Resimlerin Kolaj

Resimlerin Kolaj

ücretsiz herkese açık bu küçük sanatı. hizmet ile kolayca 2 ila 6 fotoğraflardan dikey veya yatay, çeşitli kombinasyonlarda tutkal olabilir. Tüm ihtiyacınız - kolaj için uygun bir şablon seçmek favori fotoğraf yüklemek ve onlara kadar düzenlemek için.

kolajlar çevrimiçi raduyte ve arkadaşlarına oluşturun!

şablonu seçtikten sonra 2 ila 6 fotoğraf (JPG formatında, 1 MB boyutundaki boyutu kadar) indirilebilir. Üst çizgi yükledikten sonra onların küçük meslektaşları olacaktır. Eğer, çizgi fotoğraflardan birini kaldırmak üzerine gelip tıklayın istiyorsanız "Sil".

Bunlardan bir kolaj yapın, şablonun her alana resim sürükleyebilirsiniz. Drag fotoğraflar sadece boş bir alan olabilir, ama aynı zamanda zaten bir resmi olduğu yerde olamaz - bu yüzden başka bir fotoğrafın bir yedek var.

Güzel bir kolaj oluşturmak için, fotoğraflar tamamen tane olan bir alan kapsamalıdır. Bunu yapmak için, şablonda fotoğrafın boyutunu değiştirebilirsiniz: uzatılmasına veya azaltmak, resim kenarına Lütfen farenizle. Ayrıca görünen sadece istenen bölümlerin bırakmak alanında fotoğrafı taşımak.

Bu adım modeli tamamıyla fotoğraflarınıza uygun olmadığını görmek için ise, "Şablonlar" üzerine tıklayarak başka bir seçim yapabilirsiniz. ve "Fotoğraflar" konulu tıkladıktan sonra aynı fotoğraf ile bir kolaj oluşturmak için devam edin.

"Oluştur" tıkladıktan sonra, tamamlanan kolaj ile bir sayfaya yönlendirilirsiniz. kolaj tıklayın kaydetmek için sağ tıklayıp "Resmi Kaydet ...", kaydetmek için bir klasör belirtin. Yeni kolaj hazır!

Aynı adımda, tüm önceden yüklenen fotoğrafları bırakarak kolaj şablonu için seçimi engellemek için dönün ve aynı Fotoğrafa Başka kolaj yapabilirsiniz. Veya diğer fotoğraflardan yeni kolaj için gidin.

Reklam engellemeyi kullandığınızı görünüyor!

Pixiz reklam vererek tamamen finanse tamamen ücretsiz yaratıcı alandır.

Hala her gün bizimle montages oluşturmak istiyorsanız, web sitemizde Reklam engellemeyi devre dışı bırakmak iyi bir fikir olacaktır.

fotoğraf kolaj

fotoğraf kolajları oluşturmak için çevrimiçi bir araçtır!

  • klasik kolaj
  • "Funk" tarzında Kolaj
  • dikiş fotoğrafları

4 kolay adımda SİZİN fotoğraf kolajları OLUŞTURMA

Dünyaca ünlü kolaj yapımcısı FOTOR sadece size çevrimiçi çarpıcı kolajlar oluşturmak için yeteneği verir, ama aynı zamanda özel filtreler ve efektler ile tam yapma-up kendi benzersiz şablon ve tema kolaj verir

Bir kolaj yapımcısı FOTOR aç seçilen resimler

Sürükleyip bir kolaj hücreye fotoğraflarınızı bırakın

Sen arka planlar, sınırları değiştirmek ve etkileri, çıkartmalar ve metinler ekleyebilirsiniz.

İstenilen biçimini ve kalitesini belirleyerek Çalışmanızı kaydedin

Set fonksiyonlar. Optimize edilmiş ve geliştirilmiş

FOTOR platformu, böyle fotoğraf efekti, etiket ve metin gibi çeşitli seçenekler vardır

hangi size mükemmel bir görünüm vermek bir kolaj ve grafik tasarım oluşturmak için izin verir. Bunları deneyin ve mükemmellik görüntüyü elde etmek için denemeler!

FOTOR temel formda, özel rozetleri ve özel olarak bizim sanatçılar tarafından tasarlanmıştır elle çizmek için çıkartmalar dahil fotoğrafları, düzenleme sürecinde ihtiyaçlarını tatmin edebilir, etiketlerin tüm aralık sağlar ...

Fotor.com ücretsiz Fotoğraf efektleri sunar ve bizim işlevi düzenlemek "Fotoğraf Efektleri" denemek ve deneyim gücünü hissetmek çevrimiçi her türlü filtreler.

"Fototekst" fonksiyonu online bizim yazı koleksiyonundan yanı sıra, doğrudan bilgisayarınızdan yazı tiplerini kullanmak sunuyor. Online bedava doğrudan resimlere metin ekleyebilirsiniz.

"HDR çekim" modu daha derin bir renk, daha fazla ayrıntı ortaya ve kalitesinin artırılması görüntünün tüm unsurları, vurgulayan imajını düzeltmek için aydınlatma farklı bir seviyede kullanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 24 = 29