direklerde Caps

Bir çit sonrası şapka nasıl yapılır

çit direkleri kapsayan kap, ana işlevi yağışlardan nem girişine karşı korumaktır. Ürünün orijinal profil kar veya yağmur direklerinden girmesine karşı korur.

Emme yazı için Örnek orijinal kapağı

kapakların üretimi, şüphesiz herhangi bir önemi. Çok basit. Hatta çok ılıman iklim beton harcı akıp başlar. Bunun bir sonucu olarak, duvar güvenilirliği çatlaklar tuğla görünür azaltılır. desteğin büyük bir revizyon yapalım koruyucu kapağı yüklemek kolaydır, yeterli emek yoğun bir iştir.

"Güvenlik" fonksiyonuna ek olarak, kapaklar çitler süsler. Onlar muhteşem dekoratif öğelerdir. Ve sık sık direkleri görülebilir, alışılmadık şekli sınırlar.

Cihaz isimleri ve çit elemanları Sürüş

Yaratıcı tasarım yapmak için, dekoratif bir fener üstündeki ürünü yükleyebilirsiniz. çit özgün ve çok şık görünecektir.

ellerinizle kapağı yapmak için, çok farklı araçlar gerekir:

İlk koruyucu kapağı kapsayacak sonrası yüzeyi, ölçtü. Daha sonra ürün bir çizimi yapılmış. etek yüksekliğini, yamacın dik açı belirtir. Çizim üçgenler boyutu hesaplama çalışan gerçekleştirilir.

Kendi kendine üretimi için ölçüler kaputu ile Çizim

Ürünün gidiyor Elleri atlama kaleleri gerçekleştirilir.

Bağımsız üretim için birkaç seçenek

Çoğu zaman, çit direkleri, metal borulardan imal edilmiştir. Kışın, kar, buz içine boru kırmak mümkün dönecek boru, içeri alabilirsiniz. Böyle destek parmaklarınızın ucunda bulunan malzemelerin çeşitli uygulamak korumak için:

Bir çizim yukarıda açıklanan şema, elleriyle bir kap üretmek için yaparsanız, tam çit desteğini korumak ve sitenizi dekore edebilirsiniz.

Biz onların elleriyle kapak yapmak

Bu süreç büyük bir başlangıç ​​yatırımı gerek yoktu, uzun sürmüyor.

sütun için ayrıntılı düzeni kapağı

Makas, çizime göre, ön kalıp kesilir. Sonra özel aletler kullanmadan, elleriyle sıvadı. Desenin kenarları yaklaşık 1.5 cm üst üste hizalanır.

Bakır perçin sabitleme tabakaları yerleştirilir. kutupta kapağını yüklemek için, bir üst yüzey 1.5 cm genişliğinde ve 0.2 cm kalınlığında çeşitli metalik şeritler sabitlenen. havalarda her türlü gelen kapağı, en iyi yolu boyama kabul edilir korumak. Bu yağ bazlı boya için en uygun olanıdır.

Ahşap nesneler ayrıca korunmaları gerekir. kendi elleriyle yapılan yukarıda açıklanan kapaklar, güvenilir nemden rulmanlar koruyacaktır. Ahşap rot ve ıslak alamayacak.

ahşap yazı için ev yapımı kap

direklerde Caps sıradan vida ile sabitlenir. ahşap desteği, çivi kullanabilirsiniz. Bu tip kapaklar, havalandırma boru üzerine monte edildiğinde, belli bir boşluk bırakılır.

En basit devre koruması direkleri, zona kullanarak başlığın kullanımı vardır.

Bu durumda, yeterli dışında yazı, yumuşak fayans için kampanya tüm kıvırcık kısmını kapsayacak şekilde, çizimler yapmak karmaşık hesaplamaları yapmak için gerek yoktur.

Çoğu durumda, bu teknoloji tuğla çit korumak için kullanılır.

Kendi elleri üretmek çok zordur koruyucu kapaklar, çeşitli türevleri vardır.

yazılan kapağı tespit Örnek

Bu durumlarda fişler bu tür üretimi inşaat şirketlerinin hizmetlerini kullanmak daha iyidir.

tuğladan yapılmış destekler için Fişler

Tabii ki, tuğla sütunlar hep korumasını gerektirir. temelde sonra sonrası bir metal boru değerlendirilebilir tuğla. Yağmur ve kar kademeli beton döşeme ve boru yüzeyine zarar verebilir. Koruyucu kapaklar ile kaplı tuğla sütunlar Bunun olmasını engellemek için.

çeşitli malzemelerin bunların üretimi için de kullanılabilir. betondan yapılmış kaput mühür kullanımını gerektirdiğinde, bu yağış serbesttir. Başka bir deyişle, özellikle dış mekan kullanımı için tasarlanmış olmalıdır.

Yani tuğla sütunlar üzerinde beton kapaklar bakmak

Bu tür bir uç çit döşenmesi hemen sonra yer almaktadır. Bu destek korur, hem de tüm inşaat eksiksiz bir görünümünü oluşturur sadece.

Beton kapağın üretimi

Bu kapak elleri ile yapmak çok kolaydır. Bunu yapmak için, beton harcı ile doldurulur bir form, yaptı. Beton alanın tam katılaşması, bir destek üzerinde yüklenmesini gerçekleştirdi.

Bu dikiş kaynakları ile bağlı olan iki parçadan yapılmıştır.

kolon yüzeyinin ötesine biraz kenar sabitlerken bağımsız olarak kapakların tipi, bunlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Böylece, destek yüzeyine doğrudan gidemez su, sadece açıklıklı kapak metal desteklerle üzerine düşen, çitin geçişini etkilemeyecektir.

tuğla duvar için direklere Caps: ne için yanıyorlar ve uygun nasıl seçileceği

çit yapısı için zorunlu olarak bulunması destek ayağı güçlü ve güvenilir. Bu yayınlar çoğunlukla onları sadece çok güzel değil, aynı zamanda dayanıklı değil yapar tuğla, yapılır. Bu makale seçin ve kulplu nasıl kurulacağını böyle bir koruyucu, bir bir tuğla dan çit ve amacına uygun olarak direklere kapaklar olarak yapısını, hem de bilgi dikkate alacaktır.

çit yazılarda kapaklar Ayar hava koşullarının etkisi altında kagir imha riskini azaltır

tuğla duvar için direklere Caps: onlar ne için?

Eğer tuğla sütunlar üzerinde bir kap satın almaya karar verirseniz, bunun bu tasarımın gerektirdiği ve amacı nedir ne gerçekleştirmelisiniz işlevleri anlamak için gereklidir. İşte tuğla çit yazılarda sınırları koymak üzere bazı nedenler şunlardır:

 1. Her şeyden önce, onlar koruyucu bir işleve sahiptir. Onlar yağmur, kar, dolu ve buz donuyor etkilerinden tuğla sütunlar korur.
 2. İkincil, ama aynı zamanda çok önemli bir fonksiyonu - Estetik. Ben Kulplar olmadan çit direkleri çok daha az çekici göründüğünü itiraf etmeliyim.
 3. direklerin üzerine Caps fenerler ve aydınlatmak ve sokak süslemeleri amaçlayan diğer dekoratif unsurlar montajı için mükemmel bir temel oluşturacaktır.

direklerde Caps sadece koruyucu bir işlev de dekoratif ama var

Faydalı İpucu! Biz korunması hakkında konuşmak, o doğal taş ile kaplı özellikle güçlü bir ihtiyaç o mesajlar vardır. Onların gözenekli yapı onları çok daha duyarlı çevresel faktörlere kolaylaştırır.

Bu öğelerin değerini ihmal etmeyin. Özellikle bu sadece dekoratif bir unsur ama çitin gerekli bir parçası değildir çünkü. Neyse ki, her zaman göze veya kendi kaputu yapabilirsiniz olacaktır seçeneği tercih edebilirsiniz.

çit yazılarda kapaklar nelerdir

Hatta çit yazılarda en kolay davlumbaz bu konuda bir fikir edinmek için çeşitli şekillerde tanımlanabilir. Sadece sokakta yürürken, aşağıdaki gibi seçenekler çeşitli bulabilirsiniz:

 • koni şeklindeki basit bir tasarımı;
 • bir yan küre şeklinde kapakları;
 • Klasik piramit yapısı;
 • eğimli bir çatı benzer kapaklar;
 • yapı böyle dövme veya top gibi çeşitli dekoratif elementler, süslenmiş.

Buna ek olarak, zona veya ölçekler taklit modelleri vardır.

Dekorasyon dekoratif topuzla top

Faydalı İpucu! büyük güvenlik ayağı için, yanı sıra çitin uzunluğu boyunca özel paten kullanabilirsiniz onları alışılmadık bir görünüm vermek için.

yapıldıkları olan malzemeye bağlı olarak, aynı zamanda ayrılabilir kapaklar:

 • Metal (genellikle paslanmaz çelik, galvanizli çelik veya kalay kullanın);
 • plastik;
 • beton;
 • taş;
 • seramik.

Bu durumda, renklerin bolluğu bile en zorlu müşteriyi memnun edecek. Birçok renk seçenekleri ve en çok başarılı çitin renk ve evin çatısı ile birleştirilmiştir seçeneği seçmelisiniz. Tercih ve parlak ve mat kaputu vermek mümkündür. Bu eleman genel kompozisyonun dışında değil ve uygun baktı ana şey.

İdeal olarak sütun üzerine eşleşen kulplu genel bileşimi kısmını tamamlamak

Metal kapaklar için tuğla çit ikisinin de içi boş yapılır, kurulumu kolay oldu. Bu sadece maliyetleri önemli ölçüde azaltır, aynı zamanda her koşulda etkili bir şekilde kullanmasına olanak sağlar. Ancak, iç boşluk kalitesi üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve onları daha kırılgan ve hasar eğilimli hale getirir.

tuğla sütunlar üzerinde metal kapaklar Fiyat malzeme maliyetini ve iş üretimi için maliyetlerini içerir. paslanmaz çelikten yapılmış kapaklar, böyle bir ekonomik fiyata sahip nedeni budur. Buna ek olarak, onlar taşıması kolay arabaya koymak vardır.

Faydalı İpucu! kapak boşluğunun içinde sokak lambası monte edilebilir. Bu sokaklar aydınlatmak ve çit süslemeleri için izin verir.

tuğla çit direkleri için kapaklar seçimi, sen estetik bileşende, aynı zamanda ürünün parametreleri üzerinde sadece odaklanmak gerekir. Bu amaçla, satın almadan önce ürünün boyutları, hem de kap yapılması gereken malzemenin dikkat etmek gereklidir. Eğer uygun bir seçenek bulamazsanız, o zaman birkaç oldukça büyük üreticilerin yelpazesi içinde kişisel sipariş yapmak en iyisidir.

Her iki kutuplar metal kapaklar mağazasında satın alınan ve ısmarlama yapmak olabilir

Tipik olarak, çite ısmarlama kapaklar daha önce bir çizimi yapılmış ve ölçümler için gerekli işi yapan olan, ürün sipariş sonra 10-14 gün içinde gerçekleştirilir.

tuğla direğine ve kılavuz seçimi üzerine kapak nedir

direklere kapakların yapısı hemen hemen ilkel çağrılabilir. Her bir kap, hedeflenen amaca yerine her biri iki parça, bir toplam:

 • Koruyucu ve dekoratif: üst kısmı hemen iki ana işlevleri gerçekleştirir. Bu durumda, herhangi bir şekle sahip olabilir ve herhangi bir malzemeden yapılabilir;
 • alt kısmı - Eğer yayında yapısını tutmak sağlayan bir fikstür.

yazı için birleşik polimer kumlu kulptan boyutları

Yanlış seçim yapmak değil, ardından birkaç basit kural kullanılmalıdır satın. Size en önemli unsurlardan ve parantez tümünü kontrol etmek ve sunulan malların kalitesini değerlendirmek için yardımcı olacaktır:

 1. Her taraftan ürünü inceleyin. o orantılıdır ve simetrik olup olmadığını değerlendirmek için deneyin.
 2. Eğer üretici tarafından belirtilen kaputun fiili eğim açılarına doğrulamak için izin özel araçlar, üreticisine sor.
 3. Dikkatle saçak incelemek veya ayrılık bir damla koyun - mükemmel sıkıca kapatılmalıdır.
 4. Bu taşıma sürecinde büyük önem taşımaktadır olarak, ambalaj kalitesine dikkat edin. Tüm katmanlar sıkı ve sağlam olması gerekir.
 5. Eğer bir kez daha bir satın alma, yapmadan önce, satın almış modeli çitin diğer unsurları ile de gidecek emin olun ve tüm bu onu çevreleyen.

Ürün seçip çit ihtiyaç ve arzularını uyacak modeldir üzerinde kapakları satın yardımcı olacak tüm bu noktalara uygundur.

Emme sütununun genişliği ve uzunluğu -. cm L ve H de elinde ile kapağın üretimi için boyutlar,

tuğla sütunlar üzerinde metal veya beton kapaklar kurulumunu Özellikleri

Eğer evinin etrafında bir çitin ereksiyon yapan olanların bilmesi gereken ilk şey - Eğer çok daha erken bir özel kapaklar satın alınan ve zaman destek payandaları koruma süresi ile başlamıyor. geçici bir önlem yoğun polietilen film ve sıradan bir elastik bant veya sabitlemek için bir ip kullanılabilir gibi.

O çirkin bakacağız aşikardır, ancak emniyet tasarımına gelince, o zaman bir şeyler feda etmek zorunda kalacak. En önemli şey - zararlardan filmi kontrol edin. Sonuçta, hatta küçük delik nem tasarımı üzerinde yıkıcı bir etki sağlayarak, içeri gerçeğine yol açacaktır.

kap kurulumunu gerçekleştirmek için, profesyonel yardım almak için gerekli değildir. Eğer kendinizi iyi işleyebilir araçları zamanki kümesi sahip olmak. Tüm modellerde standart yuvası kullanır. Gerçekten süreçte size yol açabilir tek zorluk, bir fener ile çit kap kurulumu ile bağlantılıdır.

Bu durumda, zamanın büyük sayı çalışan lambalar toplayarak bu kablolama sağlayan alacaktır. Lisanslı elektrikçi olası sorunları önleyebilmek için ve yaşam ve sağlık için tehlikeli durumlardan kaçınmak için temasa daha iyidir.

Bir fener ile kaputun başarılı bir yükleme için, kutba telleri tutmaya dikkat etmelisiniz

çok ciddiye alınmalıdır kadar, montaj çalışmalarının son aşamasına - kapaklar ve paten ayarlama. Bütün bunlar bile tek başına bağımsız yapılır ve edilebilir. Eğer çit somut kapaklar satın aldıysanız, en iyi 20 kilogramlık tasarımını almak zor olmayacaktır. sabitleme için böyle ağır ürünler dış kullanım için özel seramik yapıştırıcı kullandı.

Kaput alımını yükleme hakkında Kademeli çalışma

çit kapağının montajı güvenli desteğe elemanı takmak mümkün olacak olan izleyerek çeşitli aşamalardan, ayrılabilir:

 • Referans kolon yüksekliği astarlanabilir sonra toz ve birikintilerin temizlenmesi gerekir, ve;
 • tutturma gibi yapıştırıcı veya çimento harcı kullanmak planı ise, üst sonrası düzlemi neden olmak için gerekli olan;
 • yüzeyde bulaşmış tutkal, kapağı yerleştirin ve takozlar yardımıyla, mümkün olduğunca uygun hale getirmek deneyin. herşey seviyesi olduğundan emin olmak için bir seviye kullanın;
 • Tüm dikişler, üzerine yazmak için gerekli olan maddeye ve destek arasında karşılaşılan;

Faydalı İpucu! seçmiş modeli, bir geçiş sağlamazsa, destek ve kapak arasında oluşturulmuş dikiş ek olarak bir özel nem itici bileşim ile muamele edilmelidir.

Metal üstleri cheteryhskatnogo montaj ölçüleri

Kendini sertleşmesine tutkal vermek önemlidir. 2-3 gün sürebilir ve bu sefer daha iyidir onda herhangi bir etkiye sahip değildir. kapak yerine oturuncaya güvenli olduğu zaman olabilir dekoratif öğeler yüklemek için hazır.

tuğla sütunlar üzerinde metal kapaklar iki şekilde düzeltilebilir:

 • Özel bir yapışkan bileşim olup;
 • vidalarla.

Eğer yapıştırıcı kompozisyonu kullanırsanız, o zaman klasik şemaya göre hareket ediniz. Matkap uçlu vidalarla durumunda, ana şey - doğru ölçmek ve belirlenen yerlere olsun, yazılan tam yapıyı kravat.

Özel dikkat kaputuna ışıkların kurulumu gereklidir. Kablo yönlendirme için gerekli delikler delerek önceden özen gereklidir. İster profesyonel, bu işi emanet varsa, kendinize sorun bir çok yarayacaktır. Eğer kendi başlarına her şeyi yapacağız Ama eğer çit Jant ait fotoğrafları görmek yanı sıra onlara elektrik özetliyor için yanlış değildir.

Metal çit yazılarda kapaklar: fiyat ve özellikler

üreticileri tarafından sunulan modellerin seçimi çok büyük. Ve sıralamak büyük çeşitlilikte her zaman kolay değildir. Satılık temsil edilir bugünün günlük kapaklar modelleri, en popüler bazı düşünün.

Tablodan görülebileceği gibi, farklı finansal yetenekleri düzenlenmesi edilebilir tuğla çit yazılarda kapaklarını satın. tuğla direğinde Fiyat kap üzerine ek dekoratif unsur vardır bağlı olarak önemli ölçüde farklı olacaktır.

Faydalı İpucu! Ayrı bir kategoride çit direkleri seramik kapaklar tespit edilebilir. onlar önemli maliyet olmasına rağmen Onlar çok etkileyici görünüyor.

Genel olarak metal önemli ölçüde daha yüksek bir tuğla sütunlar beton kapaklar, fiyatı, konuşma. Bu, üretim ve taşıma sırasında özel bir dikkat gerektiren daha karmaşık olmasından kaynaklanmaktadır.

Beton sütunlar çit Caps sade ve zarif görünmek

Yeterli düşük maliyetli modellerinin rağmen, çoğu elleriyle tuğla sütunlar üzerine bir kap yapmaya çalışıyoruz. Bu fikir size kendi planını uygulamak daha kolay olacağından eminseniz, sen çit yazılarda kapakları satın mantıklı.

Korkuluk alımı: Ek bir eleman açıklık çitler

bir çit korkuluk bir bağlanma işlem öğesi olarak adlandırılabilir. Tam bir imaj oluşturmanın yanı sıra, aynı zamanda bir parapet koruma çit tasarım özelliğine sahiptir. Başlangıçta betonda çit yazılarda kapaklar seçilen Ama eğer kazanmak ve çit beton parapet gereklidir. Büyük hata - farklı malzemeleri karıştırma ve metal korkulukları ile çit direkleri üzerine beton kapaklar entegre.

Ana bir korkuluğun işlevi, hem de metal veya tuğla çit direkleri beton kapaklar gibi - neme maruz kalmanın malzemeyi korur. şey yatay yalan, yüzey sürekli ultraviyole ışınlarına ve neme maruz olmasıdır. Zamanla, bu faktörler mikro-çatlakların oluşumu ile çitler yok katkıda bulunur.

tuğla veya taştan yapılmış bir çit, bu tavsiye edilir Eğer parapetlerinde yüklemek

yerel bölgenin iyileşme fonlarını yatırım, ne sahibinin çabalarının sonuçları boşuna idi istemiyor ve birkaç yıl sonra, çit önemli hasara aldı. Bu nedenle, bütçesini dağıtarak, bunun bir tuğla çit ve davlumbaz korkulukları gibi önemli ayrıntılardır yatıyordu emin olabilirsiniz.

Her durumda By seçtiğiniz sonucu her gün izlemek zorunda, özellikle eğer bir sorumlulukla ele alınmalıdır. tablo okuma, hem de üreticilerin katalogları yapabiliriz nasıl çit direkleri fiyatları çok geniş bir marj var kapakları. Satın kurtarmak için çok gerekli değildir, ancak yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı bir seçenek, basitliği rağmen, sizi en uygun olabilir.

apartmanda zemin: yapacağını ve nasıl seçmek ne

baca borusu üzerine Cap: tasarım seçmek ve nasıl o kendi ellerini yapmak

Boyut silikat beyaz tuğla, yığma özellikleri ve özellikleri

silika tuğla, özellikleri ve stil boyutu

elleriyle taşların Çiçek yatak. tuğla ve diğer malzemelerin Fotoğraf yatakları

çit üzüm Hızlı büyüyen: pitoresk dekorasyon alanı

çit yazılarda kapaklar yeni bir tür. Polimer Tetto sınırlar. Üreticinin web sitesi beton ve metal üzerinden tüm avantajları fotoğrafları hazır çitler ve açıklaması vardır. Çünkü, okumak için tavsiye fiyatlar ve çok cazip görünüyor.

elleri ile tuğladan yapılmış bir çit için direklere kapakları nasıl yapılır

Çeşitli tasarım işlemleri gerçekleştirdiği sütunlu tuğla duvarla çevrili bir asil yazlık ya da ev, dikilmiş zaman, parmaklıklar üzerinde çalışma tamamlanmış sayılır edilebilir? Tabii ki, ama koruyucu bir çit piramit düzenlemek için tavsiye edilir. Hatta kapakları çağırdı. Zararlı çevresel etkilere karşı çit korumak. Esas olarak çökeltme, özellikle kar.

Başlıklar tipik olarak beton ya da metalden yapılır. ahşap varyasyon vardır.

Yukarıda işaret edildiği gibi, parmaklık koruyucu yapılar şekli - piramit. Her ne kadar bu durum isteğe bağlıdır. Sen form ve tasarımda onun isteklerine bazılarını işaret ederek, sözde üstleri sipariş edebilirsiniz.

dekoratif üstleri ile Caps

çitler farklı türde, kapaklar özel bir tür için

senin çit ustaları şapka oluşturabilir İçin. Bu yapılar taş veya tuğla sütunlar Savunma için özel olarak tasarlanmıştır. senin bekçi size bir uzman gelmeye hazır olduğu zaman, gerekli ölçümleri yapar. Genelde, bu tür yapılar imal şirketlerin teklifleri aralığında farklı parametrelere sahip olabilir. Bu nedenle, bu aşamada, dikkatli çeşitli önerileri incelemek gerekir.

savunma ve onların kapsamlarını sağlayabilir çit direkleri savunan sonra. Bunu yapmak için, uzmanlar bu bileşenler çitler kaplamaları için özel bir tasarım yapmak.

Ne kadar sık ​​bu şirketler baca ve havalandırma bacaları koruyucu aygıtları düzenlemek için sunuyoruz. Bunlar yağış gelen bu alanların korunması özel şemsiye bulunmaktadır.

Çoğu zaman çitler için kapaklar üretmek kalay. aşağıdaki gibi Görünüşte ürünüdür:

 1. Anıtsal. Kapak Biçimi - piramit. Temeli - etek. Piramit ondan görsel konfor esasına göre sabittir. Bu bir tuğla çit için mükemmel bir seçenektir. Onun buna zerafet ve etkileyici verir.
 2. Klasik. Bu en yaygın ve popüler bir seçenektir.
 3. Mont Blanc sürümü. Bu varyasyonun tasarım karla kaplı ünlü Mont Blanc üst, benzer. varyasyon farklı renk versiyonu vardır. Her saniye düzenlenmiştir, bunlardan biri, iki piramit oluşturur. Bu seçenek dövme olan bir çit sonrası mükemmeldir. yüksek bir tasarımlar gerçekleştirilir, bunlar görkemli bakacağız.
 4. Düz. Bu basit üstleri. Onlar süslüyor etmedi. Onların temel görevi - istenmeyen erken imha binayı korumak için. Bu ürünler mütevazı fiyat göstergeleri var. Ve kısa sürede yapılır ve malzeme biraz kullanılmaktadır.

Sınıflandırma kapaklar genellikle kriterlere oluşturulmuş: bunların üretimi ve bunların şekli malzeme.

biçim içinde, bunlar, genellikle yuvarlak, kare ya da uzun olanlardır. bunların üretim malzemeleri genellikle aşağıdakilerdir:

ahşap versiyon esas dekoratif bir özellik olarak. Bunlar nem ve yağış karşı iyi koruma sağlar, ancak mükemmel bir dış avlusu tamamlayacak mümkün değildir. Ve bu başlıkların bağımsız üretim birçok sahiplerine oldukça yapabiliyor. yapboz, testere ve keski sunulmuştu ana şey.

metal varyasyonları dayanıma sahip ve mükemmel korozyon dış etkilere başa. Onlar taş, ahşap, dövme demir ve tuğla çit için mükemmel koruyucu ve estetik çözümler vardır. önemli ölçüde örneğin, kendi ömrünü gelişebilir çinko tedavi eğer, sütunlar üzerine kapaklar ile çitler dövme.

beton türleri Yapı marketlerde bulunabilir. Onlar çok mütevazı fiyatlarıdır. Onların maliyetinin bir göstergesi olarak çok düşüktür. Onlar da etkileyici bir kitle ile ayırt edilir. Ve bu sahte ve ahşap çitler için uygun değildir.

Plastik çeşitleri kapakları hafiflik, pratiklik dayanıklılık ile karakterize edilir. oluşturmak için bu PVC paneller içerir. zona orijinal ürünler üretebilir.

Korkuluk kapaklar türlerini bilme, doğası, bağımsız olarak yapılabilir. Bunu yapmak için, ihtiyacınız hangi tür belirlemek için önemlidir. Belirli talimatları takip etmek de gereklidir.

Örneğin, elleriyle çit metal bir kap oluşturmak niyetinde. İlk olarak, pek çok benzer işlerin olduğu gibi, çizim aşamasına geçmesi gerekiyor.

istenilen ürünün yüksekliği belirleyin. Farklı yükseklik belirtebilirsiniz, ancak zaten kurulmuş yazı karşılamalıdır. Bu mektup H. tarafından belirlenebilir

Parametre şemsiye iniş "Bir», «b» anlamlı geliştirmek mümkündür. taş ve tuğla: duvarcılık tipini dikkate almak önemlidir. duvarcılık genişliği bazı bölümleri daha, oluşturduysa bir şemsiye temele koymak değil. Ve işte biraz rahat düzenlemek için tavsiye edilir.

«D» açı parametresi peremerte bandı birkaç kez hesaplamak için. değerleri konusuna karar vermek ve bir desen olarak bir çizim oluşturarak, zaten metal kendisi kesebilir.

Basit çizim kapağı olabilir:

İçinde bir matkapla bir delik yapmak gerekir. Bunların aracılığıyla parçaları bağlayacak.

materyal kemer önce üzerinde yapmak kesikli çizgi. Ve yürüten üzerine eğilme. Bu işlem için, daha iyi listogib kullanın. Böyle bir araç, bu bağımsız yapılabilir. Bu metal köşe gerektirecektir.

Mevcut tüm çizgi elde edilmelidir Düz ufak sapma olmadan. çekici ve düzgün olacak çit sonrası kapağı beri. bükme için açılar ahşap tokmak uygulayın.

Ayrıca gerekecektir ellinci Alan. Onlar ve kemer hattı. Ama önce bir tezgah sabitleyin.

Ürünün sınırının - hattının çok üstünde çalışmaları takip etti. O hatasız bir şemsiye şeklini düzenlemek için önemlidir.

kontrol etmek Kaliteli popo dayanak kenarları oluşturulan kap. şüphe olarak, biz gelecekteki açıklıklar pozisyonu işaretleyici not edebilirsiniz.

delikler oluşturun ve perçinler tarafı ile bağlanır. Son aşamada önce pek yoktur. küçük uçaklar "a" ve "b" katlayın. Burada yine, ahşap bir tokmak olacak. kiriş ve metal şerit arasındaki Kelepçe şemsiye. Yani bir kap oluşturduk.

Sonra daha düşük bir kemer oluşturmak gerekir. İşlem şu şekilde gerçekleşir:

 • aktif metal şerit kemer zorunlu olarak özdeş bir genişlik «a» ve «b»;
 • üst kısmı bükülür. Böylece tahta kurdu, bunlar ürünün iyi sertliği geliştirmek ve bağlantı elemanları haline gelecektir.

Bu kemer nihai viraj üretilen ürünlerin önce oluşturulan pommel içine yerleştirilir. Kayış perçin monte edilebilir.

Bu tür bir kapak elde etmek zordur. Belirli aletler gereklidir:

Çalışma malzemesi bir kalay levha olabilir. İyi yapılanmalar profilli ve demir levhalar, galvaniz geçmiş sayılır. yaprak pürüzsüz ve arızaları olmalıdır.

Belki ilk kusursuz dışarı açılmıyor. Ama sürekli pratik yaparak becerilerini geliştirmek ve daha sonra iş sizin için basit bir süreç olacaktır.

Klinker (seramik) toz

Burada diğer malzemelerden yapılmış başlıkların imaline nüansları tarif etmektedir.

ellerinde olduğu gibi kapağın bir somut versiyonunu yapmak

Eğer, beton kapaklar oluşturmak özel formlar emin obzavedites olmak planlıyorsanız. Zaten belirlenmiş şemasına demir yapılabilir. ve yağ ile, şekillendirilmiş fırça sonra bunların bileşimi doldurun. Her ürün üç gün pekiştireceğiz. Bu sertleşme minimum süredir.

Gerçekten çitler için kapakları oluşturmak istiyor, ancak bunun için özel bir zaman, sen yoksa, zona versiyonu en iyi çözüm olacaktır. Bu durumda, hesaplamalar ve çizimler ile yıkanmak gerekmez. yalnızca çıkıntılı şekillendirilmiş elemanlar kapak gereken iş malzemesi sözü geçen destekler.

seramik, taş ya da dövme demirden nasıl çözülür?

Planlarınız seramik, taş ya da sahte sürümleri yapılmış kapakların üretimini içeriyorsa, o zaman bunları değiştirmek zorunda. Bu bağımsız iş bu yana artan karmaşıklığı ve tehlike ile karakterizedir. Ve böyle versiyonu bunları üreten bir şirketten sipariş etmek daha iyidir.

Cap dövme

Yaklaşık demir yapılar daha

Eğer bir çit metal boru galaksidir varsa, o zaman da benzer bir şema üzerinde, ilke olarak, hareket etmeliyiz. Hesaba boruların özelliklerini almak önemlidir. Ve ilk kapağı yapmak gerekir.

Gerekli malzemelerin listesi:

 • Metal plaka;
 • çinko ile muamele levha;
 • alüminyum veya kalay.

İlk olarak, çizime göre iş parçası üzerinde çalışıyoruz. Daha sonra iş parçası ellerini rulo ve desen kenarları üst üste, yaklaşık 1.5 cm azaltmak için.

bindirilmiş levhalar güvence altına alınmalıdır. Burada bakır perçin yardımcı olacaktır.

metal şeritlerin (2-4 adet) bağlamak için kapağın kendisinin yüzeyinde ise bu yazı kapağı ayarlama başarılı bir şekilde yer alacaktır. Her bir bandın genişliği - 1,5 cm, kalınlığı - 2 mm olmuştur.

tuğla sütunlar için yukarıda kapaklar, geleneksel ahşap vidaları ile metal çit henüz bağlanmış. Orada delmek veya bir çekiç olacaktır. İşte tuğla, fotoğrafın yapılmış bir çit klasik bir şapka gibi görünecektir:

Ve vida ve çivi gibi olabilir ahşap çitler bu tür ürünleri ekleyin.

satılık ev yapımı kapaklar

Eğer el yapımı şapka satışı için planlıyorsanız, şehir ve bölgede benzer fiyatları ürünlerin listesini incelemek gerekir. Bu ürün, kalitesini ve tasarımını yanı sıra çalışma malzeme hangi parametreler önemlidir.

Örneğin, 600-650 ruble cm 390h390 parametreleri ile, metal kapağın fiyatı. Birim (renkli versiyonu). parametreleri yukarıdaki iki kez, ardından fiyat boyutuna göre değiştirilebilir edin.

Ürün orijinal, zarif şekil tasarım çözümü bazıları tarafından karakterize edilirse, fiyatı daha da yükselir. Örneğin, bir aslan figürü tabanına ekleyebilirsiniz. Sonra mükemmel kalitede konu, sen 5000-6000 ovmak bir fiyat atayabilirsiniz. Adam başı.

Beton versiyon davlumbaz 700-750 ruble / parça için uygulanabilir.

Genel olarak, duvarları için herhangi bir mükemmellik sınırı ve kapaklar üretim beceri genellikle fantezi sihirbazı komşudur. Hiçbir sorun varsa, iyi iş düzenlemek mümkündür.

Fedortsov roman aşağıdaki videoyu o çitler üzerine kapaklar yapar anlatıyor. Videolar çok faydalı, hem de izleyiciler onlar farklı yaptıklarını bazı şeylerin ayrılır hangi Üzerinde yorum, olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 5 = 3