Banyo için karo koleksiyonu

karo banyo koleksiyonu

Banyoda fayans seçin - bu oldukça zor bir görevdir. Sonuçta, onun menzil bugün, boyut, yapı ve renk, bazı güçlüklere neden olur bu yüzden çeşitlidir. Banyo için yeni şık karolar bazen alıcılar zorlaştırır. Ama şimdi doğrudan size uygun olacaktır anlamaya birlikte deneyin.

Banyoda bir kiremit nasıl seçilir

Bir banyo için gerekli olan malzemenin seçimine daha rasyonel bir yaklaşım için, banyo fotoğraflamak ve alışverişe gitmek fotoğrafı var için mağazaya gitmeden önce tavsiye edilir. Bu fotoğraf Odanızın boyutlarını değerlendirmek ve çözüm önerisi için yardımcı olacaktır. Böylece, banyo için modern ve kaliteli fayans kalmak mümkün olacak.

karoların Bugünün aralığı oldukça geniş. Yani sevdim ilk şeyi satın almak acele etmeyin. Tüm koleksiyonları tarayın. bu malzeme imal edilebileceğini unutmayın:

 • cam;
 • porselen;
 • doğal taş;
 • seramikler.

Banyo için en uygun bir seramik karo olarak kabul edilir. Suya dayanıklıdır ve düşük bir fiyatı var. Bu durumda su direnci yüksek derecede önemli bir kriter olarak kabul edilir. Banyoda tüm su sonra çok iyi üzerinde inşa etmektir. sorunsuz seramik kolay istifleme ve kesim dışında.

Bu doğal taş iyi odun karo banyo görünüyor. Ama oldukça pahalı mal olacak. Buna ek olarak, yüklemek oldukça kolay değildir. Eğer çini hakkında sorularınız varsa ve tüm sorularınıza size ayrıntılı yanıtlar verecektir satış asistanı bakın döşeme edin.

karo boyutu döşenecek oda için çok önemlidir. büyük boy sadece büyük alanlar için uygun olduğunu moda fayans unutmayın.

Eh, şimdi renginde bahsedelim. En popüler pastel renklerdir. Tabii ki, bir şans ve cesur renkler ve çözümler kullanabilirsiniz. Ama sonra seçmek ve uygun sıhhi tesisat için gerekli olacaktır. Sonuçta, orijinal çiniler arzu ustaca aksesuarları almak. Biz fotoğrafta bitmiş iç aşina önceden teklif ve sonra onların fantezilerini ve hayallerini gerçekleştirmek başlar.

alıcılar arasında banyoda artan popülaritesi vinil karolar Kazanma. Ana avantajlarından için şunlardır:

 • şık;
 • Su direnci;
 • çevre dostu;
 • kolay ve hızlı kurulum.

yüzey ultrasonik radyasyon tarafından tedavi nedeniyle, vinil karo kayma olmaktan çıkar. Bu nedenle, duvarlarda değil, aynı zamanda katta sadece serilir. Banyoda Böyle bir kiremit travmatik değildir.

odun, bir bambu, bir taş ve tuğla: Bu tür varyantlar vinil ürünleri üretin. Bir kompozisyon farklı desen ekleme, banyoda fayans döşeme harika bir seçenek alabilirsiniz. Bazı örnekler ile sitemizin sayfasında bulunabilir.

Banyo karoları içini nasıl dizayn edilir

bağımsız tasarım banyo yapın. Bu orijinal çini ve klasik olarak kullanılabilir.

klasik durduysa, en kolay seçeneklerden biri 2 bölüme görsel bir ayırma duvarları kalmıştır. daha koyu bir renk - Bu durumda daha hafif bir tonda üst kısmı için karo ve alt alır. Eğer bölgeyi seçmek isterseniz, o zaman ilginç çözüm bir ara renk çini kullanılması olacaktır. Sen dekorasyon olarak koyabilirsiniz. Bu varyasyonlar, geleneksel stil olarak kabul edilir.

Ama klasikleri sadece kullanabilirsiniz. Parlak renkler sıradışı banyo karoları bu oda için güzel bir iç oluşturun. rüya korkmayın! cesur renkler kullanın! Hatta, orijinali alışılmadık fayans koyabilirsiniz. Uzun bir süredir sana güç ve pozitif enerjiyi verecektir.

Nasıl banyoda bir kiremit koyabilirsiniz

 1. Eğer farklı renkler kullanırsanız, bir mozaik fayans koymak mümkündür.
 2. fayans döşenmesi sırasında sadece satın alınan malzeme şık, düşünceli tasarımcılar olduğu duvarlara, tüm dikkatini gerekli değildir. Zemin az müdahale gerektirir. yerleşimi için seçenekler farklı olabilir: desenler, tasarımlar, sıradışı resimler.
 3. banyosuna (% 70) en sık kullanılan kiremit - beyaz ve tüm tonları. Bu tür popülerlik beyaz renk görsel alanı genişler gerçeğine kaynaklanmaktadır. Ama rengi bir çare olmadığını unutmayın. Daha sonra oda çok çekici bakacağız, çünkü derin sesi deneyin.

Bu profesyonellerden Kalın tasarım çözümleri

Biz fotoğrafın altında bulunan banyo, için çini bir koleksiyon sunuyoruz. Belki de doğru tasarım karar vermenize yardımcı olacaktır.

renk yardımıyla fayans hareket getirir. beyaz çinileri ile Kombine zor değildir. Ama böyle parlak mercan ve turuncu gibi bileşik renkler olarak, eşsiz bir etkiye sahip asla. Bu kombinasyon duvarlar nötr renkler tahtadan yapılmış bir tezgah üzerinde konumlandırılmış bir lavabo ekleyin ve yapmak için, fayans sadece inanılmaz güzel bakacağız.

Ben hücreleri keyfini? kremalı bej renkte yapılmış bu güzelliğe bir göz, atın. taş kaide dengeleme, durmaksızın banyo yer verir duvarlarda Dama tahtası deseni, daha küçük kareler yaptı. Kavisli banyo tamamen dengelenmiş arka plan. oldukça basit birleştirir Bu banyo karo (fotoğrafları makale listesi verilmektedir), oldukça aristokrat bir görünüme sahiptir.

Ve belki şerit çalışın? Bu tam para küçük bir miktar, orijinal bir tasarım oluşturabilirsiniz yoludur. ucuz bir kiremit duvar ve zemin al, sonra da parlak ve sıradışı fayans veya sınırları, dekorlar satın almak veya tüm duvar boyunca bir şerit ortaya koymak. Bu oda kayıtsız kimseyi bırakmayacak.

Ve bunun normal döşeme karoları alışılmadık bir vurgu yapmak için başka orijinal bir yoludur. O gerçekten iç canlandıran. Aynı renk fayans toplayın, ancak farklı boyutlarda. Bu şekilde tabakaların benzersiz tür oluşturmak mümkün olacaktır.

Sizin lavabo iki pencere arasındaki dar alanda bulunan ve herkes onun zorlukla asılı izlenimi vardır ve uygunsuz olduğunu? Arkasındaki duvarda Mozaik karolar tamamen insanı hayretler ve lavabo kutunun dışında yerleştirildiğini unutur.

Bağlayın. Kolayca oda banyo doymuş renkleri canlandırmak kullanılan seramik karolar, döşeme başka özgün şekilde. yanlışlıkla Aynaya bak. Duş yeşil fayans kaplı Bak nasıl? karo boyunca uzanan hala bir eldir, tasarımcılar banyo ve duş birleştirmeyi başardı.

Eğer duş yinelemek karar verirseniz, belki bir sandalye veya tabure yapmalıdır. parlak renkler kullanın. Ve bu şey işlevsel değil, aynı zamanda oldukça estetik değil sadece olacağını göreceksiniz.

Eğer çerçeve hakkında ne düşünüyorsunuz? yolu, tuvalet masası haberi - bu bir çerçeve şeklinde beklenmedik bir bitiş süslemek yerdir. Bu uyum karoları için cesur renkler ancak farklı dokular değil sadece. Biz oda çok daha etkili olacağını güvence verdi ve bu bitiş havza alanını tahsis etmek yararlıdır.

Eğer cazibe sever misiniz? Ardından makale galeride sunulduğu Banyo, fotoğrafın-tasarım gökkuşağı fayans, tam bireysellik vurgulamak. iç cesur renklerin Biraz, beyaz bitirmek en çok kazandıran olduğunu unutmayın - ve banyo tamamen tüm gereksinimlerini karşılayacak.

Şimdi tuvalete düşünün. Biz sıradışı bakmak gerektiğini düşünüyorum. Biz tuvalete arkasında duvar karoları yatıyordu ve yayılmasını ve zemini devam sunuyoruz. özgün ve güzel nasıl göründüğüne bakın.

Bu varyant öncekine çok benzer, ama fayans sadece kare değil olabilir gerçeğine dikkat. Belki de bu fikri, beğenme olacaktır.

Görsel yanılsama. Birçok tasarımcı kullanın. Bunun yerine dar olması banyo alanı, denerseniz görsel yatay konumda bir karo ile genişletin.

gelişmişliği severler için banyoda halı döşeme malzemesinin önerdi. Böyle bir model ayna etrafında bir çerçeve şeklinde duvara da aktarılır eğer, bu senin banyo olacak en şık emin olun.

Banyoda bir niş var mı? Mükemmel! Bu cesur deneyler için harika bir yerdir. fayans yardımıyla bunu daha fazla hacim vermek mümkün olacak. Ama niş ışık gerekli olduğunu hatırlamak ve uygun aksesuarları seçin.

değil sen bir duvara döşeme malzemesinin planlıyorsanız, size görsel olarak genişletmek için birden çok renk ve tonları kullanmayı öneriyoruz. seçerken Ancak dikkatli olun. seçtiğiniz tonları birleştirmek ve birbirini tamamlar emin olun. Eh, genel olarak, birleştirmek korkmayın.

mozaik duvarlar banyo titizlik ve aynı zamanda incelik de vermek nasıl dikkat edin. o ne muhteşem estetik renk ve doku eşsiz vasıtasıyla elde edilir edilmez.

Banyo için Fayans: iyi fotoğraf örnekleri

Banyo - Evde özel bir yer. ziyareti ile herhangi bir kişinin her gün başlar. Hepimiz için zor bir gün sonra hızla bir duş almak ya da sıcak bir banyo emmek, dinlenmek, yorgunluk rahatlatmak ve günlük endişeleri unutmak istiyorum.

Bu nedenlerden dolayı, bir banyo tasarımı özel önem verilmelidir. Modern yapı malzemeleri pazarında böyle tesisler için malzemeler bitirme çarpıcı yelpazesi sunar. Bir seramik karo - Bu çeşitlilik içinde bir değişmeyen favori yoktur. Neden bu kadar popüler? en fazla bu sorunu anlamak edelim!

Bu kumaşın bir büyük avantajı onunki nem direnci. Bu sır ile kaplıdır özellikle doğrudur karo vardır. Bu özellik, zararlı mikroorganizmaların mantar ve üreme ile fayans banyo korur.

Seramik karo kokuları absorbe etmez. Çeşitli kimyasal dayanıklıdır. Bu nedenle, kiremit güvenle hemen her temizlik maddeleri yıkayabilir.

Seramik karo - dayanıklı malzeme, onlarca yıl sürecek ve çok formda kalabilirler hangi. Özellikle kiremit çift atış tabi tutuldu eğer.

Bu en güvenli yüzey malzemelerinin biridir. Seramik karoları yapmak için kullanılan kil, doğal bir maddedir. Neredeyse hiçbir toksik maddeler. pişirim esnasında yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında tüm olası toksinler buharlaşır.

Seramik karo yanmaz olduğunu, ateşlenmeye dayanıklıdır ve elektrik akımını iletmeyen çünkü. kumaşın böyle özellikleri olmayan bir çamaşır makinesi, kurutma makinesi, elektrikli tıraş makinesi ve teknolojinin diğer meraklarla modern banyo, çok tehlikeli olması.

En önemlisi renkleri, dokuları, boyutları ve çeşitliliği - fiyat! Bütün bunlar güvenle seramik karoların faydaları atfedilebilir. Bu çeşitlilik, banyoda kesinlikle herhangi bir iç oluşturmanıza olanak sağlar.

Şimdi aile bütçesine sert isabet etmez daha basit, daha klasik seramik karoları, alabilirsiniz. Ve, banyolarda gerçek münhasır başyapıtı yapabilir: mermer veya taş, dekoratif elementler çeşitli taklit mozaik fayans kullanın. Herhangi fantezi karoların seçimi ile bir gerçeklik haline gelecektir!

Ne yazık ki, hiçbir idealleri bu dünyada! Ve hatta seramik karo onun küçük kusurları var. Bunlardan biri - bir işin karmaşıklığı. Gerekli tamamen düz bir yüzey üzerinde kiremit sunmaktır.

Bu hatlar bile bir milimetre arasında tutarsızlık olduğunu fark yeteneği çok iyi glazamer sahip olmalıdır. karoların en az bir satır tam olarak döşenecek, o zaman tüm çalışma yeniden yapılması gerekecektir.

ulaşım ve karoların Yükleme sırasında tecrübesiz ellerde kırabilir, onun sertlik rağmen olduğunu unutulmamalıdır!

Döşeme, çok soğuk ve kaygan seramik,. gerçekçi Bu sorunları çözmek için. kiremit poliüretan kaplama ile seçilmelidir. Bu yalıtım tabakası ile beton zemin üzerine serilir ya da sistemi "sıcak zemin" kullanmak gerekir.

Çini dikişler - bu bitiş bu tip bir küçük dezavantaj. En karo eklemler koyulaşabilir aksine, kir toplamak için. Bu mantar ve bakterilere maruz kalmaktadır. onları çok dikkatle izlenmeli ve işleme tabi tutulmalıdır arkasında özel yılda birkaç kez gelir.

Bu inşaat malzemesi fiyatlarının dezavantajları atfedilebilir. Tabii ki, fayans pahalı seçemezsiniz. Ama bütün nüansları ve ödemek zorunda kalacak kim ayrıntılar var olduğu gibi: Yüzer, özel eğitim duvarlar ve zemin için tutkal, inşaat malzemeleri. hizmetler fiyatları tiler unutmayın.

seramik karo rengini seçerken, banyoda onarım daire veya evin başka bir yerinde ağırdır yapmak unutmayın. Bu demektir Burada renk ile yanlış gidemez söyledi.

Aşırı parlak renkler kaçının - hızla sıkılmış alabilirsiniz. Tek renkli banyolar - de değil en iyi seçenek. onları atmosferi sonunda çok sıkıcı hale gelebilir. Yani renk fayans seçmek nedir? seçeneklerinizi düşünün.

Bu karo rengi - saflığın gerçek sembolü. O uzun bir banyo tasarımı için klasik renklerin kategorisini tanımlamıştır. tüm ülkeler ve zamanlarda, o da moda olmaktı. Bütün paketi beyaz çinileri ile bitmiş Ancak, - çok parlak ve gösterişli olduğunu.

Beyaz renkli küçük dekoratif elimentami diğer tonları seyreltmek için daha iyidir. Bu renk başka ile kombine edilebilir. Kalbin için istediği her şeyi seçin - yanlış gidemez.

seramik beyaz fayans seçerken, unutmayın: beyaz zemin üzerinde kirli karo eklemler çok göz alıcı olacaktır. mükemmellik banyo yıkamak için eklemleri veya her hafta sonu derz için farklı bir renk kullanın: Bu durumda, bu sorunun iki çözümü vardır.

Herkes siyah banyo bitirmek için karar verecektir. Böyle banyolar özlü, zarif, muhteşem görünüyorsun rağmen. Özellikle parlak bir yüzeye sahip karo seçerken.

Bu seçenek sayesinde aydınlatma hakkında hatırlamakta yarar var. Bir ampul besbelli yeterli değil var! En iyi çözüm: tavan çevresinde gün ışığı birkaç yerleşik ampuller ekleyin.

kabartma ve çizimler olmadan basit bir siyah fayans seçerken enerji tasarruflu floresan ışığı ile bunların yerine, geleneksel ampulleri terk etmek daha iyidir. Yani odasında siyah beyaz kontrastını kaydedebilirsiniz. Sıradan ampuller fayans rengini bozabilir. Sadece siyah beyaz renk seyreltin. Diğer tüm renkler arka plan üzerinde kaybolur.

Bu renk tutkulu doğası, bölünmüş ikinci kararlar hazır güvenen liderler tercih ederim. Banyo tasarımı için bu rengin patlayıcı doğası olan kişiler Kırmızı ciddi sinir sistemini heyecanlandıran olarak, seçme ve terimin gerçek ve mecazi anlamda bir "boğa kırmızı bez" olarak hareket edecek daha iyi değil.

Kırmızı o saldırganlık içinde uyanış, insanın bilinçaltına üzerinde güçlü bir etkisi olduğunu. İç banyoda birleştirin beyaz ve kırmızı renk: O düzeltmek kolaydır. Bu yüzden akılda kalıcı, ahenkli estetik değil bakacağız.

mavi Parlak tonları saflığı ve tazeliği, hoş bir serinlik temsil eder. mavi Çini koyu gölge beyaz dekoratif unsurlarla seyreltmek için daha iyidir. Bu renk ile dikkatli olmak. Soğuk renkler aittir ve banyoda aşırı serinlik hissi yaratabilir.

Oldukça sert koyu gölgeler anlamak Bu renk. Bu nedenle, oda aşırı olmaz çoğu zaman koyu hale - banyoda iç kısmında mor tonlarına ana renk aynı ışıkta, örneğin, daha hafif yapılır - mor veya hafif - pembe.

Banyo için iyi bir seçim yatay dekoratif şeritle ışık duvarlar, ve zemin karanlık - mor tonları.

Yeşil - bir kişide hayalperest ve maceraperest rengi. Çini ışığı - o rengin açık yeşil renk bir bahar sabahı anımsatan banyo hava, "hafif", yapacaktır. Sarı elemanları banyoda mevcut olacak, bu duygu güçlenir.

Koyu - yeşil çini lüks banyosu, ama soğuk yapacaktır. yeşil odaya - Beyaz ile bu rengi birleştirmek veya ışığın odak yerine kullanmak daha iyidir.

Bu renk, tüm sıcaklığını ve rahatlığını verecek sarı - çünkü güneşin rengi. büyük bir set - Bu rengi kullanan İç seçenekleri. Parlak - Sarı neşe hissi veren beyaz iyi gider.

Kum - Sarı, banyolarda konfor ve sıcak bir atmosfer veren kahverengi dekorlu iyi gider. Işık - kolaylığı, hassasiyet, tazelik odayı dolduran, yeşil renk - Sarı (değil parlak) mükemmel ışıkla toplandı.

banyo tasarımında Moda ve orijinallik

Farklı renklerin birleşimi - modern moda tasarım banyo iç her eğilimleri değil. seramik Modern üreticileri banyo eşsiz ve çeşitli dekoratif öğeler kullanılarak unrepeatable yapmak için müşterilerine sunuyor.

Seramik karo mermer taklit

Bu karo herhangi banyo süsleyecek. beyaz mermer altında Fayans Avrupa'nın en popüler biridir. Evin sahibinin yüksek statüsünü vurgulayan, banyolarda kent lüks, bolluk bir atmosfer verir.

taş taklit Seramik karo

karo Bu tip doğal taş daha ucuzdur, ancak bunun etkisi aynıdır. Böyle fayans, banyolarda kent konforunu rahatlık hissi verir. Onunla Banyo meraklı gözlerden gizlenmiş doğanın ayrı bir parça gibi olurdu.

Bu dekoratif unsur özel, benzersiz bir banyo yaratmak isteyen herkes için banyo tasarımında yeni ufuklar açıyor. Mozaik eski çağlardan beri bilinmektedir, ancak onun popülaritesi kaybolmaz.

Şimdi farklı yamalar, renkli lekelerin, çatlak ve sadece ile mozaikler bulabilirsiniz. O herhangi bir banyo dekore edebilirsiniz. Çok orijinal mozaik zemin ve çerçeveli ayna görünüyor. Sadece mozaik lavabo etrafında podyumu veya tabloyu ayırt edilebilir. Herhangi fantezi mozaik uygun olacaktır.

Banyo için seramik karoları nasıl seçilir

1. Yüksek kaliteli fayans tercih edin. Bu bitirme malzemesi nedenle birkaç yıldır banyonuza duvarlarını süsleyecek: Daha iyi fazladan ödeme ve kaydetmek ve gelecekte pişman daha dayanıklı, iyi bir kiremit seçmek için.

2. fayans boyutuna özellikle dikkat edin. Küçük karolar dikişleri çok yaratacaktır, ancak kusurları yanı sıra sekmeleri ile duvara koymak daha kolaydır. Eğer geniş bir banyo için büyük bir taşı satın alabilirsiniz. düzgün bir banyo yeteneklerini değerlendirmek için bir taşı seçmeden önce.

3. Gerekli döşeme sayısının bir uzmana danışın daha iyidir belirlemek. O, gerekli hesaplamaları yapmak, yükleme sırasında kiremit hasar olasılığını hesaplamak ve fayans satın almak kaç "prozapas" diyecekler.

4. Ne renk banyo sen karar vermelidir kez. Ama hepsi aynı: çok parlak koyu ve serin renkler kaçınmaya çalışın. Ya bunları birleştirmek öğrenmek, ancak iç üçten fazla renk kullanmayın. Açık renkler görsel oda hacmini artırmak ve dikey elemanlar biraz daha yüksek yapacaktır. aksan ve dekoratif öğeler unutmayın. Hayal gücünüz sınırlı değildir.

5. direnci, kimyasal direnç, aşınma ışığa fayans stabilitesine dikkat edin. Bu kutuda olan aynı ile karo göstermelik karşılaştırmak en iyisidir. Üzerinde yazılı terimler hakkında danışmanları sormak için tereddüt etmeyin.

Birçok ilgilendiren konu fiyatı. Bu dekorasyon malzemesi fiyatları onlarca metrekare başına ruble binlerce için birkaç yüz ruble gelen büyük ölçekli var. Ama kiremit - bu onarım için satın almanız gerekir hepsi bu değil. Mutlaka yapıştırıcı, harç satın almak gerekir ve çoğu durumda daha ve inşaat malzemelerinde duvarlar ve zemin hizalamak.

Hemen hemen seramik her türlü deterjanlara karşı dirençlidir. Eğer bir taşı alırken bu bilgileri belirtin. Özel anti-fungal bir kez ajanlar her 3 ayda ile karo eklemleri tedavi ve onların saflığını izleyin.

Çini iyi bir yumuşak bez ve yumuşak kıllara sahip bir fırça ile temizlenir. Bir parlaklık fayans genellikle (sıcak su 1 litre 3 çorba kaşığı alkol) amonyak çözeltisi kullanılır.

İç Tasarım - Gerçek fotoğraflar, siteden 2018 Kopyalama malzemeleri © iyi fikirler kaynağına aktif link ile sadece izin verilir

Numuneler Banyo için fayans. seçimine Modern pazar ve önerilerin bir koleksiyon Genel Bakış

zemin ve duvar kaplamaları Finish - konfor ön koşul banyoda. karo, mermer, ahşap veya plastik karşısında banyo için örnek fayans posta emriyle herhangi katalogda bulunabilir, özellikle popülerlik kaybetmek ya da mağazaya göz etmez. onarım memnuniyetini getirdi ve çok yıkıcı olay olmaz için banyo için karoların hazır bir koleksiyon seçmek için: Sadece bir tek şeyle önemlidir.

Seramik: tanım ve avantajları, malzeme

Bir karo veya karo - yeterince yüksek bir sıcaklıkta fırınlarda kilin fırınlanması sırasında elde edilen yüzeylerin kaplaması için, bir malzeme. Kil - mevcut hammaddeler, fakat malzemenin çok farklı türleri: katkı maddeleri ile, beyaz, kırmızı. Ve hammadde fiyat banyo için fayans koleksiyonunda serilir: saflığına bağlı olarak karmaşık desenler, desen, süreç ve el emeği varlığı koleksiyon kopyalar birkaç bin kadar olabilir maliyeti.

Bu ne bir banyoda fayans koleksiyonu mu?

bir desen, tasarım çözümü olarak zikredilen karoların tanımlanmış bir dizi, - banyo karoları toplanması. fileto fayans, madalyonlar, paneller, frizler ve diğerleri: Kit genellikle standart matrisinin bir renk, yeniden-çekme ve dekoratif tipine sahip olan elemanları içerir. Banyo için karoların en basit seti sadece standart bir tuğla sayısını ve dekor biri varyantını içerir.

Ama elle veya bir makine basın ile oluşturulan resimlerin tam bir çeşitlilik birleştiren diğer koleksiyonları vardır. Böyle kitler genellikle koruyucu yapışkan kaplamaların çeşitli katmanları ve hatta el boyaması altın, gümüş ve diğer boya ile kaplıdır. Ayar değeri çekme ve üretim teknolojik özellikleri besleme kullanılan katkı karmaşıklığı palet bağlıdır.

Banyo için bir kiremit setleri seçmek için, fotoğraf ve izleyin tasarım çözümleri katalogları görebilirsiniz. Bu renk düzenini belirlemek için yardımcı olabilir ve ayrıca vermek odada karo yerini düşünce olacaktır. Odayı anlamak yüzey ve dekore etmek istediğiniz iç öğeleri hakkında düşünmek ve ancak o zaman teklifler fabrikaları incelemeniz önemlidir.

Sorun fiyat - Ayrıca değil önemi olmadan. Banyo için duvar karoları en pahalı koleksiyonu İtalyan ustalar üretirler. Teşekkür deneyim ve korunmuş eski tariflere, fabrika bir başyapıt duvar içine bile küçük bir banyo açabilirsiniz benzersiz kit üretmektedir. Daha uygun fiyatlı bir koleksiyon Almanya, Bulgaristan, Rusya, Belarus fabrika üretti. Mükemmel kalitede, fiyat olduğunda oldukça müsait çinileri.

derz, araçlar - bu da masraf: Ama ilgili ürünler hakkında unutma. Eğer fayans satın almak ve kaydetmek istiyorsanız, Çinli fabrikalar dikkat edilmelidir. İyi iyi yapılmış kalite garantisi. Ama tasarım fikirleri, çizim ve uzun vadeli kusursuz operasyon zenginliğini uçuş için bekleme.

Önemli! deposunda ortaya koydu banyo, seramik karoların Örnekleri, duvara veya apartman katında gerçekte oldukça farklı görünecektir. ışık ve güneş ışığı, ekran ve renk dokuları genel algının Işık, kırılma herhangi bir odada çok farklı algılanmaktadır. Bu özellikle doğrudur ve öz küçük oda olduğunu. Bu banyo bile küçük bakacağız - Bu küçük banyolarda bol küçük desenler, frizler ve eğimleri konmuş elemanlarını seçmek gerekmez için nedeni budur. Evet, ve ince desen gözü "cut" yıllar içinde başlar.

Ama tek üslup karar duvarlarda banyo ve zemin için çini örneklerini seçerken, ton veya iki koyu üzerinde döşeme satın. Buna ek olarak, bir hazır değil fabrika koleksiyonunu satın emin olun aynı boyutta parçalara söyledi. Ama her durumda, kendi görsel algı rehberliğinde ve beğenilerinize tercih edilmelidir. Çok formatlı ve doku elemanları kusursuz panelleri, iç dekorasyon ürünlerinin uygun ve bileşimler frenlemek edilir. "Dost" renk düzeni Gözlem, odanın kendi tasarımını oluşturabilir ve banyoda aynı parçada bir servete mal olmaz.

 • küçük bir alanda geniş formatlı kiremit matris gülünç;
 • genellikle Komodinler fayans kapalı mobilyalar, bu alçak tavanlı küçük bir banyo dekorasyon kapılma edilmemelidir;
 • Banyo katta duvar resimleri, tablolar ve madalyonlar genellikle gizli tablolar, baz dolapları, ev aletleri;
 • "Shcherbina antika ile" karo nihai enjeksiyon ve bakım çok karmaşıktır. satın almadan önce iki kere düşünün.

dekorasyon için dekoratif unsurlar

Banyoda karoların Favori örnekleri koleksiyonunu dışarı satın alabilirsiniz, ama sonra dekorasyon belirlenmesi gerekir. Bu amaçla, bu tasarımcı dekor ve tasarım seçenekleri sunar:

 1. sınırları için kiremitler: bir duvar, duvar ve zemin eklemlerinde süpürgelik ile sınır üst döşemenin işlevi. boş matrisler de verimli bir panelin tahsisi veya ayrı bir banyo, sütunun ekranda deneğin iç kısmı ile;
 2. Dekoratif karo doku: eşit uzaklıkta mesafeye genel kaplama arka planı yerleştirilebilir. banyo karoların Bu örnekler (kancalar, raflar formunda) dokular, renk ve işlevselliği bir çeşitlilik mevcuttur;
 3. panel, pervazlara mozaik: Bir veya daha fazla matris meydana. Onlar tam bir resim ya da desen temsil eder. Yer hatta çapraz çapraz dikey, yatay olarak gerçekleştirilebilir, ya da olabilir.

Banyo için karo değeri nedir?

Çoğu zaman, seramik kaplama döşeme banyolar için mümkündür. banyo için performansları ve hijyenik kalite kiremit setleri yüksek nem var banyo, tuvalet ve diğer tesislerin dekorasyonu için mükemmel uzun süre korunması. Hangi özelliklere Banyo için karo iyi bir koleksiyona sahip olmalıdır:

 1. Su direnci: Eğer duvarlar ve duş kabini katta bitirmek monte sağlar Zorunlu kalite;
 2. uygun fiyat: Her zaman uygun maliyetle dekorasyon için hazır bir çözüm alabilirsiniz;
 3. estetik: Renklerin büyük bir aralığı, doku ve form mükemmellik zengin bir aralık. Sade ve klasik dekorasyonunun yanı kendi alanı için uygun olan herhangi bir başka şekilde gibi olabilir banyo için fayans kümesi seçin;
 4. yönlülük pişmiş uyumlu herhangi bir başka malzeme ile birlikte. Buna ek olarak, öğeleri yığını nereye karar verebilirsiniz: zemin, duvar, tavan veya ev mobilyalar;
 5. işleme kolaylığı: kesme, biçme - her tür fayans mermer, taş ve diğer dekoratif malzemelerin aksine, evde dışarı kesilebilir;
 6. yangın direnci: karo en yangına dayanıklı malzeme olarak kabul boşuna değildir. banyo fayans her grup ateşleme aşaması ve bu nedenle tamamen yanmayan geçer;
 7. dayanıklılık ve pratiklik: çoğunluğuna piyasada çini ev temizlik temizlik ürünleri yumuyor, kazayla mekanik etkisi dayanacak kadar güçlüdür.

UV ışınlarına uzun ömür, renk tutma, direnç - bu seçildiği takdirde bu kullanışlı tüm özelliklerine bir kiremit dokunun.

seramik ve özellikleri sınıflandırılması

tüm popülerlik ve hammadde bütünlüğü ile, üretim teknolojisi koleksiyonları birçok çeşidi vardır, oldukça basit. banyoda fayans numuneleri ayırt edilir:

 • kilin bir karışımının hazırlanması için yöntem olup;
 • Sır (evet ya da hayır üst tabaka);
 • teknoloji sinterleme;
 • gözenekli yapısı;
 • Hedef elemanları;
 • direnç / mukavemet aşınma;
 • don;
 • oranını slip.

Yüksek basınç altındaki toz karışımı ve ekstrüzyon ile şekil içine bastırılır: sıkıştırma: bir fayans örnekleri banyo imalat teknolojik işleme bağlı olarak yapılır viskoz kitlelerden ekstrüde çini.

Aynı zamanda, bir kiremit, renkli veya şeffaf cam (sır) ince bir tabaka ile kaplanmış ya da bir kaplama olmadan satılabilir. Bazen karo bir değil birkaç sinterleme aşamaları geçer: tek olmayan elemanları cam için kullanılır, ancak çift ya da daha fazla - cam için. Bu yöntem daha az pahalı yanında Koleksiyonları tek pişirim, daha yoğun bir yapı vardır ve bu nedenle banyo için böyle bir model kiremit daha uygun fiyat aralığındadır.

Banyo için karo örneklerinin seçimi moda trendleri, "trendiness" bükümsüz marka veya ürün reklamı dikkat gerekmez. Modern üretici kaliteli ürünler üretmek için tüm yeteneklere sahiptir. karo bakımından ortalama fiyatı tüm çok pahalı bir malzeme avantajları, ancak düşük maliyetle ithalini birleştirebilirsiniz Çünkü hammadde ve kalıplama ucuz maliyetli demokratik değerler için yüksek kalite standartlarını korumak için izin verir.

Malzemelerin kopyalanması yalnızca kaynak indeksleme bağlantıları tarafından kapatıldı aktif değil mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

48 − = 42