çok fonksiyonlu mutfak robotu Bosch MUM 4880 veya Kenwood KM 289 Prospero için uygundur kıyma makinesi, sıkacağı, blender, parçalayıcı, mikser,.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

72 − 62 =