Doğum günleri için fotoğraf kolajı

Doğum günleri için fotoğraf kolajı

Sayfa bulunamadı, taşınmadı veya silindi.

Sayfa bulunamadı, taşınmadı veya silindi.

Ölüm Seite wirde nicht gefunden, versetzt oder gelöscht.

La page un paséééé trouvée, elle été déplacée ou supprimée.

Çekilmez, hareket etmeyin.

Bu sayfadaki ürünümüzün orijinalini veya makbuzunu yok etmek için tıklayın.

Doğum günleri için fotoğraf kolajı

Kutlamanın yaratıcısı tarafından uzun süre hatırlanacak harika bir hediye mi yapmak istiyorsun? İş için gereken tek şey, fotoğraf kolajları ve resimler oluşturmak için kullanılan bir programdır. Bu durumda, fotoğraf salonlarını ziyaret etmek için para ve zaman harcamanıza gerek yok, orijinal kolaj evinizde kendi ellerinizle hazırlanabilir. Metinden, programda bir kolaj oluşturmayı öğreneceksiniz ve size şu anda popüler olan kolaj kompozisyonlarından bahsedeceğiz.

Kolaj yapmak için en iyi yol nedir? Ne yazık ki, bu soruya açık bir cevap vermek çok zordur, bu nedenle herkes kendi kararlarını vermek zorunda kalacaktır. Örneğin, yıldönümünde kutlama yapmak için sıklıkla, doğumdan günümüze kadar kahramanın önemli yaşam aşamalarını gösteren, fotoğrafların yerleştirildiği bir kolaj seçilir.

Ayrıca günümüzün kahramanını tebrik edenlere ana rolü veren kolajlar da popüler. Böyle bir seçeneği seçerken, kompozisyon üzerinde düşünmek ve malzemeyi yazmak için önceden gereklidir. Kural olarak fotoğraflar, arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın tebriklerini veya ayrı cümleleri ellerinde tuttuğu kaynaktır. Fotoğraflar, düzenleyicide sayfadaki istenilen sıraya yerleştirildikten sonra.

Her iki durumda da, süslemeleri unutmayın; onlarla birlikte kolaj çok daha ilginç ve parlak olacak. Ayrıca, cümleyi kutsal kutlamaya ayet biçiminde dokunan bir yer için vurgulayabilirsiniz. Sonra kolaj da tam teşekküllü bir kartpostal olacak.

Kendi ellerinizle nasıl kolaj yapacaksınız

Kolajınızı geliştirmeye hazır mısınız? Mükemmel! Öncelikle bağlantıyı takip etmeniz ve programı PC'ye indirmeniz gerekiyor. Yükleme dosyası yalnızca 75 MB'lık ağırlığa sahip olduğundan bu işlem uzun sürmüyor. Karşıdan yükleme tamamlandıktan sonra, yükleyiciyi çalıştırın ve monitördeki yönergeleri izleyin. Yükleme işlemi tamamlandığında, fareyi çift tıklatarak yazılımı başlatın.

Artık yıldönümü için kolaj yapmaya başlayabilirsiniz. Program hemen projenin türünü belirtmenizi ister: bir fotoğraf koleksiyonu sıfırdan oluşturmaya başlayabilir veya yazılım koleksiyonundaki çeşitli hazır şablonları ve özel sayfa hazırlamalarını kullanabilirsiniz.

Uygun seçeneği seçin, "İleri", ve daha sonra gelecek kolaj boyutunu ve sayfanın yönünü ayarlayın. Düğmeye tıklayın "Bitti" ve yazılım sizi uygun bir editöre yönlendirir.

Fotoğrafları derhal PC'de bulun, onları çalışma alanına sürükleyin ve sayfaya yerleştirin. Sekmeye gidin "Arka" ve dolum türünü belirtin. Arka plan rolü bilgisayarınızdan bir renk, degrade, doku veya başka herhangi bir resmi çalıştırabilir.

Mükemmel bir çözüm, birkaç fotoğraf kolajı için bir fotoğraf çerçevesi olacak; çizgiye tıklarsanız, yazılım koleksiyonlarından seçim yapabilirsiniz. "Kontur ve arka plan çerçevesi".

Sonra, fotoğraf çekelim. Bunu yapmak için, şu adrese gidin: "Efektler ve Çerçeveler". Soft, indirilen görüntüleri çerçevelerle tamamlamanız için hemen sizi uyarır. Seçilebilecek üç kategori vardır: tematik, klasik ve çocuk çerçeveleri.

Kenar işleme için de kullanılabilir "Maskeler", hangi fotoğrafların sayfada özgün görüneceği sayesinde.

Sınırı seçtikten sonra, gruba gidin "Filtreler". Burada fotoğrafların kalitesini artırabilir ve dönüştürebilirsiniz.

Sekmesinde «Metin ve Takı» tebrikler ve küçük resim bir kolaj ekleyebilirsiniz.

Mükemmel! Kolaj hazır. Daha sonra onu bilgisayarınıza kaydedebilir veya yazdırabilir ve kahramana sunabilirsiniz. Yıldönümü için bir fotokollam mutlaka doğum günü partisini ve kutlama konuklarını memnun edecektir. "PhotoCollage" programını kullanın ve kısa süre içinde orijinal kolajları kolayca kısa süre hazırlayabilirsiniz.

Windows 7, 8, 10; Win XP, Vista

Harika bir program. Basit, kullanışlı ve aynı zamanda birçok ilginç özelliğe sahiptir. Kolaj yazılımı uzun süredir arıyordum. PhotoCollage programını denediğimde bunun tam olarak neye ihtiyacım olduğunu anlamıştım!

Program sadece sınıf! Birkaç gün çalıştıktan sonra inanılmaz güzel kolajlar yaptım. Aynı zamanda her şey kolaylıkla ve çabucak çıkar. Şablonlar çok yüksek kaliteye sahip - A4 üzerine basıyorum - parlak bir dergide olduğu gibi çıkıyor.

Satın alma ile çok memnun. Güzel yüksek çözünürlüklü şablonlar, çok sayıda clipart seçimi, birçok çerçeve. Ve en önemlisi - programla çalışmak güzel: her şey rahatlıkla ve düşünceli bir şekilde yapılır.

Bugün harika kolajlar oluşturmaya başlayın!

Doğum günü yılda sadece bir kez! Yemek, arkadaşlar ve şenlik eğlencesi fotoğrafları bir araya getirirseniz, unutulmaz olacak.

Doğum gününüzü renkli kolajda yakalayın

Evde geleneksel bir şarkıyla ya da en iyi arkadaşlarıyla bir kulüpte kutlanıp kutlanmadığına bakılmaksızın, doğum günü unutulmaz olmalı. Ve doğum gününüze gelemeyenler için şenlikli bir kolaj yapabilirsiniz.

Tasarımcı değilseniz bile, araçlarımız yardımıyla harika bir kolaj oluşturabilirsiniz! İşaretlemelerden ve düzenlerden oluşan çeşitlerimiz, doğum gününüz için hayat boyu tutmak istediğiniz bir kolaj oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Doğum gününüz için mumlarınkinden hızlı bir kolaj oluşturun

  1. Doğum gününüz için bir fotoğraf kolajı tasarlamaya başlamak için bir Canva hesabı oluşturun.
  2. Profesyonel tasarım öğelerinden oluşan kütüphanemizden afiş, simge, çerçeve vb. Gibi öğeleri seçin.
  3. Kendi resimlerinizi ekleyin veya sizin için 1 milyondan fazla kaliteli resim topladığımız Canva kütüphanesinden uygun resimleri seçin.
  4. Görüntüleri ayarlayın, mükemmel filtreler ekleyin ve metni biçimlendirin.
  5. Kaydet ve paylaş.

Tatilin kolajda ne kadar eğlencendiğini göster bana

  1. Resimleri değiştir. Kendi resimlerinizi ekleyin veya Canva kütüphanesindeki resimleri seçin. Hizmetinizde 1 milyondan fazla fotoğraf, grafik resim ve illüstrasyon.
  2. Fontları değiştir. Hizmetinizde 130'dan fazla çarpıcı yazı tipi.
  3. Arka planı değiştir. Kütüphanemizden hazır bir arka plan seçin veya bir resim kullanın.
  4. Renkleri değiştir. Tasarıma son rötuşlamak için metin rengini seçin.

Kütüphanemizdeki fotoğraflara kolaj ekleyin

Başlamak için doğum gününüzden Canva'ya fotoğraf ekleyin. Ayrıca, geçen yıl favori fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. Sonra fotoğrafları herhangi bir ızgara hücresine veya kareye sürükleyin. Bundan sonra eğlence başlıyor.

Kolajı, 1 milyondan fazla fotoğraf, resim ve tasarım öğesi içeren büyük koleksiyonumuzdaki görüntülerle süsleyin. İçinde doğum gününüzü anlatmaya yardımcı olacak fenerler, kokteyller ve diğer resimler bulacaksınız. Birçoğu ücretsizdir ve premium resimlerin fiyatı sadece 1 dolardır. Kolajınız, kulübe girmekten daha az mal olacak.

Kolajınızı sosyal ağlarda yalnızca birkaç tıklamayla paylaşın

Kolajı kendisine gelemeyenlerle doğum gününüzle paylaşın (umarım öyle değil). Oluşturulan kolajı sosyal ağlarda kolayca düzenleyebilirsiniz. Twitter veya Facebook'ta yayınlamak için "Paylaş" ı tıklamanız ya da herkese gönderebileceğiniz bir bağlantıyı kopyalamanız yeterlidir. Bundan sonra, yalnızca kolajın kaç tane "seviyor" izleyeceğini izlemek için kalıyor.

Ancak tasarımınızla yapabileceğiniz tek şey bu değil! Tatilin konuklarına çok fazla zaman harcamaktan ötürü teşekkür etmek ister misiniz? Şükranla ondan hatıra bir kartpostal çıkarmak için kolajınızı yazdırın. Tasarımı yalnızca yüksek kaliteli bir PDF dosyası olarak indirin, yazıcınıza yazdırın, güzel bir zarfa koyun ve posta kutusuna atın. Konuklar zekaya hayran kalacaklar!

Arkadaşlarınızın kolajınızı tamamlamasına izin verin

Ya doğum gününüzü partiye harcadıysanız ve az miktarda resim çekerseniz? Açıkçası, diğer parti mensuplarının kameralarını ve telefonlarını gönderme zamanı geldi! Kolajınızı açın ve "Paylaş" ı tıklayın, ardından başkalarının tasarımınızı düzenlemesine izin vermek için kutuyu işaretleyin ve bağlantıyı arkadaşlarınızın arasında paylaşın. O halde diğer kutlamalarınız, kendi fotoğraflarımızı yüklemek ve doğum yıldönümünü her açıdan toplamak için ücretsiz iOS ve Android uygulamalarımızdaki herhangi bir bilgisayarda bulunabilir.

Doğum gününü görkemli bir kolajda yakalayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 4