elleriyle doğum Caps

Nasıl kağıt şapka yapmak için. Bir festival havası oluşturma

onlar adamlarla bu kadar popüler olduğu için Parlak güzel kapaklar, herhangi çocuk partisi tamamlayacak. Ayrıca, bu aksesuar uygun olmalı ve yaşlı misafirler ile kutlamalarında olabilir. Normal duylu yeni yıl bir festival havası, bir doğum günü partisi, bekarlığa parti oluşturmak, diğer yandan neşeli kutlama olacaktır. Bu headdress mağazasında satın alınabilir, ancak birkaç saniye içinde para harcamak değil kendiniz olun. Peki, nasıl kağıt şapka yapmak ve bir festival atmosferi yaratmak için?

En kolay ve en hızlı seçenek - kaput desen

Zamanınız veya kapak üreticisi ile rahatsız arzu yoksa, en ilkel yolu gibi olacak. Bir desenle hazır bir şablon atın. Gerekirse boyutuna sığdır. Ağır kağıt alın ve renkli yazıcı yazdırmak. kesip belirtildiği şekilde katlayın. Genellikle, sezgisel ve hiçbir metindir. güvenilirliği için bir yapıştırıcı ya da zımba ile sabitlenebilir. Vdevaem halat - ve kap hazır!

plan çerçevesinde kağıt şapka yapmak nasıl

kapak katlama işlemi, bir önceki uygulamada olduğu gibi aynıdır. Onun temel fark - bir renk, ama beyaz değildir. İşte hayal gücü için yer vardır. İstediğinz, kapağı çizmek herhangi bir grafik editörü olmak ve sonra bunu monte edebilirsiniz. Ya da ilk baskı ve sonra boyalar, kalemler, işaretleri ile süslemek ve dekoratif unsurlarla süsleyin.

Bu seçenek başarıyla çocuk partilerinde kullanılabilir. Sadece çocuklar kendilerini süslemeleri ve Caps kendilerini toplamak var. Genellikle, çocuklar boya ister ve onların kolları ile müdahalesi, bu yüzden kolayca kabul etti. Yani tatil süresini doldurmak ve çocuklar uzağa taşıdı. Sadece yardım ve kağıt şapka yapmak için nasıl göstermek için unutma.

Artımlı ana sınıfı bir karton veya kağıt tabakası kapağını yapmak

basit ve hızlı bir şekilde en az. Bu kapak, herhangi şablonlar ve desensiz yapılır:

  1. Sıradan renkli karton veya ağır kağıt alın.
  2. , Istenen boyuta çıkış koni al fazla kenarları kesilmiş. Sonuç olarak, kapak masada düz olmalıdır.
  3. senin başlık çok yüksek ise, makasla kırpın. Tipik olarak, küçük kapaklar yapmak, böylece kafasına komik görünüyordu.
  4. Bir kalem birleşme ile işaretleyin.
  5. zımba, kağıt klip ya da bir yapıştırıcı vasıtasıyla işaretlenmiş noktalarda sabitleyin.
  6. başının üzerinde durmak diye nasıl kağıt şapka yapmak için? Bir yapışkan bant veya karton parçasını kullanarak şapka ip, saten kurdele veya sakız kenarlarına sabitleyin.
  7. kap şimdi beğeninize dekore edebilirsiniz, hazırdır.

sanat origami Master kap

Genellikle origami kare levhalar için de kullanılır. Bu bulunamazsa, merak etmeyin, kendin yap. A4 boyutunda bir sıradan levha çekeriz bir üçgen olurdu böylece bir köşe katlayın. makasla kesilerek parçalara Çıkıntılı.

Üçgen biz onunla çalışmaya devam genişletmek etmez. Görsel olarak, üç eşit parçaya tabakayı ayırın. merkezi kat yan. bükme yukarı köşeleri projelendirilmesi. Onun doğum gününde Burada ve hazır düz kapak. Nasıl onun hacmini yapılır? Basitçe merkeze köşeleri düzleştirme sanki elle kapağı açın.

Bir kağıt bardak dekorasyon için fikirler

en yaratıcı ve heyecan verici süreç - kapağının dekorasyonu olduğunu. kadar onu süsleyin. Biraz tavsiye, bu amaçla kullanılır hangi malzemeler, bu konuda size yardımcı olacaktır.

Bir bayram şapka doğum günü sıradışı ve orijinal yapabilir, bir bez veya folyo obtyanuv. En herhangi bir malzemenin zadekoriruyte: vb payetler, kristaller, çiçek kelebekler, küçük oyuncaklar, broşlar, boncuk, resimler, ...

İyi sanatsal yetenekleri vardır, kapak renkleri boya. Komik resimler Boya renkli degrade geçiş yapmak. Caps misafirler veya komik takma isimlerini oturum açabilirsiniz.

yıldız veya pampushka folyo veya ipliklerin üst süsleyin. kurdele, tinsel ve toplanan fırfır oluklu kağıt veya saten kurdele kullanarak kenarları bitirmek için.

Şimdi bu zaman kadar sürmez kağıttan şapka, nasıl biliyoruz. Bu basit aksesuar bir doğum günü veya bir parti olsun, herhangi bir kutlama neşeli ve biraz kaygısız bir atmosfer yaratacaktır. Hatta yetişkin bir kez daha bir çocuk gibi hissediyorum.

Kadın Sitesi: ipuçları

Nasıl elleriyle bir kap yapmak için?

Bugün ellerinizi anaokulu için farklı malzemeler kullanarak kağıt şapka yapmak konusunda konuşmak istiyorum.

Ben 2017 okul veya anaokulu Noel oyuncak sembolünde yarışma için desen üzerinde elleriyle başlayanlar Horoz için doldurulmuş oyuncak yapmak öneriyoruz.

İşte doğum gününde kağıt ya da gazete çizim, ellerinizle kapağı veya kağıttan yapılmış bir şapka yapmak için nasıl adım yöntemi ile bir adımdır.

Sana karton kapağından bir tuhaf parçasını eklemeye eldeki malzeme çeşitli kullanma hakkında bazı ilginç fikirler önerilir.

çan bir çift, son tatil arta kalan veya sivri ucunda akü kapağı ile LED Fix ve bir süre o yanacaktır.

Eğer malzemeler gerekir ellerinizle kap yapmak için:

kağıt, gazete veya VVhatman dikdörtgen veya kare tabakası

(Işaretleme) Kalem

Pergel veya iplik veya iplik bir parça

Özel bir kaput yapmak için, düz bir yüzeye istediğiniz bir dikdörtgen veya kare parçası eklenir. polistiren ve karton kullanıldığında, çatlak ya da koyarak başlayabilir olarak levhalar, yeterince esnek olduğundan emin olun.

Farklı görüntü veya sevimli çizimlerle eşit hediye paketi bir levha yapıştırılması ile toz kalkanları oluşturabilirsiniz.

iş yerinde yaralanmaya neden olabilir, çünkü metal levhalar tavsiye edilmez. Bunun yerine, bir metalik parlaklık elde etmek için bir metal folyo kullanmakla kalmayıp yaptım nasıl benim başka makale okumak tavsiye kendi elleriyle anaokulu için el sanatları .

Bir pusula dikkat ile çalışırken, kağıt sol alt köşesinde iğne ucu yerleştirin ve sağ alt köşesine sol üst köşesinden yay çizin.

Seçenek olarak ise, bir kalem arka ucuna bir iplik parçasını bağlar. sayfanın sol üst köşesindeki kalem yerleştirin.

tabakanın sol alt köşesinde tel veya ipliğin serbest ucunu ayarlayın ve parmaklarınızla sıkıca tutun, böylece iplik gergin oldu olurdu. Şimdi, biz sağ alt tarafına doğru bir yay not edebilirsiniz.

Ellerin onun sektörden tabakanın ortasına bir daire ve sonra not kazımak gerekir ile kapağı yapmak. Böylece, ancak daha kısa bir yükseklik olacak büyük bir kafa için bir kapak almalısınız.

makas veya bıçak yardımıyla, işaretli çizgilerin bölümünü keser. Eğer makas veya bıçak yoksa, sen bir alternatif deneyebilirsiniz.

üst ve alt kenarları, sol ve sağ kenarlarına ve ardından tekrar kapanması için levha katlayın ve son olarak bağlamak için, üst ve sağ kenarına hesaplar.

Şimdi, dış kenarları boyunca karşılık gelen yançapıyla göre dairesel başlığın merkezinde oluşumu ucu ile, kapağı açın ve bir çevre sahiptir.

Bir koni kağıt oluşturacak şekilde başka bir ucundan içeri doğru tabakanın bir kenarını.

Sen hazır peynir bloklardan oluşan koni, dondurma için gofret, kağıt kutular seçin veya kubbenin doğum günü için minyatür koni modellerini alabilir.

Şekilde gösterildiği gibi, kapak doğum, kenarlar boyunca yapışkan bant iki adet düzeltmek yapmak. Eğer kenarları üst üste, bir daire sektörünü kesip varsa, yapıştırıcı ile birbirine tutkal.

Renkli bağları ve şeritler kapağın kenarına bağlamak için yararlı olabilir. Bunlar örülebilir veya deliklere sokulan ırklar kenarları boyunca kesilir.

Bu arada, seni benim başka makaleye hakkında okumak önermek Yeni başlayanlar için Oymacılık , hangi kendi elleriyle ilginç bir görüntü ana sınıfı vardır.

Bir işaretçi veya adınızın diğer birinci harfi kullanılarak kaputun ön yüzeyinde alfabe "D" harflerini unutmayın. Konuşuyorsun kalemler, boyalar veya işaretleri kullanabilirsiniz.

elleriyle kapaklar herhangi bir kağıt elemanı süslemeleri yanı sıra, dondurma çubukları ucuna zeytin, krem ​​ya da dondurma andıran kapak iç alt pamuk topları leke.

Eğer böyle bir doğum günü veya bir tatil olarak hayatınızın bazı neşeli anlar için ellerinizle yapabileceğiniz, hem de çocuk kapağını anaokulu için çocuğunuzun yapmak için bu kapaklar tümü.

Ben kağıt koni el sanatları hakkında yazacak bir yazısı üzerine yılında bizi izlemeye devam edin. Şimdi, ellerinizle kap yapmak için nasıl video izlemek.

Yazar Julia Andrevna Yayın Tarihi 2015/07/04

yazı için teşekkürler! Gerekli olduğu gibi kızının anaokulu için bir kap yapmak.

Cap doğum günü 1 yıl: nasıl kendi ellerini yapmak için? Şablonlar Photoshop?

yaşındaki çocuk, anne ve baba - Caps doğum günü için gereklidir.

doğum günü çocuk ve misafirler üzerinde Bayram kapaklar tatil süslemeleri ve fotoğrafta harika görünüyor. Caps önceden tanımlanmış bir şablonu kullanarak elle yapılabilir. On temalı doğum günü partisi tatil tema ile aynı tarzda kapaklar yapılabilir.

Ben kapaklar kağıttan yapılmış ve fan-deste ile dekore hiç bir oğlunun doğumunun ilk gününde, figür "19quot; ve yazıtlar "Mama9quot; ve "Papa9quot;. kapaklar için parlak kağıt altında yoğun tabaka VVhatman kağıdı bir tabaka edildi. kap için başını, delinmiş delikler tuttu ve boydan boya spandex geçti.

İşte kullanılan bir şablon, ama sadece bir şablon olarak, ben parlak kağıt ve kağıt üzerinde çizim kap şeklini daire vardı.

Herhangi ağır kağıt kullanmak veya, pon pon keçe ve alt sayı üzerindeki şapka, Büzgülerden süsleyebilirsiniz "19quot; bebek adı, vs.

İşte 1 yaşındaki bir doğum günü kap süslemek için bazı fikirler:

Kendi elleriyle yaptığı doğum günü için kap kılacak Ne, ihtiyacınız olacaktır:

Şablonlar kapaklar (aşağıda gösterilmiştir)

, Karton şablon seçilen kapağı Baskı kesilmiş ve zımba veya bir tutkal kenarları bağlayın. Düz kağıtta desen baskı ve karton üzerinde yapıştırılan olabilir. Sonra elastik bant veya kaset ve hazır güzel kap doğum iplik!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 52 = 53