Duvarda fotoğraflardan oluşan bir kolaj

Bir fotoğraf duvarı oluşturmak. Nasıl güzel bir yer pictures duvarlarda

fotoğraflardan oluşan bir kolaj - eğlenceli bir şekilde büyük bir duvar alanı süslemek için. cihaz için Kolaj aynı veya farklı boyutlarda, aynı veya farklı tarzlarda birden fazla fotoğraf seçmek ve duvara yerleştirmek gerekir. Tüm yeterince basit geliyor, ama duvar kaos içine bu çok duvarını yapar ve o güzel ve ilginç, ama rastgele ve tatsız görünmüyor yapar üzerinde girişimlerinin çoğu fotoğraflardan bir kolaj yapmak.

Bazı kurallar vardır, duvarda resimler koymak nasıl, bütün bileşimine özgün ve değerli görünüyor.

1. İpucu: Uygun duvar seçin.

fotoğrafların başarılı yerleştirme için ilk adım - duvarın seçimdir. Kompozisyonun tüm bütünlüğünü değerlendirmek için uzaktan ve böylece izlenebilir duvara, resim yerleştirmek için iyidir ve daha ayrıntılı olarak fotoğrafları görüntülemek için yaklaşabilir hangi.

Ben koridorlarda ya da merdiven fotoğrafların kolajlar kapalı yerleştirmek için önermiyoruz Bu nedenle içindir. Duvarda resimleri var arzu edilir sadece karşı duvara en az 3,5 metre mesafe.

Ortalama olarak, kolaj yerleştirme için duvara boş alan 2 metre gerekir. Bu poz, o kadar büyük duvara resim kompozisyon gevşek bakacağız bu kuralın sadece tabi olmalıdır anlamına gelmez, düzleştirilmiş ve buruşmuş değil.

misafirlerinize yakından fotoğrafın bakmak istiyorum, çünkü yatak veya kanepe - Tasarımcılar bu mobilya büyük parçalarının aile bireylerinin resimdir, kişisel fotoğraflarını yerleştirmek için tavsiye etmiyoruz. tek tasarım ayarlı yatağın başının üzerinde kişisel fotoğraflarını yerleştirme varyantı - parçaların az sayıda birkaç büyük resimlerin kullanımı ve siyah-beyaz olabilir.

Şimdi fotoğraflardan oluşan bir duvar yerleştirmek için seçmiş olduğunuza göre, kolaj planlamak için zamanı.

Çoğu zaman, resimlerin kompozisyonu cihazı aile fotoğraflarını, fotoğraf veya tematik döngülerini çağdaş fotoğrafçılar seçildi. Biraz daha az - ünlü tablolar veya doğa görüntülerinin fotografik çoğaltılmış. oda stilinden devam - aile fotoğrafları seçti yoksa bu seçeneklerin tümü, iyidir.

En büyük veya en parlak resim - Unutma, her başarılı kolajında, birlik anlam yanında, görsel merkezi olmak. Bir veya daha fazla resim aynalar ile değiştirilir harika kolaj, görünüyor.

Eğer resim çerçeveleri kullanacağız eğer ve eğer öyleyse, ne var - Şimdi karar vermeniz gerekir. Eğer çerçeveli seçimini yaparsanız, o zaman aynı satın almak gerekli değildir. Bir kural vardır: Görüntüyü, çerçeveler seçerken göze daha fazla özgürlük seçmiş daha benzer birbirine. Sadece aşırıya kaçmayın!

Seçili kareleri kendilerini benzersiz olduğunu düşünüyorsanız, o zaman bir çerçeve olmadan bile yapabilirsiniz.

elementlerin grup farklı tipte ise - stil fotoğraf ya da resim ve aynaya farklı çerçeveleri seçim çok muhafazakar olmalıdır: Bu çerçeve (bileşim aynaya eğer varsa), ince beyaz, siyah veya gümüş olmak daha iyidir.

İpucu # 4. boyut ve fotoğrafların oranlarını belirleme.

Bugün, her şey çok basittir. deneyebilirsiniz birçok hazır çözümler vardır. konumunu ve boyutunu belirlemek için, karton veya inşaat kağıt sayfalarını kesip fotoğraf yerleştirmek için plan olarak duvara yerleştirebilirsiniz.

Duvarda fotoğrafları göndermek için seçenekler.

Eğer hazır herhangi beğenmezseniz Duvarda fotoğrafları göndermek için seçenekler, Kurallara ardından kendi ile gelebilir:

  • Başarılı kolaj genellikle dikey veya yatay bir eksene sahiptir ve makaranın boyunca yer almaktadır.
  • simetri ve denge kurallarını uygulayın. Eğer kare veya dikdörtgen görüntülerin bir kolaj oval bir çerçeve (ortaya değil) kullanırken, örneğin, bir ikinci oval çerçeve içindeki oranı, ikinci oval çerçeve simetrik olarak yerleştirilmiş olmalıdır, ya da dikey olarak yansıtılması dahil emin olun.
  • kolaj en fazla 3 farklı şekiller veya resimlerin boyutları olmalıdır.
  • boyut veya görüntülerdeki en görsel olarak benzer, işin garibi, onları daha az benzer görüntüler kontrast birbirine yakın yerleştirilmiş gerekir.
  • farklı boyutlarda görüntüleri ile çalışıyorsanız büyükten küçüğe konaklama -planiruyte.
  • kolaj kullanımı seviyesini yerleştirirken - hung çarpık fotoğraf duvar daha güzel yapmaz.
  • Kolaj merkezi göz hizasında veya biraz daha yüksek yerleştirilmelidir.

Şimdi biliyorsun ne güzel bir yer pictures duvarlarda.

Kolajlar fotoğraf çerçeveleri: duvara şık bir konaklama resimler

Duvara kolaj.

fotoğraf kolajları boş duvarın dönüşümün iyi bir yoludur. dekorasyon özü tek bir bileşik halinde tutma çerçevelerinin tarzı, boyut, tema veya tasarım fotoğrafların birleşmesi düşürülür. Çoğu zaman, duvara fotoğraflardan oluşan bir kolaj sıkıca farklı boyut ve çerçevedeki mahkumların aile fotoğraflarda benzer çerçevelerin kompozisyonunu personel bulunmaktadır. Bu kolaj seferde oluşmuş veya varlığı yeni nesneler dönüşebilir edilebilir. Ancak, bitmiş kolaj örneklerini gösteren resimlerin ilk çalışma, onların bireysel kompozisyon, zor olmadığını şekil görünebilir ama aslında duvarda çeşitli resimlerin yığılmayı önlemek kurallar bir dizi varken.

iç fotoğrafları göndermek için kurallar.

fotoğraf çerçevelerinin kolajlar en etkili baktım için, duvarın seçimi konusunda ciddi almak gerekir. İdeal olarak, bu tür bir duvar, boş bilinmelidir, örneğin, o tablolar, lambalar, posterler ve diğer öğeleri asmak olmamalıdır üzerinde. Ayrıca daha iyi bir mesafeden fotoğraf çerçevesi bileşimi görünümünü değerlendirmenize olanak sağlar uzak duvara, tercih vermek. Herkesin yaklaşmak ve tüm çabalarını takdir başardı böylece, ücretsiz geçmek de arzu edilir.

Tasarımcılar bir kolaj etkisi basitçe görünmez olarak, gösterim yerine tek kompozisyonun, sadece görüntülerin varlığı, koridorlar ve kapalı merdivenler duvarlarında fotoğrafları yerleştirmek için tavsiye etmiyoruz.

Sözünü ettiğimiz duvara nesneye serbest yaklaşım, kanepe veya yatak büyük mobilya, görüntülerin yerleştirilmesi, ailenizin resimlerini değerlendirmek isteyeceksiniz meraklı misafirler yaklaşımla müdahale edecek olması, tesadüfi değildir. Tasarımcılar yatak misafirlerinize böyle açık bir ilgi neden olmaz nötr olmayan aile anlık yerleştirmek için tavsiye edilir. Ya da arka arkaya iki 4 büyük çekim seçenekleri karşıladı, üst üste yerleştirilen büyük resim asmak. Böylece, insanlar uzaktan görüntü değerlendirmek mümkün olacak ve onlar hantal mobilya eğilip gerek kalmayacak.

Adım №2. Sen kompozisyonun tarz seçmelisiniz.

türe altında üslup fikri, yani fotoğraf temasını ima eder. aile kolaj, çocukların, buhar (erkek ve kadın), hayvanların kolaj, doğa, ünlü sanatçıların reprodüksiyon varyasyonları vardır. Bu kompozisyonların her odaya tarzında uymalıdır. Yani klasik tesislerinde vintage elbise siyah beyaz fotoğrafların iç mekanlarında iyi taklit portreler bakacağız diyelim. Bu aşamada, daha sonra tek bir kolaj olacak fotoğraflarla birlikte karar vermeniz gerekir.

Adım №3. Seçim fotoğrafları kenar.

İdeal çerçevede, çerçeve kenar tür eylemler istediğiniz mutlaka zaman yeni kolaj resim tamamlamak için çünkü daha iyi, ekstra kare bir çift satın almak, bu yüzden de bütün resimlerde aynı olmalıdır. Bu teknik, basit bir iç için uygundur ve kesinlikle her şeyi sipariş için düşkün insanları takdir edecektir. Ama çerçevelerin kimlik hiç önemli ve tartışılmaz kural değil, doku çerçevelerinde farklı kompozisyonu bile çok daha ilginç özdeş kare kötü bakmak ve bazı durumlarda. fotoğraf renk düzeni tesislerine eşleşti duvara çerçeveler, yanı sıra stil Kolajlar. Yani mobilya odasında, kapı çerçeveleri ve süpürgelik benzer koyu renk İdeal çerçevesini Venge diyelim.

Eğer kompozisyon duvara nasıl görüneceğini belirlemek gerekir çünkü bu adım çok önemlidir. Nasıl fotoğrafları yazdırmak için bunu yapmak için? Çok basit! tutkal A4 kağıt, ya da tam tersi gerekli levhalar, resim boyutu kesilen tek bir bileşim içinde onları katta yerleştirme ve bir formu, bir duvara monte edilmiş olarak o zaman, bant veya kırtasiye karanfil kullanabilirler. Bu teknik, yeni hatların ya da temiz bir şeyin önünde birkaç tanıtmak olabilir, şahsen kompozisyon değerlendirmek için izin verecektir. Eh, görüntülerin boyutunu ve konumunu belirlemek, fotoğraf stüdyosu gidip önceden seçilen fotoğrafı yazdırmak gerekiyor.

hangi alanlarda uygun kolajlar bulunmaktadır.

Aslında, orada bazı net kurallar, güvenli bir şekilde yaşayan odalarda fotoğrafın kompozisyonunu yerleştirebilir, yatak odası, çocuk odası, geniş mutfak, yemek odası, ofis ve ev kütüphanesi. Ayrıca bunlar açık merdivenin duvara yerleştirilebilir. Ama kapalı merdivenler ve dar koridorlar daha iyi karmaşık kompozisyon sonrası içinde yerleştirerek, onlar sadece takdir etmek mümkün olmayacaktır. koridorda resim asmak istiyorsanız, bu karmaşık kompozisyonların sorusu ile işkence ve sadece üst üste büyük resim asmak değildir.

Düzen resim duvarda çerçeveleri.

Aşağıda, fotoğraflar yayınlayarak şematik örneklerini keşfedebilir.

iç fotoğraflardan oluşan bir kolaj (büyütmek için resmin üzerine tıklayın):

Kare olmayan bir ev yapımı kolaj (video) için fikri:

Yani basit bir şekilde ev alanı dönüştürebilir böyle bu. darbeler aile rahatlık ve sıcaklık gibi bu kolaj itibaren çerçevelerde resimler düşünün ve onlara baskılı anları hatırlamak istiyorum.

çerçeveler olmadan duvara fotoğrafların Kolaj: 17 iyi fikirler

fotoğraf kolaj son trend - sınırsız bir fotoğrafın yaratıcı formlarının oluşturulması. Bu komik ve beklenmedik sonuçlar verebilir. sizin ilham için biz, en iyi örneklerden 17 toplandık kendi elleriyle yaptı. Çoğu durumda, fotoğraflar bazen ağır kağıt, tuval üzerine, doğrudan duvara monte edilir veya tel üzerinde asılı. Her durumda, bu bir fotoğraf kolaj oluşturmak için çok ucuz bir yoldur. Sadece biraz zaman ve hayal gücünü alır. Aynı veya farklı boyutta bir fotoğraf yazdırabilirsiniz. Bu sizin fikrine bağlıdır.

Resimlerin kalp trendi şimdi

Son moda - Instagram-fotoğraflardan oluşan bir kalp şeklinde bir kolaj yaratmaktır.

Boş bir köşe vardır? Bir kalp şeklinde kendisine bir fotoğraf kolaj yapın. Postalpix.

Şık bir fikir saatler ve fotoğraf kolaj birleştirmek

Fotoğraflar saat düzenlenir. Photojojo.

geyik kafası son zamanlarda çok popüler. Neden Fotoğraflar dışında bunu yapmak?

Bir çocuk odası dekore etmek için harika bir fikir.

ilginç bir geometrik şekli oluşturmak için sicim kullanın.

telde Resimlerinizi asın

Yapay Ayaklanması tarafından gönye fotoğraf

süspansiyon üzerindeki bu Fotoğraf Duvar çok modern görünüyor.

eklektik dekor oluşturmak için, serbest formda bir kolaj yapmak

bulutlar şeklinde Kolaj oda çok cazip hale getirmektedir. Bu bir Paris çatı bir fikir yeri kenarlıksız fotoğraf podsmotrena olduğunu. remodelista.com onun hakkında daha fazla bilgi

fotoğrafların Sıkı, pürüzsüz, kusursuz dikdörtgen

özenle yerleştirilmiş resimlerle Dikdörtgen fotoğraf kolaj.

Büyük bir duvar var mı? dev Instagram-kolaj yerleştirilen çiçeklerin fotoğraflar çekin.

eklektik dekor oluşturmak için, serbest formda bir kolaj yapmak

kapsam ve ağaç kendisi aslında vinil çıkartmalar olduğunu.

tüm duvar - büyük kolaj.

duvar kağıtları Özel yapım.

büyüyebilir Kolaj, ...

... ve şık bir siyah beyaz fotostenoy olur.

Onlar S / B fotoğraf, daha iyi söylüyorlar.

arkadaşlarınla ​​paylaş

  1. ana
  2. Faydalı eşyalar
  3. çerçeveler olmadan duvara fotoğrafların Kolaj: 17 iyi fikirler

sitede herhangi formu göndererek, sitenin gizlilik politikasını kabul

Mobilya Fabrika Astron

344 O Zarechny, Penza bölgesi., S /

8:00 ila 17:00 Pazartesi-Cuma,

Uygulamalar 18:00 10:00 Pazartesi'den Cuma'ya kadar işlenir. Bizim yöneticisi belirli bir telefona sizi arayacaktır.

istek işlendikten sonra, bizim yöneticisi sizinle irtibata geçer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

82 − 75 =