Quilling Fotoğrafın Resimleri

Quilling Fotoğrafın Resimleri

quilling tekniğinde Tablolar (fotoğraf)

Kağıdın şeritlerinden Resimler - resim tekniği Kağıt Oymacılığı.

Quilling tekniklerindeki Tablolar ve kartpostallar - Çok güzel! Bu el işi ve sanat eseri değil, sadece bu! Aşağıdaki resimlere bak ve kendiniz görün.

ekipman Kağıt Oymacılığı Çok basit. baz renkli kağıt bükülmüş şeritlerdir.

Nasıl quilling tekniği bir resim veya kartpostal veya diğer el sanatları yapılır? Sen iyi kalitede çift taraflı renkli kağıt, makas, yapıştırıcı ve ahşap kürdan veya kibrit çöpü gerekir. Satılık özel kesilmiş kağıt olduğunu kvilinga, ancak şeritler kendileri ve istenen genişlikte kesebilir.

renkli kağıt A4 bir levha almak ve uzun kenarından düz bir şerit kesilir. şeritlerin genişliği, genellikle 3-6 mm kadardır. Sonra bir kürdan üzerinde şerit vida kağıda parmaklarınız sarmalı içine kıvrılmış basın. Helix-dönüş sarmal. parmaklarınızı kullanın it a istenilen şekil vermek: halkasını, yaprağı, oval, vb

Artık tek parça el yapımı makaleler var. Benzer şekilde yapılması ve diğer tüm detaylar. Bir kart, bir resim - Sonra, bir bütünü yapacak. PVA tutkal kullanın.

sanatta Çiçekler Kağıt Oymacılığı - En yaygın hikayesi.

Kağıt Oymacılığı - bir buket çiçek.

Quilling tekniklerinde Boyama.

Bu kesmek Quilling tekniği bile bir çocuk için kullanılabilir.

Kağıt Oymacılığı resim

Birkaç yıl önce ülkemizin mekânlarda bu bumagokruchenie dayanmaktadır oldukça popüler dikiş haline gelmiştir. Bu teknikte gerçek sanat eserlerine basit sahtecilik, kartpostal, resimler, gelen, yaratılması belirli beceri ve yeteneklerini gerektirir işin çeşitli oluşturabilirsiniz. resim Quilling - Herhangi bir boşluk dekore edebilirsiniz gerçek başyapıtlarından iç bir vurgulamak. Bu tekniğin gücü istihdam yaratmak yetişkinler için değil, aynı zamanda oluşturmak için bir arzu çocuklar için değil sadece.

Yeni başlayanlar için boyama talimatı için Quilling

Quilling tekniği sanat ve el sanatları birçok taraftar memnun etmiştir. taraftarlar arasında farklı sosyal gruplar, cinsiyet ve yaş temsilcileri (bazı okullar Resim Sergisi bumagokrucheniya yolu oluşturma temellerini öğretmek toplumları yapılan) vardır. Bu çalışma birçok avantajı vardır olmasından kaynaklanmaktadır bu teknik zanaat popülerlik:

 • Kullanılabilirlik. malzemelerin nispeten düşük maliyetli, hemen hemen her dükkanda alımlarını bulunup bulunmadığı veya sanat ofis beceri ve quilling temellerini anlamak isteyen herkes için bir fırsat sağlar.
 • imalat kolaylığı. Quilling resim veya el sanatları oluşturmak için, teknik hakkında asgari bilgiye sahip oya öğelerin temel düzenlerini öğrenmelidir. yaratıcı süreç çocuklukta azim geliştirmeye yardımcı olan vicdanlı bakım gerektirir ve yetişkinlerin baş bir başyapıt daldı ile gündelik sorunlardan dikkatini dağıtmak için yardımcı olacaktır.
 • şaşırtıcı bir sonuç. Kağıt Oymacılığı, farklı teknikler bumagokrucheniya kullanarak ustaca manevra tonları elemanları, bunların şekli, yeni, özgün şaheserler yaratan tam hayal kullanma olanağı sağlar. Bitmiş sonuç (bu yaratıcılık bu tür ilk çalışmadır bile), izleyiciye gerçek bir estetik zevk verecektir ilham payını sağlayacaktır.

herhangi Quilling resim oluşturma, kendi talimatları vardır, eylemlerin sırası takip edilecek. Eğer bir sanat eseri yaratmak için başlamadan önce, konuyu belirlemek için gerekli olan - bir manzara, çiçek güzel bir buket olabilir, doğanın resim elemanları - hayvanlar, kuşlar veya insanlar. seçim kişisel tercih ve nihai sonucu elde etme amacı bağlıdır. Yeni başlayanlar için talimatlar Quilling için:

 • Gelecekteki resim veya el sanatları konusunu tanımlanmış olması, çalışma tema unsurlarını yaratmanın tekniğine bağlı olarak farklılık olabilir çalışmaları için gerekli malzemeler, üzerinde stok gerekir. iş için gerekli şunlardır: Kağıt Kağıt Oymacılığı, PVA tutkal, makas, kürdan veya bız.
 • İkinci adım - kontur bir ilmek ya da bir klasik - resim tekniğini belirlenmesi.
 • oluşturmak için çalışma elemanlarının gerekli sayıda (doğum) hazırlanması. Bunun için araçlar, çeşitli yöntemler kullanılabilir. Kural olarak, elementler orijinal bir resim oluşturmak için olanak sağlar renk, şekil ve boyut olarak farklıdır. özel düzenleri aynı yerde satın almak ve quilling için ayarlamak mümkün olan bazı boyutları, yöneticiler veya kalıplar, bir paten haddeleme için kullanılabilir.
 • tüm elemanları hazırlandıktan sonra bu hayal gücü ve bitmiş sonucu yaratıcı hedeflerine odaklanan, parça birleştirilerek özgün bir bileşim oluşturmak, arka tabakaya yapıştırılmış olması gerekir. sanatta resimlerini oluşturmanın yanı sıra üç boyutlu figürler, bir iç dekorasyon için kullanılan el sanatları çeşitliliği, kişisel eşyalar (örneğin, çantalar, alıştırma kitapları, defterler), yılbaşı tesislerinde ve hatta bir Noel ağacı yapılabilir.
 • Bitmiş boyama bir çerçeve içinde kurallara bağlanması zorunludur ve keyifli bir performans tadını çıkarabilir.

adım fotoğrafları adım ile daha karmaşık desenleri Master sınıfları

quilling tarzında resim yaratma becerileri için çeşitli şekillerde mümkündür: profesyonel ustalar sanatının sırlarını öğretecek özel bir kulüp, kaydolarak; Temel düzenleri ve çalışma kuralları ile Kitap satın; Online usta sınıfları ile tanışmış. üç boyutlu bir panelini yaratmak, elemanların sayısı, artan bir çiçek veya bitki (papatya, gerbera, Rowan) hafif tekne, kartpostal yavaş yavaş ekipman komplike: Kök basit elemanları ile birlikte çalışması gerekir. fotoğraflarla aşağıdaki ana sınıfları ilk Quilling resimlerini oluşturmanıza yardımcı olacak.

iyi seçilmiş renk ve element türlerine bükülmüş kağıt elemanlarının Resimleri oldukça gerçekçi ve çok güzel görünüyorsun. Özellikle zevk neden panelleri çiçek buketleri betimleyen ve farklı olabilir - basit veya nezabudok papatya gelen, özellikle gerberaların, leylak, asterlerini, süs bitkisi olarak daha karmaşık işlemleri. Çeşitli boncuk, pul ve diğer dekoratif unsurlar ilave dekorasyon için kullanılabilir.

yaratıcılık için gerekli araçları:

 • panelin altında baz (bu kuşe kağıt, kalın veya prokrahmalennaya kumaş veya düz karton olabilir). Bazen gerçekçi arka plan boyalı oluşturun.
 • kesilmiş kağıt Quilling elemanlarının (genişlik 0.3 cm ila 1 cm değişebilir). renk seçimi pembe, turuncu, yeşil ve açık yeşil tonları kullanılan bu ana sınıfında, kişisel tercihinize bağlıdır.
 • Makas, bıçak kırtasiye.
 • PVA yapıştırıcı.
 • Floss, portakal sopa veya tığ.
 • Silikon yapıştırıcı.
 • Dekoratif elemanlar.

Resmin adım kılavuz adım:

 1. Resmi yarıda yapılması gereken, her biri on bir büyük çiçek dayanmaktadır. çekirdeğin üretimi için, kağıt yumuşak pembe, yeşil bir santimetre çapında kesme saçak gerekir. bir kürdan kullanarak, sıkı spiral rüzgar gereklidir. Orta, köşeden yeşil ile bir gül almak gerekir.
 2. Kalan bölümler renkler için tasarlanmıştır, gelecekte, onlara istenilen şekil verebilir, ücretsiz spiral büküm gereklidir.
 3. Biz renkleri pişirmeye başlar: turuncu elemanları sıkıştırmak, onlara "yaprak" ve üssünde birbirine yapıştırılmış 3 bölümden bir form vererek.
 4. Pembe spiral şeklinde elemanları arasında portakal macunu ihtiyaç ikisi "damla", ve bunların üstünde kalan 2, sonuç bir çiçek için boş almalısınız. Fotoğrafta bir taç yaprağı bir örneğe bakın:
 5. yaprakları gerekli sayıda araya Tutkal ve her bitmiş bir görünüm vermek için turuncu kağıt üzerinde yapıştırın.
 6. renk kullanılan silikon tutkal tabancası birleştirmek için. Başlangıçta, tüm yaprakları birbirine yapıştırıldığı, ve ardından üst orta ektedir.
 7. Bir tomurcuk oluşturmak için, bir rulo yapmak ve hafifçe koni kadar itin gerekir. ve yapıştırıcı ile gres ortasında yaprakları eklemek.
 8. yaprakları oluşturmak için, yeşil spiraller birlikte yeşil dallarına "gözleri" ve tutkal meydana çıktı vermek gerekir.
 9. dekoratif elemanlar eklemek, silikon yapışkan elemanların tüm yapıştırılarak şarkı toplayın, parıltı daha gerçekçi vermek ve çerçeveye yerleştirilmesi de.
 10. Şaşırtıcı narin boyama, hazır fotoğraflara bir görünüm için bir örnektir:

kış veya yılbaşı güdü bir resim nasıl yapılır

Noel tatili arifesinde bir oda, ofis veya atmosfer, masal ve büyü yaklaşan hissi yaratmak için yardımcı olacaktır orijinal resim, diğer herhangi bir oda dekore etmek istiyorum. yaratıcı teknikleri ve becerileri kullanarak çeşitli paneller mümkün olun. Orijinal ve sıradışı çocuk (ebeveynleri ile çalışma) altında ya da ustaları başlayanlar için bir kuvvet oluşturmak için, Quilling tarzında resim görünüyor. Eğer daha sofistike robot yapmak istiyorsanız, birkaç öğe ekleme veya paneller çevre yapmak değer.

gerekecektir Noel ağacı ile bir Noel resmini oluşturmak için:

 • Kağıt Kağıt Oymacılığı 0,5 santimetre yeşil renk (farklı tonları ağacın gerçekçilik vermek için kullanılabilir). Özel bir boşlukları sunulmaz bulursanız, istenilen uzunlukta ve genişlikte parçalar halinde çift taraflı renkli kağıt kesme, kendi değecek.
 • PVA tutkal (bilgilerini de birlikte takılıp tutulur, böylece bu, kalın olmalıdır).
 • Makas.
 • Kürdan veya tığ.
 • Dekoratif Noel ağacının süslenmesi için öğeleri: boncuk, boncuk, parlak ipler veya küçük tinsel.

adım iş yaratma tarafından Adım:

 1. öğe sayısı çalışmaları için kullanılacak belirler gelecek ağacı, karar vermek gerekli boyutlarla başlayın.
 2. Kağıt küçük makas kullanarak, bir saçak kesti.
 3. bir kürdan ile tutkal PVA sabitlenmiş sıkı sarmal kenarı oluşturmak için.
 4. Saçak kabartmak, bir nesne oluşturma.
 5. elemanlar temelinde bileşimi oluşturan balıksırtı yapıştırın.
 6. dekoratif elemanlar ile süsleyin bir Noel ağacı olma.

art kontur Kvilling Artifact

bükülmüş kağıt elemanlarını kullanarak bir desen farklı tekniklerle oluşturulabilir. Kontur Quilling çünkü benzersiz bir resim, sanat gerçek iş yapmak mümkündür, bu yöntemi kullanarak birçok yaratıcı insanların kalbini esir. Bu tekniğin bir ayırt edici özelliği var neredeyse tam dolum hiç kullanılmamış ve sadece devreleri yaratıyor olmasıdır. herhangi bir resim çalışan bir, ana hatları bir bileşim oluşturmak için kullanılacaktır. kontur quilling tarzında basit bir usta sınıfı çocuk panelleri düşünün.

ihtiyacını gidermek için:

 • Kağıt Quilling, farklı renklerde 0.5 santimetrelik bir genişliği vardır.
 • küçük makas.
 • Iğne, kürdan veya pim.
 • zanaat monte edilmek ve PVA tutkal tabancası - elemanlarının sabitlenmesi için yapıştırıcı.
 • Cımbız ve kolu düşülen.

 1. Başlamak için, bir şarkı yaratacak olan karton üzerine basılır hepsine işlemek nepishuschey resmi etrafında kesmek gerekir. En küçük ayrıntıyı kaçırmamaya önemlidir.
 2. Büyük parçalarla ayakta başlayın, bu mümkün olduğunca dikkatli işi yardımcı olacaktır. kağıt yapmak gerekli uzunluğa kesmek için renk uyan bir kontura tanımlar.
 3. Bir kağıt parçası gres tutkal kenar ve şekillendirmek için gereken yere takmak, önemlidir açıkça belirtilen sınırlar içinde düşmeye - Bu uyumlu bir kompozisyon oluşturur. bağlama işlemi kolaylaştırmak için (özellikle küçük parça) cımbız kullanmak gerekir.
 4. devreler arasında boş alan çok alırsa, çekicilik bir resmini vermek için ek ayrıntılar doldurmak için buna değer.
 5. Hazır kontur quilling tarzında Boyama.

Bir dizi bir döngü Quilling tekniğidir. Özünde doğaçlama araçları (bir pim, tarak) kullanarak çeşitli, tırnaklar formunda elemanlarının oluşturulmasıdır. Bu görünüşte basit tekniği ile, yaratıcı insanlar göze hoş olabilir ve onlar göz düşmek her zaman neşelendirecek gerçek başyapıtlarından güzel resimler oluşturabilir. Bu teknik, en azından bir manzara veya doğa elemanları çiçekler, kelebekler, her türlü oluşturmak için kullanılır. Bir döngü nezabudok Quilling adım yaratılmasıyla bir adım düşünün.

ihtiyacını gidermek için:

 • Çift taraflı renkli kağıt kesme segmentleri veya quilling için özel set.
 • Tutkal sopa PVA.
 • Makas.
 • Tarak tarak.
 • Floss, portakal sopa veya tığ.

bir ilmek nezabudok Quilling aşaması yaratılmasıyla Adım:

 1. mavi gölge - - 5 mi, yeşil ve sarı renk - 3 mi önceden belirlenmiş bir orada çalışmak olursa, şeritler halinde kağıdı kesmek gereklidir.
 2. Diş ve düğümlerin oluşturulması arasına geçen mavi bir kağıt petek büküm yardımı ile. Böyle boş bir basit manipülasyonlara bir sonucu olarak elde edilir:
 3. Bağlayın ve bir döngü oluşturmak üzere iki tarafı tutkal, bant kalanı yaprakları ve yapıştırılmış etrafında sarın. Benzer bir şekilde, elemanlar (yaprakları) istenen sayıda yapmak.
 4. Kağıdın Sarı şerit yapıştırılmış, sıkı bir spiral oluşturacak şekilde bir kürdan vidalı. Çiçeğin geleceğin Hazır çekirdeği.
 5. yaprakları benzerliği ile yaprakların öğeleri oluşturmak için.
 6. Bir çiçek çekirdek macunun yaprakları bağlayın.
 7. parçaları bağlayan Tutkal yaprakları. alt-tabaka için bir kalem-yapışkan Tutkal kompozisyon. hazır - loopy quilling tarzında bitmiş resim!

Düzenleri quilling tekniği içinde resim oluşturmak için

Sadece hayal Quilling resim uzmanları yaratmak için de kullanılabilir. Sadece bağımsız mükemmel paneli oluşturmak gerçekten zordur zamanlarda, tekniği mastering doğru öğelerin boyutunu ve sayısını hesaplarken, tüm uyumlu görünüyordu böylece kompozisyonun tüm ayrıntıları koyuyoruz yaratıcı insanları tomurcuklanma. Doğru doğru öğeyi seçmek ve olumlu konumlandırmak için her zaman mümkün değildir. Yardım teşebbüslerin fotoğraflara bakmak, bazı desenler, örnekler oluşturmak için özel şablonlar şeması vardır:

Video: Kağıdın büyük bir resmini nasıl yapılır

akraba veya arkadaşlar orijinal bir hediye memnun etmek için, bunu kendi ellerini yapmalıdır. ideal bir seçenektir usta zevk verecektir Quilling tarzı oluşturma sürecinde boya olacaktır ve sonuç alıcı memnun edecek ve hediye herhangi içine mükemmel uyum sağlar. oluşturmak için panelleri klasik aletleri (kağıt, yapıştırıcı, makas, kompozisyon, tığ ana bölümünü sopa olduğu bir vakıf), biraz hayal gücü ve ilham gerektirir. Kendi elleri Quilling tarzında bir dağ kül resmini yapmayı öğrenmek için bu videoyu izleyin:

Kvilingovye resmi: yeni başlayanlar için bir ana sınıfı (fotoğraf)

onun güzelliği kvilingovye resim için Olağandışı. Ana sınıfı başlayanlar kullanışlı insanlar için özel olarak uyarlanmış. Sen düz değil, aynı zamanda hacimli sadece panelleri yapmak öğreneceksiniz. kvilingovye çiçek son sürümü dekoratif buketi olarak kullanılabilir.

Kvilling deseni "toplamak" olan bazı unsurları kağıt şeritlerin kıvrık temsil eder. Bu zanaat satışı özel kağıt için, dar şeritler halinde kesin. Bu form elemanları stabilitesini etkileyen yoğunluğu diğer türleri, farklıdır. quilling için özel bir araç kürdan ve farklı çevrelerle bir cetvel ile değiştirilebilir.

Yeni başlayanlar için kvilingovye Ne boyama unsurlardır?

 • "Sıkı liste." balosunda hile, kürdan takın, şerit kenar sonlandırabilirsiniz. kürdan ile PVA ve çekimi macun diğer ucu. çiçeklerden yapılmış bu rulo çekirdekten. Eğer bir "koni" oluşturan, onu orta itmek Ve eğer bir dut alabilirsiniz.
 • "Ücretsiz Rulo". Ayrıca, bir kürdan üzerinde kağıt sıkma. Atış rulo elde edilen ve bir daire hattı içine koyun. elemanının yana daire boyutunu alır. silindirin diğer ucunu yapıştırın. ondan ve farklı şekiller oluşturuyorlar.
 • "Bukleler". devre şeridi bükmek. Her ucunda rulo yapın. Yapıştır sonu.

Biz kendi elleriyle kvilingovye resmi yapmak temel unsurları dikkate devam ediyor.

 • "Bırak". Serbest hadde hafifçe petal elde kenarına basın, oval sıkın. Bu unsurların yuvarlak çiçekler. "Damla" uzunluğu boyunca bir tarafa eğmek, bir eğim ile bir öğe olsun.
 • "Göz". Her iki tarafta da rulo sıkıştırın - keskin levha almak.
 • "Levha". "Gözün" uçları ters yönde eğmek varsa, kavisli bir tabaka yapabilirsiniz.
 • "Kare". Köşeler "gözleri" bir kare oluşturan zıt yönlerde sıkıştırmak için.
 • "Üçgen". damlacık Yuvarlak kısmı üçgen şeklinde düzleştirmek gerekiyor. üç yerde "serbest rulo" Clutching, bir eşkenar şekil alabilirler.
 • "Petal düştü." baz içine bastırıp, top "üçgen" atın. Bu yaprakları çan elde edilir.
 • "Yarım daire". "Serbest roll" baz tam tersi köşeleri tutmak yoktur.
 • "Ok". "Damla" sürece "üçgen" yapmak için, sonra keskin açılar oluşturan, bu peygamberçiçeği yaprakları dönecek, yarısında tabanını sıkın.

Her usta elemanları, desen ve şekiller üretimi için kendi sırları vardır. Bazı needlewomen çok tabakalı bir çiçek ya da kelebek kanadı oluşturan şeritlerin iç içe zaman için tarak kullanılır. Ya da köpük model ilginç desenler ve eğrileri oluşturmak üzere, bir iğne sopa ve şeritler örgü. Yani bir "zikzak" gül, üzüm, akçaağaç yaprağı gibi oluşturabilirsiniz.

Farklı renklerde basit yaprakları itibaren sıradışı kvilingovye resmini yapabilir. Kalem sınır otu, kök, taç çizip "yaprakları", "bukleler", "gözlerinin", "yapraklar" bir levha doldurun.

bir eleman çeşitli renklerde bağlıysa, daha canlı bir resmini yapabilir. Renkleri Karıştırma sen resim daha gerçekçi olmasını sağlar. Kenar şeridi yapıştırılabilir fazla elemanları onları oluşturan tutmak. Bu teknik, istenen viraj çekilmesine olanak tanıyor. Birçok sanatçı kelebek yapıyoruz, meşe bırakır.

Gür çiçek bumagoplastiki yapılmış elemanlar elde edilebilir. Örneğin, bir "gergin rulo" ince sahası haline kesilir bir kenarı olan geniş şerit, rüzgar. Bitiş salçası, preform kaldırılır ve zift kare alma.

Kvilingovye resmi: leylak bir ana sınıfı

Üç boyutlu görüntü ilk bakışta dikkat çekmek için. Hacimli eserler çoklu katmanlar kullanarak piyasada bulunan materyallerden oluşturulabilir. Biz leylak imalatında üzerinde master class bak.

Kağıdın "göz" leylak yaprakları unsurunu yok. Üç ya da dört bölümden çiçekleri tutkal parçası. Diğer yarısı sahne düzeltilmesi için uygundur. mor ve sarı süslemek birkaç tonları boncuk orta kullanın. Yani çiçek daha renkli olacak.

karton üzerine leylak küçük ve büyük yaprakları çizin. hilal (her iki tarafta yarım daire şeklinde "Göz" bend) olun. elemanı birbirine üzerinde şablonu yerleştirin. sac şeridin kenarları kovan içine geçen obkleyte.

leylak dallarına yerini işaretleyin. Tutkal şiş veya tel. İlk olarak, alt katman üzerinde çalışmak ve sonra da ön plana düzenleyin. Eğer, bir şarkı oluşturmak çizmek veya bir vazo arka plan tutkal istiyorum. Çiçekler küçük, daha sonra leylaklar gerçek gibi görünecek yapmayı deneyin.

renkli baskılar sayesinde "doğal" kvilingovye resim bulunmaktadır. Bitmiş usta sınıfının Fotoğraflar aşağıda görebilirsiniz.

Baskı Bir panel, ancak gerçek resmi değil sadece oluşturmanıza olanak sağlar. Eğer çekerse, kendi arka plan yapabilirsiniz. Kağıt fotoğrafın üzerine seçilirse, o zaman hikaye tamamen doğal renkler iletir edilecektir. Örneğin, bir sonbahar dağ kül tasvir etmek istiyorum. Kağıt yeşil, bataklık, kahverengi, sarı, kırmızı, turuncu satın alın.

Karanlık rakamlar arka planda veya gölgeli tarafında bulun. Daha hafif bir arka plan üzerinde önünde yer Parlak tonları. ürün beyaz bir nokta olması gerekiyorsa (birçok kvilingovye resim gibi), aşağıdaki yöntemlerden birine başvurmak tavsiye edilir. Usta sınıf problem çözme için üç seçenek sunuyor.

 • Birkaç elemanların şekil bağlayın. Örneğin, bir dağ kül yaprak farklı tonlarının yedi "göz" şeridini (dalı) kleite.
 • Farklı renklerin eleman olun. Örneğin, aynı dağ kül yaprak tamamen yeşil kağıt ve yalnızca bazı elemanların ortasında bir ışık gölge.
 • bütün resmi beyaz kağıttan yapılmış ve daha sonra renkleri boya edilir.

Bazı elementler, mikro boncukları yapıştırılmış Rhinestones vardır. hacimsel ayrıntılar (çiçekler, yapraklar, hayvanlar) oluştururlar tutmak için, yanlış taraf veya renk üst tabakasının özel bir yapıştırıcı boya üzerinde şeffaf yapışkan tevdi edilebilir.

Kvilingovye resmi: yeni başlayanlar için bir ana sınıfı

 1. Bir kalem vazo ve çiçekler ile yerini işaretleyin.
 2. obtyanite bez köpük şekil vazo kesip, örgüyü süsleyin.
 3. tabakaya dikkat edin.
 4. dalları için bir yapılır "koni" dan "gözlerde" ve "yaprak" hem de çiçeklerin elemanlarının yaprakları gerekiyor "sıkı rulo."
 5. Çiçeklerin sapı üzerinde acı bakla gibi, dışbükey tarafını yapıştırın.
 6. yaprakları sahiptir.
 7. köpük içerisine yerleştirilir birkaç uzun dalları, yapmak için. bu çiçekler itibaren yemyeşil buket, kvilingovye resim (mavi acı bakla ile resim) sadece dönecek.
 8. Yapıştır kısa sapları ve üst yapraklı çiçekleri "artar".
 9. Ardından, köpük tabanı çiçekler hazır yerleştirin. çerçeve içinde iş düzenleyin.

Sadece bu yapılan kvilingovye resim gibi. Böyle bir planın Çiçek, hemen hemen tüm yapabilirsiniz. Örneğin, bir koni şeklinde sap üzerinde çanak yaprağı kleite. Bir daire içinde yaprakları koyun ve orta süslemeleri "sıkı rulo."

koni panelleri veya kartlar için Fikirler

(Bir kase şekli oluşturan dar top küçük bir itme,) "konveks rulo" yapmasını asma. Meyveler birkaç kat yapıştırılır. Dal ve bir spiral oluşturuyorlar. Yaprakları sadece zemin damarlar için crumpling, kağıt kesilir.

Meşe palamudu iki koni yapılır. Bir meyve oluşturur ve "kupa" dan perikarp olduğunu. yapıştırılmış telli dalları içinde. Yapraklar şablon meşe yaprağı ile toplanır. Bu bir tabaka şeklini ayarlama birbirine "göz" ve kağıt hamurunun kenar şeridi vardır.

Kuşburnu da iki uzun koni yapılır. demet bir kenarı ile diğer montaj sapı ince tel veya şerit, yerleştirin. Yaprakları kağıttan kesilir ya da "göz" den inşa ediyoruz.

Küresel çiçekler uzun koni toplanır. bir daire içinde yapıştırma ilk satır üzerinde yeni bir tabaka koymak. Topu kurarken orta dışbükey hale gelir. Geçen satırda rakamın yarısını oluşturan koni yerleştirin. hemisfer Of çiçek deseni kvilingovye yapmak. topun tamamının oluşumu üzerinde Usta sınıfı tekrarlanmalıdır. Yani Yarımküreyi çevirip koni onun satırları obkleyte.

Kağıt Oymacılığı aynı görüntü farklı şekillerde temsil edilebilir olduğunu uygundur. Örneğin, beyaz söğüt "göz" ve bataklık batık yaprakları giden. dal kağıt şerit ile temsil edilir. Ve koniler deneme ve hacimsel "tavşanları" inşa edebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 16 = 25