kanalizasyon boyutları ve fiyatları Halkalar

Beton kanalizasyon boyutları ve fiyatları yüzük

Moskova bölgede Satış ve dağıtım.

Dayanıklı ve güvenilir

Basit ve kolay

kanalizasyon için somut halkalar Boyutları

fosseptik için somut halkalar hacmi beton ürünlerin büyüklüğüne doğru orantılıdır. RC halkaları fosseptik beton halkalar boyutunu ayarlar iki temel özelliklere sahiptir:

bacaları yapımı için farklı modellerde aktif parametresi, 10 ila 90 santimetre arasında değişebilir, burada yükseklik açısından farklı kullanılmaktadır. Atık su beton halkaların boyutu, ikinci desimetre belirtilen yükseklik gösteren, işaretleme.

Kanalizasyon Beton halka, fiyatı büyük ölçüde 70 ila 200 santimetre göstergeler iç çapı ile yapılan boyutlara bağlıdır. Bu özellik, aynı zamanda etiketleme sağlanan - (yükseklik öncesi) ilk yerleştirilir, desimetre belirtildiği gibi.

kanalizasyon için plastik halkalar fiyat

Eğer omurga şebekesine kanalizasyon sistemi bağlanamıyorsanız, otonom sistemin düzenlenmesi olasılığı her zaman vardır. durumda n ve kanalizasyon arıtma sistemleri ile donatılmıştır plastik kapları, kullanmak mümkündür. Sen hazır sistemi satın almak veya kendi yapabilirsiniz.

Kanalizasyon plastik halkalar şu avantajları ile karakterize edilir:

 • Çevre dostu. Sonuçta, HDPE sacdan imal edilir. Bu malzeme su ve yiyecek yardımı içme tutun konteynerler için kullanılmaktadır.
 • Sızdırmazlık. Bu tasarım eklemlerde çamurun oluşumu ve onlar aracılığıyla kendi alüvyon hiçbir koşullara sahiptir. Nasıl, örneğin, beton septik tanklarda.
 • Bu temizlenmesine gerek yoktur.
 • Büyük ekipman gerek yükleyin.
 • Halkalar derin bir foseptik oluşturmanızı sağlar sitede keserim.

daha yüksek bir konumda plastik halkalar diğer seçenekler, kanalizasyon ile karşılaştırıldığında:

 • ahşap halkalar. işletme süresi koruganı, sonuçları tahrip - toprak çökmesi. Ayrıca, su çürümesi, kullanımının durdurulması yol açar. Bu durumda, gerekli onarımlar plastik kullanarak. Bu tehlikeli olarak bağımsız olarak en iyi, yürütmek için değil.
 • betonarme. beton yapı ana dezavantajı, ağırlığının çok. 600 kg'a eşit 100 cm çaplı ve 8 cm standart kalınlığa sahip Kütle halkalar. Yani bir inşaat vinci olmadan yapmayın. Bireysel bölümlerin arasındaki tüm boşlukları kaldırmak ve bağlantı yerlerinin sızdırmazlığını sağlamak gerekli olduğu gibi, iyi yapı sızdırmazlık uygulamak zordur. Üstelik besleyecek şekilde tahliye boruları kalın beton duvarda bir delik yapmak ve sonra mühürleme kapsamlı bir iş yapmak gerekir. Ancak, malzemenin halkalar sıkça hareket eder. Bu nedenle böyle bir durumun verim plastik halkalar kullanılması olacaktır. tasarım somut fosseptik doğrudan eklenir.
 • kuru. Bazen de kuru. Bu durumda, beton halkalar ile artırabilirsiniz. Eğer özel bir teknik kullanmak zorunda olduğu iş, zaman alıcı bir işlemdir. Ayrıca, su hacmi azaltacaktır. Biz plastik halkaya başvurmak, o ölçüde daha kolay hale gelecek azaltmak işleri ve su hacmi sadece biraz kaybolacaktır.

Günümüzde inşaat şirketleri tüketicilere yapılan farklı septik tanklar geniş bir yelpazede sunuyoruz Modern polimerlerin. Bu ürün geleneksel beton septik tanklar için harika bir alternatif haline gelmiştir. Bu tür modeller ülkede drenaj cihazı için değil, aynı zamanda daimi ikametgahı olan bir evde sadece kullanılmıştır. Bunu yapmak için, yolcular sayısı göz önüne alındığında, kuyunun doğru miktarda seçmeniz gerekir.

Kullanılan polimerler ve bunların avantajları

Aşağıdaki kanalizasyon sistemlerinin organizasyon için kullanılan modern malzemeler:

polietilen. şöyle avantajları şunlardır:

 1. Bu malzemenin halkalar zor koşullarda kullanım için tasarlanmıştır.
 2. Bunlar -50 ile +70 derece arasında kayda değer bir sıcaklık değişimleri dayanabilir. agresif ortamlara karşı dirençlidir.
 3. Modern üretim teknolojisi bu nedenle de sıfır tortu oluşumu azaltılmış eklem olmayan bir model, temin etmektir.
 4. Kanalizasyon halkalar farklı şekillere sahip.
 5. çok katmanlı yapısı sayesinde mükemmel bir sertlik elde edilir.
 6. Septik malzeme zaman ve iklim koşulları geniş bir aralık üzerinde büyük miktarda fazla çalışmasına olanak sağlar.

polipropilen Ayrıca Kalite özelliklere sahip bir numarası vardır:

 1. Malzeme yüksek sertliğe sahiptir.
 2. Aşınmaya karşı dayanıklıdır.
 3. 140 derece dayanacak için, yüksek sıcaklıklarda kullanılabilir.
 4. korozyon ve çatlama tabi değil.
 5. agresif ortamlara maruz kaldıkları zaman gösterilen bu malzemenin Kanalizasyon halkaları endüstriyel atık su arıtılmasında güvenilir.

fiberglas Bu reçinelerin çeşitli oluşur ve aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 1. Nedeniyle mevcut fiberglas bileşimine yüksek dayanım sağlamak için.
 2. korozif ortam çeşitli dayandı.
 3. korozyona tabi değil.
 4. bir ayırma odası vardır.

. 10 mm - kanalizasyon için plastik halkaları ortalama kalınlığı 30 ila 100 cm arasında değişen boyutlara sahiptir. Ülkemizde en popüler modeller 80 cm ve 90 cm çapında örneklerdir. Yüksekliği - 1,5 metre.

Aynı zamanda, atık su için plastik halka büyüklüğü kendi şekline göre değişir. Plastik --Material kolayca tüketilebilir, pek çok şekli vardır. Bu nedenle alınan ve boyutları.

Fiyat menhol veya Kanalizasyon halkalar

aşağıdaki gibi kanalizasyon ve kuyular için plastik halkalar vardır fiyat aralığı:

 • POLEX Plast-PK970 - 100 cm uzunluğunda, dipsiz 11.700 rublelik bir fiyata satılan alt 2.5 cm kalınlığında - 9500 ruble. aynı yükseklikte, ama alt 3.9 cm kalınlığında, aynı model, 10.500 ruble olacak bir taban fiyatı olmadan, 13.000 ruble mal olacaktır.
 • 17000 ruble - Plastik halka POLEX Plast-PK1400 yüksekliği 100 cm alttan kalınlığı 2.5 cm 19400 ruble dipsiz olacaktır. 19.000 ruble - 3.9 cm kalınlığı ile aynı yükseklikte, alt model bir taban olmadan 21.500 ruble mal olacaktır.

Çukur halka firması Rodlex BM'nin bir dizi bir fiyatlandırma politikası farklılık gösterir:

 • Model B500 boyutu, 4350 ruble değerinde 250 litrelik bir hacmi.
 • B1000 oranında 500 litre hacmi 8650 ruble fiyatı ile sonuçlanacaktır.
 • Bir sonraki V1500 ürünlerinin boyutu, 750 litre hacimli, 13.000 ruble maliyeti.
 • fiyatı 17,300 ruble yani №4 örnek 1000 litre hacim ve B2000 boyutuna sahiptir.
 • 1250 lt'lik hacmi ve plastik halka V2500 miktarı ile 21.610 ruble mal olacaktır.
 • 25930 ruble fiyata Kolodeznaya modeli 1500 litre, V3000 büyüklüğü hacmi satılan.

Bir kır evi veya yazlık donatılması, büyük önem kanalizasyon şirkete takılır. Bu durumda, seçmek önemlidir Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzeme. Bu gibi bir plastiktir. Eğer kanalizasyon hizmeti uzatabilirsiniz farklı malzemeler kullanarak kendi üretiminde, tasarım hafifliğini ve gücünü korur. Bu özellikler, drenaj için yüksek kaliteli plastik halkalar üretimi için kullanılan malzeme içinde zaten olmalıdır. gerek kalmadan ürünün çeşitli biçimleri, kurulum için özel ekipmanlar başvurmak kendi çalışmalarını üretmeye izin vermek.

kuyular ve kanalizasyon beton halkalar

kuyular ve kanalizasyon beton halkalar

Telefonla istek üzerine Nakliye maliyeti - 7 (904) 595-72-32

takviyeli beton ürünleri - demir ve beton makaleler. Bu iki malzeme mükemmel reaksiyona girmediğini ve birbirlerini tamamlayıcı niteliktedir, birleştirilir.

  (Makalesinde hızlı geçiş) Plan Kayıt:

Metal konstrüksiyon şekillerini koruyacak ve beton bu ürünlerin dizayn edildiği için ağır yükleri işleyebilir. köprüler, konutlar, fabrikalar, stadyum inşaatı sırasında - betondan yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

  betonarme halkalar yapımında büyük bir ara uygulama:
 • 1 - Isı, elektrik, telefon şebekeleri için tüneller;
 • 2 - Atıksu Arıtma Tesisi;
 • 3 - İletişim sistemi - drenaj. su, atık su;
 • 4 - özel sektörde kuyu;
  • Bunlar ile karakterize edilir:

  • dayanıklılık
  • yüksek mukavemetli
  • su geçirmez
  • düşük maliyetli
  • hızlı kurulum
  • çokişlevlilik
  • Çevre dostu malzeme

  Betonarme yapılar yüksek toprak basıncına dayanacak şekilde, otoyol, demiryolu ve karayolu köprüsünün altında yerleştirilir ve tutulur. beton halkalar Bu tür yapıların ana elemanı. Onlar özel formlarda yapılır. (- 10 mm 0.6) ve beton (M - 200) ile doldurulmuş metal parçaları indirilir geliştirilmiş bir özelliği ile. Dondan nem (su ve kanalizasyon sistemleri), yüksek sıcaklıklarda, hem de bunların farkı korkmadığını farklıdır. çimento, kum, çakıl ve su karışımı - beton temelidir. malzemenin eşit olarak dağılımı için kendi sıkıştırmadır. Bu form için titreşim modunda.

   Beton halkalar bileşik yöntemi ile üç tipe ayrılabilir:

 • Standart - bile ön kenar;
 • Bir kilit halkası- diğer tarafta bir halka üzerinde bir girinti;
 • Nihai montaj - standart dışı, farklı boyutları.
  • Boyutlar halkalar yükseklik, genişlik, çap ve ağırlık ile karakterize edilir:

  • 8-10 cm kalınlığında
  • 3 120 cm yükseklik
  • 70 ila 250 cm çapında
  • 44 1470 ila kg kitle.

  Drenaj işaretleme COP yüzük - 15-9

  15 - KC İşaretlenmesi - - orta ve dış sayıda yakın halka çapı yüksekliği göstermektedir. Bu halkalar milini oluştururlar. En kapaklar katı delinmiş örtüşen PCC ve PP kapsamındadır:

  • yüksekliği 15 cm
  • 58-200 cm çapında
  • 200 1300 kg ağırlık
   Kuyular tabanlar CDC ile donatılmıştır:

   Özel sektörde, hiçbir su inşa kuyuları olduğu yerde. Bu amaçla, Kuyular için beton halkalar. En temel üç boyutu tahsis: - 10 - COP 9; KS - 15-9; KS - 20 - 9. kiti kapakları ve bazlar ile halkalarını içerir. denge borusu arasında bir de kullanılan yöntem yapımı sırasında. taban halkasına üzerinde altına düşürülür ve daha sonra şaft varil oluşturmak ve üst segman bir kapak ile iyi ile kaplıdır. Kilitler ile ürününün kenarları, daha sonra korunur iyi su direnci pahasına, ağız içinde çentik koymak ve yapılara ait bir yatay yer değiştirme yoktur. (- 80 cm genişliğinde 50), düz bir kenar, daha sonra halkalar, bir metal dirsek sabitlenir.

   Beton kuyuları çeşitli işlevler gerçekleştirir ve kullanımı ayırt eder. KO - Su kaynağı ve kanalizasyon sistemlerinde KFK ve KVG - çalışma odaları, KLK - yağmur suyu ve dren boruları sistemindeki odalar için. Halkaların içerisinde kabloların geçişi için delikler olan kuyular var. Somut ürünler insanlar tarafından uzun yıllar kullanılmaktadır ve modern dünyadaki önemini kaybetmemektedir.

   Kuyu, kanalizasyon ve foseptik betonarme halkaların maliyeti

   Kanalizasyon için 1100 ruble'lik taban

   Metre halkası başına alt kuyular PN-12-1, ağırlık: 420 kilogram. Şimdi Satın Al

   Kanalizasyon için alt PN-15-1

   Sesquioxide halkalarında kanalizasyon altındaki PN-15-1, ağırlık: 830 kg. Şimdi Satın Al

   sayaç halkalarının kilidinin mükemmel kalitesi

   Metre halkalarının kilidinin kalitesine dikkat edin. Şimdi Satın Al

   kuyu halkaları, sayaç, KS-10-9 kilitli

   Bir kuyruk halkası KS-10-9 kilitli, Ağırlık: 600 kilogram. Şimdi Satın Al

   kilit 1.5 halka

   Kilidin mükemmel kalitesi 1.5 metrelik halkalar. Şimdi Satın Al

   KS-15-9, kanalizasyon halkaları ve kuyu

   Kuyu ve kanalizasyon için halkalar KS-15-9 kilitli, ağırlık: 1000 kilogram. Şimdi Satın Al

   Bir foseptik tankı ve kuyu için takviyeli beton kapak PPL-10-1, ağırlık: 300 kilogram. Şimdi Satın Al

   PPL-10-1 plastik (polimer kapak).

   Kapak plastik, monolit polimer, çapı 1 metre ve yüksekliği 15 santimetredir. Kuyu veya foseptik deposunu kapatmak için. Şimdi Satın Al

   Bir foseptik deposu ve bir kuyu için bir kapak ile güçlendirilmiş beton kapak PPL-15-1, ağırlık: 730 kilogram. Şimdi Satın Al

   Yüzükleri web sitemizde iki yolla kazma-work.ru'dan satın alabilirsiniz.

   8-904-595-72-32 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki formu kullanarak çevrimiçi sipariş verebilirsiniz.

   [contact-form-7 id = "1122" title = "yüzük satın alın"]

   Yorum ekle Cevabı iptal et

   Çalışmalarımız (tam bir liste değil)

   Vladimir bölgesi boyunca çalışıyoruz: dahil olmak üzere

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  14 − 6 =