Doğum günüm için fotoğraf Kolaj

Doğum günüm için fotoğraf Kolaj

Sayfa bulunamadı taşınamaz veya silinmez.

Sayfa taşınan veya silinmiş, Bulunamadı.

oder gelöscht versetzt, Seite wurde nicht gefunden Die.

La sayfa n'a pas a été déplacée ou supprimée Elle, trouvée été.

Página bir ENCONTRADA, movida o eliminada.

La pagina non è stata trovata, è stata spostata oppure eliminata.

Doğum günüm için fotoğraf Kolaj

Uzun şenlikleri kahraman hatırlanacak büyük bir hediye yapmak istiyorum? fotoğraf kolaj ve fotoğraf oluşturmak için bir program - bu iş için ihtiyaç duyacağı Tümü. Bu durumda, fotoğraf stüdyoları ziyaret etmek için para ve zaman harcamak gerekmez, orijinal kolaj, evde kendi ellerini hazırlayabilir. Metnin itibaren, programda bir kolaj oluşturmak için öğreneceksiniz ve biz günümüzün popüler kolaj kompozisyonlar bahsedeceğiz.

iyi bir kolaj çizmek nedir? Ne yazık ki, bu soru herkes kendi üzerine bir karar vermek zorunda kalacak, böylece kesin bir cevap vermek çok zordur. Örneğin, çok sık yıldönümü seçilen Kolajınıza tebrik için, günümüze kadar doğumdan itibaren günün kahramanı önemli yaşam aşamalarını gösteren bir fotoğraf, ev sahipliği yapıyor.

Ayrıca popüler kolajlar, hangi ana rolü günün kahramanı tebrik edenler verilir. Bu seçeneği seçtiğinizde malzeme türüne ait kompozisyon önceden ve ayrıntılı olarak düşünmek gerekir. Tipik olarak, kaynak resim, olduğu gibi akraba ve arkadaşlar tek tek tebrik veya kelime ile çarşaf tutuyor burada. Fotoğraf düzenleyicisinde kağıda doğru sırayla yerleştirilir sonra.

Her iki durumda da, biz takı hakkında unutmamak gerekir - onlarla bir kolaj çok daha ilginç ve daha parlak olacaktır. dokunmadan tebrikler manzumdur jübile için de sac alanı seçebilir. Sonra kolaj daha eksiksiz ve kartpostal olacaktır.

Kendi elleriyle bir kolaj nasıl yapılır

Kolajınızı geliştirmeye başlamak için hazır mısınız? Mükemmel! İlk olarak, bağlantıyı takip ve PC'nize program indirmek gerekir. Kurulum dosyası sadece 75 MB ağırlığındadır gibi, çok zaman almayacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra, yükleyiciyi çalıştırın ve ekrandaki talimatları izleyin. Yükleme tamamlandığında, çift tıklayarak yazılımı başlatın.

Şimdi yıldönümünde bir kolaj yapmaya başlayabilir. Program hemen projenin tür belirtmek için teklif: Eğer sıfırdan bir kolaj oluşturmak için başlatmak veya yazılım koleksiyonu çeşitli özel boş sayfaları ve şablonları kullanabilirsiniz.

uygun seçeneği tıklatın "İleri", ve daha sonra tabaka gelecekteki kolaj ve yönelim boyutunu ayarlamak. butonuna tıklayın "Bitti" ve yazılım kullanıcı dostu editöre yönlendirecektir.

Hemen, bir PC için istediğiniz fotoğrafları bakmak bir kağıda çalışma alanına sürükleyin ve düzenleyin. sekmesine gidin "Arka" ve bir boya kovası işaret etmektedir. Arka uç rolü rengini, gradyan, doku veya bilgisayarınızdan herhangi bir resmi gerçekleştirebilir.

fotoğraf çerçevesi için mükemmel bir çözüm hattı üzerine tıklarsan, yazılımın bir koleksiyon arasından seçim yapabilirsiniz, birkaç fotoğraf kolaj olacak "Kontur arkaplan ve çerçeve».

Bize başka fotoğrafları edelim. Bunu yapmak için şu adrese gidin "Etkisi ve çerçeveler". Yazılım hemen indirilir görüntüleri çerçeveler eklemek için önerdi. üç kategoriden bir seçime Uygun: topikal, klasik ve çocuk çerçeveleri.

Ayrıca, kenar işlenmesi için kullanılabilir "Maskeler", hangi nedeniyle fotoğraf çalışma sayfasında çok orijinal bir görünüm olacak.

Bir çerçeve seçildikten sonra, gruba ilerleyin "Filtreler". Burada fotoğraf kalitesini artırmak ve onları dönüştürmek mümkün olacak.

çıkıntı "Metin ve süslemeleri" Sen klip sanat ve tebrik kolaj tamamlayabilir.

Mükemmel! hazır kolaj. Ayrıca, bilgisayarınıza kaydedebilir veya çıktısını ve günün kahramanı sunabilir. Fotoğraf seveceksiniz yıldönümünde kolaj ve doğum günü ve kutlama misafirler. Program "fotoğraf kolaj" kullanın ve sonra şimdiki zamanda ve gelecekte özgün kolaj hazırlamak için herhangi bir sorun olmadan kısa bir süre içinde mümkün olacak.

Windows 7, 8, 10; Win XP, Vista

Harika bir program. Basit, kullanışlı ve aynı zamanda ilginç özellikleri bir yeri vardır. Ben kolajlar oluşturmak için bir yazılım arıyordum. fotoğraf kolaj programı tadına zaman - Ben tam olarak ne ihtiyaç olduğunu fark!

Program sadece sınıf! işin birkaç gün sonra inanılmaz güzel kolajlar yapıyordu. Bu ise tüm kolayca ve hızlı çıkıyor. Şablonlar çok kaliteli - A4 baskı - parlak dergisinde olarak elde edilir.

dan birkaç. Güzel yüksek çözünürlüklü şablonlarını, küçük büyük seçim, kare çok. Ve en önemlisi - bir zevk programıyla çalışmayı: her şey rahatça ve düşünceli yapılır.

Bugün güzel kolajlar oluşturmak için başlayın!

Doğum yalnızca yılda bir kez geliyor! Eğer yiyecek, arkadaşlar ve eğlenceli bir tatil fotoğraf kolaj oluşturmak eğer, unutulmaz olacaktır.

renkli bir kolaj doğum tarihinizi Yakalama

Doğum olursa olsun geleneksel şarkı veya iyi arkadaşları ile kulüp altında evde kutlanmaktadır olsun, unutulmaz olmalıdır. Ve doğum günü partisine gelemeyen olanlar, bir bayram kolaj yapabilirsiniz.

Bir tasarımcı olmasa bile, araçlarımızla harika bir kolaj oluşturmak mümkün olacak! düzenleri ve düzenleri yelpazemiz yaşam için saklamak isteyeceği doğum günü için bir kolaj oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Mumları üflemek daha hızlı doğum bir kolaj oluşturun

  1. günüm için fotoğraflardan oluşan bir kolaj tasarımı başlamak için, bir hesap Canva oluşturun.
  2. profesyonel tasarım öğelerinin Kütüphanemize itibaren böyle afiş, simgeler, çerçeveler, vb. N gibi öğeleri seçin.
  3. Kendi resim ekleme ya da biz size 1 milyondan fazla yüksek kaliteli görüntüler için topladık Canva kütüphane, uygun resmi seçin.
  4. Görüntüyü ayarlayın mükemmel filtreleri ve format metin ekleyin.
  5. Kaydet ve paylaşır.

Kolajdaki göster, çok eğlenceli tatilin nasıldı

  1. değişim görüntü. Kendi resim ekleme veya Canva kütüphaneden bir resim seçin. En fazla 1 milyon fotoğraf, grafik ve resimler sunuyor.
  2. yazı tipi. Bu 130'dan fazla çarpıcı yazı sunmaktadır.
  3. değişim arka plan. Bizim kitaplığından hazır bir arka plan seçin veya resim kullanın.
  4. solmak. tasarım için son dokunuş eklemek için metnin rengini seçin.

Kütüphanemizden fotoğrafların Komple kolaj

Başlamak için, senin doğum gelen Canva fotoğraf eklemek. Hatta geçen yıl favori fotoğraf ekleyebilirsiniz. Daha sonra ızgara veya çerçevenin herhangi bir hücre içine fotoğraf sürüklemek. Bundan sonra eğlence başlar.

1 milyondan fazla fotoğraf, illüstrasyon ve tasarım öğeleri içeriyor engin koleksiyonundan kolaj görüntüleri süsleyin. İçinde Doğum günün hakkında konuşmak için yardımcı ışıklar, kokteyller ve diğer görüntüleri bulacaksınız. Birçoğu ücretsiz ve fiyat prim görüntüleri sadece $ 1'dir. Kişisel kolaj kulübe size ucuza giriş mal olacak.

Sadece birkaç tıklamayla sosyal ağlarda kolaj paylaş

Ona gelemezdi olanlar için (umarım çok arsız değil) doğum paylaşın kolaj. Kolayca sosyal ağlarda oluşturulan bir kolaj koyabilirsiniz. Sadece herkese gönderebilir bağlantısını Twitter ya da Facebook'ta gönderdiğinizde veya kopyalamak için "Paylaş" ı tıklayın. Bu sadece "seviyor" kaç göreceksiniz sonra Kolajınızı seç.

Ama bu senin tasarımı ile yapabilirsiniz hepsi bu değil! çok fazla zaman harcamadan, festivalin konuklarımıza teşekkür ister misiniz? o şükranla unutulmaz kartpostal yapmak için kolaj yazdırın. Sadece yüksek kaliteli PDF-Dosyası olarak tasarımınızı indirmek güzel bir zarf içinde paketlenmiş, yazıcınızda yazdırmak ve posta kutusuna atmak. Misafirler için istihbaratı tarafından şaşıracaksınız!

arkadaşlar Kolajınızı tamamlamak için izin ver

Ne aşağı parti ve yetersiz kaç fotoğraf çekmeye Doğum gününü geçirdi olur? Açıkçası, adam parti müdavimlerinin kameralar ve telefonlar askere zamanı! Sadece kolaj açın ve sonra başkalarının tasarım düzenlemesine izin vermek için onay kutusunu "Paylaş" tıklayın ve arkadaşlar arasında bağlantıyı paylaşır. Sonra adam celebrants kendi fotoğraflarını yükleyip topluca kesinlikle her açıdan doğum yıldönümü yakalamak için herhangi bir bilgisayardan veya ücretsiz iOS ve Android uygulamalarından Canva oturum açabilirler.

Doğum günün grandiyöz kolaj Capture

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

68 − 60 =