İki fotoğraflardan oluşan bir kolaj

İki fotoğraflardan oluşan bir kolaj

ücretsiz herkese açık bu küçük sanatı. hizmet ile kolayca 2 ila 6 fotoğraflardan dikey veya yatay, çeşitli kombinasyonlarda tutkal olabilir. Tüm ihtiyacınız - kolaj için uygun bir şablon seçmek favori fotoğraf yüklemek ve onlara kadar düzenlemek için.

kolajlar çevrimiçi raduyte ve arkadaşlarına oluşturun!

şablonu seçtikten sonra 2 ila 6 fotoğraf (JPG formatında, 1 MB boyutundaki boyutu kadar) indirilebilir. Üst çizgi yükledikten sonra onların küçük meslektaşları olacaktır. Eğer, çizgi fotoğraflardan birini kaldırmak üzerine gelip tıklayın istiyorsanız "Sil".

Bunlardan bir kolaj yapın, şablonun her alana resim sürükleyebilirsiniz. Drag fotoğraflar sadece boş bir alan olabilir, ama aynı zamanda zaten bir resmi olduğu yerde olamaz - bu yüzden başka bir fotoğrafın bir yedek var.

Güzel bir kolaj oluşturmak için, fotoğraflar tamamen tane olan bir alan kapsamalıdır. Bunu yapmak için, şablonda fotoğrafın boyutunu değiştirebilirsiniz: uzatılmasına veya azaltmak, resim kenarına Lütfen farenizle. Ayrıca görünen sadece istenen bölümlerin bırakmak alanında fotoğrafı taşımak.

Bu adım modeli tamamıyla fotoğraflarınıza uygun olmadığını görmek için ise, "Şablonlar" üzerine tıklayarak başka bir seçim yapabilirsiniz. ve "Fotoğraflar" konulu tıkladıktan sonra aynı fotoğraf ile bir kolaj oluşturmak için devam edin.

"Oluştur" tıkladıktan sonra, tamamlanan kolaj ile bir sayfaya yönlendirilirsiniz. kolaj tıklayın kaydetmek için sağ tıklayıp "Resmi Kaydet ...", kaydetmek için bir klasör belirtin. Yeni kolaj hazır!

Aynı adımda, tüm önceden yüklenen fotoğrafları bırakarak kolaj şablonu için seçimi engellemek için dönün ve aynı Fotoğrafa Başka kolaj yapabilirsiniz. Veya diğer fotoğraflardan yeni kolaj için gidin.

İki fotoğraflardan oluşan bir kolaj

(Şablon silinecektir!)

(Şablon silinecektir!)

(Şablon silinecektir!)

Hızlı ve kolay bir fotoğraf kolaj oluşturmak. , Efektleri uygulayın fotoğrafı, ölçek, şaşırtıcı olanları kırpmak! (Beta)

Reklam engellemeyi kullandığınızı görünüyor!

Pixiz reklam vererek tamamen finanse tamamen ücretsiz yaratıcı alandır.

Hala her gün bizimle montages oluşturmak istiyorsanız, web sitemizde Reklam engellemeyi devre dışı bırakmak iyi bir fikir olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + 1 =