Kolaj fotoğraf çerçeveleri

online fotoğraf kolaj için çerçeveler.

Fotoğraf çekmek için, herhangi bir resme tıklayın ve fotoğraf ekleyin.

Boyutu: 1189x824px (0.42Mb)

ortalama indirme süresi: 3 sn.

Maksimum baskı boyutu (cm): 36x24

Boyutu: 1600x1108px (1.26MB)

ortalama indirme süresi: 7 saniye.

Maksimum baskı boyutu (cm): 48x33

Boyutu: 1800x1246px (3.31MB)

ortalama yükleme süresi: 17 saniye.

Maksimum baskı boyutu (cm): 54x37

Boyutu: 1256x870px (1.15MB)

ortalama indirme süresi: 6 sn.

Maksimum baskı boyutu (cm): 38x26

Boyutu: 1600x1108px (2.21MB)

ortalama yükleme süresi: 12 saniye.

Maksimum baskı boyutu (cm): 48x33

Boyutu: 1256x870px (1.52MB)

ortalama indirme süresi: 8 sn.

Maksimum baskı boyutu (cm): 38x26

Bizim web sitesinde bir montaj yapmak mümkün değildir? foto-öğretim kullanın.

Sitemizde gibi mi? Şarkı Çevirisi Arkadaşlarınızla bağlantı.

duvara çerçeveler: bileşimin seçilen 80+ iç ve kararlar için kolaj

sanatçılar ve müzik albümü sanat fotoğraflardan oluşan bir kolaj ortak geometrik şeklini oluşturan

Fotoğraf fotoğraf kolajları olduğu gibi herhangi bir oda süslemeleri, duvarda çerçeveleri. Hatta iç son moda trendlerine göre uygun bir aksesuara gerek duymadan görünmeyecek şekilde döşenmiş. onlar kendi elleriyle yapılacak de var ve hayatınızı yansıtacaktır eğer, onları iki kat daha değerli hale getirecek.

Farklı teknikler ve farklı malzemelerle yapılan resimlerin sergisi ile Salon. Yapımı resimlerinde değişik: doğal ahşap çerçeve içinde ortak dekore çerçeve altın rengi, standart siyah çerçeveler, vb ...

Farklı şekillerde ve kalınlıklarda karanlık çerçevelerde resimlerin orijinal seçim ile Eklektik oturma odası

Standart çerçevesinde cam altında Fotoğraflar - modern tarzın yemek odasında dekorasyon tek renkli merkezi duvar

Bir resim duvara asılı olarak aksesuar optimum düzenlemeleri kolaj ve resimlerin bileşimlerdir. Aklınızda olan bir kolaj yapma yaklaşımı varsa, o sadece onlar geçirdi ve sevilen hoş bir zaman harika bellek, aynı zamanda herhangi bir iç şık bir dokunuş olmayacaktır.

fotoğraflardan bir kolaj nasıl yapılır

içinde şekil, renk ve dekor farklı fotoğrafların Kolaj. mutfak-stüdyoda bütün bir duvarı kaplayan Orijinal konumu, tek bir varlık teşkil

Her şeyden önce, size bir kolaj düzenlemek istiyorum oda ne karar vermelidir. En iyi seçeneklerden biri - koridor. Tüm odalar bir araya getiren ve tüm aile bireylerinin gün boyunca hayatlarının unutulmaz anları görüntülemek mümkün olacak. Buna ek olarak, bu kolaj takdir ve ziyaretçilerin mümkün olacak. O zamandan beri daire ile kendi tanıdık başlar. İyi ev yapımı kolajlar ve tüm aile üyeleri çoğu zaman harcamak mutfakta bak. bir bardak çay bir fotoğrafını düşünün evde yüzden bu.

bir kolaj hazırlanmasında zor kısmı - Aksi işinizi şatafatlı bakacağız, aşırı bunu kapılmak yok. Çok fazla sadece resimler işinizi bozabilir: Burada zaman duracağını bilmek gerekir.

Kalp şekle sahip görüntülerin Kolaj, ana den rahatsız etmeden beyaz kare çerçeve ile çerçevelenmiş

kolaj güzel ve ilginç çıktı için, sadece kaotik bir şekilde duvara resim eklemek yeterli değildir. İşte bazı önemli kurallar uyulmalıdır edilir. kolaj göz hizasında bulunduğu ve böylece şeyden önce, fotoğraflarınızı yerleştirmelidir. Bu hesaba fotoğrafların boyutunu almalıdır. Yani onların büyükleridir bu seviyenin üzerinde yerleştirilmelidir. Bu durumda, küçük bir fotoğraf düşünün daha iyi olurdu.

Karanlık çerçevede, raflara yerleştirilmiş Siyah ve beyaz retrofotografii

dairesel bir şekle sahip olan geleneksel dikdörtgen çerçeve ve orijinal modern iç. Kolaj bakanın gözü bulunmaktadır

monoton yaşam beyaz duvarda siyah karelerde Grafik resimler

Standart ve özgün siyah karelerde yazar grafiklerle Eklektik salonu. Bazı resimler duvarlarda asılı ve koleksiyonun bazı raflarda vardır

Öncelik ayrıca kare seçim verilmelidir. Bunlar en basit ve iddiasız, yani orijinal ve tuhaf olabilir. İlk durumda, ana odak öz fotoğraflarda olacak: Eğer sonuçta bu etkiyi başarmak istiyorum yoktur. Eğer garip formda çerçevesinde hayatının aydınlık anları çerçeveye istiyorsanız, bu durumda odak değil fotoğraf ve onların çerçeveleme için olacağı riski vardır. Bu durumdan çıkış yolu siyah beyaz fotoğrafların bir seçim olabilir. Duvarda bu tarz ve kaprisli ve parlak güzel resim çerçeveleri fotoğraf birleştirerek, en beklenmedik ve ilginç bir etki elde edebilirsiniz.

Canlı fotoğraflar, resimler, logolar, sadece çerçeveli ve basitçe çerçeveleri

ortak bir baskın renk ile iç lakonik nevydelyayuschihsya kısmında Çocuk çizimleri

duvara fotoğraflarını yayınlamadan önce, kompozisyon etkileyici görünüyor emin olmalısınız. Nedenle, birinci katta resmi konumlandırmak için arzu edilir. Bu durumda, kolayca düzen "tekrar" olabilir. Tabii ki, aynı büyüklükteki bir fotoğrafı kullanmak, ancak bunlar sıkıcı ve akademik görünebilir. Çok daha ilginç değişik boyutlarda resimler birleştirmek.

Farklı büyüklükteki kare birleştirerek orijinal düzeni çocukların odası için muhteşem çizimler,

fotoğraf ve çizimlerin bir mini sergi ile evin orijinal iç. böylece bir boyut, şekil, renk, dekorasyon çeşitli ve çerçeveler. D.

İpucu! görüntülerin farklı kombinasyonlarını deneyin ve en iyi seçenek bulacaksınız.

İnce ve kalın siyah ahşap çerçeve, kalın ve ince soluk gri bir metal çerçeve: çerçeve zıt Resimler

bir kolaj hazırlanmasında ana kurallardan biri - tüm fotoğraflar ortak konu veya bir temaya göre birleşmelidir. Örneğin, düğün fotoğrafları, çocukların resimler veya tatil sırasında çekilen fotoğraflar olabilir.

ortak bir fikirle birleşmiş Diptych, - yatak odası modern tarzda tek renkli gri vurgu duvar

plaj fotoğraflardan oluşan bir dizi Londra'da modern yemek odası

, Resim serileri ile modern bir tarzda oturma odası renk olarak farklılık. bileşim, bir dikdörtgen bir şekil oluşturur

ince şeklinde bir çerçeve ve çevredeki küçük resimler standart form ayrılmaz bir parçası olmayan kalp doğada grafiksel gösterimi

Fotoğraflar için çerçeveler seçmek nasıl şanslı

Duvarda Fotoğraf çerçeveleri gerçek kolajlar oluşturabilir. Çerçeveler - Eğer fotoğrafları bitmiş bir görünüm verebilir hangi temel aksesuar. Çerçeveler fotoğraflarla değil, aynı zamanda onların asılı edildiği duvarları ile sadece birleştirilmelidir. En güvenli ve bariz seçenek - nötr resim seçmek standart dikdörtgen sakin renkler (siyah, beyaz, kahverengi veya gümüş) çerçeveleri. Bu seçenek, sıkıcı ve ilginç görünüyor, o zaman daha sofistike üslup kararı düşünebilirsiniz. Bu durumda, iç mekan ile birleştirilir Bir çerçeve stili seçebilirsiniz. Veya, tam tersine, bu kasten çelişen bir tasarıma sahiptir.

Ekstra dikkat çekmeden fotoğraf sakin renk için standart dikdörtgen çerçeveli modern yemek odası, gibi fotoğraf parlak ve tematik çeşitlilik

Dikdörtgen çerçeveler - çerçeveli resim ve resimlerinin en yaygın biçimi. ilginç bir dekor ile birleştirilir malzeme, özgünlüğü iç sesi ayarlamak

Örneğin, iç belirli tarzlarda duvarların rengi ve dokusu ile zıt karmaşık desenli avantajlı bir görünüm beyaz bir çerçeve, olacaktır. Bunlar aşırı basit iç sofistike bir dokunuş ekleyerek, İskandinav veya eklektik tarzda içine iyice sığabilir. Ya da sadece de tamamlayıcı ve onu tamamlayan, bohem iç bakacağız edilir.

gönderme fotoğraf ilginç bir seçenek, özel bir spot ile tatilde düzenlenmiş ve donatılmış

Çerçeve dikdörtgen veya kare olmak zorunda değildir. Oval çekim çerçeveleme için alışılmadık ve şık görünüm. Ve birbirleriyle farklı şekillerde kareleri birleştirerek, bir muhteşem kolaj elde edebilirsiniz.

Kendi fotoğraf çerçeveleri nasıl yapılır: Aşama 1

Bir ev ofis için grafik çerçevesinde motive görüntülerin Geometrik kompozisyon. Özelliği çerçeveli fotoğraf - ahşap çerçeve ile birlikte kalın beyaz bir karton mat

imzalanmış içinde üretim rasgele yerleştirilir grafik çalışmaları Modern kolaj

İç oda açık bej ve kahverengi tonları olduğunu. Fotoğraflar elle beyaz kağıda yapıştırılan ve koyu kahverengi ahşap çerçeve ile çerçevelenmiş

kolajlar yapmak için duvara çerçeveler resim çerçeveleme stüdyoda bir özel mağaza veya sipariş satın alınabilir. Ancak, kolaj fotoğraf çerçevesi dahil, tam girmesi kendi yapabilirsiniz. Modern mağazaların yararı gerekli malların geniş bir yelpazede sunuyoruz.

Fotoğrafın için bir çerçeve imalat özgün ve basit araçlarla biri - Geleneksel gazete ve dergilerin kullanılmasıdır. Sonuç olarak, hiç kimse çerçeve Baget yapılmadığı tahmin ediyorum. Böyle bir mini başyapıt oluşturmak için, aşağıdaki malzemeler gerekir:

  • Bir kalem, geleneksel bir PVA ve çok yönlü düzenlemesi formunda yapışkan;
  • gazete / dergi;
  • Bıçak kırtasiye;
  • Okul iletki;
  • boya (istenirse beyaz, hatta son aşamaya ürünlerini dekorasyon için boya satın alabilirsiniz);
  • Ahşap üzerine sıva.

Gerekli tüm malzemeleri toplamak, güvenle üretim sürecinin kapsamı ilerleyebilir. kağıt (dergi kullanabilirsiniz) açın, düz bir yüzeye koyun ve yavaşça oldukça sıkı bir boru deplase olur. Daha büyük bir çerçeve ile bitirmek istiyorsanız, o zaman sadece gazetenin Birkaį alır. neredeyse tamamen tüp kapalı sonra, yapıştırıcı aracılığıyla, kendisine bir kalem kağıt yeni bir sayfa ekleyin ve devam edin.

İpucu! Çerçevenin kenarlıkları aynı genişlikte ve birbirine kolaylıkla sabitlenmiş olacak şekilde gazeteyi aynı yoğunlukta çevirin.

Dikdörtgen veya kare bir çerçevenin dört çubuktan oluştuğunu unutmayın. Bir taraf için, fotoğrafın boyutuna bağlı olarak 3-8 tüp yapmanız gerekir. Daha dar bir baget ile sonuçlanmak için, iki tüp gerekecektir. Onları yan kenarlarla tutturun. Bir üçgen kesit almak için üstten bir tane yapıştırın. Dört boşlukları bu şekilde yapın. Ortaya çıkan çerçeveyi tamamen kuru bir halde bırakın. Bu, kural olarak bir günden az sürmez.

2 aşama: çerçeve için boşluklarla çalışma

Bundan sonra, her iki yanından 45 derece açıyla oyukların her birini kesin. Diğer aletlerin eksikliği nedeniyle basit bir algılayıcıya yardımcı olursunuz. Bunu yapmak için, bir kutu içinde bir kağıt parçası almanız yeterlidir. Üzerine bir kare çiz. Sonra köşeleri köşegenlerle bağlanmalıdır. Ortaya çıkan işaretleme çubuğunu koyun. Bir algılayıcı ve kalem kullanarak bir çizgi çizin. Sonra sadece gereksizleri kesin.

Ardından parçaları 90 derecelik bir açıyla yapıştırmaya devam edin. İki askıyı bağlayın. Kururken kalan köşeleri yapıştırın. Köşeler arasındaki mevcut çatlaklar, ahşap macun kullanılarak kolayca maskelenebilir. Yani, bir çerçeveniz var. Şimdi fotoğrafın arka tarafından takılması için bir yer hazırlaması gerekiyor. Pencereyi yaklaşık 5-8 mm bırakarak dört boruyu tutkal edin. Çerçeveyi duvara sabitlemek için bir cihaz yapmak da gereklidir. Bunu yapmak için, fotoğrafı yerleştirmek için tasarlanmış üst borudaki iki deliğin delinmesi yeterlidir. Telin içine geçir. Sonuç olarak, resmi bir duvara asılabilecek bir döngü elde edersiniz.

Sonunda, son aşamada çerçeve hazırlanmalıdır. Bu, gücü arttırmaktır. Toprağı almak için 1 kısım su, 2 kısım PVA ve 2 parça boya alın. Homojen bir kitle oluşana kadar karıştırın. Çerçeveyi ara kurutma ile iki ila dört kez başlayın. Bundan sonra, çerçevenizi içiniz için uygun herhangi bir renkle boyayabilirsiniz. Son olarak, ürünü su bazlı bir cila ile örtün. Böylece, duvardaki fotoğraflar çerçevesi kendiniz yapmak kolaydır.

Kendinden yapılı resim çerçeveleri için diğer seçenekler

Kendi ellerinizle çerçeveler yapmak için başka seçenekler de var. Örneğin, bir tavan süpürgelik tahtası, karton ve diğer kullanışlı malzemelerden yapılabilir. Böyle bir çerçeve iç mekan stili ile kombine edilmiş çeşitli ayrıntılarla süslenebilir. Boncuklar, kurutulmuş çiçekler, nakış elemanları vb. Olabilir. Bu aksesuarların çoğu yaratıcılık için bir kitapçı veya özel bir mağazadan satın alınabilir.

Ayrıca gereksiz çalışmaları rahatsız edemez ve duvardaki fotoğraflar için önceden hazırlanmış bir çerçeve kümesi satın alamazsınız. Bu durumda tamamlanmış bir kompozisyon elde edersiniz, ayrıntıları birbirleriyle en iyi biçimde birleştirilir. Beğendiğiniz fotoğrafları seçmeniz yeterlidir.

Hem elle dekore edilmiş, hem de standart hazır stillerde, şık şık çeşitli çerçevelerdeki fotoğraflar ve resimler

Fotoğraf yerleştirme seçenekleri

Fotoğraflar için çerçeveler duvar kağıdı üzerine bir baskı biçiminde olabilir - aile arşivinden bir fotoğraf tasarımında standart dışı bir çözüm

Bir kolaj oluştururken en önemli şey, fotoğrafları tek bir bütün oluşturacak şekilde doğru yerleştirmek ve kaotik olarak konumlandırmamaktır.

Londra salonunun arka planı olarak Grafik Galerisi. Çizimler kaotik değil, formun yerine getirilmesi ile birlikte, alt satırda hizalanır

Fotoğrafları boyutlarına göre koyabileceğinizi düşünmek yanlış olur. Bu, içeride gereksiz akademiklik yaratacaktır.

Eski mobilyalı ev ofisi: Oyma bacaklar ve klasik kadife koltuklarla lake tablolar. Hafif gri bir duvarda kontrast siyah çerçeveler

Geleneksel çerçeveye ek olarak resimleri duvara nasıl ekleyebilirim? Ayrıca, para yatırma ve çok fazla enerji uygulaması gerektirmeyen daha orijinal seçenekler de vardır. Örneğin, bir fotoğraf klasik clothespins kullanılarak eklenebilir. Bu durumda, resimler çamaşır çizgisine yerleştirilir. Bu, daireye bir fotoğraf stüdyosunun etkisi yaratacaktır. Sanki fotoğraflar geliştikten sonra hala kuruyormuş gibi. Bu durumda, kompozisyonu kolayca değiştirebilir, tüm yeni fotoğrafları ekleyebilir veya sıkıcı hale getirebilirsiniz.

Bir fotoğraf kolajı oluşturabilir ve çerçeveleri hiç kullanmadan yapabilirsiniz. Bu seçenek, yüksek teknoloji tarzında iç mekana mükemmel şekilde uyuyor.

Kenarları olmadan tuval üzerine fotoğraflar çoğaltan iç mekan iç mekanı

Duvarda gerçek bir aile ağacı oluşturmak ilginç bir seçenek olabilir. Bunu yapmak için, hanedanın tamamına ait fotoğraflara ihtiyacınız vardır. Bu aile üyelerinin kıdemlerine göre dalları olan bir ağaç biçiminde yerleştirilmelidir. Bu durumda ailenin yaşlı üyeleri ağaç tacına konur. Fotoğrafları merkeze yerleştirmek için başka bir seçenekle, ailenin en genç üyelerini yerleştirebilirsiniz. Bu durumda, tüm küçük fotoğraflar bir çerçeve ile birleştirilebilir.

Bir kolaj yaratmak için, yalnızca bir tane koymakla, ancak duvarda fotoğraflar için geniş bir çerçeve koymakla sınırlı kalabilirsiniz. Bu durumda, sadece birkaç küçük fotoğraf için layık bir çerçeve haline gelecektir. Böyle bir kolaj kompakt ve özgün görünecektir.

Duvar resimlerinin tasarımında yaratıcı yaklaşım: Çerçeveli resimler çerçevenin şeklini tam olarak tekrar eden açık raflardadır.

Duvarda fotoğraflar için çerçeveler: kolajlar ve yerlerini seçmek için nasıl

Zaten yukarıda tarif edildiği gibi, bir fotoğraf kolajı yerleştirmek için ideal bir yer koridor ve mutfak. Bununla birlikte, burada bitmiyor. Kendi evinizde yaşıyorsanız, fotoğraf yerleştirmek için ideal bir yer, ikinci katta giden merdiven olacaktır. Burası tüm aile üyelerinin bulunduğu yerdir ve orada fotoğraf kolajı çok uygun görünecektir.

Çerçeveli fotoğraflar bulunan koridorun genel olarak devam eden renk aralığı

İkinci kata çıkan merdiven, ortak bir temayla birleştirilen aile fotoğrafları yerleştirmek için ideal bir yerdir. İç mekan stili, parlaklık şıklığı, yaşlanmanın efektleri, eski aksesuarlar gibi fotoğraflar için çerçevelerle destekleniyor.

Çiçekli ve geometrik süs eşyaları resimleri ile birlikte en iyi kişisel fotoğraflar - evin ikinci katına çıkan merdivenlerde gerçekleşen bir grup fotoğraf

Unutulmaz anları gösteren bir fotoğrafın kolajı. Çerçevedeki fotoğraf grubunun orijinalliği, aralarında aralarında fotoğraftaki farklı fotoğraflar var

Şöminenin yakınında oturma odasına yerleştirilen fotoğrafları güzelce görün. Burası ailenin tüm üyelerini birleştirecek. Prensipte, fotoğraflar herhangi bir odada asılabilir - asıl önemli olan abartmak değildir. Her şeyden önce, tüm duvarlar resimlerle kaplıysa, yalnızca iç mekanı aşırı yükleyecektir.

Kare çerçeveli fotoğraflar içeren bir duvar yapmak, her odayı süsleyecek ilginç bir çözümdür. Buna ek olarak uygulamak kolaydır. Hayal gücü ve minimum araçlarla "kol" yapmak için yeterlidir. Biraz zaman - ve kolaj hazır. Eğer tüm aile bireylerinin yaratıcı etkinlikler getirmek Ve eğer, sadece onları biraraya birleştirmek ve bu anları yeniden yaşamak için, ortak yaratıcılığa sonucunu hayran işin sonunu olun.

Görünüşe göre engelleme reklamcılığı kullanıyorsunuz!

Pixiz tamamen reklam yoluyla finanse edilen tamamen özgür bir yaratıcı mekandır.

Hala her gün bizimle fotomontajlar oluşturmak istiyorsanız, sitemizdeki reklamların engellenmesini kapatmak güzel olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

55 − = 54