Hangi Çoğul En İyidir?

En kaliteli multivarks (incelemeler)

Ev için ekipman satın alan alıcı, yıllarca ona hizmet edeceğinden emin olmak istiyor. Ancak kaliteli bir yapı her şey değildir. Memnun etmek için

sahipleri için, teknisyen belirli bir işlev dizisine sahip olmalı ve kullanımı kolay olmalıdır. Bu durumda Multivark da bir istisna değildir. Onları sevdiklerini memnun etmek için daha sık hediye olarak satın alın ve genellikle kaliteli bir çoklu-canlandırma nasıl seçileceğini bilmeyin.

Kaliteli bir multivarka nedir?

İlk olarak, "kaliteli çok katlı imaj" ifadesinin ne anlama geldiğini anlamanız gerekir. Çoğunluğun anlaşılmasında, uzun yıllar başarısız olmayacak bir cihazdır. Bununla birlikte, böyle bir tanım tamamen doğru değildir. Pastırmayı pişirmeyen, sütte pürüdu yaparken sütlerin kaynatılacağı kaliteli bir çok amaçlı süsleme yapmak mümkün müdür? Muhtemelen hayır. En iyi çoklu işaretleyici, çeşitli yemekler hazırlayabilmeli, belirli bir işlev dizisine sahip olmalı ve tabii ki güvenilir olmalıdır.Çoğu alıcı aynı zamanda ucuz olmasını istiyor.

Kalite çoklu işaretçiler kullanımı kolay olmalıdır. Kauçuklaştırılmış bacaklar ve cihazı taşımak için bir tutma yeri ile donatılmış olmalılar. Cihazın iç tasarıma uyması arzu edilir; çünkü bu pek çok üretici, metalleri ve plastikleri kullanarak farklı renklerde modeller üretiyor. Metal muhafazadaki cihazların güvenilir olduğunu düşünüyor - düşmedikçe ve düştüklerinde kırılmıyorlar. Ancak, bu tamamen doğru değildir. Metal kutudaki en iyi kalite multivarks bile parmaklarınızla kolaylıkla bastırılabilecek ince bir tabaka halinde yapılır. Bu nedenle, bozulmalarına rağmen, düşme meydana geldiğinde durum çok deforme olmuştur. Çok iyi, sap yoksa

yalnızca bedenin kendisi, aynı zamanda kase - bu durumda hazır çanağı elde etmek çok daha kolay olacaktır.

Bu husus, özel önem verilmeye değer. Kalite multivarkas mükemmel bir 1-2 için 10-15 programlar dışında çeşitli yemekler, modeller hazırlamak, satın almayın. Özellikle sık sık pişirme ve poğaça yapımı problemleri ortaya çıkar. Bir yandan turta ve charlottes hazırlıksız pişirilir. Keklerin dışarıda kızarmış ve nemli içeride olmasını sağlar. Çoğu zaman, bütçe modelleri bunlardan muzdariptir. Daha pahalı üreticiler her taraftan fırında pişirme olanağı sağlayan bir 3B ısıtma sistemi kurarlar. Bu teknolojinin çalışması yan tarafa ilave bir ısıtıcı monte edilerek veya ısı aktarma işlevini kullanarak sağlanmaktadır.

Süt pastilinin hazırlanması ile ilgili olarak, bu durumda iki puanı ayırmak gerekir. Bir multivarka, bu tür yemekleri yapmak için başlangıçta tasarlanmamış olabilir. Bu nedenle, satın almadan önce talimatlara bakmak gereklidir; bu tahıllar bu modelde pişirilebilir. Çoğu zaman bütçe modelleri, poğaçaları yalnızca suyun üzerinde hazırlar; içinde kaynayan sütler ise atılmaz. Bu seçenekle modeller biraz daha pahalıdır, ancak kural olarak kısmen uygulanmaktadır. Pişirme sırasında süt genelde kaynar, bundan sonra sahibin tüm cihazı kazması gerekir.

Ayrıca satın almadan önce not edilmelidir. Kaliteli multivarkalar, günlük pişirmeye dayanabilecek sağlam bir Teflon veya seramik kaplama ile birlikte gelir. Bununla birlikte, yaklaşık yarım yıl sonra yapışmayan tabaka inceltilir ve gıda alta yapışmaya başlar. Teflon tabakası ne kadar kalın olursa, kaplama o kadar güçlü olursa işlem yavaşlayacaktır.Kasenin ömrünü uzatmak için paslanmaz çelikten yapılmış ekstra bir ekstra satın alabilirsiniz ve çorba ve sıvı yemekler için kullanabilirsiniz.

Müşteriler genelde şu soruyu sormaktadır: "Hangi kalite belgeleri en iyi kalite - pahalı veya ucuz? Ek işlevlere ihtiyaç duyulmazsa markaya fazla ödeme yapmak buna değmez mi? ". Bu soruyu açık bir şekilde cevaplamak imkansızdır. Uygulamada gösterildiği gibi, ucuz kaliteli en iyi multivarks ucuz olamaz. Tanıklıklar, modelin fiyatı yüksek değilse, sömürü sürecinde karşılaşılan sorunlarla yüzleşmek için yüksek risk taşıdığını gösteriyor. Örneğin, "Eden" şirketinin bütçe modellerinden birini kullanabilirsiniz. Metal durumda elektronik kontrol ve gecikmeli başlatma kapasitesi, ilk bakışta satın almak için en iyi seçenek gibi gözüküyor. Bununla birlikte, bu model sadece 6 pişirme programına sahiptir ve süresi neredeyse hiç düzenlenmemiştir. Alıcı sebzeleri 2 saat boyunca söndürmeye zorlanır; 40 dakika yeterlidir.

Bu, bir çoklu işaretçinin ucuz ve doğadaki yüksek nitelikli birinin bulunmadığı anlamına mı geliyor? Hayır, yapmamalısın. Ürünleri zaten kendini kanıtlamış birçok üretici var.

Aşağıda, farklı üreticilerin en kaliteli multivarks bulunmaktadır.

Önyargılı birçok kişi, en ucuz fiyat segmentinin tekniğini ürettiğini bilerek bu firmaya başvuruyor. Bununla birlikte, uygulamanın gösterdiği gibi, bugün çok değişkenli ürünlerin önde gelen üreticilerinden biridir ve fiyat-kalite oranı için idealdir. Bununla birlikte, bu marka altında her çoklu işaretçi ucuz değildir ve iyi idam edilmiştir. En az sansür ve en olumlu eleştiriler olan bazı amiral gemisi modelleri var. Öncelikle "Polaris PMC 0517AD" dır. Bu model 5 galonluk bir kapta seramik bir tabaka ile kaplanır. "Polaris PMC 0517AD" - çok dokunuşlu, dokunmatik kontrollü, on altı pişirme modlu, ucuz ve kaliteli bir program olan "Multiprofile 9raquo; Cihazla birlikte verilen kitte pişirme reçeteleri, kepçeler, ölçme kabı ve porsiyon yoğurt pişirmede 6 kap içeren bir kitap var. Alıcılar, tahıl ve çorba yanı sıra, güveç ve kızartma ürünleri mükemmel hazırladığını söylüyorlar. Bazıları, bu modelde pişirilen ürünlerin genellikle yakıldığını ancak bu incelemelerin sayısı önemsizdir. Bazı yorumlar dokunmatik kontrol işleminin özellikleriyle ilgilidir, yani belirli bir süre sonra ekran asılmaya başlar. Bu hatalar fabrika evliliğiyle ilgilidir ve kullanıma başlandıktan hemen sonra ortaya çıkar.

Bu Alman şirketi şu anda piyasada lider konumda. Birçoğu, en olumlu geribildirimleri hak eden, kaliteli çoklu işaretçiler, farklı fiyat kategorilerinin basınç ocakları üretir. En popüler modellerden biri "Redmond RMC-M90" dir. Görünümü ve işlevselliği ile "Polaris 0517" modeliyle hemen hemen tamamen benzerdir. Ancak, kontrol paneline yakından bakarsanız, programın "Multiprofile 9raquo; "Express9raquo; ile değiştirildi, menü eksik" Yulaf ezmesi9raquo; ve benzeri diğer nüanslar. Bu model, cihazla birlikte gelen kızartma cihazına bağlı olarak yeteneklerinin listesini genişletir. Cihaz, içinde küçük küpler halinde kesilen patateslerin çıkarıldığı çıkarılabilir bir saplı bir metal pota. Üretici bu modelin 47 pişirme programına sahip olduğunu iddia ediyor ancak gerçekte sadece 17 tanesi var, diğer 28 tanesi "Çok Tencere" modunun farklı varyasyonları. Sahiplerine göre, Redmond çoklu araç şirketi en güvenilir modellerden biridir. Aralarındaki evlilik yüzdesi son derece düşüktür. Cihaz, çalışmaya başlandıktan sonraki ilk günlerde arıza vermezse, muhtemelen bu ekipmanın 3. yılda eşit ömrü bittikten sonra kesinleşecektir.

Daha önce de belirtildiği gibi, kaliteli bir multivark pahalı anlamına gelmez. fonksiyonların büyük bir set takip ve püresi, çorba ve saniyenin türlerinin bir çift pişirmek için uygun fiyatlı, basit, yüksek kaliteli bir model satın almak istemiyorum Alıcılar, bu "Redmond 4525", dikkat değer. tahıl, hamur işleri, tahıllar, salata soslarında, düdüklü tencere, kızartma, pilav ve pastörizasyon: Bu en tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak sadece 6 büyük programlarını içerir. multivarka olarak o kadar popüler ve yaygın 3D-ısıtma kamuoyuna, yani kekler ve kekler üstünde soluk açmak, ancak normlar imi ürünlerini aşmaması, onlar propekutsya dahilindedir. Bu modeldeki kase yapışmaz kaplama ile 5 litreye kadar çıkar. Büyük bir hacim, büyük bir ailede kullanım için uygun olmasını sağlar. Model, basit ve sezgisel basmalı düğme kontrolü ile metal bir kutuda geliyor. Ek özellikler ısı bakım, el ile ayarlamasını ve gecikmeli başlangıç ​​sayılabilir. kusurlarından biri de sanatçısını, "Redmond" in son sırada maliyeti fiyata ikincil fonksiyonların eksikliği büyük ölçüde ancak kauçuk ayakları gerçekleştirilmemesi ve çıkarılabilir iç kapak, vardır. Sahipler, iyi hazırlanmış ve ucuz olduğunu söylüyor. Bu menüyü değişir sağlar 100 tarifleri bir kitap ile geliyor.

Bu şirket, diğer üreticilerin düşünmediği ilklerden biri olan multivarkaları üretmeye başladı. Diğer firmaların aksine, bu alanda aktif olarak gelişmedi: ürün hattını her yıl güncellemek, yeni teknolojiler kullanmak, tasarımı değiştirmek. "Panasonic" sadece birkaç kez test edilmiş modeller üretiyor, örneğin "Panasonic RMC-M90". Bu çoklu çekim kapasitesi sadece 2,5 litre ve 450 watt'lık bir güç. 1-2 kişilik küçük bir aile için, çok hafif (2,4 kg) ve kompakt olarak tasarlanmıştır. Bu modelde, elektronik basmalı düğme kontrolü kuruldu, 13 saat başlangıcı geciktirme ve ısıyı koruma fonksiyonu var. Sadece beş program var: pişirme, püresi, güveç, hububat ve buharda pişirme. Fondü, vücut yoğurtları ve kızartma gibi yeni fangled programlar yoktur, sıcaklık da düzenlenmez, yalnızca pişirme süresini değiştirebilirsiniz. Ancak mevcut programlar otomatikliğe getiriliyor.

"Panasonic RMC-M90" modelinin incelemeleri

Bu model uzun bir süre var olmuştur, bu nedenle çok fazla geri bildirim toplanmıştır. Sahipleri, pratikte çok değişkenli ile sorun yaşamazlar, dürüstçe, yiyecekleri aşırı ısınmadan sürece asmaksızın zamanlarını hesaplarlar. Bazı şikayetlerin nedeni, bir alüminyum kasesinden ve az sayıda yemek tarifinden kaynaklanmaktadır. Alüminyum - materyal yumuşaktır, bu yüzden kolayca çizilebilir ve modern yemekler kullanıcıları İnternet'te kendileri aramak zorunda kalacaklardır. Bu çoklu işaretleyici - kaliteli orijinal tasarımı ve çeşitli programları tercih edenler için mükemmel bir seçenektir. Panasonic modellerinin ayırdedici bir özelliği, pişirme süresini etkileyen düşük güçtür.

büyük üreticilerinden biri mutfak aletleri melkobytovoy olarak, şirket "Moulinex" onun dikkatini Multivarki geçemedim. Farklı fiyat kategorisi ve fonksiyonel çeşitli modeller üretmektedir. Bunlardan en kaliteli bir "Moulinex RMC-M90" denebilir. Bu hız, güvenilirlik ve şık tasarımı birleştirmektedir. Bu model multivarka olarak değil, aynı zamanda bir düdüklü tencere olarak sadece çalışabilir - yani daha kısa sürede basınç altında pişirmek etmektir. Bu hava geçirmez kapak kapama ve bir ısıtma elemanı 1000 Vat ile şık parlak metal gövdeye sahiptir. Programlar sadece 6 sahiptir: Bu yüksek ve alçak basınç, kavurma, sebze kavurma, pilaki gıda sıcak tutmanın bir rejim olduğunu, ancak gerçekte çok daha geniş olanaklar olduğunu. Bir düdüklü tencere çok daha güveç, et güveç, midye ve daha fazlası, pişirebilirsiniz. Çanak o çok ferah - 6 litre olduğu kadar, bir kap-vapur yoktur. Kapak küçük geniş bir katı kolu vardır ama konforlu saplar ayrıca durumda mevcuttur. Multivarka işlerini dayanıklılık ve hazırlık hızı için olumlu eleştiriler aldı.

en yüksek kalitede Multivarki numaralandırma değil, "Philips HD3136 / 03." söz Bu markanın diğer herhangi ekipmanlarında olduğu gibi, bu model yüksek güvenilirlik ile karakterizedir. Multivarku "Philips" bütçe olarak adlandırılır olamaz, ancak fiyat ve kalite mükemmel birleşimidir. 3-4 kişilik bir aile için idealdir sadece 4 litre - Kase o çok büyük değil. Bu birim için o hızla yemek pişirmek, yani çok güçlüdür. Yoğurt, gecikmeli başlangıç ​​ve ısıtma dahil 14 pişirme programları vardır. Üretici rağmen, onun teknik iki yıl tam garanti verdiği üç yıllık tüm kullanım ömrü olduğunu.

Nasıl 2016 yılında en iyi modellerin sağ multivarku + yorum ve derecelendirme seçmek için

Merhaba, benim blogun sevgili okuyucular! En son, onun multivarku güncellemek karar verdi ve zor bir seçimle karşı karşıya. internetten tavsiye alınız, ben hoş bir sürpriz oldu. Birçok üretici ve modelleri. Ben nasıl bu ben bu yazıyı hazırladık konusunda doğru multivarku, yorum ve ipuçları seçmek için sizinle deneyimlerini paylaşmak fikri yoktu o zaman oldu. Artı, kocamın yardımıyla, kullanıcı yorumlarını ve müşteri değerlendirmesi dayanan bir derece yaptı.

özelliklerini ve teknik - Şahsen ben eminim, bu soruyu cevaplamak için iki ana ünitenin bileşenlerini anlamaktır. Burada daha detaylı olarak dikkate onların şeydir.

Muhtemelen zaten tüm multivarok fonksiyonu var Isı desteği ve gecikmeli başlatma. Bunlar koordinasyon içinde çalışabilecektir. en kolay yolu bir örnek olarak kendi özünü açıklamak için. Sabah,, multivarku içinde pilavı malzemeler bırakabilir 10 AM başlamasını geciktirdi içerir ve işe sessizce gidin. Doğru zamanda, bu çok akıllıca dönüş ve yemek pişirmeye başlar. Pişirme sonra o kapatır ve bir ısı bakım moduna geçer. o 13 saat yemeğe geldiğinde, hazır bir sıcak pilav tadını çıkarabilir. Ve bir saat dinlenmeye bile, sıcak pilav olacak 14 saat devam etmektedir.

Benzer şekilde, tüm multivarok bir dizi var otomatik programlar. Her çoklu Bu set farklı olabilir. Biz en yaygın tartışacağız.

 • Lapa.Bu süt ile karşılaşmadan korkan olanlar için özellikle iyidir. Daha sonra mülkiyet güçlük levha yüzeyine hiçbir sonuna kadar çalışıp zorundadır. zaman bahsetmiyorum. multivarka ile böyle bir felaket olmaz. Süt kaçmaya olmayacaktır. Herşey sizin mutfak aşçı içinde kontrolü altındadır.
 • Kasha su (buğday).Bu program, herhangi bir tahıl tanelerini hazırlamak için izin verir. buğday, pirinç ve hatta baklagiller dahil. Onun ederken lapası ufalanan döner önemlidir. Tanıdınız bu yetenek herkese verilmez. Bazen tanelerini izlemek oldukça zordur ve sonunda o tutkal bir tür çıkıyor.
 • Pilav.Tüm uzaktır başka çanak. İki kez - Ama seferde hazırlamak multivarka. Ayrıca, programın artı - pişir ve pişirmek için fırsat. "Pilav" modunu kullanarak, mükemmel pişmiş patates alabilirsiniz. Eh ve makarna - nautically şık elde edilir.
 • Su verme.Mod sadece et, sebze ya da güveç söndürmek değil sağlayan, aynı zamanda bu tür çorba ve jöle olarak yemekleri hazırlar. yavaş ısıtma ve düşük sıcaklık koşullarında özü. fırın veya fırın gelen Sonucu hatırlama yiyecek.
 • Pişirme.Sadece pasta veya elmalı turta, aynı zamanda ekmek pişirmek olamaz program gibi nişastalı gıdaların Aşıklar. Ekmek makinesi Tasarruf kendisini çekti. Test hazırlama, doldurma ve gerekli tüm malzemeyi senden! - Sadece unutma.
 • Steamer.Hepimiz buharlama fazla vitamin tuttuğunu biliyoruz ve böyle gıda kolayca vücut tarafından emilir. Doğru beslenme destekçileri için seçimi. Yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için değil sadece iyi. soru ortaya çıkıyor - benmari gelen fark nedir? Cevap - benmari, 2 ya da 3 seviye için dağıtmaya kerede çeşitli yemekler pişirebilirsiniz. multivarka tek seviyede.

Ama o andan itibaren modelden modele oldukça anlamlı diğer fonksiyonlar farklı olabilir Set varyasyonları olabilir ve. Ve bunu çok kendi asistan seçmek mümkün olabilir başka ne anlamamız gerekir.

beynin teknik saçma gemi etmediğini, önce sana bir derecelendirme tanıtmak. işlevleri ve özellikleri bir teknik açıklama, ben makalenin sonunda yazdım.

müşteri referansları ile Puanlama multivarok 2016

Multivarok büyük numarası ve onları seçin kolay değildir. Ben küçük bir değerlendirme modellerini yapmaya karar çok asistanı satın almaya karar için. Hazırlanması için, çünkü, kocasından yardım istedi teknolojisindeki benden daha iyi anlamak için çok daha kolaydır.

Seçilmiş modeller onun değerlendirilmesi, müşteri yorumları ve modelin alaka dayalı YandeksMarkete (iyi bir modelinin artık alakalı olduğunu ve bu satın hiçbir yerde). YandeksMarkete kullanarak nasıl seçilir fazla öğe Ucuz multivarku satın almak konusunda bir makale yazdı.

ev aletleri iyi bir üreticiden iyi özellikleri ile basit ve ucuz modeli.

bardağın hacim - 5 l

kase kapağı - Teflon

ısıyı muhafaza - orada

Otomatik programlar - lapası, tahıllar, pirinç, pişirme, güveç, dumanı tüten.

Bu multivarka incelemeleri:

Irene: fırın ya da kek doğrusu vapur - Orada gerekli tüm işlevselliği vardır. Ben yemek Ne, Bir patlama ile gidin. Örneğin, yemekte dün pilavı oldu. Crisp ve kokulu, sulu et. Hatta çocuklar)) sevdim.

Artem: Kolay, özellikle çorbalar ve kabartma hazırlamak. iki tarafında Hiçbir şey az pişmiş, al yanaklı kabuk. fincan malzeme bakmak çok kolay, çok iyi ısı yapar. Bu zaman kazandırır. Ben çok para harcamak istemeyen kişilere tavsiye ama multivarka hakkında rüyalar.

Christina: Ben yemekleri çok basit ve değil zamorochennoy multivarka olduğunu pişirin. yönetmek kolay, hatta bir çocuk anlıyoruz. Ben herhangi bir hostes öneriyoruz.

Multivarka REDMOND MasterFry FM4520

bir tava içinde pişirme için bir elektrikli ocak olarak hareket edebilir, orijinal modeli (tava bağlı) olabilir. Bu işlevin yanı sıra "mastershef" "multipovar" ve mutfakta tüm lezzetleri oluşturmanıza olanak sağlar!

 • Güç - 700 Watt
 • bardağın hacim - 5 l
 • kase kaplama - Seramik
 • E - Yönetim
 • Düdüklü tencere - hayır
 • 3D ısıtma - hayır
 • başlangıç ​​Gecikmeli - Orada
 • ısıyı muhafaza - orada
 • Otomatik programlar - lapası, tahıllar, pirinç, hamur, kızartma, yoğurt, kabartma yapma, güveç düdüklü tencere, şişman kızartma.
 • "Multipovar" - vardır
 • Özellikler: 27 manuel programları tarifleri ile kitaba kadar asansör ısıtma bir tava seti eleman, fukntsii MasterFry ve "mastershef ışık".

Bu multivarka incelemeleri:

Nicholas: "Multipovar" başlamasını geciktirdiğini ve zevk neden olmaz ve haline gelmiştir standart olarak böyle nadireler. Ama bir tavada kızartma - bir yenilik. Güzel bir şey söylemek ve rahat olmalıdır. Çok şaşırtıcı krep dışarı, hamburger,. Şirket ve ürünleri çok memnun. Bu Redmond benim ikinci multivarka olduğunu. İlk anne-ve verdi kendisi için bu modeli seçtik.

Alina: Çünkü ekmek pişirmek için yeteneği bu modeli aldı. lezzetli Unreal. eksileri ben not Çok büyük ve ağır olduğunu. Yani mutfakta geçer demek, ama böyle bir rahatsızlık daha avantajlara sahiptir ve acı hazırım. Biraz nedeniyle tavasının endişeli. Hafta giydiği, ama her şey sorunsuz gitti ve pota memnun olduğunu ve Ona ne oldu.

Olesya: Kullanım geçenlerde nedeniyle fiyat oranı ve programların sayısının seçim yaptı. Ben bir "multipovar" ve ayrı bir tavada olduğunu sevdim. Güzel bir bonus - tarifleri ile bir kitap. Ama, yine de orada onu negatif içinde - bu kısa kablosudur.

Multivarka fonksiyonu ocak Marta MT-4309

Oldukça pahalı modeli. Ama bu çok değer para. İşçilik metal gövde, mükemmel seramik yapışmaz kaplama, olasılık "multipovar" da düdüklü tencerede olarak kullanmak ... ve! Bu multivarka (o yıkamak olamayacağını hariç) en yüksek düzeyde herşeyi yapabilir

 • Güç - 900 Watt
 • bardağın hacim - 5 l
 • kase kaplama - Seramik
 • E - Yönetim
 • Düdüklü tencere - bilgisi
 • 3D ısıtma - hayır
 • başlangıç ​​Gecikmeli - Orada
 • ısıyı muhafaza - orada
 • Otomatik programlar - çorba, pirinç, pirinç, buğday, yoğurt, tavada kızartma, kavrulur, fırında pişirme, süt lapası, gemi, özlem basıncını vb 21 toplam.
 • "Multipovar" - vardır
 • Özellikler: Sen 24 manuel kurulum saklayabilirsiniz

Bu multivarka incelemeleri:

Margaret: Çorba akşam yemeği için (her iki fırından) pişirin, sabah lapa ikmali, karkas ve kızartma yükselmek. Yani kendinizi ve sevdiğiniz misafirler memnun etmek için her şeyi yapıyor. Ben tam bir aile, hayret karın değil sadece, aynı zamanda onun ailesi orada olacak zaman düşünüyorum. yükseklikte gıda kalitesi bile kendisi mükemmel bir aşçı düşünür. fiyat - tek çoklu içinde Eksi. Diğerleri ben bulamadım.

özdeyişZaman - Bana Marta benim favori multi veren şeydir. "Multipovar" çorbalar köy fırından yeni çıkmış gibi tat. Tüm basınç altında dermansızlık pahasına. Bir benmari olarak kullanmak. Ben faydalı ve lezzetli çocuklar için hamburger pişirin. plaka üzerinde neredeyse unutuldu. Eşi mutlu ve her zaman duyuyorum şey dökülen ve kirli olduğunu. Ny için aynı anne vermek planlıyoruz.

Dmitry: Ben pişirme hayranıyım değilim, ama ben yalnız yaşıyorum beri, bunu kendiniz yapmak zorunda. Multivarka kaydeder. Bu lezzetli çıkıyor, basit. Tabii ki, bir şey harika, yapacak denemedim. Ama kara buğday, makarna ve tavuk büyük olun. Hatta çorba o genellikle önce hiç yapmadığı hangi hazırladı. Onun Borş şaşırdı.

terfi markadan iyi çoklu. İhtiyacınız olan her şey + kalite ve kullanılabilirlik hakkında olumlu geribildirim bir yeri vardır.

 • Güç - 700 Watt
 • bardağın hacim - 5 l
 • kase kaplama - Seramik
 • E - Yönetim
 • Düdüklü tencere - hayır
 • 3D ısıtma - hayır
 • başlangıç ​​Gecikmeli - Orada
 • ısıyı muhafaza - orada
 • Otomatik programlar - pirinç, yulaf lapası, tahıllar, kızartma, yoğurt, kabartma, stewing, dumanı tüten.
 • "Multipovar" - vardır
 • Özellikler: En fazla 27 manuel ayar programları

Bu multivarka incelemeleri:

Alexey: Izgara yaparken, et yandı. Şimdi lezzetli dışarı karkas. Onun püresi için ona özel teşekkürler. Çocuklar iki yanağından için yutar. Birazdan yemeye çalışın ve multivarka bu yardımcı olur.

Helena: Ben hemen sevdim düşük maliyetli modeller arasında,. + Ayarlanabilir birçok otomatik programlar ve manuel ayarlar vardır. Tüm lezzetli aşçılar ve sebze, et ve balık. Program ayarlanmalı ve güvenli bir iş veya diğer konularda yapabilirsiniz.

marina: Açıkçası ben onsuz nasıl yaşamış bilmiyorum. Şimdi hepsi multivarka hazırlanıyor. Bake, kızartma, yükselmek, karkas vb Benim puanım - Beş artı. o bulamadık Eksileri.

Multivarka - düdüklü tencere Vitesse VS-3004

Mükemmel seçim "fiyat / kalite" basit multivarka-ocak gerekir. diğer 75 manuel uyum programları Buna ek olarak.

 • Güç - 900 Watt
 • bardağın hacim - 5 l
 • kase kaplama - Seramik
 • E - Yönetim
 • Kulağın - evet
 • 3D ısıtma - hayır
 • başlangıç ​​Gecikmeli - Orada
 • ısıyı muhafaza - orada
 • Otomatik programlar - çorba, et, tahıl, balık, kümes hayvanları, baklagiller, sebze, güveç, pilav ve tahıllar, unlu mamulleri, pişirme, yoğurt, kavurma.
 • "Multipovar" - absent
 • Özellikler: ses yönlendirmeli 75 manuel uyum programları, yemek tarifleri ile kitap kadar

Bu multivarka incelemeleri:

Maria: Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği - bunun için hepsi sadece hazır. Biz yoğurt almak için durdum. Onun daha lezzetli süreleri ve daha sağlıklı yapraklara. Özellikle baklagiller için programı not edin. Bezelye çorbası artık imzam yemektir. her şey mutlu.

Alexander: Şimdiye kadar sadece peynir, patates ve pirinç lapası bir güveç pişirmek için eşi vardı. İkincisi hayal kırıklığı şeydir. bir şey daha lezzetli Beklenen ve fark bulunamadı. soba yandan, aynı şey olacaktı. multivarka içinde lapası etrafında sadece kadar coşku. sesli talimatlar - faydalar. Biz büyükannesini memnun. gözlük giymek gerekmez Memnun. Plastik kokusu - Benim için ciddi bir sakınca olarak. Neyse ki, yavaş yavaş aşındırmaya.

Catherine: Uzun multivarka hayalini kurmuştur ve bir şişe içinde düdüklü tencere tabiri caizse. Ben doyamıyorum. harika et. Ve bu, hiçbir kelime zaman kazandırır. Her şey lezzetli, hızlı ve kullanışlıdır.

Bu bebek bekar bir, küçük bir aile için idealdir ya da yolculuklarda yanınızda ekipmanı almak ister eğer.

 • Güç - 400 Watt
 • fincan hacmi - 1.6 l
 • kase kapağı - Teflon
 • E - Yönetim
 • Düdüklü tencere - hayır
 • 3D ısıtma - hayır
 • başlangıç ​​Gecikmeli - Orada
 • ısıyı muhafaza - orada
 • Otomatik programlar - lapası, tahıllar, pasta, yoğurt, pilaki, pişirme, kızartma, buharda pişirme.
 • "Multipovar" - vardır
 • Özellikler: Kompakt modeli

Bu multivarka incelemeleri:

Danil: Yolda almaya - bir amaç uğruna satın aldı. Bir kamyon şoförü ve ben yol restoran ve fiyatları sevmiyorum. Bu bebek gerçek Wand - değnek. güç tüketimi ile hayır problem. bir ürün Döküm, programı başlatmak ve ev yapımı yemek yemek.

Jeanne: Denize gitmeye karar zaman, hemen bir kompakt multivarka düşündü. Yine de, Tayland'da gıda çocuklara göre değildir. Onlar çorba ve lapa gerekir. Ben hazırım hepsi bu. Sabah biraz daha erken kalkıp bir taze lapa koydu. kahvaltı ile yapılan gibi, hemen çorba maddeler koydu. Onlar bitmiş çorbaya denizden geldi. Biz üçü için yeteri kadar var. Her küme için ve daha gerekli değildir.

Kirill: Aşağı asla izin verme. Sık sık yemek tarifleri ile bir kitap kullanırlar. Hiçbir şikayetleri var gibi ucuz yemek lezzetli öğle veya akşam yemeği pişirmek için olabilir. Ünite kullanımı kolaydır, basit, hiçbir şey yanmış ve kolay temizlenen asla. Ekrandaki küçük elbette mektupları. Sadece uygulama birkaç gün sonra onlar artık ihtiyaç kalmaz.

Multivarka REDMOND SkyCooker M800S

meraklılarının için çoklu Redmond Bu şık modeli Bu sizin akıllı telefon aracılığıyla, koltuktan kalkıp almadan çalıştırılabilir. Buna ek olarak, 3D ısıtma ile birkaç biridir ve bu (aşağıdaki makalede performansı deşifre) iyi bir şeydir.

 • Güç - 900 Watt
 • bardağın hacim - 5 l
 • kase kaplama - Seramik
 • E - Yönetim
 • Düdüklü tencere - hayır
 • 3D ısıtma - evet
 • başlangıç ​​Gecikmeli - Orada
 • ısıyı muhafaza - orada
 • Otomatik programlar - tahıl, makarna, pasta, pirinç, patates, yoğurt, tahıllar, kızartma, güveç, fırında pişirme, buharda, pastörizasyon.
 • "Multipovar" - vardır
 • Özellikler: akıllı telefon / tablet, tariflerle kitabında, 28 manuel programlarla kontrol

Bu multivarka incelemeleri:

Oksana: Özellikle teknik ve özellikle mutfak için, yenilik seviyorum. bir uzaktan kumanda çekti. Birçok bu özellik şımartan düşünün. Ben katılmıyorum. Ben kocası geç gelir, bir bebek sahibi ve yalnız her şeyi yapmak. Daha kolay düğmesine basın ve mutfağa çalıştırmak için daha işlemini başlatmak için kreş bebeği beslemek için bulabilirsiniz. Evet, ama bu şeyin içinde. En önemli şey - programlarının sayısı. Mutfakta şef bu hissediyorum.

Galina: Bu üreticisinden benim multi içinde zaten var. Ama sonra direnmeye ve kendisini yeni elbiseler memnun ücret olamazdı. Şahsen benim için, deneyimli bir kullanıcı, akıllı telefonunuzdan 3D çelik ısıtma ve kontrolün en önemli avantaj olarak. Olumsuz - yoğurt için hiçbir kap. O bebek kullanmak için adapte edilmiştir.

Paul: Herhangi odadan daireler uzaktan pişirme başlayabilir. Hiçbir çöker, her şey açık ve Pyaterochka üzerinde sonucu. Çocuklar şakalar oynamayı seviyorum çünkü sevindim sensör engelledi. Biz eşi ile bir çift için mutfakta denemeler devam ediyor. fondü yapma yağda kızarmış. peynir yapma planları.

yorumlara İyi multivarka 2016

performans değerlendirmesi dikkatle inceledikten sonra alıcılar temel özellikleri bir dizi ve demokrasinin fiyat olduğu bir model seçmek dikkat çekilebilir. Vitesse VS-590 - Bu kullanıcı geri bildirimlerine neden en iyi multivarka 2016. Bu çoğu için mevcuttur ve bunların sahipleri en popüler yemekler hazırlamak için yardım etmeye istekli olduğunu.

Şirket REDMOND ve model MasterFry FM4520 - ikinci konumda On multivarok üretiminde liderlerinden biridir. Güzel tasarımı, beş litrelik seramik kase ve uygunluk skovorodochki. Isıtma elemanı kaldırdı ve onun tavaya konabilir. , Katılıyorum böyle kolayca soba ve fırın yerine multivarka.

maliyet için, multivarka fonksiyon ocak Marta MT-4309 hurma seçmiş etmiyorsa. düdüklü tencere aşçılar modunda marka, tasarım ve stil onu kalitesine ek olarak. Bu büyük ölçüde pişirme süresini azaltır ve enerji tasarrufu sağlar. İhtiyacınız olarak Buna ek olarak, tam 24 pişirme programlarıyla oluşturabilirsiniz. Her ne kadar ben ve 21 önceden ayarlanmış programlar yeterli

Ana özellikleri multivarok

anlaşılan bir derece ile, şimdi mutfakta iyi bir yardımcı seçerken önemli olan özelliklere sahip aynı görelim.

Güç. güç göstergesi Multivarki pişirme süresi ve güç tüketimini bağlıdır. daha büyük güç, daha hızlı çanak hazırdır. Ama bu ızgara üzerinde ciddi bir yük anlamına gelir. 700-900 watt - hızlı yiyecek gerek yoktur, bu nedenle, daha iyi orta gücüyle kalmak.

fincan hacmi. En az hacim - 1.5 litre. 5 litrelik bir süredir. Gıda hazırlanır kimin için kişilerin sayısı odaklanmak için daha iyidir. Biz üç kişilik bir aile bahsediyoruz, o zaman 3 litre fazlasıyla yeterli. Büyük bir ailenin, o zaman 5 litre kase düşünmek gerekir. Eh, durumunda misafir bu seçenek daha uygun küçük bir kase daha geliyor.

kase örtülmesi. Lider üreticiler iki seçenek sunuyoruz: Yapışmayan (teflon) ve seramik. İkinci popülerlik ivme kazanıyor. Muhtemelen, bu gerçeği nedeniyle olduğunu seramik o - doğal çevre dostu malzemeden. Ayrıca, seramik kaplama, antibakteriyel özellikler ve korozyonu sahiptir. Yani, seramik kase kalitesi konusunda endişelenmeden daha uzun süre yiyecek saklayabilir. Eksi - yonga karşı hassasiyet. Son zamanlarda, seçkin üreticileri diğer kapağı kendi gelişme kullanmaya başladı.

 • mekanik - Pişirme işlemi mekanik anahtarlar ile kontrol edilir: itme ve döner. ateş ve su geçtiği için, en güvenilir midir. Daha doğrusu yıllardır test etti. Avantajı - fiyatı.
 • elektronik - düğmeleri mekanik, ancak elektronik bir ekran var. Bu takdim veya LCD ekran LED'ler.
 • duyusal - düğmeleri dokunmatik duyarlı ve mekanik olmayan böylece elektronun farklı. Hemen hemen tüm güncel modeller, dokunmatik kontrol sahiptir.

Isıtma elemanlarının konumu. en uygun modelleri alt ısıtma elemanı ile donatılmıştır. Bu yaklaşımın dezavantajı, düzgün olmayan ısıtılır. daha akıllı modellerde ısıtma elemanları iki ve hatta kapak Multivarki (sözde 3D) görünür. Bu pişirme hızını ve gıda tadı etkiler, "fırında" ısıtmalı yazma sağlar. Isıtmalı ya da indüksiyon ısıtma elemanları. Yeni enerji-yoğun, bu yüzden sürece ısıtılmış olarak. Ama indüksiyon teknolojisi elektrik ödenmesi için mali tasarruf ısınmaya zamanı azaltır. Eksi - Böyle yüksek fiyat. bu gelecek ekonomide iyi bir yatırım olmasına rağmen.

Malzeme muhafaza. Metal (paslanmaz çelik) farklı mukavemet ve kalite. Ancak, plastikten daha ağırdır. Satın alma vaka Internet üzerinden ve bir satın alma dokunmak mümkündür deposunda, değil, ben size kase koklamak için öneriyoruz. kokusu çok güçlü ise, satın vazgeçmek. Aksi halde plastik aromalarıyla yiyeceğin denemek gerekecek. koku zayıfsa, endişelenmeyin. Yine de, yeni bir teknik ve giderek aşındırmaya.

Tüm olası ek gadget'lar multivarok listelemeye çalıştık. Ben en acil başlayacağız.

Düdüklü tencere. Elbette, zaman, enerji ve, sinirler - Özellikle "ekonomi" kavramına yabancı olmayanlar için. Bu özellik pişirme işlemini kısaltır ve kalite üstünde kalacaktır. Önemli - bu geleneksel multivarka kıyasla% 60 enerji tasarrufu sağlıyor. 15 dakika boyunca Çorbası. 1.5 saat boyunca jölesi. Ve 30 dakika boyunca et. Hatta multivarku-ocak nasıl seçileceği hakkında ottelnuyu bir yazı yazdım.

Yoğurt. tüm organik Hayranları yoğurt fonksiyonları daha yakından göz değer. Onun yardımı ile doğal yoğurt hazırlayabilirsiniz. kimya seçenekleri boyalı Hiçbir mağazalar sadece ürünlerini kanıtlanmış. Evde sağlıklı süt ürünleri ihtiyacı olan çocuklar varsa Ve, hiç şüphesiz tam gelişmesi için kalır.

"Multipovar". zaman ve sıcaklık yönetiminde Özelliği. Otomatik programlar bunlar birimi verilir halinde, daha pişirin ve hangi sıcaklıkta ne kadar süreyle orada belirtmek edilir.

Ekmek. Ev yapımı ekmek ve hamur - Eğer ekmek makinesi fonksiyonu ile pişirin budur. Sen fantezi dahildir ve farklı malzemeleri karıştırın, ekmek tohumu, fındık veya meyve ekleyebilirsiniz. Evet, tüm böyledir ve ne tercih. Yeni sürümler her gün elde edebilirsiniz.

Fritöz. varlığı işlevi değil, en yararlı, bulaşıkları bir kapta yağı ısıtın ve orada popüler Multivarki pişirmek için izin verir. Böyle patates kızartması, balık meyilli veya çörek olarak.

Kantinin. Füme gıda kesinlikle en yararlı, ama çok lezzetli değildir. Ve sonra, gibi tatil ya da bazı özel günde böyle şeylerin şey gelemez. Bunu yapmak için, kit, özel bir kase içerir. Bununla beraber, sigaranın soğuk, sıcak ve hatta bir kombinasyonun bir dünyaya erişebilirsiniz.

"Master Chef". Hayır, bu bir popüler Amerikan TV programları değil. Bu, bir Gordon Ramsay gibi hissediyorum yardımcı olan bir özelliktir. Bu zaman ve sıcaklık, aynı zamanda bir program sadece değiştirmenizi sağlar. Bütün bu iş akışını kesintiye uğratmadan mümkündür. yemeklerin hazırlanması döneminde on değişikliğe kadar yapabilirsiniz. bir avantaj da vardır - Eğer koruma programı ve dizi değişikliği icat etti. Diğer zamanlarda sadece "Başlat" ve sonucu beklemek zorunda kalacak.

Kablosuz. Bu özellik size özel bir şeyler verecek - gadget ile pişirme işlemini kontrol eder. Önemli olan burada - Android veya iOS platformunun durumu. Beğendiğiniz birini seçin tarifleri bakınız. kapta gerekli tüm ürünleri yükleyin. birim tablet veya akıllı bir sinyal gönderme. kendisi zaman ve sıcaklığı oluşturdukları ve daha sonra pişirme işlemini başlatmak Multivarka. technophiles uygulama ile mükemmel modern bir fonksiyonu.

Önemli olan fark ettim - Eğer multivarka uğraşmak zorunda görevlerin aralığı ile tespit edilmesi gerekmektedir. Sonra kolayca özelliklerine fonksiyonu için değil, aynı zamanda sadece bir model seçebilirsiniz. Ben kendileri için karar aldı. Ama yine de modeli kendi ihtiyaçlarına uygun olacaktır hangi şüpheleri olanlar vardı okuyucular arasında düşünüyorum. Sana, satın onlara seçimle yardım edecek bir şey tavsiye multivarku neler yorumlarda yazmak istiyorum. Belki ipuçları, favori markalar var.

Sosyal ağlarda arkadaşlarınızla makale paylaşmak ve her zaman sevgi ile pişirmeye unutmayın.

Sosyal ağlarda makaleye bağlantıyı paylaşın

yorumlar

Toit ve incelenmek üzere ... Teşekkür satın düşünebiliriz - Bu, mutfakta zorunlu enstrüman değildi özellikleri ve özellikleri hakkında okumak düşündük.

Elena, her zaman gerekli bir şey. İlk başta ben de "elsiz gibi" onsuz, şimdi Ve "Neden bu Tencere ihtiyacım var" diye düşündüm

Madde süper. Bir yerde çok fazla yararlı bilgiler ve internet aramaya gerek yoktur. Üçüncü yıl için Redmond 4502 multivarka. Çok onu memnunum. Eskisi şımarık olduğu için tabii fincan değişti. Ben multivarku değiştirmek Ama eğer, bir tane istiyorum bir tavayla söyledi.

Ve çıkarılabilir kolayca bulunmasını skorovarochku Olga ve fincan denemek ister misin? Ben bunu yapmak o kadar kolay olmadığını okumuştum.

Ben Redmond multivarka, 4502 Sadece Tenom kaldırma Masterfray. Çanaklar ofiste, uyumlu olması. reçete modele uyan Çevrimiçi direkt kaseler. multivarku seçerken başka davada dikkat çekti. ama neredeyse altı ay boyunca mükemmel bir düzen içinde ilk fincan kadar.

Ne büyük bir yorumu her zaman bazı malzemeleri almak için piyasada kaybolmak multivarok. multivarku Hakkında zaten gebe ancak henüz mutfakta yerini bulamadı ...

Aşk, mutfak genişletmek zamanıdır

uzaktan kumanda ile multivarku Redmond için oy kullandı mükemmel yorumu ise, çok uzun kullanmak ama zaten bir su ısıtıcısı yarım yıl yok, çok kullanışlı ve güvenlik avantajları olduğunu.

Çok yararlı bir makale. Bebek acil ihtiyaç almaya karar verdi zaman şimdi uzun bir süredir düşünmek ve Multivarka. Sadece ben tava ve düdüklü tencere için et istiyorum, karar veremez.

Tatiana bu hasat değildir. Gerekli tava ısıtma PETN yükseltmek için. Ve görünüşe göre, bu durum)) düdüklü tencere tedavisi ile uyumsuz

Bu yüzden seçim yapmak zorunda olacak.

Ben hemen satılır multivarka bile bir tava, orada bir kaldırma Tenom Multivarki Redmond Masterfray denilen olduğunu biliyoruz, ama düdüklü tencere ayrı ayrı satın almak yalnızca genellikle, yok sahiptir.

hayal kırıklığına Redmond. Bir yıl geçti ve tüm ekipman yine bozuldu etti. Onlara büyük bir eksi Büyük.

Bir keresinde Redmond tercih verdi. İlk multivarka Bu şirket 4 yıl sadakatle hizmet etti. İki kase ile yeni bir model varken, ben hemen aşık oldu. Onun yaşlı bayan ülkeyi zevk verdi ve ev için mutlaka yeni. Açıkçası, bugüne kadar hayal kırıklığına değil. İki bardak kez tamamen farklı yemekler hazırlanır ve hatta uygulama üzerinden tüm bu iş takip edilebilir. Genel olarak, hala bir radyo vardır, ama kadar bunları kullanmak vermedi

Ve birisi Vitesse kullanılan? Tamamen yeni, çok düşük fiyatlar Avito Multivarki bulunan ve hemen hemen aynı, yani seçme bilmiyorum ... - Sadece iki seçenek arasında seçim ... sadece Redmond hakkında incelemelerde yorumlarına bakın

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Merhaba, benim adım Olga. Sağlık ve güzellik için sağlıklı yemek tarifleri mi arıyorsunuz? Sonra bloguma hoş geldiniz. Benim hakkımda daha fazla

multivarku nasıl seçilir

Kısa bir süre önce hayatımızda o multivarka gibi güzel bir ev yardımcı oldu. Bu, yoğun ev kadınları için önemli olan pişirme zaman, tasarruf önceden belirlenmiş bir süre için sıcak taze yiyecek almak, birkaç gıda diyet hazırlamak için kadınları sağlar. bebek maması için ve genel olarak mükemmel Multivarka, bu artılar bir yeri vardır. Ama - Soru doğru multivarku seçmek nasıl? "Test alım" ve uzman tavsiyesi bize öncelikleri belirlemek ve en uygun seçeneği tercih yardımcı olacaktır.

Multivarki seçerken birçok faktöre dikkat etmek gerekir: fincan hacmini (aile büyük değilse, o zaman hiçbir şey size büyük miktarda kase), fonksiyonların numarası (o zaman neden daha fazla ödeme, ekstra fonksiyon gerekmeyebilir?), Şirkete - üreticisi (yardımcılarınızdan onun kalitesi büyük ölçüde değişebilir itibaren), güç ve ünitenin böylece on.But fiyat bütün bu faktörlerin yanı sıra yapışmaz kaplama kalitesi ve ek seçenekler ve özellikleri kullanılabilirliği etkilenir. fiyat 1000 ruble başlayıp 30 bin, hatta daha yüksek sona erebilir.

2-3 kişilik küçük aileler için uygun olan 1 ila 3 litre Multivarki hacmi. Büyük bir aile zaten daha fincan gerekli - bu 4-6 litre hazne hacmini dikkate değer.

Tüm mulvarki yapışmaz bir kaplamaya sahip, tek fark katmanların sayısı bulunmaktadır. Biz multivarkku ucuz alırsak, mekanik hasarlara karşı çok hassastırlar zayıf kaplamaya sahip olacak ve daha pahalı modellerde çok daha az sürecek.

Fiyat Multivarki da güçlü programların sayısına bağlıdır. Şimdi neredeyse her şeyi edebiliyoruz böyle birimlerine, lapa ve çorba pişirebilirsiniz en basit olanları, gelen mağazalarda modeller çok temsil etti. Onlar yerini alabilir: fırın, fritöz, mikrodalga, gemi ve hatta ızgara. Diğerleri geldi 100 programlarına içerebilir Bazı modellerde, 6-12 programları içerirler.

braising, haşlama, kızartma, buharda, pirinç ve yulaf lapası: Hemen hemen tüm modeller programlarının standart bir dizi var. Tüm geri kalanı - Biraz para için! Birçok kişi daha iyi özellikleri olduğunu düşünüyorum. Ama bu böyle değildir. Eğer iyi bir fırın varsa Örneğin, sen yoğurt huzurunda Eğer fonksiyon "yoğurt" mulvarke gerekmez, işlevi "Pişirme" ile üniteyi alamaz. Eğer hostes katılımı olmadan yemek pişirmeye olanak sağlar çünkü işlev "Gecikme start" "sıcak tutmak", yararlı olabilir - Geç öğle çalışan veya akşam yemeği zamanı telafi koymak için zaman yoksa da yararlı olabilir.

yolu, karabuğday, tam olarak aynı tadı olduğunu kanıtlamaktadır, 2000 ruble ve 5000 için multivarka haşlanmış. Ve farksız. Bu 2-3000 değerinde multivarka kolayca lezzetli bir öğle yem anlamına gelir. Ancak, eğer lezzetlerin hazırlamak yok.

 1. Bir aile küçük çocuklar, size süt ile herhangi lapası pişirmek hangi ile çok kullanışlı bir program "Süt lapası", olacaktır.
 2. "Karabuğday" modu, yan yemekler yemek için uygundur.
 3. Mod "Çorba" Size sorunsuz çorbalar, çorbalar, çorba, çorba ve et suyu hazırlamak için yeteneğini verecektir.
 4. "Su verme" moduna et, balık, sebze, yan çeşitli yemekler ve diyet yemekler çeşitli pişirmek için kullanışlı olacaktır. Ana avantajı - Aynı anda hazırlanacaktır tüm ürünler.

"Sıcak" modunda mümkün biftek, pirzola ve biftek pişirmeye yapacaktır.

Örneğin, "çorba" o aşama Tarife göre multivarka görünüm adımda pilav pişirmeye vkusneshy "Su verme" veya "Pişirme" modunda, meyve suyu pişirmek için mümkün olduğu modun adı, başvurularını kısıtlamaz ..

iyi ne multivarka - plastik, daha ucuz, ya da bir metal durumunda, daha yüksek bir fiyat? Bize uzmanların tavsiyesi dinleyelim ve derler - Herhangi Multivarki konut plastikten yapılmış ve bazı metal uçlar sadece dekoratif unsurlardır ve onlardan fayda hiç yok. Ama malzeme üzerinde hangi cihazın kendisi kase - özellikle dikkat etmek gerekir.

seramik kaplama çok dayanıklı değildir, ama yine de çok dikkatli bakım gerektirir. kalite mermer ilaçlama geliştirin.

şekerleme: Çevre dostu, ısıya dayanıklı, değil az pişmiş gıdalar.

Burada biz katman sayısına özellikle dikkat edilmelidir - Sonraki kaplı yapışmaz (teflon) 'dir. ikiden az ise - 1-3 yıl, sadece üniteyi atmak. katmanların 3-5 ise - onun ömrü önemli ölçüde artar. Hem de fiyat olarak ise.

Teflon avantajları vardır: kolay temizlenebilir, gıda yanmaz, ısıya dayanıklı. Dezavantajları - çiziklere maruz.

kap kendisi yapıldığı malzemenin paslanmaz çelik ya da alüminyum olabilir. birinci, ikinci tercih edilir. Paslanmaz çelik ek olarak, bazı kişilerde nikel alerji olabilir asit daha uzun korkar ısıtılır.

dikkat etmek gerekir Diğer önemli ayrıntılar

 • Buhar verme valfi çıkarılır ve elektrik kablosu, tam tersine, kopuk olmadığı, multivarku seçin. devresinden birimi önleyecek şekilde bu önemlidir.
 • Önemli bir su tuzağı olması veya kapak kondens açtığınızda masanızda veya bir tabak olacak.

 • Eğer sıcaklık, zaman ayarlamak istediğiniz ve tarifleri ile hayal eğer önemli bir özellik "Multipovar" olabilir.

Multivarki ocak ve her zamanki - bir benmari: basınç altında çalışmak - onları iki türü vardır. düdüklü tencere fonksiyonu ile birim yalnızca daha hızlı yemek hazırlamak değil, aynı zamanda önemli enerji tüketimini azaltmaktır. Eğer bir jöle, ev aşçı güveç veya haşlanmış fasulye pişirmek istiyorsanız bir düdüklü tencere, sizin için yararlı olduğunu. Sadece Pişirme üzerinde daha az zaman harcar, yemeklerin tadı mükemmel.

Uzmanlar son bir yıl içinde en iyi mulvarki düdüklü tencereyi belirledik olduklarını:

 • BİRİM USP-1070D - bütçe arasında
 • bütçe Moulinex CE 4000 arasında
 • Çocukların MARKA 6051 aileler için multivarok arasında
 • devralana ait fiyat / kalite iyi Redmond RMC-M110 tanır
 • modelc Oursson MP5005PSD alışveriş birkaç tanınan Pişirme
 • En iyi düdüklü tencere prim sınıfının birçok alıcılar arasında multivarka tanınan - Cuckoo CMC-HE1055F

3D ısıtma üniteleri ile pişirme için iyi - yani, bulaşık Rus soba gibi bir etki verir üst, alt ve yanlardan gelen ısıtılır. Pişirme özellikle lezzetli elde edilir. Ve ne lezzetli pişmiş jambon multivarka içinde - Yum!

Güç modelleri genellikle (çok zayıf) 450 başlayıp 1600 W ulaşır ve daha güçlü, ama doğal olarak o hızlı yemek. Eğer yoksa, bu faktör çok önemlidir - iktidar belki 500-800 watt fazladan ödeme yok tamamen memnun.

Aynı zamanda önemli bir detaydır. Üzerinde gösterilecek bilgiyi Not - basit net ve onu yönetmek daha kolaydır. Eğer ekran boyutu ve arka ışığını satın aldığınızda aksi sonra sinir olacak, hemen dikkat edin.

saplı bir model seçin - Eğer sap biriminin özen rahat, hem de zaman zaman taşımak gerekiyorsa kolaylık sağlıyor.

Ne üretici multivarku seçmek daha iyidir

Bu harika mutfak asistanlar üreten birçok üretici tarafından temsil edilmektedir kim, en popüler bazı bakmak.

Tipik olarak, bu modeller üzerinde modların hepsi var, bardak 4 ve 5 litre, LCD ekran, çelik kasa, mikroişlemci kontrolü, çıkarılabilir kase hacmi.

bu modeller birçok özelliklere sahip ve güzel yapılmış olmasına rağmen o nadiren bu geliştirir ve diğer üreticilerin işi kullandığından, uzmanlar, bu üreticiye tavsiye yok. Ancak, aynı zamanda kötü kopyası vardır.

Belki de bu şirketin Multivarki ekmeği makinesi gibi en güvenilir popüler ve işlevsel. Piyasadaki beş model tüm yüksek güç ısıtma modu LCD, bir çok katmanlı yapışmaz kaplama ile, Panasonic vardır. Ve yine - Panasonic onun lehine daha fazla puan ekler bu harika makineyi icat ettiğini.

6 litreye varan - güvenilir güçlü Kaliteli birimleri, kase, Rusya'da 6 modelini sundu. pişirmek için çeşitli yemekler olabilir hatta model vardır.

Bu birimler belki de en popüler ve memnun müşteri büyük değerlendirmeleri alırlar. Mükemmel nitelikleri, çok fonksiyonlu, turbo sıcak yemek koruyabilirsiniz en fazla 24 saat var ZD modelleri vardır Sahip vb. Buna ek olarak, ideal fiyat / kalite / işlevsellik kriterlerini karşılar.

Eğer izleyebilirsiniz dezavantajları nelerdir:

 1. Size Önemli, örneğin, zaman kabuk kavurma? Evet ise - o zaman toasting, ya da bu tür bir işlev seçin alamadım.
 2. Zaman göstergesi - geri sayım sayacı işlevine dikkat - Eğer yemek pişirme önce ne kadar kaldığını bilmek önemlidir yaparsan.
 3. Eğer pişirmeye pasta koymak ve bebeğiniz ile yürüyüşe gitmek isterseniz, size kek onu kondens kaçmasını görünümü hoş olmayan bir sürpriz kararmış olacak ki. Bunu önlemek için - otomatik kapak pişirme açtıktan sonra modu ile multivarku seçin.
 4. Ve bir başka çok önemli bir nokta - dönüş! Sık sık bir tavada veya çorba şey az pişmiş ise kaynar - sizin için, bu fonksiyon gereklidir.

Dostlar, ya da birileri bilirseniz multivarka vardır ve multivarku iyi seçim ne diğer kullanıcıları danışabilirsiniz - yorum ve ipucu büyük diğer insanlara yardımcı olacaktır! samimiyetle yaz, Birimlerinizde iyi ve kötü göre, görüşleriniz için çok minnettar olacak!

Kızım benim Phillips, ondan önce Panasonic - hem mutlu, plastik yanan bir şey, hiçbir koku, kimilerine yakmak olmadığını söylüyor. O bile hiçbir fırın - her şey multvivarke aşçılar, o gerçekten seviyor.

Multivarka - iyi bir şey, bu yüzden zaman tasarrufu ve (eğer doğru yapılırsa) yemekleri lezzetli. Eh, sen, ekstra fonksiyonlara onunla çalışmak uygun oldu multivarku seçmek için bile bilmek değildi gerekir ve sadece gerçekten ihtiyacı olanlara.

Multivarku RMC-90 satın aldı - fincan gibi değildi. Uzun ben çanağın nahoş koku hissetti. o seramik Yapışmaz bir kase yazılıdır rağmen. Güç 860 Güç-over, yavaş yemek pişirmek için daha iyi olurdu.

Ve Redmond SkayKuker gibi. Uzaktan kumandalı. Birçok fonksiyonlar. Olası ve benzeri pişirme, kızartma, fondü, pastörize süt ve bir çift üzerinde. Ve fiyat da kabul edilebilir

Ben Redmond gökyüzü Cooker satın aldı. Bu uzaktan kontrol edilir. Çocuk her cum ise, ben telefonunuza bir uyarı alırsınız. Ve ben çabuk muktedir kapatmak olacak

Vay, bu serin bir özellik! Ve hazır olarak evi terk etmek korkuyor rebyatnyu - o zaman razgrebesh multivarku kardeşi tavsiyede, kızı, 5 yaşındaki çok barındırma seviyor

Ales, multivarka gerçekten harika. Oğlum su ısıtıcısı yaktı. Ben, geldi ve sola döndü. Ve Kazana su yok oldu. Güvenli bir şekilde yandı. Şimdi istiyorum, ve bir uzaktan kumanda ile bir su ısıtıcısı satın almak. multivarka aynı seride, gökyüzü Kettle aradı. Redmond ise cihazların bir sürü Moodle'a geldi şimdi.

Ben zamanın gerisinde değilim ve hatta böyle kullanışlı özelliklere sahip bir teknoloji olduğunu bilmiyordum - Kızlar, Kaets vurdu! Ben Moodle ile Multivarki arayışı ve demlik interneti kazmak için gidiyorum!

Servis -www.znater.ru konuyu bakın. Orada seçin ve daha iyi birini veya diğerini tanımlamak için birkaç seçenek bulacaktır.

Bu hizmet ücretsizdir.

Nastya, sandalyesinden biraz onlar uygulanan multivarka üzerinde tavada hala öğrenmeye düştü yaptım masterfraem işlev adı))))

Ayrıca ben son yeniliklerin multivarka. Sky Redmond adlı Kuker satın aldı. Oldukça memnun. Ekleme uzaktan kumanda fonksiyonları ise telefon doğrudan obyazannostyami- üstesinden gelebilen aracılığıyla süper) Peck, yulaf lapası kaynatın, sterilize, içinde Kvasha yoğurt hazırlar, iyi o) multivarka Worthy çıkıyor

Maria ve uygulamayı, hepsi çok övgü kullanın.

Kullanın! Benim hayal çanağı toplayamaz hangi özellikle buzdolapları bu ürünlerin, hoşuna, uygulama çeşitli seçenekler sunar.

Diana, bir tavada ve sadece bir su ısıtıcısı ısıtma elemanı olmak veya kase böyle tarafından işgal edildiğinde pot koyabilirsiniz

Ben yaşayan bir hostel böyle multivarku için vermek ne bir sürü, ben bu eski fayans ile çileden çıktı.

Skaykuker İyi ve verimli pişirmek alınır ve endişeli değil. Bütün süper Ek, ​​şimdi beynin kendisini pişirme konusu tıkayabilir yok

Bu uygulamada puanı ve onlardan yemek tarifleri için öneriler almak için gıdaların bir listesini olabilir duydum, bu yüzden bu uygulama her aile olması gerektiğini düşünüyorum

denir gibi büyülü bir uygulama için Say?

uygulaması) salıncak kullanmak, gökyüzü hazır denir

Zaten bir tabak ile gelip ürünlerden oluşan bir dizi o olduğunu, gibi pek kullanmak

masterfraev konu açıklanmayan

Eğer her şeyi ayrıntılı olarak boyanmıştır "hakkında multivarka" web sitelerine veya çevrimiçi mağazaya gidip böylece masterfraem Tüm Multivarki, bir firma tarafından üretilen. Ben aynı adı taşıyan alışveriş merkezinde dükkana girdim daha yakından bakmak ve belirtilen satıcıya ilgi tüm soruları götürmek istedi, bir modelden ilgileniyordu.

Ben iyi bir yapımcı olarak tavsiye multivarku Redmond, almaya karar verdim, bu yüzden model seçmek için kalır. Kim neyi kullanıyor? memnun?

Ben 92. skycooker. son modellerinden biri. Ben üzerinden mutluyum.

ve burada Skycooker 800 ve 40. sırada, Skycooker 40. arasındaki vakum program ve 800. tasarımını çizer seçemezsiniz ...

Benim için bu alanda bir meslekten olmayan çok faydalı ipuçları olduğu gibi! Teşekkür ederim!

Redmond kalite son zamanlarda sadece korkunç. Y arasından seçilir; İki hafta kontrol panelini 'uçtu' var. Zaman diğerine değiştirmek için. Az bir yıldan kez daha anahtarlama modları doğru tekerlek ayarlayamıyor "atladı". Ve rejimler vücuttan ayrılmış oldu panelde kapalı dön. garanti kapsamında tamir etmek götür - ölü oda. Atölye - Kulichkakh üzerinde. Ve bu olmayacak t değiştirin. 5 ay sürdü belirleyin.. İlk başta, bu çok mükemmel. Bir Redmond ayrışıp dökülmeye başlamışlardır: Plastik kötü hale geldi, metal ince ve incir montajı. Bugün hiç kimse bile dissuaded öneriyoruz olmaz.

Ben pahalı değil de, 800 dolar satın almak, güzel, mükemmel multivarka pişirme ucuz ST -ve gerçekten sevdiğim Docha ve pişirme ve verdi.

Madde süper kullanışlı. Bir uzaktan kumanda ve geri çekilebilir Taine gibi, iyi kalite ile, Redmond 41 multivarka.

Yeni Yıl ailem kendime bu çok aynı modelku Podskalí) 5 litre, adlı bir tavada ve Aerogrill eksiksiz, multikuhnya ile seramik kaplı istedi multivarku Redmond verdi. orada daha fazla ışık mastershef, adapte zamanki planı tarifleri multivarku için.

Tam olarak Redmond yönünde bakmak olmalıdır, ben bir anne-skycooker 92 aldı gereksiz özellikler için hiçbir fazla ödeme vardı kendim aldı -HTTPS: //y.ua/redmond-rmc-p350/p235663/

Reklam marka basitçe o farklı kişilerden harika neler Tüm kadın forumlarında yorum

Satış Redmond işi)))

Düşüncelerinizi paylaşın iptal

Kategoriler

 • Olya Ev yapımı kurabiye kayıt
 • Lisa süt ve tarçın Apple börek yazma
 • Anya Ev yapımı kurabiye kayıt
 • süt ve tarçın Apple börek kayıt Olya
 • Lisa süt ve tarçın Apple börek yazma

Copyright © 2018. Malzemelerin kopyalanması yalnızca kaynağına aktif bağlantının göstergesi ile izin verilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 28 = 29