Hangi zemin terazileri daha iyi

Müşteri incelemelerinde en iyi taban terazileri

Ölçümlerin kontrolü ve doğruluğu aşırı kilo ile mücadelede önemli bir husustur. Vücudun kütlesini doğru bir şekilde belirlemek ve normal bir şekilde korumak için, zemin terazileri olmadan yapamazsınız. Dikkat edin, insanlara oldukça sık ağırlık vermek için kullanılan bir araç, aşırı kilolu değil, tamamen sağlıklı ve ince bir satın alır. Kaliteli bir cihaz, vücuttaki değişiklikleri hızlı bir şekilde tanımanıza yardımcı olur ve birkaç saniye içinde aramadaki verileri gösterir. Gelecek bir anneye ne yapacağını hâlâ bilmiyorsan, zemin terazileri seçin ve kaybetmezsiniz. Sonuçta, tüm gebelik boyunca süreci izlemek son derece önemlidir. Makalede, tüm nüansları ve 2017 derecelendirmesinin en iyi taban baskısını nasıl seçeceğiniz hakkında size bilgi vereceğiz!

Zemin terazilerinin çeşitleri

Ev kullanımı için zemin terazileri yelpazesi arasında, 2 ana tip var:

 • Mekanik. Bu tür, analoglar arasında en dayanıklı ve pratiktir. Tabanda, ağırlığın etkisi altında bulunan ölçüm yayı gerilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle, ok ölçüm ölçeği boyunca hareket eder ve ağırlığı gösterir. Mekanik terazilerin güç istemediğini ve elektronik teraziden çok daha ucuz olduğunu lütfen unutmayın. Bölünme fiyatı 1 kg, bazen 0,5 kg olabilir.
 • Elektronik. Ölçüm verileri dijital bir ekranda görüntülenen modern bir cihaz. Dahili elektronik sayesinde cihazın genişletilmiş bir işlevi vardır ve bir kişinin ağırlığını belirlemek için 0,1 kg'a kadar dayanıklılık sağlar. Zemin terazi modelleri arasında, elektronik, 2016-2017 yılları arasında en iyi derecelendirmeye girdi.

Ayrıca bakınız - Müşteri önerileriyle en iyi mutfak terazilerinin derecelendirilmesi

En iyi zemin ölçeklerini seçme

 • Zemin terazileri seçerken, bunlar nasıl ve ne şartlarda uygulanacağı konusunda bilgi edinmeye değer. Doğru göstergeye ihtiyaç duymuyorsanız, mekanik ölçekler işe yarıyor, başka bir durumda - yalnızca ağırlığı değil, aynı zamanda organizmanın teşhisini de yapan elektronik tip modeller. Bununla birlikte, seçim yapmamak için özelliklere dikkat etmeniz gerekiyor:
 • Ölçüm hatası. Seçerken, ana parametre olarak düşünülebilir, çünkü kalite aleti ortalama olarak 100-300 gramı geçmemelidir, bu da hatanın 1 kg'a ulaştığı ucuz bir üründe geçerli değildir. Bu nedenle, hayat için en üst düzeyde hassasiyetle zemin terazileri alırsanız, kesinlikle çatalı kalmanız gerekecektir. Fakat buna değdi!
 • Maksimum yük ağırlığı. Ayrıca önemli bir husus, çünkü çoğu model 160 kg'a kadar bir ağırlık için tasarlanmıştır, bu da her zaman uygun ve karlı değildir. Dikkat edin, gelişmiş modeller 220 kg ağırlığa göre tasarlanmıştır.
 • Bellek miktarı. En yeni modellerin işlevselliğinde yerleşik bellek vardır ve bu sayede birkaç kullanıcının ağırlık parametrelerini hatırlayabilirsiniz. Artık parametreleri tekrar ayarlamanız gerekmez, bu özellik kullanıcıyı ayırt eder ve otomatik olarak önceki ölçümlere uyum sağlar.
 • Ürünün malzemesi. Dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemenin yapımı kolaylık ve dayanıklılığın garantisidir. 2017 derecelendirmesinde en popüler olanı plastik ve camlı metal camdan yapılmış modellerdir. Uzmanlar, lastikli pedlerle cam ölçekleri satın almayı önerir. Kullanımda pratik olup herhangi bir yüzeye en dayanıklıdırlar.
 • Ek kolaylıklar. Pahalı modellerden oluşan bir ürün yelpazesi, cihazı otomatik olarak açıp kapatmanıza, kadranı vurgulamanıza ve vücut kütle endeksini hesaplamanıza olanak tanıyan genişletilmiş bir işlevsellik içerir. Ancak, elektronik terazilerin hangisinin daha iyi seçileceğini anlamak için, müşteri yorumları ve derecelendirmeleri karar vermenize yardımcı olacaktır.
 • Fiyat politikası. Günümüz pazarında farklı fiyat kategorileri modelleri bulabilirsiniz. Ancak hatırlamaya değer, eğer herhangi bir ekleme yapmadan tek işlevli bir modele ihtiyacınız varsa - fiyat kaliteye uygun olmalıdır! Sadece düşük kalitede bir sahte satın almak ucuzdur. Bu nedenle, tanınmış üreticilerin markalı ürünlerini almanızı öneririz.
 • Ölçüm sistemi. Piyasa yabancı ürünlerle aşırı doymuş olduğundan dengenin metrik bir ölçüm sistemine (kg) geçirilebilmesi için önemlidir.
 • Suya dayanıklı. Birçok alıcı genellikle neme aşırı doymuş olan yerlerde ölçek kullanıyor ve hızlı bozulma sonucunda düşük kaliteli ürünler ve üreticilerden şikayet ediyorlar. Bu durumda, problemlerden kaçınmak için dengeyi su geçirmez bir durumda seçmek gerekir.

Ayrıca bakınız - Meyve ve sebzeler için en iyi kurutucuların kullanıcı incelemelerine göre değerlendirmesi

En iyi zemin terazileri 2017 derecelendirmesi

En iyi ölçekler, tercihlerinizi ve gereksinimlerinizi tam olarak karşılayanlardır. Güvenebilmek için bu tür üreticileri takip ediyor: SUPRA, Polaris, Bosch, Tanita, Beurer, REDMOND, Withings, iHealth, Medisana. Ev için derecelendirme zemin terazileri şüphelerden kurtulacak ve layık bir ürün alacaktır.

 • SUPRA BSS-4060 RD - mekanik tip zemin terazisi. Yapının ana malzemesi, kaymaz yüzeyli yüksek mukavemetli bir plastiktir. Ölçek oldukça büyük rakamlara ve tartımda asgari bir hataya sahiptir.
 • Medisana 40419 TargetScale - kullanıcılara göre en iyi elektronik taban terazileri. Model oldukça pahalı, ancak onun yerine geniş bir işlevselliğe sahip. Cihaz, otomatik olarak bir ölçüm çizelgesi oluşturabilen bir teşhis tipidir. Ana özellik, bir mobil cihaz üzerinden yönetim ve senkronizasyon.
 • Birçok kullanıcıya göre en iyi ölçekler elektronik zemin - Beurer PS 240 Soft Grip. Model, paslanmaz metal ve kaydırmaz kauçuk kaplama ile donatılmıştır. Cihaz hafif bir dokunuşla açılır ve ölçüm doğruluğu 0,05 kg'dır. Ayrıca, dengenin yüzey üzerinde dengeli olması ve düzensizliklere göre ayarlanabilmesi nedeniyle yapının düşük inişe dikkat çekilmesi gerekir.
 • Ucuz taban terazileri - SUPRA BSS-6600. Su, kemik, yağ ve kas dokusu hesaplama işlevi vardır. Platform cam ve metal kombinasyonundan üretilmiştir. Fiyatının en iyi teşhis opsiyonu.
 • Üst kat terazileri Polaris PWS 1847D Bambu modelidir. Ahşap bir platformda çok fonksiyonlu ürün. Ekranın çok sayıda arka plan ışığı var, bu da herkesi memnun edecek. Tasarım 0.1 kg'lık yüksek bir ölçüm doğruluğuna sahiptir.
 • Tanita BC-587 - terazi zeminleri, teşhis amaçlı modeller arasında en iyisi. Üreticiler 200 kg'a kadar bir yük önermektedir. Denge, yüksek kaliteli bir montaja ve mekanik hasara karşı dayanıklılığa sahiptir.
 • Zemin terazilerinin camdan derecelendirilmesi Bosch PPW 3400 modeli tarafından kazanıldı Ana avantajı, montajın ve güvenilir malzemenin yüksek kalitesidir. 0,1 kg'da 180 kg'a kadar yüksek hassasiyetle ölçmenizi sağlar.
 • "Tanılama olmadan" en iyi taban terazileri, Tefal PP 1110 modeli tarafından işgal edilmiştir. 0.1 kg'lık bir ölçüm doğruluğuna sahip monofonksiyonel cihaz. Göstergelerin eşleşeceği bu ölçeklerin herhangi bir yüzeye uygulanabileceğini lütfen unutmayın.
 • Dışarıdaki teraziler, ucuz ve kullanımı kolay iyi - Tanita HD-382. Platform camdan yapılmış ve ekranda yeterince büyük rakamlar var. 0.1 kg yüksek doğrulukla 150 kg'a kadar ölçmenizi sağlar.
 • Ucuz ve kullanımı kolay zemin terazileri, "Without Diagnostics" derecelendirmesi Beurer GS 27 Happy Stripes tarafından yapılmaktadır. Yük ağırlığı 150 kg'a kadar dayanır ve özel bir anahtarlama algoritması gerektirmez. Bunlar tamamen evrenseldir.
 • Maxwell MW-2656 - zemin tipi ve düşük maliyetli mekanik teraziler. Tartı için uygun olan 100 kg'dan fazla değildir. Ölçüm hassasiyetinin özellikle gerekli olmadığı muhtelif konteynırları ve diğer şeyleri tartmak en iyisidir.

En iyi markaların zemin ölçeklerinde, kullanım türüne ve fiyata göre farklılık gösteren bir derece sunduk. Satın almadan önce kapsamı, yüklenebilir ağırlık, ürünün malzemesi, boyutları, işlevselliğini göz önünde bulundurmayı unutmayınız. Böylece, doğru ürünü seçeceksiniz ve çok işlevli bir cihaza ihtiyacınız yoksa - çok para kazanın. Bilinmeyen bir şüpheli üreticinin kaliteli ve güvenilir bir ürün sunmadığını hatırlamaya değer. Dolayısıyla, makalemizin sorularınıza tam olarak cevap verdiğini ve 2017 derecelendirmesi için doğru en iyi ölçeklerin nasıl seçileceğini bildiğinizi umuyoruz!

Zemin terazilerinin ilk 10 modeli

Genellikle tüketici soruyla karşı karşıyadır; bir ev için ne tür ölçekler satın almak daha iyi? Piyasanın bugün sunduğu birkaç segmenti düşünürseniz, bunu anlamak zor değildir. Cihazın fiyatı büyük oranda teknolojik avantajı ve belirli işlevlerin bulunması, yani elektronik "doldurma" ile belirlenir. En popüler dijital ölçekler, birçok müşterinin güvenilirliği ve doğruluğu açısından test edilmiştir. Önerilen incelemede, en iyi zemin terazilerini ele alacağız ve 2017'de hangi modellerin satın alınacağı sorusunu cevaplamaya çalışacağız.

Onuncu yer, tanınmış Çin markası Xiaomi'nin elektronik cihazının bulunduğu yerdir. Dijital teknolojinin yanı sıra, üretici hayranlarından memnun olan ev aletlerinin serbest bırakılmasını kaydetti. Model 2165'den 4.990 ruble'ye kadar bir fiyata satılıyor. perakendeciye bağlı olarak. Ana işleve ek olarak, cihaz aynı zamanda tanı, örneğin vücut kitle indeksini hesaplayabilir. Ekranda karakterlerin parlak arka plan aydınlatması var, ayrıca Bluetooth senkronizasyonu da destekleniyor.

Üreticiler, cihazla birlikte çalışabilen resmi bir uygulama yayınladılar.

 1. Bir cam platform ile şık tasarım.
 2. Ölçeklerin kullanışlılığını arttıran senkronize edilmiş bir program dahil edilmiştir.
 3. Geniş ağırlık aralığı (150 kg'a kadar).
 4. Cihazı tam teşekküllü bir aygıta dönüştüren ilave işlevlerin varlığı.
 5. Kullanım kolaylığı.
 1. Artan güç tüketimi (genellikle pilleri değiştirmeniz gerekir).
 2. Tartımda bir hata var.
 3. Resmen, uygulamanın bir dizi işlevsel kısıtlaması vardır.

Dokuzuncu yerde üreticisinden bir modeldir "Scarlett". sorusu, cihazı satın almak ya da değil, düşük fiyat için olumlu bir faktör olacaktır (588 ila 1045 r.). Buna ek olarak, piyasadaki en uygun fiyatlı teklifleri biri, bu fark açıkça belli olur cam platform ağırlıkları 0,1 kg elektronik ölçüm birimi ve bir yüksek hassasiyetli,. Otomatik kapatma cihazı için öngörülen sunulan ek özellikler şarj göstergesi ve yeniden başlatma arasında,.

 1. Güçlü darbeye dayanıklı gövde.
 2. çalışmalarında Güvenilirlik ve dayanıklılık.
 3. Düşük maliyetli, uygun fiyat.
 4. İlginç tasarım ve renkler.
 5. operasyonun kolaylığı.
 1. Hiçbir arka ışık basamak.
 2. Yüzey pürüzlülüğü mümkün hata.

Tefal marka geniş bir uygulama yelpazesi piyasa kalitesi ve güvenilir bir üründür. ev aletleri üreticisi segmentinde biri ölçek, birçok farklı yönlere temsil edilmektedir. Önerilen model 1440 2376 p etmektir. Bu fiyata kullanıcı cam platformu, azami ağırlık ile elektronik terazi alır 160 kg ve 0.1 kg arasında değişen aşamalı bir hatası. Ayrı bir güzel görünümlü tasarım ve klasik titizlik vücudu değinmek istiyorum.

 1. Berraklık ağırlığında.
 2. konut inceliği, cihaz estetik görünüyor.
 3. Tüm boya uygulama elemanları kullanım sırasında silinmez.
 4. Tartı platformu kalkma uygundur, genişliğindedir.
 5. Endikasyonları birkaç ardışık tartıyı için değişmez.
 6. Parlak likit kristal ekran.
 1. model yüzeyine çok hassastır.
 2. Kararsız güçlü bacaklar, zamanla onlar için ayrıca güvenli olacağı muhtemeldir.
 3. Uzun bir süre için tartılmış ağırlığın hesaplanması.

yedinci sırada ölçekler Tanita BC-587 bulunmaktadır. Puanlama zemin ölçekleri bu modelde olmadan tam olmaz. 5690 den 7980 p arasında değişen fiyatlarla. Müşteri Diagnostik dahil kullanışlı fonksiyonlar, çeşitli sunulmaktadır. Maksimum kilo görüntülenen - 200kg, Ortalama 0.1 kg hatası. Fazla yağ dokusu kitlesi vyschityvaniya bir olasılık var.

Cihaz "biyolojik yaş", "fiziksel durumunu" ve elbette bütün sağlıklı bir yaşam tarzı düşkün memnun edecek diğer ilginç özellikleri bir dizi belirleyebilir.

 1. Geniş imkanları gadget.
 2. Şeffaf gövde.
 3. Ekranın İyi aydınlatma.
 4. Aynı anda dört kullanıcı için göstergelerin uygulanması olasılığı.
 5. Açık ve mantıksal yönetim arayüzü.
 6. Dayanıklılık.
 1. Bazı fonksiyonların yanlış çalışması.
 2. belirtilmedikçe 0.1 kg daha geniş bazı durumlarda Aşama hatası.
 3. Sesi kapatamazsınız.

Bu marka BDT ve dünya çapında hem yaygın, öncelikle onun milometresindeki tanınır. , Yüksek hassasiyet ve bu doğrultuda modeli, aynı zamanda, ağırlığı ölçmek için kilogram olarak veya pound 0.1 kg hata olağan adım sadece sahiptir olabilir - elektronik ve mekanik ve teraziler belirli gereksinimleri, bunlardan biri karşılamalıdır hangi oldukça nadir bir özelliktir. 5200 den 6389 p maliyet ile. Alıcı aygıtlarının bu tip olabilir tanı hizmetlerinin dizi sunuyoruz: .. yağ dokusu, vücut kitle indeksi, vb cihaz vardır miktarı tartmak için bellek ve işlevi vardır "sadece tartın."

 1. operasyonun Basitlik.
 2. Sıkılık.
 3. Cihaz özelliklerine geniş bir yelpazede.
 4. gelişmiş özellikleri devre dışı yeteneği.
 5. İşlev 4 noktalı ölçümü.
 1. Ekranın (titremesi keyfi kesme) ile ilgili sorunlar.
 2. Bazı durumlarda, (sensörlerin birinin hatalı çalışması için muhtemelen) Sadece ölçülen yağ kitle indeksi.
 3. operasyonun karmaşıklığı.

Üst ölçekli orta fiyat segmenti. 3176 den 4195 p fiyat için. Üretici tam ve çok yönlü bir model sunmaktadır. Metal gövdeli birlikte tartım E tipi süreleri ile geliyor modern cihazların izlenimi verir ve güzel bir gümüş gölge ama bunu tamamlar. Ölçüm Birimleri: kilogram, pound ve taşlar. alet tasarımlandığı maksimum ağırlık 150 kg. Temel işlevi yanında su içeriği, kas kitlesi, yağ ve kemik dokusunun bir eşleme vardır.

Profil değiştirdiğinizde, Model ağırlıkları aynı anda 8 kullanıcılara okumaları saklayabilir.

 1. Ekranın Parlak aydınlatma.
 2. İnce ve güçlü gövde, bir metal platformu.
 3. vücut ağırlığının temel indeksler Hızlı hesaplama.
 4. Kolaylık ve kullanım kolaylığı.
 5. Tüm aile için ağırlık olasılığı (en fazla 8 kişi).
 1. kişinin bireysel özelliklerine bağlı olabilir, (15 kg başına 100 grama kadar) bazı sistematik hatası.
 2. cihazın kendisinin gereksiz yere ağır.
 3. 150 kg maksimum ağırlık sınırlandırılması.

Dördüncü katta VITEK VT-1952 ölçekler. Bu üretici tartı için ekipmanın piyasaya mevcut olmuştur. Ancak, kalite rakipleri sunulan modellerin gerisinde değil. Denge 1490 r 850 ila bir fiyata satın alınabilir. Bu tip bir cihaz için ortalama fiyat da bu. Model ayarları geniş bir yelpazede iftihar edemez, ancak tartmak gerekir her şey var: Elektronik ölçme birimi, 150 kg azami ağırlık, belirli bir süre sonra 0.1 kg dan kitle analizi ve otomatik kapanma ve doğruluğu.

 1. Fazla ödemeler olmadan tanınmış marka, kaliteden Uygun fiyat.
 2. Bu modelin güvenilirlik.
 3. Şık tasarım.
 4. Cam platformu.
 5. Ekranda Geniş, iyi okunabilir sayılar.
 6. Kullanımı kolay.
 1. Hızlı pil oturur.
 2. Bağlayıcılar (bacaklar) kadar güçlü olmayabilir.
 3. Bellek dikkate alınmalı.

onurlu üçüncülük markasını iyi ünlüdür Beurer ölçekler. oldukça hesaplı fiyat göz önüne alındığında (1499 den 3400 p.), imalatçı vücut kütlesinin hesaplama elektronik bir türüne sahip bir cam platform sunuyor. su, yağ ve kas dokusu ve kemik Mevcut analizi. bellek cihazı tasarlanmıştır 10 kullanıcı. Otomatik olarak açılacak ve kapanacak yeteneğine sahiptir. Kolayca temizlenebilir dikkati çekiyor ve kullanışlı şeffaf vücut ağırlıkları, bu lekeleri ve izleri kalmaz.

 1. Geniş ekran.
 2. Birçok olasılık.
 3. Oldukça doğru ağırlık ölçümü.
 4. İlginç tasarımı.
 5. Hareketlilik ve kompaktlık.
 1. Terazi gevşek (ender durumlarda halı, hatta muşamba) yumuşak bir yüzeye monte.
 2. Hiçbir arka ışık.
 3. kapatma düğmesi modları arasında geçiş yapmak aygıtı açmak için gerekli olan, yanlış yerde olduğunu.

son derece uzmanlaşmış markadan ikinci sırada yarı gadget'ında. Buluş, yüksek kaliteli sınıfı ile ilgilidir, ve cihazların bu tür doğal hemen hemen mümkün olan tüm işlevleri vardır. 10230 den 15645 p arasında değişen fiyatlarla. Ölçekler farklı seçenekler geniş bir aralığı vardır. Maksimum ağırlık - 180 kg'a kadar, fizyolojik özelliklerinin tam bir analiz, hafıza tartım (dikkate yağ, kas, kemik kütle fraksiyonu, BKİ alınarak) 4 Hesap.

mevcuttur: PC senkronizasyonu, ışıklı karakterler ekran, Apple donanımları, sporcular için özel tartı modunda tüm nesiller için destek.

 1. olasılıklar bir geniş.
 2. bir disk şeklinde metal ve cam mükemmel gövde.
 3. Kalibrasyon ve merkezleme cihazı.
 4. bileşenleri ve montaj üretimi Almanya'da tamamen yapılmaktadır.
 5. Fırsat, şimdiki ve istenen ağırlığı arasındaki farkı göstermek için.
 6. İyi, üniteyle birlikte kalite yazılım.
 1. Küçük bir ekran.
 2. Aynı anda birden fazla hesap kullanılması durumunda dezavantaj.
 3. Fiyat olsa kalite ve belirtilen özelliklere uyan, henüz oldukça yüksek kalır.

1. Soehnle 63760 Vücut Dengesi Rahatlık Seç

63.760 Vücut Dengesi Rahatlık Seç Soehnle - Bu sıralamada birincilik özellikleri ve müşteri yorumları çalışma sonuçlarına iyi ölçekler aldı. en yakın rakibinden farklı olarak, bu model daha düşük bir maliyeti vardır. 17230 p - fiyat 9390 arasında değişmektedir. tasarım ağırlıkları teşhis yetenekleri spor ofisi sağlanmaktadır. BMI beden kitle hesabı, tartı bellek 8 adede kadar kullanıcı, kas ve kemik dokusunun hesaplama, aynı zamanda vücutta su ve yağ miktarı. Tüm veriler parlak arka aydınlatmayla ekranda görülebilir.

yazılım uygulamalarının geniş ile birlikte geliyor. Metal ve yüksek kaliteli plastik tartma.

 1. gadget özelliklerinin geniş bir yelpazede.
 2. Kalite montaj konut ve güvenilirlik.
 3. ağırlığındaki hataların olmaması.
 4. Cihaz küçük yüzey düzensizlikler talep edilmez.
 5. Hızla bir PC ile senkronize.
 6. Tüm cihaz, yaşam döngüsü için yazılım desteklenmesi.
 7. Uzaktan kumanda varlığı.
 • Konsol Rus dili desteklemiyor.
 • Kemik kitle indeksi her zaman doğru görüntülenmez.

Önerilen sıralamasında da görüleceği gibi, bugün için zemin ölçekler seçimi kadar büyüktür. Her müşteri cihazı ihtiyaç ve gereksinimlerine göre, göze seçmek mümkün olacak. Piyasa fiyatı dağılım maliyeti tavan, aslında, yalnızca kullanıcının cüzdan ve arzusu ile sınırlı oldukça geniştir. Pazarda sadece ana görevleri yerine getirebilmesi modelleri ağırlığındaki hem yarı profesyonel cihazda "hepsi bir arada" ve kolay kullanımlı, ancak sağlam ve güvenilir bulunmaktadır. Her durumda, aslında teşvik 2017 yılında seçim için bol olduğunu.

En iyi banyo tartısı

Kilonuzu kendi sağlığına önem ve çekici görünmek isteyen her kişi için gerekli olan kontrol edin. Bu kalite ölçekleri yardımcı olacaktır. Doğru seçimi yapmak için ve sen, bizim derecelendirme kullanabilirsiniz satın modele vazgeçmek değil.

Ölçekler hangi şirket satın almak daha iyidir

BDT opulyarnaya marka, birçok prestijli ödüle kazanmıştır. Sürekli iyileştirme ve ürünlerini yükseltme, gelişmeye devam ediyor çoğu kişi şeyler için oldukça iyi ve uygun fiyatlı üretir. Optimum kalite ve fiyat ile ölçekler sunuyor.

İyi durumda ev aletleri uluslararası bir üretici. şirket uygun fiyata iyi bir ürün olduğunu kanıtlamıştır.

Dünyada önde gelen servis sağlayıcıları ve teknolojilerinden biridir Alman şirketi. Bu marka kalitesi ve güvenilirliği garanti eder.

Sağ yaşam alanında dünyanın önde gelen markalarından biri. şirket bugün dalları tüm dünyaya yayılmıştır, Japonya kökenli. kaliteli Popüler oldukça uygun fiyatlı ürünler.

gerçekçi fiyatlarla yüksek kalitede karşılayacak sağlık izlenmesi için ev eşyaları ve çeşitli araçlar sunar Alman şirketi.

Rus marka "Tehnopoisk" LLC makul fiyatlarla satın alınabilir güvenilir bir teknik sağlar.

Fransız firması, sağlıklı bir yaşam tarzı için ürünlerin dünyanın önde gelen üreticileri, "akıllı cihazlar" üreticisi haline gelmiştir olduğunu.

elektronik terazi ve kan basıncı monitörleri, sağlığa kablosuz cihazların üretiminde öncü oluşturur Amerikan şirketi.

En iyi zemin ölçeklerin Sıralaması

değerlendirme sahiplerinin görüşlerine dayalı hesaba aşağıdaki parametreleri aldı:

 • ağırlık ölçümü doğruluğu;
 • izin verilen en yüksek yükleme;
 • Otomatik açma ve otomatik kapanma fırsat;
 • varlığı arka;
 • ek özelliklerin;
 • görünüm;
 • kullanım kolaylığı;
 • fiyat ve kalite eşleşen;
 • modeli (çalışma süresi, kırılma olasılığı) güvenilirliği.

Daha iyi mekanik terazi

kırmızı plastik platformu Mekanik terazi.

 • Kaliteli, güvenilir, dayanıklı, kompakt, rahat, kaymaz yüzey;
 • Çok sayıda;
 • çok doğru bir şekilde ağırlık olarak göstermektedir;
 • 2.5 kg - çok az bir ağırlığa sahiptir.
 • halı üzerinde yerleştirilemez, sadece mükemmel pürüzsüz ve sert bir yüzeye doğru sonuçlar verir - ölçüm hatası daha yüksek olacaktır;
 • yük kapasitesi - 1 kg ölçüm hassasiyetle 130 kg'a kadar.

En elektronik terazi

aşağıdaki gibi elektronik terazi sınıflandırılabilir:

1. Standart - ek özellikler ve bir ana fonksiyonunu yerine getirebilmesi için kullanılan değil - ağırlığında, tasarım ve platformun malzemesi değişir;

ek ölçümler 2, - vücut genellikle sıvı yağın miktarına ve;

3. Teşhis - ek ölçümler büyük bir sayı ile;

4. 'akıllı' - mobil cihazları yönetmek olanağını verir.

Beurer PS 240 Yumuşak Kavrama - metal bir platform ile terazi

Elektronik siyah terazi - bir metal platform ve kauçuk kaplamaya sahip olan bir çok pratik bir modeli.

 • güvenilirlik ve modelin dayanıklılık sağlar metal malzemeden imal edilmiş platformlar;
 • varlığı kauçuk kaplamaya dokunma çok hoş yumuşak kavrama, - Kaydırmaz özellikleri vardır ve soğuk değil bakiyeye ulaştığını;
 • şık tasarım, etkileyici bir görünüm;
 • tasarım özellikleri hafif pürüzlü yüzeye ayarlamasına olanak sağlamak;
 • Platform, düşük neredeyse ağırlıklarına ilave bir denge sağlayan, zemin ile birleştirir;
 • ; Karanlıkta ağırlık olabilir - Büyük karakterlerle büyük ekran vurgulanır
 • Bu 0.05 kg yüksek ölçüm hassasiyeti 180 kg ağırlık ölçer;
 • otomatik güç ve otomatik kapama varlığı;
 • ; Kolaylıkla hafif bir dokunuşla desende aktive - Kullanım kolaylığı
 • ince ve hafif;
 • düşük maliyetli.
 • Algoritma işleri - ağırlık değerini eskisine (farkın yaklaşık 200 gram) gelen pek farklı ise, eski ağırlık sonucunu çıkarır ve son derece hassas sonuçlar gerekiyorsa, Boş ağırlık öncelikle ağırlıkları (ya da bir şey veya ölçeklerde durmak zorunda olduğu için, eski kaybetmeye gerek ve ancak bundan sonra ağır bir şey) gerçek ağırlığını bulmak için.

Polaris PWS 1847D Bambu - ahşap bir platformla ölçekler

Özgün tasarımı ile elektronik terazi - ve sayıları yüzeyde doğrudan görüntülenir olsa yokluğu hissi verir bunun üzerine görünmüyorsa ekran, "ağacın altında" bir platform.

 • şık tasarım;
 • 0.1 kg yüksek doğruluk 180 kg ağırlık ölçer;
 • otomatik güç ve otomatik kapama varlığı;
 • Büyük karakterlerle ekran aydınlatılır - karanlıkta tartılır olabilir;
 • Kompakt, az yer işgal, kilo - 1.1 kilogram;
 • Kolayca aktive - hafif bir dokunuş dahil edilmesini;
 • kullanım kolaylığı;
 • düşük maliyet;
 • bir aşırı yüklenme göstergesi ve düşük pil yoktur.
 • halı üzerinde yerleştirilemez, sadece mükemmel bir yumuşak ve sert bir yüzeye doğru sonuçlar verir - yüksek ölçüm doğruluğu;
 • Yüksek hassasiyet -, şok sallamak için tepkimeye sokulur.

Bosch PPW 3400 - Cam platformuyla ölçekler

gümüş renkli cam bir platform ile elektronik terazi

 • şık tasarım, alışılmadık bir şekilde dekore;
 • Büyük bir ekran tahtası üzerindeki çok sayıda;
 • 0.1 kg yüksek doğruluk 180 kg ağırlık ölçer;
 • otomatik güç ve otomatik kapama varlığı;
 • Çok ince ve hafif;
 • çevirmek için ek manipülasyon gerekmez - kullanımı kolay.
 • halı üzerinde yerleştirilemez, sadece mükemmel bir yumuşak ve sert bir yüzeye doğru sonuçlar verir - yüksek ölçüm doğruluğu;
 • Cam - özenle.

siyah camdan yapılmış bir platformla Elektronik terazi.

 • şık tasarım - siyah arka plan üzerinde mavi ışık;
 • büyük bir ekran üzerinde büyük parlak parlayan semboller;
 • 0.1 kg yüksek hassasiyet ile 150 kg ağırlık ölçer;
 • otomatik güç ve otomatik kapama varlığı;
 • Çok ince ve hafif;
 • düşük maliyet;
 • uzun yıllar çalıştı.
 • halı üzerinde yerleştirilemez, sadece mükemmel bir yumuşak ve sert bir yüzeye doğru sonuçlar verir - yüksek ölçüm doğruluğu;
 • Cam - dikkatle;
 • açık bir şekilde siyah cam görünür ayak izi.

REDMOND RS-728B - ekstra boyutların ile Ölçek

Metal platformu gümüş Elektronik terazi.

 • şık tasarım;
 • Metal platformu;
 • Büyük karakterlerle ekran vurgulanır;
 • 0.1 kg yüksek hassasiyet ile 150 kg ağırlık ölçer;
 • otomatik güç ve otomatik kapama varlığı;
 • bir aşırı yük göstergesi ve akü deşarj olduğu;
 • Kemik ve kas dokularının vücut yağ kütlesi fraksiyonlarında ilave su miktarının ölçülmesi;
 • veriler 8 üye depolanması;
 • özelliği ağırlık memorization - sonuçlar ağırlığında bellekte depolanır;
 • Çok ince ve hafif;
 • uzun yıllar çalıştı.
 • halı üzerinde yerleştirilemez, sadece mükemmel pürüzsüz ve sert bir yüzeye doğru sonuçlar verir - yüksek ölçüm hassasiyeti, tek bir yerde kurmak ve göç değil daha iyidir;
 • Metal yüzey - soğuk çıplak ayak olur.

SUPRA BSS-6600 - teşhis elektronik terazi

ağırlıklar, bu tür ve para için en uygun değer, çok düşük bir maliyetle, cam ve beyaz metal ile bir araya Teşhis ölçekler platformu.

 • çok düşük maliyetli;
 • 0.1 kg yüksek hassasiyet ile 150 kg ağırlık ölçer;
 • Kemik ve kas dokusu, beden kitle indeksi hesaplaması yağ kütlesi fraksiyonlar vücutta ilave su miktarının ölçülmesi;
 • 12. Kullanıcı verileri depolamak;
 • otomatik güç ve otomatik kapama varlığı;
 • aşırı yük göstergesi ve pil.
 • çevrimdışı ekran arka;
 • Ek göstergelerin küçük sayılar.

Wi-Fi üzerinden senkronizasyonu ile daha iyi teşhis elektronik terazi

Wi-Fi üzerinden senkronizasyonu ile "akıllı" ölçekler arasında 2 lider markaları puan.

iPhone ve iPad için bir bağlantı ile siyah cam ve metal kombine platformu Tanı ölçekler.

 • Modern ve şık tasarım;
 • Ekranda parlak karakterler;
 • 0.1 kg yüksek doğruluk 180 kg ağırlık ölçer;
 • kemik ve kas dokusu, kalp hızı, hava, CO2 içeriği yağ kütlesi fraksiyonlar vücutta ilave su miktarının ölçülmesi, vücut kütle indeksinin hesaplanması;
 • ücretsiz programı, bir grafikte çıkış verileri;
 • veriler 8 üye depolanması;
 • otomatik güç ve oto-off varlığı.
 • Yalnızca 'mobil cihazlar;
 • yüksek maliyet.

plastik ve metal kombine platformu iPad, iPod, iPhone için kablosuz Ölçek siyah.

 • Modern ve şık tasarım;
 • 0.1 kg yüksek hassasiyet ile 150 kg ağırlık ölçer;
 • Kemik ve kas dokusu, beden kitle indeksi hesaplaması yağ kütlesi fraksiyonlar vücutta ilave su miktarının ölçülmesi;
 • tüketim için kalori hesaplama;
 • Mobil ücretsiz bir uygulamadır;
 • 20 kullanıcı veri depolanması;
 • otomatik güç ve otomatik kapama varlığı;
 • Çok ince ve hafif.
 • karmaşık kurulum;
 • yönlendirici ile bir kablosuz ağ ve sorunlar varsa - çalışmaz.

1. Sadece isteyenler için en iyi seçenek ağırlıkları ağırlıklarını izlemek için - (elektronik dahil) o (dahil mekanik) SUPRA BSS-4060 RD, Beurer PS 240 Yumuşak Tutma;

ek seçeneklerle pulları için tercih edenler için 2. en iyi seçim bir modeli REDMOND RS-728B olacak;

"Akıllı" teknoloji 3. Fanlar Withings WS-50 BK tercih etmeliyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

79 − 77 =