Caps doğum günü

Cap doğum günü 1 yıl: nasıl kendi ellerini yapmak için? Şablonlar Photoshop?

yaşındaki çocuk, anne ve baba - Caps doğum günü için gereklidir.

doğum günü çocuk ve misafirler üzerinde Bayram kapaklar tatil süslemeleri ve fotoğrafta harika görünüyor. Caps önceden tanımlanmış bir şablonu kullanarak elle yapılabilir. On temalı doğum günü partisi tatil tema ile aynı tarzda kapaklar yapılabilir.

Ben kapaklar kağıttan yapılmış ve fan-deste ile dekore hiç bir oğlunun doğumunun ilk gününde, figür "19quot; ve yazıtlar "Mama9quot; ve "Papa9quot;. kapaklar için parlak kağıt altında yoğun tabaka VVhatman kağıdı bir tabaka edildi. kap için başını, delinmiş delikler tuttu ve boydan boya spandex geçti.

İşte kullanılan bir şablon, ama sadece bir şablon olarak, ben parlak kağıt ve kağıt üzerinde çizim kap şeklini daire vardı.

Herhangi ağır kağıt kullanmak veya, pon pon keçe ve alt sayı üzerindeki şapka, Büzgülerden süsleyebilirsiniz "19quot; bebek adı, vs.

İşte 1 yaşındaki bir doğum günü kap süslemek için bazı fikirler:

Kendi elleriyle yaptığı doğum günü için kap kılacak Ne, ihtiyacınız olacaktır:

Şablonlar kapaklar (aşağıda gösterilmiştir)

, Karton şablon seçilen kapağı Baskı kesilmiş ve zımba veya bir tutkal kenarları bağlayın. Düz kağıtta desen baskı ve karton üzerinde yapıştırılan olabilir. Sonra elastik bant veya kaset ve hazır güzel kap doğum iplik!

Nasıl kağıt şapka yapmak için. Bir festival havası oluşturma

onlar adamlarla bu kadar popüler olduğu için Parlak güzel kapaklar, herhangi çocuk partisi tamamlayacak. Ayrıca, bu aksesuar uygun olmalı ve yaşlı misafirler ile kutlamalarında olabilir. Normal duylu yeni yıl bir festival havası, bir doğum günü partisi, bekarlığa parti oluşturmak, diğer yandan neşeli kutlama olacaktır. Bu headdress mağazasında satın alınabilir, ancak birkaç saniye içinde para harcamak değil kendiniz olun. Peki, nasıl kağıt şapka yapmak ve bir festival atmosferi yaratmak için?

En kolay ve en hızlı seçenek - kaput desen

Zamanınız veya kapak üreticisi ile rahatsız arzu yoksa, en ilkel yolu gibi olacak. Bir desenle hazır bir şablon atın. Gerekirse boyutuna sığdır. Ağır kağıt alın ve renkli yazıcı yazdırmak. kesip belirtildiği şekilde katlayın. Genellikle, sezgisel ve hiçbir metindir. güvenilirliği için bir yapıştırıcı ya da zımba ile sabitlenebilir. Vdevaem halat - ve kap hazır!

plan çerçevesinde kağıt şapka yapmak nasıl

kapak katlama işlemi, bir önceki uygulamada olduğu gibi aynıdır. Onun temel fark - bir renk, ama beyaz değildir. İşte hayal gücü için yer vardır. İstediğinz, kapağı çizmek herhangi bir grafik editörü olmak ve sonra bunu monte edebilirsiniz. Ya da ilk baskı ve sonra boyalar, kalemler, işaretleri ile süslemek ve dekoratif unsurlarla süsleyin.

Bu seçenek başarıyla çocuk partilerinde kullanılabilir. Sadece çocuklar kendilerini süslemeleri ve Caps kendilerini toplamak var. Genellikle, çocuklar boya ister ve onların kolları ile müdahalesi, bu yüzden kolayca kabul etti. Yani tatil süresini doldurmak ve çocuklar uzağa taşıdı. Sadece yardım ve kağıt şapka yapmak için nasıl göstermek için unutma.

Artımlı ana sınıfı bir karton veya kağıt tabakası kapağını yapmak

basit ve hızlı bir şekilde en az. Bu kapak, herhangi şablonlar ve desensiz yapılır:

  1. Sıradan renkli karton veya ağır kağıt alın.
  2. , Istenen boyuta çıkış koni al fazla kenarları kesilmiş. Sonuç olarak, kapak masada düz olmalıdır.
  3. senin başlık çok yüksek ise, makasla kırpın. Tipik olarak, küçük kapaklar yapmak, böylece kafasına komik görünüyordu.
  4. Bir kalem birleşme ile işaretleyin.
  5. zımba, kağıt klip ya da bir yapıştırıcı vasıtasıyla işaretlenmiş noktalarda sabitleyin.
  6. başının üzerinde durmak diye nasıl kağıt şapka yapmak için? Bir yapışkan bant veya karton parçasını kullanarak şapka ip, saten kurdele veya sakız kenarlarına sabitleyin.
  7. kap şimdi beğeninize dekore edebilirsiniz, hazırdır.

sanat origami Master kap

Genellikle origami kare levhalar için de kullanılır. Bu bulunamazsa, merak etmeyin, kendin yap. A4 boyutunda bir sıradan levha çekeriz bir üçgen olurdu böylece bir köşe katlayın. makasla kesilerek parçalara Çıkıntılı.

Üçgen biz onunla çalışmaya devam genişletmek etmez. Görsel olarak, üç eşit parçaya tabakayı ayırın. merkezi kat yan. bükme yukarı köşeleri projelendirilmesi. Onun doğum gününde Burada ve hazır düz kapak. Nasıl onun hacmini yapılır? Basitçe merkeze köşeleri düzleştirme sanki elle kapağı açın.

Bir kağıt bardak dekorasyon için fikirler

en yaratıcı ve heyecan verici süreç - kapağının dekorasyonu olduğunu. kadar onu süsleyin. Biraz tavsiye, bu amaçla kullanılır hangi malzemeler, bu konuda size yardımcı olacaktır.

Bir bayram şapka doğum günü sıradışı ve orijinal yapabilir, bir bez veya folyo obtyanuv. En herhangi bir malzemenin zadekoriruyte: vb payetler, kristaller, çiçek kelebekler, küçük oyuncaklar, broşlar, boncuk, resimler, ...

İyi sanatsal yetenekleri vardır, kapak renkleri boya. Komik resimler Boya renkli degrade geçiş yapmak. Caps misafirler veya komik takma isimlerini oturum açabilirsiniz.

yıldız veya pampushka folyo veya ipliklerin üst süsleyin. kurdele, tinsel ve toplanan fırfır oluklu kağıt veya saten kurdele kullanarak kenarları bitirmek için.

Şimdi bu zaman kadar sürmez kağıttan şapka, nasıl biliyoruz. Bu basit aksesuar bir doğum günü veya bir parti olsun, herhangi bir kutlama neşeli ve biraz kaygısız bir atmosfer yaratacaktır. Hatta yetişkin bir kez daha bir çocuk gibi hissediyorum.

Falanti

ve sevdiklerinize!

daha fazla bilgi

Tebrikler Doğdun

En İyi Ürünler

Değerli müşterilerimiz! Biz kendi baskı evini açmış sizi bilgilendirmek! NetPrint baskıda fiyatlardan daha düşük fotoğrafik baskı fiyatlar. baskı ve malzemeler kalite kalite NETPRINT içinde aşağı değildir. Baskı siparişleri şimdi alınır. Burada bağlantıya tıklayarak yapabilirsiniz Yazıcı görüntüsü oda.

Bitmiş eserler Galerisi'nde yapabilirsiniz stüdyomuzda basılmış posterleri ile tanışmış

Biz doğum günü için kapaklar ve doğum günü kızı, anneler ve etkinliğe babalar kahramanları sunar ve kapaklar ve dedesi, godparents ve diğer misafirler oluşturmak istiyorsanız.

parlak tatil kapaklar tatilinizin tezahürat kadar tüm misafirler bir anda! Böyle basit ve şenlikli aksesuarları - Sürpriz parti doğum günü zorunlu özellik için kapaklar!

Çocuğunuzun doğum gününde inanılmaz, parlak, güzel kapaklar Sipariş!

fiyat bir benzersiz örneği içindir. misafirler için kapaklar fazla 2 adet olmak gerekir. Biz ne olursa olsun ihtiyaç kaç özdeş kapakların, kap hazırlanması için sadece 1 kez ödersiniz.

Kopya sayısı sadece baskı maliyetini etkilemektedir - çoğaltma.

Tüm kapaklar kalın fotoğraf kağıdı üzerine basılır. Sadece kontur, tutkal sıradan PVA tutkal kapağını kesmek veya tutkal sopa kullanmak ve her iki tarafta küçük bir delik yapmak, rezinochku iplik gerekiyor.

Caps basılı formda müşteriye sunulmaktadır.

Parlak, güzel kapak doğum günü. kap üzerindeki yazıt "1 yaşında!"

Parlak, güzel kapak doğum günü anne. kap, üzerinde yazıt "Anne!".

doğum günü veya doğum günü için Parlak güzel sarı kap. kap üzerindeki yazı. ' "

tatil misafirler için karikatür Masha ve Bear karakterlerle Parlak, güzel şapka. kap üzerindeki yazıt "1 yaşında!".

doğum günü kız için Parlak, güzel şapka. kap üzerindeki yazıt "1 yaşında!"

doğum günü anne için Parlak, güzel şapka. kap, üzerinde yazıt "Anne!".

tatil misafirler için yumuşak renklerde aydınlık, güzel şapka. kap üzerindeki yazıt "1 yaşında!".

doğum günü kız ve ailesi için yumuşak renklerde aydınlık, güzel şapka. kap üzerinde yazıt, "Anne!" "Baba!".

Minnie Mouse ile doğum günü kız için Parlak, güzel şapka. kapak üzerindeki yazıt "doğum günü kızın ismi."

Minnie Mouse ile anne doğum günü kız için Parlak, güzel şapka.

doğum günü veya doğum günü için Parlak, güzel çizgili kap.

doğum günü kızı veya doğum ebeveynler için Parlak, güzel çizgili kap.

doğum günü kız için mor renklerde aydınlık, güzel şapka. kap üzerindeki yazı. ' "

lila renklerde aydınlık, güzel kapak büyükanne doğum günü kızı. kap, üzerinde yazıt "Büyükanne!".

doğum günü ya da doğum günü Winnie the Pooh için Parlak, güzel şapka. kap üzerindeki yazıt "1 yaşında!".

Winnie karakter Pooh çizgi film ile tatil misafirler için Parlak, güzel şapka. kap, üzerinde yazıt "Anne."

küçük prenses için Parlak, güzel pembe kap. Bir isim vermeden kapaklar yapabilir ve o kazhdog için kapağı yapmak mümkündür.

siyah puantiyeler bir Minnie Mouse ile doğum günü kız için Parlak, güzel şapka. kap üzerindeki yazı. ' "

Baba veya doğum günü için mum Parlak, güzel şapka. kap üzerinde yazıt, "Baba!" "Anne!".

doğum günü için mavi tonlarda parlak, güzel şapka. kap üzerindeki yazıt "1 yaşında!".

Ebeveynler doğum günü için mavi tonlarda parlak, güzel şapka. kap üzerinde yazıt, "Anne", "baba."

doğum günü veya doğum günü için Parlak, güzel şapka.

doğum günü veya doğum günü için bordo tonlarında parlak, güzel şapka.

misafir doğum günü veya Winnie the Pooh ile doğum günü kız için Parlak, güzel şapka.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

90 − 84 =