resim çerçevelerinin bir kolaj

LiveInternetLiveInternet

 • İç Tasarım, Dekor (63)
 • Saatler, paneller ve ev için diğer küçük öğeler (52)
 • Oymacılık (39)
 • (37) kendin yap
 • dekorasyon üzerine master sınıfları farklıdır. (37)
 • Dikiş, patchwork, aksesuarlar (31)
 • Cam, vitray, resim (29)
 • Ev için Yararlı ipuçları (29)
 • Kitap ve dekorasyon üzerine dergiler (27)
 • Kağıt Kağıt Oymacılığı. (19)
 • Ampuller ve lambalar. (19)
 • Kalıp, plastik fimo (17)
 • Bağlantılar (17)
 • Eski şeylerin Yeni hayat (15)
 • reklam malzemeleri (15)
 • Çizim dersleri ve boyama (10)
 • Evcil ve kabarık kuyruklu. (8)
 • evde Yeşil köşesi. Çiçek ve bitkiler. (8)
 • Kendi elleriyle Sabun (5)
 • Mumlar (5)
 • Batık, kumaş üzerinde boyama (4)

-I - fotoğrafçı

-ilgi

-Düzenli okuyucular

-Yayın

Nasıl geleneksel kare bir kolaj yapmak.

Geleneksel aile portresi çok daha fazla ilginç!

Fotoğraf: Meredith Lee (Lee Meredith)

İşte kolaj fotoğraflarınıza veya gazete kupürleri yapılabilir bu. Bu proje fotoğraf çerçevesi - duvara bir boşluk olan birisi için, sevdiğiniz fotoğrafları sunmak için tamamen benzersiz bir yoldur.

Çerçeveler hangisi tercih herhangi bir tutarda, herkes tarafından, katıldı ve herhangi bir boyut duvar için yapılabilir.

Çeşitli ahşap çerçeveler (örneğin IKEA bu ​​için büyük)

Marker veya kalem

İki veya daha fazla kelepçe

senin seçimin, fırçanın Boya

Resimler doldurmak

Öncelikle, tüm cam kapsamından çıkarılmalıdır

Sonra bizim kolaj kat düzenine yayıldı. Ben uygun fotoğraf seçmek başlamak zorunda ve kağıt üzerinde kaba bir düzen çekti olacaktır. Yani onların büyüklüğü nedeniyle, ikinci olarak istenen kare sayısı, öncelikle karar ve. Ama mümkün olduğunu ve bunun tersi, bu makalenin yazarı tarafından tavsiye olarak sonra onları almak. Önemli olan, dikey ve yatay kare sayısını belirlemek için.

Çerçeve birlikte katılacak yeri veya kalem (Kullanmak ve sonra açık renkler boya planlıyorsanız) Sonra, ışık işaretleyici kontrol edin. Sonra bu karışık ve unut olmaz. Ayrıca, etiketlere sonra birbirlerinden ile bağlanmak için daha kolay olacaktır.

Bizim çerçeve kolaj montajı Ulaşım, yapıştırılmış olacak yüzeyini korumak için unutma. yapıştırıcı ile çerçeve kat kenarı, kelepçeler tutmak ve tutkal tamamen kurumasını beklemek. Her çift için bir kelepçe.

Temiz kalmasını kareleri boyama önce nemli bir bezle fazlalığı tutkal kaldırmak unutmayın. Eğer birine iki çerçeve sopa Eğer iki klipleri gerekir.

sürecinde yeterince kelepçeleri yoksa, o zaman çerçeveleri tek tek tutkal. Bir önceki "partiya9raquo olacağını, Ön bekle; bu, kurutuldu ve oturtulana gerektiği gibi, bizim çerçeve çökmeye başlamaz prosohnuv henüz olacaktı. Ben tabii ki, eğer varsa, mobilya stipler çerçeveler ilave bağlama için kullanılan, güvenilirlik için tavsiye ediyorum.

bir kerede tüm parçalarını yapışmasını ise bizim kutusunun montajından sonra, bir kez daha, tutkal kurudu zaman sırt tutkalı, sonra bıçağı kaldırmak nerede orada kalır vermedi kontrol kazıyın. Sonra, gece boyunca kurumaya bizim çerçeveyi tutun.

çerçeve tamamen kuruduğunda. boyama alınıyor. Ahşap dokusunu korumak veya Oymacılık ya dekopach gibi bir teknik uygulamak istiyorsanız, (evde değil) lekeyi akrilik su bazlı sprey boya kullanmak daha iyidir. Genel olarak, tüm hayal bağlıdır.

Birkaç katmanları gerekirse bizim resim çerçevesi boya.

yerde olsun tüm boya yakından göz boyama sonra, yan kapak çerçeveleri unutma.

Çerçeve boyama, cam macun sonra tamamen kuru ve kolaj fotoğraf doldurmaya başladığınızda. Konsey tasarımcısı Lee Meredith: bunlar içe ziyade çerçevenin dışına daha baktım ki bizim kolaj göze hoş görünüyordu hangi, resim yerleştirin. (Insanlar ama biraz tarafına, sağa bakıyordu olmaz akla görünüyor.)

Başka tasarımcının tavsiye: Görsel bir denge fotoğrafların farklı türde kullanabilmesi için. örneğin, Kombine: Bazı yakın çekimler bir grup portre, doğa veya cansız nesneler ...

Eğer çerçeve tamamlanmasında herhangi bir zorluk varsa. Ve bu resimlerin bazılarını deneyebilirsiniz, yakın çekimler ile aşırı görünüyor kağıt üzerinde bez parçaları, boş fotoğraf (fotoğraf için renk levha), tasarımlar, mini resim veya baskı kullanın. Birkaç karelerde bir renk kullanmayı deneyin. Genelde, bir deneyde, ne kolaj göze güzel görünüyordu olurdu.

Çerçeve kolaj hazır. Biz duvar ve hayranlıkla bekle.

Kolajlar fotoğraf çerçeveleri: duvara şık bir konaklama resimler

Duvara kolaj.

fotoğraf kolajları boş duvarın dönüşümün iyi bir yoludur. dekorasyon özü tek bir bileşik halinde tutma çerçevelerinin tarzı, boyut, tema veya tasarım fotoğrafların birleşmesi düşürülür. Çoğu zaman, duvara fotoğraflardan oluşan bir kolaj sıkıca farklı boyut ve çerçevedeki mahkumların aile fotoğraflarda benzer çerçevelerin kompozisyonunu personel bulunmaktadır. Bu kolaj seferde oluşmuş veya varlığı yeni nesneler dönüşebilir edilebilir. Ancak, bitmiş kolaj örneklerini gösteren resimlerin ilk çalışma, onların bireysel kompozisyon, zor olmadığını şekil görünebilir ama aslında duvarda çeşitli resimlerin yığılmayı önlemek kurallar bir dizi varken.

iç fotoğrafları göndermek için kurallar.

fotoğraf çerçevelerinin kolajlar en etkili baktım için, duvarın seçimi konusunda ciddi almak gerekir. İdeal olarak, bu tür bir duvar, boş bilinmelidir, örneğin, o tablolar, lambalar, posterler ve diğer öğeleri asmak olmamalıdır üzerinde. Ayrıca daha iyi bir mesafeden fotoğraf çerçevesi bileşimi görünümünü değerlendirmenize olanak sağlar uzak duvara, tercih vermek. Herkesin yaklaşmak ve tüm çabalarını takdir başardı böylece, ücretsiz geçmek de arzu edilir.

Tasarımcılar bir kolaj etkisi basitçe görünmez olarak, gösterim yerine tek kompozisyonun, sadece görüntülerin varlığı, koridorlar ve kapalı merdivenler duvarlarında fotoğrafları yerleştirmek için tavsiye etmiyoruz.

Sözünü ettiğimiz duvara nesneye serbest yaklaşım, kanepe veya yatak büyük mobilya, görüntülerin yerleştirilmesi, ailenizin resimlerini değerlendirmek isteyeceksiniz meraklı misafirler yaklaşımla müdahale edecek olması, tesadüfi değildir. Tasarımcılar yatak misafirlerinize böyle açık bir ilgi neden olmaz nötr olmayan aile anlık yerleştirmek için tavsiye edilir. Ya da arka arkaya iki 4 büyük çekim seçenekleri karşıladı, üst üste yerleştirilen büyük resim asmak. Böylece, insanlar uzaktan görüntü değerlendirmek mümkün olacak ve onlar hantal mobilya eğilip gerek kalmayacak.

Adım №2. Sen kompozisyonun tarz seçmelisiniz.

türe altında üslup fikri, yani fotoğraf temasını ima eder. aile kolaj, çocukların, buhar (erkek ve kadın), hayvanların kolaj, doğa, ünlü sanatçıların reprodüksiyon varyasyonları vardır. Bu kompozisyonların her odaya tarzında uymalıdır. Yani klasik tesislerinde vintage elbise siyah beyaz fotoğrafların iç mekanlarında iyi taklit portreler bakacağız diyelim. Bu aşamada, daha sonra tek bir kolaj olacak fotoğraflarla birlikte karar vermeniz gerekir.

Adım №3. Seçim fotoğrafları kenar.

İdeal çerçevede, çerçeve kenar tür eylemler istediğiniz mutlaka zaman yeni kolaj resim tamamlamak için çünkü daha iyi, ekstra kare bir çift satın almak, bu yüzden de bütün resimlerde aynı olmalıdır. Bu teknik, basit bir iç için uygundur ve kesinlikle her şeyi sipariş için düşkün insanları takdir edecektir. Ama çerçevelerin kimlik hiç önemli ve tartışılmaz kural değil, doku çerçevelerinde farklı kompozisyonu bile çok daha ilginç özdeş kare kötü bakmak ve bazı durumlarda. fotoğraf renk düzeni tesislerine eşleşti duvara çerçeveler, yanı sıra stil Kolajlar. Yani mobilya odasında, kapı çerçeveleri ve süpürgelik benzer koyu renk İdeal çerçevesini Venge diyelim.

Eğer kompozisyon duvara nasıl görüneceğini belirlemek gerekir çünkü bu adım çok önemlidir. Nasıl fotoğrafları yazdırmak için bunu yapmak için? Çok basit! tutkal A4 kağıt, ya da tam tersi gerekli levhalar, resim boyutu kesilen tek bir bileşim içinde onları katta yerleştirme ve bir formu, bir duvara monte edilmiş olarak o zaman, bant veya kırtasiye karanfil kullanabilirler. Bu teknik, yeni hatların ya da temiz bir şeyin önünde birkaç tanıtmak olabilir, şahsen kompozisyon değerlendirmek için izin verecektir. Eh, görüntülerin boyutunu ve konumunu belirlemek, fotoğraf stüdyosu gidip önceden seçilen fotoğrafı yazdırmak gerekiyor.

hangi alanlarda uygun kolajlar bulunmaktadır.

Aslında, orada bazı net kurallar, güvenli bir şekilde yaşayan odalarda fotoğrafın kompozisyonunu yerleştirebilir, yatak odası, çocuk odası, geniş mutfak, yemek odası, ofis ve ev kütüphanesi. Ayrıca bunlar açık merdivenin duvara yerleştirilebilir. Ama kapalı merdivenler ve dar koridorlar daha iyi karmaşık kompozisyon sonrası içinde yerleştirerek, onlar sadece takdir etmek mümkün olmayacaktır. koridorda resim asmak istiyorsanız, bu karmaşık kompozisyonların sorusu ile işkence ve sadece üst üste büyük resim asmak değildir.

Düzen resim duvarda çerçeveleri.

Aşağıda, fotoğraflar yayınlayarak şematik örneklerini keşfedebilir.

iç fotoğraflardan oluşan bir kolaj (büyütmek için resmin üzerine tıklayın):

Kare olmayan bir ev yapımı kolaj (video) için fikri:

Yani basit bir şekilde ev alanı dönüştürebilir böyle bu. darbeler aile rahatlık ve sıcaklık gibi bu kolaj itibaren çerçevelerde resimler düşünün ve onlara baskılı anları hatırlamak istiyorum.

Fotoğraf kolaj - fotoğraf çerçevelerinin bir kolaj

Olağandışı karar iç fotoğraf yayınlamak - Fotoğraf kolaj - resim çerçeveleri bir kolaj.

resim çerçevelerinin kendi kolaj kolay ve (fiyat bu projede yer alacak fotoğraf çerçevesi, bağlı olacaktır) değil pahalı olduğundan emin olun. Burada proje "fotoğraf kolaj - resim çerçevelerinin bir kolaj" için gerekenler şu:

fotoğraf çerçevesi alın ve gelecekteki kolaj şeklini tercih edeceğini, yere koydu.

fotoğraf çerçevesi fotoğraf eklemek için eğer daha uygun olabilir. Önemli olan sadece tasarım değil, doğru fotoğrafları yerleştirmek önemlidir. Bunun için yatay, dikey ve ne kadar kaç resim öğrenmek için önceden kötü değil.

fotoğraf çerçeveleri gibi seçilen alınacaktır? Bu unutulmamalıdır! Bağlantı noktaları adına Mark. Eğer şeffaf bir boya ile kaplı olmayacaktır resim çerçevelerinin kolaj sonunda, etiket işaretleyici, kalem, vb yapmak için tereddüt etmeyin Aksi takdirde, bir ışık işaretleyici veya kalem kullanın.

Şimdi birbirleriyle fotoğraf çerçevesi tutkal başlar. Biz yapışkan kuruyana kadar yer bağ kelepçeler düzeltmek.

Yapışkan sırt, bu silinmelidir. kuruduktan sonra damla eksik bulursanız, bıçakla kaldırılabilir.

Son aşama - Seçilen renkte renkli fotoğraf çerçeveleri.

Boya kuruduktan sonra, fotoğraf eklemek ve duvarda bir fotoğraf kolajı koyun.

Unutma, lehte görsel alanı artan etkisini elde hangi tasarımcı hile, hakkında benim mesajların biri söyledi? Aydınlık olmalı ve göz alıcı madde odanın uzak köşesinde yer almaktadır. Görüş, böylece daha yakın çevrede tutunmuş değil inanıyordu ve hemen ileri nüfuz eder ve uzay büyük görünüyor edilir. "Fotoğraf kolaj - resmin bir kolaj çerçeveleri" olağan ufkunu itmek istiyorsunuz bunun için yaratılmış!

kaynak www.craftstylish.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 1