Ne iyi ısıtılmış havlu demiryolu

Havlu kurutucu: daha iyi? Yorumlar, fotoğraflar. "Sunerzha" veya "MARGAROLI" - Ne bir su ısıtıcısı havlu seçmek daha iyidir?

banyo Isıtılmış havlu demiryolu uzun ilkel tasarım özellikleri nedeniyle oldukça geleneksel bir fonksiyonu olan basit cihaz olmaktan çıkmıştır. Modern ekipmanlar arasında yüksek fonksiyonellik ve şık tasarımı ile karakterizedir.

Bu düzenlemenin duyan kullanıcı sık sık çeşitli yerlerde bükülmüş bir çelik tüptür. Bu cihaz, dengeleme döngüsü sıcaklığının fonksiyonu yükseltici etkileyici uzunlukta yatay bir düzenleme değişikliği yapar. Bu sistem her yüksek katlı binada.

yabancı üreticilerin hakkında tüketici yorumları

Daha iyi yorumlar anlamak sağlayacak olan havlu, su, göz önüne alındığında. o ithal mallara gelince, o zaman, tüketiciler olarak, her durumda, onlar yerli standart sistemler için uygundur söyleme. Ortak bir çap 1 inç veya 1.4 inç boyutunda genellikle eşit eden apartmanlar, yükselticiler. Yabancı standartlar işe kendini yüklemeyi yürütmek için ek adaptörleri satın almak için müşteriler zorlayarak, boyutları 1/2 veya 3/4 inç bağlama gerektirir.

Eğer daha iyidir Havlu kurutucu, ilgileniyorsanız, size geribildirim kendinizi tanıtmanızı yardımcı olacaktır. Çelik cihazı ucuz olan, ancak her zaman aynı kalite ve koruyucu bir kaplama uygulayan bir yöntem değildi. Tüm bağlantılar dikişli ve keskin kenarları olması gerekir. Düşük uç modelleri korozyona karşı mutlak bir koruma sağlamak mümkün değildir Nitroselüloz boyaları kapsar. Eğer kaliteli bir ürün seçmek isterseniz, metal yapıların polimerizasyon yöntemiyle imal edildi modelini seçmek gerekir. alıcılar söylediği gibi en iyi seçenek, sadece dış değil, aynı zamanda iç kaplı polimerleşmiş modellerdir.

paslanmaz çelik ısıtmalı havlu askısı incelemeleri

alıcılar mağaza su havlu gözle ile doğar mantıksal soru: "daha iyidir?" Tüketici yorum Belirli ekipmanın yararlarından söz. En dayanıklı, onlar paslanmaz çelikten yapılmış ürünlerdir alıcılar tarafından vurgulandığı gibi. Ancak, nispeten yüksek maliyet için hazırlıklı olmalıdır. Satışta Eğer biraz daha az nedeniyle pirinçten daha yüksek süneklik olan krom pirinç ürünleri bulabilirsiniz. Bu üretim sürecini kolaylaştırmaktadır ve maliyeti azaltır.

teknik özellikleri ve havluluk biçimleri üzerinde

Yani eviniz için bir havlu suyu seçin. En iyi nelerdir (Bu konuda gelişmiş kullanıcı yorumları, makaleye bakınız) ve hangi kriterlerin seçiminde için var? Uzmanlar tasarım ve cihazın özelliklerine dikkat etmek öneriyoruz. Bu kriterler seçiminde en önemli arasındadır olarak da, montaj işleri ve çalışmasını karmaşık olmayan bir cihaz seçmelisiniz.

Farklı üreticilerin kendi içinde bu sorunu çözmek. Rus şirketleri gelince, onlar sık ​​sık makalesinde M-şekilli veya U şeklinde bir serbest bırakın. en modern versiyonları kurutma şeyler için tüm bar alanı kullanımını etkinleştirmek merdiven şeklindedir. Rusçaya en iyisi bir havlu, su, satın almak isterseniz, anlayabilir ve sonra bile renk düzeni düşünün. Artık geleneksel beyaz parlak ve krom ile sınırlıdır, ancak özel renkler ve mat kaplamalar sınırlı miktarlarda üretilen veya emriyle edilir. Tüketici geleneksel performans ile karşılaştırıldığında bu yüksek maliyetle beklemelisiniz.

Yerli ekipman Avantajları

Yerli havlu ısıtıcısı yabancı analogları ile karşılaştırıldığında önemli bir avantajı var. Artı cihaz soğutucu sisteminde basıncın bir uyarlamasını sahip olduğunu vurguladı. Onun düzey yabancı kıyasla daha yüksektir. 22.5 atmosfer eşdeğer test basıncı çalışma açısından, 15 atmosferlik eşittir, bu uygun bir emniyet marjı elde edilmesine olanak sağlar. Hala karar veremiyorsanız, şirket seçmek için su ısıtılır havlu demiryolu, sen, Fin şirkete kaliteli ünlüdür ürünü, hem de bazı tanınmış özelliklere dikkat edebilirsiniz.

U-şeklindeki model Boşluk 200 milimetredir. M-şeklinde bir model S-şekilli bir düzenlemeye ilişkin olarak, eksenleri arasındaki mesafe eşittir 310 milimetre olan, 630 mm 'lık alanda bu parametrede farklılık gösterir. Bu parametreler dikkate sen ortadan kaldırmak için zor olacak kurulum çalışmaları sırasında yanlış anlamaları ortadan kaldırmak tek yolu alınmalıdır. Tüketici dikkate havlu Fin düzenlemeleri ısıtma boruları katı bir sistem ile eşleşmek üzere tasarlanmıştır zaman gerekir.

markası "Sunerzha" modelleri hakkında tüketici yorumları

Bugünün tüketicileri daha iyidir havlu, su, dikkate alındığında - "Sunerzha" veya "MARGAROLI", onlar kendini çözmeye çalışın. Donanım üretici genellikle birinci cihaz 180 derece döndürülebilir hangi bir döndürme mekanizması ile birlikte sağlanır. Doğru banyo havlu askısı boyutları serbestçe çevirmek için izin verip hesaplamak gerekir seçtiğinizde kullanıcılarına göre, bu özellik çok uygundur, ancak. Döner yapı sabit etkileyici ağırlığa dayanma kabiliyeti verir çünkü bu özellik her zaman pozitif olarak adlandırılan edilemez. İmalatçı 5 kg içinde cihazı etkileyebilir maksimum kütle bahseder.

Eğer su ısıtmalı havlu askısı seçmek daha iyi ne olduğu sorusunu akla getirmektedir varsa, kapatma vanaları ile donatılmış modeline dikkat edilmelidir. kullanıcılarına göre, onlar kolayca aşırı basınç alarak, ekipman korunabilir. Kolayca cihazın uzunluğu boyunca bile ısıtma sağlanması hava cepleri ortadan kaldırabilir. Aile içi su tedarik sistemlerinde kullanılan suyun kalitesi, iyi olmadığını hatırlamak zorunda. Yukarıda belirtilen aparat korozyon etkileri dayanabilmektedir iç yüzeyi olan bir üretici üretir.

Satışta Eğer paslanmaz çelikten modellerini bulabilirsiniz: boyalı cilalı krom veya. Eğer "Sunerzha" Bir ürün üreticisine tercih ama para kazanmak istiyorum istiyorsanız, tüketicilerin seçeneklerini lekeli havlu tercih etmeleri önerilir. cilalı aksine, daha az etkileyici maliyeti farklıdır.

havlu ısıtıcısı markanın Yorumlar "MARGAROLI"

geniş bir ürün yelpazesine içinde satış noktasında bugün havlu su sundu. Hangisi daha iyi bir fotoğraf anlamak sağlayacaktır. Yukarıda belirtilen ürünler tercih karar verirseniz, malzemelerin servis zamanında aşağı olduğu gibi, demir dışı metaller, yani alüminyum, bakır veya pirinçten yapılmış ekipman satın almak için gerekli değildir. Deneyimli kullanıcılar paslanmaz çelik ürünleri daha dayanıklı olmasıdır tavsiyelerde. Eğer böyle bir model seçmek için karar verirseniz, tür malların sıkça taklit unutulmamalıdır. Düşük kalitede ekipman içine çalıştırmak etmemek için, ünitenin kökenli belgesel kanıt gerektiren kaynaklar incelemek iyi olmalıdır.

sıcak havlu su iyidir paslanmaz çelik, olduğu ilgileniyorsunuz, yalnızca görsel inceleme ve belgelere erişim sonra anlayabiliriz. Eğer üretici "MARGAROLI" tercih ederseniz, Demir ve çelik seçenekleri dikkat edilmelidir. Ülkenin düzenleme ısıtma sistemini barındıran için kullanıcılarına göre, en uygun olanıdır. Bunun nedeni, olduğu soğutucu mevcuttur tuzları da dahil olmak üzere yabancı maddelerin her türlü, tıkanmış tür cihazlar korozyon aşınmış apartman banyo işlem.

Havlu kurutucu: Bir iyidir

Çoğu zaman, banyoda tamiratlar, ben çoktan kendisini bir su bobini gömdü dahil tüm eski sıhhi cihazlarını değiştirmek istiyor.

Bugün, pazar teknik özellikleri değil, aynı zamanda görünüş olarak sadece birbirinden farklı banyo için sıcak havlu su türünün farklı modeller, çok sayıda bulabilirsiniz. değil her birim işletme basıncı farklılıkları, 10 atmosfere kadar ulaşabilir zirve parametreleri dayanabilecek olduğunu unutmayın. Bu bağlamda, ilk etapta su havlupan seçerek, özellikleri ve ürünün üretim materyaline dikkat.

Bu yazıda, görünüş olarak ve malzemenin üretimi hem su seçmek detay vitrifiye demonte etmek daha iyidir kurutma ünitesinin ne tür anlatmak istiyorum.

görünüm, havlu, su, birkaç farklı tipe ayrılabilir. Standart model kavisli boru görünüme sahip olan birimlerdir. Onun biçimi, bu tür eşyalar harfi "M9raquo Hatırlayacağınız; ya da "P9raquo;. Çok sık bir merdiven ya da zikzak şeklinde bir model bulabilir ve son yıllarda enstrüman çok farklı şekil ve boyutlarda olabilir daha gelişmiş seçenekler de popüler hale gelmiştir.

harfi M şeklinde Modeli havlu ısıtıcısı su

İyi bir seçenek olarak bir kurutma cihazı numarası evde yaşayan askı sayısına karşılık gelir ve eğer askıları arasındaki mesafe yeterli olacaktır olmasıdır.

Aynı zamanda, satıcıların daha modern sunabilir - yükseltilmiş havlu. Bu tür modeller çok farklı değildir, ancak ek olarak işlevsel bir tip raflar var.

Modern tasarım havlu, su, iyi fotoğraftır

Son yıllarda ürünlerin Tasarım türleri yalnızca popülerlik kazanmaya başlıyor. örneğin, çeşitli büyüklüklerde merdivenler - Oldukça özgün ve genellikle benzersiz biçimlerde olabilir. Böylece, pratik bir cihaz parlak ve orijinal dokunma iç getirmek veya herhangi bir özel stil vurgulamak, banyo için gerçek bir dekorasyon olabilir.

malzeme imalatı sıcak havlu içinde

Böyle şekli ve özellikleri ile sadece güdümlü su gibi öğeleri seçerken, biz bir tane daha önemli bir uyarıda not edebilirsiniz. Her zaman satın alırken malzemeyi yapan yaptıklarının gerçeğine dikkat.

madde yapımı ile ilgili banyo için ısıtmalı havluluk seçmek için ipuçları

Bugün demir, çelik, paslanmaz çelikten yapılmış mamullerin, yanı sıra demir dışı metallerin çeşitli bulabilirsiniz. Banyoda çamaşır kurutma makinası olarak sıhhi cihazı seçmek için en iyi olanı malzeme ki, biz aşağıda söylemek istiyorum.

Su demirden yapılmış ısıtmalı havluluk ve daha sonra boyanır, en ucuz ürünler arasında yer almaktadır, ancak onların yaşam çok azdır. Sizin için en uygun seçenek - Eğer yeterli para yoksa, o demirin birimidir.

Çok güvenilir ve uzun süre sahibini hizmet edebilir - paslanmaz çelikten yapılmıştır Havlu ısıtıcıları,. Bu ürünlerin avantajları onlar paslanmazlar için yeterli basınca dayanabilir gerçektir. onlar bakır veya çelik ürünlere göre daha pahalı defalarca çünkü dezavantajları, yüksek maliyettir. Ama bütçe analog piyasada bulunabilir - bu paslanmaz çelikten renkli bir versiyonu. sık operasyon için olsa böyle bir ürün çok hızlı etkileyici bir görünüm kaybeder.

Su ısıtılmış havlu raylar, demir dışı metaller - bronz fotoğraf

Biz pirinç veya bakır havlu hakkında konuşmak, onlar paslanmasına ve paslanmaz çelik emsalleri çok daha ucuzdur yoktur. iyi bir su birimi başına gelebilecek, aynı zamanda izin verilen basınç, en - 5-6 bar. 4 atmosfer - Bu bağlamda, su basıncı 2 geçmez bu evlerde çok uygundur.

Çelik birimleri nedeniyle onlar nispeten düşük maliyeti etmesine büyük popülerlik kazanmıştır. çelik havlu sonunda avantajları üzerinde. Bir süre işleminden sonra, onlar korozyon ilk işaretlerini görebilirsiniz. İdeal böyle bir cihaz tamamen su ile doldu sağlayacaktır. Aksi takdirde, daha küçük boşluklar çok hızlı bir oksidasyon tüpleri neden aktif oksijen birikimini başlar.

Isıtılmış havlu demiryolu çelik merdiven tipi fotoğraf

Bu durumun çok basit bir örnek verebiliriz. Örneğin, su çelik havlu ısıtıcısı özel ev için satın alındı ​​ve doğrudan lavabo önünde bir sıcak su kaynağı sistemine bağlı ve yüklü edildi. Vinç oldukça çamurlu su akmaya başlar Bir süre sonra göreceksiniz. Bu birkaç kat daha küçük su ile sıhhi tesisat armatürleri tam bir dolgu için gerekli olan - bu basınç karıştırıcı ile ilgili olarak uygulanacak olması ile açıklanabilir.

Bu, daha sonra oksidasyon işlemi gerçekleşir oksijen birikimine yol açar, ve bu da çok bulanık su nedeni haline gelir. Uzmanlar bir su ısıtma sistemine cihazı bağlamak için önerilir.

iyidir Su ısıtılmış havlu demiryolu, önemli noktaları seçmek için

M veya U şeklinde - Eğer en uygun maliyetli bir model satın almak istiyorsanız, bu standart sürümleri tercih etmek en iyisidir. sizin banyo küçükse bu havlu ısıtıcısı, bu durumda idealdir. Bu durumda, tüpleri değiştirmek veya bunları doğurmak gerekmez. Basitçe cihaz bağlantısına bunu yapmak, ve hemen çalışmaya başlar ve hızlı bir şekilde başka amaçlar için kullanabilirsiniz.

bir oda ısıtmak için ve havlu ve keten çok sayıda kurutma, eğer yeterince geniş borular, paslanmaz çelikten yapılmış olması ısıtılmış havlu demiryolu seçin. Satın alındığında ürünün görünümünü dikkat etmeleri gerekmektedir. Bir radyatöre benzeyen ise, o zaman sadece ısıtma sistemine yüklemek gerekir.

Seçim sıcak havlu su sırasında aynı zamanda, oldukça keskin ve büyük basınç düşümleri, su çekiç her türlü dayanmak ve korozyona karşı direnç sağlamak için dikkat. Bu ürünleri yüklemek için kesinlikle hiçbir şey anlamadıysanız, profesyonel danışmak emin olun. Bu da yeniden tamir yürüten veya birliğinin yerini kurtarır.

Şimdi su ısıtmalı havluluk - bu hayatınızı kolaylaştıracak ve daha basit hale getirecek modern ve pratik araçlar var. elektrik tipi farklı Su agregalar, avantajları ve çok çeşitli bir dizi bulunmaktadır. Farklı fiyatlara ve çok sayıda tasarımın ürünü her kişinin kendileri daha iyi bir şey ve daha özgün için seçmesine izin bulabilirsiniz.

blogda gibi mi? Bize anlatın!

kendi elleriyle daireler tamiri

kaynağına aktif bir bağlantı alınmadan kopyalanması malzemesi yasaktır!

Hangi ısıtmalı havlu askısı seçmek için

dekorasyon banyo yaparken - İhtiyacınız, ben gerekli şey ısıtılmış havlu demiryolu olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten ondan tüm yararına bir sürü sonra - ısıtılmış havlu demiryolu duvarlarda mantar çıkması önemli ölçüde azalır ise varsa, bu dişli, sıcak oda kurutma ediyor (ve o gerçekten iyi öyle). Genel olarak, bunu (yazı mutlaka okuyun koymalıyız - kurutucu MONTAJFarklı mağazalarda bir demet seçerek ve şimdi size yararlı bilgiler getirdiğinizde), Ama hangisi gerçekten soru seçmenizi, kendimi gitti ...

Küçük bir tanımını başlatın.

Isıtmalı havlu askısı - Banyoda kullanılan bir üründür, bu ısıtma cihazı (kurutucu - havlu, hem de banyo ısıtmak üzere). Krom ve demir dışı metallerin bir bükülmüş boru, ana (sıcak yükseltici) sıcak su bağlanır mi. bina sıcak su mevcut değilse, bu Elektrikle ısıtılan kurutma uygulanabilir.

sıcak havlu seçerken birçok sorunları çözmek için gereklidir.

Bağlantı 1) Tip

4) fiyat - kalite

Ve şimdi daha ayrıntılı olarak ...

Bağlantı sıcak havlu 1) Tip

(Olağan soket olarak) ana yükseltici sıcak su ve elektrik edilir - Ben bu satırları yazarken, bağlamak için iki ana yol vardır. (O fonksiyonu ve elektrikli ve ısıtmalı havlu askısı akışını gerçekleştirir) kombine - Doğruyu söylemek gerekirse şimdi üçüncü tür görülmeye başlar unutulmamalıdır.

Akış (ya da sulu) havlu - aşılama, sıcak su boruları bağlı ve sıcak su bu uzaklıkta yer almaktadır. yükselticiler ve havlu her zaman sıcak çok büyük binalarda su, boru içinden dolaşır.

- elektrik kullanımı yok

- herhangi bir sıcak su ise, - soğuk sırasıyla

- Sınırlı bir montaj alanı, her yerde koymak daha boruyu çekmek gerekmez ve her zaman mümkün değildir. Eğer tüp doğru değil ödünç verirseniz, bu ancak çok hasta ısıtılan veya edilmeyecektir.

Elektrik havlu demiryolu - sıcak su (o, "Kruşçev" evlerinde gibi vb var) olduğu yerde popülerlik kazanmaktadır, evlerde çoğunlukla ayarlanır. Daha sonra bu ısı duvarlar aktarılır - havlu doldurulur sıvı (genellikle yağ) ısıtır ki içinde TEN kullanılarak suyun ısıtılması için - Ana su borusu sistemine çöker.

- sıcak su boru bağlantıları bağımlı olmayan gerekli değildir

- Banyoda değil, aynı zamanda örneğin mutfakta değil, herhangi bir yere monte edilebilir.

- Elektrik tüketimi, hatta biraz, güvence olarak üreticilerin 150-200 watt, ama yine de!

- Islak alanlar elektrikli ev aletleri yerleştirilmesi için gereksinimlerine uymak gerekir yılında, biraz bu makalede dokundu - BANYODA OUTLETS hakkında (elektrikli versiyonunu dikkate gereklidir okuyun).

elektrikli havlu rayına kısa bir video

Kombine havlu ısıtıcısı - bu seçenek bir merkezi su tedarik sistemi, sıcak su bağlı akışı ve elektrik artılar kurutucular avantajlarını birleştirir ancak, eğer prize bağlanabilir. Dezavantajları - bu şehir, nispeten yeni bir ürünün raflarda çok yaygın olmayan bir şeydir.

Şimdi tat ve renk adamlar demek o kadar, en formda hakkında biraz konuşalım. Isıtılmış havlu raylar onlarca değil yüzlerce şekil ve büyüklükte olursa bulunmaktadır. Daha iyi ısıtma ve kurutma çamaşır - Ancak, daha ısıtmalı havluluk anlamamız gerekir. Bu nedenle, sözde seçmenizi tavsiye merdiven (merdiven şeklinde yapılan). Keten sabit kurutucu olarak doğrudan yerleştirilebilir. EVET ve banyo onun kare sayesinde daha iyi ısıtır.

Eğer merdiveni beğenmezseniz, sen alabilir - Şekilli düzenleme E, az pratik ama daha ucuz. Boru giysiler için ek tutucular yüklü modelleri, çok etkili alanı artar vardır.

bir şekli vardır ayraç (ya da adlandırılan - at nalı) - bunlar ucuz değil, aynı zamanda en aptal - adamlar gerçekten pratik değildir. havlu kurutma için uygun dirsek radyal olarak eğilir sadece tek bir boru, aşağıda bir örnek fotoğrafı bakmak.

Genelde, gerçekten formları bir çok, hatta bir daire, üçgen, vb şeklinde olduğu formu seçerken, açıkça, daha basamaklarını ve çıkıntılara, büyük kurutma alanı anlaşılmalıdır.

sıcak havlu en önemli şey - bu gerçekten yerine koymadan uzun bir çalışma rehin var, bir malzemedir. Kural olarak, tüm ısıtılmış havlu raylar farklı metallerden yapılır. Ama biz sadece kalite seçenekleri almalıdır.

Bir daire satın alırken, bir kural olarak - normal metal seçenekleri, ya kim havlu paslanmaz çelikten yapılmış, ve daha da bakır veya pirinçten söndürmek olmaz. Bu yaygın bir bükülmüş boru, gölgeli geleneksel boyadır. kurutma Görünüm ve performans o bir depolama yani (metallerin en yakın alımının teslim olmaya) ve normal ve estetik set, zayıftır.

Düz çelik - Sıradan çelikten modeller var, kural olarak üst krom kaplıdır. Bu tür seçenekler en ucuz, aynı zamanda en kısa ömürlü, suyun etkisi altında böyle havlu ısıtıcıları hızla arıza duyuyor ve sızmaya başlıyor. Ortalama ömrü 5 yıldır.

Paslanmaz çelik - sıradan çeliğin yanı sıra, krom çeşitleri var, ancak boyalılar da var. Bu seçenekler suya zayıf maruz kaldıkları gerçeğinden ötürü daha uzun sürmektedir. Servis ömrü 10 ila 15 yıl arasındadır.

Bakır, pirinç veya alüminyum ısıtmalı havlu korkulukları Su geçirmezlik açısından en pratik modeller midir. Çok çok paslarlar ve bu nedenle 25 yıla kadar sürebilirler. Bununla birlikte, bu türlerde başka bir sorun olan bu tür malzemelerdeki havlu rayları en kırılgandır, en ufak bir çabada bile deforme olmuşlardır, bu yüzden onlarla çok dikkatli olmalısınız.

Materyal ve form hakkında küçük bir video

Yazımızın son noktası. Ve böylece, ne tür bir havlu sıcaklığı fiyat kalitesine karşılık gelir? Seçimim - çok dükkânı gezmişken, ısıtılmış havlunun paslanmaz çelikten yapılması gerektiği sonucuna vardım (sıradan çelik pratik değil ucuz ve bakır, pirinç, alüminyum - pahalı ve çok kırılgan) (pratiklik nedeniyle) bir merdiven şeklinde olmalı ve aynı zamanda geleneksel bir sıcak su borusuna bağlanmalıdır, elektrik seçenekleri benim için ilginç değildir.

Sonuç olarak, satın aldığımın çok memnun olduğunu söylemek istiyorum, harika görünüyor! Ben de bir arkadaşa tavsiye ettim, o da memnun! Bu gibi havlu ısıtıcıları da uygundur çünkü herhangi bir zamanda bir hava durdurucu bırakabilirsiniz (bu makaleyi okuduğunuzdan emin olun).

Ve hepsi bu, sanırım büyük yazım size gerçekten yardımcı oldu.

    Alexandra 12 Ağustos 2014 11:11

Çok yararlı makale sayesinde! Ayrıca bir havlu sıcak seçimi ile karşı karşıya ben böyle bir sorum var - tüm satıcılar her zamanki "siyah" çelik görünüyor da sadece ayırt edilemez olmasına rağmen, paslanmaz çelik temin ederim! Mağazadaki paslanmaz çeliği test etmenin bir yolu var mı?

Alexandra, çok güzel bir soru, ayrı bir makale yazmaya çalışacağım /

OKUYUN!

En iyi seçenek elektrikli tatlandırıcıdır, su almayın, sonra bir şey olabilir.

Bu seçenekler suya zayıf maruz kaldıkları gerçeğinden ötürü daha uzun sürmektedir. Servis ömrü 10 ila 15 yıl arasındadır.

Bu yüzden yakınlarda yakınlardaki ev eşyaları mağazasına gittim. Ve farklı havlu ısıtıcıları her türlü şaşırtıcı derecede büyük bir seçim var. Satıcı, birinin diğerinden nasıl farklı olduğunu açıklamaya çalıştı, ancak ilk kez tam olarak anlamadım. Önce banyodaki tüm boyutları ölçmelisiniz - banyodan ne kadar geri çekileceksiniz, kapısından ne kadar, hangi yükseklik elde ediliyor? Ve sonra sadece doğru seçeneği seçmeye gidin.

Böyle bir tasarım, tüm sistemin güvenilirliğini ve verimliliğini arttırır; ancak, böyle bir ısıtılmış havlu ısıtıcısının nitel olarak çalıştırılması için, ısıtma sisteminin yeterince yüksek bir basınca sahip olması gerekir.

Uzmanlar, farklı imalatçılardan iki model arasından seçim yapmama yardımcı oluyorlar. Elite Metal model Brook havlu firması ile havlu kurutucusu Sounerge model elegy arasında seçim yapıyorum. İlk üreticiyi tanımıyorum ama fiyatı, özellikleri ve garantileri uyuyor. Sounerge komşusunun yanında duruyor, iyi bir diyor. Kim bilir, seçimle yardım et.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

86 + = 95