Yeni yıl için bir şişe şampanya süslemek için nasıl

Nasıl Yılbaşı 2018 tarihinde bir şişe şampanya süslemek için?

Yeni Yıl sadece birkaç gün içinde şampanya rekor miktarda satılıyor. Yine de, içki, var onsuz hiçbir maliyeti, yeni yılın hiç gözlük toplantısı. Ellerinizle köpüklü şarap bir şişe dönüştürmeye çalışın, bu kesmek tablo ve güzel bir tatil hediye süsleyecek.

Bu atölye "altın" şampanya oluşturulması gösterilmiştir. altın boya alın ve onu şişe renklendirmek. yazıcıdan anda, yeni yıl büyük bir baskı rakamları yazdırmak. Şimdi numaraları parlak sarma kağıdı sopa ve kesip gerekiyor. kompozisyonunu işlemek için, fotoğrafta görülebileceği gibi dört tür şişeleri gerekir. sayılar mantar sadık, bir kürdan ile şişelere yapışmış veya eklenebilir.

Noel şampanya payetler dekore edebilirsiniz. Bu işlem için bu ışık saçan tüm rulo kurur ve onları serpin şişe ve yapıştırıcı kadar. "Toz" renkler çok farklı olabilir.

Şişeyi süslemek için deneyin onun için komik kıyafetler olun. Şişe Santa veya muhteşem cüceler gibi görünmelidir, bu keçe, komik sakal, burun ve kaftanlar yapılmış kapaklar yaparak elde edilebilir. Noel Baba'nın gözler, boynuzları ve kırmızı burunla bir geyik şeklinde komik bir görünüm ve şişeleri.

şampanya iyi fikirler arasında, parlak ve renkli olmalıdır yapma:

 • boyalı şişe renkleri;
 • dekorasyon küçük Noel süslemeleri;
 • zhatoy ambalaj kağıdı.

Ama şampanya gerçek Noel Topiary olsa da, bir şişe açmak için denemek zorunda kalacaktır. 🙂

Noel ağaçları içine şişeyi açmak için. 3-4 cm genişliğinde şeritler halinde kesilmiş beyaz veya yeşil organze, almak şeritler üzerinde dikey kesikler yapın. şişe üzerinde şeritler takın. küçük oyuncaklar ve boncuklarla süsleyin.

Bir ananas süslenmiş şişenin Çok etkileyici bir görünüm. o şeker bir sürü temsil ettiği tür dekorasyon, sadece güzel değil, aynı zamanda lezzetlidir. Daha iyi fotoğrafta olduğu gibi, sargı ile tatlılar seçin. Her bir şeker çubuğu merkezinde bir soyma ananas simüle edilecek karıştırdı kağıt birkaç kareler, kesmek gerekir, tatlılar kutuları kendileri böylece camın içinden parlamaya değil birbirine yakın şişe ekleyin. renkli kağıt yapraklarından bir şapka yapmak ve boyun onları kravat. Yeri yakın sabitleme yayı bırakır.

Festivalin ruhu içinde dekore yılbaşı şampanya daha lezzetli ve kabarcıklı görünüyor ve büyülü bir atmosfer yaratmak için yardımcı olur.

Nasıl kendi elleriyle Yılbaşı üzerinde bir şişe şampanya süslemek için?

Buna ek olarak, yeni yıl için birincil hediye olarak kullanılabilir. Yani, bir hediye seçmek için çok fazla zaman tasarrufu ve arkadaşları ve akrabalarına yaratıcılıklarını şaşırtabilirler.

şampanya mendillerin bir şişe ile Dekore

Sarı Köpek yeni yıl elleriyle bir şişe şampanya süslemek için, farklı malzemeler kullanabilirsiniz. Bunlardan en yaygın yılbaşı motifli peçete bulunmaktadır.

Dekorasyon şişeleri peçeteler

Diyelim ki dekorasyon bu yöntem için gerekli temel araçları inceleyelim:

Şimdi bizim başyapıtı yaratılmasına devam:

 1. Başlamak için, şişe yüzeyinde ana etiketini kaldırmak gerekir. o dik durdu, böylece Bunu yapmak için, soğuk suda şampanya yerleştirin.
 2. 30-40 dakika sonra, çıkartma kolayca çıkarılabilir. Yapıştırıcının küçük yamalar göreceksiniz onların yerine, onlar sünger yardımıyla toplamak gerekir. Bundan sonra, dikkatli şişe silmeniz gerekir. O kuru hale getirmek önemlidir. pamuklu bir bez alın ve aseton ile hamile. Sonra camın yüzeyini yağ alma.
 3. çok katmanlı peçete almak ve düzgün bir şekilde çekme olan üst katman kesmek. Şişenin yüzeye zarar vermemek için özel yapışkan bant (mol) kapatmak için gereklidir. Bundan sonra şişenin duvarda astar küçük bir miktar uygulayın ve kurumaya bırakın gerekiyor.
 4. Şimdi biz önceden kesilmiş peçeteler unsuru, gerekir. Eğer resmi görmek ve onun Oymacılık tutkal koymak istiyorum yere bunu uygulamak.
 5. model kenarına yana, yüzeyi üzerinde eşit yapışkan uygulanır. Yani, peçete "immobilise" ve doğru yere yayılabilir.
 6. Tutkal kuruduktan sonra, kaseti kaldırabilirsiniz.

Artık ince bir fırça ve beyaz astar gerekir. Onların yardımı ile resmin küçük düzensizlikleri düzeltmek mümkün olacak. hatlar renkli pullu serpebilirsiniz. Buna ek olarak, şişenin yüzeyi boyunca bir yapıştırıcı hatları yayılabilir ve düşen kar taneleri benzer olacaktır pul, ile kaplıdır.

 • Şimdi dize veya kurdele kullanabilirsiniz. Şişenin boynunda güzel yay bağla ve sabitleyin. Son dokunuş - Yılbaşı çizim cila ince bir tabaka ile kaplı ve tüm dekoratif unsurları kurumaya birkaç saat terk edilmelidir.
 • renkli şeritler şişe Dekorasyon

  Hepsi bu. Bu basit talimatları takip ederek, kendi elleri tatil tablo için bir şişe şampanya süslemeleri ve yeni başlayanlar için bir ana sınıfı yapılması mümkün olacaktır.

  Buna ek olarak, tatil için, farklı tarzlarda yapılmış şişelerin, bir dizi oluşturabilirsiniz.

  Bize kendi elleriyle yeni yıl için bir şişe şampanya dekore edebilirsiniz anlamanıza yardımcı olabilir çeşitli yolları vardır.

  Muhtemelen her birimiz en az bir kez kendi hayatında tatil için birisi bir kutu çikolata verdi. Ama şimdi hiç de şaşırtıcı değil zamanki klasik versiyonu olarak kabul edilir. Eğer dekorasyon olarak bu tatlıları kullanabilirsiniz Ama eğer bir arkadaşınıza çok özel bir hediye sunacak.

  Şişe dekorasyon çikolatalar

  en yardımıyla şişenin dekorasyon basit versiyonunda bakalım:

  • peçeteler;
  • şeker;
  • oluklu kağıt veya folyo;
  • yapışkan bant;
  • çift ​​taraflı bant.

  Şimdi kayıt geçin:

  1. ilk şey krep kağıt almak ve daha sonra çiçek yaprakları olmak dikdörtgenler (boyutlar 5 cm 9 cm) bu kesim için. Dikdörtgenin uçları biraz yuvarlak sahip olacağı unutulmamalıdır.
  2. Sonra şeker bir parça alıp her taç yaprağı sarın. Ortalama olarak, tek bir çiçek 7-8 parçalara gitmek zorunda.
  3. Şimdi kalın bir tel gerekir. Bunun yardımıyla, bir çiçeğin bacak yapmak. Ve biz özel bir TEIP bandı sarmak gerekiyor ince bir tel aracılığıyla bacağa yaprakları eklemek mümkün olacak.
  4. Bizim yaprakları daha doğal için, onlar hafifçe kemerli edilmelidir.
  5. Birkaç renkleri yapmak ve onları sıradışı çelenk yapabilirsiniz.
  6. Daha sonra şişe, oluklu kağıt ya da folyo, yapıştırma bandı serbest kenarları sarılmış ve boyun kağıt ya da başka bir malzemeden parlak şerit kaydırılabilir.

  Yılbaşı tinsel şampanya Dekorasyon

  pullar, flamalar, parıltı, Rhinestones ve daha fazlası: Zaman minimum harcama, kendi elleriyle bir şişe şampanya dekore etmek istiyorsanız, böyle basit elementlerden yardım alabilirsiniz. Onlar camın yüzeyine tutunur ve tatil inanılmaz bir atmosfer yaratmak için çok kolaydır.

  cicili bicili şişe dekorasyon

  Bunu yapmak için, biz gerekir:

  • Noel pulları · (tercihen ince) renkli
  • tutkal tabancası;
  • silikon yapışkan;
  • çift ​​taraflı bant.
  1. şampanya alın ve sim sarın. eşit bir daire içinde çizgi dağıtmak için deneyin. yapıştırıcıyla yağmur Demirleme.
  2. Bu olabilir şeker, payetler, kristalleri veya diğer dekoratif unsurlar - Yani, biz "oyuncak" çeşitli asmak için gereken küçük bir ince dalları, olsun.

  meslektaşlarının dostu şirkette yeni yıl toplantısında elleriyle bir şişe şampanya dekorasyon için mükemmel Seçenek tinsel dekorasyonları.

  Nasıl bir şişe şampanya dışında bir Noel ağacı yapmak için?

  bir Noel ağacı - Şüphesiz her birimizin ana özelliğin olmadan yeni yıla düşünemiyorum. o kendi elleriyle yapmış ve zarif bir şekilde dekore edilmiştir eğer, ev yaklaşan tatil atmosferini yayılacaktır.

  Bir Noel ağacı şeklindeki şişe dekorasyon

  Bunu yapmak için gereken:

  • şampanya şişe;
  • yeşil pulları;
  • tutkal;
  • diğer süslemeler (melenkie topları, boncuk veya şeker).

  Başlarken:

  1. Pişmiş cicili bicili alın ve dikkatle başından başlayarak bir şişe şampanya üzerinde yapıştırılan. Sıkma yapıştırıcı bir miktar takın ve gelecekteki çelenk ucu tespit edilmesi bilinmektedir. Son olarak, bir güzel yıldızı veya önümüzdeki yıl küçük bir sembolü üstünü dekore edebilirsiniz.
  2. o bir spiral gibi görünüyordu böylece Sonra yağmur, bir daire içinde burgu. Yapıştırıcı ile pulları kenarları düzeltmek için gereklidir.
  3. tutkal sim diğer ucunu bir şişe dibinde ve aşırı kesti.
  4. Şimdi hazırlanan dekoratif elemanlar (kurdeleler, boncuklar, sim) takmak mümkündür.

  Bir Noel Baba'ya şişe süsleyin

  ağaçlara ek olarak, ana karakterler Yılbaşı Noel Baba vardır. Doğaçlama az sayıda yardımı ile kendi elleriyle Şampanya için alışılmadık kıyafetleri yapmak anlamına gelir.

  Bu kolay olmayacak düşünebilir. Bu görevin serbest zaman birkaç saat ayıracak Ama eğer, o zaman her şişe eşsiz ve sıradışı bir görünüm kazanacaktır. Buna ek olarak, bu misafirlerine festival havası verir.

  Dekor "Noel Baba" ve "Kar Maiden"

  Her şeyden önce, aşağıdaki maddeleri hazırlamak gerekir:

  • 2 şişe şampanya;
  • iki renk (kırmızı, mavi) dekoratif kurdele;
  • yün;
  • tutkal;
  • makas;
  • takı (boncuk, pul, boncuk, pul, vb. d.).

  Şimdi kıyafetler tasarlamayı başlayabilir:

  1. Önce büyük etiketlerden iki şişe temizlemek gerekir. Bunu yapmak için, soğuk suda birkaç saat üzerine koyun.
  2. Daha sonra dikkatli bir şekilde bir süngerle kağıt ve yapıştırıcı kalıntılarını çıkarın.
  3. Şişenin ön ve arka tarafında bulunan tutkal az miktarda sürün ve nazikçe kırmızı kurdele koyarak. Kayış yüzeyine tam olarak oturur ve sarkma olmaz önemlidir.
  4. Bu nedenle, şişe bir şerit, tüm üst kısmı rüzgar gereklidir. ceket üst kısmı hazır.
  5. Ama alt kemer yatay sopa gerekir.

  Şimdi pamuk bir parça alıp bizim kürk kat için bunun dışında yapmak. Dahası, onun yardımı ile biz özensiz eklemler kasetleri gizlemek için olabilir.

 • kürk kontur boncuk veya pul ile papered.
 • Pamuk yün sakal yok. Sonra kırmızı bez küçük bir parça, bu Sintepon ve kemerler koydu. Sonuç olarak, biz hediyeler ile küçük bir çanta alın. kırmızı kurdeleyi yapıştırın takın. Bizim Noel Baba zaten tatil için hazırladı.
 • sanat Oymacılık şampanya şişeleri Dekorasyon

  1. prensip aynıdır: mavi şerit almak ve şişenin bütün uzunluğu boyunca yatay çizgiler tutkal.
  2. muhtemel düzensizlikleri düzleyerek kürk Snow Maiden, - merkezinde yün dikey şerit koydu.
  3. tutkal kaplama çeşitli boncuklar ya da pul alt kenarı boyunca.
  4. Buna ek olarak, boncuklar bizim kıyafetleri için bir bağlantı elemanı yapmak yararlı olabilir.
  5. Biz kaseti almak ve ona zarif bir şapka yapmak ve tüpün üzerine de tutkal.
  6. Şimdi bir örgüyü yapmak. Bunun için Sintepon gerekir. 3 polosochki birlikte ve yapıştırıcı binded. Maiden da yeni yıl için hazırdır.

  Hepsi bu. Önümüzdeki tatil ana nitelikleri Noel masa süslemeleri ve büyülü bir atmosfer yaratmak için hazırız.

  Biz ellerinizle bir şişe şampanya süslemek için çeşitli yollar vardır bulduk (resme bakın. Makalede).

  dekor en basit varyantı şunlardır:

  Bu Oymacılık her yolu zorluk derecesini sahip olduğunu hatırlamakta yarar var. Bu nedenle, olasılıklar rehberliğinde ve süslemek için en kolay yolu seçmek edilecek. Böylece, etraflarında bir festival atmosferi yaratarak, kısa bir süre içinde alışılmadık bir el sanatları oluşturabilirsiniz.

  Yararlı ipuçları ve püf noktaları

  Bir şıngırdayan saati içmek için yapılır geleneksel içeceği, şampanya olduğundan, şişenin dekorasyonu özel dikkat gereklidir. tablo daha etkileyici bakmak tatil için, onun dekorasyon her ayrıntıyı düşünmek önemlidir. Sarı Köpek Ground olacak gelecek yılın metresi olarak, bu hayvanın birkaç küçük rakamlar almak gerekir. Buna ek olarak, çizimler Noel tema ile tamamlanmaktadır peçete, mumlar, tabaklar, çeşitli vardır.

  Ellerinle bir şişe şampanya süslemek için karar verirseniz, o zaman bu önerileri uygulayın doğru malzeme ve dekor gerekli unsurları seçmelidir:

  Şişenin orijinal dekorasyon

  1. Her şeyden önce, temel malzemeler ve araçlar sağ şişe şekli bulup tanımlamak zorunda.
  2. Eğer birkaç saat kutlama önce şişeyi süslemeleri, o heyecan yok deneyin ve aşırı ısıtmayın.
  3. daha parlak ve daha zengin dekorasyon, daha iyi. Yani cam yüzeyini süslemek için çok renkli bir folyo veya payetler seçmek için tereddüt etmeyin.
  4. İyi çeşitli unsurları eklemek için silikon yapıştırıcı kullanmak daha iyidir. O, çabuk kurur de yüzeyden çıkarılır ve keskin bir kokuya sahiptir.
  5. Eğer çizim bir şişe koymak karar verirseniz, o zaman bu kış süslemeleri ile en uygun şablonlar olduğunu. Onların yardımı ile hızlı bir şekilde gerekli hatlarını obrisuete ve özgün süsler skombiniruete çok kolaydır.
  6. ipek, saten, dantel: Bir şişe yaparken, çeşitli kumaşların kullanabilirsiniz. kırmızı, mavi, altın, gümüş: En uygun renkleri seçecek Onlar, zarif ve asil bakacağız.
  7. Yeni 2018 sembolü bir köpek olacak unutmayın; dekoratif unsurlar ve önümüzdeki yıllarda ana renk ile uyum içinde olan süslemeleri kullanmaya çalışmayın.

  Yeni yıl için bir şişe şampanya süslemek için nasıl

  her yılbaşı tatili en önemli özellik - bu şampanya. Aslında, şampanya şişesi olmadan bayram bayram hayal etmek zor. Yeni Yıl şampanya kadeh kaldırmayı ve bir dilek tut götürüldü. Ama biraz çaba eğer, şampanya basit şişe Yılbaşı tablonun harika dekorasyon olabilir. Ve şampanya arkadaş ve akrabaları için mükemmel bir hediyedir süsleyin. Bu nedenle, bu yayında, nasıl yeni yıl şampanya süslemek için söyleyecektir. Burada size takı parlak ve en ilginç örnekler vermek.

  As sıradışı ve güzel yeni yıl için bir şişe şampanya süslemeleri

  ananas formunda şişe dekorasyonu.

  yeni yılda bir şişe şampanya süslemek için nasıl bilmiyorsanız, o zaman bunu süslemek için en kolay yolu açmalısınız. Bir ananas dönüştürün. hazırlamak, süslemek için:

  • ananas yaprakları taklit edecek yeşil doku kağıt,;
  • Turuncu ince dokulu kağıt;
  • altın folyo yuvarlak şeker;
  • sicim ve yapıştırıcı.
  1. İnce kağıdın ilk turuncu kareler kesilir. Bu kareler parametreleri 6x6 cm olmalıdır.
  2. Şimdi, şeker damla tutkal düz tarafında. Bundan sonra, bir kare turuncu folyo bir şeker koyun. şeker ve kağıt üzerinde yerleşmiş olan, daha sonra kenarlar kare katlayın.
  3. Ayrıca, tutkal tabancasıyla macun şişe şeker başlangıç. Bu bir daire içinde yapılmalıdır. Gördüğünüz gibi, bu süreç çok karmaşık değildir. Ama operasyon sırasında, mümkün olduğunca yakından birbirine şekerler tutkal deneyin. Hatta şişe aşağıdan yukarıya sarma üzerinde çalışmaya başlar. Yani şişe güzel ve düzgün bakacağız.
  4. Eğer şeker bir şişe macunu tamamladıysanız, şimdi yeşil kağıt mendil almak. Onun ince ve uzun yaprakları dışına kesin. Şişenin bu yapraklar boynunu Obkleyte.
  5. Bundan sonra, tatlılar sicim ile yaprakların gitmek şişe boyun, sarın.

  Dekorasyon şeritler şampanya.

  Bu yazıda, kendi elleriyle yeni yılda şampanya süsleyin. Kim şampanya başka ilginç ana sınıfı dekorasyon şişesine yöneltmelidir. Bu yöntem, yürütme çok basittir. Ancak, şişe çok güzel görünecektir. Şişeler almak süslemek için:

  • 4m saten şerit;
  • 2 Şam metre bant;
  • Makas tutkal.
  1. İlk olarak, sargının birinci tabaka için bant ölçün. Bu durumda, şişenin boğazına kurdele takmak gerekir. dışarı ölçün ve kesti. Şimdi tüm bant tutkal birkaç damla yapma değer. parmaklarınız şişe sopa ile Sonra çekin. şerit aynı şekilde tutkal ikinci, üçüncü ve dördüncü tur. folyo görüntülenmiştir böylece bu işi yapın.
  2. brocaded şerit kullanılarak beşinci ve altıncı sırası için. dekorasyon üzerinde çalışmak için daha iyi gümüş veya altın renkli bir kaset alırdım. Bu alt kısmında yer alan çıkartma sona şişe, bir alttan bir tabakada brokar bant Tutkal.
  3. saten şerit brokar yapıştırılan tabakaların şeritleri arasında bir sonraki adımda.
  4. Ve işin sonunda şeritler tarafından dekore şişe saten şeritler yay süsleyin.

  hediye olarak şampanya ile süsleyin.

  Daha önce biz bir şişe şampanya yeni yıl büyük bir hediye olabilir gerçeği anlattı. Ancak, her zamanki şampanya şey değil çok güzel olarak vermek. Yani orijinal süslemek köpüklü bir şişe şarap deneyin. Sonra özgün ve güzel bir hediye yapmak gerekecek. Yani, süslemek için, size gerekebilir:

  1. Elbisenin üst kısmı için Gümüş örgüyü kullanmalıdır. Sadece şişe üzerinde onu logoyu kapsayan yapıştırın.
  2. İki satır üst üste yapmak zorunda. Sonra pembe bir kurdele alın. Kağıt biraz tutkal kullanılması önerilir. çapraz şerit Tutkal. Pembe kurdele şişenin ortasına kadar tamamlamayı gerekir.
  3. Bundan sonra, sargı pembe kurdele şişe sonudur.
  4. Sonra bir etek olun. bant yay pembe atın. Bir iş parçacığı üzerinde toplayın.
  5. bir tutkal yardımı ile etek Tutkal veya iplik düzeltin.

  şampanya şişeleri orijinal dekorasyonu.

  Bugün, bir şişe şampanya süslemek için çeşitli yollar vardır. Aşağıdaki yordam için size hazırlamak olmalıdır:

  • kalınlıkta alüminyum folyo,
  • Ortalama tel kalınlığı,
  • dekorasyonlar. İşte pullar, küçük Noel süslemeleri, boncuk ve kurdele uygun olacaktır.

  1. İlk olarak, folyo götürüp ona bir şişe sarın. Bu durumda, folyo iki ila dört katmanları kullanın. şişesine sıkıca folyo basın.
  2. Bundan başka, kablo şişe tamamladı. Sıkı sargı değil gerekenler varsa.
  3. Şimdi şişeyi dekorasyon başlayabilirsiniz. Bu, tüm hayal bağlıdır. Örneğin, ladin dallar şişe tabanından başlayarak spiral bağlı olduğu, kullanılabilir. Ama bir bez folyo şeritler görebilirsiniz geçtiği yerlerde geniş bir örgü süsleyin. Ayrıca dekoratif kağıt kullanabilirsiniz.
  4. Sonunda, ekleyin: Noel süslemeleri, şekerleme, koniler ve oyuncaklar küçük.

  Alacağınız Sonuç olarak böyle bir güzelliktir.

  dekorasyon şeker saklarlar.

  Böyle dekorasyon sadece güzel görünüyor. Bu çikolatalar şişeden çıkarılır ve irade yemek edilebilir çıkıyor. Genelde, bu şekilde şişe süslemeleri ve hediye insanın hafızasında kalacaktır emin olmaya çalışın. Bunun için, el sanatları hazırlamak:

  • Lezzetli çikolata,
  • Plastik dekoratif boncuklar,
  • iğne olmaması veya eğilecek yılbaşı süsleri,
  • tutkal tabancası.

  alttan başlamalıdır şişe sarma üzerinde çalışın. Sen şişenin üstüne taşımanız gerekir. Şeker asimetrik bulun. Biz tatlılar miktarı hakkında konuşursak, burada sayıları sınırlı değildir. sonunda Noel ağacı şişe dekorasyon eklemek.

  Bayramlık dekor şampanya şişesi.

  Dekopaj - Asistan dekorasyon başka ilginç tekniğini sunmak için vardır. İhtiyacınız olacak çalışmak için:

  • Noel desenli peçeteler,
  • Astar ve akrilik boya,
  • PVA yapıştırıcı,
  • akrilik lak,
  • süngerle ve makas.
  1. Yani, bir süngerle temiz bir şişede astarlanmalıdır. blotted yolu değecek. Çalışma sırasında cama sünger presler. 2 katmanları yapmak gerekir. ikinci tabaka birinci kuru sonra uygulanır.
  2. astar tabakasının üzerine beyaz akrilik boya uygulanır. Aynı zamanda, bu arada birkaç kat olarak uygulanmalıdır. Boya kuruması gerekir. Bundan sonra, tamamen pürüzsüz bir yüzey elde etmek için kumlama değer. ince zımpara kullanın.
  3. Şimdi ayrılabilir üst tabakanın çekme peçete kesilmiş. Resmin kenarları düzensiz olun.
  4. Bir sonraki adımda şişe resim ekleyin. konumlarını seçin.
  5. Daha sonra, şişeye tutkal, özel araçlar çizim. Ayrıca kağıt PVA yapıştırıcı kullanılabilir. Bu teknikte, tutkal doğru desenin üstüne uygulanır. Hareket hafif olmalıdır. Resmin merkezden kenarlara doğru hareket etmek gereklidir. tutkal kurumasına izin verin ve daha sonra bir ikinci yapıştırıcı tabaka uygulanır.
  6. Eğer tüm şişe tasarımlarını mühür sonra, kuruduktan sonra, akrilik cila ile şişe kapağı gereklidir.
  7. desen arasındaki boşluk boya veya ışıltı ile süsleyin. Ayrıca diğer resimler de kullanabilirsiniz.
  8. Şişenin üst da zadekoriruyte. kurdeleler, çam iğneleri ve koni kullanın.

  Bu yazıda, sadece birkaç verdik, ama en iyi yolu şişe şampanya süslemek için. Bizim ipuçları hayal gücünüzü ve beceri sulandırabilir. Sonuç olarak, bir sevilen biri için festival tablo veya bir güzel ve eşsiz bir hediye ilginç bir dekorasyon olsun.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 86 = 95