Ne bir öğütücü satın almak daha iyidir

ev kullanımı için en iyi elektrikli kıyma makinesi

Öğütücü - Mutfakta basit ama etkili yardımcısı. Bununla beraber mutfakta harcanan çok zaman kaydedebilirsiniz ve aynı anda - sürekli hanehalkının lezzetli mutfak başyapıtları zevk. Burger, zrazy, köfte, sosis, ev yapımı erişte, hatta çerezleri ve narenciye meyve suyu - kolay böyle bir cihaz yardımı ile hazırlamak. notunu 2017 ve en iyi modeller deposuna veya satış sitesine gitmeden önce okunması gerekli gözden - Ama, bir elektrik kıyma makinesi nasıl seçileceğini bilmek önemlidir.

mutfak için küçük ev aletleri, modern pazar en zorlu müşterilerinin marka ve modellerinin çok çeşitli kafasını açmak edebiliyor. Kalıcı reklam seçimi ile yardımcı olabilir, ancak yalnızca karıştırır etmez. Fakat birlikte, biz haline satın elektrik değirmeni asistanınmışım nelere dikkat edelim anlamak zorundadır. Her zaman olduğu gibi et kıyma 2017 kalitesinin bir derece hazırladık ve dikkatle farklı markaların en üst seviye modellerin teknik özelliklerini inceledik. Testlerin sonuçlarını paylaşmak için acele!

Bir öğütücü seçerken nelere bakmak için?

Adından da anlaşılacağı gibi basit gıda değirmeni, et kesmek için tasarlanmıştır. Daha doğrusu, doldurma yapmak. Metal membrandan ürün itme - özel vida mekanizması keskin çelik bıçaklar ilk önce öğütülür, ve cihaz, içine et spiral keser katlanmış. Çok basit. Daha önce, bu tür sistemler, motor ve güç beslemesinden kılavuzu, modern değirmeni eseriydi.

Şimdi eviniz için en iyi model seçimi ile yardımcı olacaktır temel özellikleri ve karakteristikleri Öğütücü bakalım.

 1. Güç ve performans. daha güçlü bir cihaz, daha hızlı bu görevin üstesinden olacak - et ve diğer ürünlerin işlenmesi. Tipik olarak, güç değirmeni 500 1500 watt arasında olabilir. Böylece, en fazla 800 watt ile düşük maliyetli desen zamanın dakikada et 1 kg öğütülür. dakikada 1000 Watt'lık modeli et 1,5 kg kolayca sert asma et ve kıkırdak ve tendon öğütülmüş işleme. Kural olarak, bu değirmeni fiyat ve kalite optimum orana sahip olan ve sıradan ailelerin ihtiyaçlarına uygundur.
 2. Malzeme. Konut elektrikli öğütücüler plastik veya metalden yapılır. ucuz modellerde kullanılan ilk malzeme. Çelik aletleri daha yüksek bir fiyat segmentine aittir. Tipik olarak, böyle modeller fazla alan, daha fazla gürültü sürebilir, ama aynı zamanda çok daha hızlı çalışma ile başa çıkmak için.
 3. Motor koruma. Modern elektrikli kıyma makinesi ayakta motoru. o et veya tellerin adet olsaydı, rotasyon "stres altında" olduğunu ve motoru zarar verir. Böyle bir durum koruma gezileri - patlama kol ve blok motorlu çalışma. Ama böyle bir acil stop sonra, üniteyi onarmak için gereklidir. Daha karmaşık modeller bir elektrik devre kesme tekniği ile donatılmıştır - bu durumda bir pervaneyle. Eğer girişimini ortadan kaldırmak kez - Cihaz tekrar kullanılabilir.
 4. Çalışma Şekilleri - yüksek hız ve ters - Bir kural olarak, elektrikli kıyma makinesinde en iki temel çalışma modu vardır. Daha güçlü modeli - tersten 1500 watt ve üstü gerekli değildir.
 5. Seçenekler. Tüm modellerde, çeşitli perfore farklı için diskler, boyut olarak, doldurma parçaları var emin olun. plastik veya çelikten yapılmış - Ayrıca, gıda tepsileri tedarik emin olun. Ve bir itici. En iyi gıda değirmeni değil sadece doldurma içine et işleme izin değil, aynı zamanda eziyet ve sebze, doldurma sosis doğrayın ve turunçgiller gelen suyu sıkmak. Cihaz çeşitli memeleri olan ile yapmak için. sizin mutfak emelleri bağlı olarak, bileşenlerin herhangi seti ile bir değirmeni alabilirsiniz.

bu rakamlar doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmadıysa, biz et kıyma kalitesine notunu okumanızı öneririz.

Ayrıca bkz - Nasıl metal vites ile bir elektrik değirmeni seçmek için

2017 yılında kalite iyi öğütücü nedir?

Biz alıcılar ve istatistik belirli bir modelin online alışveriş satış olumlu geribildirim rehberliğinde en kaliteli elektrikli et kıyma bizim üst liste vardı. Ne bir helikopter daha iyi - Yani, bulalım?

Bizim en üst bütçe seçenekleri başlayın. Örneğin, Moulinex HV8 ME 6051. Güvenilir marka, kompakt ve şık cihaz. Ev kadınlarının görüşüne göre, bu öğütücü kolaylıkla sökülüp yüksek kapasiteye sahip olabilir - kolayca etin kalın ve sert parçalar işler. Verimlilik - 1.6 kg / dak. memeleri için bir depolama bölmesi vardır.

Daha pahalı ama uygun fiyatlı modeli - Panasonic MK-MG1300WTQ. Kullanımı kolay, ekonomik ve güvenilir. Kapasite - sadece 200 watt, ancak kısa bir süre için mutfağınızda yemek etkileyici bir miktar geri dönüşüm için bu yeterlidir.

Aşağıdaki satır listeler - optimal bir fiyat-performans oranı ile elektrik değirmeni. Özellikle modelini not etmek istiyorum Bosch MFW 66020. Alman bilgiçlik rahat ve verimli çalışması için gerçekten yüksek kaliteli ve modern aletleri yaratmıştır. modeli kolay ve külfetli değil yapma, dayanıklı plastikten yapılmıştır. Güç - Dakikada 600 Watt kolay bu helikopter üzerimde et 1.5-2 kg ile başa çıkmak için. doldurma ile pirzolası - Kararlı, sessiz, o sosis ve Kebbe için kıyılmış et ve memeleri için delikli bir disk vardır.

Aynı fiyat aralığında bir layık yedek, iyi bilinen bir marka başka popüler modeli çağırabilir - Kenwood MG-354. İnternet bu model hakkında olumlu geribildirim doludur. Bu yüksek derece anlaşılır - bir dakika öğütmek et yaklaşık 2 kg cihaz olup, memelerin geniş bir yelpazede yer verdi - sosis Rende için, öğütücüler, imalatı. Ayrıca, üretici motorun korunması hallettim ve ters sistemi ekledi. Üye basit bir tasarım ile birlikte Kenwood mincer dayanıklılığı, kompakt ve çok yönlülük kaydetti.

Ayrıca bkz - fiyat ve kalite iyi elektrik ızgara seçimi

Eğer çok fonksiyonlu kıyma makinesi satın almak istiyorsanız - çatal hazır olsun. suyu sıkmak natret ve doldurma ve sebze için et eziyet elektrikli değirmeni, - Ama karşılığında bir ağır görev ve güvenilir yardımcısı olsun. Örneğin, Bosch MFW 68660. Şık ve sağlam, kauçuk ayaklar, hatırı sayılır ivmeler ile motor kilidi slip. Dahil - rendeler, kırıcıları, meyve suyu ve pişirme Köfte Tarifi için ekleri. Bu araç sayesinde, farklı kıvamlardaki doldurma alabilirsiniz birkaç saniye lahanayı doğrayın, bir salata veya pişirme için fındık doğrayın, taze meyve suyu bir bardak içilir. Dakika çalışma ete 3-4 kg işlemek için izin verecektir. Tüm iç mekanizmaları dayanıklı metalden yapılır ve kendiliğinden bilenen bıçaklar ile ince keskin bıçak uzun ve kusursuz hizmet vermektedir.

Moulinex HV9 ME740 - Xtra, şık ve kaliteli. 1000 watt koruma engelleyerek, sistem geri. Beyan edilen verim - işin dakikada et kadar 5 kg. Ana avantajı - çoklu görev. Bu kıyma makinesine ile narezhete herhangi sebze kolayca natret nashinkuete veya doğranmış olacak, hem de - örneğin, pirzola için - köfte için daha küçük, veya büyük - bir doldurma istenen tahıl sürü hazırladı. kendiliğinden bilenen bıçak, memeleri için kullanışlı saklama bölmesi - Ek avantajlar olduğunu. Cihaz, üretken, güvenilir ve kullanımı kolay ortaya çıktı.

Ama en çok yönlü bir kıyma makinesi düşünülebilir Gorenje'nin 2500 mg TJW, bu, kullanıcı göre, kolayca bir mutfak robotu yerini alabilir. Kendiniz için Yargıç - Güç -. 850 watt, 2-3 kg \ m ve konfigürasyonda - eti için zar, rende fırsat 3 değişik meme sosis pişirmek veya çerezleri kesmek için. Ek bir artı - domates suyunu sıkın. Sürekli çalışma süresi 10 dakika ulaşır. Bu yüksek imalat kalitesi, düşünceli teknik özelliklerini ve mükemmel itibarı üreticisine ekleyin.

En yüksek kategorisinin en iyi yüksek performanslı modeli - sıralamasında Son - philips HR2743. Bir dakika doldurma ile sosis ve köfte hazırlamak için yardımcı olacaktır, et ve natret ve pirzola sebze 4-4,5 kg başa olacaktır. Sadece cihazın içine diski takın ve musluğun altında - - Saygın bir üreticiden doldurma için ızgaraların temizlenmesi için metresleri ilginç aksesuarını memnun etmeye karar verdi hiçbir ek çaba gereklidir. Etin kamera besleme, kolayca açabilir ve çok uygun olduğu, temiz. Uzun güç kablosu, motor aşırı ısınma koruması, istikrar ve prezentabl hakkında iyi bir şey. Genel - bu büyük aileler ve büyük çalışma aletlerinin için güçlü ve istikrarlı kıyma makinesi.

Biz 2017 yılında üst 8 en iyi öğütücüler kabul edilir ve bağımsız üretici marka, iyi bir cihaz tanımlayan önemli küçük şeyler hakkında öğrenilir. 2017 yılında notunu - - yapısını ve bunların alımlarını seçimine ilişkin ölçütleri anlamak isteyenler için makale nasıl bir elektrikli kıyma makinesi seçin. Şimdi büyük bir seçim yapmak ve mutfak deneyler için iyi bir değirmeni satın alabilirsiniz. İyi şanslar, sevgili okuyucu!

"Ev kullanımı için en iyi elektrikli kıyma makinesi" One thought

Bazı ucuz gibi ben BBK durdu. çok, tesadüfen,) kötü değil

Nasıl bir elektrik kıyma makinesi seçmek için

Elektrik kıyma makinesi - et taşlama için ağırlıklı olarak tasarlanmıştır ancak kalmaz, aynı zamanda ev yapımı erişte yapımında kullanılabilecek bir ev aleti. Ve özel memeleri yardımıyla bir değirmen veya domates, çilek ve diğer sebze ve meyveler için sıkacağı gibi bir kıyma makinesine kullanılabilir. Bu cihazın ana avantajı - düşük maliyetli bir güçte yüksek performanslı. Buna ek olarak, şimdiki çok fonksiyonlu modelleri ve mutfakta az yer kaplar. Bu makaledeki tüm veriler açık kaynaklardan alınır karşılaştırmış ve bazı sonuçlar yapılmıştır, bundan sonra, analiz edildi.

Cihazın kapasitesinin eksikliği ile buna göre, ekonomide kesinlikle yararsız olacaktır, onun görevi (eziyet kıkırdak ve kemik) ile baş edebilmek ve olmayacaktır. Biz az olmamak 500-600 den watt kapasiteli bir et öğütücü seçmek önerilir. güç göz önüne alarak, performansı hakkında unutamam. En son modeller dakikada et 0.5 ila 5 kg arasında işleyebilir. Bu şekilde, standart bir model 1000 watt gücünde 0.8 ile 1.3 kg arasındadır. aynı performansa sahip olan değirmeni seçerken daha güçle modelleri tercih vermelidir. Bu aynı zamanda etin büyük miktarlarda işlemek ve edecek olan stok, bükülme büyük parçalar verir sağlayacaktır. Seçilen Öğütücü kapasitesi küçükse, o cihazı yüklemek için çok değer değildir. motor ısısını takip ettiğinizden emin ve işleme için tek tedavi parçaları, önceden doğranmış ve soyulmuş damarlar ve kemikler tabi olun.

metal, plastik veya plastik / metal yapılmış modern öğütücü. Avantajlı bir şekilde, gövde, özellikle gıda endüstrisi için üretilen yüksek süneklik ve mukavemete sahip olan plastikten imal edilmektedir. Oldukça ağır bir yük ve çevresel açıdan güvenli dayanabilir. Ama biz yine de metal bir et öğütücü seçim (ama fiyat yüksek olacaktır) önerilir, bu nedenle daha dayanıklı ve plastik göre çevre dostu bir malzemedir.

spiral şekle sahip ana parçalar Öğütücü biri. O ızgarası ve bir bıçak monte. ana işlevi - bıçak ve açma çıkış işlenmiş ürün boyundan ürünlerin geliştirilmesidir. Bu (et için kullanılır) metal veya plastik olabilir. Ayrıca sebze, meyve ve çilek için geçerlidir. Bazı modellerde sadece iki yaka yok. cihazın güvenliğini sağlayın. Boyun değirmeni boynunuzu dokunmak yüksekliği imkansızdı olmalıdır. Bu bir güvenlik garantisidir. Bıçak çeliği en yüksek kalitede olmalıdır. Kalite ne kadar yüksek, daha az gerekecektir bıçak keskinleştirme. Buna ek olarak, kendiliğinden bilenen bıçak modelleri vardır. Evde eziyet künt malzeme özelleşmiş merkezlerde ya da yeni setleri satın tedaviyi gerektiren neredeyse imkansızdır, çünkü bu uygundur. Kalite çelik bıçakla vurarak doğrulanabilir. Bir patikanın bir bıçakla gelen olacaksa, o zaman çelik yumuşak ve hızlı bir şekilde körelmiş. kafes için değirmeni farklı boyutlarda delikli özel diskler olduğunu. Bir yakın bir uyum prizine gerçeğine o kafesi dikkat etmek gerekir. Dizilerin Seti en az üç adet olmalıdır. Bu, farklı yoğunluklarda doldurma hazırlamak için bir fırsat sağlayacaktır.

 • Motor koruma. bir döner elemanların isabet sabit nesneler kullanılabilir cihaz otomatik olarak kapanır ki bu amacı, elektrik kapatma için. Boyunda mekanik kilit de kullanılır. Motor hararet olduğunda geçerli modeller otomatik kapatabilirsiniz olarak, bu yanma cihazı koruyacaktır.
 • tepsi, aksi takdirde yükleme platformu aradı. Öğütücü boynuna bağlı. Bu rahatlıkla şey tarafından bırakılan değildir et veya başka bir ürünün parçalarını indirmek için izin verir. uzay etrafında kan izleri ve et düşmüş parçalar olmadan, oldukça temiz. Ayrıca tepsi kullanımı güvenliğini sağlamada önemli bir rol oynar. Ürün üzerinde koyun ve girişine doğrudan itme değil edilebilir. Ellerin bozulmadan kalır. Buna göre, tepsinin daha alan iyi hostes.
 • turunçgiller. Çok yaygın fonksiyonlar değirmeni narenciye yükleme oldu. Buna ek olarak, genellikle aşağıdaki araçları snascheny öğütücüye:
 • "Kebbi". Bunun yardımıyla hostes çeşitli pelüş gıda hazırlanması için çok uygundur içi boş tüp, alabilirsiniz.
 • sosis yapmak için Nozul. aşağıdaki gibi işlem ilkesi: sosisler için meme aşınma kabuk boyun şekilde birleştirilen bir meme. Et kıyma Yükleme ve kabuk doldurma işlemi kontrol edecek. Hazır Sosis pişmiş için.
 • Sebze dilimleme, doğrama, Rende. Farklı şekiller ve farklı deliklere sahip memeler. Onların hostes bağlı çevreler sebze, şeritler, plakalar, farklı boyutlarda kareler halinde kesilmiş olabilir. Ve tüm bu yüksek hızda yapılır ve mutfak robotunda aşağı değildir.
 • kurabiyeler için memeler. Farklı şekillerde kavite değirmeni "sosis" yerleştirilir hamur vermek için izin verin. Bu hamur sadece dilimler ve fırında içine kesilecektir
 • Pişirme makarna için diskler. Evde farklı şekil ve büyüklükte makarna yapmak için bir fırsat sağlar. önemli ölçüde cihazın maliyetini etkileyen iken, nadir modellerden oluşur.
 • hamburger Kalıplar. Nadir fakat ilginç özelliği. çalışma alanı kıyılmış daldırma yapılan Köfte ve aynı forma alırlar.

Buna ek olarak, bir not seçerken:

 • yoğunluk. Bazı imalatçılar tüm püskürtme, aynı zamanda kabloyu saklamak için özel bir kap saklayabilir özel konteyner sağlar;
 • kararlılık. o alet son derece dayanıklıdır ve iş yerinde titremez çok önemlidir bu yüzden Et kıyma, oldukça ağır;
 • çıkış yerinin yüksekliği. yüksek veya düşük bulunduğu takdirde, ürünler dağılmış olmadığını özel bir fincan seçmek gereklidir,
 • ses düzeyi. kıyma makinesi çevirin ve bir dakika, iki dinle onu. Eğer can sıkıcı ses, satın alma terk etmek gereklidir. Et artar gürültü işlenmesinde, unutmayın.

Eğer kıyma makinası edinimi şımartmak karar Yani, onun güç ve kabuk, shaker, bıçak ve ızgara malzemeye dikkat edin. Ayrıca fonksiyonlar birime atanacak önceden ne düşünüyorum. Size hiç kullanmıyorum bu ipuçları için fazladan ödeme için gerekli değildir.

Ama gerekli fonksiyonlarına bağlı olarak seçiminizi ayarlayabilirsiniz.

Nerede diğer et kıyma modelleri ve fiyatları satın almak

mağazalarında sizi neredeyse temsil bulabileceğiniz herhangi bir model. Fiyat imalat, malzemelerin ve işlevleri kalitesine, esas olarak. Iyi bir kıyma makinesine ihtiyaç hangi belirli özellikleri hakkında düşünmek ve ne amaçla bunu kullanacaktır. İyi kaydetmek ve% 100 sizin için geçerli olacak bir model seçmek olabilir.

 • M VİDEO - Başka devi beyaz eşya.
 • BUZDOLABI - Tüketici elektroniği için çevrimiçi mağaza.
 • 003 - Eğer ideal model kendileri seçebilirler mağazası.

Yazıyı okudum ve Öğütücü, hala dik el gibi güzel bir şey yok çünkü üzülmüştü.

Peki problemleri satın alın. İyi değirmeni Vitek, Brown, Bosh, uzun kılavuzuna doldurma büküm hayal edemiyorum, keyif aldık ...

Elektrik et öğütücü lüks değil, başta zaman ve emek tasarrufu sağlar Mutfak modern ev kadını, önemli bir enstrüman değildir. daha fazla kıyma makinesine, ben gibi Her birimiz, - benim Bosch MFW68660, çirkin bir hayvan gibi çalışır ve şık görünüyor.

Ben Moulinex - İyi kıyma makinesi. Ama yine de işlemci sahip olmak istiyorum.

Ben, biçer vardı hukuk annesini verdi ve kendimi farklı işlevlere sahip bir kıyma makinesi Bosh satın - pirzolası, kesikler, meyve suyu presleri, bir kıyma makinesine memnun kısacası Köfte Tarifi için bir meme, vardır.

Ve ben bir kaç yıl önce Anneme et öğütücü Bosch verdi. ve kemiklerle lifli et ve balık eziyet, değirmeni ve diri ve sığır gibi pulluk - o alay edilmez bittikten sonra!

farkı anlatmak için - Gereksiz in-law işlemci-ve serin değirmeni - anne-mamulechke? Ve her zaman olduğu!

Ne yapabilirsiniz, yaşam nesir olduğunu. Ben de onun mamulki daha iyi bir seçim olduğunu - ve o verimli ve güvenilir bir meyve sıkacağı, bir blender ve iyi, ve tüm yeni Bosch modelin kıyma makinesi, vardır.

Uzun ve dikkatli bir et öğütücü seçti. Ve bir parçalayıcı ve öğütücü ve domates için bir sıkacağı) gibi seçer Moulinex ve Selmer arasında duruyordu. danışman 10 ölçümleri Selmer almaları tavsiye. Ve biraz üzgün .. Büyük Pirzola, büyük doldurma losyonları. Mutfakta çalışmak artık daha hızlı ve daha hoş. Genel olarak, araba süper.

Eğer Ax-10 ölçüm tavsiyesi üzerine sinek Far gibi)))) Belki de daha dik orada Selmer ve normalde bizim Polaris Robit artık. 7

Ben bir et öğütücü seçtiğinde bazı modeller vücut d kapıya sahip olacak şekilde gürültülü olduğu için, o zaman (x) yakın 🙂 olduğunu güce değil, aynı zamanda 🙂 yapar gürültü seviyesinde sadece dikkat. Ve Bosch satın aldı. Ben et tam olarak anlaşılması ile, kullanmak ve patlama çalışmıyor zaman zevk

Ben çoğunlukta değilim, ben de Bosch, model üzerinde hiç hatırlamıyorum demek olmaz. Son zamanlarda konuyla ilgili arkadaşları ile konuştuk, en yaygın şirket, beş bizi sadece bir Kenwood, diğerleri BOSHI öğütücüye anlaşılmaktadır. Evet, bu, açık konuşmak gerekirse, şirket güvenilir bir iyi, garip değildir ve fiyat oldukça kabul edilebilir.

Bosch açıklaması, sorunsuz ele bir et gibi aldım ama kokusu kutusu açılmadı bile et girişiyle ilgili iyi bir korumaya sahip bir yedek arayan böyle oldu içeride Kupat hazırlanmasında, kıyılmış kıyma makinesi var

Kıyma - mutfakta çok gerekli bir cihaz. evden Cook doldurma, mağazada almayın. 3 yıl önce ucuz bir değirmeni Axion, bizim yapımcı satın aldı. Güç kaliteli tamamen memnun kıyılmış. Bu arada, meyve sıkacağı ile donatılmıştır. Yaz meyveleri suları sürekli yapıyoruz - mükemmel bir iş. Yani iyi bir fiyata iyi bir değirmeni satın alabilirsiniz.

Ben çabuk rağmen son yıllarda ve damarlar kesim, bıçak ile tıkanmış ve plenochki kesti oldu Öğütücü. Bu yeni bir öğütücü sorusunu gündeme getirdi. değerlendirmeleri okuduktan sonra ben Bosch almaya karar verdim. Belki birisi değiştirilebilir eskisini tamir bilen düğüm (bıçak yedek başarılı değildi). Gerçekten de, "gençlikte" o bir canavar gibi çalıştı.

Egzoz gazları kullanırken kimse değirmeni kokuyor bana söyle?

Belki. benzin kalitesi değil mi?

Yeni bölüm

 • Ev (8)
 • Odada iklim (1)
 • Mutfak (16)
 • Irina:Ev sineması - fan bir şey ve ...
 • Lara:Benim favori - Hotpoint, annesi Fırın açık ...
 • VikaiViktor:Mutfak yapılandırma lu, izin verirse ...
 • Annie:Bulaşık makinesi Korzo şekilde alınmalıdır ...
 • Annie:Tam da bu son yüzyıl damla soğuk ...

malzemelerin herhangi yeni baskı sadece aktif link ile mümkündür

En iyi elektrikli değirmeni nasıl satın alınır

işlevselliği aynı zamanda üreticinin durumu ve sıralamada yerine temelinde sadece seçilmelidir elektrik değirmeni kullanarak kıyılmış kaliteli pişirme için. Zaman test edilmiş şirketler ek nozulları, araçları ile donatılmış modern bir değirmeni satın almak sunuyoruz. Az bilinen üreticiler de ucuz elektrik modelleri veya el cihazı satmak.

Elektrik öğütme değirmeninden nedir

Tasarım değirmeni ana parça ve elemanları isteğe bağlı izole:

 1. Anahtar: plastik veya metal bir gövde, bir elektrik motoru myasopriemnik, tepsi, itici, bir vida mili, bir bıçak, ızgara ya da doldurma için disk kilitleme delikli kapak.
 2. Ek: Farklı çap delikleri, ekstra bıçaklar, meyve ve sebze işleme rende eki, hamur şekillendirme, sosis ya da sucuk Buraj ile ızgaralar. Farklı modeller başlarını kullanırlar.

Çalışma ilkesi vida mili üzerinden bir kıyma makinesi et yoluyla gitmektir. adet delik myasopriemnika yerleştirilir, itici onları şaft içine almak yardımcı olur. burgu geçerek, et bir kayar bıçağının kafes kesme yüzeyine bastırılır. myasopriemnika İçinde et parçaları daha küçük çok büyük parçalarını kesmek için yardımcı kaburga var. Süreç sebze doğrama ve et el değirmeni aksine, sürekli gerçekleşir.

üreticileri ve müşteri yorumları sıralamasına göre, bir elektrik değirmeni tercih öğrenin. Popüler markalar hızla dakikada etin 12 kg işlenmiş güçlü değirmeni sunuyoruz. Kanıtlanmış firmalar güvenli gıda sınıfı plastikten konut aletleri, insanlar için güvenlik olası yükünü ölçmek olun. evrensel çalışma için ek özelliklere sahip ucuz bir elektrikli araç satın olmalıdır.

Yüksek performans ile güçlü, güvenilir mekanik kıyma makinesi. dakikada 2.7 kg et işlenmesi özelliğine sahip, kolay depolanan, kalıplama bıçak ve kauçuk ayak için bir bölme yer alır:

 • model adı: Bosch MFW 45020;
 • fiyatı: 6389 s;.
 • Özellikleri: 500 W, 4.5 mm ve 8 mm arasında 2 meme deliği çapı nominal gücü;
 • lehte: ile, kauçuk ayak, sosis yapmak taşıma kolu için ucu için saklama bölmesi tersidir;
 • eksileri: konut ve tepsi plastikten imal edilmiştir.

Güçlü, güvenilir elektrik değirmeni hızlı yüksek kaliteli sonuçlar sağlar. Performans 4.3 kg / m kadardır:

 • model adı: Bosch MFW 68660;
 • fiyatı: 11.129 p;.
 • Özellikler: suyu basmak, fındık doğrayın, sebze, ızgara peynir doğrayın, doldurma, form sosis ve Kebbe yapabilir; güç 800 W, 10 memeleri, 5 mm kafes deliklerinin çapı, boyutları 32.8 * 39.8 cm;
 • avantajları: kolu, ters termal kapatma metal mahfaza ve tepsi, kordon için bir bölme taşıyan bıçaklar depolamak için bir bölme vardır;
 • Dezavantajları: ağırlıkça 7 kg.

Bu çalıştırmak için basit, ama güçlü elektrikli kıyma makinesi yüksek verimlilik, düşünceli ergonomik vücut tarafından karakterizedir. Verimlilik 1.7 kg / dakika Et, herhangi bir yoğunluk öğütmek için:

 • Model adı: Moulinex ME 105 830;
 • fiyatı: 3390 s;.
 • Özellikleri: Güç 1400 W, ağırlık 3 kg 4.7 ve 7.5 mm, sürekli çalışma için 10 dakika, 1.2 m kordon, doldurma için disk 2;
 • Avantaj: Yüksek inşa kalitesi, boyutsal olarak gövde malzemeleri, bir ters sistemi, sosis yapmak için bir meme bulunmaktadır;
 • Eksileri: plastik kasa ve tepsi, hiçbir motor aşırı yük koruması, kap-Rende ve öğütücüler.

Pişirme eti için birçok fonksiyonları ile kompakt elektrikli makine, güçlü motoru, ergonomik tasarımı vardır. Gıda işlemciler ile Dahil gıda şeritlerini veya küpleri parçalamak için özel dilimleyici eki vardır:

 • model adı: 4581 Moulinex ME;
 • fiyatı: 9990 s;.
 • Özellikleri: 2.3 kg / dakika, 3 kafes paslanmaz yüksek kaliteli çelik 3, 4.7 ve 8 mm gücü 2000 W kapasitesi;
 • lehte: Avrupa fiş-priz, çıkarılabilir parça bulaşık makinesinde temizlenmesi için izin verilir;
 • Dezavantajları: Tepsi malzemesi - Plastik.

Rus marka Axion gerekli ekleri ve araçları ile donatılmış çok fonksiyonlu cihaz için en sunmaktadır:

 • Model adı: Axion M 41;
 • fiyatı: 4199 s;.
 • Özellikleri: Gürültü seviyesi 82 ​​dB güç 1700 W, kapasitesi 2 kg / dak, memeden 5 ve 7 mm, 1.5 mm kolon uzunluğu 4, boyutlar 24 x 17 x 35 cm;
 • lehte: Bir rende, Köfte Tarifi için bir meme, meyve suyu, parçalama ısı kapatma, set sürgü, kordon bölmesi ve yemler, sap, alüminyum vidalı çelik bıçak, sürekli işlemini yapmak için kauçuklaştırılmış ayak tersidir - yarım saat;
 • Dezavantajları: Plastik yuva, tepsi, 5 kg ağırlık.

Daha uygun fiyatlı kıyma makinesi aynı Rus üreticinin aşağıdaki bütçe modelidir. Bu düşük enerji, hafif ile ayırt edilir:

 • Model adı: Axion Emsh-30/160;
 • fiyatı: 2690 s;.
 • Özellikler: 500 W, 30 kg / saat, 3.5 kg ağırlık verimliliği, 2 örgü 5 ve 7 mm;
 • lehte: kılıç bıçak kenarı, ek olarak bitkisel bir kesici, sıkacağı ile donatılmıştır;
 • Dezavantajları: Üretim plastik malzeme.

memeler ve bıçak en az bir dizi ile kullanımı basit ve donanımlı aşağıdaki e-kesici olup:

 • Model adı: REDMOND RMG-1233;
 • fiyatı: 2638 s;.
 • Özellikleri: Güç 350 W, 1,6 kg / dak, doldurma için 2 disk performansı;
 • lehte: tersidir, aşırı yük koruması;
 • Dezavantajları: Plastik kılıf, kağıt tepsisi.

Sonraki Öğütücü modern teknolojik eğilimler yapılır. taşlama birimi Yerinde tutma halkası ile motor bölümüne bağlı olduğu:

 • Model adı: REDMOND RMG-1209;
 • fiyatı: 3500 s;.
 • Özellikleri: gücü 400 W, doldurma disk, meme Köfte Tarifi ve sosis, ağırlığı 3 kg, boyutlar 39 x 22 x 19 cm için 0.75 kg / m3 performansı;
 • lehte: işlevi, çelik metal tepsi ve bir bıçak, tam itme elektrik mod değiştirme düğmesi ters koruması aşırı ısınma;
 • Eksileri: Plastik gövde.

elektrikli ev aletleri imalatçısı Polonyalı ekonomik ve eki için doldurma için tekerlekler ve sosis ile donatılmış aşağıdaki kıyma makinesi sunar:

 • model adı: Zelmer 687,5;
 • fiyatı: 3500 s;.
 • Özellikleri: gücü 500 W, 1.2 kg / dakika, 2 diski 4 ile 8 mm arasında performansı;
 • Artıları: sosis, ekonomik cihazın hazırlanması için bir ambalaj;
 • Eksileri: Plastik gövde.

Bu Öğütücü Polonyalı yapımcı klasik tasarım ve vücudun orijinal renkleri vardır. Lastik üstü ayakları sıkıca masaya cihazı düzeltmek:

 • model adı: Zelmer MM1200.89;
 • fiyatı: 7000 s;.
 • Özellikleri: Güç 650 W, 2.3 kg / dakika, 3 kafes 2,7, 4 ve 8 mm performansı;
 • Artıları: Aşırı ısınma durumunda Motor kilidi, doğrama sebze, yüzen üç çeşit, bir dönüşüm sürecinde bir itici sosis, doğranmış dilimleme yapmak için tuşlar kilit eki;
 • Dezavantajları: mermi yatağı, plastik 5 kg ağırlık yaptı.

Iyi bir performans ve maksimum hijyen bir elektrikli cihaz bilinen bir marka ile karakterize edilir. Bu hızlı ve kolay bir et artığı mekanizmasını temizlemek için yardımcı olan bir inşa InsertClean sistemi bulunur:

 • Model adı: Philips HR2723 / 20;
 • fiyatı: 7500 s;.
 • Özellikleri: verimlilik 2,3 kg / dak, 500 W, 3 ızgara 3, 5 ve 8 mm kablo uzunluğu 1 m, frekansı 50 Hz;
 • artılar: bıçak ve vida, ev 12 ve 22 mm, temizlemek için et taraflı aksesuar, paslanmaz çelikten dayanıklı metal elementler beslenmesi için odasının yenilikçi tasarımı yapma sosis için, dilimler halinde bir meme sebze kesmek için ek odasının otomatik olarak ayarlanması;
 • Eksileri: ana gövde plastikten yapılır.

nedeniyle güçlü bir motora et büyük bölümlerini işleme kapasitesine sahip yüksek performanslı Bu Öğütücü:

 • model adı: Philips HR2721;
 • fiyatı: 8990 s;.
 • Özellikleri: verimlilik 2,3 kg / kafes 5 ve 8 mm m2, sosis 12 2, bir meme, 22 mm, 500 W Kebbe maksimum güç için bir meme, 5 kg ağırlık, kablosu 1 m, frekansı 50 Hz;
 • Artıları: Metal vidalar, konektörler, dahili temizleme sistemi, direnç ağır yükler, kolay montaj ve kurulum, otomatik bıçak ayarı ve vida, kesme ve doğrama için bir meme olduğu dahildir;
 • Eksileri: Et için plastik tepsi

Bu az bilinen bir marka elverişli olanaklara sahip yenilikçi ucuz elektrik değirmeni sunmaktadır:

 • model adı: ÜNİTE UGR 459;
 • fiyatı: 4890 s;.
 • Özellikleri: Güç 1500 W, farklı çapta deliklere sahip sosis 2 diski için bir meme;
 • artılar: kilitleme çalışmasının önlenmesi sistemi 6 hızları, geniş çaplı bir çalışma odasının, kalıplanmış hilal bıçak, kolay temizlik ters görüntü kontrol grubu olarak itici;
 • Eksileri: Plastik gövde.

Nasıl bir elektrik kıyma makinesi seçmek için

et, kıyma taşlama için değirmeni satın alma ve üretmek zaman doğramaları hesaba onun özelliklerini almalıdır. Nasıl doğru değirmeni ve ne aramaya seçmek için:

 1. Güç. Dakikada herhangi bir ürünün işlenmesi yeteneğini etkiler. Güç arttıkça, daha kolay o sert ve lifli olsa bile, et açmaktır. Optimal varyant 1000-1500 watt. Güçlü modeli daha fazla gürültü üretir.
 2. plastik, hafif bir alaşımdan veya çelik - elektrikli cihaz malzemesinin üretilmesi. Çok daha önemli iç kısımları, bıçaklar, vidalar, çubuklar, metal olduğudur. vida hareket aktarma mekanizması, aynı zamanda, metal seçim için daha iyidir.
 3. Bu ise, yararlı ters fonksiyonu, cihaz çekirdeğinde bir sıkışması durumunda çalışma kolaylaştırır. butonuna tıklayarak, kolayca fark gözetmeden mutfak aletleri da ulaşabilirsiniz.
 4. operasyonun birkaç modları - en az iki, enerji tasarrufu ve yayılan gürültüyü azaltmak için.
 5. motoru aşırı ısınmaya karşı korunması. Bu sizin ünitenin ömrünü uzatır.
 6. Fonksiyonel eklemeler işi kolaylaştırır. Dahil şunlardır: rende, meyve sıkacağı, sosis kornalar.

yorumlar

Her zamanki bölümlerinde bana elektronik seçenekleri uygun değildi, çünkü ucuz online mağazada bir öğütücü satın almak istedi. seçim bana Redmond takım elbise üzerine düştü. Moskova'dan değilim, bu yüzden kurye ile teslim düzenlemek. Satın alma bir maliyetle Kendimi ucuz bile nakliye dikkate mal oldu. Güçlü cihaz evimi tat geldi.

Mama ne kadar elektrik ucuz satın almak değirmeni, ancak kalite ekipman bulmak için bana talimat. Birkaç ev aletleri aralığını okudu ve ZELMER de durduruldu. Ben ek ekleri ile donatılmıştır sevdim. Alış online mağaza Petersburg bana 4.500 ruble mal oldu.

33 yaşında Ekaterina,

Bir elektrik değirmeni kocası bana tavsiye al. Sık sık hazır satın, kıyılmış et ürünlerini pişirmek, ancak et ve kendi büküm almak daha uygundur. posta derken Axion Rus üretim birimi emretti. Bu nedenle, satış, sadece 3000 ruble için, ucuza aldım, bir eylem oldu. Ben teknoloji fonksiyonları ile memnun etti.

37 yaşında Alexander

Eşi onun eski manuel modeli düzenlemek için bırakmış olduğundan, bir et öğütücü Bosch satın almak istedi. Bu markanın ne kadar Taşlama öğrendikten sonra ben pahalı düşündüm, hoş bir sürpriz oldu. Ben yağdırdı aldı - komple rende, parçalayıcı, sosis ve meyve sıkacağı için meme. eşi onu mutlu elektrikli değirmeni sürpriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

41 + = 44