kuyu boyutu fiyata Plastik halkalar

kanalizasyon için plastik halkalar fiyat

Eğer omurga şebekesine kanalizasyon sistemi bağlanamıyorsanız, otonom sistemin düzenlenmesi olasılığı her zaman vardır. durumda n ve kanalizasyon arıtma sistemleri ile donatılmıştır plastik kapları, kullanmak mümkündür. Sen hazır sistemi satın almak veya kendi yapabilirsiniz.

Kanalizasyon plastik halkalar şu avantajları ile karakterize edilir:

 • Çevre dostu. Sonuçta, HDPE sacdan imal edilir. Bu malzeme su ve yiyecek yardımı içme tutun konteynerler için kullanılmaktadır.
 • Sızdırmazlık. Bu tasarım eklemlerde çamurun oluşumu ve onlar aracılığıyla kendi alüvyon hiçbir koşullara sahiptir. Nasıl, örneğin, beton septik tanklarda.
 • Bu temizlenmesine gerek yoktur.
 • Büyük ekipman gerek yükleyin.
 • Halkalar derin bir foseptik oluşturmanızı sağlar sitede keserim.

daha yüksek bir konumda plastik halkalar diğer seçenekler, kanalizasyon ile karşılaştırıldığında:

 • ahşap halkalar. işletme süresi koruganı, sonuçları tahrip - toprak çökmesi. Ayrıca, su çürümesi, kullanımının durdurulması yol açar. Bu durumda, gerekli onarımlar plastik kullanarak. Bu tehlikeli olarak bağımsız olarak en iyi, yürütmek için değil.
 • betonarme. beton yapı ana dezavantajı, ağırlığının çok. 600 kg'a eşit 100 cm çaplı ve 8 cm standart kalınlığa sahip Kütle halkalar. Yani bir inşaat vinci olmadan yapmayın. Bireysel bölümlerin arasındaki tüm boşlukları kaldırmak ve bağlantı yerlerinin sızdırmazlığını sağlamak gerekli olduğu gibi, iyi yapı sızdırmazlık uygulamak zordur. Üstelik besleyecek şekilde tahliye boruları kalın beton duvarda bir delik yapmak ve sonra mühürleme kapsamlı bir iş yapmak gerekir. Ancak, malzemenin halkalar sıkça hareket eder. Bu nedenle böyle bir durumun verim plastik halkalar kullanılması olacaktır. tasarım somut fosseptik doğrudan eklenir.
 • kuru. Bazen de kuru. Bu durumda, beton halkalar ile artırabilirsiniz. Eğer özel bir teknik kullanmak zorunda olduğu iş, zaman alıcı bir işlemdir. Ayrıca, su hacmi azaltacaktır. Biz plastik halkaya başvurmak, o ölçüde daha kolay hale gelecek azaltmak işleri ve su hacmi sadece biraz kaybolacaktır.

Günümüzde inşaat şirketleri tüketicilere yapılan farklı septik tanklar geniş bir yelpazede sunuyoruz Modern polimerlerin. Bu ürün geleneksel beton septik tanklar için harika bir alternatif haline gelmiştir. Bu tür modeller ülkede drenaj cihazı için değil, aynı zamanda daimi ikametgahı olan bir evde sadece kullanılmıştır. Bunu yapmak için, yolcular sayısı göz önüne alındığında, kuyunun doğru miktarda seçmeniz gerekir.

Kullanılan polimerler ve bunların avantajları

Aşağıdaki kanalizasyon sistemlerinin organizasyon için kullanılan modern malzemeler:

polietilen. şöyle avantajları şunlardır:

 1. Bu malzemenin halkalar zor koşullarda kullanım için tasarlanmıştır.
 2. Bunlar -50 ile +70 derece arasında kayda değer bir sıcaklık değişimleri dayanabilir. agresif ortamlara karşı dirençlidir.
 3. Modern üretim teknolojisi bu nedenle de sıfır tortu oluşumu azaltılmış eklem olmayan bir model, temin etmektir.
 4. Kanalizasyon halkalar farklı şekillere sahip.
 5. çok katmanlı yapısı sayesinde mükemmel bir sertlik elde edilir.
 6. Septik malzeme zaman ve iklim koşulları geniş bir aralık üzerinde büyük miktarda fazla çalışmasına olanak sağlar.

polipropilen Ayrıca Kalite özelliklere sahip bir numarası vardır:

 1. Malzeme yüksek sertliğe sahiptir.
 2. Aşınmaya karşı dayanıklıdır.
 3. 140 derece dayanacak için, yüksek sıcaklıklarda kullanılabilir.
 4. korozyon ve çatlama tabi değil.
 5. agresif ortamlara maruz kaldıkları zaman gösterilen bu malzemenin Kanalizasyon halkaları endüstriyel atık su arıtılmasında güvenilir.

fiberglas Bu reçinelerin çeşitli oluşur ve aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 1. Nedeniyle mevcut fiberglas bileşimine yüksek dayanım sağlamak için.
 2. korozif ortam çeşitli dayandı.
 3. korozyona tabi değil.
 4. bir ayırma odası vardır.

. 10 mm - kanalizasyon için plastik halkaları ortalama kalınlığı 30 ila 100 cm arasında değişen boyutlara sahiptir. Ülkemizde en popüler modeller 80 cm ve 90 cm çapında örneklerdir. Yüksekliği - 1,5 metre.

Aynı zamanda, atık su için plastik halka büyüklüğü kendi şekline göre değişir. Plastik --Material kolayca tüketilebilir, pek çok şekli vardır. Bu nedenle alınan ve boyutları.

Fiyat menhol veya Kanalizasyon halkalar

aşağıdaki gibi kanalizasyon ve kuyular için plastik halkalar vardır fiyat aralığı:

 • POLEX Plast-PK970 - 100 cm uzunluğunda, dipsiz 11.700 rublelik bir fiyata satılan alt 2.5 cm kalınlığında - 9500 ruble. aynı yükseklikte, ama alt 3.9 cm kalınlığında, aynı model, 10.500 ruble olacak bir taban fiyatı olmadan, 13.000 ruble mal olacaktır.
 • 17000 ruble - Plastik halka POLEX Plast-PK1400 yüksekliği 100 cm alttan kalınlığı 2.5 cm 19400 ruble dipsiz olacaktır. 19.000 ruble - 3.9 cm kalınlığı ile aynı yükseklikte, alt model bir taban olmadan 21.500 ruble mal olacaktır.

Çukur halka firması Rodlex BM'nin bir dizi bir fiyatlandırma politikası farklılık gösterir:

 • Model B500 boyutu, 4350 ruble değerinde 250 litrelik bir hacmi.
 • B1000 oranında 500 litre hacmi 8650 ruble fiyatı ile sonuçlanacaktır.
 • Bir sonraki V1500 ürünlerinin boyutu, 750 litre hacimli, 13.000 ruble maliyeti.
 • fiyatı 17,300 ruble yani №4 örnek 1000 litre hacim ve B2000 boyutuna sahiptir.
 • 1250 lt'lik hacmi ve plastik halka V2500 miktarı ile 21.610 ruble mal olacaktır.
 • 25930 ruble fiyata Kolodeznaya modeli 1500 litre, V3000 büyüklüğü hacmi satılan.

Bir kır evi veya yazlık donatılması, büyük önem kanalizasyon şirkete takılır. Bu durumda, seçmek önemlidir Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzeme. Bu gibi bir plastiktir. Eğer kanalizasyon hizmeti uzatabilirsiniz farklı malzemeler kullanarak kendi üretiminde, tasarım hafifliğini ve gücünü korur. Bu özellikler, drenaj için yüksek kaliteli plastik halkalar üretimi için kullanılan malzeme içinde zaten olmalıdır. gerek kalmadan ürünün çeşitli biçimleri, kurulum için özel ekipmanlar başvurmak kendi çalışmalarını üretmeye izin vermek.

kuyular için plastik halkalar serisi ekosistemleri

OOO PK "Ekosistemy9raquo; halka helicallywound borunun çukurlarına sağlar. Standart boyutlar: 800 900 mm'lik bir iç çapa, duvar 19 mm, uzunluk 1500 mm kalınlık.

Yeni kuyuların İnşaat .

Eğer kuyu inşaatı başlamadan önce, bundan sonra, toprağın akiferinin varlığı ve derinliği hakkında görüş ve kompozisyon ve karmaşıklığı yayınlanan sitenizi gidrogeologorazvedku yapmak gereklidir. iyi gelecek yükleme yöntemi saptanmış veri (açık veya kapalı) dayanmaktadır.

Yolu açma, Yoğun killi topraklarda kullanılan.

İlk halkanın çapından daha büyük çaplı mil kazı. Daha sonra, mil altta, ezilmiş taş yastık dolana ve bükülmüş helicallywound borunun halka üzerinde monte edilir. bir sızdırmazlık gerekli ise, dikiş büküm sonrası ekstruder obtyanut kaynamaya veya bant çekebilir. halkalar ve mil kenarı arasında serbest alan çakıl, çakıl veya kum ile doldurulur. kuyunun dibinde kum ve moloz bir iç filtre ile doldurulur. kuyu hazır olduğunda, o dekoratif plastik kapak veya ev kapsamına alınabilir.

Kapalı bir yol Bu gevşek zeminlerde kullanılan.

1 metre ve halkanın çapından daha büyük olan bir genişliğe sahip kazılan lütfen çukur derinliği, halka ekosistemlerinin yüklenir, daha sonra altında bir yere seçer. Bir sonraki halka vidalanır bundan sonra zemin seviyesinin altında halka damla,. Bu yöntem ve halka ekosistemlerin kullanılarak büyük derinliklerde bağlı halkanın düşük ağırlığı, zor olabilir kayda değerdir. iyi inşa edildikten sonra, filtrenin alt kum ve çakıl ile doldurulur, ekosistem dekoratif bir kapak ya da bir ev ayarlanır.

Restorasyon (temizlik) ve eski kuyu derinleştirme.

kuyu veya çalışması sırasında ahşap Yüzüklerin w, bu tür dikişleri, paslı suya akmaya kuyuda kokulu su, Yüzüklerin ilerleme, gibi faktörlere karşı karşıya w /. Bu da daha sonraki kullanım için uygun değildir. Bu durumun Out - Plasti ile onarmak için postglacial halkalar ekosistemler. Bu amaçla, su eski kuyunun dışarı pompalanır, eski alt filtreyi çıkarın. varsa bir kuyu ihtiyaç derinleştirdi edilebilir. Daha sonra, eski bir zamanda şaftı önceden ekosistemlerin halkası 850 veya 950-ekosistemlerin, vidalı tevzi. Ince çakıl veya kum: Eski ve yeni halkaların arasındaki serbest boşluk geri besleme prosypkoy (5 kum-çimento karışımı 1) dökülmüştür. de şaft yenilenen sonra filtrenin alt kısmında kum ve çakıl ile doldurulur. Sonuç, yeni Dolayısıyla enerji, zaman ve para tasarrufu, iyi mühürlü olduğunu.

1. Düşük ağırlık. halkanın ağırlığı en fazla 35 kg değildir.

2. taşımacılık. Gerek bir manipülatör kitap.

3. Montaj kolaylığı. kuyunun kurulum için musluğu ve ek cihazlar ve vites gerekli değildir.

4. geçirmeme her iki uçta bir iş parçacığı bölümüne sahiptir.

5. düşük fiyat. ince bir polietilen benzer ürünlerin maliyeti (kalınlık: 10 mm), metre başına 14 ila 000 ruble.

kuyular için plastik halkalar

Nikolay Petroviç Kanalizasyon // 0 Yorumlar tarafından 18/12/2015 tarihinde gönderildi

Kuyular halkalar genellikle beton veya tuğladan yapılmış. Geçen Böyle bir vinç gibi özel ekipman gerektirmez, çünkü yüklemek daha kolaydır. Beton kuyuları için halkalar yanı sıra tuğla, önemli bir dezavantajı var - onlar yüzde yüz sızıntısı garanti edemez. su kaybını oluyor ve toprak çöker ne yüzünden. Bu kuyu ve septik tanklar için bambaşka plastik halkalar olduğunu. Bunlar yeraltı sızma yoluyla kuyunun güvenliğini sağlamak.

Plastik kuyular veya beton ile karşılaştırıldığında fosseptik halkaları bazı avantajları vardır. Bunlar arasında:

 • Korozyon direnci. Bu prefabrike kolayca pas ile kaplanmamış kuyu olarak kabul edilir ve imal edildiği malzeme herhangi bir nem aktarır.
 • İyi sızdırmazlık ve sertlik bileşikleri. Eh plastik halkalar su arasında anlaşılmak izin vermeyerek, yeterince güçlü birbirlerine bağlıdırlar.
 • Mükemmel direnç menhol farklı mekanik hasar ve aynı zamanda hareket ve titreşim çalar. Plastik halkalar kolaylıkla dağılmakta veya otomobillerin hareketinden deforme olacağı korkusu olmadan, karayolunda altında kurulabilir.
 • kuyunun böyle plastik halkalar ile çalışarak, fosseptik zor hava ve arazi şartlarında olabilir. Hatta soğuk havalarda ve aldı yeraltı sularında, montaj ve rögar halkalarının kurulumunu yapabilirsiniz.
 • rögar halkalarının Sızdırmazlık bile büzülme, don ve diğer doğal fenomenler sonra kaybolmaz.
 • kuyunun Plastik halkalar kesip herhangi mühendislik projesi de kaynaklanabilir. Onlar herhangi bir mimari formda yapılabilir.
 • rögar halkalarının montajı nedeniyle düşük ağırlığı, özel teknikler kullanılmadan yok. Böylece işlerin maliyetini azaltır.
 • Bu borular ve kablo birleştirme alanda mükemmel sızdırmazlık halkaları plastik kaynaklar ya da septik tanklar içerir. Daha ayrıntılı olarak plastik rögar halkalarının kurulum ve montaj fotoğrafta görebilirsiniz.

kuyu veya septik tanklar için plastik halkalar birçok farklı şekil ve boyutlarda gelir ve fiyat değişir. de halkaların çapı aralığı 600 mm ile 1500 mm arasında değişir. plastik halkaları, yaklaşık 50 mm çeper kalınlığına sahiptir. hemen hemen her bina süpermarketler satın alınabilir kuyuları için plastik halkaları satın sırasıyla 1550 mm - Bu durumdan, kuyunun için plastik halkaların dış çapı 650 olduğunu izler. fotoğraf plastik halkalar bak.

Yükseklik de plastik halkaları ile başlar ve 1500 mm, 500 mm sona erer. Şehir kanalizasyon, septik, kuyu, drenaj sistemleri: nedeniyle boyutlarda geniş değişkenlik farklı işler için kullanılabilir. Halkalar GOST göre plastik kuyu yapılır. Onlar iyi bir dayanıklılık, ekolojik uyumluluk ve esnekliğe sahiptir.

Plastik halka oyuk dış takviyelerin sahiptir. Bu deformasyon ve büyük derinlikteki toprağın etkisinden koruyan, ürünün mukavemet sağlar. Sadece aşağıdaki sıra plastik halkaların en popüler boyutlarda tarafından sağlanan fotoğrafları.

plastik halkalar çeşitliliği

İyi plastik halka yapmak için birçok seçenek vardır. Bunlar uygulamanın kapsamı üzerinde ayrılır: Bir fosseptik veya kanalizasyon sistemi için, içme suyu için. Plastik halkalar bölünmüş ve kullanım sıklığı edilebilir. çoğu zaman plastik halkaları ile işletme veya bakım kuyuları adlandırılan dış etkilere için uygun olanları kapsar. Diğerleri muayene veya plastik halkalar inceleme grubuna aittir.

ayrılmış plastik kuyu üretilmesi için halka malzemesi için:

 • de polietilen plastik bir halkadır. avantajlar sıcaklık aşırı uzun ömür, direnç (+70 -50) içerir. Polietilen plastik halkaları fosseptik veya agresif ortamlara karşı yüksek bir dirence sahip nedeniyle tabakalandırıcı gücü arttı. iyi biraz daha resmi Plastik halkalar. Bunlar farklı iklim bölgelerinde kullanılabilirler. kuyunun plastik halkalar montajı ve montaj oldukça kolaydır.
 • de polipropilen plastik bir halkadır. daha büyük mukavemet ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. en fazla 140 derece sıcaklığa dayanım. kuyunun Plastik halkalar sert aşındırıcı ortamlara dayanabilir.
 • Fiberglas. Bu gibi iyi bir halka kesinlikle zarar ve cam elyaf olması nedeniyle, yüksek aşınma direncine sahip değildir. Aynı zamanda, plastik halka agresif ortama tabi değildir. Sadece biraz daha var. plastik halkalar tesisatın fotoğrafın bak

kuyuların plastik halkalar montajı zor bir görev değildir. rögar halkalarının cihaz için özel ekipman gerekmez. montaj sonucu çok zaman almaz gibi tüm eklemler ve dikişler, önceden düşünülmüş. Kapak ve plastik kuyuya merdiven gibi gerekli boyut, öncesinde de yapılır.

plastikten yapılmış rögar halkalarının tesisatın çok işlem çukurun kazma ile başlar. plastik halkaların fotoğraf ve video yükleme bak. İyi veya iyi halkaların çapından biraz daha büyük olmalıdır. Çukurun tabanı 15 cm çakıl kalınlığı ile doldurulur. O zaten iyi bir plastik monte edilir. Üst tepsi kısmı yapısı ve bağlı boruları kuruluyor. Dikişler de halkalar dikkatle izolasyon maddeleri kullanılarak işlenmesi gerekir edilir. tepsinin yüklemesinde kauçuk conta ile plastik bir halka oluşur ve yerine oturana kadar bir kurul tarafından basılır.

kuyunun dışında plastik halkaları kum, yapılan kalıp ile doldurulur ve beton bütün alan dökülür. yükleme ve reçine halat yükleme yapma boyun ve beton arasındaki boşluğun kapatılması için. Plastik bir kuyu kapağının sonunda yüklenir. Fotoğraflar ve videolar oturabilir plastik halkaları yükleme hakkında daha fazla bilgi için.

plastik Çukur halkaları sadece yeni yerlere monte edilebilir ve bunlar mevcut beton kuyuları geri yüklemek veya onarmak için kullanılır. Eski yapılar kaldırıldı veya onlar iyi plastik halkalar kurulumuna müdahale yoksa yerinde bırakılabilir.

rögar halkalarının eklemleri sızdırmazlık için Modern bağlantı elemanları ve araçlarını kullanın.

 • bir ekstruder kullanılarak kaynak yapın. fotoğraf ve video su kuyularının plastik halkalar hakkında daha detaylı görülebilir.
 • fiyat daha olmasına rağmen, plastik rögar halkaları için kaliteli montaj macunu sürün.
 • İyi plastik halka altında parçaları ve farklı boyutlarda lastik mühürler dizisi kullanın.
 • Eski bir plastik halkaları takarken de duvarlar arasında boşluklar betonla doldurulur.

çabuk teslim ve yerinde monte etme yeteneği plastik halkaların modüler kuyu temel avantajı. Bu lağım ve evsel ağını - kuyuları için prefabrik halkaları kullanılan ana alanı. Bazen prefabrik plastik halka iyi kapatma vanasını erişmek için kamera olarak kullandı. kadar 120 cm kullanılan plastik halka KORSIS Pit çapında bir şaft için. Bununla birlikte, uygun halkalar bu sürümü, çünkü yüksekliği 20 cm biri halka büyüklüğü maliyetinin herkes için, sen 1100 ovmak bölgesinde bir fiyata satın alabilirsiniz değil.

o benim, ve tepsi olduğunu - prekast menhol plastik halkalar küçük boyutlu ana unsurları. mührü kullanarak bunları bağlayın.

şaft, boyun ve tepsi: - 100 bir çapa sahip olan plastik Wells 200 cm üç kısımdan oluşan vardır. Genellikle küçük rögar halkaları ile bağlanmak zorundadır. Bu amaçlar ve boyun plastik halka sağlanır için, bu boruların, bir yalıtım halkası tarafından sabitlendiği.

Prefabrik plastik halka kuyu veya fosseptik birçok avantajı vardır:

 • yerinde plastik halkalar yapılmış prefabrik menhol kurulumu imkanı.
 • plastikten Yüksek sızdırmazlık rögar halkaları.
 • Münferit parçaların düşük ağırlığı, ve bir bütün olarak, gözün tamamı içindeki prefabrik. plastik halka boyutları da küçüktür.
 • Septik prefabrik plastik halkalar prekast kuyuları korumak için çok kolaydır.
 • Malzeme şoklara dayanma ve diğer fiziksel hasardan korunmuş mükemmeldir.

kuyu için prefabrik plastik halkalar fotoğraflar aşağıda görülebilir.

Tek parça plastik kuyuları

Bir kuyunun veya plastik halkalar fosseptik daha modüler parçalar, basıncın çıkarılması ve sızıntı olasılığı yüksektir yani. yerlerde daha fazla güvenilirlik için septik tank için bir tek parçalı plastik bir halka kullanmak mümkündür burada.

Çoğu zaman, plastik halkalar kuyuları zaten orada beton yapılar monte edildi ve silinemez yerlerde kurulur. Böyle bir durumda, içinde mevcut yapılar plastik halkaları çıkarılmıştır.

tek parça plastik kuyu temel özellikleri şunlardır:

 • plastik halka duvar kalınlığının değişkenliği. Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak 6 ila 12 mm plastik kuyu vardır. plastik rögar halkalarının montajı aşağıda fotoğrafa bakın.
 • Boyut tek parça plastik halka oyuklar 95 cm ile başlar.
 • plastik halkaların yüksekliği 1 ila 4,5 metre ölçü arasında olabilir.
 • Kuyunun sertliği plastik de halkasına eklenebilir ekleyin.
 • Boyun ve kapak iyi halkaları ihtiyaçlarına bağlı olarak, şekilde kare ya da dairesel olabilir. Fotoğraf eklenmedi.

kuyuları için plastik halkalar fiyatları

Bugüne kadar, prekast kuyularının veya septik tanklar için plastik halkalar yaygındır. Bu sayede ürüne gerekli boyut ve kaliteyi almak için yapar. plastik halka fiyat, plastik kuyu malzeme, boyut ve üreticiye bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir. plastik halkalar kuyuların en popüler takımlarından maliyetini düşünün.

Tablo 1: plastik kuyuların popüler boyutlarda fiyatları

Ben plastik rögar halkaları çok iyi değilim ama benimle çalışmış insanlar, ne seçmek ve onlar betondan daha iyi olduğunu söylemek ve ucuza mal etmek tavsiye etti. Şimdi plastik bir toplama kuyusu olduğu var ve herhangi bir sorun vardır.

Benim fosseptik yıllardır olmuştur. Enstalasyon beton halkalar hala büyük boyut ve ağırlık yapılmış. Son zamanlarda, koku alanında yayılmıştır, her ne kadar temiz düzenli. Plastik prefabrik kuyu sorun Yükleme tamamlandıktan sonra hemen ortadan kaldırmıştır.

Ben de onun dacha toplamaya kuyu için plastik halkalar aldım. Birlikte bir komşu ile hızlı bir yükleme yaptı ve sistemi başlatın. Her şey Saat, hiçbir sızıntı gibi çalışır. Nedeniyle plastik rögar halkalara ben gelmek uzun yıllar barış içinde şimdi duyuyorum.

Birkaç arabadan düştü boşaltırken kuyu için plastik bir halka taşıyan, hatta, bunu patlama düşündüm. Hayır, biz atlattı. Sonra işçiler hızlı kurulum ve hiç problem yaptı. Prefabrik menholler olarak çıktı, iyi mukavemet ve gerginlik vardır, plastikten yapılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

64 − 59 =